کد Rio Sosh: چگونه می توان آن را با پیامک ، تماس یا اینترنت دریافت کرد?, شماره ریو سوس: این چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد?

شماره ریو سوس: این چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد

Contents

شما مشتری SOSH هستید و می خواهید با نگه داشتن شماره تلفن خود ، اپراتور را تغییر دهید ? از سال 2007 ، به لطف کد ریو ، اکنون می توان برای قابلیت حمل و نقل برای شماره شما رایگان درخواست کرد. در اینجا نحوه دریافت کد ریو خود در SOSH ، با تماس ، پیام کوتاه یا از طریق اینترنت آورده شده است.

کد Rio Sosh: چگونه می توان آن را با پیامک ، تماس یا اینترنت دریافت کرد ?

شما مشتری SOSH هستید و می خواهید با نگه داشتن شماره تلفن خود ، اپراتور را تغییر دهید ? از سال 2007 ، به لطف کد ریو ، اکنون می توان برای قابلیت حمل و نقل برای شماره شما رایگان درخواست کرد. در اینجا نحوه دریافت کد ریو خود در SOSH ، با تماس ، پیام کوتاه یا از طریق اینترنت آورده شده است.

 • ضروری
 • در کد ریو اجباری است و مخصوص خط تلفن شما.
 • انجام قابلیت حمل شماره شما ضروری است.
 • می توانید کد ریو خود را از طریق تلفن دریافت کنید 3179 یا از شما منطقه مشتری SOSH.
 • پس از به دست آوردن کد ریو ، اپراتور جدید شما از آن مراقبت می کند کل خط تلفن همراه یا ثابت خود را منتقل کنید.
 • در قابلیت حمل در ثابت است 1 روز کار.

�� کد ریو Sosh برای چیست؟ ?

نامی ریو به معنای بیانیه هویت اپراتور و به هر خط تلفن اختصاص داده می شود. این به شکل یک کد الفبایی است که از آن ساخته شده است 12 نویسه, مشترک برای همه اپراتورها:

 • دو رقم اول نشان دهنده شناسه اپراتور ، برای سد این یکی مطابقت دارد 01.
 • شکل 3 شناسه مشتری است ، مطابق با خط (ثابت ، موبایل ، طرفدار یا خاص) متفاوت است.
 • 6 شخصیت زیر شناسه شما را در قرارداد مشتری نشان می دهد.
 • 3 رقم آخر مطابق با کلید کنترل SOSH.

به عنوان یک مشتری SOSH ، اگر می خواهید در حین نگه داشتن همان شماره تلفن ، اپراتور را تغییر دهید ، به دست آورید کد Rio Sosh یک گام اساسی است. خواه یک خط ثابت باشد یا موبایل ، به شما امکان می دهد درخواست کنید قابلیت حمل شماره تلفن شما با اپراتور جدید خود.

شناسه منحصر به فرد و اجباری ، کد ریو به طور قابل توجهی رویه های اداری شما را ساده می کند. در واقع ، به لطف این یکی ، شما ندارید نیازی به ایجاد شماره نیست با سازمانهای مختلفی که به آنها پیوست شده اید مانند مالیات ، تأمین کنندگان انرژی یا بانک خود. همچنین یک دارایی با عزیزانتان است. دیگر لازم نیست شماره تلفن جدید خود را با تمام مخاطبین خود برقرار کنید. سرانجام ، این به اپراتور جدید شما اجازه می دهد تا از روشهای خاتمه با SOSH مراقبت کند.

�� چگونه می توان کد Rio Sosh را دریافت کرد ?

اگر می خواهید بسته موبایل SOSH خود را خاتمه دهید ، بدانید که هیچ هزینه خاتمه ای ندارید. در واقع ، تمام بسته های SOSH بدون تعهد هستند ، بنابراین می توانید در صورت تمایل به آن پایان دهید. با این حال ، شما ممکن است مجبور شوید پرداخت های ماهانه باقی مانده را برای موبایل تنظیم کنید خریداری شده از اپراتور (با گسترش در چندین بار).

