شرایط عمومی Revolut Pro | Revolut FR ، Revolut Business | یک حساب کاربری آنلاین باز کنید | بدون هزینه ماهانه

یک بستر واحد برای همه امور مالی تجارت شما

Contents

هنگام هزینه با کارت Revolut Pro خود می توانید بازپرداخت نقدی دریافت کنید.

شرایط عمومی Revolut Pro

این شرایط عمومی از 23 ژانویه 2023 اعمال می شود. لطفاً برای مشورت با شرایط عمومی قبلی که تا 23 ژانویه 2023 اعمال می شود ، اینجا را کلیک کنید.

1. اهمیت این اطلاعات

این سند شرایط کلی را که هنگام استفاده از Revolut Pro اعمال می شود ، تعریف می کند. ما آن را “شرایط حرفه ای” می نامیم.

این شرایط حرفه ای علاوه بر شرایط ما برای افراد و سایر شرایط عمومی که هنگام انتخاب استفاده از Revolut Pro قابل استفاده است ، اعمال می شود. شرایط ما برای افراد و توافق ما در مورد خدمات پردازش پرداخت (که ما آن را می نامیم ” شرایط پردازش پرداخت ) همچنین اعمال شود ، زیرا بسیاری از خدمات ما در حساب های خود برای افراد و متخصصان ارائه می دهیم یکسان هستند. این شرایط حرفه ای هر آنچه را که باید بدانید هنگام استفاده از PRO توصیف می کند. در صورت عدم تناقض بین شرایط برای افراد و این شرایط حرفه ای ، این شرایط حرفه ای در مورد استفاده شما از Revolut Pro اعمال می شود. اگر منتظر پوشش چیزی در این شرایط حرفه ای هستید ، اما این طور نیست ، سعی کنید شرایط را برای افراد یا شرایط درمانی پرداخت ها بررسی کنید.

اگر از Revolut Pro استفاده می کنید ، این شرایط طرفدار بخشی از توافق نامه حقوقی بین دارنده حساب (خود) و نهاد یا شعبه ذکر شده تحت شرایط افراد خواهد بود (Revolut Bank UAB ، شرکتی که در جمهوری لیتوانی تحت شماره 304580906 تشکیل شده است و دفتر مرکزی و مدیریت مرکزی آنها در خیابان Konstitucijos است. 21b ، 08130 Vilnius ، جمهوری لیتوانی یا شعبه آن).

2. Revolut Pro چیست ?

Revolut Pro خدماتی است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی یک حساب کاربری برای مدیریت شغل یا فعالیت ثانویه خود ایجاد کنید ، همه از برنامه خرده فروشی Revolut.

Revolut Pro شبیه به محصول ما “تجارت Revolut” است. تفاوت این است که Revolut Pro از طریق حساب Revolut خاص شما از طریق برنامه خرده فروشی قابل دسترسی است ، که در آن محصول تجاری Revolut ما یک حساب جداگانه است که از طریق برنامه ما و بستر تجاری Revolut ما به آن دسترسی پیدا می کنید (ما آن را می نامیم ” داشبورد »).

حساب Revolut Pro شما از همان نوع حساب Revolut Private Revolut موجود شما است. تمام توضیحاتی که ما از حساب شما ارائه می دهیم ، نحوه عملکرد خدمات ما و همچنین حقوق شما و حقوق ما در شرایط ما برای افراد نیز هنگام استفاده از Revolut Pro اعمال می شود. این شرایط حرفه ای همه چیزهایی را که باید بدانید هنگام استفاده از Revolut Pro تعریف نمی کند. آنها به سادگی آنچه را که شما باید بدانید علاوه بر شرایط ما برای افراد ، توضیح می دهند.

3. آیا می توانم یک حساب Revolut Pro باز کنم ?

اگر می توانید یک حساب Revolut Pro را باز کنید:

 • یک حساب Revolut خاص داشته باشید
 • یک فرد طبیعی است که به عنوان یک خود اشتغالی (و نه یک تجارت) کار می کند
 • فقط برای اهداف حرفه ای از حساب Revolut Pro خود استفاده خواهید کرد. وت
 • پس از بررسی های ادغام ما تأیید می شوند.

