آیا تجارت شورش تسهیلات اعتباری یا اضافه برداشت را ارائه می دهد? | Revolut Be ، Revolut قبل از عضویت در حساب رایگان ✅

نظر و آزمون کامل ما در مورد حساب و کارت Revolut – 2023

Contents

نتایج مسابقه: در سال 2021 ، Revolut اولین مزایای خود را منتشر کرد. در سال 2023 ، بانک تلفن همراه بیش از 30 میلیون مشتری در سراسر جهان (از جمله 2.3 میلیون مشتری در فرانسه) دارد و قصد دارد تا سال 2025 به 100 میلیون مشتری برسد. پس چرا شما به عنوان مشتری بانک آنلاین Revolut نیستید ?

کمک خواستن ?

به سادگی سوال خود را در زیر وارد کنید تا پاسخی دریافت کنید.

 • عمومی
 • ادغام در برنامه ها
 • حمایت
 • داده های شخصی و امنیتی

آیا تجارت شورش تسهیلات اعتباری یا اضافه برداشت را ارائه می دهد ?

در حال حاضر ، ما اعتبار ارائه نمی دهیم یا کشف نمی کنیم. پولی که در حساب های تجاری Revolut نگهداری می شود ، علاقه ایجاد نمی کند.

اشتراک خود را انتخاب کنید

استاندارد

رایگان

این که آیا می خواهید هنگام صرف در خارج از کشور ، پس انداز کنید یا بودجه خود را با بودجه یکپارچه ما احترام بگذارید ، با استاندارد از پول خود استفاده کنید.

بیشتر

2.99 یورو در ماه

امور مالی خود را به صورت روزانه تقویت کنید. بهترین پول خود را با قیمت کمتر از قیمت یک قهوه بکشید

حق بیمه

8.99 یورو/ماه

به یک سبک زندگی بین المللی بروید. اعتماد لازم را برای صرف ، سرمایه گذاری و صرفه جویی در هوشمندانه در سراسر جهان کسب کنید.

فلز

15.99 یورو در ماه

از بسته کامل استفاده کنید. با یک کارت فلزی بدون تماس اختصاصی ، حداکثر 1 ٪ بازپرداخت و موارد دیگر را به دست آورید.

فوق العاده

50 €/ماه

استثنایی ، با مزایای انحصاری سبک زندگی ، سفرهای کلاس جهانی و کارت پلاتین پلاتین را که دقیقاً طراحی شده است ، تجربه کنید.

تنها برنامه مالی عالی را دریافت کنید

© 2023 Revolut Bank UAB اگر می خواهید در مورد نهاد Revolut که خدمات شما را ارائه می دهد اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً اینجا را کلیک کنید. اگر سؤال دیگری دارید ، از طریق پیام رسانی فوری برنامه Revolut با ما تماس نگیرید.
Revolut Bank UAB بانکی است که در لیتوانی تأسیس شده است که دفتر مرکزی آن در خیابان Konstitucijos واقع شده است. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، لیتوانی ، شماره ثبت: 304580906 ، FI: 70700 کد. Revolut Bank UAB توسط بانک مرکزی اروپا تنظیم شده توسط بانک لیتوانی تصویب شده است. Revolut Bank UAB حسابهای اعتباری ، پرداخت ، حساب جاری و انبار را فراهم می کند.
سرویس توزیع بیمه توسط Revolut Insurance Europe UAB ارائه شده است ، که توسط بانک لیتوانی به عنوان یک شرکت کارگزاری بیمه مجاز است. دفتر مرکزی: خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، لیتوانی ، شماره ثبت: 305910164.
Revolut Ltd (شماره 08804411) توسط اداره رفتار مالی طبق مقررات پول الکترونیکی 2011 مجاز است (مرجع تجاری 900562). دفتر مرکزی: 7 Circus Westferry ، Canary Wharf ، London ، England ، E14 4HD.
محصولات بیمه ای برای مشتریان Revolut Ltd توسط Revolut Travel Ltd تهیه شده است ، که توسط سازمان رفتار مالی مجاز به استفاده از خدمات واسطه گری بیمه (شماره FCA: 780586) و توسط Revolut Ltd ، نماینده تعیین شده توسط Revolut Travel Ltd با توجه به فعالیت های توزیع بیمه است. خدمات سرمایه گذاری در منطقه اقتصادی اروپا (“EEE”) توسط اوراق بهادار Revolut Europe UAB ارائه شده است (شماره ضبط: 305799582 ، واقع در خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، لیتوانی ، LT-08130) ، که توسط بانک لیتوانی به عنوان یک شرکت کارگزاری مجاز است.

نظر و آزمون کامل ما در مورد حساب و کارت Revolut – 2023

نظر شورش از neobank

ارائه بانک تلفن همراه برای همه گردان

Revolut Neobanque در ژوئن سال 2014 توسط نیکولای استورونسکی و ولاد یاتسنکو در لندن بود.

