Revolut: پیشنهادات ، افتتاح حساب ، تماس ، بررسی ، تماس با Revolut: تلفن ، آدرس ، ایمیل خدمات مشتری

تماس با شورش: تلفن ، آدرس ، ایمیل خدمات مشتری

Contents

به عنوان یک بانک تلفن همراه ، Revolut آژانس های بانکی در جایی که امکان ملاقات با مشاوران یا انجام عملیات مدیریت حساب جاری وجود دارد ، ندارد. با این وجود ، بسیاری از دفاتر فیزیکی شورش وجود دارد.

Revolut: پیشنهادات ، افتتاح حساب ، تماس و نظرات

با داشتن 15 میلیون مشتری در اروپا و اکنون در سراسر جهان ، Revolut یک Fintech اساسی است. دارایی اصلی Revolut: کارتهای بانکی چند جانبه و ساده سازی آن در عملیات مبادله ، همه بدون هزینه های پنهان. Revolut یکی از ابتکاری ترین FinTechs است. پیشنهاد شورش چیست و قیمت ها چیست؟ ? نحوه باز کردن یک حساب Revolut ? Selectra پیشنهادات خود را از بین می برد.

✔ حساب جاری
✔ حساب جونیور
❌ حساب مشترک
account حساب حرفه ای
✔ پس انداز
✔ crypto-monnaies
❌ اعتباری و وام شخصی
❌ بورس سهام

✔ کارت Revolut استاندارد: 0 €/ماه
✔ Revolut Card Plus: 2.99 یورو در ماه
✔ Revolut Premium Card: 7.99 یورو در ماه
✔ کارت فلزی Revolut: 13.99 یورو در ماه

✔ پیشنهاد خوش آمدید: 3 ماه ارائه شده در Revolut Premium
جدید: کد حمایت مالی

Google Play: 4.5/5 پوند
فروشگاه اپل: 4.8/5 پوند

✔ کارتهای مجازی زودگذر نامحدود
✔ جایزه: جیب + بازپرداخت
account حساب رایگان با دنده فرانسوی در چند دقیقه باز است
✔ ابزارهای کارآمد برای بودجه ریزی و تجزیه و تحلیل هزینه
✔ تخفیف و بازپرداخت در مارک های اصلی (نایک ، آمازون ، آدیداس و غیره.).
✔ برداشت و پرداخت به خارج از کشور به صورت رایگان و با نرخ واقعی ارز ، در محدوده اشتراک شما

❌ بدون امنیت دیجیتال
❌ بدون شناسه صورت
❌ بدون خط تلفن

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

کارتهای Revolut Bank: چه پیشنهادی برای انتخاب ?

چرخش Neobanque دارد 4 پیشنهاد کارت بانکی, اعم از پیشنهاد اساسی که به کارت رایگان به کارت پرستیژ دسترسی پیدا می کند.

آنجا کارت رایگان برای استفاده اضافی یا اوقات فراغت ایده آل است که گویی با لذت بردن از پرداخت های رایگان همه ارزهای ترکیبی سفر می کند.

برای مشتریان بیشتر خواستار ، Revolut شما را دعوت می کند تا با 3 کارت پرداخت شده به تدریج از جمله یک بالا بروید پوشش بیمه, تعداد بیشتری از برداشت های رایگان اما همچنین خدمات بالا برای کارتهای حق بیمه و فلزی.

✨ تعداد کمی از کارتهای Revolut: ما آن را دوست داریم طراحی کارت های بانکی, یک Fortiori برای فرمول های کارت فلزی. من قول می دهم: شما هنگام پرداخت کارت Revolut خود بدون توجه به شما نمی روید.

استاندارد گردنی
0 €/ماه

Revolut Plus
2.99 یورو در ماه

کارت گردان حق بیمه

حقوقی
7.99 یورو/ماه

فلز گردان
13.99 یورو در ماه

کارت بین المللی MasterCard با مجوز سیستماتیک

کارت بین المللی MasterCard با مجوز سیستماتیک

کارت بین المللی MasterCard با مجوز سیستماتیک

کارت بین المللی MasterCard با مجوز سیستماتیک

✔ بدهی فوری | ❌ تأخیر

✔ بدهی فوری | ❌ تأخیر

✔ بدهی فوری | ❌ تأخیر

✔ بدهی فوری | ❌ تأخیر

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

تا 200 یورو در ماه و 5 برداشت در ماه بدون هزینه

تا 200 € در ماه و بدون هزینه

حداکثر 400 € در ماه و بدون هزینه

تا 800 € در ماه و بدون هزینه

تا 200 یورو در ماه و 5 برداشت در ماه بدون هزینه

تا 200 € در ماه و بدون هزینه

حداکثر 400 € در ماه و بدون هزینه

تا 800 € در ماه و بدون هزینه

❌ بدون پوشش بیمه

❌ بدون پوشش بیمه

✔ پوشش بیمه حق بیمه

✔ پوشش بیمه حق بیمه

 • حساب رایگان با دنده فرانسوی در چند دقیقه باز
 • حساب رایگان با دنده فرانسوی در چند دقیقه باز
 • حساب رایگان با دنده فرانسوی در چند دقیقه باز
 • حساب رایگان با دنده فرانسوی در چند دقیقه باز

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

چقدر هزینه تغییر ارز با Revolut ?

