حساب Revolut: عملیات و افتتاح ، Revolut Review: هر آنچه را که باید در مورد این کارت بانکی بدانید | قضیه

Revolut Review: هر آنچه را که باید در مورد این کارت بانکی بدانید

Contents

Revolut یک کارت بانکی ژانر جدید ارائه می دهد که تمام مزایای کارت بانکی سنتی یا حتی بیشتر را ارائه می دهد. اگر دانشجو هستید و می ترسید به بدهی بروید ، کارت Revolut کارت بانکی مورد نیاز شما است ، زیرا فقط سرعت فوری را ارائه می دهد.

حساب معکوس: عملیات و باز کردن

همانطور که برای عملیات روزانه عملی است که می تواند هزینه خریدها را بپردازد یا در یک سفر پس انداز کند ، حساب Revolut مزایای بسیاری را ارائه می دهد. اما نحوه باز کردن یک حساب Revolut و نحوه عملکرد آن ?

یک حساب شورش ، چیست ?

یک حساب Revolut یک حساب بانکی موبایل 100 ٪ است ، که منحصراً در اینترنت مدیریت می شود ، از هر نقطه جهان. حساب Revolut به ویژه به شما امکان می دهد بدون هیچ هزینه ای با ارزهای مختلف پرداخت کنید.

حساب Revolut چگونه کار می کند ?

حساب Revolut به عنوان یک حساب بانکی کلاسیک کار می کند ، با این تفاوت که همه چیز به صورت آنلاین مدیریت می شود ، داشتن یک دفترچه چک غیرممکن است و خدمات بانکی کاملاً از بین رفته است.

چرا یک حساب Revolut را باز کنید ?

Revolut مانند اکثر بانکهای نئو ، به مشتریان خود پیشنهاد می کند تا یک حساب هزینه رایگان و پنهان را باز کنند. مزیت دیگر در امکان پرداخت به ارز خارجی و انجام نقل و انتقالات بین المللی بدون هزینه نهفته است.

افتتاح یک حساب Revolut

می توان یک حساب Revolut را به راحتی و سریع باز کرد. فقط برنامه Revolut را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. حتی نیازی به تماس با یک مشاور یا رفتن به آژانس نیست. پس از اتمام فرم و امضا به صورت الکترونیکی ، اسناد پشتیبانی می توانند مستقیماً از برنامه ارسال شوند.

چه بانکی پشت Revolut است ?

بیشتر بانکهای نئو و بانکهای آنلاین در واقع شرکتهای تابعه سازمان های شناخته شده بانکی هستند. و Revolut از این قاعده مستثنی نیست ، زیرا متعلق به شرکت انگلیسی FinTech است که در سال 2014 ایجاد شده است.

به حساب Revolut خود متصل شوید

با استفاده از برنامه یا رایانه با مراجعه به وب سایت Revolut و پر کردن جعبه های اختصاصی برای شناسه و رمزعبور مرتبط با حساب ، می توانید به طور مستقیم از طریق تلفن هوشمند خود به حساب Revolut خود یا به طور مستقیم از تلفن هوشمند خود وصل شوید.

حساب Revolut مسدود شده

ممکن است اتفاق بیفتد که Revolut تصمیم می گیرد یک حساب را مسدود کند. اما این همیشه به یک دلیل خوب اتفاق می افتد: ثبت نام نهایی نشده است ، یا از دنده مورد استفاده قرار گرفته است ، یا منشأ مبالغ پرداخت شده به حساب Revolut نمی تواند تأیید شود ، به عنوان مثال.

حساب Revolut خود را پیدا کنید

با ارائه عناصر درخواست شده توسط خدمات مشتری ، می توانید حساب Revolut خود را پیدا کنید.

حساب Revolut: RIB

هر حساب Revolut دنده خاص خود را دارد ، که می توان به شرکت ها برای برنامه ریزی برداشت ها ، به عنوان مثال ارائه داد.