هدف اصلی آنها این است که بتوانند یک حساب بانکی را بدون در نظر گرفتن دسته اجتماعی و حرفه ای ، درآمد آنها ، چه در حال بانکداری یا نه ، در دسترس همه قرار دهند. و این با کاهش هزینه. وعده Revolut ارائه تمام خدمات یک بانک سنتی بدون نیاز به مراجعه به یک آژانس است.

آیا آنها بینایی بودند ? به نظر می رسد بله ! از آنجا که در سال 2020 ، از آنجا که ما بحران سلامتی را می دانستیم ، لازم نیست که به یک بانک فیزیکی بروید تا با مشاور خود صحبت کنید تا حساب بانکی خود را بدست آورید. زیرا می توانید از طریق یک برنامه تلفن همراه مانند Revolut به کلیه خدمات دسترسی داشته باشید.

نتایج مسابقه: در سال 2021 ، Revolut اولین مزایای خود را منتشر کرد. در سال 2023 ، بانک تلفن همراه بیش از 30 میلیون مشتری در سراسر جهان (از جمله 2.3 میلیون مشتری در فرانسه) دارد و قصد دارد تا سال 2025 به 100 میلیون مشتری برسد. پس چرا شما به عنوان مشتری بانک آنلاین Revolut نیستید ?

به همین دلیل است که ما از طریق این راهنما و نظر کامل ارائه می دهیم تا تجزیه و تحلیل عمیقی از کل پیشنهاد بانک آنلاین Revolut را برای شما ارائه دهیم و به این ترتیب عینی به شما ارائه دهیم مزایا و معایب قبل از باز کردن حساب بانکی از تلفن همراه شما. بنابراین بدون تأخیر بیشتر در مورد بانک Revolut بدانید: نظر ما و آزمایش کامل توسط کارشناسان ما انجام شده است !

اگر به دنبال باز کردن یک حساب کاربری برای متخصصان هستید ، می توانید با ما مشورت کنید بررسی و آزمایش در مورد تجارت شورش ، بانک آنلاین برای شرکت های بدون کمیسیون حرکتی از صفر یورو !

Revolut Avis de l

مزایای عضویت در حساب بانکی آنلاین Revolut

 • �� 10 یورو ارائه شده است با همکاری اتصال دهنده !
 • اشتراک در کمتر از 5 دقیقه
 • پیشنهادی از 0 € بدون هزینه های پنهان
 • پیشنهاد بدون تعهد: می توانید با چند کلیک خاتمه دهید
 • برنامه موبایل ساده و بصری برای مدیریت به راحتی بودجه موجود در AppStore و Google Play
 • حساب جاری برای مدیریت عملیات روزانه بانکی خود
 • کارت های انتخاب: کارت فیزیکی MasterCard ، کارت مجازی برای پرداخت در اینترنت (آنلاین) کارت ویزای فلزی بسیار ایمن ، در جایی که کارت و شماره CVV قابل مشاهده یا حتی کارت پلاتین (ULTRA) برای پروفایل های بالاتر است.
 • بازپرداخت در تمام پرداخت های شما در سراسر جهان
 • با Apple Pay و Google Pay تماس بگیرید و با آن تماس بگیرید
 • پشتیبانی مشتری که خدمات آنها 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در دسترس است
 • امکان باز کردن یک حساب رایگان برای فرزندان 6 تا 17 ساله
 • بیمه مسافرتی و کمک برای سفرهای شما در خارج از کشور
 • Revolut ممنوعیت های بانکی را می پذیرد
 • امکان داشتن دنده فرانسوی (iban)
 • تغییر ارز بدون هیچ هزینه ای با امکان داشتن یک حساب چند منظوره (مدیریت بیش از 30 ارز)
 • عملکرد بانکی را باز کنید: جمع کننده حساب های بانکی برای مدیریت همه شما از یک برنامه تلفن همراه واحد
 • امکان سرمایه گذاری در مواد اولیه (طلا ، نقره و فلزات گرانبها از 1 یورو) و همچنین در بازارهای سهام
 • حساب پس انداز پاداش (به زودی در دسترس است)
 • امکان به دست آوردن اعتبار مصرف با Revolut برای مشتریان فرانسوی

مضرات عضویت در بانک آنلاین Revolut

 • برداشت گونه ها بدون هیچ هزینه ای در سراسر جهان محدود به 200 یورو در هر ماه بدون حساب
 • نکته منفی این است که برای لحظه ای مجوز کشف وجود ندارد ، با این حال ، بانک Revolut از ماه مه 2023 با ارائه اعتبار به مشتریان خود ، اولین قدم را برداشته است. سایر ویژگی ها باید به عنوان پرداخت معوق ایجاد شود.