 • برای مشتریان استاندارد و موارد دیگر : تغییر ارز در بیش از 30 ارز بدون هزینه از دوشنبه تا جمعه حداکثر 1000 یورو در ماه؛
 • برای مشتریان حق بیمه : تغییر نامحدود ارز در بیش از 30 ارز بدون هزینه از دوشنبه تا جمعه؛
 • برای مشتریان فلزی : تغییر نامحدود ارز در بیش از 30 ارز بدون هزینه از دوشنبه تا جمعه.

کارتهای شورش با جزئیات

card کارت Revolut استاندارد

آنجا کارت گردان استاندارد رایگان است: ایده آل برای کشف تجربه بانک تلفن همراه با قیمت پایین. با کارت استاندارد دسترسی به a کارت مجوز سیستماتیک ، یک حساب جاری و یک برنامه کاربردی از جمله کارآمدترین بازار. از طرف دیگر ، شما از آن بهره نمی بریدبدون پوشش بیمه یا خدمات مشتری وب, برای مشتریان Revolut پرداخت شده رزرو شده است.

�� کارت Revolut Plus

با قیمت 2.99 یورو در ماه ، مشتریان Revolut Plus می تواند از یک بهره مند شود طراحی کارت بانکی با پوشش اصلی بیمه : محافظت از خریدهای خود در برابر سرقت یا شکستگی ، بیمه بازگشت تجارت الکترونیکی و غیره. مزیت دیگر Revolut Plus : تمام پرداخت های شما در خارج از کشور رایگان است و شما از برداشت رایگان در همه جا تا 400 یورو در هر ماه بهره مند می شوید.

card کارت Revolut Premium

حساب حقوقی چندین مزیت دارد:

 • به دست آوردن و حمل و نقل کارت بانکی رایگان
 • هنگام باز کردن حساب ، کارت بانکی مجازی به دست می آورید
 • پول نقد برای برداشت پول نقد (400 یورو در ماه)
 • عملیات مبادله نامحدود در 24 ارز
 • بیمه درمانی در خارج از کشور و بیمه چمدان مسافرتی
 • امکان انجام عملیات مبادله در ارزهای رمزنگاری شده (بیت کوین و غیره.)

پیشنهاد حقوقی به شما اجازه می دهد تا لذت ببرید خدمات گسترده تر خواه استاندارد یا پیشنهاد بیشتر: خدمات اختصاصی مشتری ، کارت شخصی یا حتی بیمه در خارج از کشور. علاوه بر این ، سقف بازنشستگی رایگان به ارز خارجی بیشتر است.

card کارت فلزی Revolut

Revolut برای خواستارترین مشتریان خود ، کارت سیاه را ارائه می دهد ، کارت فلزی. در برنامه: الف پوشش بیمه کامل, خدمات بالا و حداکثر 800 یورو در هر ماه برداشت رایگان در سراسر جهان علاوه بر کلیه پرداخت های رایگان. ما آن را دوست داریم سرویس بازپرداخت بسیار جالب در خارج از منطقه یورو و همچنین توجه به طراحی کارت فلزی.

با این حال کارت عالی فلزی اقامتگاه یکی کارت مجوز سیستماتیک بدون اضافه برداشت. ما همچنین از A استفاده می کنیم بسته بیمه نسبتاً تکه تکه شده برای پیشنهادی که می خواهد بسیار بالا باشد.

پیشنهاد تجاری Revolut همچنین پیشنهادی برای مشاغل و استقلال دارد. اصل یکسان است: یک حساب جاری با کارت (های) بانکی پیش از پیش پرداخت شده ، با امکان پرداخت هزینه های خارجی خارجی و عملیات مبادله ای بدون هزینه. با برخی تفاوت ها: این پیشنهاد 100 ٪ موبایل نیست ، نظارت بر حساب ها می تواند به صورت آنلاین در یک فضای اختصاصی انجام شود. علاوه بر این ، همه راه حل ها قابل پرداخت هستند ، هر محدوده انتخاب شده.

