Revolut اکنون یک Iban فرانسوی را برای مشتریان خود ارائه می دهد!, Revolut اکنون یک دنده فرانسوی و Iban را ارائه می دهد

Revolut اکنون یک دنده فرانسوی و Iban را ارائه می دهد

Contents

امکان نگه داشتن یک حساب جاری کاملاً دیجیتالی ؛ حساب های جاری مختلف همه چندیدیسم و ​​با هزینه های پایین تر یا صفر را به خود اختصاص می دهد. بدون فراموش کردن سهولت تعجب آور (در چند دقیقه و بدون اسناد پشتیبانی لازم). در طول ایجاد آن ، ویژگی های آن تقریباً نوآوری های انقلابی و آینده نگر را نشان می داد که به این گروه اجازه می داد تا نامی را برای خود بسازد و در حوزه امور مالی و به ویژه fintech وارد شود.

REVOLUT RIB FRANçAIS: گروه در سال 2023 !

Revolut vs N26 بررسی مشتری

شما می خواهید در موردشورش Iban فرانسوی ? شما در جای مناسب هستید !

چه شرایطی باید تحقق یابد و گام هایی برای داشتن یک دنده گردان فرانسوی برداشته شود ? چه چیزی باعث تغییر این انتقال می شود ? آیا ما هنوز هم حساب Revolut شما را با یک Iban فرانسوی اعلام کردیم ? در این پرونده ، چگونه می توانید به راحتی به Iban فرانسوی در Revolut بروید ، و همچنین تمام اطلاعات مفید برای دانستن.

در زیر نکات کلیدی مربوط به تغییر Revolut Iban را پیدا کنید:

Revolut Iban فرانسوی:
ارائه می دهد

CB و قیمت ماهانه

بیشتر بدانید

> حساب ویژه استاندارد گردنی
رایگان

Revolut Plus
2.99 یورو

حقوقی
7.99 یورو

فلز گردان
13.99 یورو

رفیق
45 €

> حساب حرفه ای استاندارد گردنی
رایگان

فلز
25 یورو

✅ بازپرداخت تا 1 ٪

فلز
100 یورو

✅ بازپرداخت تا 1 ٪

چگونه می توان یک چرخش فرانسوی Iban را داشت ?

در اینجا 5 قدم برای داشتن یک شورش فرانسوی Iban وجود دارد:

 1. مشتری شورش شوید
 2. شرایط عمومی شورش را بپذیرید
 3. دعوت را به چرخش شعبه فرانسه دریافت کنید
 4. پذیرش به Revolut فرانسوی Iban را بپذیرید
 5. به دست آوردن چرخش دنده فرانسوی

1. مشتری شورش شوید

مشتریان جدیدی که مایل به درخواست یک Revolut Iban فرانسوی هستند نیز باید برنامه Neobank را برای مشترک شدن بارگیری کنند. آنها ابتدا باید یک شماره تلفن همراه را با یک نشانگر فرانسوی (33) وارد کرده و رمز عبور خود را که از 4 رقم تشکیل شده است تعریف کنند. پیامکی برای آنها ارسال می شود که حاوی یک کد تأیید 6 دیجیتالی برای کپی / چسباندن در برنامه است. پس از ورود به اطلاعات شخصی آنها ، هویت آنها را تأیید کرده و یک سند هویت معتبر منتقل کرد ، حساب آنها ایجاد شده و فضای شخصی آنها فعال می شود.

�� برای داشتن یک چرخش دنده فرانسوی ، باید به منطقه مشتری Revolut آن متصل شوید. این فقط از طریق برنامه موبایل بانک قابل دسترسی است ، برای بارگیری به صورت رایگان از تلفن هوشمند آن. مشتریانی که قبلاً اشتراک حساب بانکی خود را انجام داده اند می توانند با راه اندازی برنامه به راحتی به آنجا برسند. در صفحه اتصال ، شماره تلفن آنها از قبل ثبت شده است و آنها باید رمزعبور 4 -digit تعریف شده هنگام ثبت نام را وارد کنند. آنها سپس به فضای مدیریت شخصی خود دسترسی پیدا می کنند.