قیمت های بانکی و هزینه های چرخش Neobanque

پیشنهادات Revolut 5 پیشنهاد در قالب اشتراک ماهانه بدون تعهد از 0 € بدون هزینه نگه داشتن حساب:

 • Revolut استاندارد: 0 € در هر ماه
 • Revolut Plus: 2.99 € در ماه
 • REVOLUT PREMIUM: 7.99 € در ماه
 • Revolut Metal: 13.99 € در ماه
 • Revolut Ultra (از ژوئن 2023 موجود است): 45 یورو در هر ماه

هزینه برداشت: برای اینکه هیچ هزینه برداشتی نداشته باشید ، نباید از سقف ماهانه مجاز فراتر بروید. این سقف بسته به اشتراک شما متفاوت است. فراتر از این مبلغ ، هزینه های 2 ٪ برای هر برداشت اعمال می شود.

تغییر ارز: برای سفرهای خود یا سفر به خارج از کشور ، از مبادله ارز رایگان محدود به 1000 یورو در ماه در پیشنهادات کارتهای Revolut استاندارد و موارد دیگر بهره مند می شوید. فراتر از این سقف ، هزینه های مبادله تا 0.5 ٪ اعمال می شود. در مورد پیشنهادات کارتهای Revolut Premium و فلزی ، هزینه های مبادله رایگان نامحدود است.

�� سقف های برداشت و محدودیت پرداخت با کارت Revolut

کارتهای حساب Revolut برخلاف برخی از بانک های سنتی که محدودیت پرداخت دارند ، هیچ سقف پرداخت ندارند. با توجه به سقف های برداشت ، هر کارت محدودیت برداشت کم دارد ، فراتر از این حد ، هزینه های 2 ٪ برای هر برداشت اعمال می شود.

Revolut استاندارد:
سقف عقب نشینی: حداکثر 200 یورو در هر ماه و 5 برداشت در هر ماه بدون هزینه.

Revolut Plus:
تا زمان 200 یورو در هر ماه بدون هزینه.

Revolut Premium:
تا زمان 400 € در هر ماه بدون هزینه.

فلز شورش:
تا زمان 800 € در هر ماه بدون هزینه.

Revolut Ultra:
تا زمان 2000 یورو در هر ماه بدون هزینه.

Revolut Neobanque Revolut Banque رایگان

☑ بررسی در مورد Revolut Bank of Connectbanque

پس از یک آزمایش کامل برای نوشتن این اطلاعیه ، می توانیم تأیید کنیم که Neobanque Revolut برای همه قابل اعتماد و در دسترس است. این یک جایگزین واقعی برای بانک های سنتی است برای کسانی که می خواهند هزینه بانک خود را پس انداز کنند یا با هزینه های پنهان ، هزینه های بانکی را افزایش ندهند.

Revolut یکی از موارد است بهترین بانکهای تلفن همراه برای Connectbanque ، زیرا ، اول از همه ، می توانید به صورت رایگان و بدون تعهد مشترک شوید در چند دقیقه. این یک ضمانت شفافیت است که ثابت می کند که آنها چیزی برای پنهان کردن ندارند. علاوه بر این ، آنها حتی فراتر می روند ، آنها حتی ارائه می دهند بازپرداخت برای همه خریدهای شما در 0.1 ٪ در اروپا و 1 ٪ در سایر نقاط جهان با پیشنهاد فلزی Revolut آنها. بسته به نظر ما ، این امر باعث می شود که هنگام مسافرت به خارج از کشور ، هزینه اشتراک را به سرعت کاهش دهید.

ما هم دوست داریم, انتخاب کارتهای پرداخت ارائه شده به مشتریان. شما از پیشنهاد رایگان ، امکان داشتن کارت MasterCard Bank به شما امکان می دهد پول را پس بگیرید و خریدهای خود را پس بگیرید. شما همچنین می توانید کارت های مجازی را انتخاب کنید تا بتوانید خریدهای آنلاین را ایمن کنید. مشترکان فلزی Revolut دارندگان خواهند بود کارت فلزی ایمن ، که ارقام کارت بانکی و همچنین رمزنگاری بصری در کارت قابل مشاهده نیست (فقط در برنامه تلفن همراه موجود است).

بالاخره اما مهم نیست, کارت Revolut برای مسافران مناسب است زیرا این امکان را می دهد تا بدون هیچ هزینه ای برداشت در سراسر جهان انجام شود و در خارج از کشور مبادله ارز را انجام ندهید. شما قادر خواهید بود چندین حساب را در شعار مورد نظر خود باز کنید. در تاریخ ، Revolut بیش از 30 ارز ارائه می دهد. برای مدیریت کامل پول خود در فرانسه و خارج از کشور ، Revolut این فرصت را به شما می دهد تا تمام حساب های بانکی خود را از برنامه تلفن همراه خود جمع کنید. این ویژگی یک جمع از حساب های بانکی که Neobank به سادگی منصوب شده است: بانکداری باز به شما امکان می دهد همه جریان های بانکی خود را از یک رابط واحد مدیریت کنید.

ناگهان ، تنها مواردی که مراقب آن باشید ، هزینه های شما و سقف های خروج شما است که در زمان واقعی در برنامه تلفن همراه قابل دسترسی خواهد بود.