نظر ما در مورد شورش

✔ کارتهای مجازی زودگذر نامحدود
✔ جیب
✔ بازپرداخت
✔ محافظت از بلیط
account حسابهای جونیور Revolut
✔ خدمات مشتری قابل دسترسی 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
✔ نرخ ارز بین بانکی
✔ بازپرداخت در مارک های اصلی
✔ ابزار بودجه و تجزیه و تحلیل هزینه ✔ تغییر ارز تا 1000 یورو در ماه با پیشنهاد رایگان ✔ Rib French

❌ کارتهای مجوز سیستماتیک
❌ پیشنهاد محصولات اضافی محدود
pack بسته بیمه ناقص حق بیمه
❌ بدون سرویس تلفنی

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

مزایای شورش

با پیشنهاد استاندارد خود بدون هزینه و کارت بانکی رایگان (جدا از تحویل) از نظر قیمت بسیار رقابتی است.

علاوه بر این ، Revolut برای همه قابل دسترسی است: حساب بانکی بدون شرایط درآمد و حداقل سپرده است. این یک حساب کشف غیر مجاز است ، که می تواند آن را به یک راه حل عملی برای یک شخص بانکی ممنوع تبدیل کند.

مزیت اصلی Revolut راه حل آن باقی مانده است پرداخت های چند فاشوال و عملیات تغییر در نوچی. Revolut رقابتی ترین پیشنهاد پرداخت چند ریس و مبادله را در بازار ارائه می دهد ، با توجه به تعداد ارزهایی که می توانند با کارت و با قیمت عملیات مبادله به صورت رایگان استفاده شوند ، در 24 ارز رایگان.

بالاخره ، بسیاری از ویژگی های برنامه Revolut یک مزیت واقعی هستند. سیستم انتقال فوری به یک حساب Revolut دیگر برای بازپرداخت بستگان به راحتی یک مزیت است ، حتی اگر با برنامه های دیگر (لیدیا ، کدو تنبل و غیره) به رقابت بپردازد

معایب شورش

حساب Revolut دارد هنوز تمام ویژگی های یک حساب جاری نیست . این یک حساب کاربری بدون کشف است: برای استفاده ، بنابراین باید با انتقال یک حساب دیگر ، با برداشت کارت بانکی ، یک حساب پرداخت اپل یا Android یا حتی با دریافت پول از یک حساب Revolut دیگر ، اعتبار شود. شما هم می توانید

علاوه بر این ، Revolut هنوز تمام خدمات یک بانک را ارائه نمی دهد: Revolut ارائه نمی دهد هنوز یک راه حل یا اعتبار پس انداز نیست .

 • تجارت : Revolut به مشتریان خود پیشنهاد می دهد از 1 دلار سرمایه گذاری کنند. بیش از 850 سهم برای سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند اپل و تسلا در دسترس است. این عملیات بسته به نوع اشتراک (استاندارد ، به علاوه ، حق بیمه ، فلز) بدون کمیسیون در 1 ، 3 ، 5 یا تعداد نامحدود عملیات است. چیزی که باید بدانید: Revolut مشاوره سرمایه گذاری را ارائه نمی دهد ، هر مشتری تنها تصمیم سازنده خود است و باید از دست دادن بالقوه سرمایه ای را که دلالت دارد در نظر بگیرد
 • کمکهای مالی : با این گزینه ، Revolut به شما امکان می دهد تا به راحتی و بدون محدودیت و بدون تعهد ، انجمن ها را ارائه دهید. مشتری می تواند کمک های مالی خود را هر هفته یا هر ماه برنامه ریزی کند یا تصمیم بگیرد کمکهای مالی دقیق انجام دهد. همچنین می توان یک کمک مالی “گرد” انجام داد ، یعنی با ارز پرداخت می توان گفت.
 • تابوت : این ویژگی به مشتریان این امکان را می دهد تا پول را به روش های مختلفی قرار دهند: با گرد شدن ، یعنی می گویند هر پرداخت به رقم بالاتر که این ارز کوچک در cryptocurrency سرمایه گذاری می شود ، گرد است. یا با ایجاد انتقال خودکار.

حساب جاری گردان

Revolut یک FinTech 100 ٪ موبایل است: مشتریان آن از زمان برنامه Revolut ، حساب های خود و عملیات بانکی خود را کاملاً مدیریت می کنند. این شرکت 4 پیشنهاد ارائه می دهد: استاندارد ، که کاملاً رایگان است ، به علاوه 2.99 یورو در هر ماه ، حق بیمه 7.99 یورو و فلز با 13.99 یورو.

حساب Revolut کاملاً موبایل است: دارنده حساب خود را از طریق برنامه تلفن همراه اعتبار می دهد و تمام عملیات بانکی خود را از آنها انجام می دهد. به طور خاص می تواند عملیات مبادله ، انتقال یا تنظیم یک انتقال دائمی یا بدهی مستقیم را انجام دهد.

حساب Revolut یک حساب بدون کشف است: دارنده نمی تواند فراتر از کل مبلغ موجود در حساب خود پرداخت کند. اگر دارنده حقوق خود را در مورد Revolut دریافت نکند ، ابتدا باید حساب خود را اعتبار دهد تا با انتقال یا کارت بانکی پرداخت کند.