شما باید پس از باز کردن حساب Revolut Pro خود ، این معیارها را رعایت کنید. اگر این کار را نکنید ، ممکن است مجبور شویم آن را ببندیم. بعضی اوقات ما باید قبل از اینکه بتوانیم از سایر خدمات موجود با Revolut Pro استفاده کنید ، در صورت عدم استفاده از آنها ، باید چک های اضافی را انجام دهیم. این مورد برای محصول پردازش پرداخت ما است ، و ما این خدمات را کمی بیشتر توضیح می دهیم و چک هایی که باید از قبل تحت شرایط پرداخت پرداخت ها انجام دهیم.

یک شخص طبیعی مستقل شخصی است که در قانون خود فعالیت حرفه ای انجام می دهد. این افراد گاهی اوقات “خود اشتغالی” یا “کارگر خود اشتغالی” خوانده می شوند. یک فرد طبیعی بودن به این معنی است که شما یک انسان واقعی هستید و نه یک جامعه تشکیل شده.

اگر به دنبال یک حساب کاربری آسان برای کار مستقل خود یا شرکت خرد خود به موازات حساب خود برای افراد هستید ، احتمالاً Revolut Pro برای شما ساخته شده است. اگر تجارت شما در حال توسعه است یا به ویژگی های بیشتری احتیاج دارید ، ممکن است به جای آن نیاز به ایجاد یک حساب Revolut Business داشته باشید.

اگر مشاغل یا فعالیتهای شما به موارد زیر مربوط می شود ، نمی توانید یک حساب Revolut Pro را باز کنید یا داشته باشید:

 • خدمات دوستیابی و اسکورت ؛
 • پورنوگرافی ؛
 • سلاح ها
 • سنگ ، آثار هنری یا فلزات گرانبها ؛
 • مدیریت یک خانه حراج ؛
 • خدمات بازپرداخت ؛
 • مواد شیمیایی و محصولات مرتبط ؛
 • اتاق های قوس دار ارائه بازی های ویدیویی ؛
 • مبادلات cryptocurrency ؛
 • فروش اتومبیل های استفاده شده ؛
 • گزینه های باینری یا بازی های پولی ؛
 • پوشش بدهی ؛ یا
 • تجارت در ضمانت های بانکی ، انکار ، نامه های اعتباری یا بلیط های میان مدت.

در صورتی که فعالیت دیگری را که ما تأیید نمی کنیم ، می توانیم به شما اجازه باز کردن یا داشتن یک حساب Revolut خود را بدهیم. ما همچنین به احتمال زیاد محدودیت هایی را در حساب حرفه ای شما اعمال می کنیم و در صورت لزوم ، ما قبل از افتتاح حساب به شما اطلاع خواهیم داد.

4. چگونه می توانم برای باز کردن یک حساب Revolut Pro ثبت نام کنم ?

برای ثبت نام در Revolut Pro ، باید یک حساب Revolut خاص موجود (و ادامه دهید).

سپس می توانید برای ثبت نام برای Revolut Pro در برنامه ثبت نام کنید. ممکن است مجبور شوید اطلاعات اضافی را در اختیار ما قرار دهید ، یا وقتی می خواهید حساب حرفه ای خود را باز کنید ، یا بعداً. ما درخواست شما را بررسی خواهیم کرد و تصمیم می گیرید که آیا شما واجد شرایط حساب Revolut Pro هستید. به عنوان مثال ، ما ممکن است نتوانیم شرکت های بازار یا بخشی را که در آن فعالیت های خود را انجام می دهید ، بپذیریم. به طور معمول ، ما بلافاصله در برنامه تصمیم خواهیم گرفت ، اما گاهی اوقات تصمیم ما می تواند زمان بیشتری ببرد.

ما می توانیم تصمیم خود را لغو کنیم و در هر زمان حساب Revolut Pro شما را ببندیم اگر در نظر بگیریم که شما دیگر واجد شرایط دریافت یک حساب Revolut Pro نیستید.