همچنین بررسی کنید که تلفن شما است قفل شده است. در غیر این صورت ، استفاده از سیم کارت جدید شما امکان پذیر نخواهد بود. برای انجام این کار ، به منطقه مشتری SOSH خود بروید و قرارداد مربوطه را انتخاب کنید. سپس بر روی برگه “تجهیزات” کلیک کنید و “موبایل خود را وارد کنید”. پس از ورود به IMEI ، SOSH یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می کند. همچنین می توانید با نشان دادن IMEI و همچنین آدرس ایمیل خود به 740 (رایگان از فرانسه) بپیوندید. یک مشاور از درخواست شما پشتیبانی می کند.

ریو خود را از طریق تلفن دریافت کنید

گسترده ترین تکنیک برای به دست آوردن کد ریو آن تماس با 3179 از خط تلفن همراه یا ثابت آن. این مسئله برای همه اپراتورها از جمله SOSH رایگان و مشترک است. توجه داشته باشید که فقط در سرزمین اصلی فرانسه قابل دسترسی است و استفاده از خط مربوطه برای برقراری تماس لازم است. سرور صوتی بودن ، می توانید با سرویس تماس بگیرید 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته. کد Rio Sosh سپس توسط پیام کوتاه به تلفن همراه مربوطه یا از طریق ایمیل یا نامه در مورد یک خط ثابت ارسال می شود.

کد ریو خود را در اینترنت بازیابی کنید

همچنین می توانید کد Rio Sosh خود را در عرض چند دقیقه ، از منطقه مشتری SOSH یا برنامه MySosh موجود در Android یا iPhone به صورت آنلاین دریافت کنید. مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به “مدیریت پیشنهاد من” بروید
 2. در زیر ، روی “خاتمه پیشنهاد من” کلیک کنید
 3. روی خط قطره “شماره خود را با یک اپراتور دیگر نگه دارید” کلیک کنید
 4. روی “دریافت کد ریو خود” کلیک کنید
 5. کد امنیتی دریافت شده توسط پیامک را مطلع کنید
 6. کد ریو را بازیابی کنید

اگر خط من قطع شود چگونه انجام دهم ?

اگر دیگر به خط تلفن همراه یا اینترنت خود دسترسی ندارید ، می توانید طی 40 روز از خاتمه خود با یک مشاور SOSH نیز با یک مشاور SOSH تماس بگیرید. برخی از مراحل دنبال می شود:

 1. به وب سایت SOSH بروید
 2. از طریق یک مشاور تماس بگیرید گربه اختصاص داده شده با برقراری شماره خط تلفن همراه و همچنین درخواست ” ریو من را بگیرید »؛
 3. بعد از 7 روز ، شما یک ایمیل دریافت می کنید تا تأیید کنید فعال سازی مجدد خط خود در طی 48 ساعت (استفاده از آن محدود به سرور ریو است) ؛
 4. آهنگسازی 3179 برای بازیابی کد ریو خود.

به یاد داشته باشید که شماره ریو خود را با ارزش یادداشت کنید ! وقتی خط شما از قبل خاتمه یافته است ، این توسط پیامک ارسال نمی شود.

شماره سبز برای به دست آوردن ریو

همچنین می توانید شماره Rio Sosh خود را با شماره گیری شماره سبز بازیابی کنید 0800 00 3179 از آنجا که خط ثابت از انتخاب شما. بسته به تماس ارائه شده در منطقه مشتری شما ، از طریق ایمیل یا پیام کوتاه برای شما ارسال می شود.

�� چگونه کد ریو خود را از خارج از کشور داشته باشیم ?

همانطور که قبلاً گفته شد ، 3179, شماره مشترک برای همه اپراتورها فقط از سرزمین اصلی فرانسه قابل دستیابی نیست. در طول اقامت در خارج از کشور ، همیشه می توان از طریق وب سایت اپراتور با یک مشاور خدمات مشتری SOSH تماس گرفت. در اختیار شما ، فرم های تماس آنلاین ، چت آنلاین یا حتی با ایمیل از منطقه مشتری خود. همچنین می توانید با آهنگسازی با خدمات مشتری SOSH از خارج تماس بگیرید +339 69 39 39 00 .

❓ پس از به دست آوردن کد Rio Sosh چه باید کرد ?

