کارت ویزای بی نهایت رایگان: ما آن را پیدا کردیم! • قهرمانان مالی ، Revolut Ultra را اعلام می کند ، آیا واقعاً یک کارت لوکس است?

Revolut Ultra AD ، آیا واقعاً یک کارت لوکس است 

“Ultra اشتراک بالا ما است که در بهار 2023 راه اندازی شده است. این ورود شما به دنیای تعالی است: کلاس جهانی به سرمایه گذاری های سطح بالاتر سفر می کند ، به ذکر تمام مزایای اقتباس شده با سبک زندگی شما.»

کارت ویزای بی نهایت رایگان: ما آن را پیدا کردیم !

آیا واقعاً به کارت سیاه احتیاج دارید؟ ? اگر فقط سقف های پرداخت به شما علاقه مند باشد ، Neobanques کارت های حق بیمه را با سقف های تقریبا نامحدود (100،000 یورو در ماه) ارائه می دهد.

کارت ویزای بی نهایت کارت سیاه مرجع بالا است : علاوه بر برداشت های پرداخت شده و بالا ، یک صفحه خدمات برتر را ارائه می دهد. بیمه ، کمک و ضمانت در خارج از کشور تقویت می شود ، بدون آنکه خدمات لوکس مانند دربان یا “باشگاه ویزای بی نهایت” را فراموش کند . به ناچار ، همه این مزایا هزینه ای دارند و به نظر می رسد پیدا کردن یک کارت بی نهایت رایگان غیرممکن است.

آیا واقعا موضوع این است ? ��

کارت ویزای بی نهایت: طبقه بندی

آنچه بانکها کارت ویزا بی نهایت را به صورت رایگان ارائه می دهند ?

همانطور که انتظار دارید, هیچ بانک سنتی در فرانسه کارت ویزای بی نهایت رایگان ارائه نمی دهد. در واقع ، این کارت معمولاً برای ثروتمندان محفوظ است و درآمد بالایی دارد. و مانند هر محصول لوکس ، نمی توان آن را فروخت … با این حال ، می توان این کارت را با قیمت کاهش یافته ، تحت شرایط و فقط در برخی از بانک های آنلاین بدست آورد. اما بسته به خدمات مورد نظر شما گزینه های بسیار جالبی نیز وجود دارد.

به همین دلیل ما طبقه بندی کارت ویزای بی نهایت و همچنین بهترین گزینه های آنها را طبقه بندی کرده ایم. و اگر کارت ویزای بی نهایت رایگان به دنبال کارت ویزا نبوده است ? ��

بیمه و تضمین کارت ویزای بی نهایت رایگان

بیمه تضمین شده از کارت ویزیت نامحدود کارت بی نهایت

برای اینکه ایده ای از میزان بیمه ارائه شده توسط کارت بی نهایت ویزا را به شما ارائه دهد ، در اینجا یک لیست غیر اکتشافی وجود دارد.

بیمه

 • اصلاح ، لغو یا وقفه سفر
 • تأخیر در حمل و نقل
 • تأخیر ، ضرر یا خسارت به چمدان
 • وسیله نقلیه اجاره ای: صریح ، یخ شکسته ، پرواز
 • برف و کوه
 • بیمه تحرک
 • پرواز تلفنی و شکستگی

معاونت

 • مرگ ، بیماری یا آسیب دیدگی سفر
 • بازگشت و بازگشت مجدد پیش بینی شده
 • کمک حقوقی در خارج از کشور
 • تحویل داروی اکسپرس
 • پیشبرد و بازپرداخت هزینه های پزشکی و بستری
 • در ادامه سفر کمک کنید

خدمات ضروری

 • ارائه کارت موقت در خارج از کشور
 • عیب یابی گونه ها در صورت از دست دادن یا سرقت کارت شما

شما در خارج از کشور مشکلی را می شناسید و ویزای بی نهایت دارید ? قبل از پیشروی کوچکترین یورو ، با ویزا کمک بگیرید. بیمه شما می تواند هزینه ها را تأمین کند. و حتی اگر شماره کمک روی کارت شما نوشته شده باشد, به یاد داشته باشید که در صورت از دست دادن یا سرقت آن را جداگانه یادداشت کنید.

