Ring4: موبایل ، بدون سیم کارت ، در فرانسه موجود است ، تلفن بدون سیم کارت: 6 برنامه کاربردی مفید

6 برنامه برای تماس بدون سیم کارت

و بسیاری از ویژگی های دیگر ..

مگس صنعت – مجله صنعت.

Ring4: موبایل ، بدون سیم کارت ، در فرانسه موجود است

انتشار: ژوئیه 2019

یک خط تلفن همراه حرفه ای دوم بدون تلفن یا سیم کارت.

Ring4 ، برنامه تلفنی برای ایجاد یک خط موبایل دیجیتال دوم بدون سیم کارت وارد فرانسه می شود. Ring4 که توسط یک فرانسوی مستقر در سانفرانسیسکو و در حال حاضر ضربه ای در فروشگاه اپل تأسیس شده است ، در 10 ثانیه اجازه می دهد تا یک خط تلفن همراه بدون سیم کارت با تمام ویژگی های لازم ، آزادی و قیمت علاوه بر این ایجاد کند ! Ring4 نیازهای کاربرانی را که از پست الکترونیکی و شخصی استفاده می کنند ، برآورده می کند و مایل به بهره گیری از همان انعطاف پذیری با خطوط تلفن همراه خود بدون بار داشتن تلفن یا کارت اضافی است. Ring4 که قبلاً در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس در استرالیا ، بلژیک ، اتریش و هلند راه اندازی شده است ، به شما امکان می دهد از یک شماره محلی برای انتخاب در یکی از این کشورها ، برای یک دوره محدود یا مداوم بهره مند شوید.

در حالی که اپل استاندارد جدیدی را برای ارتباطات صوتی ارائه می دهد ، که از آن تلفنی بدون مزایای سیم کارت ، با اپل کالکیت در سپتامبر 2016 راه اندازی شد. علاوه بر این ، اپل امسال ESIM را راه اندازی کرد ، استاندارد برای تهیه سیم کارت به روشی غیرقانونی. تلفن همراه انقلاب خود را تجربه می کند.

RING4 تاسیس شده توسط الکس بوتتری در مارس 2017 در حال حاضر در 7 کشور از جمله ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، استرالیا ، بلژیک ، اتریش و BASS PAIDS وجود دارد. برنامه در حال حاضر با 400000 شماره جدید ایجاد شده از ورود خود به فرانسه خبر می دهد.

تلفنی با مواد مخدر که توسط Ring4 ارائه شده است به شما امکان می دهد در کمتر از 10 ثانیه یک خط تلفن همراه جدید جدید از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود ایجاد کنید. کاربر سپس از یک شماره تلفن اضافی واقعی با مزایای dematerialized بهره می برد. به همان روشی که او می تواند از یک ایمیل حرفه ای و شخصی بهره مند شود ، او بدون نیاز به تجهیز خود به یک تلفن هوشمند 2 یا سیم کارت اضافی ، از یک شماره حرفه ای و شخصی بهره مند می شود. بهتر است هنوز هم می توانید از هر دستگاه متصل به خط تلفن همراه آن دسترسی پیدا کنید.

تعداد موقت یا دائمی جدید موبایل,

یک شماره موبایل استاندارد واقعی برای برقراری و دریافت تماس با تمام دنیا,

تعداد محلی در تمام کشورهایی که Ring4 در آن حضور دارد,

تماس ها و پیام های متنی نامحدود,

پیام رسانی نامحدود,

امکان مدیریت چندین خط تلفن با توجه به استفاده,

امکان مسدود کردن روباتک ها,

امکان ضبط مکالمات,

کیفیت VoIP ، فقط به اتصال بی سیم دسترسی داشته باشید,

و بسیاری از ویژگی های دیگر ..

برای اسکندر بوتتری, بنیانگذار Ring4 “تلفنی انقلاب واقعی خود را تجربه می کند. حتی دیروز برای ایجاد خطی که مجبور بودید به یک مغازه بروید ، چندین اسناد را پر کنید و صبر کنید تا سیم کارت خود را دریافت کنید … ، امروز با Ring4 ، مدیریت خطوط تلفن همراه آن به همان اندازه سریع و آسان است که مدیریت ایمیل های خود را با آزادی تغییر می دهد وقتی آرزو می کنی “.

RING4 سرویس تلفنی اساسی برای کسانی است که تجارت خود را ایجاد می کنند یا آن را مدیریت می کنند. این شماره انعطاف پذیر شما برای مدیریت ارتباطات حرفه ای و شخصی با یک تلفن واحد است. همچنین مطابق با استفاده از بهترین ابزار برای تضمین حریم خصوصی شما با امکان ایجاد یک شماره برای مصارف شخصی و دقیق و تغییر آن با یک کلیک.

Ring4 در Apple Store و Google Play با قیمت 9.99 یورو در هر ماه بدون تعهد در دسترس است.