به یاد داشته باشید که Revolut Pro فقط برای افراد طبیعی مستقل (و نه شرکت ها) در دسترس است و فقط برای اهداف حرفه ای قابل استفاده است. برای اطلاعات بیشتر به بخش 3 این شرایط حرفه ای مراجعه کنید.

در غیر این صورت ، هنگامی که شما می خواهید یک حساب کاربری حرفه ای ایجاد کنید ، مقررات شرایط ما برای افرادی که توصیف می کنند چه زمانی می توانیم به شما اجازه دهیم یک حساب کاربری (یا بسته شدن آن) را باز کنید.

5. چگونه می توانم در حساب Revolut Pro خود پول اضافه و برداشت کنم ?

حساب Revolut Pro شما از همان نوع حساب Revolut Private Revolut موجود شما است. با این حال ، این یک حساب جداگانه است. این تراز جداگانه خود ، شماره حساب خاص خود ، سابقه معامله خود را دارد و به طور جداگانه در برنامه قابل دسترسی است.

می توانید از حساب Revolut Private خود به حساب Revolut Pro خود پول اضافه کنید. همچنین می توانید حساب Revolut Pro خود را مستقیماً از منابع خارجی که در برنامه در دسترس قرار می دهیم شارژ کنید.

شما می توانید با استفاده از کارت Revolut Pro خود ، از حساب Revolut Pro خود پول پس بگیرید ، و یک پرداخت خارج از کشور یا انتقال پول به حساب Revolut Private خود انجام دهید.

از آنجا که فقط باید از حساب حرفه ای خود برای هزینه های حرفه ای استفاده کنید (و نمی توانید از حساب شخصی خود برای هزینه های حرفه ای استفاده کنید) ، ما باید این فروش های جداگانه را حفظ کنیم. این بدان معناست که اگر پول بیشتری به حساب حرفه ای خود ندارید ، تمام پرداخت هایی که می خواهید در حساب حرفه ای خود انجام دهید شکست خواهد خورد ، حتی اگر همیشه در حساب خاص خود پول داشته باشید (و به طور یکسان در جهت معکوس).

در غیر این صورت ، وقتی پول را به حساب حرفه ای خود اضافه یا حذف می کنید ، بخش هایی از شرایط ما برای افرادی که خدمات اضافی و خروج ما را توصیف می کنند اعمال می شود.

6. برای چه نوع معاملات می توانیم از یک حساب Revolut Pro استفاده کنیم ?

Revolut Pro برای تجارت یا شرکت خرد شما در نظر گرفته شده است. این فقط برای اهداف حرفه ای قابل استفاده است. این بدان معنی است که شما نمی توانید از حساب Revolut Pro یا کارت PRO خود برای معاملات شخصی استفاده کنید (و نمی توانید از حساب خصوصی خود برای معاملات تجاری استفاده کنید).

با باز کردن یک حساب Revolut Pro ، آن را می پذیرید:

 • شما فقط برای اهداف حرفه ای (و غیر شخصی) از حساب Revolut Pro خود استفاده خواهید کرد).
 • اگر ما یک کارت حرفه ای برای استفاده در حساب Revolut Pro خود به شما بدهیم ، فقط از این کارت برای هزینه های حرفه ای استفاده خواهید کرد (و نه شخصی).
 • در صورت ارتباط با یک فعالیت حرفه ای ، هیچ یک از این عملیات را در حساب خاص خود انجام نخواهید داد.

در غیر این صورت ، ما به احتمال زیاد حساب PRO شما را می بندیم.

در غیر این صورت ، هنگامی که شما در حساب حرفه ای خود معاملات انجام می دهید ، بخش هایی از شرایط ما برای افرادی که این خدمات را توصیف می کنند اعمال می شود.

همچنین می توانید از حساب Pro خود برای دسترسی به سایر خدمات اضافی مانند محصول پردازش پرداخت ما استفاده کنید ، که برای پرداخت پرداخت تحت پوشش پرداخت است. اگر بپذیریم که شما از این محصول استفاده می کنید ، می توانید از Revolut برای پذیرش پرداخت افرادی که کالا یا خدمات خود را به عنوان بخشی از فعالیت های حرفه ای خود خریداری می کنند ، استفاده کنید.