کارت گردان رایگان

Revolut حساب هایی با کارت بانکی رایگان ارائه می دهد. این به طور کلی یک کارت MasterCard کلاسیک است. کارت های حق بیمه پرداخت می شود.

نحوه حذف کارت در Revolut ?

با کلیک بر روی برگه “حساب” ، سپس “شارژ” و با انتخاب کارت برای حذف ، می توان کارت را در برنامه Revolut حذف کرد. این انتخاب سپس به شما امکان می دهد تا روی “من” و سپس در “حذف” کلیک کنید.

متفاوتی

 • مدل نامه ورود اداری به دارنده شخص ثالث رقابت می کند
 • ضرر
 • نحوه ایجاد یک حساب پی پال
 • کد BIC را پیدا کنید
 • چقدر باید حساب جاری خود را حفظ کنید
 • عملیات حساب نیکل
 • شناسه طلبکار SEPA
 • افزونه
 • نحوه شناسایی یک نمونه SEPA
 • نرخ بهره قانونی
 • مجازات وسایل نقلیه استفاده شده
 • Agricole اعتبار را پر کنید
 • psi amf
 • مشاور سرمایه گذاری مالی
 • میزان استر
 • چه مدت یک نمونه را رد می کند
 • بیمه اوریا
 • وام کار: محاسبه ، نرخ و شبیه سازی
 • قانون لاگارد
 • چگونه می توان در صورت آسیب به آب ، مشاهده را پر کرد ?

Revolut Review: هر آنچه را که باید در مورد این کارت بانکی بدانید

کارت گردان

در حال حاضر ، ما بر این عقیده هستیم که کارت Revolut Bank یکی از جالب ترین کارت های موجود در بازار است زیرا با ارائه یک حساب بانکی رایگان و دیجیتال از سایر کارتهای موجود متمایز است. این مزایای زیادی را ارائه می دهد که می تواند برای سفر سودآور باشد. با داشتن سه میلیون مشتری در اروپا و اکنون جهانی ، Revolut یک کارت بانکی اساسی است.

کارتهای معکوس

 • 100 ٪ تلفن همراه
 • برداشت های رایگان و نامحدود در اروپا و در سراسر جهان
 • پرداخت ارزهای خارجی رایگان
 • بدون شرایط درآمد و حداقل واریز

مزیت اصلی Revolut راه حل خود برای پرداخت های چند بخش و برداشت های خارج از کشور به صورت رایگان است. در حال حاضر ، این یکی از بهترین کارت ها برای مسافر است.

Revolut یکی از ابتکاری ترین Neobancs است. در واقع ، این امکان را به شما می دهد تا در چندین ارز خارجی خرید کنید و بدون هیچ هزینه ای برداشت کنید. با این حال توجه به این نکته حائز اهمیت است که این کارت بانکی کامل نیست. بنابراین ما توصیه می کنیم که به مزایا و مضرات مختلف نگاهی بیندازید تا دریابید که آیا کارت ارزش آن را دارد.

 • چه چیزی است ، Revolut ?
  • داستان Revolut
  • مزایای حساب استاندارد Revolut چیست ?
  • مزایای حساب Revolut Plus چیست ?
  • مزایای حساب حق بیمه Revolut چیست ?
  • مزایای حساب فلزی Revolut چیست ?
  • کارت مسافران
  • کارتهای مایل

  چه چیزی است ، Revolut ?

  شورش ، مهمتر از همه یک neobank است. این بانک دیجیتال در سال 2015 ، در انگلستان راه اندازی شد. امروز ، خدمات انتقال پول بسیار جالب را برای مسافران ارائه می دهد ، زیرا خدمات آن اغلب کاملاً رایگان است. در واقع ، ویژگی این Neobank این است که یک سرویس حساب بانکی آنلاین و بین المللی را بدون هیچ هزینه ای ، ایده آل برای عشایری ارائه می دهد.

