Renault Rafale: SUV 300 اسب بخار که Heavens را هدف قرار می دهد – دیجیتال ، رنو رافیل 2023: برداشت های اول در هیئت مدیره جدید رنو جدید High -end

Renault Rafale 2023: برداشت های اول در رنو جدید High -end

بدون هیچ گونه فروتنی بود که رنو تصمیم گرفته است تا با خودروی جدید SUV Rafale Coupe خود تماس بگیرد. مرجع هوانوردی و غرور ملی ، Rafale یک هواپیمای جنگنده Omnirôle است که برای تسلط بر آسمانهایی که در آن مستقر شده است طراحی شده است. خویشاوندی با یک ماشین الماس برای درک ظریف است ، اما خبره ها به یاد خواهند آورد که Caudron-Renault Rafale ، یک هواپیمای یک نفره در زمان خود ، با سوابق سرعت در سال 1934 ایجاد شده است. با کمال تعجب ، Renault Rafale در بالای محدوده سازنده برگزار می شود و هدف این است که دومی را در زمینه اتومبیل های پریمیوم مرجع کند.

Renault Rafale: SUV برش با 300 اسب بخار که آسمانها را هدف قرار می دهد

در تاریخ 18 ژوئن در هوانوردی و فضا در Le Bourget ، Renault Rafale ، یک SUV کوپه ، تمام امیدهای برند فرانسوی را که قصد دارد با چنین نامی برانگیز پرواز کند ، در آن حمل می کند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

بدون هیچ گونه فروتنی بود که رنو تصمیم گرفته است تا با خودروی جدید SUV Rafale Coupe خود تماس بگیرد. مرجع هوانوردی و غرور ملی ، Rafale یک هواپیمای جنگنده Omnirôle است که برای تسلط بر آسمانهایی که در آن مستقر شده است طراحی شده است. خویشاوندی با یک ماشین الماس برای درک ظریف است ، اما خبره ها به یاد خواهند آورد که Caudron-Renault Rafale ، یک هواپیمای یک نفره در زمان خود ، با سوابق سرعت در سال 1934 ایجاد شده است. با کمال تعجب ، Renault Rafale در بالای محدوده سازنده برگزار می شود و هدف این است که دومی را در زمینه اتومبیل های پریمیوم مرجع کند.

رنو استرالیا E-Tech Hybrid 200 Chiconic: سرانجام یک رقیب جدی برای پژو 3008

پشت یک ظاهر (بیش از حد) کلاسیک ، رنو استرالیا مجموعه ای از محصولات و استدلال های جدید را برای تبدیل شدن به پرفروش ترین آن پنهان می کند.

مثل هوای جنوبی

بیشترین ناظران نتوانسته اند توجه داشته باشند که مانند آخرین Space VI ، این تازه وارد پلت فرم CMF-CD را که با SUV Renault Austral راه اندازی شده است ، در پایان سال 2022 راه اندازی می کند. به کاریکاتور ، ما می توانیم فضا را به عنوان یک استرالیا گسترده توصیف کنیم ، و این پشت سر هم به عنوان یک برش جنوبی ، که به هر حال به حداقل رساندن کار مهندسان و طراحان رنو می رسد.

زبانهای بد نتوانند این پشت سر هم را به یک استراحت ساده از آرکانا ، یکی دیگر از SUV رنو با بدنه “Fastback” ، جذب کنند ، اما اینگونه نیست. در واقع ، این جدید جدید بسیار بالاتر از Arkana است که توسط تجهیزات پیشرفته آن مشهود است. سقف شیشه ای به نام Solarbay به صورت الکترونیکی اشیاء است ، فناوری معمولاً برای مارک های ممتاز (پورشه تیکین یا BMW IX) محفوظ است. بنابراین می توان آن را در چهار موقعیت تنظیم کرد: مات ، شفاف ، مات در پشت و شفاف در جلو ، و برعکس.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

برای تقویت موقعیت منحصر به فرد خود در محدوده رنو ، Rafale با صندلی های منحصر به فرد پوشیده از Alcantara بازیافت شده 61 ٪ آراسته شده است. بنابراین او می آید تا روی مجموعه های تنها تولید کننده دیگری که چنین عجیب و غریب را ارائه می دهد ، قدم بزند: فراری و پوروسانگ او. کابین خلبان برای یک پیشنهاد اصلی برای مخلوط کردن تخته سنگ و چوب پنبه که قرار است لمس پالایش فرانسوی را ارائه دهد ، تصمیم خود را انتخاب کرد.