7. چه هزینه هایی برای Revolut Pro اعمال می شود ?

هیچ هزینه ای برای باز کردن یا داشتن یک حساب Revolut Pro وجود ندارد. تا زمانی که یک حساب کاربری ویژه برای Pro داشته باشید ، می توانید یک حساب کاربری حرفه ای را به صورت رایگان باز کنید.

هزینه هایی که در مورد استفاده از حساب حرفه ای شما اعمال می شود همان هزینه هایی است که برای استفاده از حساب خاص شما اعمال می شود. این هزینه ها به نوع حساب خاص شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، در صورت ارسال پرداخت از نوع خاصی به حساب خاص شما 1 یورو در GBP (یا ارز محلی شما) ، در حساب حرفه ای شما همان مبلغ را هزینه می کند. کلیه معاملات موجود در حساب PRO شما نیز در محدوده حساب خاص شما در نظر گرفته می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه هزینه ای که مربوط به حساب ویژه شما است مراجعه کنید. در این صفحه از هزینه ها ، هزینه هایی را که در مورد استفاده شما از محصول پردازش پرداخت تحت پوشش شرایط پرداخت پرداخت ها اعمال می شود ، پیدا خواهید کرد.

تنها زمانی که هزینه های مختلفی را برای استفاده از حساب Pro خود پرداخت می کنید ، هنگام سفارش کارت PRO است. هزینه این کارت و همچنین هرگونه هزینه تحویل ، قبل از موافقت با سفارش کارت در برنامه مشخص می شود. کارت حرفه ای در سقف کارت اشتراک شخصی شما در نظر گرفته نمی شود.

8. چگونه می توانم در Revolut Pro بازپرداخت کنم ?

هنگام هزینه با کارت Revolut Pro خود می توانید بازپرداخت نقدی دریافت کنید.

شما از هرگونه معامله ملی یا بین المللی که با استفاده از کارت Revolut خود انجام می شود ، به استثنای معاملات در بازرگانان مستثنی یا معاملات گونه ها ، از پول نقد بهره مند می شوید. نرخ دقیق پول نقد ارائه شده به شما در برنامه Revolut نشان داده می شود. لطفاً برای دیدن نرخ بازپرداخت به روز شده به بخش Cashback ، در صفحه اصلی Revolut Pro خود بروید.

ما به احتمال زیاد نرخ بازپرداخت نقدی را که در اختیار کامل ما در هر زمان به شما ارائه می شود ، تغییر می دهیم. لطفاً توجه داشته باشید که نرخ بازپرداخت نقدی که در برنامه مشاهده می کنید همیشه نرخ دریافتی است.

در معاملات با بازرگانان مستثنی بازپرداخت نقدی نخواهید داشت. بازرگانان مستثنی معامله گران با MCC های زیر یا “کدهای دسته بازرگان” هستند (این کدهایی هستند که در شبکه های کارت مورد استفاده قرار می گیرند تا ماهیت فعالیت یک بازرگان را تعیین کنند). MCC های محروم عبارتند از:

 • 4829: انتقال پول
 • 6010 و 6011: مقاومت نقدی
 • 6012: کالاها و خدمات – موسسات مالی مشتری
 • 6050 و 6051: شبه آرنج
 • 6211: دره در اوراق بهادار / بازرگانان
 • 6540: معاملات تأمین مالی نقطه تعامل

در معاملات نوع گونه ها بازپرداخت نقدی نخواهید داشت. این بدان معناست که هر خریدی که خرید معتبر کالاها یا خدمات نیست (به عنوان مثال ، معاملات کارت به ارائه دهندگان خدمات پرداخت ، ارائه دهندگان بازی های خدماتی ، کارت های هدیه یا ارز ارز ، نقل و انتقالات پول ، خدمات مالی یا سرمایه گذاری یا هر معامله مشابه) معتبر نیست.