2. شرایط عمومی شورش را بپذیرید

اگر از شما تعجب می کنید که چگونه به Revolut Iban French بروید ، ابتدا باید شرایط عمومی شورش را بپذیرید. هنگامی که از طریق کاربرد موبایل Neobank به منطقه مشتری خود وصل شد ، باید در تلاش های آن توسط بانک هدایت شوید. تمام مشتریانی که از اصلاح دنده خود استفاده می کنند ، یعنی همه ساکنان مالیاتی فرانسوی که معیارهای واجد شرایط بودن را برآورده می کنند ، برای مشاوره و امضای شرایط عمومی جدید بانک اعلان دریافت می کنند.

�� محل زندگی شورش در فرانسه چارچوب قانونی جدیدی را تحمیل می کند, از این رو تعهد وی برای اطلاع رسانی به مشتریان مقیم فرانسوی از تغییرات ایجاد شده. پس از خواندن اقدامات جدید مربوط به افراد یا متخصصان با توجه به نوع حساب مشترک ، از مشتری دعوت می شود با اقدام به امضای الکترونیکی ، آنها را بپذیرد. بانک تلفن همراه که با دسته ای برخورد می کند ، ممکن است قبل از تماس با آنها برای اقدامات بعدی که باید انجام شود ، چند روز صبر کنید.

3. دعوت را به چرخش شعبه فرانسه دریافت کنید

برای تغییر Revolut en FR ، ضروری است که دعوت از بانک به شورش شعبه فرانسوی را دریافت کنید. پس از پذیرفتن شرایط عمومی ، مشتری باید پس از تأیید صلاحیت خود ، منتظر تماس با وی باشد. پردازش درخواست ها در واقع به صورت و چه زمانی پشتیبانی می شود. این می تواند مدت زمان انتظار چند روز بین امضای مقررات قانونی جدید و پذیرش دعوت برای پیوستن به شعبه فرانسوی بانک تلفن همراه را القا کند.

�� به عنوان بخشی از تغییر Revolut Iban ، این بانک از طریق پست الکترونیکی با مشتری تماس گرفت قبل از دعوت او برای جابجایی از شعبه لیتوانی به شاخه فرانسوی. مشتری فقط باید روند کار را از برنامه تأیید کند و در طول درخواست ها منتظر بماند. Revolut در واقع مجبور است در هر درخواست محل سکونت مشترکان را بررسی کند ، زیرا مهاجرت ایبان لیتوانی به IBAN فرانسوی فقط به مشتریان واجد شرایط مستقر در فرانسه پیشنهاد می شود.

4. پذیرش به Revolut فرانسوی Iban را بپذیرید

اگر درخواست مشتری توسط بانک تأیید شود ، وی برای پذیرش مهاجرت به Revolut فرانسوی Iban دعوت نامه دریافت می کند. این دعوت نامه از طریق پست الکترونیکی به کلیه مشتریانی که واجد شرایط انتقال حساب بانکی Revolut خود به شعبه جدید فرانسوی Neobank هستند منتقل می شود. مشتری کافی است تا برای اعتبارسنجی روند مهاجرت حساب و به یک Revolut جدید Iban Fr به درخواست خود مراجعه کند.

�� برای داشتن یک شورش فرانسوی Iban ، پاسخگویی به الزامات بانک اجباری است. برای برآورده کردن آن ، این امکان وجود دارد که موسسه بانکی از انتقال یک سند هویت جدید ، عمدتاً برای افرادی که دارای گواهینامه رانندگی خود هستند ، درخواست کند. افراد مربوطه برای تأیید اعتبار مهاجرت مجبور به انتقال گذرنامه ، کارت هویت ، مجوز اقامت یا ویزای معتبر هستند. پس از پذیرش و احراز هویت اسناد ، انتقال به شعبه فرانسه انجام می شود.

5. به دست آوردن چرخش دنده فرانسوی

به دست آوردن چرخش دنده فرانسوی بسیار سریع پس از مهاجرت به شعبه فرانسوی بسیار سریع است. پس از شروع این روند ، تغییر در اطلاعات تماس بانکی لیتوانی آن برای یک IBAN فرانسوی بلافاصله یا طی چند روز اداره می شود. Revolut سپس با ارسال تأیید انتشار کد جدید IBAN از حساب Revolut ، از طریق پست الکترونیکی به مشتری اطلاع داد. مشتری اکنون می تواند IBAN جدید خود را با کلیک بر روی نماد پرچم روی داشبورد فضای شخصی خود کشف کند.

