نحوه تماشای RMC Sport با نارنجی? RMC Sport ، نحوه تماشای RMC Sport در Orange? | سپتامبر 2023

نحوه تماشای RMC Sport در Orange? | سپتامبر 2023

Contents

صندوقچه
نارنجی

RMC Sport را با نارنجی تماشا کنید

در کانال های RMC Sport, دسته گل Old SFR Sport ، به بزرگترین مسابقات ورزشی زنده دسترسی پیدا کنید. اما برای مشترکین نارنجی, این دسته به طور مستقیم از a ارائه نمی شود صندوقچه, جعبه اینترنت نارنجی. با این حال ، دسترسی به آن کاملاً امکان پذیر است RMC Sport در نارنجی, بدون تغییر اپراتور.
همچنین ببینید: RMC Sport با Bouygues

RMC Sport 100 ٪ دیجیتال
RMC Sport 100 ٪ دیجیتال
+ هزینه ثبت نام: 1 €
تعهد 12 ماهه
با تعهد بدون تعهد

RMC Sport Orange: نحوه اشتراک ?

اول ، لازم است در100 ٪ پیشنهاد RMC Digital Sport. این امکان دسترسی به جریان ورزشی RMC. دسته کانال ها حتی با بودن در دسترس است مشتری نارنجی.

برای عضویت در پیشنهاد RMC Sport ، بسیار ساده است. به سایت بروید rmcsport.تلویزیون و پیشنهاد را انتخاب کنید RMC Sport 100 ٪ دیجیتال. سپس با استفاده از شناسه های خود متصل شوید یا حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

پس از عضویت خود به همه دسترسی خواهید داشت برنامه های ورزشی RMC, بدون تغییر اپراتور. دسترسی به کانال ها فوری است و دسته گل کامل را می توان با SFR Connect TV, یک تلویزیون هوشمند سازگار ، پلی استیشن یا Xbox یا به سادگی از طریق برنامه تلفن همراه در تلفن های هوشمند و رایانه لوحی.

قیمت اشتراک RMC Sport با نارنجی چقدر است ?

از این که مشتری نارنجی, قیمت اشتراک RMC Sport از 19 یورو در ماه با تعهد 12 ماهه ، یا 25 یورو در ماه بدون تعهد. فقط مشتریان SFR با اشتراک RMC Sport با قیمت 9 یورو در هر ماه از نرخ کاهش یافته بهره مند می شوند. با این وجود پیشنهاد 100 ٪ دیجیتالی با درگیری هنوز هم امکان صرفه جویی در 72 یورو در سال را فراهم می کند.

پیشنهادات همراه نیز ارائه می شود, RMC Sport + Bein Sports از 29 یورو در ماه.

RMC Sport Orange: چگونه می توان از دسته گل در تلویزیون خود لذت برد ?

در کانال های RMC Sport حتی با بودن از مجموعه تلویزیونی شما در دسترس هستند مشترک. روش های مختلفی برای لذت بردن از دسته گل به طور مستقیم از اتاق نشیمن شما وجود دارد.

راه اول داشتن یک تلویزیون متصل (تلویزیون هوشمند). با تشکر از اینترنت ، می توان به تمام مطالب موجود در دسترس توسط RMC Sport. در واقع ، این نوع تلویزیون به شما امکان می دهد بارگیری کنیدبرنامه RMC Sport و به این ترتیب به دسته کانال های ورزشی دسترسی داشته باشید. پیدا کردن و بارگیری بسیار آسان ، فقط باید شناسه های خود را وارد کنید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید.

علاوه بر تلویزیون های متصل ، امکان پذیر است SFR Connect TV. اگرچه لازم است 69 یورو بپردازید ، اما استفاده از آن بسیار آسان است و هر نوع اپراتور تلویزیون را به هم وصل کنید سازگار است. فقط آن را از طریق درگاه HDMI و Voila به تلویزیون وصل کنید.

