REVOLUT METAL: نظر در مورد حساب حق بیمه Neo-Banque ، Revolut Edition Limited Edition 24 Carat Gold Plad Card | شورش باشد

Revolut کارت PLAD طلای طلای 24 قیراط را راه اندازی کرد

Revolut هیچ غریبه ای نیست که مشتریان را قادر به اضافه کردن استعداد خود به گزینه های پرداخت خود با جمع آوری کارت های چشم نواز خود کند. نسخه محدود کارت طلای 24 قیراط به نسخه های فلزی موجود در اسطوخودوس ، طلا ، گل رز ، فضای نقره ای خاکستری و سیاه می پیوندد.

Revolut Metal: نظر در مورد حساب حق بیمه Neo-Ban

Neo-Banks به طور فزاینده ای به دنبال جایگزینی حساب اصلی شما در بین بانک های سنتی است. اگر پیشنهادات رایگان به اندازه کافی کامل نباشد ، پیشنهادات پرداخت شده ویژگی های بسیار سودمند را ارائه می دهد.

بیایید با هم پیشرفته ترین پیشنهاد در Revolut Neo-Banque را ببینیم. با داشتن حساب و کارت فلزی ، بانک 100 ٪ دیجیتال تمام آنچه را که بهترین ارائه را برای شما ارائه می دهد. بنابراین بیایید با هم در این نظر فلزی شورش ببینیم که آنها ویژگی های این پیشنهاد و علاقه آن در همان زمان در مقابل فرمول های دیگر و همچنین در مقابل رقابت هستند. همچنین می توانید قیمت ها ، شرایط و توصیه های ما را برای انتخاب بهتر حساب خود از یک ممنوعیت جدید کشف کنید.

آشنایی با حساب فلزی Revolut

قبل از اینکه به جزئیات ویژگی های این پیشنهاد بپردازیم ، بیایید این نظر فلزی شورش را با یادآوری اینکه یک نئو بانک چیست و مکان فعلی شورش شروع کنیم. در انقلاب دیجیتالی جذاب ، دنیای بانک یک انتقال اندازه را تجربه کرده است.

در دو سال گذشته ، رونق پیشنهادات و دموکراتیک شدن آنها در بین مشتریان شتاب گرفته است. از آن زمان ، بانک ها دیجیتالی شده اند ، یعنی می گویند مستقیماً از طریق تلفن هوشمند آن با یک برنامه کاربردی قابل دسترسی است. استارت آپ های جدید تمام عیار خود را قرار داده اند ، که اکنون به آنها Neo-Banks گفته می شود.

در همین زمان ، بانک های سنتی سعی در ضد حمله دارند و امروز موسسات بانکی دیجیتال به نام “بانک های آنلاین” مانند Hello Bank ارائه می دهند!. بین این دو مدل ، تمایز با حضور یک شبکه فیزیکی در بانک های آنلاین تحقق می یابد. اما در داخل بانکهای نئو ، مزایای فن آوری و انعطاف پذیری غیرقابل انکار است.

کارت فلزی گردان

Revolut در سال 2015 راه اندازی شد و امروز به عنوان یکی از بازیکنان اصلی Neo-Ban است. بسیاری از مشتریان به او اعتماد کرده اند – امروز بیش از 8 میلیون نفر در 36 کشور جهان هستند. این اعتماد به نفس برای دستیابی به افراد جدید ایجاد کرده است ، و Revolut امروز از قد و قدم خود استفاده می کند. در بین سرمایه گذاران ، اعتماد به نفس نیز بخشی است. Revolut به الگوی خود اعتقاد دارد و برای پنج سال آینده کار خود ، این کسب و کار با هدف 100 میلیون مشتری تا سال 2025 به صورت نمایی خواهد بود.

برای خوشحال کردن ، Neo-Banque سه پیشنهاد حساب را به مشتریان خود ارائه می دهد. اولین ، به نام “استاندارد” رایگان است (می توانید مقایسه استاندارد Revolut در مقابل فلز را در اینجا پیدا کنید). مورد دوم “Revolut Premium” نامیده می شود و درخواست می کند در اشتراک 7.99 یورو در هر ماه مشترک شود. بنابراین آخرین پیشنهاد ، مجلل ترین و کامل ، بنابراین فلز Revolut نامیده می شود. با قیمت 13.99 یورو در هر ماه ، تمام مزایای چرخش Neo-Banque را ارائه می دهد. در اینجا نظر فلزی Revolut ما ، ویژگی های آن ، مزایای آن ، قیمت های آن و بیمه آن است.

