همه چیز در مورد Renault Zoe – Recharging Group Renault ، زمان شارژ و استقلال باتری جدید Zoe – Renault

استقلال ، باتری و شارژ مجدد ZoE E-Tech 100 ٪ برقی

با راه حل های برق را بسیج کنید, رنو راه حل شارژ خانه را به شما ارائه می دهد بدون اینکه نگران نصب آن باشید.

همه چیز در مورد اجاره باتری در رنو زو

یک ماشین برقی بدون باتری چیزی نخواهد بود ، این عنصر اصلی که انرژی را ذخیره می کند و بنابراین یکی از عوامل تعیین کننده در سطح استقلال است. رنو زو ، پیشگام برقی ، دو حالت خرید را ارائه می دهد: خرید کامل و اجاره باتری.

باتری برای ماشین برقی خود خریداری یا اجاره کنید ?

هنگام خرید یک وسیله نقلیه برقی استفاده شده ، به صاحب آینده می توان دو گزینه ارائه داد: یا باتری را اجاره کنید یا آن را با ماشین خریداری کنید. انتخابی که باید به خوبی وزن شود ، باتری یکی از گرانترین اجزای یک ماشین برقی است.

خرید باتری شما ساده ترین و اقتصادی ترین فرمول برای رانندگانی است که مسافت پیموده شده بالایی را ارائه می دهند. در صورت خرید ، باتری Renault Zoe در طی یک دوره 8 ساله یا بیش از فاصله 160،000 کیلومتر تضمین می شود. برای Kangoo Z.اشمیه. و استاد Z.اشمیه., این ضمانت مربوط به دوره 5 ساله یا 100000 کیلومتر است.
اجاره باتری به راننده اجازه می دهد تا با گذشت زمان هزینه باتری را توزیع کند ، بسته ای که با مسافت پیموده شده سالانه شما تطبیق می یابد. همچنین در صورت کاهش ظرفیت* و کمک به همه خرابی ها ، از جمله خرابی انرژی ، ضمانت باتری برای طول عمر ارائه می دهد.
علاوه بر این ، بدانید که خرید باتری در هر زمان امکان پذیر است.

شما باتری را می فهمید ، خریداری می کنید یا اجاره می کنید ، انتخاب شما به عهده شما است !

اجاره باتری ها روی یک ماشین برقی: محدوده قیمت برای همه کاربردها

اگر به این ترتیب اجاره باتری را انتخاب کرده اید ، بسته های مختلفی با توجه به مسافت پیموده شده سالانه پیش بینی شده ارائه می شود.
به عنوان مثال ، بسته z.اشمیه. Flex از 69 یورو (برای 7،500 کیلومتر در سال) ، با 114 یورو در ماه (برای 17.500 کیلومتر در سال) و بسته Z شروع می شود.اشمیه. آرامش مسافت پیموده شده نامحدود را برای 124 یورو در ماه ارائه می دهد.

بیمه باتری لازم است ?

اکثر بیمه گذاران اکنون مشخصات وسایل نقلیه برقی را در نظر می گیرند تا پیشنهاد خود را تطبیق دهند و پوشش های جدید را در بر بگیرند. بنابراین خدمات اجاره ای در قراردادهای بیمه ادغام می شود: این واقعیت که باتری متعلق به سازنده است و ماشین به راننده برنامه ریزی شده است ، که در صورت ادعای جبران خسارت را تسهیل می کند.

بنابراین قرارداد بیمه باید باتری را ذکر کرده و آن را تا مبلغ ثبت شده در قرارداد اجاره اطمینان دهد. علاوه بر این ، اگر بیمه گذار شما یک شبکه کمک خاصی داشته باشد ، ترجیح داده می شود بررسی کنید که آیا گاراژهای آن برای تعمیر وسایل نقلیه برقی به خوبی تأیید شده اند.

* سطح گارانتی به مدل وسیله نقلیه انتخاب شده بستگی دارد.

کپی رایت: اهم ، frithjof – آژانس عکس: frithjof ohm گنجانده شده است. پیشین

استقلال ، باتری و شارژ مجدد

رنو Zoe Citadine E-Tech 100 ٪ برقی

هرچه سریعتر رانندگی کنید ، میزان انرژی لازم برای افزایش سرعت شما بیشتر می شود.

سبک رانندگی

برای بهینه سازی استقلال خود از فن آوری های برقی مانند کاهش یا ترمز بازیابی استفاده کنید.