کارتهای بانکی Revolut Card و Ceilings کارتهای مجوز بدهی فوری و سیستماتیک هستند. Revolut Grants Visa و MasterCard کارت ، اما دارنده حساب نمی تواند بین یک و دیگری انتخاب کند: این برند به طور خودکار توسط Revolut نسبت داده می شود. در مورد سقف ها ، آنها بسیار زیاد هستند: 5000 یورو در روز برای برداشت ، 7000 یورو در طی 4 روز برای پرداخت و 40،000 یورو در سال. از طرف دیگر ، محدودیت های شارژ حساب وجود دارد: بین 500 تا 3000 یورو در روز.

�� Iban Revolut: Iban فرانسوی وارد شده است

شما قیام ایبان اکنون یک است ایبان فرانسوی ، که توسط همه بازرگانان فرانسوی فرانسوی پذیرفته شده است از شما به ویژه برای اجرای نمونه ها یا جمع آوری پول خواسته می شود.

برای Revolut Iban French خود را پیدا کنید, فقط به برنامه Revolut دسترسی پیدا کنید ، سپس:

 • به ورودی اصلی بروید “حساب” ؛
 • اگر چندین حساب Revolut دارید ، حساب اروپایی و ارز محلی خود را انتخاب کنید
 • بر روی نماد سه نقطه واقع در سمت چپ دستورات “اضافه کردن پول” و “ارسال پول” کلیک کنید “جزئیات تماس بانکی” را انتخاب کنید ؛
 • جزئیات خود را پیدا کنید Iban and Bic Revolut برای کپی/چسباندن یا به اشتراک گذاری از برنامه.

پرداخت و برداشت به ارز خارجی

نیروی اصلی شورش خدمات مبادله و پرداخت آن به ارزهای خارجی است. این عملیات رایگان است. به این معنا ، Revolut یکی از بهترین کارت ها برای سفر است.

عملیات مبادله ساده و بدون هزینه است. پس از اعتبار حساب ، انجام یک عملیات مبادله ای از برنامه امکان پذیر است: فقط ارز مورد نظر و سپس مبلغ مبادله را انتخاب کنید. عملیات مبادله بلافاصله و رایگان انجام می شود (در حد 1000 یورو در ماه برای پیشنهاد استاندارد ؛ فراتر از آن ، فاکتورهای Revolut 0.5 ٪ از مبلغ مبادله شده).

پرداخت های خارج از کشور در 150 ارز رایگان است. همچنین امکان برداشت پول نقد در این ارزها ، بدون هزینه ، در محدوده سقف برداشت آزاد که توسط پیشنهاد تعیین شده است امکان پذیر است.

نرخ ارز استفاده شده چقدر است ? نرخ ارز درخواست شده برای مبادله ارزی یا عملیات پرداخت نرخ ارز بین بانکی است. این نرخ ارز است که بانک ها از ارز مبادله می شوند ، که به طور مداوم از دوشنبه تا جمعه به روز می شود. در آخر هفته ، Revolut نرخ ارز را تعیین می کند.

خدمات و کاربردهای کاربردی گردان

Google Play: 4.5/5 پوند
فروشگاه اپل: 4.8/5 پوند

❌ Google Pay
✔ Apple Pay

�� مدیریت بودجه

✔ تعادل واقعی
✔ RIB FR را بارگیری کنید
✔ مشاوره کد کارت
✔ شخصی سازی کد کارت
✔ طبقه بندی هزینه ها
✔ حساب های فرعی
✔ آمار هزینه
✔ جیب
❌ ایمن دیجیتال
✔ کارت مجازی
✔ اصلاح سقف

�� طراحی و ارگونومی

✔ طراحی زیبا
✔ سرعت بارگیری
✔ دسترسی به عملکردهای اصلی
✔ دستی آسان است

✔ شناسایی با اثر انگشت
ection شناسایی شناخت صورت
✔ سه بعدی ایمن
✔ کارت بانکی مخالف
✔ مسدود کردن/باز کردن قفل کارت

❌ پیام رسانی ایمن
✔ خط تلفن
❌ Chatbot (دستیار مجازی)
❌ گربه آنلاین

برنامه Revolut ، که در سیستم عامل های Revolut Review تحسین شده است ، دارای ویژگی های عملی بسیاری است ، افکار برای کاربران خود به راحتی امور مالی خود را مدیریت کنید.

ترافلابزارهای نوآورانه و با نمایش یک طراحی لیس ، برنامه بانکی Revolut در میان بهترین برنامه های موجود در بازار افزایش یافت.

