Revolut (نظر 2023): همه چیز در مورد این Neobank!, چه کسی پشت Revolut است?

چه کسی پشت Revolut است

Contents

پیشنهاد رایگان در جای خود قرار دارد تا بتوانید خدمات را آزمایش کنید 5 نقل و انتقالات رایگان مجاز به قلمرو وابسته به آن است (کمیسیون ها در آن زمان 0.20 € در هر انتقال هستند).

Revolut: ما بانک آنلاین را برای شما آزمایش کردیم

شما خود اشتغالی هستید و به دنبال یک حساب بانکی حرفه ای 100 ٪ آنلاین هستید ? شما معاملات زیادی را با مشتریان بین المللی انجام می دهید ? برای کمک به شما در انتخاب خود ، تیم ما Revolut را آزمایش کرده است ، یک Neobank که خدمات اختصاص داده شده به شرکت های خرد را ارائه می دهد . در اینجا نظر کامل ما در مورد این راه حل و همچنین شرح مفصلی از پیشنهاد آنها آورده شده است !

شما می خواهید اطلاعات در مورد چندین بانک آنلاین ?

شورش چیست ?

Revolut یک است بانک آنلاین ایجاد شده در سال 2015 توسط دو انگلیسی ، نیکولای استریون و ولادسلاو یاتسنکو. در ابتدا ، این شرکت به سادگی یک سرویس را پیشنهاد می کرد حساب بانکی چند منظوره اجازه دادن و دریافت پرداخت در خارج از کشور ، با هزینه کم.

با تشکر از چندین جمع آوری کمک های جالب ، این راه اندازی توسعه یافته است و امروز ویژگی های بسیاری را برای کارآفرینان ارائه می دهد.

فقط در چند سال ، این Neobank میلیون ها مشتری را به دست آورده و خود را در بسیاری از کشورها در آسیا و اروپا تأسیس کرده است. حساب گردان امروز بیش از 25 میلیون کاربر (متخصص و افراد).

یک باننر نئو یک است 100 ٪ بانک آنلاین از طریق رایانه یا تلفن هوشمند خود قابل دسترسی است. بر خلاف بانک های سنتی (Crédit Agricole ، Populaire Banque و غیره.) ، این نوع ساختار آژانس فیزیکی ندارد.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید تا بانک مناسب را به صورت آنلاین انتخاب کنید ? رتبه بندی ما از بهترین بانکی های دیجیتال را کشف کنید !

که برای حساب بانکی Revolut در نظر گرفته شده است ?

Revolut در دسترس افراد و همچنین متخصصان (تجارت شورش) ، چه در شرکت خرد و چه در جامعه است. کاملاً دیجیتالی ، آن را با کسانی که:

 • آرزو کردن خودمختار در مدیریت حساب بانکی آنها
 • می خواهند حساب های خود را بطور شهودی و سرگرم کننده مدیریت کنند ، با یک مرور کلی از حساب های آنها

به لطف کاهش هزینه های پرداخت در خارج از فرانسه ، این حساب بانکی نسل جدید نیز مناسب خواهد بود حرفه ای ها که مرتباً برای فعالیت خود به خارج از کشور حرکت می کنند.

شورش: مزایا و مضرات

نظرات شورش نشان می دهد که توسط متخصصان قدردانی می شود ، زیرا آن دسترسی به آن آسان و بسیار بصری است . این شرکت همچنین یک پیشنهاد استاندارد و رایگان ارائه می دهد و به شما امکان می دهد ویژگی های ارائه شده را آزمایش کنید (افتتاح حساب ، مدیریت مالی ، حمل و نقل پول در خارج از کشور و غیره.).

این شرکت همچنین انواع مختلفی از پیشنهادات پرداخت شده را ارائه می دهد:

 • شخصی
 • کسب و کار
 • خویش فرما

آنچه ما دوست داشتیم

افتتاح حساب فقط چند دقیقه طول می کشد و نیازی به اثبات درآمد ندارد. ویژگی واقعی Revolut نیز ارائه است کاهش هزینه برای عملیات ارزی.

