رادیاتور اینرسی متصل | Rothelec ، رادیاتورهای برقی: چگونه می توان آنها را به لطف برنامه نویسان متصل کرد

رادیاتورهای برقی: نحوه اتصال آنها به لطف برنامه نویسان

Contents

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

رادیاتور اینرسی متصل: کدام مدل را انتخاب کنید ?

رادیاتورهای برقی امروز کاملاً به نیازهای خانه های ما پاسخ می دهند. تنظیم آسان ، آنها هم کارآمد و هم اقتصادی هستند. موفق ترین دستگاه از نظر گرمایش برقی ، رادیاتور اینرسی قابل برنامه ریزی متصل به راحتی گرمایش عالی و عملکرد انرژی بسیار خوبی را ارائه می دهد. به طور خاص ، امکان تنظیم دقیق دما در هر اتاق از محل اقامت امکان پذیر است.

پس چگونه گرمایش الکتریکی متصل ? مزایا چیست ? و چرا تصمیم به تجهیز محل اقامت خود دارید مدل های سازگار با محیط زیست با روتلک ?

چگونه یک رادیاتور اینرسی کار می کند ?

رادیاتور اینرسی متصل

آ رادیاتور در اینرسی دستگاهی است که به لطف برق کار می کند. با شروع ، جریان الکتریکی از مقاومت نصب شده در دستگاه عبور می کند. این مقاومت الکتریکی گرما ایجاد می کند ، که آن را به قلب گرمایش منتقل می کند. سپس در سراسر نمای خود پخش می شود ، تا گرمای ملایم و همگن در اتاق ارائه دهد. با بهره گیری از اینرسی قابل توجه ، دستگاه حتی در صورت خاموش بودن همچنان به گرما ادامه می دهد.

دو نوع مدل وجود دارد. رادیاتورهای اینرسی مایع مجهز به قلب گرمایش مایع هستند که به شکل مایع انتقال حرارت است. اگر گرما ثابت و دلپذیر باشد ، با این وجود خطر نشت را نشان می دهد. رادیاتورهای بی تحرکی خشک از یک قلب گرمایش جامد ، متشکل از یک ماده نسوز (مانند سرامیک یا آجر) ، آلومینیوم یا چدن فولادی کار می کنند. بنابراین آنها هیچ خطری از نشت ندارند. قدرت تجمع آنها نیز جالب تر از مدل های دارای قلب گرمایش مایع است.

برای انتخاب مدل مناسب به چه معیارهایی نگاه می کنید ?

برای تمایز رادیاتورها با اینرسی ، موجود در بازار ، باید 3 مفهوم اساسی را روشن کنید:

 • راحتی حرارتی: این راحتی است که در داخل خانه احساس می شود ، که مستقیماً با آن مرتبط است درجه حرارت هوا و دیوارهای اطراف. به عنوان مثال ، هنگامی که ترموستات 20 درجه سانتیگراد را نشان می دهد ، درجه حرارت احساس می شود فقط 18 درجه سانتیگراد باشد اگر دیوارها در دمای 16 درجه سانتیگراد باشد … علاقه a محصول اکو در اینرسی در توانایی انباشت گرما و درخشش آن بر روی دیوارها نهفته است و به احساس راحتی حرارتی کمک می کند. توجه داشته باشید که a محصول متصل – بنابراین قابل برنامه ریزی – به این احساس می افزاید.
 • جرم رادیاتورها در اینرسی:
  این توده از مقدار گرما که توسط دستگاه جمع می شود اطلاع می دهد. در فروشگاه، مدل ها می تواند 5 تا 40 کیلوگرم را ارائه دهد ، با قیمت مستقیم متناسب با این نشانه. به طور واضح ، یک توده بزرگ چرخه های روشن / خاموش و دور را ارائه می دهد درجه حرارت یکنواخت بیشتر. توجه داشته باشید که دستگاه های زیر 10 کیلوگرم برای فضاهای کوچک مانند دفتر یا آشپزخانه مناسب تر هستند ، هنگامی که مدل های سنگین تر برای اتاق های نشیمن مناسب تر هستند.
 • سطح تبادل حرارتی:
  سرانجام ، ما همچنین باید سطح مبادلات بین بدن گرمایش و اتاق را بر این اساس در نظر بگیریم: هرچه سطح مبادلات بین قلب گرمایش و نمای دستگاه بهینه شود ، بیشتر حرارت خواهد بود لطیف و همگن.

آیا باید در هر اتاق دستگاهی را در نظر بگیریم ?