برای پایان این نظر ، Revolut ارائه نمی دهد بدون مجوز اضافه برداشت, این معیاری است که برای مدیریت حساب بانکی شما نادیده گرفته نمی شود. با این اوصاف, Revolut به تازگی در مورد امکان دریافت اعتبار برای مشتریان از حساب Revolut در فرانسه از 31 مه 2023 ارتباط برقرار کرده است, که به او اجازه می دهد کمتر به عنوان یک Neobank اما به عنوان یک بانک کامل در نظر گرفته شود.

با این پیشرفت اخیر ، Revolut در سال 2023 از پرداخت به موسسه اعتباری رفت. بنابراین می توانیم بگوییم که Neobanque معروف شروع به تبدیل شدن به یک بانک آنلاین یا تلفن همراه واقعی می کند. اکنون هنوز هم باید ارائه دهد ، همه محصولات پس انداز “محبوب” که توسط سایر بانکهای آنلاین ارائه شده است ، مانند جزوه A که 3 ٪ تا سال 2025 یا LEP با نرخ 6 ٪ از جمله سقف به 10،000 بازگردانده می شود. یورو در تابستان سال 2023. محصولات مالی مانند بیمه عمر ، برنامه بازنشستگی پس انداز یا نخود نیز فاقد تماس است.

با این حال ، Revolut در حال حاضر گزینه دیگری را ارائه می دهد ، این بانک در حال حاضر برای سرمایه گذاری در سهام یا FNB (صندوق های مذاکره شده در بورس سهام) در بورس سهام با یک حساب اوراق بهادار معکوس می کند. یک حساب پس انداز پرداخت شده در حال حاضر برای مالیات دهندگان انگلستان و همچنین یک حساب پاداش به ارز آمریکایی USD برای دارندگان یک Revolut Plus ، Premium ، Metal و Ultra در دسترس است. شما همچنین امکان سرمایه گذاری در مواد اولیه مانند طلا ، پول و سایر فلزات گرانبها را دارید.

�� بزرگنمایی و نظر حساب Revolut رایگان و کارت های بانکی مرتبط: برداشت ، دنده ، بازپرداخت ، بیمه ، کشف شده.

Revolut با تمایل به پاسخگویی به نیازهای همه اوراق بهادار و هدف قرار دادن همه دسته های اجتماعی-حرفه ای ، پیشنهاد بزرگی را ارائه می دهد تا همه افرادی را که می خواهند هزینه های بانکی خود را کاهش دهند ، خواه در یک رابطه باشید یا نه ، با یا بدون فرزند ، برآورده کند.

همه کارتهای بانکی با بدهی سیستماتیک هستند این بدان معنی است که معامله فقط در صورت اجازه تعادل شما پذیرفته می شود شما حق اضافه برداشت ندارید. شما می توانید از طریق برنامه تلفن همراه امن خود ، در زمان واقعی ، چه در فرانسه و چه در خارج از کشور ، با تعادل خود مشورت کنید. این سیستم در کنترل بودجه خود بسیار مؤثر است. با این حال ، عدم موفقیت در کشف ، Revolut امکان ایجاد اعتبار را فراهم می کند !

علاوه بر این ، به منظور مدیریت ارز خود با توجه به مشخصات خود ، Revolut Neobanque به شما امکان دسترسی به انواع مختلف کارت ها را می دهد (استاندارد ، به علاوه ، حق بیمه ، فلز و فوق العاده). این کارت ها به شما دسترسی به بیمه می دهند برای سفرهای خود یا در برابر زندگی و تصادفات در زندگی ، خدمات ، بازپرداخت و غیره..؛ همه اینها از برنامه تلفن همراه شما. ما خودمان را دعوت می کنیم تا با پیشنهادات مختلف برای انتخاب بهترین حساب مطابق پرونده خود مشورت کنیم.

نظر ما را در مورد حساب بانکی Neobank و رایگان چرخاند

review بررسی مشتری در بانک Revolut

اول ، برای اصلاح نظر خود ، ما در سال 2023 بررسی (بررسی) مشتریان Revolut را تماشا کردیم:

 • یک یادداشت از 4.3 از 5 بیش از 136،000 بررسی مشتری در مورد TrustPilot Platform شناخته شده شناخته شده ؛
 • یک یادداشت از 4.9 از 5 در AppStore بیش از 168 00 بررسی؛
 • یک یادداشت 4.5 از 5 در Google Play در بیش از 2 میلیون نظر.

علاوه بر این ، به منظور مدیریت ارز خود با توجه به مشخصات خود ، Revolut Neobanque به شما امکان دسترسی به انواع مختلف کارت ها را می دهد (استاندارد ، به علاوه ، حق بیمه ، فلز و فوق العاده). این کارت ها به شما امکان دسترسی به بیمه برای سفرهای خود یا در برابر سرقت و تصادفات زندگی ، خدمات ، بازپرداخت و غیره را می دهد. همه اینها از برنامه تلفن همراه شما. ما خودمان را دعوت می کنیم تا با پیشنهادات مختلف برای انتخاب بهترین حساب مطابق پرونده خود مشورت کنیم.