سایر نکات بسیار مهم:

 • برنامه به شما امکان می دهد فوراً حساب های ارزهای خارجی را تولید کنید. بیشتر از 30 ارز مختلف از یورو به دلار از طریق فرانک سوئیس یا ین پیشنهاد شده است. با تشکر از Iban که به حساب شما پیوست شده است ، می توانید اجرا کنید نقل و انتقالات بین المللی .
 • این شرکت ادغام کرده است سیستم احراز هویت سه بعدی سه بعدی در ویژگی های آن. شما قادر خواهید بود معاملات را با کارت Revolut ، در سایت هایی که از این فناوری استفاده می کنند انجام دهید.
 • با Revolut Connect ، می توانید حساب خود را به ابزارها و برنامه هایی برای مدیریت زندگی روزمره شما : مدیریت یادداشت ها با Xero یا اعلان های فوری در حین حرکات حساب خود با SLACK.
  توجه داشته باشید Bene: Revolut به طور مرتب برنامه های جدیدی را به نمونه کارها خود اضافه می کند.
 • Revolut دارای مجوز بانکی اروپا . در نهایت ، این به او امکان می دهد یک دنده فرانسوی را ارائه دهد ، و دیگر فقط لیتوانی (قبلاً انگلیسی) نیست. این بدان معنی است که ادارات مانند URSSAF یا مالیات می توانند از حساب Revolut شما کمک کنند ، که در حال حاضر امکان پذیر نیست.

نقاط هوشیاری

مانند سایر بانکهای تلفن همراه ، Revolut ارائه نمی دهد بدون وام ، جزوه ، اضافه برداشت مجاز یا بیمه .

اگرچه خدمات مشتری به زبان انگلیسی است ، اما روند ثبت نام در فرانسوی کاملاً قابل دستیابی است. بنابراین اگر با زبان شکسپیر راحت نیستید ، نگران نباشید ! همیشه می توانید مانند ترجمه Google به یک مترجم آنلاین متصل شوید. سد زبانی باعث نمی شود این پیشنهاد را از دست بدهید !

سرانجام ، لازم به ذکر است که حساب شما با یک شروع می شود ایبان خارجی . وحشت نکنید ، اگر می خواهید یک فرانسوی داشته باشید می توانید برای تغییر IBAN اقدام کنید. از شما خواسته می شود اطلاعات اضافی را برای اهداف کنترل وارد کنید.

به همه توجه داشته باشید که مشارکت های تأمین اجتماعی را نمی توان به طور خودکار از حساب Revolut شما گرفت. شما باید یک انتقال دستی انجام دهید ، که حداکثر چند دقیقه در هر ماه یا چهارم طول می کشد.

یک حساب بانکی Revolut ، گام به گام باز کنید

1/ ثبت نام در وب سایت

برای باز کردن یک حساب کاربری حرفه ای در Revolut ، به سادگی یک فرم آنلاین کوتاه را پر کنید. نیازی به اسکن چندین اسناد پشتیبان نیست, فقط عکس کارت هویت شما کافی. حساب کردن 10 دقیقه برای ثبت نام ، که می توانید در سایت یا از طریق برنامه تلفن همراه انجام دهید. اگر نظر ما را می خواهید صرفه جویی در وقت واقعی.

لطفاً توجه داشته باشید ، در صورت انتخاب پیشنهاد تجاری ، به عنوان مثال ماهیت فعالیت یا آدرس محل زندگی خود ، اطلاعات اضافی را درخواست می کنید.

2 / آزمون نامزدی

پس از ارسال فرم ، تیم Revolut بررسی می کند که آیا می توانید در این پیشنهاد مشترک شوید . در صورت لزوم ، یک مشاور خدمات مشتری با شما تماس می گیرد . ایجاد رسمی حساب بانکی شما بین خواهد بود 1 و 7 روزها . کارت بانکی مرتبط نیز طی چند روز برای شما ارسال می شود .