در یک کلمه, کارت بی نهایت ویزا بهترین خدمات بیمه ای و کمک را ارائه می دهد که یک کارت بانکی می تواند به شما ارائه دهد, گره خورده با نخبگان جهان Mastercard. برای استفاده از آن ، فقط باید سفر خود را به طور کامل یا جزئی با کارت خود تنظیم کنید

خدمات ارائه شده توسط کارت ویزای بی نهایت رایگان چیست؟ ?

سرویس دربان بی نهایت ویزا

کارت ویزای بی نهایت رایگان

دربان کارت بی نهایت ویزا 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته قابل دسترسی است. تقریباً می توانید از آنها بپرسید که می خواهید ، مانند:

 • یک مهمانی یا سفر را به طور کامل ترتیب دهید
 • هدیه تولد ایده آل را پیدا کنید
 • تحویل های سفارشی انجام دهید
 • همه رزروهای خود را مدیریت کنید: هواپیما ، قطار ، هتل ، رستوران
 • یک کنسرت ، نمایش ، رویداد ورزشی پیدا کنید
 • متخصصان را پیدا کنید: پزشکان ، صنعتگران ، حرکت دهنده ها ، کودک نشسته
 • مراحل اداری خود را تنظیم کنید: گذرنامه ، ویزا ، اختلافات

این سرویس لوکس اما رایگان ، به نوعی “علامت تجاری” کارت بی نهایت ویزا و کارتهای بالا به طور کلی است. ما همچنین او را در Mastercard ، American Express و حتی در لیدیا با کارت سیاه خود می یابیم.

باشگاه بی نهایت ویزا

کارت ویزای بی نهایت رایگان

عضویت در باشگاه بی نهایت ویزا امتیازات منحصر به فرد ، چه در خانه و چه در هنگام مسافرت. به طور قابل توجهی می توانیم ذکر کنیم:

 • دعوت به نمایش ها : باله ، اپرا ، نمایشنامه ها ، در رده اول یا مربع طلا
 • رویدادهای منحصر به فرد برای اعضا : رویدادهای ورزشی در VIP ، نمایشگاه های خصوصی با تور هدایت شده
 • مزایای مارک های معتبر : نرخ ترجیحی ، فروش خصوصی ، پذیرش VIP

یک بار دیگر ، موقعیت بسیار بالا کارت ویزا بی نهایت به شما امکان دسترسی به خدمات و مزایای شایسته رتبه آن را می دهد. لازم به ذکر است که معادل این باشگاه در Mastercard شهرهای بی ارزش نامیده می شود. همچنین بسیاری از مزایای اختصاصی و رایگان را ارائه می دهد.

پرداخت رایگان و برداشت در خارج از کشور

از آنجا که کارتهای ویزای بی نهایت هنگام مسافرت مزایای بسیاری را ارائه می دهند ، ممکن است فکر کنید که برداشت و پرداخت توسط کارت بانکی ، چه در یورو یا نه ، همیشه رایگان است. حتی اگر این مورد در مورد Fortuneo در تمام کارتهای او باشد, واضح است که Bforbank و Hello Bank! باعث می شود شما برای هر برداشت از ارزها بپردازید.

خوشبختانه برداشت رایگان رایگان اما سقف آنها می تواند متفاوت باشد. این امکان وجود دارد که مشتری بتواند این سقف ها را ، چه به طور موقت و چه به طور قطعی ، با توافق بانک اصلاح کند.

چه گزینه هایی برای کارت ویزای بی نهایت رایگان ?