هنگامی که محل زندگی به سمت Revolut France مؤثر باشد ، Iban لیتوانی به مدت 30 روز قبل از خاتمه آن فعال است. در نهایت ، مجاز به ترکیب Iban فرانسوی جدید و Iban سابق لیتوانی برای همین حساب نیست. با این حال ، به مدت 30 روز معتبر است ، به منظور ادامه دریافت نقل و انتقالات یا در هنگام جلوگیری از سازمانهای مربوط به اصلاح جزئیات بانکی.

�� در پایان این دوره ، Iban لیتوانی غیرفعال می شود و نقل و انتقالات ارسال می شود با مختصات قدیمی به طور خودکار به صادرکنندگان خود بازگشتند. ما به مشتریان توصیه می کنیم که به منظور جلوگیری از نقص در پرداخت یا پرداخت با سازمان های مربوطه ، چرخش دنده فرانسوی خود را پس از دریافت منتقل کنند.

Revolut Iban France: سؤالات متداول برای درک همه چیز !

چگونه می توان یک چرخش فرانسوی Iban را از اشتراک داشت ? آیا ما در باز کردن حساب ، انتخاب ملیت دنده ای را داریم؟ ? آیا حسابهای تجاری شورش تحت تأثیر انتقال به RIB FR است ? در این سؤالات متداول ، تمام جزئیات را در مورد شورش دنده جدید فرانسوی پیدا کنید.

�� چه شرایطی برای داشتن یک شورش iban فرانسوی ?

شرایط داشتن یک شورش Iban فرانسوی است ::

 • بیش از 18 سال باشد
 • از نظر قانونی قادر باشد
 • اقامتگاه مالیاتی خود را در فرانسه داشته باشید
 • اثبات هویت معتبر داشته باشید
 • مراحل مهاجرت ایبان را دنبال کنید
 • شماره تلفن همراه را با FR نشان دهید

شرایط شورش دنده فرانسوی

شرایط برای داشتن یک چرخش فرانسوی Iban آسان است که برآورده شود. فقط یک مالیات بزرگسالان ، توانا و مقیم در فرانسه می تواند با یک Revolut Iban FR حساب باز کند. برای عضویت ، باید به طور ضمنی یک شماره تلفن همراه معتبر را با یک نشانگر فرانسوی و اثبات هویت معتبر منتقل کند.

�� به دست آوردن یک دنده شورش فرانسوی هنوز کاملاً اتوماتیک نیست, حتی برای اشتراکی که پس از 11 آوریل 2023 ساخته شده است. در نتیجه ، ضروری است که تمام مراحل مهاجرت را برای داشتن ایبان فرانسوی خود دنبال کنیم. با این وجود ، روش رفتن به Iban فرانسوی در Revolut بسیار ساده و سریع است.

�� چگونه می توان یک چرخش فرانسوی Iban را برای مشتریان بدست آورد ?

برای به دست آوردن یک Iban فرانسوی شورش در افتتاح یک حساب کاربری لازم است ::

 1. منتظر دعوت شورش باشید
 2. شرایط عمومی را بپذیرید
 3. اعتبار مهاجرت
 4. چرخش دنده فرانسوی را دریافت کنید
 5. اطلاعات تماس جدید را ارسال کنید

برای مشتریان فعلی بانک تلفن همراه ، شما به سادگی باید صبر کنید تا به Revolut Rib French بروید. افراد واجد شرایط به طور خودکار برای مهاجرت به شعبه فرانسه دعوت می شوند. در این مرحله ، مهاجرت باید تأیید شود و منتظر بمانید تا جزئیات جدید بانک دریافت شود.

�� کلیه مشتریانی که در فرانسه زندگی می کنند از 11 آوریل 2023 با Neobanque حساب می کنند این وظیفه را داشته باشید که iban خود را به سمت یک حساب Revolut با Iban فرانسوی مهاجرت کنند. این روش پس از ثبت نام توسط بانک هنوز خودکار نشده است ، مشتری برای دریافت دعوت مهاجرت و دریافت فوراً iban فرانسوی خود باید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرد.

�� آیا باید حساب Revolut شما را با Iban فرانسوی در مالیات اعلام کنیم ?