  در صنعت بانکی نسبتاً جوان ، Revolut هنوز از شهرت کاملی برخوردار است. امروز ، مشتریان آن در سراسر سیاره توزیع می شوند و هر ماه بیش از صد میلیون معامله است که با کارتهای بانکی Revolut انجام می شود. از طریق حساب های ویژه بانکی دیجیتال ، Revolut به مشتریان خود کمک می کند تا سلامت مالی خود را بهبود بخشند و به مسافران در سراسر جهان اجازه می دهد تا در ارتباط باشند.

  داستان Revolut

  در ژوئیه سال 2015 توسط ولاد یاتسنکو و نیکولای استورونسکی راه اندازی شد ، بیش از همه یک شرکت انگلیسی از Fintech است ، از این رو دلیل این امر به عنوان یک Neobank نامیده می شود. سرمایه گذاران مانند Balonton Capital ، Index Venturese و Ribbit Capital پس از شرکت در Facebook ، Dropbox یا Skype ، وی را در این موفقیت همراهی کردند.

  در دسامبر سال 2018 ، Revolut مجوز اقتصادی اروپا را به دست آورد و بنابراین خدمات مشابهی را به عنوان یک بانک کلاسیک ارائه می دهد. یک قدم بزرگ به جلو برای Revolut که از یک برنامه بانکی ساده به یک بانک آنلاین کامل تر می رود. بنابراین هر کاربر می تواند در حالی که از خدمات بیشتر برای پشتیبانی مالی بهتر روزانه بهره مند می شود ، از فناوری پیشرفته بهره مند شود.

  در سال 2019 ، Revolut تصمیم گرفت بازارهای دیگری را نسبت به اروپا فتح کند و در استرالیا توسعه یافت. در سال 2020 ، Revolut در ایالات متحده نیز راه اندازی شد.

  حساب های بانکی ارائه شده توسط Revolut چیست ?

  امروز ، Revolut چهار حساب بانکی با مزایای مختلف ارائه می دهد. در اینجا مروری بر پیشنهاد بانکی Neobank آورده شده است.

  استاندارد بیشتر حق بیمه فلز
  نرخ رایگان 2.99 / ماه 7.99 / ماه 13.99 / ماه
  حساب با iban رایگان آره آره آره آره
  برداشت رایگان آره آره آره آره
  نقل و انتقالات بین المللی جدید جدید آره آره
  بیمه خرید جدید آره آره آره
  خارج از کشور جدید جدید آره آره
  هزینه های خارج از کشور آره آره آره آره
  تغییر ارز آره آره نامحدود نامحدود

  پیشنهادات Revolut در سطح نرخ بسیار رقابتی است ، به خصوص اگر آنها با هزینه های بانک های سنتی برای همان خدمات مقایسه شوند. Neobanque عمدتاً برای همه چیز مربوط به عملیات به ارز خارجی متمایز است ، زیرا هیچ هزینه اضافی را پرداخت نمی کند ، به جز برخی از ارزهای نادر. بنابراین این یک کارت مخصوصاً برای مسافران است.

  مزایای کارتهای بانکی Revolut چیست ?

  حساب های بانکی Revolut مزایای بسیار متفاوتی را ارائه می دهد ، که تفاوت قیمت را توضیح می دهد. با این حال ، مزایای خاصی معادل است ، مانند فناوری پیشرفته ، حساب رایگان انگلیس ، حساب با IBAN رایگان و همچنین هزینه های بین المللی در بیش از 150 ارز با نرخ بین بانکی.

  در واقع ، شما می توانید به صورت رایگان در چندین ارز در خارج از کشور پرداخت کنید. این یک مزیت بسیار بزرگ است ، زیرا تعداد کارت های بانکی بدون هیچ هزینه ای در خارج از کشور در فرانسه نسبتاً محدود است.

  سرانجام ، کارت Revolut بدون درآمد و حداقل شرایط سپرده است. این یک حساب بدون تاخیر جریان است ، که می تواند آن را به یک راه حل عملی برای شخص در ممنوعیت های بانکی تبدیل کند.

  کارت گردان

  مزایای حساب استاندارد Revolut چیست ?