همچنین می توان به آن نگاه کرد کانال های RMC Sport بر تلویزیون اندرویدی یا تلویزیون اپل. برای بهره مندی از آن ، اگر تلویزیون برند اپل است ، باید برنامه Google Cast را برای تلویزیون Android یا AirPlay بارگیری کنید. پس از آن ، برنامه RMC Sport در دسترس است و پخش در تلویزیون احتمالی شما.

اگر تلویزیون را به هم وصل نکرده اید و دریافت تلویزیون اتصال برای شما غیرممکن است ، مشکلی نیست: RMC Sport Live به لطف تلفن یا رایانه لوحی شما در دسترس استبرنامه همراه.

اگر دستگاه های شما دارای سیستم عامل Android هستند ، می توانید از آن نیز استفاده کنید Google Chromecast. با یک کلید Chromecast که در HDMI به تلویزیون متصل است ، تمام محتوایی که از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود تماشا می کنید در اتاق نشیمن شما موجود است.

سرانجام ، برای دارندگان a پلی استیشن 4 یا 5 یا باکس, نگاه کردن به آن آسان است دسته گل RMC مستقیماً در تلویزیون خود. بدون لوازم جانبی لازم ، می توانید برنامه را مستقیماً از نابینایان این کنسول های بازی بارگیری کنید.

چه کانال هایی با RMC Sport Orange موجود است ?

دسته گل RMC Sport Orange حاوی همه کانال های ورزشی.

با عضویت در RMC Sport ، در اینجا کانالهای موجود در دسترس شما هستند:

 • RMC Sport 1 & RMC Sport 2 : این کانال ها تمام مسابقات اختصاص داده شده را پخش می کنند فوتبال, مخصوصاً معتبر لیگ قهرمانان یوفا, و همچنین اکثر مسابقاتاروپا لیگ و از لیگ کنفرانس. آنها همچنین به شما امکان می دهند همه مسابقات دیگر را دنبال کنید ، مانند ورزش های رزمی با MMA و بوکس (بهترین جلسات UFC پخش می شود از RMC Sport).
 • RMC Sport UHD : برای کیفیت فوق العاده با کیفیت بالا ، این کانال برای شما ساخته شده است. تنها شرط این است که تلویزیون شما است 4K سازگار.

ساده تر و سریعتر ، در پیشنهاد 100 ٪ دیجیتال RMC Sport مشترک شوید

اشتراک 100 ٪ دیجیتال راه حل دسترسی به کانال های RMC Sport با سهولت ، تحرک یا بی سر و صدا در خانه در تلویزیون شماست.

صندوقچه
نارنجی

از طریق تلویزیون متصل /
Chromecast و Airplay

نحوه تماشای RMC Sport در Orange ? | سپتامبر 2023

ادم مانوئل

RMC Sport در نارنجی

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی یا موبایل را در Orange تهیه کنید ?

با عضویت در یک پیشنهاد نارنجی با مشاوران SELECTRA ، پس انداز کنید:

RMC Sport دسته ای از SFR Sport است که از جمله موارد دیگر ، لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا پخش می شود. دسته گل RMC Sport به عنوان گزینه ای برای مشترکین نارنجی که می خواهند از کانال های ورزشی موجود در دسته گل لذت ببرند در دسترس است. کانال های موجود ، نحوه اشتراک و نحوه دسترسی به کانال های دسته گل RMC Sport در نارنجی چیست ?

شما می خواهید از پیشنهاد ورزشی لحظه ای استفاده کنید ?

