نحوه تماشای RMC Sport با Bouygues? RMC Sport ، برنامه تلویزیونی Bouygues – iProgrammetv

برنامه تلویزیونی Bouygues

مشترکین Bouygues Telecom ، می توانید به کانال های RMC Sport دسترسی پیدا کنید و بهترین بازی ها را در آن تماشا کنید لیگ قهرمانان, اکثر مسابقاتاروپا لیگ و از لیگ کنفرانس, یا حتی بزرگترین دعوا درUFC در تلویزیون ، موبایل ، رایانه لوحی یا رایانه:

RMC Sport با Bouygues Telecom

حتی اگر مشتری نباشید SFR, دسترسی به آن امکان پذیر است RMC Sport در Bouygues. در واقع ، Bouquet SFR Old Sport به RMC Sport تغییر نام داد ، دسته ای از کانال های ورزشی است که SFR آن توزیع کننده انحصاری است. اما این که همه پیروان مسابقات و مسابقات ورزشی اطمینان دارند: RMC Sport نیز برای مشتریان Bouygues در دسترس است.

RMC Sport 100 ٪ دیجیتال
RMC Sport 100 ٪ دیجیتال
+ هزینه ثبت نام: 1 €
تعهد 12 ماهه
با تعهد بدون تعهد

RMC Sport Bouygues: نحوه اشتراک ?

RMC Sport پیشنهاداتی را ارائه می دهد که به همه مشترکین Bouygues Telecom اجازه می دهد بدون تغییر اپراتور RMC Sport را تماشا کنند.

برای دسترسی به انتشار مسابقات مهم ورزشی که توسط RMC Sport مانندUFC, یا 2 بهترین بازیلیگ قهرمانان یوفا, فقط در اشتراک مشترک شوید RMC Sport 100 ٪ دیجیتال.

می توان به طور مستقیم در وب سایت RMCSport در این اشتراک مشترک شد.تلویزیون یا از آن زمان برنامه RMC Sport. تنها پیش نیاز ایجاد یک حساب کاربری است.

قیمت اشتراک RMC Sport با Bouygues چقدر است ?

قیمت اشتراک در RMC Sport با جعبه فیبر SFR 9 یورو در ماه است. قیمت برای100 ٪ پیشنهاد دیجیتال : اشتراک RMC Sport Bouygues با 19 یورو در ماه با تعهد 12 ماهه یا 25 یورو بدون تعهد است.

بنابراین با انتخاب پیشنهاد با تعهد ، صرفه جویی در هزینه می شود: قیمت سال با تعهد 228 یورو در برابر 300 یورو بدون تعهد است. با این گزینه سودمند ، پس انداز 72 یورو است.

و حتی برای ورزش بیشتر ،RMC Sport + Bein Sports همچنین از 29 یورو در هر ماه در دسترس است.

Bouygues RMC Sport را در رایانه ، تلفن هوشمند و رایانه لوحی تماشا کنید

برای تماشای همه RMC Sport فقط در برنامه های رایانه ای به وب سایت RMCSport متصل شوید.تلویزیون با حساب کاربری خود.

به منظور دسترسی RMC Sport Live و Replay در تلفن هوشمند و رایانه لوحی ، بارگیری رایگان لازم استبرنامه RMC Sport از فروشگاه اپل و فروشگاه Google Play.

برنامه بارگیری نامیده می شود RMC Sport 100 ٪ دیجیتال.

Bouygues RMC Sport را در تلویزیون تماشا کنید

همچنین می توان همه ورزش های زنده و مسابقات پخش شده توسط RMC Sport در تلویزیون. چندین روش برای دنبال کردن وجود دارد برنامه های ورزشی از یک تلویزیون:

 • برنامه RMC Sport با کنسول های بازی سازگار است باکس وت PS4 یا PS5.
 • برنامه نیز در دسترس است تلویزیون اپل وت تلویزیون اندرویدی, و در تلویزیون هوشمند تلویزیون متصل سامسونگ وت تلویزیون هوشمند ال جی.
 • اگر شما کلید کرومکاست, شما می توانید کانال های RMC Sport را با کیفیت HD در تلویزیون خود از یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی پخش کنید (Android با نسخه 4.4 یا بالاتر) و در نتیجه دسترسی جریان ورزشی RMC.
 • بالاخره ، SFR Connect TV به شما امکان می دهد برنامه های RMC Sport را مستقیماً در تلویزیون خود از طریق یک اتصال ساده پخش کنید.