  1) بدون هزینه سالانه

  پیشنهاد استاندارد کارت Revolut کاملاً رایگان است: شما کمک های سالانه یا هزینه کاربر را پرداخت نخواهید کرد.

  2) برداشت گونه های رایگان

  شما می توانید بدون هیچ هزینه ای تا 200 یورو در هر ماه در سراسر جهان برداشت کنید. ما معتقدیم که این یک مزیت بزرگ برای مسافرانی است که از کارت Revolut استفاده می کنند !

  3) تغییر ارز بدون هیچ هزینه ای

  از دوشنبه تا جمعه می توانید ارزهای بدون همراه را در حساب بانکی Revolut خود مبادله کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که حد پیشنهاد استاندارد در هر ماه 1000 یورو است.

  مزایای حساب Revolut Plus چیست ?

  1) هزینه های سالانه کم

  بیشتر پیشنهاد کارت Revolut بسیار گران نیست. اشتراک سالانه 36 یورو است.

  2) برداشت گونه های رایگان

  شما می توانید بدون هیچ هزینه ای تا 200 یورو در هر ماه در سراسر جهان برداشت کنید. ما معتقدیم که این یک مزیت بزرگ برای مسافرانی است که از کارت Revolut استفاده می کنند !

  3) تغییر ارز بدون هیچ هزینه ای

  از دوشنبه تا جمعه می توانید ارزهای بدون همراه را در حساب بانکی Revolut خود مبادله کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که حد پیشنهاد استاندارد در هر ماه 1000 یورو است.

  4) محافظت روزانه

  حساب Plus از خریدهای انجام شده به صورت روزانه محافظت می کند. در واقع ، حساب بانکی پوشش در برابر پروازها و تصادفات تا 365 روز (حداکثر 1000 یورو) ، محافظت از بلیط های رویداد و همچنین محافظت از بازده را ارائه می دهد. بنابراین می توانید تا 90 روز پس از خرید بازپرداخت کنید.

  5) خدمات مشتری در همه زمان ها

  در هر زمان ، به علاوه دارندگان حساب بانکی می توانند در صورت بروز هرگونه درخشش با خدمات مشتری Revolut تماس بگیرند. بسیار نادر است که یک Neobank یک سرویس مشابه را ارائه می دهد ، بنابراین این یک مزیت مهم است.

  مزایای حساب حق بیمه Revolut چیست ?

  1) هزینه های سالانه کم

  پیشنهاد حق بیمه کارت Revolut خیلی گران نیست. اشتراک سالانه 96 یورو است.

  2) برداشت گونه های رایگان

  شما می توانید بدون هیچ گونه هزینه ای 400 یورو در هر ماه در سراسر جهان برداشت کنید. ما معتقدیم که این یک مزیت بزرگ برای مسافرانی است که از کارت Revolut استفاده می کنند !

  3) تغییر ارز بدون هیچ هزینه ای

  از دوشنبه تا جمعه می توانید ارزهای بدون همراه را در حساب بانکی Revolut خود مبادله کنید. با پیشنهاد حق بیمه ، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

  4) محافظت روزانه

  حساب Plus از خریدهای انجام شده به صورت روزانه محافظت می کند. در واقع ، حساب بانکی پوشش در برابر پروازها و تصادفات تا 365 روز (حداکثر 2500 یورو) ، محافظت از بلیط های رویداد و همچنین محافظت از بازده را ارائه می دهد. بنابراین می توانید تا 90 روز پس از خرید بازپرداخت کنید.

  5) بیمه در خارج از کشور

  پیشنهاد حق بیمه شامل یک بسته بیمه ویژه برای مسافران است. این شامل بیمه پزشکی در خارج از کشور (از جمله پوشش برای ورزش های زمستانی) و همچنین چمدان و بیمه تأخیر است.

  6) پرداخت های بین المللی

  با پیشنهاد حق بیمه ، می توانید نقل و انتقالات بین المللی نامحدود و همچنین انتقال سریع SWIFT را انجام دهید.