بهترین محصول در ProductUnt انتخاب شده و با بیش از 2،000 بررسی 4.3 در فروشگاه اپل ذکر شده است.

6 برنامه برای تماس بدون سیم کارت

بدون سیم کارت تماس بگیرید

امروزه به لطف بسیاری از برنامه های موجود در بازار ، تماس با سیم کارت آسان و ساده تر است. این که آیا می خواهید با عزیزان خود در ارتباط باشید یا تماس های حرفه ای برقرار کنید ، این برنامه ها یک راه حل عملی و اقتصادی برای برقراری تماس بدون استفاده از بسته تلفن همراه خود هستند. انتخاب برنامه های ما را برای تماس با سیم کارت کشف کنید.

واتساپ

یکی از محبوب ترین برنامه های برقراری ارتباط بدون سیم کارت واتساپ است. این برنامه در Android و iOS موجود است ، به شما امکان می دهد پیام های متنی ، تصاویر ، اسناد را تبادل کنید و همچنین به لطف اتصال Wi-Fi تماس های صوتی و تصویری برقرار کنید. فقط با استفاده از شماره تلفن آنها مخاطبین را اضافه کنید.

پیام رسان فیس بوک

Facebook Messenger همچنین برای کسانی که مایل به برقراری تماس بدون سیم کارت هستند نیز یک انتخاب محبوب است. علاوه بر ارائه امکان ارسال پیام های متنی ، عکس و فیلم ، Facebook Messenger دارای عملکرد صوتی و تصویری در Wi-Fi است. مزیت این است که مخاطبین فیس بوک شما به طور خودکار به برنامه اضافه می شوند.

صدای جیر جیر

Viber گزینه جالب دیگری برای تماس با سیم کارت است. مانند WhatsApp و Facebook Messenger ، Viber به شما امکان می دهد پیام ها ، عکس ها و فیلم ها را تبادل کنید ، و همچنین با استفاده از اتصال Wi-Fi تماس های صوتی و تصویری برقرار کنید. برای استفاده از Viber ، لازم است با شماره تلفن همراه خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.

اسکایپ

اسکایپ یک برنامه خوب برای برقراری تماس های صوتی و تصویری و همچنین ارسال پیام های فوری است. اسکایپ روی تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه ها کار می کند ، که به شما امکان می دهد تا با استفاده از سیم کارت ، با عزیزان خود در ارتباط باشید یا تماس های حرفه ای برقرار کنید ، تا زمانی که اتصال Wi-Fi داشته باشید.

بزرگنمایی

بزرگنمایی که اغلب برای اهداف حرفه ای استفاده می شود ، یک برنامه کاربردی برای تماس بدون سیم کارت است. بزرگنمایی به شما امکان می دهد جلسات مجازی را با چندین شرکت کننده ترتیب دهید ، صفحه را به اشتراک بگذارید و از ابزارهای همکاری مانند تخته سفید تعاملی استفاده کنید. برنامه در Android ، iOS و Windows در دسترس است و برای ایجاد یک حساب به یک آدرس ایمیل نیاز دارد.

Google Duo

سرانجام ، Google Duo برنامه ای است که توسط Google ساخته شده است و به شما امکان می دهد بدون سیم کارت تماس های صوتی و تصویری برقرار کنید. سازگار با Android و iOS ، Google Duo یک رابط ساده و تصفیه شده برای برقراری ارتباط به راحتی با مخاطبین شما ارائه می دهد. فقط برای استفاده از این برنامه یک حساب Google داشته باشید.

مزایای استفاده از برنامه ها بدون سیم کارت

پس انداز هزینه تماس

یکی از مهمترین مزایای استفاده از این برنامه ها برای تماس بدون سیم کارت ، امکان پس انداز پول است. در واقع ، این برنامه ها به لطف اتصال Wi-Fi کار می کنند ، به این معنی که می توانید در مقایسه با قیمت اپراتور تلفن همراه خود تماس های رایگان یا با هزینه کاهش یافته برقرار کنید.

تماس های صوتی و تصویری با کیفیت بالا

بسیاری از این برنامه ها تماس صوتی و تصویری استثنایی را ارائه می دهند ، بسیار برتر از تماس های سنتی که از طریق شبکه های تلفن همراه انجام می شود. علاوه بر این ، آنها به طور کلی ویژگی های پیشرفته ای مانند اشتراک گذاری صفحه ، امکان سازماندهی کنفرانس ها با چندین شرکت کننده یا استفاده از ابزارهای مشترک با زمان واقعی را ارائه می دهند.

سهولت استفاده و قابلیت حمل

سرانجام ، این برنامه ها بسیار آسان برای استفاده هستند و می توانند در انواع مختلف دستگاه (تلفن های هوشمند ، تبلت ، رایانه) نصب شوند. بنابراین می توانید تا زمانی که اتصال Wi-Fi داشته باشید ، در ارتباط باشید و در هر کجا که هستید تماس بگیرید.