عمل مبادله

✔ طراحی و کاربرد کارآمد
✔ شخصی سازی کد پین کارت
✔ حساب های فرعی فردی و مشترک + جیب + یورو گرد
✔ کارت مجازی زودگذر

❌ بدون امنیت دیجیتال
❌ بدون شناسه صورت
❌ بدون خط تلفن

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

امنیت حساب شورش

ضمانت وجوه واریز شده در حساب Revolut:

وجوه ثبت شده در حساب های Revolut در یک ذخیره می شود حساب کانتون با بانک Lloyd یا Barclays ، دو بانک در سراسر جهان. قرار دادن وجوه در یک حساب کانتون ضمانت امنیتی را تشکیل می دهد ، زیرا از این موارد برای تأمین مالی سایر عملیات مالی استفاده نمی شود. Revolut می تواند پس از اعزام مجوز بانکی خود ، وجوه کاربران خود را بدون پشتیبانی از بانک ذخیره کند.

تأمین برنامه و پرداخت:

برنامه Revolut موانع ایمنی زیادی دارد که کاربر می تواند در راحتی خود پیکربندی کند. افتتاح برنامه منوط به احراز هویت است. مسدود کردن کارت از برنامه یا غیرفعال کردن برخی از ویژگی ها (پرداخت بدون تماس ، پرداخت آنلاین و غیره.) Revolut نوآوری جالبی را برای تأمین کارت پرداخت ارائه می دهد: کاربر می تواند از طریق تلفن هوشمند خود جغرافیایی شود و هنگامی که کارت در اجاره دیگری استفاده می شود ، پرداخت مسدود می شود.

نحوه باز کردن یک حساب Revolut ?

ثبت نام در برنامه

برای باز کردن یک حساب Revolut ، می توانید از آن بهره مند شوید حمایت یکی از دانش شما. ثبت نام در برنامه و افتتاح حساب Revolut در دو مرحله است:

 • برنامه Revolut را بارگیری کنید: از شماره تلفن خود خواسته می شود. تأیید هویت نیز درخواست می شود ، اما بعداً می توان انجام داد.
 • حساب Revolut را اعتبار دهید: پس از اعتبار ، از حساب می توان برای انجام پرداخت یا عملیات مبادله استفاده کرد.

کارت بانکی Revolut خود را سفارش دهید

ظاهر

برای سفارش کارت ویزا یا MasterCard ، به سادگی به برنامه ، “کارت” برگه بروید و سپس “فیزیک” را انتخاب کنید و مراحل ایجاد کارت را دنبال کنید. سپس این به او تحویل داده می شود5.99 یورو + هزینه های تحویل (رایگان برای پیشنهادات حق بیمه و فلزی). پس از دریافت کارت ، کد پین کارت در برنامه موجود است: “نمایش کد پین من” را در برگه “کارت” انتخاب کنید.

دارندگان پیشنهاد حق بیمه یا فلز می تواند کارت بانکی مجازی را از اولین افتتاح برنامه به دست آورد : این کارت شامل شماره کارت ، تاریخ انقضا ، رمزنگاری است و می تواند بلافاصله فعال شود. بنابراین ، کاربر می تواند قبل از دریافت ویزای واقعی یا کارت مستر کارت خود ، با کارت خود پرداخت کند.

 • از حساب دیگری به حساب Revolut خود انتقال دهید
 • انجام یک بدهی مستقیم روی کارت بانکی از طریق برنامه Revolut
 • از طریق برنامه Revolut یک بدهی مستقیم در مورد Apple Pay یا Android Pay دریافت کنید
 • به لطف برنامه از حساب Revolut دیگری دریافت کنید.

مزیت حساب کاربری Revolut گرانتر از راه حل های ارائه شده توسط سایر Neobancs ، مزیت اصلی حساب کاربری Revolut برای اجازه دادن به شرکت برای کاهش هزینه های حرکات کارمندان خود در خارج از کشور. این موارد در واقع می توانند با کارت Revolut خود پرداخت های خود را بدون هیچ هزینه ای انجام دهند. تعداد کارتهای نامحدود و ویژگی های ابتکاری این سیستم عامل نیز به علاوه است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با مقایسه ما با بانک های آنلاین برای متخصصان و مشاغل و بانک ها برای کارآفرینان خودکار مشورت کنید.

تماس با Revolut: نحوه تماس با خدمات مشتری Revolut

به عنوان یک Fintech 100 ٪ موبایل ، Revolut از ارتباطات دیجیتال حمایت می کند. با این حال ، در صورت از دست دادن کارت شما ، یک سرویس خودکار تلفنی در دسترس است.

 • فیس بوک
 • توییتر
 • اینستاگرام
 • وابسته به لینکدین
 • چیدن

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

تلفن گردو

در خدمات مشتری Revolut را می توان از طریق تلفن با شماره +33 6 44 60 40 08 تماس گرفت , به خصوص برای جلوگیری از کارت خود در صورت از دست دادن.

با این حال ، این یک خط تلفن خودکار است.

توسط گربه در برنامه

یک گربه در برنامه 24 ساعته در دسترس است. درخواست های حق بیمه و فلز به عنوان اولویت پردازش می شوند ، و همچنین از حساب های تجاری از 8 صبح تا 11 بعد از ظهر.