تست: ماشین هیبریدی / قابل شارژ
Renault Espace VI 7 نمادین: میراث متروکه

رنو اسپیس ، نامی که مظهر جوهر اتومبیل های عملی و کاربردی است. پیشگام 40 سال پیش اتومبیل برای زندگی.

300 اسب بخار قدرت و چهار چرخ حرکت

از طرف حرکتی ، رنو به گروه ترکیبی الکترونیکی خود اعتماد می کند که قبلاً در چندین مدل از این برند وجود دارد. دومی از موتور گرمای سه سیلندر 1.2 لیتری با قدرت 130 اسب بخار همراه با دو موتور برقی استفاده می کند و قدرت را به 200 اسب می رساند.

یک نسخه جدید باید ظاهر خود را ایجاد کند و یک موتور را روی محور عقب اضافه کند و سواره نظام را به 300 اسب بخار افزایش دهد ، در حالی که به پشت سر هم انتقال یک انتقال چهار چرخ محرک می شود. ما همچنین سیستم 4 چرخ 4 چرخ شده را پیدا خواهیم کرد ، که باید یک جاده و چابکی نمونه ای را برای این SUV ارائه دهد فری مجهز به مسیرهای 4 سانتی متر گسترده در مقایسه با استرالیا.

کابین خلبان همچنین با استفاده از سیستم OpenR Link ، معمولی برای برند الماس است: کار بر روی Android ، اطلاعات رانندگی و سرگرمی را روی دو دال به شکل نمایش می دهد.

رقیب و برادر پژو 408

خط مداد آشکارا یادآور پژو 408 است که در همان حیاط بازی می کند. جای تعجب نیست زیرا طراح رنو ، ژیل ویدال ، قبل از اینکه به پرچم الماس بپردازد ، با شروع امضای بصری جدید از برند Sochalian ، از شیر بازدید کرد.

با این حال ، برخی از جزئیات ممکن است تفاوت ایجاد کند ، مانند این مشبک که از بسیاری از الماس ها با ظاهری در حال تغییر با توجه به زاویه دید ، یا آرم “پشت سر هم” که در پشت با دست نوشته شده در پشت قرار گرفته است ، ایجاد شده است.

با طعم و مزه ، رنو رافیل با نام تجاری جدید مطمئناً تشخیص خود را از 408 ، با خطوط تهاجمی تر و در نهایت امضای بسیار نزدیک ، دشوار خواهد یافت. بیایید صبر کنیم تا ببینیم که آیا این SUV بریده شده با قدرت برتر و مدرک و کارگردانان چهار چرخ آن ، در جاده متقاعد خواهد شد و آیا نسخه الکتریکی 100 ٪ ممکن می تواند مقیاس ها را به نفع خود نوک کند.

Renault Megane E-Tech Electric EV60 220 CH Techno Super Charge: Renaulution Française

بعد از Zoe ، Fluency و Twingo ، در اینجا Megane E-Tech Electric ، چهارمین وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ رنو قرار دارد. اینجا آزمون است.

Renault Rafale 2023: برداشت های اول در رنو جدید High -end

  • 1/9حامل استاندارد جدید رنو رافیل نامیده می شود. با طول 4.71 متر آن ، بیش از 20 سانتی متر استرالیا است که از این سکو استفاده می کند
  • 2/9در Renault Rafale ، پشتیبانی که به شما امکان می دهد به راحتی روی صفحه مرکزی ضربه بزنید با یک لایه تخته سنگ واقعی پوشانده شده است
  • 3/9Renault Rafale در نیمه اول سال 2024 در نسخه ترکیبی 200 اسب بخار راه اندازی می شود
  • 4/9در عقب ، رنو رافیل به لطف چرخ دستی 2.74 متر فضای پا زیبا را ارائه می دهد
  • 5/9با طول 4.71 متر خود ، رنو رافیل تقریباً به اندازه فضای (4.72 متر) نشان می دهد
  • 6/9بازوی عقب رنو رافیل دو سوکت USB-C و همچنین این پشتیبانی از صفحه نمایش قابل جابجایی را ارائه می دهد
  • 7/9Renault Rafale به طور اختیاری این سقف شیشه ای بزرگ به نام خلیج خورشیدی را که با Saint-Gobain طراحی شده است ، ارائه می دهد
  • 8/9قفسه سینه رنو رافیل 530 DM3 را اعلام کرد. توجه داشته باشید صندلی عقب 40/20/40
  • 9/9رنو رافیل با داشتن درب محکم خود ، خود را به دسته فزاینده محبوب برش های SUV دعوت می کند
  • 9/9حامل استاندارد جدید رنو رافیل نامیده می شود. با طول 4.71 متر آن ، بیش از 20 سانتی متر استرالیا است که از این سکو استفاده می کند

