آیا می توان گونه ها یا چک را در حساب Revolut من واریز کرد؟? | Revolut FR ، Revolut: چگونه می توان چک یا گونه را سپرده داد?

Revolut: نحوه قرار دادن یک چک یا گونه

سپرده چک یا گونه ها راه حلی است که ممکن است برای بعضی از آنها منسوخ به نظر برسد ، اما امروزه هنوز هم مفید است. اگر گردان به دلیل توانایی نوآوری شناخته شده است ، متأسفانه نمی تواند همان خدمات یک بانک سنتی را ارائه دهد. بنابراین ، به عنوان یک Neobank ، نه ، Revolut به شما امکان نمی دهد چک یا گونه ها را در حساب بانکی خود قرار دهید.

کمک خواستن ?

به سادگی سوال خود را در زیر وارد کنید تا پاسخی دریافت کنید.

 • یک فعالیت یا معامله کلاهبرداری را گزارش دهید
 • گزارش کلاهبرداری توسط فیشینگ: ایمیل ، تماس ، پیام یا پیوند مظنون
 • در مورد معامله اختلاف نظر
 • نحوه یخ زدن یا مسدود کردن کارت
 • من برداشت گونه ها را به یک dab نمی شناسم
 • چگونه Revolut من را از کلاهبرداری محافظت می کند ?
 • پول من ایمن است ?
 • کلاهبرداری پرداخت
 • چگونه تقلب را تشخیص دهیم ?
 • چگونه می توانم ایمنی حساب خود را برای جلوگیری از کلاهبرداری تضمین کنم ?

آیا می توان گونه ها یا چک را در حساب Revolut من واریز کرد؟ ?

متأسفانه ، ما در حال حاضر گونه ها را نمی پذیریم یا سپرده ها را در حساب Revolut شما بررسی نمی کنیم.

شما همیشه می توانید با استفاده از روش های دیگر به حساب Revolut خود پول اضافه کنید.

اشتراک خود را انتخاب کنید

استاندارد

رایگان

این که آیا می خواهید هنگام صرف در خارج از کشور ، پس انداز کنید یا بودجه خود را با بودجه یکپارچه ما احترام بگذارید ، با استاندارد از پول خود استفاده کنید.

بیشتر

2.99 یورو در ماه

امور مالی خود را به صورت روزانه تقویت کنید. بهترین پول خود را با قیمت کمتر از قیمت یک قهوه بکشید.

حق بیمه

7.99 یورو/ماه

به یک سبک زندگی بین المللی بروید. اعتماد لازم را برای صرف ، سرمایه گذاری و صرفه جویی در هوشمندانه در سراسر جهان کسب کنید.

فلز

13.99 یورو در ماه

از بسته کامل استفاده کنید. با یک کارت فلزی بدون تماس اختصاصی ، حداکثر 1 ٪ بازپرداخت و موارد دیگر را به دست آورید.

فوق العاده

45 €/ماه

زندگی استثنایی ، با مزایای انحصاری سبک زندگی ، سفرهای کلاس بین المللی و نقشه اندود پلاتین را دقیقاً طراحی کنید.

Revolut: نحوه قرار دادن یک چک یا گونه ?

سپرده چک یا گونه ها راه حلی است که ممکن است برای بعضی از آنها منسوخ به نظر برسد ، اما امروزه هنوز هم مفید است. اگر گردان به دلیل توانایی نوآوری شناخته شده است ، متأسفانه نمی تواند همان خدمات یک بانک سنتی را ارائه دهد. بنابراین ، به عنوان یک Neobank ، نه ، Revolut به شما امکان نمی دهد چک یا گونه ها را در حساب بانکی خود قرار دهید.

Revolut: بدون سپرده و چک

نیازی به صرفه جویی در تعلیق نیست ، این مقاله برای شما توضیح نمی دهد که چگونه می توانید چک را در حساب Revolut خود یا نحوه صدور آن قرار دهید. به عنوان یک neobank ، Revolut این گزینه ها را ارائه نمی دهد. این شبکه لازم را ندارد ، همانطور که در مورد برخی از بانک های آنلاین که این امکان را به مشتریان خود ارائه می دهند.

برای برخی ، یک نقطه سیاه واقعی است ، به خصوص برای متخصصانی که در زمینه حرفه خود به کوپن می برند. زیرا ، فراموش نکنیم ، Revolut به افراد ، آزادکاران و جوامع انجام می شود. مانند هر Neobank ، Revolut کمبود خصوصیات خود را دارد.

گونه ها را حذف کنید ، بله ، اما سپردن آنها غیرممکن است

نیازی نیست که امیدهای خود را در رسوب گونه ها قرار دهید. باز هم ، Revolut پاسخی برای انتظارات شما ندارد. بار دیگر ، مشکل شبکه بانکی نیاز دارد ، واریز گونه ها امکان پذیر نیست.