یک حساب فلزی Revolut را باز کنید

بین بانکهای سنتی و بانکهای نئو ، شکاف وجود دارد: سطح انعطاف پذیری آنها. در سال 2020 ، بانکهای دیجیتال 100 ٪ جدید این مزیت را دارند که بسیار انعطاف پذیر هستند. آنها کتیبه های محدود ، ساده و چند محدودیت را ارائه می دهند. در این مرحله ، Revolut کاملاً از این قانون جدا نمی شود. در سایت خود ، حتی در کمتر از 10 دقیقه ثبت نام را تضمین می کند ، و این در واقع این مورد است.

برای اینکه بتوانید یک حساب فلزی Revolut را باز کنید ، هیچ چیز ساده تر نیست: شما به یک شماره تلفن ، یک تلفن هوشمند (به طور طبیعی) نیاز دارید ، حداقل 18 سال سن داشته باشید (تنها معیار مرتبط با خود) و در یک کشور مقیم باشید جایی که Revolut در حال حاضر در دسترس است. از خود این سؤال را برای فرانسه نپرسید ، نئو بانک حضور دارد و خیلی زود از یک میلیون مشتری فراتر خواهد رفت.

هشدار کوچک: اگر در خارج از کشور هستید و می خواهید در Revolut مشترک شوید ، به یاد داشته باشید که فرانسه را به عنوان محل زندگی خود معرفی کنید ، اگر مجوز کار ، ویزا یا سند هویتی از کشور اسناد هویت ندارید که در آن هستید. پس از آن ، ارسال کارت بانکی همیشه می تواند در کشور مقصد که در آن قرار دارید انجام شود ، اما توجه به این نکته مهم است که کشور واقعی خود را از محل اقامت دائمی یادداشت کنید تا بتوانید هویت خود را توجیه کنید.

بیایید آنچه را که برای باز کردن یک حساب Revolut فلزی لازم است خلاصه کنیم:

  • حداقل 18 سال داشته باشید
  • یک تلفن هوشمند و شماره تلفن داشته باشید
  • در یکی از کشورهایی که تحت پوشش Revolut قرار دارند ساکن شوید
  • یک سند هویت داشته باشید

هنگامی که شماره تلفن خود را ثبت کردید ، Revolut یک مرحله امنیتی برای ایجاد حساب فلزی Revolut خود را طی می کند. این مرحله بسیار ساده تر از مدل های قدیمی است ، جایی که تعداد قابل توجهی از اسناد توجیه شده هویت شما خواسته شده است. در اینجا ، شما فقط به یک کپی از سند هویت خود و همچنین ایجاد یک نوع تماس ویدیویی در حالت سلفی نیاز خواهید داشت تا Revolut بتواند تأیید کند که واقعاً شما هستید و شما هم یک ماشین اتوماتیک نیستید.

در مورد شرایط درآمدی ، بدانید که Revolut همان سیاستی را با سایر بانکهای نئو دنبال می کند: شما به سطح خاصی از درآمد احتیاج ندارید ، حتی با پیشنهاد فلزی Revolut. این اولین مزیت در مقایسه با بانک های سنتی و بانک های آنلاین است: حتی برای باز کردن یک حساب حق بیمه و مزایای کارت بانکی آن ، شما با سطح درآمد خود تبعیض قائل نخواهید شد.

این مقاله مربوط به نظر فلزی Revolut Metal ما است ، اما می دانید که این شرایط برای کلیه پیشنهادهایی که در حال حاضر توسط Revolut ارائه شده است لازم است.

ویژگی های پیشنهاد فلز گردان

حساب فلزی Revolut

در حال حاضر ، Neo-Banks هنوز محصولات مالی مانند اعتبار را ارائه نمی دهد. اما آنها آن را به خوبی می دانند: برای اینکه بتوانند حضور خود را افزایش دهند ، ابتدا با درمان پایگاه بانکی آنها باید عبور کنند. سپس ، آنچه حساب بانکی Revolut Metal ارائه می دهد ? در این مرحله ، ویژگی ها نزدیک به پیشنهادات استاندارد و Revolut Premium Revolut است ، کاملاً به این دلیل که عناصر تمایز عمدتاً از طرف کارت بانکی هستند. اما بیایید عناصر را که باید در اینجا یادداشت کنیم ، در بررسی ما در Revolut Metal مشاهده کنیم.