نه ، شما نباید حساب Revolut خود را با Iban فرانسوی در مالیات اعلام کنید. فقط حساب های بانکی در طول سال در خارج از کشور باز ، بازداشت و بسته شده است باید به اداره مالیات فرانسه اعلام شود. افراد تحت تأثیر این اقدامات قرار می گیرند ، خواه آنها در واقع دارندگان یک حساب بانکی باشند یا ذینفع یک پروکسی برای استفاده. بنابراین ، مشتری بانک تلفن همراه مجبور نیست حساب Revolut خود را با Iban فرانسوی اعلام کند ، زیرا دومی در فرانسه به خوبی مستقر است و نه در خارج از کشور.

�� بنابراین مشتری به لطف Revolut فرانسوی Iban دیگر مجبور نیست اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل کند, برخلاف حساب قدیمی با ایبان لیتوانی. قبل از 18 مه 2022 ، یک مشتری شورش یک ایبان لیتوانی داشت که وی را مجبور به اطلاع رسانی به اداره امور مالیاتی یک حساب بانکی در خارج از کشور کرد. اما از 11 آوریل 2023 ، هر مشتری که به IBAN فرانسوی مهاجرت کرده است ، نیازی به اطلاع رسانی خدمات مالیاتی ندارد.

�� چه چیزی برای مشتریان شورش با دنده فرانسوی تغییر می کند ?

تغییرات برای مشتریان Revolut با دنده فرانسوی پایان اعلامیه حساب است در مالیات و تبعیض در ایبان. با یک ایبان فرانسوی ، خطرات تبعیض در ایبان کاملاً برکنار شده است که این مورد در مورد لیتوانی ایبان نبود. حتی اگر قانون اروپا این اقدامات را محکوم کند ، پرونده های بانکها از انجام نقل و انتقالات خروجی به حسابهای شورش بسیار مکرر بودند. بسیاری از تأمین کنندگان انرژی قبول نکردند که این نوع حساب را بگیرند.

�� تغییر Revolut En FR به شما امکان می دهد حساب کاربری را در Neobank حساب اصلی خود باز کنید. محل زندگی Iban در فرانسه دیگر مشکل دریافت نقل و انتقالات را ایجاد نمی کند ، که به شما امکان می دهد حقوق خود را پرداخت کنید یا برای تسویه حساب فاکتورهای خود در حساب Revolut خود کسر کنید. در نهایت ، این اصلاحات برای کاربران فرانسوی بسیار مثبت و سودمند است و از ناراحتی های زیادی و رویه های اداری کرونوفاژ جلوگیری می کند.

�� چه موقع می توانیم یک ایبان فرانسوی در Revolut داشته باشیم ?

در افتتاح حساب می توان یک Iban فرانسوی در Revolut را داشت. از بهار سال 2023 ، بانک تلفن همراه به تدریج مهاجرت ایبان حساب های بانکی کاربران فرانسوی را به کار گرفته است. هدف این است که از آنها برای جلوگیری از موارد تبعیض در IBAN جلوگیری کنید و از استفاده از حساب Revolut خود به عنوان حساب اصلی جلوگیری کنید. از طرف دیگر ، هنوز قادر به تهیه یک دنده فرانسوی بلافاصله از اشتراک نیست.

برای دریافت اطلاعات تماس بانکی فرانسوی خود در اسرع وقت ، باید به محض باز شدن حساب ، Revolut Iban را درخواست کنید. کلیه مشترکین واجد شرایط ساکن فرانسه در فرانسه می توانند به خدمات مشتری نزدیک شوند تا درخواست مهاجرت دنده لیتوانی خود را به یک دنده فرانسوی درخواست کنند.

�� بانک تلفن همراه درخواست را بررسی می کند و دعوت نامه مهاجرت را از طریق پست الکترونیکی بسیار سریع بررسی می کند. پس از پذیرش ، مشتری جدید تقریباً بلافاصله اطلاعات تماس بانکی فرانسوی خود را دریافت می کند و می تواند از درک خود برای پرداخت هزینه ها ، برداشت و دریافت درآمد خود استفاده کند.

�� از کجا می توانم چرخش دنده فرانسوی خود را پیدا کنم ?