بررسی استاندارد Revolut ، پیشنهاد رایگان

شما می توانید در پیشنهاد 0 € بدون شرایط درآمد ، بدون تعهد مشترک شوید ، ویژگی های آن به شرح زیر است:

 • یک حساب بانکی و یورو ایبان
 • کارت پرداخت مستر کارت
 • هزینه حمل و نقل کارت بانکی در تحویل استاندارد به 4.99 € (هزینه La Poste)
 • برداشت تا 200 یورو در ماه (فراتر از آن ، 2 ٪ هزینه برای هر عملیات برداشت اعمال می شود)
 • امکان داشتن حساب بانکی Revolut Junior رایگان برای جوانان 10 تا 17 ساله
 • پرداخت بین المللی و در شعار انتخاب شما
 • تغییر ارز بدون هزینه تا 1000 یورو در ماه. (فراتر از آن ، 0.5 ٪ هزینه اعمال می شود)
 • امکان سرمایه گذاری در مواد اولیه (طلا ، نقره و فلزات گرانبها از 1 یورو)

Revolut Plus Review

با پیشنهاد به علاوه ، Revolut مزایای کمی بیشتر از پیشنهاد استاندارد ، به ویژه در مورد بیمه می دهد. A 2.99 € در ماه ، شما نیز خواهید داشت:

 • دسترسی اولویت به پشتیبانی مشتری 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته
 • تحویل استاندارد کارت بانکی رایگان شما
 • کارت پرداخت مستر کارت قابل تنظیم
 • امکان داشتن 2 حساب بانکی جوان Revolut برای جوانان 6 تا 17 ساله با ویژگی های منحصر به فرد جوان
 • پوشش (بیمه) در برابر پروازها و تصادفات تا 365 روز در حد 1000 یورو در سال
  • بازپرداخت در نمایشگاه ها ، ورزشکاران ، کنسرت ها و غیره. در حد 1000 یورو در سال
  • بازپرداخت عدم رضایت از خرید (حداکثر 90 روز پس از خرید) در حد 1000 یورو در سال

  Revolut Premium Review

  در این پیشنهاد ، Revolut به شما امکان دسترسی به خدمات حق بیمه و حتی مزایای بیشتر را می دهد:

  • برداشت تا 400 یورو در ماه و بدون هزینه. (فراتر از آن ، 2 ٪ هزینه برای هر عملیات برداشت اعمال می شود)
  • نقل و انتقالات بین المللی نامحدود و 1 انتقال سریع رایگان
  • تحویل کارت بانکی رایگان خود
  • پوشش در برابر پروازها و تصادفات تا 365 روز در حد 2500 یورو در سال
  • بازپرداخت در نمایشگاه ها ، ورزشکاران ، کنسرت ها و غیره. تا 2500 یورو در سال
  • بازپرداخت عدم رضایت از خرید (حداکثر 90 روز پس از خرید) در حد 2500 یورو در سال
  • کارتهای مجازی زودگذر نامحدود برای خرید ایمن اینترنت شما
  • حساب پس انداز به ارز آمریکایی با نرخ سالانه 4 باقی مانده است.حداکثر 25 ٪
  • تغییر ارز بدون هزینه در نامحدود
  • بیمه پزشکی در خارج از کشور یا برای ورزش های زمستانی
  • بیمه برای چمدان و پروازهای تأخیر
  • دسترسی رایگان به سالن های SmartDelay برای شما و شخص دیگری از 1 ساعت پشت پرواز
  • بیمه در تلفن هوشمند خود با کاهش قیمت در پاییز ، شکستگی ، صفحه های شکسته ، آسیب آب و خارج از ضمانت. ضرر یا سرقت را در نظر نمی گیرد

  بررسی فلزی شورش

  پیشنهاد فلزی Revolut ، همانطور که از نام آن پیداست ، اول از همه کارت فلزی است که در آن شما تمام مزایای مرتبط با این نوع کارت و همچنین خدمات بالا برای نرخ رقابتی 13 را دارید.99 €/ماه. خدمات اصلی مربوط به این پیشنهاد را که در آن برای پول خود خواهید داشت ، کشف کنید:

  • کارت فلزی Revolut اختصاصی
  • برداشت تا 800 یورو در ماه و بدون هزینه (فراتر از آن ، 2 ٪ هزینه برای هر عملیات برداشت اعمال می شود)
  • بازپرداخت در تمام پرداخت های شما در سراسر جهان
  • امکان داشتن 5 حساب بانکی جوان گردان رایگان برای کودکان و نوجوانان 6 تا 17 ساله با عملکردهای منحصر به فرد خردسال
  • پوشش در برابر پروازها و تصادفات تا 365 روز طی 10،000 یورو در سال
  • بازپرداخت در نمایشگاه ها ، ورزشکاران ، کنسرت ها و غیره. تا 10،000 یورو در سال
  • بازپرداخت عدم رضایت از خرید (حداکثر 90 روز پس از خرید) در حد 10،000 یورو در سال
  • دسترسی رایگان به سالن های SmartDelay برای شما و 3 نفر دیگر از 1 پشت پرواز شما