  7) خدمات مشتری در همه زمان ها

  در هر زمان ، به علاوه دارندگان حساب بانکی می توانند در صورت بروز هرگونه درخشش با خدمات مشتری Revolut تماس بگیرند. بسیار نادر است که یک Neobank مانند Revolut یک سرویس مشابه را ارائه می دهد ، بنابراین طبق نظر ما ، این یک مزیت مهم است.

  مزایای حساب فلزی Revolut چیست ?

  1) برداشت گونه های رایگان

  شما می توانید بدون هیچ گونه هزینه ای 800 یورو در هر ماه در سراسر جهان برداشت کنید. ما معتقدیم که این یک مزیت بزرگ برای مسافرانی است که از کارت Revolut استفاده می کنند !

  2) ارز را بدون هیچ هزینه ای تغییر دهید

  از دوشنبه تا جمعه می توانید ارزهای بدون همراه را در حساب بانکی Revolut خود مبادله کنید. با پیشنهاد فلزی ، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

  کارت بانک فلزی معکوس

  3) محافظت روزانه

  حساب Plus از خریدهای انجام شده به صورت روزانه محافظت می کند. در واقع ، حساب بانکی پوشش در برابر پروازها و تصادفات تا 365 روز (حداکثر 2500 یورو) ، محافظت از بلیط های رویداد و همچنین محافظت از بازده را ارائه می دهد. بنابراین می توانید تا 90 روز پس از خرید بازپرداخت کنید.

  4) بیمه در خارج از کشور

  پیشنهاد حق بیمه شامل یک بسته بیمه ویژه برای مسافران است. این شامل بیمه پزشکی در خارج از کشور (از جمله پوشش برای ورزش های زمستانی) و همچنین چمدان و بیمه تأخیر است.

  مزیت بزرگ پیشنهاد فلزی در مقایسه با پیشنهاد حق بیمه ، کسر اجاره اتومبیل است. این فقط برای دارندگان یک حساب فلزی در دسترس است.

  5) پرداخت های بین المللی

  با پیشنهاد فلزی ، می توانید نقل و انتقالات بین المللی نامحدود و همچنین انتقال سریع SWIFT را انجام دهید.

  7) خدمات مشتری در همه زمان ها

  در هر زمان ، به علاوه دارندگان حساب بانکی می توانند در صورت بروز هرگونه درخشش با خدمات مشتری Revolut تماس بگیرند. بسیار نادر است که یک Neobank مانند Revolut یک سرویس مشابه را ارائه می دهد ، بنابراین طبق نظر ما ، این یک مزیت مهم است.

  8) کارت فلزی اختصاصی

  مزیت دیگر حساب فلزی Revolut ، فلز با کیفیت بالا کارت بانکی است. بنابراین کارت از سایر کارتهای پلاستیکی متمایز است و از یک شخصیت منحصر به فرد برخوردار است. هنگامی که پرداخت می کنید ، ممکن است برای دریافت خدمات اختصاصی مشتری تضمین شود ، زیرا این کارت فلزی Revolut به طور قطعی از سایر کارت های بانکی متمایز است.

  9) بازپرداخت پول در تمام پرداخت ها با کارت

  در تمام خریدهای انجام شده در اروپا ، 0.1 ٪ پول نقد دریافت خواهید کرد ، در حالی که در سایر نقاط جهان ، در تمام خریدهای خود یک بازپرداخت 1 ٪ دریافت خواهید کرد. طبق نظر ما این مزیت این کارت بانکی Revolut ناچیز نیست.

  با این حال ، لازم به ذکر است که برای سودآوری حساب فلزی خود با نرخ 0.1 ٪ ، باید 14000 یورو بپردازید.

  نحوه تماس با Revolut ?

  اگر با کارت Revolut خود مشکلی دارید ، می توانید از طریق تلفن با شماره تلفن +44 203 322 8352 با خدمات مشتری تماس بگیرید. این شماره تماس اتوماتیک اطلاعات ثبت شده را ارائه می دهد.

