چگونه می توان کد Rio Bouygues خود را دریافت کرد?, Rio Bouygues: چگونه می توان کد Rio Bouygues را دریافت کرد? | actus bbox

Rio Bouygues: چگونه می توان کد Rio Bouygues را دریافت کرد

Contents

چه در صورت تغییر در اشتراک اینترنتی یا بسته تلفن همراه ، محدودیت زمانی برای حمل قابل حمل نمی تواند فراتر رود 3 روز کاری. چه برای یک خط ثابت یا موبایل ، قطع سرویس در روز قابلیت حمل نمی تواند فراتر رود 4 ساعت.

چگونه می توان کد Rio Bouygues خود را دریافت کرد ?

شما از ترس اینکه نتوانید شماره تلفن Bouygues خود را حفظ کنید ، از تغییر اپراتور دریغ می کنید ? خبر خوب ، شما می توانید به لطف کد Rio Bouygues مرتبط با خط خود ، شماره فعلی خود را حفظ کنید. از کجا این شماره را پیدا کنید Rio Bouygues ? نحوه استفاده از آن ? در این مقاله تمام اطلاعات اساسی در مورد ریو بوژوهای را پیدا کنید.

شما به دنبال پیشنهاد Bouygues هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

 • ضروری
 • اگر می خواهید اپراتور را تغییر دهید ، می توانید شماره خط ثابت یا تلفن همراه را نگه دارید توسط Bouygues با برقراری ارتباط تعداد ریو خط مربوطه به اپراتور جدید خود.
 • شما می توانید از چند طریق و به ویژه از طریق تلفن ، با تماس تلفنی به دست بیاورید 3179.
 • خاتمه اشتراک خود مفید نیست اگر می خواهید در حالی که شماره تلفن خود را نگه دارید ، اپراتور را تغییر دهید: Bouygues: خاتمه به طور خودکار انجام می شود.

Rio Bouygues چیست ?

مانند تمام خطوط تلفن همراه و ثابت در فرانسه ، خطوط مدیریت شده توسط Bouygues باید دارای یک کد 12 کاراکتر باشند بیانیه هویت اپراتور (ریو). در ریو بویگ همه بر روی یک مدل ساخته شده اند. آنها با شناسه اپراتور ، 03 شروع می شوند و عناصر زیر را دنبال می کنند:

 • 1 کاراکتر برای شناسایی طبیعت مشتری و اشتراک آنها (موبایل یا ثابت ، خاص یا حرفه ای).
 • 6 کاراکتر مربوط به شماره قرارداد مشتری.
 • 3 کاراکتر تشکیل یک کد امنیتی.

هدف کد ریو این است که مراحل تغییر اپراتور را تسهیل کنید و از قابلیت حمل شماره. در واقع ، حفظ شماره تلفن در هنگام تغییر اپراتور امکان پذیر است. برای تغییر اپراتور ، به سادگی انتقال دهید شماره Rio Bouygues از خط به اپراتور جدید در طی مراحل اشتراک.

با تشکر از این کد ریو ، اپراتور جدید شما به سرعت به تمام اطلاعات موجود در خط می رسد و می تواند قابلیت حمل شماره را پیاده سازی کنید.

Rio Bouygues: وقتی از آنها سؤال شد ?

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، کد ریو تنظیم شده است روشهای قابل حمل را بین اپراتورها ساده کنید وت به کاربران اجازه دهید شماره های خط تلفن همراه یا خط ثابت خود را حفظ کنند. بنابراین ، به عنوان یک مشتری Bouygues ، شما به کد Rio Bouygues از خط شما وقتی می خواهید هنگام نگه داشتن شماره تلفن خود ، اپراتور را تغییر دهید.

لطفاً توجه داشته باشید ، نیازی به انجام مراحل نیست Bouygues Rio را دریافت کنید اگر می خواهید اپراتور را تغییر دهید بدون نگه داشتن شماره تلفن Bouygues یا اگر می خواهید اشتراک Bouygues خود را دوباره پر کنید بدون عضویت در پیشنهاد جدید در یک اپراتور دیگر.

در حالت اول ، اپراتور جدید شما به طور خودکار شماره جدیدی را به شما اختصاص می دهد. در دوم ، شما فقط باید رویه های خاتمه دادن به پیشنهاد Bouygues خود را دنبال کنید تا خط شما غیرفعال شود و اشتراک شما به پایان برسد.