  Revolut Ultra Review

  پیشنهاد Revolut Ultra تمام مزایای کارت فوق العاده بالا را با قیمت رقابتی 45 یورو در ماه برای مسافران بزرگ که در آن شما حق خواهید داشت ، ارائه می دهد:

  • کارت گردان پلاتین (یا پلاتین)
  • برداشت تا 2000 یورو در ماه و بدون هزینه (فراتر از آن ، 2 ٪ هزینه برای هر عملیات برداشت اعمال می شود)
  • بدون هزینه برای نقل و انتقالات بین المللی (SWIFT)
  • 10 ٪ بازپرداخت در محل اقامت !
  • دسترسی به سالن های فرودگاه نامحدود در فرانسه و خارج از کشور
  • بیمه سفر لغو
  • بیمه برای مسئولیت مدنی شخصی که حداکثر 1،000،000 یورو را پوشش می دهد
  • 10 عملیات بازار سهام در هر ماه بدون کمیسیون

  نحوه باز کردن یک حساب بانکی Revolut رایگان ?

  هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد ، می توانید باز کنید حساب بانکی شما در 5 دقیقه با بارگیری برنامه در Google Play یا App Store.

  آنچه یادآوری مهم است این است که نیازی به اثبات آدرس ندارید اما فقط یک سند هویتی که نام ، نام اول ، تاریخ تولد و غیره را تأیید می کند. و همچنین یک عکس سلفی گرفته شده. این دو عنصر برای مبارزه با کلاهبرداری مهم هستند.

  همه چیز از برنامه تلفن همراه انجام می شود ، زیرا هنگامی که شماره تلفن خود را مطلع کردید ، برای دریافت برنامه Revolut از AppStore یا Google Play پیوندی دریافت خواهید کرد.

  سپس ، شما فقط باید از 5 پیشنهاد غیر الزام آور که در زیر توضیح دادیم انتخاب کنید:

  • حساب Revolut استاندارد کاملاً رایگان
  • حساب شورش بیشتر با هزینه ماهانه 2.99 یورو
  • حساب Revolut Premium با هزینه ماهانه 7.99 یورو
  • حساب فلزی Revolut با هزینه ماهانه 13.99 یورو
  • حساب فوق العاده Revolut با هزینه ماهانه 45 یورو

  پس از حداقل پرداخت اول 10 یورو ، می توانید فوراً از حساب موبایل Revolut خود استفاده کنید و بلافاصله با استفاده از پرداخت بدون تماس ، خریدهای خود را انجام دهید از Google Pay و Apple Pay در حالی که منتظر دریافت کارت MasterCard Bank خود با بدهی سیستماتیک هستید که هزینه حمل و نقل آنها برای شما 4 خواهد بود.99 € اگر حساب رایگان بگیرید. در غیر این صورت ، هیچ هزینه حمل و نقل در پیشنهادات بالاتر وجود ندارد.

  چگونه می توان یک حساب بانکی Revolut Junior Revolut را برای افراد زیر 18 سال باز کرد ?

  هنگامی که یک حساب بانکی Revolut دارید ، می توانید با چند کلیک برای فرزندان خود یا افرادی که شما معلم یا معلم هستید ، یک حساب بانکی مرتبط با آن باز کنید.
  برای باز کردن یک حساب Revolut Junior رایگان ، این جوان باید بین 6 تا 17 سال سن داشته باشد و او یک تلفن هوشمند برای بارگیری برنامه تلفن همراه دارد تا بتواند پول جیب خود را مدیریت کند.
  حساب جزئی Revolut Minor لزوماً به یک فرد بالغ که والدین یا مدرس است متصل است. اگر هنوز یک حساب Revolut ندارید ، ما از شما دعوت می کنیم تا یکی را ایجاد کنید ، پس از آن حساب را برای جوانی که مسئولیت شما دارد باز کنید.
  سپس به عنوان یک حساب کاربری بدون شورش ، فقط می توانید یک حساب Revolut را به صورت رایگان برای خردسال باز کنید.
  اگر می خواهید چندین حساب باز کنید و کارت های بانکی آزادانه فرزندان و یا نوجوانانی را که مسئولیت آن را بر عهده دارید ، به طور آزاد چرخاند ، لازم است حساب های پرداخت شده پرداخت شده را انتخاب کنید.

  • با حساب های Revolut Plus و Premium ، شما می توانید 2 حساب Junior Revolut Junior رایگان داشته باشید
  • با حساب های Revolut Metal and Ultra ، شما می توانید 5 حساب Junior Revolut Junior رایگان داشته باشید

  پس از باز شدن حساب Revolut Junior ، در جایی که می توانید به حساب های فرزندان خود دسترسی پیدا کنید:

  • به آنها وسیله ای برای پرداخت ایمن بدهید
  • هزینه های آنها را چه در فرانسه یا سفر به خارج از کشور تجسم کنید
  • بلافاصله برای آنها پول ارسال کنید
  • از آنها در پس انداز خود از طریق عملکرد مشترک قفسه سینه پشتیبانی کنید

  چگونه سرمایه گذاری کنیم ، پول خود را با Revolut و ایمن آن پس انداز کنید ?

