Rimac Nevara: قدرتمندترین ماشین برقی جهان | Autodiscount ، اتومبیل های برقی از اتومبیل های حرارتی قدرتمندتر هستند ، در اینجا اثبات است

اتومبیل های برقی از خودروهای حرارتی قدرتمندتر هستند ، در اینجا اثبات است

Tesla Model S Plaid ، Lucid Air Sapphire ، Lotus Evija ، Pinifarina Battista ، Rimac Nevera … همه این مدل ها از 1000 HP فراتر می روند, برخی حتی با 2،000 اسب بخار معاشقه می کنند, همه آنها برقی هستند و همه عملکرد بسیار بالاتر از برخی از سوپراسپرت های حرارتی را ارائه می دهند.

Rimac Nevara: قدرتمندترین ماشین برقی جهان

پس از مفهوم RIMAC One ، یک فشار خون برقی با 1224 اسب بخار قدرت ، تولید کننده کرواسی با Rimac Nevara باز می گردد و قدرت 1915 اسب بخار را توسعه می دهد و قادر به رسیدن به سرعت باورنکردنی 415 کیلومتر در ساعت است.

Rimac تولید کننده خودرو همه زیاده روی است. متخصص در هایپرکارهای برقی ، وی در سال 2018 در موتور ژنو از نمایشگاه مفهومی به نام مفهوم دو ، وارث “یک” رونمایی کرده بود. چند روز پیش ، برند کرواسی کمی بیشتر در مورد ماشین مسابقه جدید خود به ویژه نام خود فاش کرد: The Rimac Nevara.

این Hypercar که فقط در 150 نسخه برای مبلغ متوسط ​​2 میلیون یورو تولید می شود ، دارای ویژگی های فنی است که می تواند یک Bugatti Chiron Pale را ایجاد کند. با حضور چهار موتور الکتریکی که می توانند 1.4 مگاوات ایجاد کنند ، معادل 1915 اسب بخار ، نورا می تواند به سرعت حیرت انگیز 415 کیلومتر در ساعت برسد. حتی چشمگیرتر می تواند در 1.97 ثانیه به 0 تا 100 کیلومتر در ساعت برسد که این امر باعث می شود که سومین سریعترین ماشین در جهان باشد ، در پشت koenigsegg gemera و pininfarina battista که در 1.9 ثانیه به آن می رسد. نورا در آنجا متوقف نمی شود ، زیرا قادر به رسیدن به 300 کیلومتر در ساعت در هنگام عزیمت در 9.3 ثانیه متوقف شده است ، جایی که یک بوگاتی چیرون 13.1 ثانیه قرار می دهد.

تولید کننده کرواسی در آنجا متوقف نمی شود. در واقع او قول می دهد که 150 نسخه از نورا همه متفاوت خواهد بود زیرا یک کاتالوگ شخصی سازی بزرگ را ارائه می دهد. Rimac حتی بیشتر پیش می رود زیرا او قصد دارد هر خریدار را به کرواسی دعوت کند تا خودش ماشین آینده خود را شخصی سازی کند.

اتومبیل های برقی از خودروهای حرارتی قدرتمندتر هستند ، در اینجا اثبات است

یاقوت کبود هوا Lucid از 1200 اسب بخار به لطف سه موتور الکتریکی خود تحت تأثیر قرار می گیرد و برای ورزشکاران در حال حاضر فصلی مانند طرح جدید Tesla Model S از 1.020 HP و Bugatti قابل توجه 1،500 اسب بخار نیرو می دهد.

با ظهور برق ، خودروهای بیش از 1000 اسب بخار به ارز تبدیل نشده اند ، اما تقریباً !

Tesla Model S Plaid ، Lucid Air Sapphire ، Lotus Evija ، Pinifarina Battista ، Rimac Nevera … همه این مدل ها از 1000 HP فراتر می روند, برخی حتی با 2،000 اسب بخار معاشقه می کنند, همه آنها برقی هستند و همه عملکرد بسیار بالاتر از برخی از سوپراسپرت های حرارتی را ارائه می دهند.

