نحوه تماس با پشتیبانی مشتری Revolut | آدرس پست الکترونیکی ، شماره تلفن Revolut | Revolut FR ، شرایط وب سایت | Revolut FR

شرایط وب سایت

Contents

از بسته کامل استفاده کنید. با یک کارت فلزی بدون تماس اختصاصی ، حداکثر 1 ٪ بازپرداخت و موارد دیگر را به دست آورید.

ما برای کمک به شما اینجا هستیم: با ما تماس بگیرید

سریعترین راه برای یافتن پاسخ به سؤالات شما این است که از مرکز کمک ما عبور کنید. اینجاست که مقالات سؤالات متداول ما را پیدا خواهید کرد. برای هر سوال دیگر ، از طریق پیام فوری برنامه با ما تماس بگیرید: ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم !

پشتیبانی از پیام رسانی فوری در برنامه

اگر شما نیاز به صحبت با یک عامل دارید ، بهترین راه برای تماس با ما این است که پیام فوری برنامه ما را طی کنید. نمایه خود را فشار دهید (دایره در گوشه سمت چپ فوقانی) → HELP → بحث جدید.

من دیگر به حساب/کارت خود دسترسی ندارم

اگر دیگر به حساب خود دسترسی ندارید و به حفاظت اضطراری احتیاج دارید ، این مراحل را دنبال کنید: 1. وقتی وصل می شوید ، “من دیگر به شماره خود دسترسی ندارم” را فشار دهید. 2. “کد فراموش شده را فشار دهید ? و ما به شما کمک خواهیم کرد تا از طریق پیام رسانی فوری به حساب خود دسترسی پیدا کنید. اگر هنوز نمی توانید به حساب و پیام رسانی فوری خود دسترسی پیدا کنید ، لطفاً با آدرس پشتیبانی@Revolut با ما تماس بگیرید.کم. اگر نیاز به مسدود کردن کارت خود دارید ، می توانید با یک استاندارد تلفن اتوماتیک با شماره +37052143608 تماس بگیرید (ممکن است هزینه ها اعمال شود). این شماره نمی تواند شما را با یک نماینده در تماس قرار دهد یا به شما اجازه دهد تماس برقرار کنید.

من دیگر به شماره یا برنامه Revolut خود دسترسی ندارم

کد فراموش شده

از صفحه اتصال برنامه Revolut Mobile: شماره تلفن خود را وارد کنید → “کد فراموش شده” را انتخاب کنید stress آدرس ایمیل خود را وارد کنید → دستورالعمل های باقیمانده را برای بارگیری سلفی یا یک سند هویت دنبال کنید و اطلاعات خود را به طور خودکار بازیابی کنید. اگر امکان پذیر نباشد ، به پیام رسانی فوری به صورت ناشناس دسترسی خواهید داشت.

شماره تلفن فراموش شده

از صفحه اتصال برنامه Revolut Mobile: “شماره تلفن فراموش شده” را انتخاب کنید “شماره قدیمی خود را به یاد نمی آورم” → آدرس ایمیل خود را وارد کنید → کد خود را وارد کنید → دستورالعمل های باقی مانده را برای بارگیری یک سلفی یا یک سند هویت دنبال کنید و اطلاعات اتصال خود را به طور خودکار بازیابی کنید. اگر امکان پذیر نباشد ، به پیام رسانی فوری به صورت ناشناس دسترسی خواهید داشت.

کد فراموش شده و شماره تلفن

از صفحه اتصال برنامه Revolut Mobile: یک شماره تلفن را وارد کنید → “کد فراموش شده” را انتخاب کنید → یک سلفی بگیرید → یک سند هویت را بارگیری کنید. اگر سلفی و سند هویت به رسمیت شناخته شود ، از شما خواسته می شود اطلاعات خود را در برنامه تغییر دهید. در غیر این صورت ، شما به پیام رسانی فوری ناشناس دسترسی خواهید داشت.

سوالات متداول

نحوه ارسال پول به حساب Revolut من از یک حساب بانکی دیگر ?