در ساحل ، مصرف برق شما بر استقلال شما تأثیر می گذارد. سراشیبی ، شما انرژی را بازیابی می کنید.

شرایط آب و هوایی

به طور متوسط ​​، باتری یون لیتیوم 52 کیلووات ساعت حداکثر استقلال 395 کیلومتر در تابستان و 250 کیلومتر در زمستان را ارائه می دهد.

خودمختاری و زمان شارژ 100 ٪ الکتریکی Zoe E-Tech خود را شبیه سازی کنید

استقلال ⁽⁽

معیارهای وسیله نقلیه و کاربردهای خود را برای برآورد استقلال 100 ٪ الکتریکی Zoe E-Tech خود وارد کنید

زمان شارژ ⁽²⁾

برای ارزیابی زمان مورد نیاز بسته به نوع ایستگاه شارژ ، معیارهای وسیله نقلیه و بار مورد نظر خود را وارد کنید.

هزینه ها و پس انداز ⁽³⁾

با رانندگی با 100 ٪ الکتریک ZoE E-Tech شما در بودجه سوخت خود صرفه جویی می کنید ! این شبیه سازی از هزینه شارژ و صرفه جویی در سوخت بالقوه را با تطبیق معیارهای مختلف با وضعیت شخصی خود شخصی کنید.

وسیله نقلیه مرجع شما

مسافت طی شده در هر سال 10،000 کیلومتر

مصرف فعلی 6 لیتر در 100 کیلومتر

نوع سوخت

قیمت سوخت انتخاب شده 1.96 یورو در لیتر

با 100 ٪ الکتریک ZoE E-Tech

سوکت داخلی داخلی
ایستگاه شارژ سریع عمومی

هزینه شارژ 0.22 € /کیلووات ساعت

پس انداز شما با 100 ٪ الکتریکی Zoe E-Tech

1،176 یورو پس انداز تخمین زده شده در سال ⁽³⁾

100 ٪ الکتریک Zoe E-Tech
هزینه معادل سوخت برای وسیله نقلیه مرجع شما ⁽³⁾
هزینه یک بار کامل

زمان بارگیری و سطح استقلال به دمای خارج ، قدرت ترمینال بار ، سبک رانندگی و بار باتری بستگی دارد.

استقلال های نمایش داده شده با پیکربندی و استفاده متوسط ​​از وسیله نقلیه مطابقت دارند و به ویژه بسته به سطح تجهیزات می توانند متفاوت باشند.
انتخاب یک سرعت متوسط ​​(به جای سرعت ثابت) شامل تعداد مشخصی از کندی یا مراحل شتاب خاص برای محدوده سرعت مربوطه است: سرعت متوسط ​​بنابراین 110 یا 120 کیلومتر در ساعت (به جای 130) در بزرگراه یا 20 است تا 30 کیلومتر در ساعت (به جای 50) در شهر.

*WLTP: انگلیسی “روش تست وسایل نقلیه سبک هماهنگ در سراسر جهان”.
این پروتکل جدید ، از دامنه جهانی ، باید انتشار و مصرف وسایل نقلیه حرارتی ، بلکه استقلال وسایل نقلیه برقی را تعیین کند ، در حالی که به شرایط استفاده روزانه نزدیکتر است. داده های خودمختاری بیان شده در چرخه مختلط (انواع جاده) و چرخه شهری (عمدتا با سرعت کم). برای اطلاعات بیشتر با صفحه https مشورت کنید: // www.رنو.fr/wltp.HTML

سازگاری با برخی از اختیارات بارگیری یا زیرساخت (مانند شارژرهای سریع که زمان شارژ بسیار کوتاه را مجاز می کنند) به سطح تجهیزات وسیله نقلیه بستگی دارد. برای انتخاب مناسب ترین قدرت شارژ برای استفاده خود به تنظیم کننده بروید. این هزینه ها در دمای بهینه و شرایط عملیاتی اندازه گیری شد.