شماره ریو خود را به اپراتور آینده خود ارتباط دهید

پس از به دست آوردن کد ریو ، می توانید به اپراتور آینده خود بروید. هنگام عضویت در جعبه جدید یا پیشنهاد موبایل ، 12 کاراکتر را مطلع کنید. اپراتور جدید سپس به خاتمه اشتراک SOSH خود ، برای حمل شماره خود و راه اندازی بسته جدید خود. از طرف شما ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سیم کارت جدید خود را فعال کنید.

برای کمک به شما در انتخاب پیشنهادات موجود ، ما بهترین بسته های لحظه را انتخاب کرده ایم:

❌ شما اپراتور خود را ترک می کنید ? آیا پیشنهادات رقیب را مقایسه کرده اید ? به کارشناسان ما اعتماد کنید تا شما را به بهترین پیشنهاد برای شما راهنمایی کنند:
☎ 09 87 67 93 84 ( خدمات ما توسط مشتریان ما 4.8/5 ذکر شده است )
من را به یاد بیاورید اعلامیه – سرویس Selectra

قابلیت حمل شماره: مهلت ها چیست ?

بندر شماره شما در آن انجام می شود 1 روز کاری. این بدان معنی است که خط تلفن همراه یا ثابت شما در این دوره قطع شده است. وقتی قرارداد خود را امضا می کنید ، می توانید روزی را که قابلیت حمل با اپراتور جدید خود انجام می شود تصمیم بگیرید. خدمات کاملاً رایگان برای مشترک ، در اینجا مراحل اجرای وجود دارد:

 1. پس از دریافت سیم کارت جدید خود ، یک شکاف زمانی برای تغییر آن دریافت می کنید
 2. سیم کارت قدیمی را حذف کرده و اخبار را وارد کنید
 3. بعد از حداکثر 4 ساعت ، می توانید دوباره به عنوان بخشی از اشتراک جدید خود به شما دسترسی پیدا کنید.

روش ساده شده قابلیت حمل تحت رهبری وزیر صنعت به کار گرفته شد. قبلاً در 7 روز کاری تعیین شده بود ، دوره اکنون باید به 1 روز کاری احترام بگذارد. تأخیر در اپراتور سابق حق جبران خسارت را برای مشترک می دهد.

به روز شده در 08/31/2023

آلین فعالیت حرفه ای خود را به عنوان آغاز کرد مشاور تجاری در فروشگاه Orange از 2012 تا 2014 سپس ادامه داد از راه دور Bouygues در سال 2014-2015. وی با کار در آستلیا به عنوان یک افسر ارتباطات در بخش ارتباطات ادامه داد و سپس قبل از اینکه این بازار را برای چند سال رها کرد مسئول سایت LiveBox-News در Selectra در سال 2022. او اکنون می نویسد راهنماهای اختصاص داده شده به نارنجی و SOSH, مارک هایی که او به لطف تجربه خود در شرکت نارنجی می داند.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

شماره ریو سوس: این چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد ?

شماره ریو سوس

در صورت تغییر اپراتور تلفن همراه ، اغلب خطر تغییر شماره تلفن وجود دارد. با این حال ، این دیگر تعهد نیست. قابلیت حمل شماره تلفن اکنون به شما امکان می دهد تا در صورت تغییر اپراتور ، آن را نگه دارید. برای انجام این عملکرد قابلیت حمل ، لازم است کد ریو خود را به اپراتور جدید تلفن همراه خود منتقل کنید. در اینجا مراحلی برای پیروی و احترام به دریافت شماره Rio Sosh آن آورده شده است.

شماره ریو Sosh چیست ?

شماره ریو است بیانیه هویت اپراتور. این کدی است که از 12 رقم تشکیل شده است و با یک خط تلفن همراه است. کد ریو شناسه منحصر به فرد است ، فرقی نمی کند خط تلفن ثابت باشد یا موبایل. همه اپراتورها باید یک کد ریو را با هر یک از خطوط تلفنی که به آنها نسبت می دهند مرتبط کنند.

کد Rio Sosh خود را دریافت کنید

چگونه می توان کد Rio Sosh خود را دریافت کرد و شماره تلفن خود را نگه دارید ?

در اینجا نحوه ساخت کد Rio de Sosh آورده شده است ::

 • 2 شکل اول شناسه اپراتور ، 01 برای نارنجی و SOSH است
 • شکل 3 شناسه مشتری برای جدا کردن خطوط ثابت و متحرک یا خطوط طرفدار افراد از افراد است
 • 6 کاراکتر زیر شناسه قرارداد مشتری است
 • سرانجام ، کد Rio Sosh با یک کد کنترل سه رقمی به پایان می رسد.