سرویس Selectra رایگان

پیشنهاد RMC Sport Online را مشترک کنید

 • ضروری
 • RMC Sport یک دسته گل تلویزیونی 100 ٪ اسپرت است که توسط SFR تنظیم شده است ، با 12 ماه تعهد ، با قیمت 19 یورو در ماه در دسترس است نارنجی, در 100 ٪ دیجیتال (پیشنهاد معتبر در 22 سپتامبر 2023). برای اشتراک ، به وب سایت SFR-RMC Sport بروید.
 • مشتریان نارنجی نمی توانند به طور مستقیم به کانال های RMC Sport دسترسی پیدا کنند صندوقچه.
 • RMC Sport در سایر اپراتورها نسبت به نارنجی در دسترس است. SFR آن را با 9 یورو در ماه با تعهد بیش از 12 ماه یا 15 € در ماه بدون تعهد با پیشنهادات جعبه خود ارائه می دهد. برای بهره مندی از آن ، به سادگی تماس بگیرید 09 71 07 88 23 یا به یاد داشته باشید به صورت رایگان.
 • شما هنوز نارنجی مشترک نکرده اید و می خواهید پیشنهادات اینترنتی آنها را بدانید ? برای مشورت LiveBox ADSL یا LiveBox Fiber Optic خود به سایت خود بروید.

دسته RMC Sport با نارنجی چقدر است ?

شما می خواهید یک پیشنهاد LiveBox را بیرون بیاورید ?

RMC Sport یک دسته SFR در دسترس است اختیاری با نامزدی 12 ماه در 19 € در ماه و بدون تعهد در 25 € در ماه برای مشترکین نارنجی که مایل به تغییر اپراتور نیستند.

کانال های SFR RMC Sport یک است 100 ٪ پیشنهاد دیجیتال در نارنجی برای تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه و تلویزیون متصل. این بدان معنی است که تمام کانال های دسته گل RMC Sport به طور مستقیم در LiveBox Orange (برخلاف کانال Sport در فرانسه) در دسترس نیستند ، همانطور که در جعبه های SFR وجود دارد.

فیبر LiveBox + بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی

به جای 69.98 یورو در ماه
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

در مشتریان نارنجی با این حال می تواند به کانال ها دسترسی پیدا کند ، اما فقط پخش از طریق یک برنامه در رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا تلویزیون متصل آنها. این دسته جدید می خواهد یوتیوب ورزش باشد.

سپس می توانید مسابقات ورزشی را پخش کنید روی صفحه بزرگ اگر Chromecast ، AirPlay یا Multimedia Android Multimedia Box یا Apple TV دارید.

RMC Sport Orange: نحوه اشتراک در RMC Sport به عنوان مشتری نارنجی ?

شما نمی خواهید اپراتور را تغییر دهید و در یک جعبه SFR مشترک شوید ? اگر از شبکه نارنجی و خدمات مشتری آن راضی هستید ، مانندمشترکین جعبه موبایل و/یا اینترنت, دسترسی به RMC Sport Orange از طریق یک انجام می شود سکوی جریان بسیار شبیه به پلت فرم جریان Netflix (فیلم ها و سریال).

RMC Sport در 100 ٪ دیجیتال با نارنجی از مزایای آن بهره می بردRMC Sport Orange, ممکن است. برای انجام این کار ، مستقیماً به وب سایت SFR-RMC Sport بروید تا این گزینه را انتخاب کنید RMC Sport 100 ٪ دیجیتال در ماه 19 یورو با تعهد 12 ماه یا 25 یورو در ماه بدون تعهد در هر زمان قابل خاتمه است.

چه زنجیرهایی در دسته RMC Sport با نارنجی گنجانده شده است ?

RMC Sport دسته ای است که شامل می شود 6 کانال و 12 کانال رویداد اختصاص داده شده به ورزش. این دسته گل ، که قبلاً با عنوان SFR Sport شناخته می شد ، امروزه ، RMC Sport نامیده می شود. SFR در واقع تصمیم گرفته است تا تمام کانال های ورزشی خود را در یک دسته گل ، RMC Sport جمع کند.

کانال های تلویزیونی

این دسته جدید از دیگر اپراتورها ، اختیاری ، برای مشترکانی که مایل به مشاهده مسابقات مختلف ورزشی هستند ، در دسترس است. این به ویژه مورد نارنجی است که دسته گل RMC Sport را ارائه می دهد پرداخت اختیاری در LiveBox خود.