3 / برنامه را بارگیری کنید

برای دسترسی به Revolut ، بنابراین باید مستقیماً به رابط متصل شوید . برای راحتی و سرعت بیشتر ، ما به شما توصیه می کنیم برنامه را بارگیری کنید . این از Google Play و فروشگاه Apple به زبان فرانسه در دسترس است .

4 / غذای حساب بانکی

لطفا توجه داشته باشید ، استارتاپ قبول نمی کند نه چک و نه گونه . برای قرار دادن پول در حساب بانکی خود ، چندین راه حل در دسترس شما است:

 • کارت بانکی (وجوه سپس به طور خودکار در حساب Revolut شما ظاهر می شود)
 • انتقال بانکی (سپا ، سوئیفت)
 • پیپ (تاخیر تقریباً 2 روز)
 • Apple Pay یا Google Pay (در دسترس برای کارت های MasterCard)

توجه داشته باشید که دارندگان یک حساب Revolut (تجارت یا شخصی) می توانند با توجه به سهمیه خاصی ، فوراً و رایگان پول ارسال کنند.

لطفا توجه داشته باشید: برای نقل و انتقالات بین المللی که فراتر از سهمیه شما انجام شده است ، در هر معامله حدود 3 دلار صورتحساب می شود. شما همچنین می توانید برای تبدیل ارز.

ویژگی های ارائه شده توسط Revolut

علاوه بر معاملات معمولی نقل و انتقالات نوع و مالیات های بانکی ، Revolut خدمات دیگری را ارائه می دهد.

استفاده از کارتهای بانکی مجازی

برای اطمینان بیشتر معاملات اینترنتی ، Revolut به مشتریان ارائه می دهد تا از کارت بانکی مجازی .

این کارتها به طور مستقیم از برنامه ، به شما امکان می دهند خریدهای خود را با استفاده از یک پرداخت کنید کد منحصر به فرد (و نه کدهای کارت بانکی حرفه ای شما). این یک راه حل عالی برای جلوگیری از هک کردن حساب و فروش مجدد داده ها است !

برنامه Revolut که عملکرد مدیریت کارت بانکی را نشان می دهد

تمام کارتهای بانکی خود را در منوی خانه> کارتهای برنامه Revolut پیدا خواهید کرد.

Revolut همچنین ارائه می دهد کارتهای مجازی زودگذر ! به طور مشخص ، شماره کارت ها با هر معامله به طور خودکار تغییر می کنند تا از خطر کلاهبرداری جلوگیری شود.

مدیریت حساب بانکی و هزینه ها

با تشکر از برنامه تلفن همراه ، می توانید خود را مشاهده کنید تعادل واقعی و بعد از هر عمل به شما اطلاع داده می شود (این ویژگی می تواند غیرفعال شود). به عنوان یک بانک سنتی ، گردان همچنین هزینه های خود را در دسته های مختلف طبقه بندی کنید و حتی می تواند به آنها تصویری بدهد. با یک نگاه ، بنابراین می توانید حرکات پول را در حساب خود دنبال کنید . این همچنین برای ارزیابی ماهانه بسیار مفید است .

برنامه Revolut که یک حساب مشتری و معاملات اخیر را نشان می دهد

مدیریت کارت بانکی

امنیت از راه دور احتمالاً سودمندترین عملکرد این Neobank است . در صورت از دست دادن یا پرواز ، برای مسدود کردن کارت بانکی نیازی به تماس با مشاور خود ندارید . این کار را می توان مستقیماً از برنامه و در هر زمان انجام داد. به همین روش ، شما می توانید پرداخت بدون تماس کارت خود را فعال یا غیرفعال کنید.

ایجاد مشارکت

Revolut با برنامه خود با تخفیف (به نام “Perks”) مذاکره کرده است پاداش های شورش . همکاری با چندین شرکت مانند Slack (پیام رسانی مشترک) ، Google Ads (تبلیغات در Google) یا مشتری (نرم افزار خدمات مشتری) ، که می تواند در زمینه توسعه فعالیت شما برای شما مفید باشد.