ارائه شورش

چه کسی پشت Revolut است ?

Revolut در ایجاد شد 2015 توسط دو مهندس مالی سابق, ولاد یاتسنکو وت نیکولای استونسکی. هر دو برای چندین سال در امور مالی بازار تکامل یافته اند ، جایی که آنها با سیستم عملیات مبادله به خوبی آشنا شدند. مایل به ایجاد سیستمی برای اجازه دادن به افراد در ارزهای خارجی و عملیات مبادله با هزینه کمتری ، آنها سپس شورش ایجاد می کنند. هدف آنها: برای توسعه اولین کارت بانکی چند تصفیه.

هدف بنیانگذاران: “یک بستر ساده و بصری برای مدیریت تمام زندگی مالی خود در سراسر جهان ایجاد کنید.””

شورش در تاریخ های کلیدی

 • 2017 : بنیانگذاران Revolut قبل از جمع آوری 66 میلیون دلار برای توسعه فعالیت خود در آمریکای شمالی و در زمینه ارزهای رمزپایه ، اولین جمع آوری کمک های مالی 3.5 میلیون دلار را انجام می دهند
 • 2018 : جمع آوری کمک های جدید به Revolut اجازه می دهد تا 250 میلیون دلار جمع کند. Revolut پس از آن 1.7 میلیارد دلار ارزش دارد
 • 2020 : افزایش 580 میلیون دلار با ارزش 5.5 میلیارد دلار
 • 2021 : بالا بردن 800 میلیون دلار با ارزش 33 میلیارد دلار

در ابتدا به عنوان یک سیستم پرداخت ساده چند پایین طراحی شده ، Revolut خدمات خود را از زمان ایجاد خود گسترش داده است. از سال 2017 ، Revolut بنابراین به اعضای خود اجازه می دهد تا IBAN داشته باشند. Revolut همچنین به Crypotomonia باز شده و راه حل های بیمه ای ارائه می دهد.

چرا نام شورش ? برای همخوان او با انقلاب ! هدف Revolut: انقلابی در خدمات بانکی ، با شروع خدمات مبادله.

شورش در ارقام

Revolut که گاهی اوقات به عنوان “با استعداد Neobancs” توصیف می شود ، موفقیت آمیز توسط ارقام است.

 • 16 میلیون مشتری در سراسر جهان
 • 1.5 میلیون مشتری در فرانسه ، آن را به سومین بازار بزرگ درست پس از انگلستان تبدیل کرد
 • خدماتی که در 31 کشور اروپایی
 • راه حل پرداخت بدون هزینه مبادله در 150 ارز
 • یک راه حل مبادله در 31 ارز

علاقه مند به پیشنهادات Revolut ?

Revolut یا N26 ? بین Revolut و N26 ، که بانک تلفن همراه بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد ? برای اطلاعات بیشتر مقایسه ما از پیشنهادات Revolut و N26 را کشف کنید.

تماس با شورش: تلفن ، آدرس ، ایمیل خدمات مشتری

کارت Revolut Lost Lost ? نیاز به تماس با یک مشاور گردان ? اضطراری بانکی ? برای تماس با خدمات مشتری Revolut ، شما معنی زیادی دارید. در این راهنما تمام اطلاعات تماس را برای گپ زدن با یک مشاور خدمات مشتری Revolut از طریق تلفن ، گربه ، پست الکترونیکی ، آدرس پستی پیدا کنید.

�� نحوه تماس با خدمات مشتری Revolut ?

 • فیس بوک
 • توییتر
 • اینستاگرام
 • وابسته به لینکدین
 • چیدن

داده های به روز شده اوت 2023

Revolut یک neobank است که خدمات آن کاملاً از بین رفته است. مشتری مجموعه ای از وسایل را دارد با خدمات مشتری Revolut تماس بگیرید هر مکانی که در آن باشد: برنامه Revolut, تلفن ، ایمیل و آدرس شورش.

انتخاب برای تنظیم نگرانی بانکی (از دست دادن کارت گردان) یا الف بسیار کامل است درخواست اطلاعات.

�� با چت با Revolut خدمات مشتری تماس بگیرید

نیاز به تماس با یک مشاور گردان ? توصیه می شود طرفدار گربه شورش : از طریق تلفن همراه ، پیام رسانی فوری Revolut به شما امکان می دهدبه سرعت با یک مشاور در تماس باشید.

در دسترس 24 ساعت شبانه روز وت 7J/7, در خدمات مشتری Revolut با گپ فوق العاده عملی است: یک مشکل کارت آبی در روز یکشنبه ? اضطراری در عصر ? مشکلی در انتهای دیگر جهان ? هر کجا که باشد ، مشتری Revolut می تواند پاسخ سریع به سوال خود از تلفن همراه خود را دریافت کند.