اگر درآمد شما به 4000 یورو برسد ، می توانید معادل کارت ویزای بی نهایت رایگان را در Fortuneo دریافت کنید. بانک آنلاین فرانسوی کاملاً قادر به تبدیل شدن به بانک اصلی شما است (نگاه کنید به. نظر کامل ما) ، علاوه بر ارائه کارت Elite World Mastercard که معادل ویزای بی نهایت است ، اما در شبکه MasterCard به شما ارائه می دهد.

همچنین یک باشگاه شهرهای بی ارزش Mastercard را پیدا خواهید کرد و مزایای انحصاری در بزرگترین شهرهای جهان را به شما ارائه می دهد. بدون فراموش کردن بیمه ، کمک و ضمانت های ارائه شده توسط MasterCard ، که کاملاً مقایسه با بیمه ویزا را در اختیار دارد.

کارتهای فلزی بانکهای آنلاین و Neobanc

همانطور که مشاهده می کنید ، ما کارتهای فلزی و سیاه را برای انتخاب خود با توجه به نیازهای شما در انتخاب خود قرار داده ایم. Revolut کارت های حق بیمه با سقف های تقریبا نامحدود را ارائه می دهد ، اما فقط در جریان فوری. به همین ترتیب ، اگر این بیمه ای باشد که شما را به جستجوی کارت ویزای بی نهایت رایگان سوق می دهد ، پیشنهاد فلزی Boursorama می تواند موافقت کند.

سرانجام ، اجازه دهید دسترسی به ارزانترین سرویس دربان با Lydia Noir ، که از 99 یورو در سال در دسترس است.

نتیجه گیری: کارت سیاه رایگان وجود دارد ، اما ویزای بی نهایت نیست ! ��

مگر اینکه واقعاً به مارک ویزا وابسته باشید, کارت بی نهایت رایگان در Fortuneo وجود دارد. اما این یک نخبگان جهان Mastercard است که همان خصوصیات خدمات ، بیمه و خدمات را به عنوان ویزای بی نهایت ارائه می دهد. این باقی مانده است که شرایط درآمدی را که توسط Fortuneo تحمیل شده است ، حتی اگر پایین تر از یک بانک سنتی فرانسوی باشد ، برآورده شود.

با این وجود ، گزینه های بسیار جالبی برای بانک های آنلاین و Neobanc وجود دارد, بسته به ویژگی هایی که به دنبال آن هستید. دریغ نکنید که چندین مورد را امتحان کنید ، بیشتر آنها بدون تعهد هستند یا یک ماه رایگان برای امتحان کردن (مانند Revolut) یا حتی یک جایزه خوش آمدید مانند Boursorama به شما پیشنهاد می دهند.

حداکثر 230 یورو که توسط Fortuneo ارائه شده است

پرسش

کارت ویزای بی نهایت چیست ?

این کارت ویزای مجلل است که معادل آن در Mastercard نخبگان جهان است. برای ثروتمندان رزرو شده است ، به شما امکان می دهد به بهترین بیمه ، تضمین ها و خدماتی که کارت بانکی می تواند به شما ارائه دهد.

چرا ویزای بی نهایت مصرف می کنید ?

کارت سیاه بالا بهترین بیمه ، کمک ، تضمین و خدماتی را ارائه می دهد که کارت اعتباری می تواند به شما ارائه دهد. به ویژه سرویس دربان و دسترسی به باشگاه بی نهایت ویزا و همچنین بسیاری از مزایای انحصاری آن.

کارت ویزای بی نهایت چقدر است ?

کارتهای سیاه معمولاً بین 300 تا 400 یورو در بانکهای سنتی صورتحساب می شوند. به عنوان مثال 340 یورو در BNP Paribas ، اما شما هنوز هم باید واجد شرایط باشید ! در واقع ، اعطای ویزای بی نهایت تحت شرایط درآمد و دارایی های سخت است.

که می تواند کارت ویزای بی نهایت داشته باشد ?