برای دریافت نقل و انتقالات از سایر حساب های بانکی می توانید از حساب Revolut خود استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات حساب “محلی” و “Swift” خود را (مرجع) برای هر یک از ارزهایی که ما در بخش “اطلاعات حساب” از برنامه Revolut خود مراقبت می کنیم ، پیدا کنید.

اگر انتقال به حساب Revolut من وارد نشود ، چه کاری باید انجام دهم ?

مانده حساب Revolut شما به محض ورود انتقال به حساب شما ، همانطور که در مورد سایر حساب های معمولی به روز می شود ، به روز می شود. اگر انتقال به مهلت های مورد انتظار نرسیده باشد ، Revolut قادر به تسریع در آن نیست ، اما به زودی باید حاصل شود. زمان انتقال شما برای ورود به حساب شما تا حد زیادی از جایی که ترک می کند بستگی دارد.

آیا من واجد شرایط برای محصولات اعتباری Revolut هستم ?

محصولات وام شخصی و کارت اعتباری Revolut در حال توسعه هستند. متأسفانه ، ما هنوز نمی توانیم آنها را به همه مشتریان خود ارائه دهیم ، اما نگران نباشید: ما سخت تلاش می کنیم تا آنها را به سمت افراد بیشتری بازاریابی کنیم.

نحوه یافتن کد پین کارت من ?

برای دیدن کد پین خود: به برگه “کارت” برنامه بروید> کارت مورد نظر را پیدا کنید ، سپس “کد پین و ایمنی” را فشار دهید “>” کد پین نمایش “را انتخاب کنید.

چرا جایزه خود را برای کمپین حمایت مالی دریافت نکردم ?

به طوری که می توانید پاداش خود را بدست آورید ، شخصی که از شما دعوت شده است باید قبل از پایان کمپین تمام مراحل لازم را انجام داده است. پاداش شما به محض این شخص: ثبت نام کرده است ، هویت آنها را تأیید کرده است ، پول اضافه کرده است ، یک کارت گردان فیزیکی سفارش داده است و با کارت مجازی یا فیزیکی سه خرید معتبر انجام داده است. با کلیک بر روی نمایه> دعوت دوستان> می توانید پیشرفت آن را مشاهده کنید.

چگونه کشور محل اقامت خود را اصلاح کنم ?

کشورهایی که می توانید آدرس خود را تغییر دهید به نهاد شورش که در آن حساب شما ذخیره می شود بستگی دارد. شما فقط می توانید کشور را از آدرس خود تغییر دهید اگر متعلق به همان موجودیت Revolut باشد که به این موجود وصل شده اید.

چگونه می توان به حساب Revolut خود اضافه کرد ?

در Revolut ، می توانید از بین چندین روش برای اضافه کردن پول به حساب خود انتخاب کنید: با انتقال بانکی ، از طریق کارت ، از طریق Apple و Google Pay ، دریافت پول از سایر کاربران Revolut ، از طریق حساب های مرتبط ، با سپرده مستقیم و به لطف حقوق اولیه.

نحوه ارسال پول به حساب بانکی ?

برای انتقال به حساب بانکی در یکی از بیش از 30 ارز وفاداری که از آنها مراقبت می کنیم ، به صفحه “حساب” بروید ، سپس روی “Virement” کلیک کنید (دکمه با دو فلش که در انتهای آن است صفحه) → ” + جدید” → “یک گیرنده بانکی را اضافه کنید”. از شما خواسته می شود در صورت لزوم اطلاعات مربوط به انتقال بانکی از یک فرد یا یک شرکت را ارائه دهید.

من متوجه یک فعالیت مشکوک در حساب خود شدم

شما می خواهید نظر خود را به اشتراک بگذارید ?

همه ما گوش هستیم ! اگر نظری دارید که می خواهید با ما به اشتراک بگذارید ، لطفاً یک ایمیل را در آدرس بازخورد@Revolut برای ما ارسال کنید.کم. نظر شما برای ما بسیار مهم است و ما هر پاسخ را می خوانیم.

من در رابطه با رسانه ها/مشارکت سوالی دارم.

لطفاً به صفحه ما اختصاص داده شده به اخبار و رسانه ها مراجعه کنید.