کد ریو با تغییر اپراتور تغییر می کند ?

از آنجا که دو رقم اول کد ریو به اپراتور تلفن همراه بستگی دارد ، ممکن است تغییراتی ایجاد شود. کدهای اپراتور مختلف عبارتند از:

 • 01 برای نارنجی و SOSH ؛
 • 02 برای SFR و قرمز توسط SFR ؛
 • 03 برای Bouygues Telecom و B & You ؛
 • 04 به صورت رایگان.

برنامه های MVNO همچنین دارای یک کد ریو هستند و شناسه اپراتور به شبکه مورد استفاده بستگی دارد.

چگونه می توان کد تلفن همراه Rio Sosh را دریافت کرد ?

چندین راه حل برای به دست آوردن کد ریو آن وجود دارد. این روش تا حد زیادی به نوع خط تلفن مربوطه بستگی دارد : ثابت یا موبایل. با این حال ، در مورد کد Mobile SOSH خط ریو ، شما باید تلفن خود را در دسترس داشته باشید زیرا کد ریو به ویژه توسط پیام کوتاه ارسال می شود.

کد ریو خط تلفن همراه SOSH را در 3179 پیدا کنید

هیچ نگرانی وجود ندارد: به دست آوردن کد ریو با SOSH یک رویکرد بسیار آسان است. تمام اپراتورهای تلفن همراه شماره تلفن مشترک دارند: 3179. این شماره است رایگان و در هر زمان قابل دسترسی است.

لازم نیست کد ریو را یادداشت کنید که سپس بیان شده است ، از آنجا که دومی نیز هست ارسال شده توسط پیام کوتاه به مشترک SOSH که 3179 را تشکیل داده است. تنها ضرورت این است که با شماره خط تماس بگیرید که مشترک آن مایل به بدست آوردن کد ریو است.

توجه داشته باشید که 3179 در واقعیت امکان دستیابی به سرور صوتی را دارد ، می توان به 24 ساعت شبانه روز رسید و این هفت روز در هفته. بنابراین دریافت شماره Rio Sosh از طریق تلفن بسیار ساده است ، اما این تنها راه حل موجود نیست.

قانون چتل: خاتمه اشتراک تلفن همراه

همچنین با قانون چتل خاتمه دهید

چگونه شماره Rio Sosh را از طریق اینترنت داشته باشیم ، بدون اینکه با 3179 تماس بگیرید ?

اگر خط تلفن همراه مورد نظر قابل استفاده نباشد ، راه حل دیگری برای به دست آوردن شماره Rio Sosh آن وجود دارد. فقط به منطقه مشتری SOSH خود بروید و:

 • به بخش “قراردادها و گزینه ها” دسترسی پیدا کنید
 • روی “مدیریت بسته و گزینه های خود” کلیک کنید
 • به “مدیریت قرارداد” بروید و روی دکمه خاتمه کلیک کنید
 • گزینه “شما می خواهید شماره خود را با یک اپراتور دیگر نگه دارید” انتخاب کنید
 • روی “دریافت ریو خود” کلیک کنید.

این فقط برای تأیید تعداد خط مرتبط با درخواست و تأیید درخواست با کد 5 دیجیتالی دریافت شده در خط تلفن همراه مربوطه باقی مانده است. شماره ریو سپس روی صفحه در منطقه مشتری SOSH نمایش داده می شود.

منطقه مشتری SOSH ، یک سرویس رایگان

با عضویت در بسته تلفن در SOSH ، اعضا به طور خودکار به یک سرویس رایگان دسترسی دارند: منطقه مشتری. دومی علاوه بر حاوی شماره ریو اپراتور ، کاربردهای زیادی را نیز امکان پذیر می کند. عضویت در گزینه های برنامه تلفن همراه خود امکان پذیر نیست.

چگونه شماره ریو Sosh را از یک تلفن ثابت بازیابی کنیم ?