رادیاتور متصل چیست ?

در میان بسیاری از مدلهای رادیاتورهای برقی که امروزه در بازار عرضه می شود ، طیف وسیعی از دستگاههای رادیاتورهای هوشمند یا متصل وجود دارد.

اتوماسیون خانگی ، یا اینکه چگونه می توانید محل اقامت خود را بیشتر و بیشتر مستقل کنید

امکانات اتوماسیون خانگی به طور فزاینده ای مسکن ، در جدید و قدیمی است. تسهیل کنترل و مدیریت دستگاه ها در خانه یا آپارتمان خود ، اتوماسیون خانگی استفاده روزانه خاصی را ارائه می دهد.

رادیاتور نصب دومیست

بسیاری از تجهیزات می توانند به سیستم (کرکره های غلتکی برقی ، درب گاراژ ، چراغ های بیرونی و داخلی و غیره) وصل شوند. دستگاه های گرمایش برقی از جمله تجهیزاتی هستند که اغلب در نصب اتوماسیون منزل ادغام می شوند.

یک رادیاتور متصل به شما امکان می دهد دمای اتاق را که در آن نصب شده است ، برنامه ریزی ، کنترل و تنظیم کنید. این کنترل از یک برنامه ، که عموماً از یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی کنترل می شود ، از طریق پیوند WiFi یا اتصال داده انجام می شود. بنابراین خانه (یا آپارتمان) باید مجهز به جعبه اینترنت باشد.

رادیاتور مجهز به تجهیزات نوآورانه ، برای صرفه جویی در مصرف انرژی

رادیاتورهای هوشمند با استفاده از سنسورهای متصل و ترموستات کار می کنند. سنسورها تغییرات دما و معابر موجود در اتاقی را که در آن نصب شده اند تشخیص می دهند. بسته به اطلاعات ذکر شده و منتقل شده ، دستگاه واکنش نشان می دهد و دمای آن را تطبیق می دهد. به عنوان مثال ، اگر افت دمای ناگهانی تشخیص داده شود (هنگامی که یک پنجره برای مثال خیلی طولانی باز می شود) ، لیل خود را در یخ زدگی آزاد قرار می دهد. این امر مانع از مصرف بیش از حد انرژی بیش از حد انرژی می شود و باعث می شود پس انداز قابل توجهی در قبض برق وی انجام شود.

ترموستات متصل به رادیاتور متصل متصل

بنابراین دستگاه متصل می تواند دستورالعمل های عملیاتی از پیش تنظیم شده را اجرا کند تا به طور مستقل کار کند. اما از یک برنامه اختصاصی نیز می توان آن را از راه دور کنترل کرد. دمای هر اتاق خانه بسته به وقایع غیرقابل پیش بینی زندگی روزمره ، در زمان واقعی اقتباس می شود. به عنوان مثال ، درست قبل از ورود ساکنان با چندین درجه افزایش می یابد: بنابراین آنها از اسکان راحت در هر زمان از روز بهره مند می شوند.

تجهیزات مدلهای هوشمند خانگی خود در نهایت به شما امکان می دهد تا به طور مستقل دمای هر اتاق را به راحتی تنظیم و کنترل کنید ، زیرا همه آنها نیازهای یکسانی ندارند . علاوه بر این ، واقعیت ساده کاهش دمای 1 درجه سانتیگراد معادل 7 ٪ پس انداز انرژی است. Ademe (آژانس مدیریت محیط زیست و انرژی) به عنوان مثال توصیه می کند اتاق ها را در دمای 16 درجه سانتیگراد ، در دمای 18 درجه سانتیگراد حفظ کنید. هنگام استفاده ، حمام ها باید تقریباً 22 درجه سانتیگراد گرم شوند. طبق گفته آدم ، استفاده از ترموستات بنابراین 25 ٪ صرفه جویی در مصرف انرژی را ارائه می دهد.

بنابراین نحوه انتخاب بهترین دستگاه متصل ? برای دیدار.

چرا رادیاتورهای اینرسی را به Rothelec متصل می کنید ?

رادیاتور افقی یا عمودی ، رادیاتور ثابت یا متحرک ، رادیاتور پلاتین ، خشک کن حوله … همه رادیاتورهای اینرسی روتلک در طول روز یک گرمای همگن و دلپذیر را مورد اختلاف قرار می دهند. متصل ، آنها از ویژگی های نوآورانه برای راحتی بهینه استفاده و صرفه جویی در مصرف انرژی طولانی مدت استفاده می کنند.