  در غیر این صورت ، تماس با Revolut از طریق برنامه آن بسیار آسان است. در واقع ، یک گربه در همه زمان ها در آنجا موجود است ، جایی که مشاوران در هر زمان از روز به سؤالات شما پاسخ می دهند.

  چگونه می توان کارت بانکی Revolut دریافت کرد ?

  گرفتن کارت بانکی و همچنین یک حساب Revolut نمی تواند راحت تر باشد. در واقع ، فقط برای یک تلفن هوشمند ، چند کلیک و ده دقیقه کافی است.

  در اینجا مراحل دنبال شده است:

  1. برنامه را بارگیری کنید: می توانید برنامه را در Google Play و App Store بارگیری کنید.
  2. برای پر کردن پرسشنامه: شما باید شماره تلفن خود را نشان دهید تا مستقیماً به تمام جزئیات حساب جدید مرتبط خود دسترسی داشته باشد.
  3. اعتبار حساب خود را تأیید کنید: برای اعتبارسنجی حساب خود ، به سادگی یک سند هویت ارسال کنید که می توانید از طریق تلفن هوشمند خود عکس بگیرید.

  توجه: کارت های بانکی در حال چرخش هستند ?

  Revolut یک کارت بانکی ژانر جدید ارائه می دهد که تمام مزایای کارت بانکی سنتی یا حتی بیشتر را ارائه می دهد. اگر دانشجو هستید و می ترسید به بدهی بروید ، کارت Revolut کارت بانکی مورد نیاز شما است ، زیرا فقط سرعت فوری را ارائه می دهد.

  برای همه مسافرانی که به دنبال کارت هستند که معاملات در خارج از کشور با آن انجام می شود ، این یک ناگت کوچک است که باعث می شود از هزینه های غیر ضروری بسیاری جلوگیری شود.

  به طور خلاصه ، این فقط این است که بگوییم پیشنهاد Revolut استاندارد ارزش آن را دارد ، زیرا عضویت کاملاً رایگان است. شما فقط باید هزینه های تحویل را بپردازید. سرانجام ، اگر به دنبال بیمه هستید ، پیشنهاد حق بیمه نیز جالب است. نادر است که یک کارت بانکی با چنین هزینه های سالانه کم ، طیف جذاب بیمه را برای مسافران ارائه می دهد.

  پیشنهاد فلزی Revolut کمی جذاب تر است ، مگر اینکه شما قصد دارید بیش از 14000 یورو در یک سال با کارت بانکی خود خریداری کنید. در این حالت ، شما می توانید کارت بانکی را بدون هیچ هزینه ای دریافت کنید.

  گزینه های دیگر برای کارت Revolut چیست ?

  کارت مسافران

  ما معتقدیم که کارت Revolut یک کارت بانکی عالی برای مسافران است. از آنجا که کارت کاملاً رایگان است (حداقل اگر به نسخه استاندارد پایبند باشید) ، چیزی برای از دست دادن ندارید. این کارت بسیار مفید است ، بنابراین به شما امکان می دهد خرید کنید و بدون هیچ هزینه ای در سراسر جهان پول پس بگیرید. در SuiteSpot ، این کارتی است که هنگام مسافرت از آن استفاده می کنیم.

  در بازار ، MAPN26 ، کارت های Bunq (کارت های مسافرتی و حق بیمه) و کارت صفر با Revolut مستقیم وارد می شوند. N26 و Bunq دو بانک نئو دیگر هستند که به شما امکان می دهند به خارج از کشور خارج شوید و به صورت رایگان و نامحدود پرداخت به ارز خارجی انجام دهید

  کارتهای مایل

  ما کارتهای دیگری داریم که در طول خریدهای روزانه خود در فرانسه از آنها استفاده می کنیم. در واقع ، ما توصیه می کنیم از این کارت در ترکیب با کارت ارائه خدمات بیشتری استفاده کنید ، مانند کارت هایی که امکان برنده شدن مایل را دارند.