کارت گردان

Revolut در مورد “حساب” برای سه پیشنهاد مختلف خود صحبت می کند ، اما توجه به این نکته مهم است که هر یک از این سه پیشنهاد دارای یک حساب با ویژگی های مشابه است. برای شروع ، حساب Revolut Metal یک حساب کاربری است که اجازه اضافه برداشت نمی کند. بنابراین ، شما می توانید این ایمنی را داشته باشید که هرگز به رنگ قرمز نباشید و هزینه های اضافی را بپردازید. علاوه بر این ، شما باید مراقب باشید: با داشتن یک کارت بانکی با مجوز سیستماتیک و یک حساب جاری که اجازه بیش از حد را نمی دهد ، باید به پس اندازهای خود توجه کنید.

همه حساب های Revolut برای انتقال جداگانه SEPA ارائه می دهند. اما برای نقل و انتقالات خارج از اروپا و به ارز خارجی ، Neo-Banque یک کمیسیون 0.5 ٪ برای مشتریان خود به پیشنهاد رایگان فاکتو می دهد. بنابراین ، با عضویت در حساب فلزی ، امکان انتقال انتقال به خارج از اروپا را بدون هیچ هزینه ای از Revolut ، نامحدود خواهید داشت. با این وجود ، به بانک صدور یا گیرنده توجه کنید ، متأسفانه ، مطمئناً یک سیاست متفاوت را اعمال می کند. ما به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید نقل و انتقالات پولی سریعتر و ارزان تر انجام دهید ، خدمات مانند Transferwise را طی کنید.

حساب فعلی Metal Revolut بسیار ساده است. اما به لطف برنامه Revolut ، شما قادر خواهید بود یک مجموعه کامل از عناصر را پیکربندی و شخصی سازی کنید. به عنوان مثال ، Neo-Banque پیشنهاد ایجاد حساب های فرعی را پیشنهاد می کند. برای طبقه بندی بودجه های مختلف آن مفید است. به همین ترتیب ، اگر به عنوان مثال تصمیم به سفارش چندین کارت بانکی دارید ، می توان از حساب جاری Metal Revolut Metal استفاده کرد. به طور کلی ، این در خانواده ها یا در موقعیت های افراد به عنوان یک زن و شوهر استفاده می شود.

کارت بانکی بسیار زیبایی شناختی و مزایایی

حال بیایید به تفاوت های واقعی در فلز گردان برویم. بخش کارت بانکی برای یافتن مزایای کارت فلزی Revolut مهمترین است. اما مهمتر از همه: بیایید وقت بگذاریم تا در مورد مراقبت های برتر از نئو بانکی بیش از حد صحبت کنیم: کاملاً از فلز ساخته شده است ، از پلاستیک ارائه شده در بانک های سنتی فاصله دارد و مسابقات Mastercard Gold یا Visa Premier. در اینجا ، می توانید رنگ خود را انتخاب کنید ، و در صورت عادت به گرفتن کارت بانکی خود در همه جا ، می توانید از استحکام به شما ضمانت استحکام دهید.

چرخش کارت بانکی

کارت فلزی Revolut آشکارا با پرداخت های بدون تماس سازگار است. آنها محدود به معاملات کمتر از 30 یورو هستند ، اما Revolut یک ویژگی جذاب تر و ایمن تر را برای پرداخت سریعتر تنظیم کرده است. در واقع ، کارت فلزی Revolut برای صادرات به تلفن هوشمند ما و تولید مدل های کارت های “زودگذر” ارائه می دهد.

بنابراین ، اگر می خواهید در اینترنت خرید کنید و نمی خواهید اطلاعات کارت بانکی شما افشا شود ، می توانید یک کارت “کاذب” تولید کنید ، فقط برای این پرداخت موجود است و دیگر وجود نخواهد داشت. یک راه خوب برای اعتماد به نفس در پرداخت اینترنت.