گرمای همگن و دلپذیر ، در طول روز

رادیاتورهای اینرسی هوشمند ما مجهز به فناوری Tri-Chaleur® هستند. با تشکر از این نوآوری ، آنها ویژگی ها و مزایای سه عملکرد اساسی همرفت ، تجمع و تابش را ترکیب می کنند. رادیاتورها به سرعت بالا می روند ، بدون خشک کردن هوا ، گرما را در یک خط مستقیم پخش می کنند.

اینرسی رادیاتور مرتب سازی گرما

به لطف بخاری خود در Thermofaïence® ، آنها حتی در هنگام انقراض همچنان به گرما ادامه می دهند. با استفاده از بلوک های سفالی ، قلب گرمایش آنها از سطح تبادل حرارتی بهینه و بدون هیچ گونه ضرر بهره می برد. رادیاتورهای اینرسی سرامیک Rothelec بنابراین پس انداز قابل توجهی در انرژی را تضمین می کنند.

رادیاتور بی تحرکی قلب قلب سفالی گرم شده

یک سیستم ارتباطی قدرتمند

تمام رادیاتورهای اینرسی متصل ما از ارتباطات رادیویی X3D کار می کنند. این سیستم ارتباطات بی سیم بین برنامه اختصاصی ، ترموستات بی سیم ، جعبه اتوماسیون خانگی Tydom و رادیاتورهای هوشمند را تضمین می کند. هنگامی که دما در ترموستات رادیاتور با برنامه برنامه ریزی شده از طریق برنامه متفاوت است ، به طور خودکار به روز می شود. همه پشتیبانی ها در زمان واقعی هماهنگ می شوند.

هر محصول به عنوان یک رله فرستنده با جعبه و با سایر دستگاه های گرمایشی محل اقامت خدمت می کند. این نوآوری به ویژه در مسکن منطقه بسیار بزرگ مفید است ، هنگامی که دامنه جعبه به سرعت کافی نیست. این به همه رادیاتورها اجازه می دهد تا دستورالعمل ها را ادامه دهند ، حتی اگر در اتاقهای دور از جعبه قرار داشته باشند.

بلندگوهای متصل به رادیاتور اینرسی متصل

این سیستم ارتباط و ارتباطی خطر سلامتی ندارد. این همچنین باعث می شود که رادیاتورهای ما با ایستگاه متصل Sowee (EDF) و با خدمات Alexa (Amazon) و Google Home Home House سازگار باشند. بنابراین می توان آنها را از فاصله ، روی انگشت و / یا صدا کنترل کرد.

ویژگی های مدرن

دستگاه های گرمایش هوشمند Rothelec از طریق یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی (برای بارگیری در AppStore یا Google Play) از یک برنامه کنترل می شوند. همچنین به شما امکان می دهد تمام تجهیزات دیگر در خانه خود را مدیریت کنید: درب گاراژ ، کرکره ها ، روشنایی ..

تلفن هوشمند تلفن همراه با استفاده از رادیاتور اینرسی متصل

این ترموستات متصل به بی سیم Rothelec را خلقی می کند ، که دمای رادیاتور را در دمای نزدیک به 0.5 درجه سانتیگراد کنترل می کند. پس از اندازه گیری دمای اتاق و بسته به داده های ذکر شده ، ترموستات رادیاتور را تنظیم می کند تا به دمای مورد نظر در اتاق برسد. برای استفاده بهینه ، هر اتاق محل اقامت باید به ترموستات متصل خود مجهز شود. برای ارائه یک اندازه گیری دقیق ، باید آن را بر روی یک دیوار داخلی ، با حداقل ارتفاع 1.5 متر ، به دور از منابع گرما و جریان های هوا نصب کرد.

رادیاتورهای متصل به Rothelec با گرفتن عکس از هر دستگاه (سپس در برنامه ادغام می شوند) تسهیل می شود. Rothelec همچنین سایر اشیاء متصل و هوشمند را ارائه می دهد. ردیاب های پنجره باز ما مستقیماً روی ویندوز نصب می شوند. هنگام باز کردن ، رادیاتور به طور خودکار بدون انتظار برای افت دما ، به حالت یخ زدگی آزاد می شود.

با ترکیب راحتی ، طراحی و نوآوری ، رادیاتورهای اینرسی متصل به Rothelec به شما امکان می دهد گرمایش اسکان را به طور دقیق و کارآمد در 0 تنظیم کنید.1 درجه سانتیگراد. آنها راحتی بهینه استفاده و صرفه جویی در مصرف انرژی روزانه را تضمین می کنند. تنظیم و استفاده از دستگاه های ما آسان است.