با این حال ، این ویژگی فقط در صورتی قابل دسترسی است پیشنهاد حق بیمه .

قیمت حساب بانکی شورش

برای پیوند یک حساب بانکی به فعالیت کارآفرین خود ، Revolut Business ارائه می دهد 4 پیشنهاد برای متخصصان:

 • رایگان , یک پیشنهاد کاملاً رایگان
 • گودال , در 25 یورو در هر ماه
 • اندازه , در ماه 100 یورو
 • شرکت، پروژه , قیمت و گزینه های آنها مناسب است
  به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری خود ، دو پیشنهاد برای فعالیت شما بسیار جالب خواهد بود: رایگان و رشد . بزرگنمایی در این پیشنهادات سودمند.

رایگان ، ایده آل برای شروع

پیشنهاد رایگان در جای خود قرار دارد تا بتوانید خدمات را آزمایش کنید 5 نقل و انتقالات رایگان مجاز به قلمرو وابسته به آن است (کمیسیون ها در آن زمان 0.20 € در هر انتقال هستند).

شما همچنین مشمول هستید نرخ همان کمیسیون در نقل و انتقالات آنلاین این اشتراک های دیگر (1 ٪ + 0.20 € برای کارت های اروپایی و پرداخت Revolut / 2.8 ٪ + 0.20 € برای هر کارت دیگر).

رشد کنید ، مناسب برای توسعه شما

با 10 نقل و انتقالات بین المللی رایگان و 100 در قلمرو تأسیس (ماهانه) ، پیشنهاد رشد به 25 یورو در هر ماه جالب ترین برای وضعیت خود اشتغالی شما به نظر می رسد. شما همچنین یک کارت فلزی , اجازه پرداخت یا برداشت و الف کمک اولویت 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته .

علاوه بر این ، اگر می خواهید ارز خود را برای دیگری تغییر دهید (به عنوان مثال یورو موجود در کتاب) ، تا 10،000 یورو هیچ کمیسیون پرداخت نخواهید کرد ! فراتر از آن ، Revolut درصدی از 0.4 ٪ خواهد داشت.

توجه داشته باشید که این پیشنهاد حق بیمه به شما امکان می دهد به مزایای مختلفی مانند مانند برنامه شورش پاداش یا امکان دستیابی به پرداختهای گسترده (ایجاد و ارسال چندین پرداخت برای مشتری).

شما می توانید به سعادت مدل شورش شخصی . دوباره 4 پیشنهاد در دسترس است: یک رایگان و قیمت بین 2.99 و 13.99 یورو هر ماه . شما به ویژه می توانید دریافت کنید ایبان آزاد اروپایی .

نظر تیم ما

Revolut در مسیر صحیح قرار دارد یک متحد بزرگ برای خود اشتغالی ! به لطف پیشنهادات رایگان و امکان انتخاب یک حساب شخصی یا تجاری ، برای بودجه های کوچک که قادر به صرف هزینه چندین ده یورو برای آن نیست ، قابل دسترسی است مدیریت حساب بانکی آنها . اگر مشتری خارجی داشته باشید و به نقل و انتقالات بین المللی وابسته باشید ، Revolut ایده آل است.

سکو است ارگونومیک و ایمن .

به جای یک بانک واقعی ، ما آن را به عنوان “کیف پول دیجیتال” امکان انجام عملیات فعلی با هزینه کم (به عنوان مثال پرداخت خارج از کشور) امکان پذیر است. توجه داشته باشید ، همه این موارد ، که این Neo-Banque در حال ادامه توسعه خود است و چندین ویژگی مورد مطالعه قرار می گیرد: یک سرویس وام و مجوز اضافه برداشت برای مشتریان حرفه ای خود.