�� من حساب Revolut خود را باز می کنم

☎ از طریق تلفن با Revolut تماس بگیرید

برای برخی از سوالات ، ما ترجیح خواهیم داد زنگ زدن. در خدمات مشتری Revolut از طریق تلفن متأسفانه یک استاندارد اتوماتیک ساده است: ☎ +44 20 33 22 83 52 ” .

همچنین ، به جای استفاده از تلفن گردو, توصیه می شود از برنامه Revolut به گربه بروید تا پاسخ سریع به سوالات خود دریافت کنید.

revol Revolut را کشف کنید

از Revolut راضی نیست ? شما از خدمات مشتری ارائه شده توسط Revolut راضی نیستید ? شما ترجیح می دهید یک بانک با کمک فرانسوی بخواهید ، برای تغییر بانک انتخاب کنید. کارشناسان مقایسه ای یک مقایسه بانک فرانسوی برای راهنمایی شما انجام داده اند. �� پیشنهادات بهترین بانکهای فرانسوی را مقایسه کنید.

�� اعداد اضطراری شورش

�� پرواز یا از دست دادن کارت بانکی Revolut

در صورت از دست دادن یا سرقت کارت Revolut Bank ، می توان به خدمات مشتری در شماره گردان زیر رسید: ☎ +37 05 214 36 08 ” .

در مسدود کردن کارت بانکی Revolut نیز در برنامه امکان پذیر است. فقط برنامه Revolut خود را باز کنید و به برگه “کارت”> “کارت من را مسدود کنید” بروید. تو می توانی بطور موقت, اگر فکر می کنید قادر به یافتن آن هستید ، یا قطع, به خصوص به عنوان بخشی از پرواز. مستقیماً از برنامه ، می توانید با چند کلیک, کارت گردان را توصیه کنید.

در مورد a استفاده کلاهبرداری از کارت Revolut Bank, امکان استفاده مجدد از ویزا یا مستر کارت امکان پذیر است. این رویکرد به شما امکان می دهد بازپرداخت حساب بانکی خود را بدست آورید.

✈ در مورد بیمه مسافرتی Revolut یک فاجعه را اعلام کنید

در صورت’تصادف یا بیماری در خارج از کشور, در شماره اضطراری متصل به کارت Revolut به شما امکان می دهد کمک های سریع پزشکی دریافت کنید. فقط آهنگسازی:

 • برای Revolut Premium و Revolut Metal Metal: ☎ +34 913 874 640 “
 • برای سایر خدمات سفر و سال و سال خدمات کمک به سفر ☎ +44 1733 224 956 “

آدرس معکوس: از طریق پست با خدمات مشتری تماس بگیرید

به عنوان یک بانک تلفن همراه ، Revolut آژانس های بانکی در جایی که امکان ملاقات با مشاوران یا انجام عملیات مدیریت حساب جاری وجود دارد ، ندارد. با این وجود ، بسیاری از دفاتر فیزیکی شورش وجود دارد.

وجود a آدرس گردان به چه کسی رسیدگی به مکاتبات خود عملی است ، به ویژه در صورت اختلافات با Neobank.

برای با Revolut از طریق پست تماس بگیرید, می توان مکاتبات خود را بهآدرس دفتر مرکزی Revolut ::

گردان
7 سیرک Westferry ، Canary Wharf
E14 4HD.
لندن، انگلستان,

ایبان فرانسوی با شورش از 18 مه 2022 ، اکنون امکان داشتن یک ایبان فرانسوی با شورش امکان پذیر است ! یک پیشرفت بزرگ برای استارتاپ انگلیس. اگر در فرانسه زندگی می کنید ، می توانید ایبان را برای یک ایبان فرانسوی در هر زمان تغییر دهید. برای پشتیبانی از شما در مراحل دنبال کردن با خدمات Revolut تماس بگیرید.

از طریق برنامه تلفن همراه با Revolut تماس بگیرید

منکاربرد موبایل یک neobank ابزار اساسی برای مدیریت حساب جاری و کارت بانکی خود در استقلال کامل است.

با این وجود در شرایط خاص ، ممکن است برای حل یک مشکل خاص با یک مشاور صحبت شود. در این حالت ، خدمات مشتری Revolut از طریق گربه در برنامه موجود است. برای مبادله با یک مشاور ، به سادگی برنامه Revolut خود را باز کرده و راه اندازی کنید پیام رسانی فوری.

از طریق برنامه Revolut Mobile ، مشتری تمام ویژگی های انجام عملیات بانکی فعلی را دارد: نقل و انتقالات ، کارت مجازی ، نسخه IBAN ، مخالفت با کارت بانکی ، اجرای بدهی مستقیم ، تجدید کارت بانکی و غیره.