دسته گل RMC Sport دارای چندین کانال ورزشی است:

 • RMC Sport 1 (قبلاً SFR Sport 1): این کانال در مسابقات فوتبال و به ویژه مسابقات لیگ قهرمانان یوفا ، لیگ کنفرانس یوفا ، لیگ یوفا اروپا و لیگ برتر تخصص دارد.
 • RMC Sport 2 (قبلاً SFR Sport 2): این کانال به انتشار بسکتبال ملی و بین المللی ، راگبی ، دو و میدانی ، ژیمناستیک ، شنا ، تنیس ، والیبال ، هندبال ، کشتی و غیره اختصاص داده شده است.
 • RMC Sport 3 (قبلاً SFR Sport 3 و SFR Sport 4): این زنجیره به توزیع ورزش های شدید ، ورزش های زمستانی ، ورزش های تخته ، (BMX ، اسکیت ، گشت و گذار ، اسنوبورد ، موتورسواری و غیره اختصاص داده شده است.) یا اسب سواری.
 • RMC Sport UHD (قبلاً SFR Sport 4K): کانال در مسابقات فیلمبرداری شده در UHD (فوق العاده عالی) ، مانند لیگ قهرمانان یوفا ، به عنوان مثال ، تخصص دارد.
 • RMC Sport 4 (قبلاً SFR Sport 5): این زنجیره به هنرهای رزمی و ورزش های جنگی اختصاص داده شده است (بوکس ، موی تایلندی ، سومو ، مبارزه ، مبارزه نهایی ، MMA و غیره.).
 • اخبار ورزشی RMC (قبلاً BFM Sport): این کانال در اخبار ورزشی مداوم تخصص دارد.

حقوق جدید تلویزیون فوتبال برای پیدا کردن همه چیز در مورد اشتراک های مختلف فوتبال و مسابقات موجود ، با مقاله ما که منحصراً به حقوق تلویزیون فوتبال اختصاص داده شده است ، مشورت کنید.

برنامه RMC Sport در تمام صفحه های متصل به نارنجی موجود است

عملکرد مشترک

برای عضویت در کانال های RMC Sport از طریق وب سایت آنها همانطور که در بالا توضیح داده شده است یا با بارگیری مستقیمبرنامه RMC Sport, در iOS و Android و با مشترک شدن تنها پیشنهاد موجود ، به عبارت دیگر 100 ٪ دیجیتال موجود است. در اینجا خلاصه ای از مراحل دنبال شده است:

 • شما باید نصب کنیدبرنامه RMC Sport در رایانه لوحی شما, از طریق تلفن یا تلویزیون متصل خود ، از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App. برنامه رایگان است.
 • دسترسی به RMC Sport Orange در رایانه, فقط به وب سایت RMC Sport بروید.تلویزیون.
 • در گروه از طریق پیشنهاد دیجیتال 100 ٪ ما مشترک شوید, روی کلیک کنید من از آن استفاده می کنم برای عضویت در دسته گل RMC Sport با قیمت 19 یورو در ماه/ماه.
 • سپس شما به a هدایت خواهید شد صفحه پرداخت که می توانید داده های شخصی خود را وارد کنید و ایجاد یک حساب.

همچنین می توانید مشترک شوید RMC Sport + Bein Sport Bouquet برای 29 یورو در ماه ! دسته گل RMC Sport در Orange یک است پیشنهاد غیر اتصال, بنابراین می توانید در صورت تمایل می توانید اشتراک خود را لغو کنید. توقف اشتراک شما در ماه بعد به پایان می رسد.