  این ساده است ، با باز کردن یک حساب بانکی با Revolut ، شما می توانید با خرید مواد اولیه (طلا ، پول و فلزات گرانبها) و همچنین سهام و FNB (وجوه مذاکره شده در بورس) از 1 یورو سرمایه گذاری کنید. شما می توانید با دوره این فلزات مختلف و همچنین قیمت های بورس تحصیلی در زمان واقعی مشورت کنید. علاوه بر این ، با استفاده از عملکرد خودکار مبادله ، می توانید در هر زمان با قیمت دلخواه بفروشید و خریداری کنید.

  ما هنوز به شما یادآوری می کنیم که با سرمایه گذاری در این محصولات بازار سهام ، خطر از دست دادن سرمایه وجود دارد.

  Revolut همچنین به شما این فرصت را می دهد تا سرآشپزها را باز کنید تا پس انداز کنید. شما قادر خواهید بود این صندوق عقب را با سرمایه گذاری خود در مواد اولیه و عملکرد گرد (که به شما امکان می دهد با دور کردن معاملات خود پول را کنار بگذارید) تهیه کنید. سینه ها در بیش از 30 ارز موجود است.

  همچنین امکان ایجاد جعبه های به اشتراک گذاشته شده با سایر دارندگان کارت Revolut (دوستان ، خانواده ها و غیره را خواهید داشت. ) به منظور انجام پروژه های مشترک.

  سرانجام ، Revolut راه اندازی یک حساب پس انداز در فرانسه را آماده می کند. این در حال حاضر برای مالیات دهندگان ساکن انگلیس با یک حساب پس انداز پرداخت شده در کتاب استرلینگ اتفاق می افتد. از حساب Revolut Plus ، شما می توانید یک حساب دلار پاداش ایالات متحده (USD) داشته باشید. اما این ، واقعاً ارزش آن را داشت ، دانستن اینکه ما در فرانسه کتاب پس انداز داریم که حداکثر 6 ٪ مانند LEP (کتاب پس انداز محبوب) را پرداخت می کند.

  آیا باید حساب بانکی Revolut خود را به مالیات اعلام کنم ?

  برای نتیجه گیری ، البته ، ما می توانیم نظر بسیار خوبی در مورد بانک Revolut ارائه دهیم که همچنان به ارائه خدمات بانکی جدید برای برآورده کردن 30 میلیون مشتری خود ادامه می دهد. با این حال ، یادآوری این نکته حائز اهمیت است که اعلام حساب بانکی Revolut خود به مقامات فرانسوی اجباری است زیرا دومی از ملیت انگلیس است.

  این در زمان اعلامیه مالیاتی شماست که تصریح شده است ماده 1649 الف از قانون مالیاتی عمومی که شما باید حساب خود را در خارج از کشور تحت مجازات جریمه اعلام کنید. بانک های فرانسوی این کار را به طور سیستماتیک انجام می دهند ، که این مورد برای بانکهای مستقر در خارج از فرانسه نیست ، با وجود این که Revolut یک دنده فرانسوی را ارائه می دهد.

  Revolut: چگونه می توان پول خود را به طور مؤثر مدیریت کرد تا دیگر خود را در فضای باز پیدا نکنید ?

  راه حل برای کمک به شما در مدیریت بهتر پول خود

  شما اغلب در پایان ماه کشف می شوید ? پیروی از هزینه های خود یا تعریف و استفاده صحیح از بودجه ، دشوار است ? مطمئن باشید ، ابزارهای زیادی وجود دارد که شما را به راحتی به راحتی نگه می دارد. برنامه ای مانند Revolut به شما امکان می دهد تمام امور مالی خود را از همان مکان مدیریت کنید ، در حالی که زندگی خود را با بسیاری از ابزارهای بودجه ریزی خود و بسیاری از مزایای دیگر آسان می کند !

  محتوای طراحی و پیشنهاد شده توسط

  با استفاده از برنامه Revolut ، بودجه ماهانه را تعریف کنید و دیگر هرگز کشف نشوید

  برای ایجاد بودجه مؤثر ، شما باید یک برنامه داشته باشید و اینجا جایی است که “برنامه فوق العاده برای پرداخت” Revolut وارد صحنه می شود. توصیه می کنیم بودجه 50/30/20 را امتحان کنید ، زیرا یکی از ساده ترین و مؤثرترین دنبال کردن است.