همچنین توجه داشته باشید که Revolut سازگاری با Apple Pay دارد. سرویس پرداخت موبایل شرکت Cupertino به شما امکان می دهد کارت بانکی خود را روی کیف پول Apple Pay اسکن کنید ، و شما قادر خواهید بود با استفاده از کارت NFC موجود در تلفن هوشمند خود ، خریدهای خود را انجام دهید.

اگر کاربر Android هستید ، برنامه Google Pay نیز برای مشتریان Revolut در دسترس است. چه برای یک یا برنامه دیگر ، این روش پرداخت این مزیت را دارد که بسیار امنیت داشته باشید: برای باز کردن قفل کارت بانک فلزی Revolut ، باید از سنسور اثر انگشت یا تشخیص صورت استفاده کنید ، یا اگر این کار را ندارید ، یک کد را به خوبی وارد کنید تجهیزات ذکر شده.

کارت فلزی Revolut در مزایای ارائه شده توسط Revolut کاملترین است. در بخش بیمه ، پوشش پزشکی بین المللی را ارائه می دهد ، و همچنین هزینه های دندانپزشکی را پوشش می دهد. یک مزیت برای مسافران ، که در صورت پایان پرواز از ضمانت بازپرداخت تا 370 یورو نیز بهره مند می شوند ، یا بیش از 4 ساعت در چمدان خود به تأخیر می اندازند.

در قسمت بیمه کارت خود ، توجه داشته باشید که Revolut Premium سرویس “تحویل جهانی تحویل” را ارائه می دهد. در مورد چیست ? در صورت از دست دادن کارت بانکی خود ، Revolut متعهد می شود در هر سه روز یک مورد جدید را تحویل دهد ، هر مکانی که در جهان باشید.

پرداخت و برداشت بدون هیچ هزینه ای در خارج از کشور

Neo-Banks به لطف مزایای بین المللی خود ، به مشتریان علاقه مند شده است. این همیشه امروز در مقابل بانک های سنتی اتفاق می افتد: کارت بانکی Revolut را بگیرید و خارجی دیگر مرز نخواهد بود. با استفاده از فلز شورش ، مزایای آن در رابطه با کارت Revolut استاندارد یا REVOLUT PREMIUM وجود دارد.

ابتدا بدانید که تمام کارتهای Revolut شما را بدون هیچ گونه هزینه اضافی به شما پرداخت می کنند. شما هیچ کمیسیونی در Revolut یا هزینه های اضافی مبادله نخواهید داشت. کارت فلزی Revolut سقف 7000 یورو در پرداخت هر لبه 4 روزه ارائه می دهد. به طور معمول ، این باید متناسب با همه باشد. می توانید در مورد بررسی Revolut ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در بخشی از برداشت ها ، Revolut Metal نسبت به سایر پیشنهادات ارجح است. در واقع ، هنوز هم بخش دشواری است که Neo-Banks کاملاً رایگان نیست. در Revolut ، تأخیر اندکی در برابر N26 وجود دارد (با این وجود پیشنهاد آنها گران تر است): برداشت رایگان به میزان پول محدود می شود. بنابراین ، Revolut Metal با برداشت رایگان در هر ماه 600 یورو ارائه می دهد ، هر چه تعداد برداشت ها. در N26 ، هیچ محدودیتی تعیین نشده است ، اما این فقط مربوط به پیشنهاد حق بیمه است: اگر اینگونه نباشد ، مشتریان می توانند از 5 برداشت رایگان استفاده کنند ، قبل از اضافه کردن یک کمیسیون 2 یورو در هر یک از آنها.

در مقایسه با دو پیشنهاد گردان دیگر ، Revolut Metal مبلغ برداشتی بسیار بالاتر را ارائه می دهد. در حساب رایگان ، آنها به 200 یورو محدود می شوند ، هنگامی که پیشنهاد حق بیمه به 400 یورو محدود می شود. هنوز هم هزینه های اضافی 2 ٪ هنوز هم در برابر دفاتر مبادله ، به ویژه هزینه های موجود در فرودگاه ها و همچنین بانک های سنتی ، که به طور کلی 5 ٪ هزینه دارند ، رقابت می کنند. بنابراین اگر می خواهید هنگام مسافرت مایع داشته باشید ، ما به شما توصیه می کنیم که در Revolut Metal مشترک شوید: خیلی سریع برنده خواهید شد ، به جای اینکه 13 یورو (یا بیشتر) خود را در هزینه های مبادله قرار دهید.