شما می خواهید یک بسته Bouygues را بیرون بیاورید ?

دریافت ریو بوژو: چگونه انجام دهیم ?

ریو ثابت Bouygues: چگونه شماره Rio Bouygues را از یک خط ثابت دریافت کنیم ?

اپراتور شما هر چه باشد ، اولین کاری که باید انجام دهید اگر بخواهید ریو یک خط ثابت را دریافت کنید شامل چک کردنواجد شرایط بودن خط شما به قابلیت حمل. در واقع ، اگر دومی باشد ممکن است نتوانید شماره تلفن خود را حفظ کنید یک شماره جغرافیایی SO -CALLED.

تلفن

در اعداد با 01 ، 02 ، 03 ، 04 یا 05 شروع می شوند گفته شده وابسته به جغرافیایی زیرا آنها به a وصل شده اند منطقه شماره گیری ابتدایی (Zne) ، یعنی به یکی از مناطق زیر می توان گفت: île-de-France (01) ، شمال غربی (02) ، شمال شرقی (03) ، جنوب شرقی (04) یا جنوب غربی (05). اگر شماره شما از این طریق شروع می شود, قابلیت حمل فقط می تواند در همان منطقه انجام شود.

اگر به عنوان مثال ، شما در منطقه شمال شرقی زندگی می کنید و می خواهید به جنوب غربی بروید ، قادر نخواهید بود شماره مبتدی خود را تا 03 نگه دارید. یک شماره با شروع 05 به شما اختصاص می یابد. آنجا قابلیت حمل یک خط ثابت فقط در 2 مورد می تواند اتفاق بیفتد: وقتی شماره جغرافیایی دارید و در همان زنه بمانید یا وقتی شما تعداد خط شما غیر جغرافیایی است وت با 09 شروع کنید. در این مورد, قابلیت حمل می تواند در هر نقطه از سرزمین اصلی فرانسه انجام شود زیرا خط شما مشمول قوانین ZNE نیست.

وقتی تضمین می کنید که درخواست قابلیت حمل و نقل شما قابل دوام است ، تنها کاری که باید انجام دهید بازیابی است ریو ثابت Bouygues از خط شما. برای انجام این کار می توانید با انتخاب خود تماس بگیرید:

 • در شماره مشترک برای همه اپراتورها, در 3179. تماس فقط باید از خط مربوط به درخواست قابلیت حمل انجام شود.
 • در تعداد در Bouygues رزرو شده است, که به شما امکان می دهد خود را بدست آورید خط ثابت Bouygues Rio از هر خط دیگر: 0 800 943 943.

شماره تلفن همراه Rio Bouygues: چگونه می توان کد Rio Bouygues را دریافت کرد ?

اگر می خواهید پیدا کنید Bouygues Mobile Rio در ارتباط با خط لپ تاپ Bouygues ، می توانید با آن تماس بگیرید 3179.

در واقع ، این تعداد نیز برای آن کار می کند ریو یک خط ثابت را نسبت به خط تلفن همراه دریافت کنید. دوباره در اینجا ، شما باید از خط تلفن همراه مورد نظر تماس بگیرید درخواست Rio Bouygues و نه از خط دیگر. در شماره موبایل ریو Bouygues سپس برای شما ارسال می شود با پیام متنی.

اگر در خارج از کشور هستید و می خواهید شماره Rio Bouygues خود را بازیابی کنید ، نمی توانید از آن استفاده کنید 3179. در واقع ، این موضوع منحصراً برای a محفوظ است در فرانسه استفاده کنید. با این وجود ، وحشت نکنید ، یک شماره به شما امکان می دهد تا خود را بازیابی کنید موبایل Rio Bouygues از خارج از کشور. این در مورد است +33 6 60 61 46 14. برخلاف 3179 ، تماس رایگان نیست اما با هزینه تماس با فرانسه صورتحساب می شود.

چرا باید از 3179 فقط از خط مربوط به درخواست قابلیت حمل استفاده کنیم ? اگر آن را صدا می کنید 3179 از خط دیگر, کد ریو دریافت شده توسط پیام کوتاه با آن همراه خواهد بود خط تماس. بنابراین شما برای ادامه روشهای قابلیت حمل در خط خود ، کد ریو مناسب نخواهید داشت.