جدول خلاصه خصوصیات شورش

امکان مشترک شدن در کارت Revolut Bank (MasterCard/Visa) – هزینه حمل و نقل با هزینه شما

استفاده از کارتهای بانکی مجازی

مدیریت کارت بانکی

مدیریت حساب بانکی

4 اشتراک موجود در تجارت:

بدون اشتراک یا تعهد ماهانه یا سالانه. امکان تغییر پیشنهاد خود در هر زمان

دو هفته اخطار قبل از بسته شدن نهایی حساب لازم است

تخفیف در خدمات شریک (تبلیغات Google ، Slack و غیره.)

فقط برای اشتراک های رشد ، مقیاس و شرکت در دسترس است

بدون اضافه برداشت مجاز

بدون بررسی چک یا گونه

سؤالات متداول و مقاله (مرکز راهنمای آنلاین)

پشتیبانی اولویت 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته (به جز اشتراک رایگان)

فقط به انگلیسی

علاقه مند به تنظیم تجارت خود و ایجاد یک حساب بانکی اختصاص داده شده به فعالیت شما است ? تیم های پورتال کارآفرین خودکار در کنار شما هستند تا در راه اندازی و مدیریت خرد خود از شما حمایت کنند !

مقاله “Revolut: ما بانک آنلاین را برای شما آزمایش کردیم” ذکر شد 4.3 بر 5 بر 106 نظر کاربران اینترنت.

چه کسی پشت Revolut است ?

چه کسی پشت Revolut است؟

چه کسی پشت Revolut است ? که در پشت Neobank انگلیس پنهان شده است که اکنون بیش از 2 میلیون مشتری در فرانسه دارد ?

چه کسی پشت Revolut است ?

Revolut یک Neobank است ، یک بانک جدید برای اولین بار در انگلستان قبل از گسترش در سایر کشورهای اروپایی مانند فرانسه ظاهر شد. او به سرعت با موفقیت روبرو شد و اکنون کمتر از 2 میلیون مشتری در فرانسه حساب نمی کند ، که او را به یکی از بزرگترین بانک ها بصورت آنلاین تبدیل می کند.

اما چه کسی پشت Revolut پنهان شده است ? به چه کسی صاحب Neobank است ?

به هیچ کس ! در واقع, شورش مستقل است.

کجا مبتنی بر شورش است ?

در ابتدا ، Revolut در انگلستان متولد شد ، که پس از آن پس از Brexit ترک کرد و سپس کرسی خود را در لیتوانی منتقل کرد. برای مدتی ، حساب های بانکی لیتوانی بودند. آنها اکنون فرانسوی هستند.

آیا این یک بانک واقعی است ?

بسیاری از neobancs در واقع بانک های واقعی نیستند ، اما با همکاری سایر بانک ها و شرکت ها فعالیت می کنند تا بتوانند اعتبار خود را ارائه دهند. آنها مجوز بانکی یکسانی ندارند.

Revolut با این حال بخشی از استثنائات است. از سال 2021 ، Neobank در واقع دارای یک مجوز موسسه اعتباری, که همان مجوزی است که همه بانک ها دارند. به همین ترتیب ، بودجه مشتری توسط FGDR ، صندوق ضمانت سپرده و قطعنامه ، حداکثر 100000 یورو در هر ورشکستگی محافظت می شود.

بنابراین Revolut یک بانک واقعی است. دلیل بیشتر برای باز کردن یک حساب Revolut.

چگونه Revolut کار می کند ?

Revolut برای همه در دسترس است ، از جمله ممنوعیت های بانکی, مشروط بر اینکه سن داشته باشید و بتوانید یک سند هویت ارائه دهید. هنگام ثبت نام ، درخواست می شود سلفی به منظور اطمینان از هویت مشتریان ، و همچنین از قبل دنده دیگری در نام و نام خانوادگی وی ، که برای تغذیه حساب کار می کند.