خلاصه پرداخت و برداشت های فلزی Revolut

  • پرداخت بدون هزینه اضافی در یورو
  • پرداخت بدون هزینه اضافی در خارج از کشور
  • برداشت رایگان تا 600 یورو فرانسه/خارجی

حساب Revolut Metal دارای سقف انتقال نیست ، اما برای برداشت ها حداکثر 5000 یورو در روز طول می کشد. برای یک بار ، Revolut از N26 جالب تر است ، که باعث می شود روزانه 2500 یورو را محدود کند.

سایر مزایای آن با فلز شورش

حساب Revolut Metal چندین مزیت دیگر ، در مقایسه با بانک های آنلاین ، رقبا و همچنین در مقابل سایر پیشنهادات خود ارائه می دهد. ما قبلاً در مورد کارتهای زودگذر ، بیمه را در صورت از دست دادن کارت بانکی خود به شما گفته ایم. علاوه بر این خدمات ، همچنین به یک بستر امن برای خرید و تبادل ارزهای رمزپایه (Bitstamp) ، امکان دریافت بازپرداخت در طول پرداخت ما (0.1 ٪ در فرانسه ، 1 ٪ در “خارجی)) نیز وجود دارد شما باید رزرو کنید اما وقت ندارید ، یا در مورد چیزی اطلاعات دریافت می کنید.

نظر فلزی Revolut ما به لطف دسترسی به سالن های فرودگاه موجود در پیشنهاد Revolut Premium مثبت تر است. توجه داشته باشید که کارت فلزی به شما امکان می دهد به لطف گذرگاه سالن ، به راحتی یا با هزینه کم به سالن ها بروید. به همین روش ، اگر هواپیمای شما بیش از یک ساعت تأخیر داشته باشد ، به سالن شرکت مورد نظر دسترسی خواهید داشت. این دسترسی رایگان برای شما در دسترس است ، اما همچنین عزیزان شما که با شما همراه هستند.

پشتیبانی از اولویت مشتری

بیایید با برانگیختن خدمات مشتری ، از ویژگی های فلزی Revolut به پایان برسیم. در مقایسه با بانک های آنلاین ، Neo-Banks دارای همبستگی فیزیکی یا محل نیست. اما به لطف برنامه آنها ، آنها می توانند به بیشتر سؤالات و درخواستهایی که مشتریان می توانند از آنها بپرسند پاسخ دهند.

با انتخاب مشترک شدن در حق بیمه ترین پیشنهاد Revolut ، می توانید از خدمات مشتری اولویت استفاده کنید. بنابراین ، مشکلات شما یا سؤالات ساده شما در اولویت مورد بررسی قرار می گیرد ، که این یک مزیت غیرقابل انکار است ، در حالی که بانک دارای آژانس های فیزیکی نیست. حال بیایید به نتیجه گیری و نظر فلزی Revolut ما برویم.

قیمت گردان

نظر ما در مورد فلز شورش

سرانجام ، پیشنهاد فلزی Revolut با هدف دو نوع مشتری انجام می شود: افرادی که قبلاً از الگوی نئو بانکها راضی بودند و مایل به بهره مندی از حداکثر مزایای این موارد و همچنین افرادی هستند که دوست دارند از این استفاده کنند مزایای کارت ویزا اول یا طلای MasterCard ارزانتر. Revolut Metal ، این کاملترین پیشنهاد ارائه شده توسط Revolut است ، و مطمئناً اگر زندگی روزمره ای داشته باشید که مرتباً شما را به خارج از کشور می برد ، یا اگر یک پروژه سفر طولانی مدت دارید ، مهمترین آن است.

این گرانترین پیشنهاد در محدوده است ، اما Revolut هنوز زیر قیمت N26 است ، در حالی که مشتریان خود را از مزایای مرتبط با پرداخت رایگان و برداشت های خارج از کشور گسترش نمی دهد. زیباترین کارت فلزی آن همچنین دارای تمام مزایای مربوط به ارتباط با برنامه بانکی خود است. می توانید آن را به کارت پیکربندی کنید ، آن را غیرفعال کنید ، کارت های دیجیتالی زودگذر تولید کنید ، بلکه کارت های دیگر را نیز به همان حساب اضافه کنید تا آن را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.