خلاصه روشها برای یافتن ریو بووگوها

در زیر اعداد مختلفی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد Rio Bouygues را پیدا کنید بستگی به وضعیت شما دارد.

چگونه می توان از طریق تلفن Rio Bouygues خود را دریافت کرد ?

خط ثابت Bouygues خط تلفن همراه Bouygues
از خط مربوطه 3179 3179
از یک خط دیگر 0 800 943 943
از خارج از کشور +33 6 60 61 46 14

شما نمی توانید کد ریو خود را از طریق تلفن بازیابی کنید ? مشکلی نیست ، همچنین امکان پذیر استشماره Rio Bouygues را دریافت کنید برخط. سپس باید به منطقه مشتری Bouygues خود بروید و این مراحل مختلف را دنبال کنید:

 1. روی “کلیک کنید”پیشنهاد من و گزینه های من“”.
 2. به بخش بروید “جزئیات را بدست آورید و تغییر دهید“”.
 3. انتخاب کنید “من دیگر نیازی به خط ندارم“”.
 4. در آخر ، درج را انتخاب کنید “ریو من را بگیرید“”.

چگونه می توان ریو Bouygues را از برنامه منطقه مشتری دریافت کرد ? فقط به برنامه موبایل Bouygues متصل شوید و خط مربوط به بخش “خطوط من” را انتخاب کنید. سپس باید روی “من دیگر به خط احتیاج ندارم” کلیک کنید.

نحوه استفاده از شماره Rio Bouygues خود هنگام بازیابی ?

یک بار ریو بویگ ها را بازیابی کرد, شما فقط یک کار برای انجام دادن دارید: به اپراتور جدید خود انتقال دهید در طی مراحل اشتراک اینترنت یا بسته بندی موبایل.

سیما

هر حالت انتخاب شده برای هر چه باشد پیشنهاد جدید خود را مشترک کنید (بصورت آنلاین ، از طریق تلفن یا فروشگاه) مراقب باشید Rio Bouygues خود را با هم ارتباط برقرار کنید به متقابل خود یا دنبال کردن مراحل اشتراک آنلاین که امکان ذخیره شماره را فراهم می کند.

پس از اتمام اشتراک ، اپراتور شما به دست می گیرد و از باز کردن خط تلفن همراه یا ثابت جدید خود مراقبت می کند در حالی که مسئله Bouygues قدیمی خود را نگه دارید. او همچنین مراقبت می کند خط Bouygues خود را حذف کنید.

این نکته آخر بسیار مهم است: این است نیازی به خاتمه دادن به Bouygues خود نیست اگر می خواهید شماره خود را به لطف نگه دارید کد مخابراتی ریو Bouygues. در واقع ، شما خطر دارید شماره خود را گم کنید و پس از آن خواهد بود برای اپراتور جدید شما امکان حمل و نقل غیرممکن است.

وقتی اپراتور جدید شما از روشهای قابلیت حمل مراقبت می کند, خاتمه به طور خودکار صورت می گیرد و شما توسط Bouygues هشدار داده اید که درخواست خاتمه را در نظر بگیرید. او همچنین شما را از تاریخی که قابلیت حمل آن مؤثر خواهد بود مطلع می کند.

اگر شما مراقب باشید تصمیم بگیرید که قبل از پایان دوره تعهد خود ، اپراتور را تغییر دهید در Bouygues ، ممکن است اینگونه باشد هزینه خاتمه شما برای شما درخواست می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محاسبه هزینه خاتمه و مبالغ آنها, ما از شما دعوت می کنیم تا قبل از پایان دوره تعهد ، مقاله ما را در مورد تغییر اپراتور بخوانید.

آیا می توانیم با تبدیل شدن به مشتری Bouygues ، شماره شما را حفظ کنیم ?

اگر در حالت مخالف ، شما می خواهید اشتراک یک موبایل Bouygues یا اشتراک ثابت, کاملاً امکان پذیر است شماره قدیمی خود را نگه دارید.