چهره های چشمگیر

امروز ، رسانه های آمریکایی هاگرتی یک فیلم چشمگیر و بسیار جالب به ما ارائه می دهند. یاقوت کبود هوایی جدید ، که چند ماه پیش ارائه شده بود ، دارای سه موتور برقی است قدرت تجمعی 1200 اسب بخار.

برای سدان که می خواهد بالاتر از همه خانواده و عملی باشد چشمگیر است. این مخالف با تخته سنگ Tesla مدل ، سدان همان بخش 1،020 اسب بخار ، همچنین با سه موتور الکتریکی است. این سدان آمریکایی همچنین رکورد Nürburgring را برای یک ماشین برقی استاندارد ، درست قبل از اینکه دوباره توسط پورشه تیان پیشی بگیرد ، شکست.

از طرف حرارتی ، ساده است ، این به سادگی قدرتمندترین مدل سریال وجود دارد: یک بوگاتی ورزشی خالص 1500 اسب بخار به لطف یک چهار گوش 8.0 لیتری W16 QUADRI-TURBO. یک موتور سیکلت ، یک Ducati Panigale v4 sp2 از 215 اسب بخار در برابر این نوزادان زیبا مالیده می شود ، “برای فرم” خواهیم گفت.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

یاقوت کبود هوای شفاف در تظاهرات

این سه اتومبیل بیش از یک چهارم مایل مورد آزمایش قرار گرفتند ، یعنی در 0 تا 400 متر از آنجا خارج شدند. این دو اتومبیل برقی هستند که سریعترین آنها را ترک می کنند. یاقوت کبود هوای شفاف به سرعت سرب را به دست می آورد ، و از نزدیک توسط Plaid Tesla Model S دنبال می شود.

یاقوت کبود هوا Lucid و Tesla Model S 2.1 ثانیه برای تمرین از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت (با یک مزیت جزئی 0.03 ثانیه برای Lucid) در برابر 2.3 ثانیه برای Bugatti Chiron.

هوای شفاف - Frandroid - IMG_0711

عملکرد شفاف Grand Touring // منبع: Lucid

عملکرد شفاف Grand Touring // منبع: Lucid

Lucid Air - Frandroid - IMG_0713

عملکرد شفاف Grand Touring // منبع: Lucid

عملکرد شفاف Grand Touring // منبع: Lucid

در پایان مسابقه ، شفاف می رسد حداکثر سرعت 251 کیلومتر در ساعت, در حالی که تسلا مسابقه را به پایان می رساند 244.6 کیلومتر در ساعت. همانطور که در این ویدئو مشاهده می کنید ، تسلا در پایان به لطف گسترش موتور گرمای آن توسط Bugatti Chiron گرفتار می شود.

در پایان ، Lucid موفق به عبور از خط پایان می شود 9.1 ثانیه, دو دهم کمتر از تسلا و بوگاتی ، که هر دو به پایان رسیدند 9.3 ثانیه. و رو به موتور سیکلت ? این هنوز یاقوت کبود هوای شفاف است که غالب است ، اما سر کوتاه تری دارد.

نکته جالب مقایسه بین اتومبیل های برقی و حرارتی است. دومی به دلیل موتور احتراق خود که به همان سرعت موتور الکتریکی واکنش نشان نمی دهد ، نمی تواند به سرعت به عنوان اتومبیل های برقی ترک کند. دومی می تواند قدرت خود را به 1000 هرتز (یا 1000 بار در ثانیه) تغییر دهد ، که این امکان را می دهد تا در حد از دست دادن چنگال باشد و در نتیجه چند متر را بدست آورید.

یاقوت کبود هوایی روشن سال آینده به تولید محدود خواهد رسید و قیمت شروع آن خواهد بود 249،000 دلار, یا تقریباً دو برابر بیشتر از یک مدل S در ایالات متحده (127،590 دلار) ، اما این هنوز حدود ده برابر ارزان تر از یک Bugatti Chiron است که با قیمت اصلی 2.4 میلیون یورو رد و بدل می شود.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).