هر بزرگسال تا زمانی که وارد معیارهای درآمد یا پس انداز مورد نیاز موسسه بانکی شود ، می تواند کارت ویزا بی نهایت داشته باشد. با این وجود ، بانک حق پذیرش پرونده شما را برای شما محفوظ می دارد یا نه.

درآمد ماهانه برای کارت ویزا بی نهایت ?

برای بانک های سنتی ، درآمد سالانه 60،000 تا 100000 € می تواند مورد نیاز باشد. این برای بانک های آنلاین کمتر خواهد بود: 4000 یورو ماهانه برای Bforbank و Fortuneo.

Fortuneo یا Bforbank ?
کارت بانکی شما چگونه کار می کند ?

آنتوان قبل از پیوستن به قهرمانان مالی مشاور میراث و بانکدار خصوصی بود. او خدمات و تجربه خود را در محیط بانکی در خدمت شما قرار می دهد.

نظرات

با تشکر از شما برای این مقاله مفصل در مورد کارتهای بالا.
متأسفانه برای ساکنان جوامع خارج از کشور ، امکان باز کردن حساب با این مؤسسات امکان پذیر نیست.

خوشبختانه ، او مونابانق باقی مانده است که کارت ویزای پلاتین واقعی را با 108 یورو در سال ارائه می دهد و مزایای بسیاری را ارائه می دهد (بین اولین و بی نهایت).

همراه با یک حساب uniq+، کلیه عملیات پرداخت ، برداشت ، نقل و انتقالات ، چه در اروپا و چه در خارج از کشور ، چه به یورو و چه در ارز ، رایگان است.

به عنوان مثال کمیسیون خرید در ارزهای خارجی و نه کمیسیون برداشت در DAB در خارج از کشور.

برای کسانی که نمی دانند و به هر قیمتی کارت سیاه نمی خواهند ، کشف می شود ..

12 اکتبر 2022

با تشکر از بازگشت شما ژان مارک.
این مقاله بیشتر خوانندگان به دنبال رایگان از 108 یورو در سال است ، اما درست است که برای خارج از کشور می تواند یکی از راه حل ها باشد.

29 ژوئیه 2023

صبح بخیر,
کارتهایی که امکان دسترسی رایگان به سالن ها (سالن ها) به فرودگاه های بین المللی را دارند چیست?

صبح بخیر,
کارتهای ویزای بی نهایت شامل دسترسی نامحدود سالن به نمایشگاه های فرودگاه است. کارت فوق العاده Revolut نیز.

13 سپتامبر 2023

Mastercard WorldElite مانند ویزای بی نهایت کارت خوبی است.
معادل در اروپا. با این حال ، شبکه ها می توانند بسیار متفاوت باشند ، به خصوص در آفریقای مرکزی و آفریقای غربی. بنابراین برای مسافران بزرگ مراقب باشید. با توجه به مناطق مسافرتی خوب مقایسه کنید.
در همان نوع ایده ، کارت پیشنهادی Fortuneo CB نیست ، که هیچ اهمیتی ندارد.
اما مهمتر از همه ، اطلاعات برجسته نیست. حتی اگر دلیل آن را رشد ندهم ، این نوع کارت قبلاً در مکان های بسیار عجیب و غریب رد شده است.

من به مسافران بسیار بزرگ توصیه می کنم حداقل 2 در 2 شبکه مختلف داشته باشند.
برخی از بانکهای معمولی اجازه می دهند 2 مورد ضمیمه به همان حساب.

Amex Platinum همچنین دسترسی به نمایشگاه های سالن را ارائه می دهد. هیچ امیدی به پیدا کردن آن به صورت رایگان نیست.
با دسترسی به MasterCard Elite Elite (سر 27 €).

20 سپتامبر 2023

سلام ماتیو,
با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن بازخورد خود !