به همین روش ، شما باید پس از آن:

 1. بازیابی آن شماره ریو خط شما, به عنوان مثال در 3179.
 2. انتخاب پیشنهاد Bouygues که شما را از پیشنهادات موبایل (با تعهد) ، برنامه های B & You (بدون تعهد) و پیشنهادات BBOX مورد علاقه شما قرار می دهد.
 3. کد ریو خط قدیمی خود را در Bouygues انتقال دهید در زمان اشتراک جدید. اگر به صورت آنلاین مشترک هستید ، کادر را بررسی کنید “من می خواهم شماره تلفن همراه فعلی خود را حفظ کنم“”.
 4. در Bouygues صبر کنید تا قابلیت حمل شماره قدیمی خود را ایجاد کنید ، سپس خط جدید خود را فعال کرده و اشتراک قدیمی خود را صدا کنید.

دوره حمل و نقل است حداقل 3 روز کاری حداقل. شما با پیامک و ایمیل از پیشرفت رویه ها و الف هشدار داده می شود شماره موقت زمان اختصاص داده شده است که قابلیت حمل موثر است.

سوالات مکرر

چه موقع باید کد خود را ریو بویگوس بخواهید ?

مانند سایر اپراتورها ، اگر می خواهید اپراتور را در حین نگه داشتن شماره خود تغییر دهید ، کد ریو Bouygues ضروری است. این کد ریو هنگام عضویت در اپراتور جدید درخواست می شود.

چگونه می توان Rio Bouygues خود را از طریق تلفن بازیابی کرد ?

برای بازیابی کد Rio Bouygues ، به سادگی 3179 را از خط مربوطه شماره گیری کنید (ثابت یا موبایل). با فراخوان این موضوع ، تاریخ پایان تعهد قرارداد موبایل نیز مشخص خواهد شد.

چگونه می توان Rio Bouygues را بصورت آنلاین دریافت کرد ?

Rio Bouygues را نیز می توان از طریق منطقه مشتری اپراتور بدست آورد. پس از اتصال ، به بخش “پیشنهاد من و گزینه های من” بروید ، “جزئیات را بدست آورید و تغییر دهید” ، “من دیگر نیازی به خط ندارم” سپس سرانجام “RIO من را دریافت کنید” (این رویکرد از برنامه منطقه مشتری نیز امکان پذیر است).

به روز شده در 10/07/2022

پیروزی در ژوئن سال 2020 به Selectra رسید ، او مقاله های مختلفی را از قطب مخابراتی نوشت و بهینه می کند.

Rio Bouygues: چگونه می توان کد Rio Bouygues را دریافت کرد ?

کد ریو چیست و چگونه می توان آن را از خط مخابرات Bouygues دریافت کرد ? شماره ریو به شما امکان می دهد هنگام تغییر اپراتور شماره خط ثابت یا تلفن همراه خود را نگه دارید. تمام مراحل موجود در این صفحه را پیدا کنید تا Rio Bouygues ثابت یا موبایل آنلاین یا از طریق تلفن خود را بدست آورید.

 • ضروری
 • کد ریو یک عدد منحصر به فرد است که از 12 کاراکتر تشکیل شده است و امکان شناسایی خط ثابت یا موبایل آن را فراهم می کند. در شماره ریو برای نگه داشتن شماره شما ضروری است در حین تغییر اپراتور (قابلیت حمل)
 • برای به دست آوردن ریو بویگ های خود ، فقط آهنگسازی کنید 3179 از خط مربوطه یا به منطقه مشتری متصل شوید برای به دست آوردن ریو بویگ های ثابت.
 • حداکثر تأخیر برای انجام قابلیت حمل عدد است سه روز کاری پس از وارد شدن کد ریو. غیرفعال کردن خط در روز تغییر نباید بیش از چهار ساعت باشد به گفته ARCEP.

کد Rio Bouygues چیست ?

مرد گیج

در شماره ریو (بیانیه هویت اپراتور) یک شناسه منحصر به فرد است که به هر خط تلفن ثابت و تلفن همراه منتسب است. گاهی اوقات نیز به آن ریو کد گفته می شود ریو بویگ شبیه به تعداد ریو از اپراتورهای دیگر است و شکل آن را می گیردیک کد الفبایی از 12 نویسه.