  به طور خلاصه ، رویکرد 50/30/20 نشان می دهد که درآمد خود را به شرح زیر توزیع می کنید:

  • 50 ٪ به نیازهای ضرورت اساسی مانند غذا ، مسکن ، خدمات عمومی ، بیمه و غیره مراجعه می کنند.
  • 30 ٪ به نیازهایی مانند وعده های غذایی رستوران ، خریدهای پوشاک ، اوقات فراغت و غیره اختصاص داده شده است.
  • 20 ٪ به پس انداز یا بازپرداخت بدهی اختصاص داده شده است.

  و درست مثل اینکه هنگام رژیم غذایی کالری را دنبال می کنید ، باید هزینه های خود را از نزدیک دنبال کنید. از ابزاری مانند برنامه ریز بودجه Revolut برای کمک به شما در ایجاد بودجه ماهانه استفاده کنید و هزینه های خود را دنبال و طبقه بندی کنید.

  بخش ابزارهای تجزیه و تحلیل برنامه Revolut به شما امکان می دهد بودجه کل را بسیار پیکربندی کنید تا بتوانید دوره را حفظ کنید. از مسابقات غذایی گرفته تا حمل و نقل ، از طریق سلامتی و اوقات فراغت ، می توانید جزئیات هزینه های خود را در هر گروه دنبال کنید و اگر به محدودیتی که برای خودتان تعیین کرده اید ، از شما جلوگیری می کنیم.

  فاکتورهای خود را مدیریت کرده و با برنامه Revolut پس انداز کنید

  قابلیت Revolut Pocketball به شما امکان می دهد هر ماه ، در زمان پرداخت خود ، به عنوان مثال ، مقدار کل فاکتورهای مکرر خود (فیلم بر روی سکوی تقاضا ، بسته تلفن ، برق و غیره ، انتقال دهید.) در یک “جیب” اختصاصی. فاکتورهای شما به طور مستقیم از این حساب کسر می شوند ، به طوری که مانده حساب اصلی شما نشان می دهد که پولی که می توانید در طول ماه هزینه کنید ، بدون آنکه فاکتورهای پرداخت نشده را به خطر بیاندازد.

  با سینه های شورش ، می توانید برای تأمین مالی پروژه های خاص (تعطیلات ، رایانه جدید ، صرفه جویی در فروش و غیره ، زیر حساب های زیر را ایجاد کنید.). این زیر حساب ها از حساب اصلی شما جدا شده اند ، بنابراین شما به احتمال زیاد پولی را که غیر ارادی است خرج نمی کنید. شما می توانید سینه های خود را با انتقال اتوماتیک مکرر ، گاهی اوقات ، یا حتی تصمیم بگیرید که هر یک از پرداخت های خود را با کارت دور کنید ، تفاوت به طور خودکار در صندوقچه مورد نظر شما پرداخت می شود. پول شما که در سینه های شورش ذخیره شده است ، در صورت لزوم در هر زمان موجود است.

  رزرو هتل ، تغییر شعار ، Revolut شما را در طول تعطیلات همراهی می کند

  در حالی که خوب جستجو می کنید ، اغلب می توانید تخفیف هایی را در خریدهای آنلاین خود بدست آورید. برای اینکه به شما امکان استفاده بیشتر از پول خود را بدهید ، Revolut با ارتباط با ده ها مارک اصلی به منظور ارائه تخفیف در طول سال ، برنامه پاداش را راه اندازی کرده است. غذا ، مد ، لوازم آرایشی ، تلفن همراه و بسیاری از دسته های دیگر در دسترس است و شما از تخفیف حداکثر 40 ٪ مستقیماً در برنامه Revolut خود بهره مند می شوید !

  علاوه بر تخفیف های باورنکردنی ، Revolut شما را در همه جا ، زمستان و تابستان همراه خواهد کرد. تعطیلات آنجاست ، و ممکن است شما قصد داشته باشید به خارج از کشور بروید. برای استفاده کامل از تعطیلات با حفظ چاه خود ، هزینه های پنهان ارز ، برداشت یا پرداخت را خراب نکنید و سفر خود را خراب کنید. با کارت Revolut خود ، همیشه با یکی از بهترین نرخ ارز در بازار ، بدون هزینه های پنهان ، ارز محلی را پرداخت می کنید. شما حتی می توانید خود را در برنامه کاربردی انجام دهید و 30 ارز مختلف در برنامه داشته باشید.

  علاوه بر این ، ویژگی Revolut Stays به شما امکان می دهد محل اقامت تعطیلات خود را در سراسر جهان مستقیماً از طریق درخواست خود رزرو کنید ، و حتی در مورد میزان رزرو خود تا 10 ٪ بازپرداخت را نیز به شما ارائه می دهد. چه چیزی در طول تعطیلات به شما لذت کمی اضافی می دهد !

  از فناوری مدرن استفاده کنید و زندگی خود را با ابزارهایی که به شما کمک می کند تا پول خود را به طور مؤثر مدیریت کنید ، آسانتر کنید ، همه در یک برنامه منحصر به فرد با باز کردن یک حساب به صورت رایگان با Revolut !

  محتویات طراحی و ارائه شده توسط خدمات Figaro. نوشتن فیگارو در تحقق این مقاله شرکت نکرد.