اشتراک خود را انتخاب کنید

استاندارد

رایگان

این که آیا می خواهید هنگام صرف در خارج از کشور ، پس انداز کنید یا بودجه خود را با بودجه یکپارچه ما احترام بگذارید ، با استاندارد از پول خود استفاده کنید.

بیشتر

2.99 یورو در ماه

امور مالی خود را به صورت روزانه تقویت کنید. بهترین پول خود را با قیمت کمتر از قیمت یک قهوه بکشید.

حق بیمه

7.99 یورو/ماه

به یک سبک زندگی بین المللی بروید. اعتماد لازم را برای صرف ، سرمایه گذاری و صرفه جویی در هوشمندانه در سراسر جهان کسب کنید.

فلز

13.99 یورو در ماه

از بسته کامل استفاده کنید. با یک کارت فلزی بدون تماس اختصاصی ، حداکثر 1 ٪ بازپرداخت و موارد دیگر را به دست آورید.

فوق العاده

45 €/ماه

زندگی استثنایی ، با مزایای انحصاری سبک زندگی ، سفرهای کلاس بین المللی و نقشه اندود پلاتین را دقیقاً طراحی کنید.

شرایط وب سایت

این شرایط قوانین استفاده از وب سایت ما www را تنظیم کرده است.گردان.com (سایت ما).

2. ما چه کسی هستیم و چگونه با ما تماس بگیریم?

سایت ما توسط Revolut Ltd (ما) اداره می شود. ما در انگلیس و در ولز تحت تعداد شرکت 08804411 ثبت شده ایم و دفتر مرکزی ما در 7 Westferry Circus ، Canary Wharf ، لندن ، انگلیس ، E14 4HD است.

ما توسط اداره رفتار مالی به عنوان موسسه ارز الکترونیکی تحت مقررات پول الکترونیکی 2011 برای انتشار ارز الکترونیکی تنظیم می شویم. ما بخشی از مؤسسات ارز الکترونیکی ثبت شده در FCA (شماره ثبت نام Société 900562) هستیم که لیست آن را می توان در وب سایت FCA مشاهده کرد.

برای رسیدن به ما ، لطفاً از طریق گربه در سایت ما با خدمات مشتری تماس بگیرید.

استفاده از وب سایت

3. با استفاده از سایت ما ، این شرایط را می پذیرید

با استفاده از سایت ما ، تأیید می کنید که این شرایط استفاده را می پذیرید و موافقت می کنید که آن را رعایت کنید.

اگر این شرایط را قبول نکنید ، نباید از سایت ما استفاده کنید.

توصیه می کنیم نسخه ای از این شرایط را چاپ کنید تا بعداً با آنها مشورت کنید.

4. شرایط دیگر ممکن است برای شما اعمال شود

این شرایط استفاده به شرایط اضافی زیر اشاره دارد ، که در مورد استفاده شما از سایت ما نیز صدق می کند:

 • خط مشی رازداری ما ، که شرایط را تعریف می کند که براساس آن ما تمام داده های شخصی را که بر روی شما جمع می کنیم یا شما ارائه می دهیم پردازش می کنیم. با استفاده از سایت ما ، این پردازش را می پذیرید و صحت داده های ارائه شده را تضمین می کنید.
 • خط مشی ما مربوط به کوکی ها ، که اطلاعات مربوط به کوکی ها را در سایت ما تعریف می کند.

5. ما حق تغییر این شرایط را داریم

ما گاهی اوقات این شرایط را اصلاح می کنیم. هر زمان که می خواهید از سایت ما استفاده کنید ، لطفاً با این شرایط مشورت کنید تا اطمینان حاصل کنید که شرایطی را که در آن زمان مورد نظر اعمال می شود درک کنید.

6. ما حق تغییر سایت خود را داریم

ما می توانیم هر از گاهی سایت خود را به روز و اصلاح کنیم تا تغییرات در محصولات ، نیازهای کاربر یا اولویت های تجاری خود را منعکس کنیم. ما سعی خواهیم کرد پیش از هرگونه اصلاح عمده به شما هشدار دهیم.

ممکن است سایت خود را به حالت تعلیق درآوردیم یا حذف کنیم.