پیام بگذارید پاسخ را لغو کنید

با ارسال نظر ، CGU سایت را می پذیرید. ما به ویژه به شما یادآوری می کنیم که نظرات ، توصیه ها و توصیه های ارائه شده در مورد تأمین مالی قهرمان ، مشاوره سرمایه گذاری را به معنای مقالات تشکیل نمی دهند. 321-1 و D. 321-1 از کد پولی و مالی ، و نمی تواند یک توصیه شخصی ارائه شده توسط شخص مجاز به عنوان نتیجه مطالعه عمیق از نیازهای شما را جایگزین کند.

هشدارها

مقالات ، مشاوره ، نظرات و نظرات در مورد مالی قهرمان ، مشاوره سرمایه گذاری را به معنای مقالات تشکیل نمی دهند. 321-1 و D. 321-1 از کد پولی و مالی ، و نمی تواند یک توصیه شخصی را که توسط شخص مجاز پس از مطالعه عمیق از نیازهای مشتری خود مجاز است جایگزین کند.
برای همه اهداف مفید ، ما همچنین به خوانندگان خود یادآوری می کنیم که عملکرد گذشته عملکرد آینده را پیشی نمی گیرد و سرمایه گذاری خطر از دست دادن سرمایه را دارد.
برخی از محصولات سرمایه گذاری ارائه شده در این سایت پیچیده هستند و به دلیل تأثیر اهرم ، خطر ابتلا به سرعت سریع سرمایه دارند. این به ویژه مورد CFD است. بین 74 تا 89 ٪ حساب های مشتری دقیق هنگام مذاکره در مورد CFD پول خود را از دست می دهند. شما باید اطمینان حاصل کنید که درک می کنید که چگونه CFD ها کار می کنند و می توانید قبل از استفاده از آنها خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید.

 • © 2023 قهرمانان مالی
 • اعلامیه های قانونی و شرایط عمومی استفاده

Revolut Ultra AD ، آیا واقعاً یک کارت لوکس است ?

او وارد بهار می شود و دامنه را کامل می کند. چه مزایایی برای انتخاب معتبرترین نقشه Neo-Ban ?

ارسال شده در 26 ژانویه 2023 در 8 ساعت 53 دقیقه

Revolut Ultra 2023

اثبات این است که Neo-Banque Revolut استراتژی خود را برای تمرکز دوباره بر پیشنهاد محصولات بانکی متمرکز کرده است. تا بهار ، یک کارت بانکی جدید دامنه فعلی خود را که ما در یک توییت از تأسیس آموخته ایم ، تکمیل می کند و فرمول جدید “Ultra” را اعلام می کند. پس از برنامه فلزی با قیمت 13.99 یورو در هر ماه ، “Ultra” حتی بیشتر خواهد بود ، شاید حدود 18 یا حتی 20 یورو.

در حال حاضر ، کارت فلزی کارت سیاه نیست ، یعنی یک نخبگان جهان مستر کارت یا کارت ویزای بی نهایت. برنامه جدید Revolut می تواند این نقش را اشغال کند ، یعنی اضافه کردن سطح بیمه و پوشش شایسته آنچه می توان در بانک آنلاین Fortuneo یافت که کارت سیاه را در محدوده کارت های خود ارائه می دهد (تفاوت که رایگان است). یک چیز مسلم است: 5 ٪ بازپرداخت وارد می شود.

به روزرسانی در تاریخ 01/26/2023 در 8:30 صبح: Revolut به تازگی کارت جدید Ultra را با انتشار مطبوعات رسمی کرده است. در حالت دوم ، معدود اطلاعات مشخص شده در این مقاله تأیید شده است ، اما هنوز جزئیات ناشناخته زیادی وجود دارد ، نئو بانک مشخص می کند که بقیه اطلاعات در ماه های آینده ، به ویژه قیمت می رسند.