SOSH همچنین اشتراک های جعبه اینترنتی را ارائه می دهد که شامل تلفن ثابت است. این خطوط ثابت نیز دارای شماره ریو هستند, و بنابراین در معرض قابلیت حمل است. اگرچه قابلیت حمل یک خط ثابت پیچیده تر است ، بنابراین ممکن است. برای به دست آوردن کد ریو خود در اینجا ، دو راه حل دوباره وجود دارد: از طریق تلفن یا از طریق منطقه مشتری.

برای به دست آوردن شماره SOSH ثابت ریو خود از منطقه مشتری خود ، باید ::

 • به بخش “قراردادها و گزینه ها” دسترسی پیدا کنید و سپس “پیشنهاد و گزینه های خود را مدیریت کنید” ؛
 • از برگه “مدیریت قرارداد” ، روی “خاتمه پیشنهاد خود” کلیک کنید
 • برای مشتریان جعبه SOSH Single ، برگه “شما می خواهید شماره خود را با یک اپراتور دیگر نگه دارید” سپس “ریو خود را بگیرید” باز کنید
 • برای مشتریان SOSH Mobile + LiveBox ، به “نگه داشتن شماره های خود” بروید.

برای به دست آوردن شماره RIO ثابت SOSH خود ، باید ::

 • با شماره 3179 تماس بگیرید
 • از خط مورد نظر خود با شماره 0800 00 3179 تماس بگیرید.

محاسبه هزینه های یک برنامه تلفن همراه

همچنین برای خواندن هزینه های خاتمه خط تلفن همراه آن تخمین بزنید

عبارت اپراتور کاربر برای یک خط قابل حمل چیست ?

کد Rio Sosh برای چندین مورد استفاده می شود. اولین مورد این است که به روش قابلیت حمل SOSH شماره تلفن SOSH اجازه دهید. همانطور که در بالا ذکر شد ، هر خط تلفنی با یک کد تک ریو همراه است. این کد به اپراتورها اجازه می دهدیک خط را دقیقاً مشخص کنید و بنابراین اطلاعات را بازیابی کنید. با انجام این کار ، خط می تواند به راحتی از یک اپراتور به دیگری منتقل شود.

کد Rio Sosh برای چیست؟

در چه شرایطی می توان یک عضو به شماره ریو SOSH خود نیاز داشت ?

دومین سودمندی شماره ریو ، دانستن تاریخ نهایی تعهد خود و بنابراین محاسبه هزینه های خاتمه احتمالی آن است. این به شما امکان می دهد تا تغییر اپراتور را بهتر آماده و پیش بینی کنید. هزینه خاتمه با بسته های با تعهد مدت زمان 12 یا 24 ماه همراه است. بسته های غیر اتصال به طور معمول شامل هزینه خاتمه نمی شوند.

سرویس قابلیت حمل شماره چقدر طول می کشد ?

روش حمل شماره تلفن به طور کلی نسبتاً سریع است. با این حال ، یک دوره 3 تا 10 روز طول می کشد ، دوره ای که اغلب معادل زمان لازم برای دریافت و فعال کردن سیم کارت جدید شما است. در صورت درخواست هنگام تهیه یک پیشنهاد جدید ، می توانید تاریخ را برای انجام قابلیت حمل درخواست کنید.

خاتمه و قابلیت حمل: باید اشتراک SOSH خود را خاتمه دهید ?

در مورد قابلیت حمل و نقل برای انتقال از SOSH به یک اپراتور تلفن همراه دیگر, نیازی به خاتمه بسته SOSH شما نیست. اپراتور جدید با درست کردن درخواست قابلیت حمل وی برای اشتراک یک بسته ، تمام اطلاعات لازم برای انجام همه کارها را بازیابی می کند. این اپراتور جدید است که از بستن خط با SOSH مراقبت خواهد کرد.

با این حال ، ما باید محتاط باشیم. درخواست قابلیت حمل و نقل مانع از پرداخت هزینه های خاتمه در صورت لزوم نمی شود. به همین دلیل به درخواست کد ریو ، مدت زمان باقیمانده لزوماً داده می شود.

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

مشترکانی که قبلاً خط تلفن SOSH خود را خاتمه داده اند می توانند همیشه کد ریو دوم را دریافت کنند ، اما شما باید سریع بروید. تعداد ریو خط تلفن همراه به مدت 40 روز در دسترس است. شما باید با یک مشاور در بیان آنلاین ، موجود در بخش کمک اپراتور تماس بگیرید.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.