  در میان جالب ترین کارت ها برای کسب مایل ، کارت های Air France KLM American Express و American Express وجود دارد. از جمله موارد دیگر ، موارد زیر را توصیه می کنیم:

  • Green American Express: سال اول ، 95 یورو از دوم
  • Gold American Express: سال اول ، 185 یورو از دوم
  • Platinum American Express: 580 یورو در سال
  • Air France KLM American Express Silver: سال اول ، 95 یورو از دوم
  • Air France KLM American Express Gold: سال اول ، 165 یورو از دوم
  • Air France KLM American Express Platinum: 570 یورو در سال

  این کارت ها هزینه های سالانه دارند که در نگاه اول می تواند ترسناک باشد. با این حال ، در SuiteSpot ، ما معتقدیم که این هزینه ها به سرعت بازپرداخت می شوند ، زیرا آنها این مزیت بزرگ را دارند که به شما اجازه می دهند تا مایل ها را برنده و استفاده کنید. علاوه بر این ، آنها به شما امکان می دهند به نمایشگاه های فرودگاه به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید و طیف گسترده ای از بیمه مسافرتی را به شما ارائه می دهند. این کارتها بهترین راه برای جلوگیری از پرداخت قیمت بالا در یک سفر ، ایمن بودن در جاده و بهره مندی از مزایای بسیاری هستند.

  نظر ما به طور خلاصه در مورد کارت Revolut

  ما معتقدیم که کارت Revolut بهترین کارت بانکی برای مسافران موجود در بازار است. مزیت اصلی Revolut راه حل خود برای پرداخت های چند فضا و عملیات مبادله بدون هیچ هزینه ای است. علاوه بر این ، عدم وجود هزینه های پرداختی که در خارج از کشور انجام شده است و همچنین امکان برداشت پول در سراسر جهان دو استدلال محکم است که برای همه مسافران بزرگ ضروری است.

  کارتهای معکوس

  • 100 ٪ تلفن همراه
  • برداشت های رایگان و نامحدود در اروپا و در سراسر جهان
  • پرداخت ارزهای خارجی رایگان
  • بدون شرایط درآمد و حداقل واریز

  مزیت اصلی Revolut راه حل خود برای پرداخت های چند بخش و برداشت های خارج از کشور به صورت رایگان است. در حال حاضر ، این یکی از بهترین کارت ها برای مسافر است.

  اگر علاقه مند به دریافت کارت بانکی جدید هستید ، ما تمام مدل های موجود در بازار فرانسه را در راهنمای خود در مورد بهترین کارت های بانکی ارائه می دهیم.

  مشترک شدن در خبرنامه ما

  هتل های استثنایی ، مقصد های افسانه ای و پیشنهادات اختصاصی: با عضویت در خبرنامه ما در تمام طول سال الهام بمانید.

  بیش از یک قدم لازم

  از ثبت نام شما سپاسگزاریم. لطفاً برای تأیید اشتراک خود ایمیل های خود را بررسی کنید.

  سوالات متداول

  شورش ، مهمتر از همه یک neobank است. این بانک دیجیتال در سال 2015 ، در انگلستان راه اندازی شد. امروز ، خدمات انتقال پول بسیار جالب را برای مسافران ارائه می دهد ، زیرا خدمات آن اغلب کاملاً رایگان است. در واقع ، ویژگی این Neobank این است که یک سرویس حساب بانکی آنلاین و بین المللی را بدون هیچ هزینه ای ، ایده آل برای عشایری ارائه می دهد.

  قیمت کارت گردو چقدر است ? +

  حساب revolut standar کاملاً رایگان است. دارندگان کارت فقط باید هزینه های تحویل را بپردازند. Revolut ، با این حال ، سایر حساب های فوق را ارائه می دهد که شامل هزینه های سالانه است.

  چگونه می توان یک کارت گردان دریافت کرد ? +

  برای به دست آوردن کارت مسافرتی Bunq ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد. شما فقط باید برنامه را از طریق تلفن خود بارگیری کرده و ثبت نام کنید. برای ثبت نام ، شما به یک آدرس در اروپا و همچنین کارت هویت نیاز خواهید داشت.