در اینجا کجا می توانم چرخش دنده فرانسوی خود را پیدا کنم ::

 1. به برنامه Revolut متصل شوید
 2. بر روی Total Balance کلیک کنید
 3. حساب مربوطه را انتخاب کنید
 4. با کلیک روی “…” منو را باز کنید
 5. به “اطلاعات” بروید
 6. با اطلاعات تماس خود مشورت کنید

�� برای یافتن شورش خود فرانسه ایبان ، مشتری باید به منطقه مشتری خود برود, از طریق برنامه تلفن همراه بانک قابل دسترسی است. پس از اتصال ، کل مانده حساب ها در داشبورد آن ظاهر می شود. برای او کافی است که این اطلاعات را تحت فشار قرار دهد و سپس حسابی را که می خواهد برای مشاوره با دنده انتخاب کند ، انتخاب کند. سپس او باید با کلیک بر روی “…” و “اطلاعات” به منوی Drop -down برود. در این صفحه جدید ، او می تواند Iban و همچنین BIC خود را پیدا کند.

�� آیا رفتن به Iban فرانسوی در Revolut اجباری است ?

رفتن به Iban فرانسوی در Revolut اجباری است. این ماده جدید فقط مربوط به ساکنان واجد شرایط و فرانسوی است ، که به طور قطعی مجبور خواهند شد ملیت IBAN خود را از 11 آوریل 2023 اصلاح کنند. حساب بانکی آنها با لیتوانی ایبان باید به شعبه جدید فرانسوی بانک تلفن همراه مهاجرت کند و آنها را مجبور به ترک قطعی IBAN خود به نفع IBAN فرانسوی جدید خود کند.

�� انتقال به Revolut فرانسوی Iban اجباری است ، اما مهاجرت مترقی است. پس از اعتبار این انتقال ، مشتری می تواند به استفاده از IBAN قدیمی خود برای دریافت نقل و انتقالات و تسویه حساب های مستقیم اتوماتیک خود به مدت 30 روز ادامه دهد. این دوره زمانی به او اجازه می دهد تا سازمان های مختلف ، کارفرمای خود یا مشتریان خود را از اصلاح جزئیات بانکی خود مطلع کند. فراتر از این دوره ، Isban لیتوانی برای همیشه ابطال می شود و هر پرداختی که با ایبان سابق ارسال می شود به صادرکننده بازگردانده می شود.

�� آیا می توانیم ملیت دنده را در اشتراک به Revolut انتخاب کنیم ?

نه ، انتخاب ملیت دنده هنگام عضویت در Revolut امکان پذیر نیست. Neobank با داشتن شاخه جدید خود ، فقط دنده چرخشی فرانسوی را به مشتریان خود که در فرانسه در فرانسه ساکن هستند ، ارائه می دهد. بنابراین امکان انتخاب ملیت دنده خود هنگام عضویت در حساب جاری ، امکان انتخاب ملیت دنده خود را به وجود نمی آورد ، زیرا مطابق با اقامتگاه مالیاتی آنها به مشتری تحمیل می شود. اگر Revolut در حال حاضر IBAN های محلی را برای برخی از کشورهای اروپایی ارائه نمی دهد ، ساکنان آنها به طور خودکار از یک لیتوانیایی IBAN بهره مند می شوند.

�� برای حساب های تجاری Revolut ، امکان انتخاب ملیت دنده امکان پذیر نیست. از طرف دیگر ، بانک تلفن همراه برای دریافت پرداخت در بیش از 25 ارز ، یک دوره چند دوره ای را ارائه می دهد. این سرویس بسیار سودمند است ، به خصوص برای صرفه جویی در هزینه های مبادله. پس از باز شدن حساب وی ، مشتری اطلاعات خود را برای یک حساب GBP ، EUR و USD دریافت می کند و با توجه به نیازهای خود امکان ایجاد حساب های مختلف در ارز را دارد.

�� زمان مهاجرت یک حساب گردان به ایبان فرانسوی چقدر است ?

زمان مهاجرت یک حساب شورش به Iban فرانسوی تقریباً فوری است. یک ثبت کننده جدید ممکن است به محض باز شدن حساب خود ، تغییر جزئیات بانکی خود را انجام دهد. این کافی است که وی با تماس با وی از طریق گربه از برنامه موبایل بانک ، آن را از خدمات مشتری درخواست کند. یک مشاور خیلی سریع پاسخ خواهد داد ، سپس با توجه به صلاحیت مشتری ، یک دعوت مهاجرت ارسال می کند. سرانجام ، کافی است که آن را بپذیرید که بلافاصله از Iban لیتوانی خود به Iban فرانسوی خود منتقل شود.