سایت ما بدون هیچ هزینه ای در دسترس است.

ما تضمین نمی کنیم که سایت ما یا محتوای آن همیشه در دسترس یا بدون وقفه باشد. ما ممکن است به دلایل تجاری و عملیاتی در دسترس بودن همه یا بخشی از سایت خود را به حالت تعلیق درآوردیم یا حذف یا محدود کنیم. ما سعی خواهیم کرد پیش از هرگونه تعلیق یا هرگونه عقب نشینی به شما هشدار دهیم.

شما همچنین مسئول اطمینان از این هستید که تمام کسانی که از طریق اتصال اینترنتی به سایت ما دسترسی پیدا می کنند ، شرایط استفاده و سایر شرایط عمومی را خوانده اند و آنها را رعایت می کنند.

مسئولیت های شما

7. شما باید اطلاعات حساب خود را در ایمنی نگه دارید

اگر کد شناسایی کاربر ، رمز عبور یا هرگونه اطلاعاتی را به عنوان بخشی از رویه های امنیتی ما انتخاب کرده یا ارائه داده اید ، باید این اطلاعات را محرمانه پردازش کنید. آشکار کردن این اطلاعات به اشخاص ثالث ممنوع است.

ما حق داریم در هر زمان ، اگر دلایل کافی داشته باشیم فکر کنیم که شما نتوانسته اید با مفاد این شرایط استفاده مطابقت داشته باشید ، هر کد شناسایی کاربر یا رمز عبور ، انتخاب شده یا اختصاص یافته را غیرفعال کنیم.

اگر می دانید یا گمان می کنید که فرد دیگری کد شناسایی کاربر یا رمز عبور خود را می شناسد ، باید در اسرع وقت از طریق چت مشتری در سایت ما به ما اطلاع دهید.

8. استفاده از منابع سایت ما

ما صاحبان یا دارندگان کلیه حقوق مالکیت معنوی در سایت خود هستیم و منابع منتشر شده در آنجا. این نشریات توسط حق چاپ و معاهدات لازم در جهان محافظت می شوند. تمام این حقوق محفوظ است.

شما می توانید یک نسخه کپی یا بارگیری عصاره ها را از صفحات سایت ما برای مصارف شخصی چاپ کنید ، و می توانید توجه سایر افراد را از سازمان خود به محتوای منتشر شده در سایت ما جلب کنید.

اصلاح کاغذ یا نسخه های دیجیتالی از منابعی که چاپ کرده اید یا بارگیری کرده اید ، ممنوع است و از تصاویر ، عکس ها ، ضبط های ویدئویی یا صوتی یا هر عنصر بصری جداگانه از متن همراه با آنها استفاده می کند.

وضعیت ما (و هر مشارکت کننده شناسایی شده) از نویسندگان مطالب موجود در سایت ما همیشه باید شناخته شود.

استفاده از محتوای سایت ما برای اهداف تجاری ممنوع است بدون اینکه مجوز خود را از ما یا کافه های ما بدست آوریم.

اگر بخشی از سایت ما را با نقض این شرایط استفاده چاپ ، کپی یا بارگیری کنید ، حق استفاده از سایت ما بلافاصله به پایان می رسد و طبق تصمیم ما ، هر نسخه از منابع را بازگردانید یا از بین ببرید.

9. نه تنها خود را بر اساس اطلاعات در این سایت پایه گذاری نکنید

محتوای سایت ما فقط برای اطلاعات ارائه شده است. این نمی تواند منبع توصیه هایی باشد که می توانید به آن اعتماد کنید. شما باید قبل از گرفتن یا تصمیم گیری در مورد عدم انجام اقدامات بر اساس محتوای سایت ما ، توسط یک متخصص یا حرفه ای توصیه شوید.

اگرچه ما سعی می کنیم اطلاعات را در سایت خود به روز کنیم ، اما هیچ اعلامیه یا ضمانتی را صریح و صریح نمی کنیم ، چه محتوای سایت ما دقیق ، کامل باشد یا به روز باشد.