بنابراین ، این مقاله برای شما توضیح داده نشده است که چگونه می توانید چک یا گونه های موجود در Revolut را بررسی کنید ، اما در واقع برای درک گزینه های ارائه شده به شما.

گزینه های دیگر برای رسوب گونه ها و چک ها

در Revolut ، اگر امکان واریز چک و گونه ها امکان پذیر نباشد ، بدیهی است که راه حل های دیگری برای اعتبار حساب شما به عنوان یک فرد یا حرفه ای وجود دارد. جزئیات این راه حل ها.

انتقال بانک

این کلاسیک ترین اقدام امروز است. بسیاری از معاملات از حساب می آیند ، خواه در مورد افراد یا متخصصان صحبت کنیم. این راه حل به دلیل راحتی که به همه ارائه می دهد تحسین می شود. دستکاری ها محدود است ، بدهکار می تواند در هر زمان و هرجایی بپردازد. طلبکار دیگر نیازی به مراجعه به یک آژانس بانکی برای تغذیه حساب بانکی خود ندارد.

برای دریافت حقوق ، پرداخت فاکتور ، بازپرداخت یا پول از یک عزیز ، انتقال جداگانه به سادگی ضروری شده است.

بدیهی است که دریافت پول با انتقال بانکی به حساب Revolut شما رایگان است.

انتقال شورش

انتقال شورش با انتقال سنتی بانکی متفاوت است. در حالی که دومی با وارد کردن یک دنده امکان پرداخت پول در یک حساب را امکان پذیر می کند ، انتقال Revolut به سادگی به شما امکان می دهد تا بین مشتریان Neobank معاملات انجام دهید.

این رویکرد نسبتاً ساده است. شما در انتظار پول از یک عزیز یا مشتری هستید ? فقط برای یک کاربر Revolut دیگر اقدام کنید. به بخش بروید ” مبلغ پرداختی »و شخص مورد نظر را انتخاب کنید ، که نشان دهنده مقدار مورد انتظار است. همچنین می توان انتقال خود به خود را به یک حساب Revolut دیگر انجام داد.

مانند N26 ، Revolut با برجسته کردن این عملیات ساده که نیازی به نگه داشتن دنده برای انتقال ندارند ، سعی می کند مشتریان جدید را به خود جلب کند. علاوه بر این ، این عمل فوری است و نیازهای فوری را برآورده می کند.

حساب خود را با کارت بانکی شارژ کنید

گزینه دیگری که توسط Revolut برای شارژ مجدد حساب شما ارائه شده است: کارت بانکی. یک بار دیگر ، همه چیز به سادگی از طریق برنامه شما انجام می شود.

اگر یک حساب بانکی در بانکی دارید که چک ها یا گونه ها را بپذیرد ، حساب خود را اعتبار دهید و سپس از کارت بانکی برای اعتبار حساب Revolut استفاده کنید. غیر معمول نیست که حساب های موجود در Neobancs فقط حساب های ثانویه باشد ، بنابراین می توان این نوع عملیات را برای غلبه بر شکاف های بانک های نسل جدید در نظر گرفت.

اگر یک دوست عزیز بخواهد به حساب شما اعتبار دهد ، فقط باید درخواست خود را باز کرده و جزئیات بانک خود را وارد کنید تا اعتبار حساب بانکی خود را تأیید کند (کد پستی نیز تحت مجازات دیدن انتقال شما چند روز بعد درخواست می شود).

از Apple Pay یا Google Pay استفاده کنید

راه حل دیگری که باید در نظر بگیرید ، نتوانست چک ها یا گونه های موجود در Revolut را واریز کند: پرداخت های مدرن تر مانند Google Pay و Apple Pay.

این راه حل های پرداخت کاملاً با Revolut و سایر Neobanks سازگار است ، N26 پرداخت توسط Apple Pay و Google Pay را پرداخت می کند. تنها حد مجاز در منشأ کارت است زیرا باید در کشوری که توسط Revolut پذیرفته شده است صادر شود. با این حال ، لیست طولانی است ، مهم نیست که اینجا نگران باشید. با این حال: کارت های American Express پذیرفته نمی شوند.

پرداخت در اینجا به سادگی از طریق تلفن هوشمند انجام می شود. برای بیشترین حرفهایها ، می توان یک حساب بانکی را با یک اپل واچ شارژ کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Neobank Revolut ، همچنین به:

 • نحوه باز کردن یک حساب Revolut (و نحوه بستن آن ?)
 • Revolut: نحوه تماس با خدمات مشتری ?
 • کدام کارت Revolut را انتخاب کنید ?
 • برنامه Revolut: خدمات ارائه شده چیست ?
 • نرخ شورش: هزینه های بانکی چیست ?