�� در مورد مشتری مسن ، انتقال به چرخش دنده فرانسوی مستقیماً توسط بانک آغاز می شود. مشتری واجد شرایط برای اصلاح ، هنگام باز کردن درخواست خود ، شرایط عمومی جدیدی را دریافت می کند ، که پذیرش کافی است. سپس ، دعوت نامه برای پیوستن به شعبه فرانسوی از طریق پست الکترونیکی برای وی ارسال می شود. پس از اعتبارسنجی روند مهاجرت ، این روند به صورت خودکار و جزئیات جدید بانک فرانسه بلافاصله در دسترس است.

�� نحوه دریافت انتقال در حساب Revolut قدیمی من پس از عبور از طریق دنده فرانسوی ?

در صورت دریافت انتقال به حساب Revolut قدیمی خود پس از عبور از طریق دنده فرانسوی ، باید با سازمانی که پرداخت کرده است تماس بگیرید. خوشبختانه ، یک مشتری گردان که اخیراً به دنده فرانسوی مهاجرت کرده است ، 30 روز دارد که در طی آن دنده لیتوانی او هنوز کار می کند. بنابراین ، اگر وی پرداختی را دریافت کند یا از دنده سابق خود کسر شود ، وجوه به خوبی به حساب بانکی اعتبار می یابد یا با یک دستورالعمل بدهی مستقیم به سازمان ارسال می شود.

اگر تعجب می کنید که چگونه با یک چرخش فرانسوی Iban فراتر از این 30 روز کار کنید ، لازم است که اطلاعات جدید بانک جدید خود را به سرعت منتقل کنید. مشتری باید از این دوره انتقال استفاده کند تا سازمان های مختلف ، مشتریان یا کارفرمای را برای تغییر جزئیات بانکی خود آگاه کند.

�� این کافی است که Iban جدید و همچنین کد BIC خود را برای آنها ارسال کند نمونه ها یا پرداخت های بعدی در حساب جدید را بر عهده بگیرند. این عملیات به منظور اجازه دادن به مؤسسات مربوطه ، به عنوان مثال به عنوان یک ذینفع جدید به عنوان یک ذینفع جدید ، اجباری است.

�� آیا باید چرخش دنده جدید فرانسوی او را به سازمانهای مربوط به این تغییر بفرستیم ?

بله ، شما باید چرخش دنده جدید فرانسوی خود را به سازمان های مربوط به این تغییر ارسال کنید. این رویکرد متأسفانه توسط Neobank خودکار نیست. پس از رها کردن ایبان لیتوانی خود برای یک ایبان فرانسوی جدید ، دارنده یک حساب Revolut موظف است به سازمان ها اطلاع دهد که به طور خودکار حساب خود را از جزئیات جدید بانک خود می گیرند.

این ممکن است مربوط به تأمین کننده برق ، گاز یا تلفن ، سازمان های اجتماعی (CAF) یا اداره مالیات باشد.

تغییر چرخش دنده فرانسوی

اگر یک حساب حرفه ای یا کارفرمای خود داشته باشد ، یک مشتری شورش نیز باید به مشتریان خود اطلاع دهد تا آنها با جزئیات بانکی جدید خود پرداخت های بعدی خود را انجام دهند.

�� حتی پس از مهاجرت ، مشتری به مدت 30 روز لیتوانی سابق خود را حفظ می کند. بنابراین ، او زمان کافی برای انتقال اطلاعات تماس جدید خود دارد ، بلکه همچنین برای دریافت پرداخت های انجام شده در ضمن بدون مشکل. با این وجود ، در پایان این دوره ، پرداخت های ارسال شده به IBAN قدیمی به طور خودکار ظرف 1 تا 3 روز به صادرکننده بازگردانده می شود.

�� چه فایده ای برای داشتن ایبان فرانسوی در Revolut دارد ?

مزایای داشتن یک ایبان فرانسوی در Revolut است ::

 • احتمال ابتلا به نمونه ها
 • هیچ اظهارنامه ای از حساب مالیاتی وجود ندارد
 • پرداخت دستمزدهای تضمینی
 • بیشتر تبعیض در ایبان وجود ندارد
 • استفاده از حساب Revolut به عنوان حساب اصلی

�� رفتن از یک ایبان لیتوانی به یک چرخش دنده فرانسوی تعداد زیادی از عملیات را تسهیل می کند. با این روش ، مشتریان فرانسوی سرانجام این فرصت را دارند که از تمام ویژگی های حساب خود استفاده کنند و حتی چرخش اصلی بانک خود را بسازند. به لطف یک دنده فرانسوی ، مشتریان دیگر در IBAN هیچ گونه تبعیضی نخواهند داشت و قادر خواهند بود برای پرداخت صورتحساب انرژی خود و دریافت حقوق خود ، نمونه های محل زندگی خود را انجام دهند. آنها همچنین وقت گرانبها را صرفه جویی می کنند ، زیرا هیچ بیانیه ای در مورد مالیات یک شورش فرانسوی Iban وجود ندارد.