به یاد داشته باشید که می توانید فقط برای اهداف حرفه ای از حساب Revolut Pro خود استفاده کنید. این همچنین در مورد کارت Revolut Pro شما صدق می کند. فقط باید برای هزینه های حرفه ای استفاده شود. اگر برای هزینه های شخصی خود از کارت حرفه ای خود استفاده می کنید ، می توانیم هرگونه بازپرداخت نقدی را که دریافت کرده اید لغو کنیم و حساب های خرده فروشی و حرفه ای خود را ببندید.

ما نمی توانیم به شما بازپرداخت بدهیم وقتی این قانون یا مقررات را نقض می کند.

شما موافقت می کنید که ما می توانیم هرگونه بازپرداخت نقدی را که دریافت می کنید ، لغو کنیم:

 • پرداختی که امکان دستیابی به بازپرداخت پول را فراهم کرده است ، به شما بازپرداخت می شود
 • شما به صورت کلاهبرداری یک بازپرداخت به دست آورده اید. یا
 • شما این توافق نامه را برای به دست آوردن پول نقد شکسته اید.

اگر نتوانیم مبلغ بازپرداخت حساب شما را بازیابی کنیم ، همیشه از شما خواسته می شود مبلغ مربوطه را به ما بازپرداخت کنید. سپس می توانیم مبلغ را از کارت ذخیره شده بازیابی کنیم یا جبران خسارت خود را به درستی اعمال کنیم. ما همچنین ممکن است از اقدامات قانونی برای بازیابی میزان مورد نیاز شما استفاده کنیم. در این صورت ، شما باید هزینه های مناسب مناسب را پرداخت کنید.

9. مقررات مختلف حقوقی

درمان پرداخت های شما

هر از گاهی ، ما موظفیم اطمینان حاصل کنیم که فعالیت شما و اطلاعات شما مطابق با هماهنگی و به روز باقی مانده است. این می تواند به دلیل یک رویداد یا در زمینه بررسی های دوره ای اتفاق بیفتد. بنابراین ممکن است ما مجبور شویم حساب شما را به حالت تعلیق درآوردیم ، یا پرداختی که روی آن انجام شده است ، تا زمانی که این چک ها به پایان برسد. ما همچنین ممکن است برای تکمیل تأیید ما از شما بخواهیم اطلاعاتی را از شما بخواهیم. برای کاهش هر نوع ناراحتی نسبت به شما ، لطفاً اطلاعات لازم را به سرعت در اختیار ما قرار دهید.

بسته شدن حساب خود

می توانید حساب Revolut Pro خود را در هر زمان در برنامه ببندید. بسته شدن حساب حرفه ای شما حساب خاص شما را نمی بندد ، اما این بدان معنی است که شما به عنوان محصول پردازش محصول ما به هر سرویس دیگری که به حساب حرفه ای خود مرتبط است ، از دست خواهید داد.

ما همچنین می توانیم حساب Revolut Pro شما را ببندیم ، اما فقط در صورت نقض این شرایط حرفه ای یا شرایط ما برای افراد ، یا اگر دلیل قانونی دیگری برای انجام این کار داریم. اگر این کار را انجام دهیم ، تمام وجوه موجود در حساب PRO شما در حساب خاص شما مجدداً منتقل می شوند (مگر محصول پردازش پرداخت.

اگر مجبور شویم حساب ویژه شما را ببندیم ، حساب Revolut Pro شما را نیز می بندیم.

به یاد داشته باشید ، مگر اینکه صریحاً در این شرایط حرفه ای تغییر کند ، شرایط خاص ما در مورد استفاده شما از Revolut Pro اعمال می شود ، مانند شرایط پرداخت پرداخت. این بدان معنی است که تمام حقوقی که شما و ما در شرایط خود برای افراد و شرایط پردازش پرداخت داریم نیز در مورد استفاده شما از Revolut Pro اعمال می شود. به همین دلیل ، شما باید تمام این شرایط حرفه ای ، شرایط ما برای افراد و شرایط پرداخت پرداخت را بخوانید.