این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?
Renault Rafale 2023: برداشت های اول در رنو جدید High -end

نوشیدنی توسط الماس ، SUV-Cut جدید رنو رافیل حق بهترین تولید کننده فرانسوی را دارد. ما همه چیز را در مورد این “فوق العاده استرالیا” به شما می گوییم ، که سال آینده می رسد و تا 300 اسب بخار به نمایش می گذارد.

نام rafale لزوماً یادآور هواپیمای جنگنده Dassault است. به جز این که در واقعیت ، نامگذاری متعلق به رنو است و در دهه 1930 یک صفحه ضبط سرعت caudron-reenault تعیین شده است. امروز ، Rafale برای تعیین SUV-Cut جدید که وظیفه دارد در بهار سال 2024 به سبک الماس بپردازد ، تعیین می کند. تاریخ برای پر کردن فضای خالی ایجاد شده توسط داوری Talisman در سال 2022 و تغییر مکان آخرین فضای ، که جهان Moribund مینی بوس ها را ترک کرد تا به SUV بسیار مرفه تر در 7 صفحه بپیوندد.

آهنگ های دروغین پژو

در سال 2020 آغاز شد ، پروژه رافیل اولین بار از زمان ورود ژیل ویدال به راس طراحی الماس است که از پژو آمده است … و این احساس می شود. روح شیر به شکل هود – یادآور یک پژو 3008 – و چراغهای پیشانی که توسط Crocs قرار دارد وجود دارد. بدون فراموش کردن مشبک باز ، در اینجا با الماس امداد که به طور فزاینده ای باز می شوند با نزدیک شدن به آرم مرکزی ، اجازه می دهند در زیر سایه ساتن آبی را ببینید. نگرانی برای جزئیات که تقریباً در همه جا پیدا می کنیم ، از اسپویلر ظریف گرفته تا ظاهر “ICP های شناور” چراغ های عقب. خطوط بسیار کار شده و پر کردن سیاه (قوس های چرخ ، سپر عقب ، پنل راک) کافی نیست ، با این حال ، ماسک می کند که پشت سر هم یک کودک بزرگ 4.71 متر طول ، 1.86 متر عرض ، تا 1.61 متر ارتفاع دارد.

Renault Rafale در نیمه اول سال 2024 راه اندازی می شود

یک بسته انحصاری در هیئت مدیره

در هیئت مدیره ، Rafale صفحه نمایش ها و سیستم هوای آزاد را که قبلاً در Megane E-Tech و استرالیا دیده می شود ، در نسخه پیشرفته تری می گیرد – در Android 12 کار می کند و بیش از پنجاه برنامه در فروشگاه ارائه می دهد. و بسیاری از موارد منحصر به فرد دیگر در Rafale وجود دارد. شروع با صندلی های کاملاً جدید. مانند سطل های واقعی ، آنها پشتیبانی جانبی ضخیم را ارائه می دهند ، و قول می دهند که برای زندگی بسیار خوشایند باشند. پرونده های “Alpine Spirit” ما “حتی دارای یک” A “سبک است که توسط دیودها روشن شده است ، که نورپردازی آن یک ضربان قلب را با دنباله باز ماشین شبیه سازی می کند. ما همچنین می توانیم در مورد مواد ارزان قیمت موجود در هیئت مدیره صحبت کنیم. مانند لایه نازک تخته سنگی که پشتیبانی مرکزی کشویی و همچنین پیشانی داشبورد را در مقابل مسافر پوشانده است. از طرف دیگر ، هیچ چرمی برای رافیل ، که الکانتارا را ترجیح می دهد و پارچه های بازیافتی و وگان را ترجیح می دهد. SUV Tricolor همچنین Solar Bay را افتتاح می کند ، یک سقف شیشه ای که با Saint-Gobain طراحی شده است ، که به طور خودکار با توجه به یک باله از کریستال های مایع کاملاً خیره کننده باز می شود. سرانجام ، رنو یک بازوی عقب را شامل دو سوکت USB و دو پشتیبانی قابل استفاده برای نگه داشتن یک صفحه نمایش تقسیم می کند. راهی برای برجسته کردن جنبه خانوادگی این SUV بزرگ که همان چرخ چرخ را به عنوان یک فضا نشان می دهد (2.74 متر). ذخیره سازی فراموش نشده است ، در حالی که به نوبه خود ، صندوق عقب ظرفیت 530 dm3 را اعلام می کند.

