پاریس ، ماجراجویی Robot-Pizza Pazzi به پایان رسید | Actu Paris ، Val D Europe. Pazzi به پایان رسیده است: ربات Pizzaïolo پیش بند را آویزان می کند | مارن

وال د اروپا. پاززی تمام شد: ربات پیتزائولو پیش بند را آویزان می کند

در شبکه ها ، تیم بالاتر از همه بهترین ها از تاریخ آن: “پاززی در انحلال اجباری قرار گرفت و ماجراجویی امروز پس از 9 سال کار سخت به پایان رسید” ، این شرکت بدون اینکه به جزئیات بپردازد توضیح می دهد.

در پاریس ، ماجراجویی Robot-Pizza Pazzi به پایان رسیده است

دادگاه تجاری Meaux (Seine-et-Marne) انحلال اجباری Pazzi را تلفظ کرد. در پاریس ، رستوران قطعاً درهای خود را بسته است.

در Pazzi ، پیتزا ها توسط یک ربات تهیه شده بودند. رستوران در پاریس بسته شد

پایان دادن به ربات پیتزا از پازیا. در آغاز اکتبر 2022 ، دادگاه تجاری Meaux (Seine-et-Marne) انحلال اجباری شرکت متولد شده در مونتوراین. در این روند ، رستوران پاریس, دومی که استارتاپ باز شد ، پرده را رها کرد.

یک رستوران در Beaubourg

“شروع کار در شبکه های اجتماعی اعلام کرد:” Pazzi در انحلال اجباری قرار گرفت و ماجراجویی امروز پس از 9 سال کار به پایان رسید. “. این شرکت در سال 2013 ایجاد شد.

“در سال 2013 ، سیریل و سباستین می خواستند فست فود را قوی کنند تا بتوانند در هر زمان ، مدتها قبل از آن ، پیتزا های خوبی بخورند کووید به گزارش این شرکت.

در ژوئیه سال 2021 ، او یک رستوران در پاریس در نزدیکی افتتاح کرد باسن. او سپس قول داد که به لطف ربات خود می تواند 80 پیتزا در ساعت تهیه کند.

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
 • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.fr/ile-de-france/paris_75056/a-paris-l-adventure-du-robot-pizza-pazzi- est-erminee_54914765.HTML

آخرین اخبار

اخبار پاریس

بیشترین خوانده شده

فرانسه

خبرنامه Actu Paris مجموعه ای از بهترین موارد موجود در جعبه ایمیل شما !

 • فیس بوک
 • توییتر
 • خوراک RSS
 • دلهره

شهرها

© 2023 اخبار.FR ، بازداشت شده و با استفاده از Publihebdos و شرکتهای تابعه آن استفاده شده است.
اقامتگاه اختصاصی: DIS ، Digital Ad Trust و ACPM. طراحی و طراحی: Datagif.

من یک اکانت از قبل دارم

یک منطقه را انتخاب کنید یا یک شهر را جستجو کنید

محتوای خارجی
ما نمایش این محتوای ویدئویی/صوتی را برای احترام به انتخاب های شما از نظر کوکی ها مسدود کردیم. با کلیک بر روی “مشاوره” ، شما سپرده کوکی ها را با خدمات ویدیویی آنلاین مانند YouTube ، Dailymotion می پذیرید. شما می توانید با کلیک بر روی “تغییر کوکی های من” در بخش خدمات در پایین این صفحه ، گزینه های خود را در هر زمان تغییر دهید.

محتوای خارجی
ما نمایش این محتوا را برای احترام به انتخاب های شما از نظر کوکی ها مسدود کرده ایم. با کلیک بر روی “مشاوره” ، شما سپرده کوکی ها را با خدمات ویدیویی آنلاین مانند YouTube ، Dailymotion می پذیرید. شما می توانید با کلیک بر روی “تغییر کوکی های من” در بخش خدمات در پایین این صفحه ، گزینه های خود را در هر زمان تغییر دهید.

محتوای خارجی
ما نمایش این اینفوگرافیک را برای احترام به انتخاب های شما از نظر کوکی ها مسدود کرده ایم. با کلیک بر روی “مشاوره” ، شما سپرده کوکی ها را با خدمات ویدیویی آنلاین مانند YouTube ، Dailymotion می پذیرید. شما می توانید با کلیک بر روی “تغییر کوکی های من” در بخش خدمات در پایین این صفحه ، گزینه های خود را در هر زمان تغییر دهید.