© 2023 Revolut Bank UAB اگر می خواهید در مورد نهاد Revolut که خدمات را دریافت می کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً اینجا را کلیک کنید. اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً از طریق پیام فوری برنامه Revolut با ما تماس بگیرید. Revolut Bank UAB بانکی است که در جمهوری لیتوانی تأسیس شده است ، که آدرس دفتر مرکزی آن است: خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، جمهوری لیتوانی ، شماره ثبت 304580906 ، کد FI 70700. Revolut Bank UAB توسط بانک مرکزی اروپا تنظیم شده توسط بانک لیتوانی تصویب شده است. Revolut Bank UAB در صورت درخواست اعتبار ، پرداخت ، حساب جاری و حساب سپرده را فراهم می کند. سرویس توزیع بیمه توسط Revolut Insurance Europe UAB ارائه شده است ، که توسط بانک لیتوانی به عنوان یک شرکت کارگزاری بیمه مجاز است. دفتر مرکزی: خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، جمهوری لیتوانی ، شماره ثبت 305910164. Revolut Ltd (شماره 08804411) توسط اداره رفتار مالی طبق مقررات پول الکترونیکی 2011 مجاز است (مرجع تجاری: 900562). دفتر مرکزی: 7 Circus Westferry ، Canary Wharf ، London ، England ، E14 4HD. محصولات بیمه ای برای مشتریان Revolut Ltd توسط Revolut Travel Ltd تهیه شده است که توسط اداره رفتار مالی مجاز به انجام خدمات واسطه گری بیمه (شماره FCA: 780586) و توسط Revolut Ltd ، یک نماینده تعیین شده Revolut Travel Ltd در رابطه با فعالیت های توزیع بیمه است. خدمات سرمایه گذاری در منطقه اقتصادی اروپا (“EEE”) توسط اوراق بهادار Revolut Europe UAB ارائه شده است (شماره ضبط: 305799582 ، واقع در خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، لیتوانی ، LT-08130) ، که توسط بانک لیتوانی به عنوان یک شرکت کارگزاری مجاز است.

یک بستر واحد برای همه امور مالی تجارت شما

به لطف پرداخت های بین المللی ، حساب های چندگانه و هزینه های هوشمندانه رشد و پس انداز کنید.

توسط صدها هزار شرکت آزمایش ، آزمایش و تأیید شده است

کیوی

دله

ThePowerBusinessSchool

دات

اعتبار

وحشی

بی نظیر

گرمسیری

بیش از 10،000

مشاغل جدید هر ماه

بیش از 25

ارزهای پشتیبانی شده

130،000

کارتهای صادر شده هر ماه

بیش از 100

کشور برای پرداخت ها پشتیبانی می شود

پرداخت و پرداخت در سراسر جهان

پول را با خیال راحت از مرزها منتقل کنید و به سرعت در بیش از 25 ارز به وجوه خود دسترسی پیدا کنید.

انتقال بدون مرز

به لطف نقل و انتقالات و پرداخت ها با نرخ های رقابتی پس انداز کنید.

پرداخت و نقل و انتقالات

پرداخت و دریافت در یک رابط واحد

پرداخت ها را بپذیرید

برای هزینه های تیم های خود ، در آرامش

از کارت ، هزینه و ابزارهای تجزیه و تحلیل استفاده کنید تا در زمان ضبط کنترل واقعی خود را کنترل کنید.

کارت های هوشمند برای یک تجارت هوشمند

خود و تیم خود را با کارت های بدهی شغلی ، فیزیکی و مجازی بپوشید.

شما یک تیم دارید ? هزینه ها و مجوزهای کنترل در یک رابط واحد

از نگرانی با هزینه های خودکار خودداری کنید

یک قدم جلوتر از حرکات بازار باشید

منابع جدید درآمد را کشف کنید ، خطرات را مدیریت کنید و آینده را برنامه ریزی کنید.