ساختار ریو توسط ARCEP (اداره نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی) تصمیم گرفته شده است و به این ترتیب “OO Q RRRRR CCC” ساخته شده است:

 • دو شخصیت اول “OO” اپراتور اهدا کننده را که بسته به اینکه آیا این یک خط ثابت یا موبایل متفاوت است ، مشخص می کنند.
 • شخصیت سوم همچنین اپراتور را که خط را نگه داشته است مشخص می کند.
 • قسمت زیر متشکل از 6 کاراکتر خط تلفن مربوطه را نشان می دهد.
 • آخرین زمینه ، ساخته شده از 3 کاراکتر ، یک کد تأیید است که باعث می شود کنترل قوام بین تعداد خط و 9 کاراکتر اول کد RIO کنترل شود.

شماره ریو به شما امکان می دهد هنگام تغییر اپراتور شماره خط تلفن ثابت یا تلفن همراه خود را نگه دارید. در مورد تغییر اپراتور بدون این کد ریو, اپراتور جدید به طور خودکار شماره تلفن جدیدی را نسبت می دهد هنگام باز کردن خط.

کد ریو را بدست آورید و آن را به اپراتور جدید ارسال کنید بنابراین باعث می شود که شماره جدید خود را به تمام مخاطبین خود ارتباط ندهد. این رویکرد برای نگه داشتن شماره خط شما نیز قابلیت حمل شماره نامیده می شود.

Rio Bouygues: چه موقع درخواست خود را انجام دهید ?

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم, Bouygues Rio خود را دریافت کنید ضروری است که در هنگام تغییر اپراتور شماره تلفن خود را نگه دارید.

این شماره RIO در هنگام عضویت به اپراتور جدید ابلاغ می شود ، چه در حین حرکت و چه به دلیل یک پیشنهاد اینترنتی یا یک برنامه تلفن همراه با یک اپراتور دیگر برای شما مناسب تر است. با این حال مراقب باشید که انجام دهید قابلیت حمل شماره, ضروری است پیشنهاد خود را با اپراتور سابق خود خاتمه ندهید.

در واقع ، فقط با اپراتور جدید تماس بگیرید و به او ارائه دهید ریو بوویگ ثابت شد که در آن موبایل Rio Bouygues تا شماره خود را حفظ کنید. این اپراتور جدید است که از تماس با Bouygues مراقبت می کند و خاتمه را با آن انجام می دهد.

آیا تلفن هوشمند شما باز نشده است ? قبل از ایجاد تغییر اپراتور تلفن همراه ، مهم است که تأیید کنید که لپ تاپ شما به خوبی باز نشده است. این رویکرد باعث می شود تلفن هوشمند خود را آزاد کنید تا سیم کارتهای همه اپراتورها را بپذیرد.

نحوه دریافت کد ریو ?

شماره ریو را دریافت کنید یک رویکرد ساده از آنجا که یک شماره منحصر به فرد و رایگان تنظیم شده است. با تماس با 3179 از خط ثابت یا موبایل مربوطه ، یک سرور آواز اطلاعات موجود است 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز به اطلاعات زیر دسترسی پیدا کنید:

 • نام دارنده خط.
 • کد ریو از 12 نویسه.
 • شروع و پایان قرارداد قرارداد اگر خط مربوطه هنوز در دوره تعهد است.

این اطلاعات به صورت شفاهی توسط سرور صوتی و یکی پیام کوتاه خلاصه با تمام این اطلاعات نیز ارسال می شود.

با این حال مراقب باشید ، اگر قرارداد اینترنت یا موبایل هنوز مشمول مدت زمان تعامل است ، اپراتور سابق اعمال می شود هزینه های خاتمه در آخرین لایحه.

شما می خواهید یک بسته موبایل Bouygues را بیرون بیاورید ?

Rio Bouygues: مهلت انتقال خط چیست ?

تماشا کردن

روش قابلیت حمل تعداد توسط ARCEP از نظر رویکرد آن هماهنگ شد ، اما از نظر زمان در مقابل همه اپراتورها ، Bouygues درک کرد.

چه در صورت تغییر در اشتراک اینترنتی یا بسته تلفن همراه ، محدودیت زمانی برای حمل قابل حمل نمی تواند فراتر رود 3 روز کاری. چه برای یک خط ثابت یا موبایل ، قطع سرویس در روز قابلیت حمل نمی تواند فراتر رود 4 ساعت.