ظرفیت باتری 100 ٪ الکتریکی ZoE E-Tech (52 کیلووات ساعت) و همچنین استقلال مورد استفاده در محاسبات به طور خودکار از شبیه ساز استقلال بازیابی می شود. برای دسترسی دوباره به این تنظیمات ، روی برگه 1 کلیک کنید.
شارژ و هزینه های سوخت مشاهده شده ، یا بر اساس میانگین پیشنهادات شرکای ما و ادارات داخلی خدمات برق را بسیج می کنند.
قیمت شارژ برقی با توجه به ظرفیت باتری ، نسبت بین استقلال محاسبه شده و مسافت پیموده شده سالانه و همچنین قیمت برق مشاهده شده در سپتامبر 2023 محاسبه می شود. این محاسبه حدود 10 ٪ از بین رفتن انرژی بین وسیله نقلیه و زیرساخت بار را در نظر می گیرد.
قیمت یک سوخت پر از سوخت برای همان استقلال مبتنی بر مسافت پیموده شده سالانه ، مصرف مخلوط به طور پیش فرض یا شخصی و همچنین متوسط ​​قیمت مشاهده شده یا شخصی است.
این قیمت ها با توجه به زیرساخت های انرژی و بار به عنوان یک نشانه ارائه شده است و می تواند با توجه به قیمت های عمومی مشاهده شده در نزدیکی شما یا در قرارداد تأمین برق شما آزادانه اصلاح شود.
منابع: https: // انرژی.EC.اروپا.اتحادیه اروپا/تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل/هفتگی-روغن-bulletin_en و https: //.اروپا.EU/Eurostat/Databrowser/View/NRG_PC_204

باتری لیتیوم 52 کیلووات ساعت

با ظرفیت 52 کیلووات ساعت ، باتری 100 ٪ الکتریکی ZoE E-Tech به شما امکان می دهد تا 395 کیلومتر حرکت کنید (WLTP*).

* WLTP: انگلیسی “روش تست وسایل نقلیه سبک هماهنگ در سراسر جهان”.
این پروتکل جدید ، از دامنه جهانی ، باید انتشار و مصرف وسایل نقلیه حرارتی ، بلکه استقلال وسایل نقلیه برقی را تعیین کند ، در حالی که به شرایط استفاده روزانه نزدیکتر است. داده های خودمختاری بیان شده در چرخه مختلط (انواع جاده) و چرخه شهری (عمدتا با سرعت کم). برای اطلاعات بیشتر با صفحه https مشورت کنید: // www.رنو.fr/wltp.HTML

شارژ 100 ٪ الکتریک Zoe E-Tech خود را شارژ کنید

با نصب یک سوکت تقویت شده 3.7 کیلو وات یا ایستگاه شارژ ** 7.4 کیلو وات ، 100 ٪ الکتریک Zoe E-Tech خود را در خانه شارژ کنید. ایستگاه شارژ متصل به کابل نوع 2 اجازه شارژ از 0 تا 100 ٪ در 9:25 صبح را می دهد.

با راه حل های برق را بسیج کنید, رنو راه حل شارژ خانه را به شما ارائه می دهد بدون اینکه نگران نصب آن باشید.

** ایستگاه شارژ خانه باید توسط یک حرفه ای مجاز قرار گیرد.

در محل کار

شرکت های بیشتر و بیشتر در حال نصب ایستگاه های شارژ برقی برای کارمندان خود هستند. هنگام ورود به محل کار خود ، 100 ٪ الکتریک Zoe E-Tech خود را شارژ کنید !

در شبکه های ترمینال عمومی

در شبکه های ترمینال عمومی

در همه جا رنو الکتریکی خود را شارژ کنید ، نقاط شارژ در صحنه زندگی روزمره شما ضرب می شوند. با تشکر از شارژر سریال Chameleon ™ ، 100 ٪ استقلال را در 3 ساعت در پایانه های بار 22 کیلو وات از مراکز خرید ، مرکز شهر یا در جاده های عمومی بازیابی کنید. به این اضافه شده 400 نقطه شارژ از شبکه Renault**.

*به عنوان یک مشتری برقی ، شما از 1 ساعت شارژ رایگان در روز در شبکه شرکت کننده بهره می برید.

در بزرگراه

با تشکر از شارژ سریع DC 50kW*، فقط 30 دقیقه در 100 ٪ Electric Zoe E-Tech برای بازیابی تا 150 کیلومتر استقلال. وقت داشتن قهوه !

در حال حاضر برند بیشتر و بیشتر دارای ترمینال شارژ سریع است !

برنامه کاربردی مسافرخانه

با برنامه Plug Inn توسط رنو ، تمام وقت شارژ کنید. ایستگاه های شارژ الکتریکی خصوصی و ایمن را در نزدیکی یا در طول سفرهای خود پیدا کنید. اگر ترمینال در خانه دارید ، می توانید آن را در دسترس قرار دهید و درآمد ایجاد کنید. به Plug Inn ، شبکه شارژ وسیله نقلیه الکتریکی بین افراد بپیوندید.