�� آیا ورود فرانسوی Iban مربوط به تجارت شورش است ?

بله ، ورود Iban فرانسوی مربوط به تجارت شورش است. با افتتاح شعبه جدید فرانسوی خود ، تغییر Iban از Neobank بر کلیه مشتریانی که در فرانسه مستقر شده اند ، چه آنها دارندگان یک حساب شخصی یا یک حساب کاربری حرفه ای خواهند بود. به همان روشی که افراد با یک حساب کاربری حرفه ای در Revolut نیز مجبور به مهاجرت از Iban لیتوانی سابق خود به ایبان فرانسوی جدید خود از 11 آوریل 2023 می شوند.

�� اگر تعجب می کنید که چگونه یک تجارت چرخشی دنده فرانسوی داشته باشید, این روند کاملاً یکسان است که برای حساب شخصی خود. دارنده حساب باید با ارسال درخواست به چت برنامه موبایل به خدمات مشتری نزدیکتر شود. پس از تأیید ، بانک دعوت مهاجرت را از طریق ایمیل ارسال می کند ، که باید پذیرفته شود. در طی چند روز حداکثر ، انتقال از لیتوبانی ایبان به فرانسوی ایبان مؤثر خواهد بود تا دیگر با مشکلات تبعیض در ایبان روبرو نشود.

Revolut Rib France: چه چیزی را به خاطر بسپار !

از 18 مه 2022 ، همه مشتریان واجد شرایط با اقامت خود در فرانسه این فرصت را دارند که iban خود را تغییر دهند لیتوانی برای یک شورش فرانسوی در چند مرحله. این اقدام مربوط به افراد دارای حساب سپرده گذاری و جوانب مثبت است که در یک پیشنهاد تجاری Revolut مشترک هستند. این تغییر طولانی مدت به مشتریان ساکن فرانسوی Revolut اجازه می دهد تا دیگر با هیچ مشکلی در تبعیض در IBAN روبرو نشوند ، تا بتوانند از حساب خود به عنوان حساب اصلی و در نتیجه نمونه های محل زندگی یا دریافت حقوق آنها استفاده کنند.

�� برای دریافت چرخش دنده فرانسوی خود ، مشتریان مربوطه باید درخواست موبایل بانک را باز کنند. آنها با اطلاع از حضور شرایط عمومی جدید برای پذیرش به طور خودکار مطلع می شوند. پس از امضا ، بانک تلفن همراه دعوت نامه ای را از طریق ایمیل برای تغییر به شعبه فرانسوی خود ارسال می کند. در نتیجه ، شما باید مهاجرت را در برنامه تلفن همراه بپذیرید ، سپس در صورت لزوم یک سند هویت معتبر ارسال کنید. این روند سپس تأیید می شود و مشتری می تواند فوراً دنده جدید فرانسوی خود را بدست آورد.

یک پیشنهاد یا اظهارات در مورد شورش فرانسه ? کمی اظهار نظر برای ما بگذارید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم یا در مورد اظهارات شما گزاف گویی کنیم ! ��

عشایر دیجیتالی زیرا Globetrotteur در روح ، ماری نیز علاقه مندان به نوشتن است. علاوه بر اخبار FinTechs به طور کلی ، اشتهای خاصی برای جهان بانکهای آنلاین / Neobanc که در آن تخصص دارد ، و همچنین در مورد موضوعات مربوط به.

Revolut اکنون یک دنده فرانسوی و Iban را ارائه می دهد

شورش با یک دنده فرانسوی و ایبان

Revolut Neobanque ، در مورد تجلیل از دهمین سالگرد خود ، نوآوری و زندگی را برای مشتریان مقیم خود از فرانسه آسان می کند که اکنون امکان به دست آوردن ایبان فرانسوی و فرانسوی Iban را خواهد داشت.