کانال های نارنجی RMC Sport را روی صفحه بزرگ تماشا کنید

شما می خواهید دنبال کنید لیگ قهرمانان, آنجا لیگ برتر و مناروپا لیگ روی صفحه بزرگ ? اگر پیشنهاد دیجیتال 100 ٪ به مشترکین نارنجی اجازه می دهد تا کانال های RMC Sport را که در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود پخش می شوند ، مشاهده کنند ، همچنین روش های دیگری برای لذت بردن از کانال های RMC Sport با نارنجی روی صفحه بزرگ وجود دارد بدون اینکه مشتری SFR باشد.

به لطف جعبه تلویزیون Connect به RMC Sport با نارنجی از تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید

SFR خود را فراهم می کند جعبه اتصال تلویزیون که به شما امکان می دهد از دسته گل RMC Sport استفاده کنید حتی اگر در یک اپراتور دیگر مشترک شده اید:

 • یک جعبه تلویزیون اتصال آنلاین یا در یک فروشگاه SFR بخرید. جعبه تلویزیون اتصال 69 یورو هزینه دارد.
 • سپس جعبه تلویزیون اتصال خود را به تلویزیون خود وصل کنید.
 • تمام کاری که شما باید انجام دهید عضویت در آن است RMC Sport Orange.

اکنون می توانید از کانال های RMC Sport در تلویزیون خود استفاده کنید. این گزینه بسیار ساده است و به شما امکان می دهد مسابقات مورد علاقه خود را در صفحه بزرگ مشاهده کنید ، همچنین از ماه اول اشتراک به RMC Sport به صورت رایگان بهره می برد اگر در این پیشنهاد در 19 یورو در ماه با تعهد 12 ماه مشترک شوید.

دسترسی به RMC Sport با نارنجی از برنامه RMC Sport در Android TV و Apple TV

یک جعبه سازگار با تلویزیون Android یا Apple TV امکان دسترسی به کانال ها را فراهم می کند RMC Sport Orange. برای انجام این کار ، این سه مرحله را دنبال کنید:

 1. از جعبه تلویزیون Android خود را به فروشگاه Google Play یا درفروشگاه برنامه از Apple TV شما.
 2. برنامه RMC Sport را نصب کنید.
 3. به یاد داشته باشید که درپیشنهاد RMC Orange Sport و برنامه را از جعبه تلویزیون Android یا Apple TV خود راه اندازی کنید تا شروع به تماشای کنید !

دسترسی به RMC Sport با نارنجی از تلویزیون هوشمند خود

دقیقاً مانند جعبه سازگار با تلویزیون Android یا Apple TV ، چند تلویزیون های هوشمند به شما امکان دسترسی به کانال های RMC Sport را از طریق برنامه می دهد. این به ویژه در مورد تلویزیون هوشمند سامسونگ !

برای اشتراک ، مراحل بسیار شبیه به Android TV و Apple TV است. شما باید نصب کنیدبرنامه RMC Sport در تلویزیون هوشمند خود ، به صورت آنلاین مشترک شوید و سپس برنامه را برای دسترسی به همه شروع کنید کانال های RMC Sport در نارنجی.

دسترسی به RMC Sport Orange از برنامه تلفن همراه RMC Sport و Google Chromecast

کروماتک

همانطور که دیدیم ، لذت بردن از کانال های RMC Sport از تلفن هوشمند خود با یک برنامه موبایل نارنجی بسیار ساده است. فقط بارگیری کنیدبرنامه RMC Sport پس از عضویت.

با این حال ، برای استفاده کامل از مسابقات ورزشی ، دیدن آنها در صفحه بزرگ راحت تر است. برای این می توانید ویدیوی شما, به این معنی است که به لطف محتوای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را در تلویزیون پخش کنید Google Chromecast.

Google Chromecast استفاده می کند شبکه فای از خانه خود به منظور اینکه صفحه های مختلف خود را وصل کنید بین آنها. بنابراین تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما باید به همان شبکه وای فای که Chromecast شما.