10. ما مسئول وب سایت های مرتبط نیستیم

در مواردی که سایت ما حاوی پیوندهایی به سایت ها و منابع دیگر است که توسط اشخاص ثالث ارائه شده است ، گفتند که فقط برای اطلاعات پیوندهایی ارائه شده است. این پیوندها نباید به عنوان تأیید از طرف ما در مورد وب سایت ها یا اطلاعاتی که به آنها مراجعه می کنند تعبیر شود.

ما هیچ کنترلی بر محتوای این سایت ها یا منابع نداریم.

11. ما محتوای ایجاد شده توسط کاربران را تأیید نمی کنیم

این وب سایت ممکن است شامل اطلاعات و منابع بارگیری شده توسط سایر کاربران سایت ، از جمله جداول نمایش و اتاق های بحث. این اطلاعات و این منابع توسط ما تأیید یا تأیید نشده است. نظرات بیان شده توسط سایر کاربران سایت ما نظرات یا ارزشهای ما را نشان نمی دهد.

اگر می خواهید شکایتی در مورد اطلاعات یا منابع بارگیری شده توسط سایر کاربران ارائه دهید ، لطفاً از طریق چت مشتری با ما تماس بگیرید.

مسئولیت های ما

12. مسئولیت ما در مقابل خسارات یا خسارات وارده شما

چه فردی و چه حرفه ای باشید:

اگر این کار غیرقانونی باشد ، ما به هیچ وجه مسئولیت خود را در قبال شما مستثنی یا محدود نمی کنیم. این شامل مسئولیت ما در مورد هرگونه مرگ یا آسیب شخصی ناشی از سهل انگاری ما یا کارمندان ، نمایندگان یا پیمانکاران ما و در صورت تقلب یا اعلامیه کلاهبرداری است.

محدودیت های مختلف و استثناء مسئولیت پس از فروش ارز الکترونیکی و سایر خدمات که ما به شما ارائه می دهیم ، مسئولیت مسئولیت دارد. این محدودیت ها و محرومیت ها تحت شرایط ما برای افراد و متخصصان تعریف می شود (در صورت وجود).

اگر کاربر حرفه ای هستید:

 • ما هرگونه شرایط ، ضمانت نامه ها ، اعلامیه ها یا سایر شرایط ضمنی را که ممکن است برای سایت ما یا محتوای آن اعمال شود ، حذف می کنیم
 • ما مسئول هرگونه ضرر و زیان ، قرارداد ، شکنجه (حتی در صورت سهل انگاری) ، برای هرگونه نقض یک وظیفه قانونی یا حتی قابل پیش بینی ، در مورد یا ناشی از موارد زیر نیستیم:
 1. استفاده از یا عدم توانایی در استفاده از سایت ما ؛ یا
 2. استفاده از اعتماد به نفس به هر محتوا در سایت ما اعطا می شود.
 • به طور خاص ، ما مسئول نیستیم:
 1. هرگونه از دست دادن سود ، فروش ، قراردادها یا درآمد ؛
 2. هرگونه وقفه در فعالیت ؛
 3. هرگونه از دست دادن پس انداز برنامه ریزی شده ؛
 4. هرگونه از دست دادن فرصت های تجاری ، مشتریان یا نقض شهرت. یا
 5. هرگونه ضرر یا هرگونه خسارت غیرمستقیم یا بعدی.

اگر کاربر مصرف کننده هستید:

 • لطفاً توجه داشته باشید که ما فقط سایت خود را برای استفاده داخلی و خصوصی ارائه می دهیم. شما موافقت می کنید که از سایت ما برای اهداف تجاری یا حرفه ای استفاده نکنید ، و ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر سود ، از دست دادن قرارداد ، وقفه در فعالیت یا از دست دادن فرصت های تجاری نداریم. وت
 • اگر محتوای دیجیتالی معیوب که ما به یک دستگاه یا محتوای دیجیتالی متعلق به شما آسیب رسانده ایم ، و این به دلیل عدم توجه و صلاحیت کافی از طرف ما است ، ما خسارت یا جبران خسارت را ترمیم خواهیم کرد. با این حال ، ما هیچ مسئولیتی در قبال خسارت هایی که می توانید با استفاده از یک بروزرسانی توصیه شده و به صورت رایگان ارائه دهید ، یا به هرگونه خسارت ناشی از شما با عدم پیروی از دستورالعمل های نصب یا نداشتن حداقل تنظیمات سیستم مورد نیاز ما ، مسئولیت هیچ گونه خسارتی را بر عهده نخواهیم گرفت. به شما توصیه کرد.