�� دارندگان حساب Neobank Revolut English اکنون به Iban فرانسوی دسترسی دارند

Neobanque انگلیس متولد 2014 از ابتکار عمل برای کمک و تسهیل معاملات بین المللی تکامل می یابد. امروز ، این شرکت یکی از منابع را از نظر بانکداری آنلاین از طریق پیشنهاد خود نشان می دهد: برنامه بصری ، انتقال رایگان ، امکان سرمایه گذاری پول خود در Cryptocurrency ، بیمه ، بهره برداری در چند کلیک, .

�� اما بانک موبایل Revolut با دنده فرانسوی خود چه می کند ?

امکان نگه داشتن یک حساب جاری کاملاً دیجیتالی ؛ حساب های جاری مختلف همه چندیدیسم و ​​با هزینه های پایین تر یا صفر را به خود اختصاص می دهد. بدون فراموش کردن سهولت تعجب آور (در چند دقیقه و بدون اسناد پشتیبانی لازم). در طول ایجاد آن ، ویژگی های آن تقریباً نوآوری های انقلابی و آینده نگر را نشان می داد که به این گروه اجازه می داد تا نامی را برای خود بسازد و در حوزه امور مالی و به ویژه fintech وارد شود.

امروزه ، کارتهای مستر کارت گردان انواع خدمات (پرداخت مستقیم ، بدون تماس ، برداشت و غیره) را ارائه دهید و در بیش از ده ها ارز مختلف (ارز) در سراسر جهان رایگان و قابل استفاده هستند. تعداد مشتریان بین المللی آن 15 میلیون نفر است ، از جمله 1.5 میلیون نفر در فرانسه.

�� Revolut: دسترسی به Iban فرانسوی ، نوآوری طولانی مدت

در ابتدا ، دنده ای که Neobank ارائه داد انگلیسی بود. با این حال ، به دنبال Brexit و بنابراین برقراری مجدد محدودیت ها بین اتحادیه اروپا و انگلستان ، بانک آنلاین مجبور شد به لیتوانی (اروپای شمالی) منتقل شود تا همچنان از گذرنامه بانکی اروپا بهره مند شود.

یک دنده فرانسوی برای مشتریان جدید Revolut بلکه مشتریان فعلی

امسال ، Revolut زندگی را برای میلیون مشتری فرانسوی خود با اجازه دستیابی به یک IBAN فرانسوی به محض باز شدن حساب جاری یا انتقال یک حساب جاری که در خارج از کشور (لیتوانی) در فرانسه با چسبندگی خودکار به شرکت تابعه فرانسه قرار دارد ، آسانتر می کند. از گروه: Revolut Bank. پس از دریافت ایمیل اطلاعاتی هر مشتری در فرانسه ، انتقال امکان پذیر است. سپس در مدت 30 روز پس از تصمیم به منظور امکان استفاده از دوره سازگاری و اصلاح به مشتریان انجام می شود.

این تازگی استفاده از حساب Revolut در فرانسه را تقویت می کند (نگاه کنید به بررسی کامل در مورد Revolut) به عنوان حساب اصلی با توجه به کلیه امکاناتی که ارائه می دهد از جمله: پرداخت بدهی مستقیم ، سپرده های حقوق مستقیم هر ماه ، افتتاح یک حساب آنلاین با اپراتورهای تلفن … بدون فراموش کردن این “بنابراین Revolut ، با یک دنده فرانسوی ، از آن جلوگیری می کند اعلامیه های مالیاتی لازم هنگام داشتن حساب خارجی.

چگونه دنده فرانسوی و ایبان را برای یک مشتری گردان بدست آوریم ?

از این پس ، کاربران بانک موبایل Revolut در فرانسه فقط باید پس از تغییر IBAN برای یک IBAN فرانسوی ، بسته شدن حساب خارجی خود را اعلام کنند و کاربران جدید از آن صرفه جویی می شوند و به هیچ وجه رویکرد نخواهند داشت.

پس از این تکامل دنده فرانسوی ، Neobanque Revolut سپس با قیمت های پایین و سازگاری آن با Google Pay و Apple Pay یکی از مهمترین بازار در بازار می شود.

Revolut خدمات کامل و جذاب را در مورد یک فرد بلکه در مورد ارائه می دهد متخصصان مستقل با تجارت شورش.

در آخر ، توجه داشته باشید که Revolut همچنین ارائه می دهد پیشنهاد اعتبار مصرف کننده به مشتریان خود.