سرانجام ، در مقایسه با بانک های سنتی و تغییرات بانکی آنلاین آنها ، Revolut Metal در مواجهه با شرایط درآمد و هزینه از مزیت انعطاف پذیری برخوردار است. شما نیازی به توجیه سطح خاصی از غذا برای حساب برای هر ماه نخواهید داشت ، دقیقاً همانطور که می توانید کارت خود را برای هفته ها یا حتی ماه ها غیرفعال کنید. Revolut شما را کنار نمی گذارد یا از شما می خواهد هزینه های اضافی پرداخت کنید.

Revolut کارت PLAD طلای طلای 24 قیراط را راه اندازی کرد

Revolut ، Superapp Financial با بیش از 16 میلیون مشتری در سراسر جهان ، امروز اعلام کرد که یک کارت فلزی با روکش طلای 24 قیراط برای مشتریان در انگلستان ، ایالات متحده و EEA محدود است.

این کارت چشمگیر برای همه مشتریان Revolut در تمام برنامه های انگلستان ، ایالات متحده و اروپا در دسترس خواهد بود تا از 26 نوامبر به برنامه بصورت برنامه ریزی شده سفارش دهند تا در طول فصل تعطیلات به سر می برند. مانند طلا ، این کارتهای نادر بسیار مورد جستجو هستند و لوازم آن محدود هستند تا کسانی که علاقه مند هستند باید. کارت های دارای روکش طلای واقعی 24 قیراط 79 پوند هزینه شده است.99. هزینه حمل و نقل در قیمت گنجانده شده است.

با دقت از یک ورق واحد از کارتهای فلزی تقویت شده فولادی مانند ساخته شده است-کارت طلای نسخه محدود پس از آن به صورت مجلل در طلای واقعی 24 قیراط که جسورانه فرایند طراحی Metulus است ، روکش شده است. مشتریان باید با احتیاط از کارت استفاده کنند تا از خراش های کلیدها و لبه های تیز روی آبکاری درخشان – اما نرم – واقعی جلوگیری کنند. در همان وزن 18 گرم به عنوان کارت فلزی Revolut ، کارت در یک کیف پول قرار دارد.

آلن چانگ ، رئیس رئیس بازگشت Revolut گفت: “کارت طلای 24 قیراط در کلاس خاص خود قرار دارد که برای کسانی که به دنبال اضافه کردن برخی از تجملات به زندگی خود هستند ، طراحی شده است.”. “با توجه به تجربه روزمره کاربر ، ما همیشه به دنبال این هستیم که اختیاری و کنترل بیشتری را برای مصرف کنندگان فراهم کنیم تا شخصیت آنها را به کارتهای Revolut خود اضافه کنیم ، که آنها تقریباً در هر کجا که می روند با خود حمل می کنند.»

Revolut هیچ غریبه ای نیست که مشتریان را قادر به اضافه کردن استعداد خود به گزینه های پرداخت خود با جمع آوری کارت های چشم نواز خود کند. نسخه محدود کارت طلای 24 قیراط به نسخه های فلزی موجود در اسطوخودوس ، طلا ، گل رز ، فضای نقره ای خاکستری و سیاه می پیوندد.

در اوایل ماه جاری ، Revolut کارتهای فلزی شخصی را راه اندازی کرد و به اولین بازیکن این صنعت تبدیل شد که مشتریان فلزی و ممتاز خود را قادر می سازد تا بتوانند به طور مستقیم در برنامه های خود نقشه هایی را بر روی کارت های خود ایجاد کنند. این ویژگی باعث می شود مشتریان شورش در برنامه های پرداخت شده برای شخصی سازی کارت های رنگ و مواد مختلف بسته به برنامه برنامه زیربنایی خود را شخصی سازی کنند.

از کارتهای شخصی شده گرفته تا کارتهای پلاستیک طلای 24 قیراط بسیار خوشمزه ، Revolut هیجان زده است که مشتریان خود را در فرآیند خلاقانه درگیر کرده و آنها را به طرح های کارت پرداخت که منعکس کننده سبک زندگی آنها است ، مجهز کند. کارتهای با روکش طلای واقعی 24 قیراط می توانند توسط Revolut Standard ، به علاوه ، پریمیوم و فلزی در انگلستان ، ایالات متحده و EEA به صورت داخل برنامه سفارش داده شوند.