RMC Sport را با Box Bouygues Telecom تماشا کنید

برای همه مشترکین Bouygues Telecom با Bbox Miami یا Bbox 4K ، امکان دسترسی به آن وجود دارد کانال های RMC Sport به طور مستقیم از جعبه ، این هم یک جعبه و هم یک رمزگذار اندرویدی است که اجازه می دهد تا با برنامه سازگار باشد.

با این bbox ، فقط بارگیری کنید برنامه RMC Sport و به یک حساب کاربری متصل شوید. این مهم است که مشخص کنیم که این امر نیاز به مشترک شدن در اشتراک دارد RMC Sport 100 ٪ دیجیتال. این تنها راه دسترسی به برنامه های ورزشی ارائه شده در کانال های RMC Sport به عنوان Bouygues در خارج از کشور است.

اگر قبلاً حساب مشتری دارید RMC Sport, شما فقط باید با استفاده از شناسه های خود به حساب خود وصل شوید.

چگونه به کانال های RMC Sport به عنوان Aboné Bouygues Telecom نگاه کنیم ?

مشترکین Bouygues Telecom ، می توانید به کانال های RMC Sport دسترسی پیدا کنید و بهترین بازی ها را در آن تماشا کنید لیگ قهرمانان, اکثر مسابقاتاروپا لیگ و از لیگ کنفرانس, یا حتی بزرگترین دعوا درUFC در تلویزیون ، موبایل ، رایانه لوحی یا رایانه:

 1. اگر Bbox Miami یا 4K Bbox دارید : برای بارگیری مستقیم برنامه RMC Sport ، از رمزگذار Android از جعبه خود استفاده کنید. با شناسه های خود ارتباط برقرار کنید یا در پیشنهاد 100 ٪ دیجیتال RMC Sport در تلویزیون یا وب خود مشترک شوید.
 2. اگر یک Miami Bbox یا 4K Bbox ندارید: شما نمی توانید از تلویزیون خود برای دسترسی مستقیم به کانال های RMC Sport استفاده کنید. شما به تجهیزات اضافی احتیاج دارید. شاید شما قبلاً آن را داشته باشید ?
 3. شما یک Chromecast دارید: برنامه RMC Sport Mobile را بارگیری کنید. با اشتراک 100 ٪ دیجیتال خود به کانال های RMC Sport دسترسی پیدا کنید و سپس از کلید Chromecast برای پخش برنامه خود در تلویزیون خود استفاده کنید.
 4. شما یک تلویزیون هوشمند سامسونگ ، تلویزیون هوشمند ال جی یا تلویزیون اندرویدی دارید: برنامه RMC Sport مستقیماً از طریق پذیرش تلویزیون هوشمند در دسترس است
 5. شما یک تلویزیون اپل دارید: از طریق برنامه RMC Sport به کانال های RMC Sport دسترسی پیدا کنید
 6. شما یک کنسول بازی Xbox One یا Xbox Serie X دارید: برنامه را مستقیماً بارگیری کنید.
 7. شما یک کنسول بازی ایستگاه 4 یا 5 دارید: کانال های RMC Sport در برنامه RMC Sport موجود در فروشگاه Play Store قابل دسترسی است.
 8. شما تجهیزاتی برای تماشای RMC Sport در تلویزیون ندارید, ما راه حل برای شما داریم: از SFR Connect TV که به شما امکان می دهد تلویزیون خود را در تلویزیون هوشمند تر کنید و با عضویت در اشتراک موازی ، به بسیاری از مطالب از جمله RMC Sport دسترسی پیدا کنید
 9. در تحرک ، در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود: RMC Sport را برای iPhone و iPad و RMC Sport برای Android بارگیری کنید
 10. در کامپیوتر شما از طریق سایت rmcsport.تلویزیون

ساده تر و سریعتر ، در پیشنهاد 100 ٪ دیجیتال RMC Sport مشترک شوید

اشتراک 100 ٪ دیجیتال راه حل دسترسی به کانال های RMC Sport با سهولت ، تحرک یا بی سر و صدا در خانه در تلویزیون شماست.