پس از انجام اشتراک ، مشتری می تواند پیشنهاد بانکی مورد نظر خود را انتخاب کند. در زیر جزئیات قیمت های Revolut را پیدا کنید:

فقط یک برنامه برای مدیریت همه امور مالی خود

این که آیا این هزینه های روزانه شما را مدیریت می کند یا برنامه ریزی آینده خود را با پس انداز و سرمایه گذاری ، Revolut به شما کمک می کند تا از پول خود بیشترین بهره را ببرید.

بیش از 30 میلیون

کاربران شخصی

بیش از 500000

کاربران تجاری

بیش از 150

کشور و مناطق مراقبت کردند

36

ارزهای موجود در برنامه

ماموریت ما: ساده سازی مدیریت پول

امور مالی پیچیده است. خواه با ارسال پول به خارج از کشور ، بخواهیم بودجه خانواده را متعادل کنیم یا تجارت خود را توسعه دهیم ، همه ما در این مورد تجربیات ناامید کننده ای داشته ایم ، که به ما اجازه داده است که انگشت خود را بر روی شکستگی ها قرار دهیم. به همین دلیل ما Revolut را ایجاد کردیم. هدف ما این است که تمام موانعی را که بین شما و دستیابی به اهداف مالی شما ایستاده است حذف کنیم. سکویی که ما طراحی می کنیم بسیار ساده و روان برای استفاده است و آنقدر برای جهان باز است که هرگز نمی خواهید بروید و به جای دیگری ببینید. چطوری انجامش میدیم ? با تهیه محصولاتی که همیشه بهتر ، سریعتر و باهوش تر هستند. خرج کنید ، پس انداز کنید ، سرمایه گذاری کنید ، وام بگیرید ، پول خود را مدیریت کنید. ما همه کارها را انجام می دهیم تا همه شما فقط با چند کلیک به آن برسید. این هنوز در همه بازارها اینگونه نیست ، اما فقط زمان آن است که مدیریت پول در همه جا بازی کودک شود. ما خستگی ناپذیر کار می کنیم.

تاریخ ما

2021

مشاغل موجود در دفاتر Revolut در سراسر جهان را کشف کنید

اطلاعات بیشتر از اتاق مطبوعات

محصولات و ویژگی ها

شرکای Revolut با Game4ukraine برای جمع آوری بودجه برای بازسازی یک مدرسه اوکراین

د. Grigienė به عنوان عضو شورای نظارت در بانک Revolut پشتیبانی شده است

31 ژوئیه 2023

محصولات و ویژگی ها

Revolut حساب هایی را برای افراد قانونی در ایالات متحده اعلام می کند اما SSN ندارند ، از جمله دانشجویان ، بازدید کنندگان ، کارمندان

25 ژوئیه 2023

به یک برنامه مالی بین المللی عالی دسترسی پیدا کنید

به جامعه جهانی ما بپیوندید

اشتراک خود را انتخاب کنید

استاندارد

رایگان

این که آیا می خواهید هنگام صرف در خارج از کشور ، پس انداز کنید یا بودجه خود را با بودجه یکپارچه ما احترام بگذارید ، با استاندارد از پول خود استفاده کنید.

بیشتر

2.99 یورو در ماه

امور مالی خود را به صورت روزانه تقویت کنید. بهترین پول خود را با قیمت کمتر از قیمت یک قهوه بکشید.

حق بیمه

7.99 یورو/ماه

به یک سبک زندگی بین المللی بروید. اعتماد لازم را برای صرف ، سرمایه گذاری و صرفه جویی در هوشمندانه در سراسر جهان کسب کنید.

فلز

13.99 یورو در ماه

از بسته کامل استفاده کنید. با یک کارت فلزی بدون تماس اختصاصی ، حداکثر 1 ٪ بازپرداخت و موارد دیگر را به دست آورید.

فوق العاده

45 €/ماه

زندگی استثنایی ، با مزایای انحصاری سبک زندگی ، سفرهای کلاس بین المللی و نقشه اندود پلاتین را دقیقاً طراحی کنید.