برچسب Riot Forge سه بازی مستقل جدید را برای سال 2023 ارائه می دهد | Xbox One – Xboxygen ، Riot Forge

انتشار در سال 2023

پیوندی را که پسر را به یتی متحد می کند در طی سفر به منطقه ای به همان شکلی که خطرناک است ، کشف کنید. شما در یک ماجراجویی که خانواده ، دوستی و جادو را در آن ترکیب می کند ، با متحدین و دشمنان جدید ملاقات خواهید کرد.

برچسب Riot Forge سه بازی مستقل جدید برای سال 2023 دارد

فراتر از عناوین اصلی خود که League of Legends و Valurant هستند ، Riot همچنان جهان از MOBA معروف خود را از طریق پروژه های Transmedia گسترش می دهد ، بلکه توسعه بازی های جدید است و آخرین اعلامیه های ساخته شده توسط Riot Label Forge نیز در این مورد بسیار مثبت است مرحله.

سه بازی جدید منتشر شده توسط Riot Forge امسال منتشر می شود

این از طریق یک تریلر یک دقیقه ای است که Riot Forge Games ، برچسب مستقل استودیو در Riot ، از سه پروژه جدید برنامه ریزی شده برای امسال رونمایی کرد. پس از انتشار سکو Hextech Mayhem و RPG عالی در مورد نوبت به نوبه خود King در سال 2021 ، این برچسب با سه عنوان منتشر نشده باز می گردد: Song of Nunu ، Convergence و The Mage Seaker ، هر سه از داستان های League of Legends هستند.

با توجه به اولین نقاط ، آهنگ نونو می تواند یک بازی انفرادی باشد. دومی باید با هم بجنگد ، اما دشوار است بدانید که دقیقاً چه چیزی باز خواهد گشت. این بازی توسط Tequila Works () ساخته می شود و پاییز امسال منتشر می شود.

در مرحله دوم ، همگرایی را می یابیم که توسط Double Stallion توسعه می یابد. این عنوان باید یک بستر 2D باشد که یک مسیر هنری نسبتاً کارتونی را اداره می کند. Echo همچنین قهرمان اصلی این بازی خواهد بود که برای این تابستان 2023 برنامه ریزی شده است.

سرانجام ، ما Mage Seeker را کشف می کنیم ، عنوانی که شبیه یک Action-RPG در جهت هنری کارتون است و توسط استودیوی با استعداد اسپانیایی Sun Sun ساخته شده است. Mage Sylas شخصیت اصلی عنوان خواهد بود و مشخص است که چیزهایی برای بهره برداری از ظرفیت پرچمدار وی پرواز پرواز طلسم ها وجود دارد. برای کشف جستجوگر Mage به بهار بروید.

بسیار خوب است که ببینید Riot با برچسب Riot Forge خود پروژه های اصلی جدید را توسعه می دهد. این یک فرصت ایده آل برای گسترش و تعمیق لیگ افسانه ها در حالی است که از استعدادها ، ایده ها و مهارت های استودیوهای مستقل استفاده می کنید.

logo_xboxygen

Xboxygen King King: League of Legends Story

انتشار در سال 2023

پیوندی را که پسر را به یتی متحد می کند در طی سفر به منطقه ای به همان شکلی که خطرناک است ، کشف کنید. شما در یک ماجراجویی که خانواده ، دوستی و جادو را در آن ترکیب می کند ، با متحدین و دشمنان جدید ملاقات خواهید کرد.

تریلر را تماشا کنید

موجود در سال 2024 در سوئیچ و رایانه شخصی

خود را در این جعبه ماسه ای باشکوه RPG که در دنیای جادویی Bandle ، میهن Yordles ، سرگرم کننده و کرکی اتفاق می افتد ، غوطه ور کنید.

تریلر را تماشا کنید

در دسترس

در این بازی پلت فرم روایت 2D ، کوچکترین گوشه های زون دیدنی و جذاب را از طریق نگاه Ekko ، مخترع جوان یک ابزار مبتکرانه برای دستکاری زمان کشف کنید.

در دسترس

پس از سالها اسارت ، سیلاس را بازی کنید ، یک جادوگر تازه آزاد شده. کانال هایی را که مانع شما شده و پادشاهی دیماسیا را از استبداد مگی ردیاب ها رها کنید ، کشیده شود.

در حال آمدن 2023

برای یک سال پر از ماجراها آماده شوید ! نگاهی به Forge بیندازید تا یک مرور کلی از آهنگ جدید Nunu ، Convergence و بازی های Mageseeker داشته باشید که در سال 2023 منتشر می شود.

بازی ها

کنسرت بمب گذاری با هرج و مرج در اوج.

لباس در برابر خراب کردن.

گذشته را بازنویسی کنید ، آینده را کنترل کنید.

آهنگ ها هرگز نمی میرند.

جادوی رها کردن.

کمی یوردل ، یک مشکل بزرگ.

آخرین خبرها

همه اخبار را ببینید

درباره Riot Forge

ما ناشر در خدمت بازیکنان و توسعه دهندگان هستیم. مأموریت ما این است که به لطف همکاری های ما با توسعه دهندگان با استعداد و باتجربه از سراسر جهان ، بازی های جدید فوق العاده ای از League of Legends Universe را به شما ارائه دهیم.

رسانه ها

همه چیز را که به دنبال اینجا هستید پیدا کنید. ما مفتخریم که کارهای خود را به شما ارائه می دهیم. خواه از مطبوعات ، ایجاد محتوا یا چیزی بین این دو ، اگر به این عناصر رسیدید ، آنها مال شما هستند. فراموش نکنید: اگر کاری از این پرونده ها را انجام می دهید ، TaguezRiotForge در شبکه های اجتماعی و نگاهی به اطلاعیه های قانونی ما بیندازید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا نتیجه را کشف کنیم !

امروز ثبت نام کنید

چیزی از بازی های ما را از دست ندهید ، واقعی و بیشتر.

من قبول می کنم نامه های الکترونیکی گاه به گاه از بازی های Riot ، مانند اخبار ، پیشنهادات و نظرسنجی ها را دریافت کنم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده احتمالی از داده های خود با خط مشی رازداری ما مشورت کنید.