Val D’Europea. پاززی تمام شد: ربات پیتزائولو پیش بند را آویزان می کند

Pazzi ، اولین پیتزا فروشی رباتیک در 7 اکتبر در مرکز خرید وال D بسته شد

در مرکز خرید Val D’Euroue ، در Serris ، Pizzeria Pazzi در 7 اکتبر 2022 پس از 4 سال فعالیت بسته شد. با این حال ، او چیزی برای فتنه با “Pizzaïobot” خود داشت ، یک روبات قادر به ساخت پیتزا به طور مستقل ، تا 80 در ساعت !

پرده برای ماجراجویی Pazzi ، متولد Seine-et-Marne در محل شرکت Ekim ، مستقر در مونتوراین. بنابراین کاملاً طبیعی است که اولین پیتزا فروشی روباتیک در نوامبر 2019 ، در قلب مرکز خرید Val D’Europe افتتاح شده بود. از این پس ، پرده پایین می آید و یک کلمه کوچک از شرکت از مشتریانی که به طعم پیتزا ها آمده اند کاملاً توسط روبات معروف پاززی تهیه شده اند ، تشکر می کند.

در گیرنده ، پاززی درهای خود را می بندد

در شبکه ها ، تیم بالاتر از همه بهترین ها از تاریخ آن: “پاززی در انحلال اجباری قرار گرفت و ماجراجویی امروز پس از 9 سال کار سخت به پایان رسید” ، این شرکت بدون اینکه به جزئیات بپردازد توضیح می دهد.

ما به گوش خود لبخند می زنیم زیرا ما به مسیر طی شده بسیار افتخار می کنیم و فکر می کنیم بهترین ها هنوز هم هستند.

پازیا

او تأکید می کند که چالش فنی ، ایجاد 130 شغل برای دو رستوران ، سریس و جوانترین در پاریس است و از شرکا و سرمایه گذاران خود تشکر می کند. و البته مشتریان آن. “کف دست گرسنگی ! “نتیجه گیری شرکت.

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
 • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.fr/ile-de-france/serris_77449/val-deurope-pazzi-quet-fini-le-robot-pizzaiolo-racroche-le-tablier_5446467777.HTML

پیتزا ربات

عکس پیتزا

تصویر پوستهتصویر بیکنتصویر موشکیتصویر گوجه فرنگی

اول خمیر . به لطف آرد محلی ما ، تازه ، ریز و نرم و نرم به دلخواه ، ساخته شده توسط مولینز پل دوپویس ساخته شده است.
سپس دستور العمل ها. خیلی خوشمزه ! مواد تشکیل دهنده AOP ، IGP و سبزیجات ارگانیک که در فصل در فرانسه و ایتالیا برداشت می شوند.
همه تصور شده توسط قهرمان سه گانه جهان پیتزا تیری گرافغنینو ، و با لطف و دقت توسط پاززی ، پیتزاپوت فداکار ما ساخته شده است .

تصویر پیتزا

عکس پیتزا

تصویر

ماهی تن
از ماهیگیری پایدار

تصویر قارچ

قارچ
ارگانیک از ایتالیا

تصویر بادمجان

تصویر پنیر 2

تصویر سس گوجه فرنگی

سس گوجه فرنگی ایتالیایی

تصویر زیتون

فقط
شماره 10
در پیتز من

فقط
شماره 10
در پیتز من

“پیشنهاد
بهترین پیتز,
پوسته از پوسته “

همه دوستداران پیتزا این را می دانند: خمیر پایه است. و از آنجا که در پایه های جامد است که ما زیباترین سازه ها را برپا می کنیم (مانند برج پیتز) ، ما دستور مخفی خود را فاش می کنیم.

درباره خمیر بیشتر بدانید

تصویر پیتزا

تصویر پوسته

درباره خمیر بیشتر بدانید

تصویر پیتزا

پزی ، اول
آشپز پیتزاوبوت !

Cyrill & Sébastien با توجه به داستان های دوران کودکی آنها ، و شخصیت های کاریزماتیک Nono ، R2D2 یا Johnny 5 ، به سرعت این اعتقاد را ایجاد می کنند که آنها را برای اختراع ایده آل برای ماجراجویی آشپزی زندگی خود به عهده بگیرند.

تصویر پوسته

پیتز ما
از لحظه

Thonton Pazzi

Thonton Pazzi

برچسب Tuna MSC �� ، زیتون ، موززا

پاززی سبز

پاززی سبز

پایه خامه ، کدو سبز ، بادمجان ، بز ، موززا

منوی Pazzino

منوی Pazzino

Margharizza + یک بچه های ولووییک + یک pom’potes