نحوه تماشای Roland-Garros 2023 Free در Amazon Prime Video?, Roland-Garros 2023 در Amazon Prime Video یا France TV: چه بازی هایی را برای دیدن چه کانال زنده ببینید? پاریسی

Roland-Garros 2023 در Amazon Prime Video یا France TV: چه بازی هایی را برای دیدن چه کانال زنده ببینید

  • پاریسی
  • با تکنولوژی

نحوه تماشای Roland-Garros 2023 Free در Amazon Prime Video ?

مانند هر سال ، بهار از بازگشت مسابقات بین المللی تنیس رولان گاروس خبر می دهد. خانه بزرگ فرانسوی این یکشنبه رسماً آغاز می شود. در اینجا کشف کنید که چگونه می توانید Roland-Garros 2023 را به صورت رایگان در پلت فرم ویدیویی آمازون تماشا کنید.

ارسال شده در تاریخ 05/28/2023 ساعت 8:40 صبح

نوشتن سرمایه در تهیه این مقاله شرکت نکرد.

126 بازیکن در این نسخه جدید 2023 رولان گاروس به رقابت می پردازند تا در این مسابقات موفق به کسب مسابقات شوند. سال گذشته ، ایگا Swiatek لهستانی و رافائل نادال اسپانیایی در این رقابت ها پیروز شدند. لهستانی مورد علاقه بزرگ Roland-Garros 2023 است. با این حال ، رافائل نادال قادر به دفاع از عنوان خود نخواهد بود و سعی در پیروزی در پانزدهمین فرانسوی گراند بزرگ چلم در پی بسته بندی خود (مصدومیت لگن). مورد علاقه بزرگ این رقابت ، هموطن او ، کارلوس آلکاراز جوان است. از 28 ماه مه تا 11 ژوئن ، مسابقات روز را از ساعت 11 صبح تا آقایان فینال نهایی که در روز یکشنبه ، 11 ژوئن از 3 بعد از ظهر در دادگاه فیلیپ-چاتریه برگزار می شوند ، پیدا کنید. در کانال های فرانسه 2 ، فرانسه 3 و فرانسه 4 ، می توانید تمام مسابقات مسابقات را پیدا کنید ، به استثنای 10 جلسه 10 شب (از جمله 2 مرحله یک چهارم) و تمام مسابقات دادگاه Simonne- ماتیو که منحصراً در پلتفرم ویدیویی آمازون پخش می شوند. در اینجا نحوه تماشای Roland-Garros 2023 را به صورت رایگان در Amazon Prime Video کشف کنید.

Amazon Prime Video یک پیشنهاد آزمایشی رایگان 30 روزه را به همه مشترکین جدید خود ارائه می دهد. این رقابت که دقیقاً 15 روز است ، این پیشنهاد استثنایی امکان مشاهده همه مسابقات پخش شده از پلت فرم جریان رایگان را فراهم می کند. برای انجام این کار ، برای باز کردن یک حساب کاربری باید به برنامه رسمی یا وب سایت Premium Video بروید. هنگامی که یک عضو هستید ، می توانید از همه مسابقات Roland-Garros 2023 که بر روی این سیستم عامل پخش شده است و سایر محتوای دیگر (فیلم ها ، سری ها ، نمایش ها ، برنامه ها و غیره استفاده کنید ، استفاده کنید.). در پایان رقابت می توانید اشتراک خود را به صورت رایگان لغو کنید یا انتخاب کنید تا آن را گسترش دهید. اگر قبل از پایان دوره آزمایشی اشتراک نگذارید ، اشتراک به طور خودکار با قیمت 69.90 یورو در سال تمدید می شود. با استفاده از Amazon Prime Video ، Streaz Roland-Garros به لطف برنامه Prime Video یا مستقیماً در وب سایت PrimeVideo از همه دستگاه های متصل شما (تلویزیون متصل ، تلفن هوشمند ، رایانه ، رایانه لوحی) مطابقت دارد.کم.

برخی از پیوندها می توانند کمیسیون سرمایه ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند.

ویدیوی نخست وزیر رولان گاروس

Roland-Garros 2023 در Amazon Prime Video یا France TV: چه بازی هایی را ببینید که در کدام کانال زندگی می کنند؟

  • پاریسی
  • با تکنولوژی

پخش آفریقای جنوبی - ایرلند: چه ساعتی و در کدام کانال برای تماشای مسابقه راگبی زنده؟برست - لیون: چه ساعتی و در کدام کانال برای تماشای مسابقه به صورت زنده؟انتشار انگلیس - شیلی: چه ساعتی و در کدام کانال برای تماشای مسابقه به صورت زنده؟نتایج EUROMILLIONS FDJ جمعه 22 سپتامبر 2023

بازی های شستشوی جام زنده: چه ساعتی و در چه کانال مسابقه تنیس را دنبال می کنند؟The Continental: نحوه تماشای این سریال را به صورت رایگان در جهان جان ویک کشف کنیدموناکو - پخش خوب: چه ساعتی و در کدام کانال برای تماشای مسابقه به صورت زنده؟پخش فرانسوی-نامیبیا: چه ساعتی و در کدام کانال برای تماشای مسابقه به صورت زنده؟

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

  • فروش فلش در تلفن هوشمند OnePlus 10T از دست نمی رود
  • NBA 2K24: از بازی بسکتبال مرجع با کمتر از 46 یورو استفاده کنید
  • این هدست بلوتوث Lenovo را به فروش رساند با قیمت بی نظیر در دسترس است
  • در حالی که از معاملات مگا خوب در وب سایت رسمی لذت می برید ، خود را با تلفن هوشمند Samsung Galaxy Z Flip5 درمان کنید
  • انتخاب خرید