از طرف دیگر ، ما می آموزیم که در بین مشتریان بیمه می توانند از ضمانت لغو سفر ، هتل ، پرواز یا وسایل حمل و نقل دیگر بهره مند شوند ، آنها می توانند تا 70 ٪ و تا سقف 5000 را تحت پوشش قرار دهند و بازپرداخت کنند. پوند (5،600 یورو). هزینه ها نیز به “محصولات مدیریت ثروت” کاهش می یابد.

بازوی کارت طلایی

کارت فوق العاده به عنوان “یک برنامه لوکس جدید” با “مزایای استثنایی” اعلام شده است اما برای لحظه ای هنوز هیچ چیز گفته نمی شود. شگفت آور است که Revolut با اطلاعات کلیدی در مورد ویژگی های اصلی آن برای کارت بانکی ، به ویژه در سطح سقف ها ، از انتخاب بین سرعت فوری و جریان تأخیر یا ورود موازی یک محصول جدید به گونه ای وارد نمی شود. اعتبار یا حساب پس انداز.

همچنین ضروری می شود که Revolut از پاداش پول مشتریان خود استفاده کند ، در زمانی که نرخ ها بالا می رود و وقتی برخی از رقبا به مشتریان خود پیشنهاد می دهند تا به 2 ٪ علاقه خود را در پلتفرم برسانند.

لیست انتظار برای بازپرداخت

Neo-Banque در سایت خود و در توییتر اعلام کرده است که با راه اندازی این پیشنهاد در بهار ، پیشنهاد تبلیغاتی فعال می شود ، که با آن مشتریان از یک بازپرداخت بسیار بالا بهره مند می شوند. 5 ٪ در هر خرید ، از کارتهای زیادی پیشی می گیرد. مشتریان مربوطه باید در لیست انتظار ثبت نام کنند. مدت زمان 5 ٪ بازپرداخت استثنایی است و فقط یک ماه از روز اول اشتراک مشتری به طول می انجامد.

ما هنوز نمی دانیم که بازپرداخت پول برای بقیه مشتریان Revolut Ultra چقدر افزایش می یابد. در حال حاضر ، Neo-Banque مزیت را در سؤالات متداول سایت خود فقط در مورد کسانی که بخشی از لیست انتظار خواهند بود ، مشخص می کند. بقیه برنامه Revolut Ultra به شرح زیر است:

“Ultra اشتراک بالا ما است که در بهار 2023 راه اندازی شده است. این ورود شما به دنیای تعالی است: کلاس جهانی به سرمایه گذاری های سطح بالاتر سفر می کند ، به ذکر تمام مزایای اقتباس شده با سبک زندگی شما.»

چه چیزی از Revolut Ultra انتظار دارد ? در اینجا برخی از پیش بینی های نوشتن وجود دارد:

 • طراحی و درمان کارت بی سابقه
 • بازپرداخت در خارج از کشور و بهبودی استثنایی در بازار
 • کاهش قیمت در بستر کارگزاری
 • بیمه کامل تر
 • بازگشت سرویس دربان
 • سقف برداشت آزاد بالاتر
 • یک محصول جدید سرمایه گذاری ?
 • اشتراک بیش از 15 یورو در هر ماه

هدف از Revolut بدیهی است که ارقام خود را برای استفاده از کارت ها باد می کند ، بلکه میانگین پیشینهای موجود در حساب مشتریان است که از زمان فروپاشی بازار ، سرمایه گذاری های زیادی را در بازار سهام یا در ارزهای رمزنگاری رها کرده اند. این عملیات با بازگشت اجراهای خوب بیت کوین کمی از سر گرفته می شود ، اما همه چیز ناپایدار است و به تازگی به تأخیر افتاده (حتی رها شده) رمزنگاری خانگی خود.

Neo-Banque امروز در تکمیل پیشنهاد بانکی خود (کارت ، اعتبار ، پس انداز) ، بلکه استقرار بین المللی آن را متمرکز می کند: هند باید آن را چند میلیون مشتری اضافی برای تولید خود برای سودآوری ارائه دهد.