جعبه مخابرات Bouygues
به استثنای Bbox Miami/Bbox 4K

Bbox Miami
یا 4K Bbox

از طریق تلویزیون متصل /
Chromecast و Airplay

برای دسترسی به کانال های RMC Sport ، هم اکنون مشترک شوید

و لحظه ای از فصل را از دست ندهید
RMC Sport 100 ٪ دیجیتال

آرم RMC Sport

+ هزینه های ثبت نام: تعهد 1 یورو 12 ماه
RMC Sport + 100 ٪ دیجیتال
آرم RMC Sport
+ هزینه های ثبت نام: تعهد 1 یورو 12 ماه

آرم SFR سفید

تبدیل به یک مشتری SFR موبایل یا جعبه شوید و از نرخ ممتاز بهره مند شوید
در اشتراک RMC Sport
RMC Sport 100 ٪ دیجیتال بدون تعهد:

پیشنهاد معتبر در متروپولیتن فرانسه به طور مستقل از هرگونه اشتراک SFR یا اشتراک ثابت ، امکان دسترسی به مسابقات ورزشی را که توسط RMC Sport از طریق کانال های RMC Sport پخش می شود ، از طریق برنامه RMC Sport در ترمینال های سازگار یا وب سایت www امکان پذیر است.rmcsport.تلویزیون ، در سرزمین اصلی فرانسه ، از اتحادیه اروپا و DOM. حداکثر 5 صفحه و یک جلسه همزمان. لیست کانال ها و برنامه هایی که احتمالاً در حال تحول هستند. نیاز به اتصال به اینترنت دارد. Mob/Go Mobile استفاده شده در بسته تلفن همراه مشتری. پیشنهاد برای اشتراک های جدید.

RMC Sport 100 ٪ تعهد دیجیتال 12 ماه:

پیشنهاد معتبر در متروپولیتن فرانسه به طور مستقل از هرگونه اشتراک SFR یا اشتراک ثابت ، امکان دسترسی به مسابقات ورزشی را که توسط RMC Sport از طریق کانال های RMC Sport پخش می شود ، از طریق برنامه RMC Sport در ترمینال های سازگار یا وب سایت www امکان پذیر است.rmcsport.تلویزیون ، در سرزمین اصلی فرانسه ، از اتحادیه اروپا و DOM. حداکثر 5 صفحه و یک جلسه همزمان. لیست کانال ها و برنامه هایی که احتمالاً در حال تحول هستند. نیاز به اتصال به اینترنت دارد. Mob/Go Mobile استفاده شده در بسته تلفن همراه مشتری. گزینه 19 € در ماه. + 1 یورو هزینه مورد در اولین اشتراک.

تعهد 100 ٪ ورزش دیجیتال 12 ماه:

پیشنهاد شرایط معتبر در سرزمین اصلی فرانسه را به طور مستقل از هرگونه اشتراک SFR یا اشتراک ثابت ، امکان دسترسی به کانال های RMC Sport ، Bein Sports Bouquet و سایر کانال های اضافی را از طریق برنامه RMC Sport در پایانه های سازگار یا وب سایت www فراهم کنید.rmcsport.تلویزیون ، در سرزمین اصلی فرانسه ، از اتحادیه اروپا و DOM. حداکثر 5 صفحه و یک جلسه همزمان. لیست کانال ها و برنامه هایی که احتمالاً در حال تحول هستند. نیاز به اتصال به اینترنت دارد. Mob/Go Mobile استفاده شده در بسته تلفن همراه مشتری. گزینه در 34 € در ماه. موضوع 5 یورو در ماه برای هر اشتراک تا 09/13/2023. + 1 یورو هزینه مورد در اولین اشتراک.