مشترکین حق بیمه و فلزی در اولویت قرار دارند خدمات مشتری Revolut با گپ. مشترکین سایر فرمولهای حساب Revolut (فرمول استاندارد و موارد دیگر) باید در صف مجازی گربه منتظر بمانند.

در صورت انتظار بیش از حد طولانی ، امکان ارسال ایمیل به [ایمیل محافظت شده] برای همه چیز وجود دارد با Revolut و خدمات مشتری آن تماس بگیرید.

�� از طریق پست الکترونیکی با Revolut تماس بگیرید

یک سوال ، درخواست اطلاعات یا شکایت در مورد خدمات بانکی Revolut ? کاربر می تواند برای تماس با خدمات مشتری Revolut از ایمیل استفاده کنید ::

 • برای Revolut یک ایمیل بنویسید:
 • برای با یک مشاور شورش تماس بگیرید برای یک سوال کلی یا مشکل حساب: [از طریق ایمیل محافظت می شود] – مراقب باشید فقط در صورت طولانی بودن صف گربه Revolut استفاده کنید
 • برای شکایت پس از دادخواست (صورتحساب هزینه های بانکی ، کارت غیرقابل استفاده و غیره.): فرم شکایت آنلاین یانامه الکترونیکی گردان[ایمیل محافظت شده] .

�� سؤالات متداول: تماس با شورش

�� چگونه می توان در Revolut کمک کرد ?

بهترین راه برای به دست آوردنکمک خدمات به مشتری Revolut استفاده از گربه ارائه برنامه موبایل است. به عنوان یک بانک تلفن همراه ، بیشتر تعامل با مشتریان خود از طریق آهنگ Dematerialized توسط Revolut رفتار می شود: پیام رسانی فوری (CAT) ترجیحاً ، ایمیل یا فرم آنلاین.
توجه داشته باشید که مشتریان نیز می توانند از آن استفاده کنند پشتیبانی از Revolut یا سؤالات متداول مشتری, به خصوص در مورد موضوعاتی که در مدیریت حساب بانکی آن وجود دارد کامل شود.

⚙ نحوه استفاده از گربه Revolut ?

برای مبادله با یک مشاور آنلاین ، از قبل کافی استحساب Revolut خود را از طریق برنامه تلفن همراه نصب و فعال کنید. برنامه Revolut امکان مدیریت بیشتر حساب بانکی و کارت Revolut شما را فراهم می کند: نقل و انتقالات ، نمونه ها ، سقف های کارت اعتباری شما ، باز کردن کارت Revolut ، بودجه مشترک ، کارت مجازی و غیره.

�� چگونه شماره تلفن خود را در Revolut تغییر دهیم ?

فقط برنامه Revolut خود را باز کنید و به برگه “پروفایل” بروید تا شماره تلفن ضمیمه شده به حساب Revolut خود را تغییر دهید.
توجه داشته باشید که تغییر تلفن شما در برنامه Revolut فقط پس از اعتبار سنجی حساب شما و بررسی هویت شما امکان پذیر است. Revolut پس از ارسال اسناد پشتیبانی (قطعات هویت و عکس) ، باز کردن حساب را تأیید می کند. دارنده سپس می تواند اطلاعات شخصی مورد نظر خود را تغییر دهد: آدرس ، تلفن ، نام کاربری.

عطر و بوی کریستال

داستانهای عطر 1969 Revolte Eau de Parfum EDP

داستانهای عطر 1969 Revolte Eau de Parfum EDP

داستانهای عطر 1969 Revolte Eau de Parfum EDP

داستانهای عطر 1969 Revolte Eau de Parfum EDP

داستانهای عطر 1969 Revolte Eau de Parfum EDP

این مورد در حال حاضر در Backord است اما شما هنوز هم می توانید آن را خریداری کنید و ما به محض دسترسی بیشتر ارسال خواهیم کرد.

1969 عطر Revolte توسط رایحه عطر unisex stories

 • 1969 توسط داستانهای عطر
 • عطر اسپری طبیعی
 • ساخت فرانسه

یادداشت های اصلی: میوه های خورشید ، گلهای سفید ، شکلات

حساسیت بدنی یک دسته از ادویه جات ترشی جات. در دنباله این لذیذ شرقی ، رمز و راز با شهوانی گرایی همراه است که سال اسطوره ای سال 1969 بدون سرخ شدن برانگیخته می شود.

1969 ، یک سال وابسته به عشق شهوانی … این عطر نشان دهنده انقلاب جنسی است و یک حساسیت شدید را برانگیخته است ، که توسط مشک سفید و شکلات شدید برجسته شده است.

نت های برتر: میوه های خورشید ، هلو

یادداشت های قلب: گل رز ، گلهای سفید ، هل ، میخک

یادداشت های پایه: پچولی ، شکلات ، قهوه ، مشک سفید

با تشکر از شما برای نگاه کردن و لطفا eBay را بررسی کنید نابینا برای سایر موارد عالی و تبلیغات ویژه.