برای یک ریو موبایل, روز فعال سازی پیامک و ایمیل برای نشان دادن مراحل دنبال کردن و استفاده از سیم کارت جدید ارسال می شود.

Telecom Rio Bouygues: روشهای مختلف به دست آوردن کد RIO آن

مانند همه اپراتورهای دیگر ، ریو بووگوس از راه دور با تماس با 3179. با این حال ، در صورت از دست دادن تلفن چه کاری باید انجام شود ? چگونه Rio Bouygues را پیدا کنید از خارج از کشور اگر لپ تاپ کار نمی کند ? ما در این بخش این موارد مختلف را جمع آوری کرده ایم و بنابراین روشهای مختلف به دست آوردن کد ریو از Bouygues را فاش می کنیم.

چگونه می توان از طریق تلفن Rio Bouygues خود را دریافت کرد ?

3179 همچنین با Bouygues کار می کند و از خط ثابت یا تلفن همراه آن ، امکان پذیر استریو بویگوس را دریافت کنید. قبلاً یک شماره اختصاصی برای Bouygues Telecom در 658 وجود داشت اما دیگر وابسته نیست.

برای کسانی که دیگر نمی توانند تلفن هوشمند خود را در اختیار داشته باشند یا به خارج از کشور سفر کنند ، Bouygues دارای شماره های جایگزین است:

 1. بنابراین می توان ساخت 0800 943 943 برای دریافت کد مخابراتی ریو Bouygues رایگان از هر خط تلفن رایگان.
 2. از خارج از کشور ، همیشه می توان با خدمات مشتری Bouygues تماس گرفت +33 660 614 614 (قیمت تماس با متغیر فرانسه با توجه به اپراتور مورد استفاده).

مشاوران Bouygues می توانند از این طریق ارتباط برقرار کنند شماره Rio Bouygues به دارنده خط. قبل از تماس ، بهتر است فاکتور را برای داشتن حداکثر اطلاعات در خط خود بیاورید و بتوانید خود را به عنوان دارنده با Bouygues Telecom شناسایی کنید.

چگونه می توان Rio Bouygues خود را بدون تلفن دریافت کرد ?

علاوه بر اینکه قادر به به دست آوردن ریو Bouygues خود از طریق تلفن با شماره مشترک 3179 و شماره های جایگزین است ، همچنین می توان این اطلاعات را برای ریو ثابت Bouygues با اتصال به منطقه مشتری Bouygues.

پس از اتصال به منطقه مشتری اپراتور ، فقط این مراحل را دنبال کنید Rio Bouygues خود را بشناسید ::

 1. در بخش “پیشنهاد من و گزینه های من” ، شما باید “دریافت جزئیات و تغییر” را انتخاب کنید.
 2. لازم است روی “من دیگر به خط احتیاج ندارم” و سپس “ریو خود را دریافت کنم” کلیک کنید.

هنگامی که اپراتور جدید ریو خود را به دست آورد و اشتراک را فعال کرد ، Bouygues سپس با پیامک و ایمیل تماس می گیرد برای تأیید خاتمه, هزینه های بالقوه و فرآیندی که باید برای بازگشت تجهیزات Bobogues Box انجام شود.

چگونه می توان کد ریو خود را برای رسیدن به Bouygues دریافت کرد ?

خدمات مشتری Bouygues

برای درخواست قابلیت حمل شماره خود با یک تأمین کننده دیگر به منظور تغییر اپراتور برای Bouygues ، به سادگی 3179 را از خط ثابت یا تلفن همراه مورد نظر قرار دهید.

هنگام عضویت به صورت آنلاین از یک Sensation یا B & You Mobile Plan ، سپس گزینه را انتخاب کنید “من می خواهم شماره تلفن همراه فعلی خود را حفظ کنم” و شماره ریو را وارد کنید. Bouygues سپس از خاتمه با اپراتور سابق و انتقال و فعال سازی خط مراقبت می کند.

قابلیت حمل شماره تلفن همراه به طور خودکار در مدت زمان انجام می شود 3 روز کاری و پس از اتمام فعال شدن ، پیامک و ایمیل به عنوان تأیید ارسال می شوند. در طول این مدت, یک شماره موقت اختصاص داده می شود در انتظار اعتبار سنجی انتقال خط.