13. محتوا را در سایت ما بارگیری کنید

هر زمان که از ویژگی ای استفاده می کنید که به شما امکان می دهد محتوا را از سایت ما بارگیری کنید یا با سایر کاربران در سایت ما در تماس باشید ، باید استانداردهای محتوای تعریف شده در این شرایط را رعایت کنید.

شما تضمین می کنید که این نوع مشارکت با این استانداردها مطابقت دارد. شما مسئول ما هستید و در صورت عدم رعایت این ضمانت ما را جبران می کنید. این بدان معناست که شما در صورت عدم رعایت ضمانت نامه مذکور از طرف شما ، مسئولیت هرگونه ضرر و زیان را دارید که ما متحمل می شویم.

هر محتوایی که از سایت ما بارگیری می کنید ، غیر سازگار و غیر انحصاری در نظر گرفته می شود. شما تمام حقوق مالکیت خود را در محتوای خود ذاتی نگه می دارید ، اما باید به ما و سایر کاربران سایت ما حق محدود برای استفاده ، ذخیره ، کپی کردن این محتوا ، توزیع آن را داده و آن را در دسترس سوم قرار دهید.

ما همچنین حق داریم هویت شما را به اشخاص ثالث فاش کنیم که ادعا می کنند محتوایی که شما از سایت ما منتشر کرده اید یا بارگیری کرده اید ، نقض حقوق مالکیت معنوی یا محرمانه بودن آنهاست.

ما حق داریم هرگونه انتشار را در سایت خود حذف کنیم اگر به نظر ما ، استانداردهای محتوای تعریف شده در این شرایط را برآورده نکند.

شما تنها امنیت و پشتیبان مطالب خود هستید.

ما در صورت ویروس ها مسئولیتی نداریم و مقدمه ای را ممنوع می کنیم.

ما تضمین نمی کنیم که سایت ما ایمن باشد و هیچ گونه اشکال یا ویروسی نداشته باشد.

شما مسئول پیکربندی فناوری فناوری اطلاعات ، برنامه های فناوری اطلاعات و دسترسی به سیستم عامل به سایت ما هستید. شما باید از نرم افزار آنتی ویروس خود استفاده کنید.

استفاده از سایت ما برای اهداف توهین آمیز با معرفی داوطلبانه ویروس ها ، اسب های تروجان ، کرم ها ، بمب های منطقی یا هر عنصر مخرب دیگر ممنوع است یا می تواند به تجهیزات آسیب برساند. ممنوع است که بدون مجوز به سایت ما دسترسی پیدا کنیم ، سرور که در آن سایت ما ذخیره شده است یا هر سرور ، رایانه یا هر بانک اطلاعاتی متصل به سایت ما. حمله به سایت ما از طریق انکار حمله سرویس یا حمله انکار توزیع شده ممنوع است. با شکستن این ماده ، شما یک عمل جنایی مربوط به قانون سوء استفاده رایانه 1990 انجام می دهید. ما هرگونه تخلف را به مقامات ذیربط گزارش خواهیم داد و با آشکار کردن هویت شما با آنها همکاری خواهیم کرد. در مورد چنین تخلف ، حق استفاده از سایت ما بلافاصله متوقف می شود.

14. قوانین مربوط به انتشار پیوندها در سایت ما

شما می توانید پیوندهایی را به صفحه اصلی ما منتشر کنید ، مشروط بر اینکه این کار را به صورت عادلانه و حقوقی انجام دهید و این پیوندها به شهرت ما پیوند نمی دهند و از آن نیز بهره نمی برند.

ایجاد پیوندی که نشان دهنده هر نوع ارتباط ، تأیید یا پشتیبانی از طرف ما در صورتی نیست ، ممنوع است.

ایجاد پیوندی به سایت ما در سایت هایی که متعلق به شما نیستند ممنوع است.