در بیش از 25 ارز پول را با نرخ رقابتی تغییر دهید

هر آنچه برای مدیریت کسب و کار خود در یک رابط واحد نیاز دارید

هزینه ها را به حداقل برسانید و بهره وری را به حداکثر برسانید.

با صورتحساب هوشمند پول خود را سریعتر دریافت کنید

قدرت API ها را آزاد کنید

فقط اشتراک های پرداخت شده

امنیت فوق العاده هوشمند و ایمن

با اعتماد به نفس صحبت کنید.

محافظت شده توسط سیستم های امنیتی فناوری بالا

درباره امنیت بیشتر بدانید

کارت ها را مسدود کرده و محدودیت هایی را برای یک کلیک تنظیم کنید

در مورد کارت ها بیشتر بدانید

این همان چیزی است که مشتریان ما در مورد ما می گویند

“تجارت شورش ما را در بین المللی سازی ما همراهی کرد. حساب کاربری ما توانست در بیش از 50 بازار گسترش ما را دنبال کند. پیامی به بنیانگذاران دیگر و رهبران تجارت: پیش بروید ، چشمان بسته است. »Ignacio Marcos Prez ، مدیر مالی • دانشکده تجارت قدرت

ما شرکت خود را در مقیاس اروپایی در زمان رکورد راه اندازی کرده ایم و همچنین وقت و هزینه زیادی را صرفه جویی کرده ایم. »ماکسیم رومن ، بنیانگذار • دات

“به سایر مدیران مالی که ایده اتخاذ تجارت شورش را پیش بینی می کنند: به دنبال آن باشید ! انعطاف پذیر و دسترسی آسان است ، بدون سردرد. »آرتور ادسون ، مدیر مالی • وحشی

“بدون یک شورش ، ما همیشه پرداخت های دستی را انجام می دادیم ، یا سطح سطح خدمات ارائه شده به مشتریان را تجربه می کردیم. »چارلز مک کالوچ ، مدیر مالی • CreditSpring

برای قهرمانان محلی ، استارتاپ ها و شرکت های بزرگ جاه طلب

تیم خود را بپوشید و در هر شرایطی هزینه های خود را کنترل کنید.

امور مالی حرفه ای و شخصی خود را از هم جدا کنید و به سطح بعدی بروید

اشتراک های مستقل

اشتراک های ایجاد شده برای شما و برای تجارت خود را پیدا کنید

اشتراک تجارت

به تجارت Revolut بپیوندید

© 2023 Revolut Bank UAB اگر می خواهید در مورد نهاد Revolut که خدمات را دریافت می کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً اینجا را کلیک کنید. اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً از طریق پیام فوری برنامه Revolut با ما تماس بگیرید. Revolut Bank UAB بانکی است که در جمهوری لیتوانی تأسیس شده است ، که آدرس دفتر مرکزی آن است: خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، جمهوری لیتوانی ، شماره ثبت 304580906 ، کد FI 70700. Revolut Bank UAB توسط بانک مرکزی اروپا تنظیم شده توسط بانک لیتوانی تصویب شده است. Revolut Bank UAB در صورت درخواست اعتبار ، پرداخت ، حساب جاری و حساب سپرده را فراهم می کند. سرویس توزیع بیمه توسط Revolut Insurance Europe UAB ارائه شده است ، که توسط بانک لیتوانی به عنوان یک شرکت کارگزاری بیمه مجاز است. دفتر مرکزی: خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، جمهوری لیتوانی ، شماره ثبت 305910164. Revolut Ltd (شماره 08804411) توسط اداره رفتار مالی طبق مقررات پول الکترونیکی 2011 مجاز است (مرجع تجاری 900562). دفتر مرکزی: 7 Circus Westferry ، Canary Wharf ، London ، England ، E14 4HD. محصولات بیمه ای برای مشتریان Revolut Ltd توسط Revolut Travel Ltd ارائه شده است که توسط سازمان رفتار مالی مجاز به انجام خدمات واسطه گری بیمه (FCA N ° 780586) و توسط Revolut Ltd ، یک نماینده تعیین شده Revolut Travel Ltd در رابطه با فعالیت های توزیع بیمه است.