پس از آن لازم است که Google Chromecast را که به شکل A می رسد ، متصل کنید کلید HDMI کوچک پشت مجموعه تلویزیونی خود. سپس می توانید هر آنچه را که از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به آن نگاه می کنید ، بازی کنید.

به همین روش ، می توانید با اتصال رایانه لوحی یا لپ تاپ خود به تلویزیون خود با کابل HDMI ، مسابقات مورد علاقه خود را روی صفحه بزرگ تماشا کنید !

چگونه می توانید اشتراک دیجیتال RMC Sport خود را هنگام نارنجی خاتمه دهید ?

اول از همه شما باید مدت زمان تعامل خود را شناسایی کنید ، در واقع وجود دارد 2 اشتراک دیجیتال RMC Sport وقتی در نارنجی هستید:

 • پیشنهاد به 25 €/ماه بدون تعهد
 • پیشنهاد به 19 یورو/ماه با تعهد 12 ماه

پیشنهاد غیر اتصال را با 25 € در ماه خاتمه دهید

فقط مراحل زیر را طی کن:

 • به صفحه خود بروید فضای مشتری دیجیتال RMC Sport
 • وارد کن مشخص کننده و شما رمز عبور RMC Sport
 • روی برگه کلیک کنید خدمات شما
 • بخش تحت عنوان را انتخاب کنید اشتراک ماهانه RMC Sport
 • سپس بر روی نماد به شکل کلیک کنید سبد برای شما اشتراک مشترک
 • شما فقط باید تایید شما خاتمه دادن

شما البته می توانید شما باشید بازسازی کردن به پیشنهاد RMC Sport در هر زمان. برای انجام این کار ، فقط به بخش بروید خدمات من و یک بار دیگر اشتراک را انتخاب کنید RMC Sport با انتخاب پیشنهادی که مورد علاقه شما باشد.

زمان عقب نشینی:
تو باید روز قبل از تجدید اشتراک شما برای پایان دادن به اشتراک خود ، یعنی می گویند یک روز قبل از تاریخ اشتراک. مراقب باشید ، پس از این دوره ، برای شما بازسازی خواهید شد یک ماه.

بسته بندی را با اشتراک 12 ماهه در 19 € در ماه دوباره پر کنید

برای این بسته ، این است غیرممکن برای خاتمه قرارداد قبل از مدت 12 ماه درگیری. بنابراین شما در طی RMC Sport در طول تمام 12 ماه که درگیر هستید و بنابراین برای مدت زمان قرارداد از 19 یورو در ماه گرفته می شود.

با این حال ، الگوهای وجود دارد خاص و قانونی که برای آن امکان وجود دارد منتظر پایان تعهد به خاتمه RMC Sport نباشید : بیکاری پس از از دست دادن یک قرارداد دائمی ، ورشکستگی شخصی ، بهبودی یا انحلال اجباری ، موارد بیش از حد ، بستری یا مرخصی بیمار بیش از سه ماه ، حبس ، مرگ ، حرکت برای مدت طولانی در خارج از قلمرو ملی و غیره. در مواردی که در بالا ذکر شد ، درخواست خاتمه باید با a همراه باشد اثبات. پس از آن لازم است که فسخ از طریق پست ، در نامه ثبت شده ، به RMC Sport ارسال کنید.

سوالات متداول

کانال نارنجی RMC Sport چیست ?

کانال های RMC Sport در LiveBox شما به شرح زیر است: 33 برای زنجیره RMC Sport 1, 34 برای زنجیره RMC Sport 2, 35 برای زنجیره RMC Sport 3, 36 برای زنجیره RMC Sport 4, 37 برای زنجیره RMC Sport UHD, 52 برای زنجیره اخبار ورزشی RMC.

چگونه RMC Sport را با نارنجی داشته باشیم ?

لذت بردن از RMC Sport Orange شما باید در نسخه دیجیتالی RMC Sport که با همه اپراتورها سازگار است زیرا این یک پیشنهاد است اوت.