 • اطلاعات حقوقی
 • معاونت
 • چلیک
 • پیشنهادات حرفه ای
 • بیسکویت ها
 • اطلاعات شخصی
 • گزارش محتوای غیرقانونی
 • گروه Altice
 • کد تبلیغی خود را فعال کنید
 • مورد
 • بیسکویت ها
 • گزارش محتوای غیرقانونی
 • گروه Altice
 • کد تبلیغی خود را فعال کنید
 • مورد

برنامه تلویزیونی Bouygues

با پیشنهاد Bouygues Telecom ، مشترکین می توانند از دسترسی نامحدود به انتخاب کانال های تلویزیونی رایگان و پریمیوم به صورت زنده بهره مند شوند. بسته Bbox همچنین شامل Video On Demand و گزینه های تلویزیونی Catch -up است که هرگز برنامه های مورد علاقه خود را از دست ندهید. نه تنها Bouygues Telecom بیشترین انتخاب کانال ها را در یک مکان ارائه می دهد ، بلکه بهترین قیمت ها را برای تمام بسته های خود با کیفیت HD بی نظیر دارند !

پیشنهاد تلویزیون Bbox

از بیش از 180 کانال تلویزیونی زنده لذت ببرید و با Bbox دوباره پخش کنید ، که به همه امکان می دهد چیزی را پیدا کنند ، خواه اطلاعات ، ورزش ، سرگرمی یا برنامه های آموزشی باشد. دوستداران موسیقی می توانند به کانال های رادیویی با کیفیت بالا گوش دهند. گزینه های اضافی Bbox ، مانند خدمات Premium و کانال های تخصصی ، به مشتریان اجازه می دهد تا به محتوای اختصاصی دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، کاربران امکان صرفه جویی و تماشای انتشار گازهای گلخانه ای را در راحتی خود دارند.

با برنامه تلویزیونی Bouygues مشورت کنید

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از اشتراک Telecom Box Bobogues ، اولین کاری که باید انجام دهید مشورت با شبکه برنامه های تلویزیونی است. این شامل تمام کانال های موجود است و به شما امکان می دهد فیلم ها ، اطلاعات و رویدادهای ورزشی را برای تماشای در روزهای آینده برنامه ریزی کنید. این نه تنها به شما این امکان را می دهد تا از خدمات جریان دور شوید و برنامه های خود را تغییر دهید ، بلکه در یک روز شلوغ نیز صرفه جویی می کنید ، بدون اینکه مجبور شوید بین کانال های مختلف به عقب و جلو بروید تا چیز خوبی پیدا کنید. با تشکر از شبکه برنامه های تلویزیونی ، برنامه ایده آل یا فیلم برای هر مناسبت نزدیک به کلیک است !

برنامه را برای داشتن برنامه Bbox TV در تلفن همراه بارگیری کنید

برنامه تلفن همراه Bouygues Grille TV مشورت در برنامه تلویزیونی را از همیشه آسانتر می کند ! با چند کلیک روی آیفون یا تلفن هوشمند اندرویدی خود ، بدون در نظر گرفتن کانال پخش شده در آن ، می توانید به یک برنامه به روز شده برای نمایش های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود و از شما جلوگیری کند که باید به طور مستقل به دنبال ساعت های پخش باشید و مطمئن شوید که هیچ یک از نمایش های مورد علاقه خود را از دست نمی دهید. علاوه بر این ، برنامه برنامه تلویزیونی Telecom Bouygues می تواند به راحتی یک برنامه مشاهده هفتگی را ایجاد کند ، با اعلان هایی که برنامه های مورد علاقه شما در حال شروع است. دیگر نیازی به نگرانی در مورد درگیری ها یا برنامه های از دست رفته نخواهید داشت: برنامه تلفن همراه را بارگیری کنید و از برنامه تلویزیونی از راحتی تلفن هوشمند خود مشورت کنید !