A L

ترکیبی 200 اسب بخار در ابتدا ، 300 اسب بخار

رنو همچنین اعلام کرد که با ویژگی های جاده ای SUV بزرگ خود با مشخصات برش رفتار کرده است. اگر او از سکوی CMF-CD از استرالیا و فضا استفاده کند ، در آخرین تکامل خود از آهنگ های گسترده 40 میلی متر و سیستم چهار چرخ کنترل شده استفاده می کند ، قادر به نشان دادن چرخ های عقب تا 5 درجه در تقابل سرعت کم ، و از 1 درجه و به صورت موازی. در زیر کاپوت ، فقط هیبرید حق شهر را دارد و Rafale با موتور سازی E-Tech 200 اسب بخار از فضا راه اندازی می شود. اما از آنجا که هیچ چیز برای بالاترین سطح جدید خود خیلی مناسب نیست ، الماس آن را شش ماه بعد ، یک تغییر هیبریدی قابل شارژ که 300 محور جمع آوری شده و چهار چرخ را نشان می دهد ، ارائه می دهد. بنابراین بسیاری از دارایی ها برای این پشت سر هم روی کاغذ ، که قیمت آن باید حدود 55000 یورو شروع شود.

پشت سر هم

Renault Rafale E -Tech Hybrid -SUV High -end Coupe SUV

طراحی رنو رافیل با الهام از هوانوردی ، ظرافت و سیالیت آنها را از بدنه ها وام می گیرد. میوه از تحقیقات عمق ، بدن ورزشی با خطوط خالص بخشی از چشم انداز است بدون اینکه هارمونی خود را تکان دهد تا آن را به یک SUV کودتا با خطوط پویا و ورزشی تبدیل کند.

امضای نور جدید و مشبک هویت بی سابقه ای
Type Seats Sport و Harman Kardon High System Fidelity

سقف پانوراما Solarbay

راحتی و روشنایی

به لطف فناوری آن ، سقف شیشه ای پانوراما گسترده Solarbay® باز می شود و در صورت تقاضا پاک می شود. این وظیفه شماست که در مورد میزان روشنایی مطلوب در بین 4 حالت کدورت موجود ، برای راحتی بسیار مناسب تصمیم بگیرید.

استقلال تا 1100 کیلومتر*

*با توجه به داده های WLTP ، 200 CH حرکتی کامل فناوری الکترونیکی با یک بنزین پر از بنزین

موتورهای

بدون نیاز به شارژ مجدد تا 80 ٪ از زمان رانندگی در شهر و حداکثر 130 کیلومتر در ساعت* برقی در برق بچرخید. شارژ باتری در طی مراحل کاهش و ترمز و به شما امکان می دهد تا 40 ٪ ** صرفه جویی در سوخت را انجام دهید.

بدون نیاز به شارژ مجدد تا 80 ٪ از زمان رانندگی در شهر و حداکثر 130 کیلومتر در ساعت* برقی در برق بچرخید. شارژ باتری در طی مراحل کاهش و ترمز و به شما امکان می دهد تا 40 ٪ ** صرفه جویی در سوخت را انجام دهید. نسخه 4×4 300 HP E-Tech به زودی در دسترس است. اطلاعات بیشتر برای آمدن.

اطلاعات بیشتر در مورد E-Tech Full Hybrid

146 kW (200 چاک)