سایت ما نباید تحت نظارت هیچ سایت دیگری باشد ، و شما نمی توانید به غیر از صفحه اصلی ما پیوندی به هر قسمت از سایت ما ایجاد کنید.

ما این حق را داریم که مجوز انتشار پیوندها را بدون درخواست آن از قبل انتخاب کنیم.

وب سایتی که در آن پیوندها را منتشر می کنید باید از هر لحاظ از استانداردهای محتوای تعریف شده در این شرایط پیروی کند.

اگر می خواهید پیوندها را منتشر کنید یا از محتوا در سایت ما استفاده کنید به غیر از آنچه در بالا تعریف شده است ، لطفاً از طریق چت مشتری در وب سایت با ما تماس بگیرید.

مقررات مختلف حقوقی

15. آنچه قوانین ملی در مورد اختلافات اعمال می شود?

اگر فردی هستید ، توجه داشته باشید که این شرایط استفاده ، شیء آنها و آموزش آنها مشمول قانون انگلیسی است. ما می پذیریم ، شما و ما ، مشمول صلاحیت انحصاری هستیم ، مگر اینکه شما ساکن ایرلند شمالی یا اسکاتلند باشید ، در این صورت می توانید روشی را در ایرلند شمالی یا اسکاتلند نیز آغاز کنید.

اگر شما یک حرفه ای هستید ، توجه داشته باشید که این شرایط استفاده ، شیء آنها و آموزش آنها (و هرگونه تعارض یا اعتراض غیر قرارداد) ، مشمول قانون انگلیسی هستند. ما و ما می پذیریم که شما و ما مشمول دادگاه انحصاری دادگاه های انگلیس و ولز باشید.

16. مارک های ما واریز می شوند.

Revolut یک مارک بریتانیایی است که با Revolut Ltd ثبت شده است. شما مجاز به استفاده از آن بدون توافق نیستید ، مگر اینکه این طرف از منابع مورد استفاده شما باشد ، تحت مجوز اعطا شده تحت استفاده از منابع سایت ما.

© 2023 Revolut Bank UAB اگر می خواهید در مورد نهاد Revolut که خدمات را دریافت می کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً اینجا را کلیک کنید. اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً از طریق پیام فوری برنامه Revolut با ما تماس بگیرید. Revolut Bank UAB بانکی است که در جمهوری لیتوانی تأسیس شده است ، که آدرس دفتر مرکزی آن است: خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، جمهوری لیتوانی ، شماره ثبت 304580906 ، کد FI 70700. Revolut Bank UAB توسط بانک مرکزی اروپا تنظیم شده توسط بانک لیتوانی تصویب شده است. Revolut Bank UAB در صورت درخواست اعتبار ، پرداخت ، حساب جاری و حساب سپرده را فراهم می کند. سرویس توزیع بیمه توسط Revolut Insurance Europe UAB ارائه شده است ، که توسط بانک لیتوانی به عنوان یک شرکت کارگزاری بیمه مجاز است. دفتر مرکزی: خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، 08130 ، جمهوری لیتوانی ، شماره ثبت 305910164. Revolut Ltd (شماره 08804411) توسط اداره رفتار مالی طبق مقررات پول الکترونیکی 2011 مجاز است (مرجع تجاری: 900562). دفتر مرکزی: 7 Circus Westferry ، Canary Wharf ، London ، England ، E14 4HD. محصولات بیمه ای برای مشتریان Revolut Ltd توسط Revolut Travel Ltd تهیه شده است که توسط اداره رفتار مالی مجاز به انجام خدمات واسطه گری بیمه (شماره FCA: 780586) و توسط Revolut Ltd ، یک نماینده تعیین شده Revolut Travel Ltd در رابطه با فعالیت های توزیع بیمه است. خدمات سرمایه گذاری در منطقه اقتصادی اروپا (“EEE”) توسط اوراق بهادار Revolut Europe UAB ارائه شده است (شماره ضبط: 305799582 ، واقع در خیابان Konstitucijos. 21b ، ویلنیوس ، لیتوانی ، LT-08130) ، که توسط بانک لیتوانی به عنوان یک شرکت کارگزاری مجاز است.