شما می خواهید در مورد رادیاتورهای اینرسی متصل اطلاعات بیشتری کسب کنید ?

رادیاتورهای برقی: نحوه اتصال آنها به لطف برنامه نویسان

اکثر رادیاتورهای برقی که در فرانسه فروخته می شوند به راحتی می توانند به هم وصل شوند. این امر به شما امکان می دهد با رانندگی از راه دور از تلفن هوشمند یا بلندگو متصل خود ، راحتی خود را به دست آورید ، بلکه صرفه جویی در مصرف انرژی قابل توجهی ، به ویژه با ارتباط آنها با نصب اتوماسیون خانگی.

در ماه های اخیر ، صرفه جویی در مصرف انرژی به یک اولویت واقعی تبدیل شده است و برای همه مهم است که تلاش کنند مصرف کردن. در زمستان ، البته گرم شدن ، ضمن توجه. توصیه ملی است دما را تا 19 درجه تنظیم کنید, سازش خوب بین راحتی و هوشیاری انرژی.

به گفته آدمی ، این عمل در حال حاضر امکان کاهش مصرف انرژی خود را 7 ٪ می کند. با این حال ، می توان با ایجاد رادیاتورهای برقی “متصل” ، هم برای راحتی بهتر استفاده و مصرف کمتر ، حتی بیشتر پیش رفت. با اتصال رادیاتورهای آن ، به عنوان مثال ممکن است آنها را از طریق تلفن هوشمند خلبان کنید و با ترک یا روشن کردن آنها در راه بازگشت ، آنها را خاموش کنید. علاوه بر این ، با ادغام آنها با راه حل های اتوماسیون خانگی ، می توانید خانه خود را حتی باهوش تر کنید و ایجاد قوانین و اتوماتیک.

ما در اینجا خواهیم دید که چگونه می توان رادیاتورهای برقی را با یک افزودنی ساده از ماژول Wi-Fi یا رادیو و همچنین به فناوری “سیم خلبان” که در حال حاضر اکثر رادیاتورهای برقی فرانسوی دارند ، متصل کنیم. شما همچنین مدلهای مختلفی را پیدا خواهید کرد که ما توانسته ایم آزمایش کنیم.

برای یافتن تمام راهنماهای موجود در خانه متصل ، اینجا است.

رادیاتورهای برقی سازگار با سیم خلبان

تفاوت اصلی این روش در مقایسه با یک ترموستات متصل ، هزینه نصب کم آن است. به سادگی به یک رادیاتور برقی نسبتاً اخیر ، در حالت ایده آل برای خشک شدن یا سیال بی تحرک نیاز دارد. در بیشتر موارد ، یک رادیاتور برقی دارای یک کاوشگر یکپارچه است ، بنابراین می توان دمای مشخصی را که باید در اتاق حفظ شود ، تعریف کند که این امر از استفاده از ترموستات اضافی جلوگیری می کند. به همین ترتیب ، اکثر رادیاتورهای برقی دارای سیم خلبانی هستند ، همانطور که برخی از بخاری های گرمایشی و کف گرم نیز دارند.

این فناوری فرانسوی از دهه 1970 وجود داشته و در حدود سال 1990 دموکراتیک تر شده است. بنابراین به مدت سی سال گسترده شده است و مگر اینکه محل اقامت شما به کنوانسیون های سابق مجهز باشد ” گلبرگ “، رادیاتورهای برقی شما به احتمال زیاد سیم خلبانی دارند. برای اطلاع از این ، به سادگی سیم ها را در قسمت پشت رادیاتور بررسی کنید ، و از قبل مراقبت کنید تا جریان را از قبل قطع کنید. تمام رادیاتورهای برقی فاز دارند که توسط یک نخ قرمز یا قهوه ای نشان داده شده است و سیم آبی برای خنثی است. برخی نیز یک نخ سبز برای زمین دارند. سرانجام ، اگر یک نخ سیاه یا خاکستری سوم وجود داشته باشد ، با سیم خلبان مطابقت دارد. بنابراین این یکی است که امروز به ما علاقه مند است.

فناوری سیم خلبان

سیم خلبان به صورت استاندارد در تعداد زیادی رادیاتور برقی ارائه می شود. اما چه چیزی برای مشخص است ? این فناوری به شما امکان می دهد مطابق با رادیاتور و برنامه نویس مورد استفاده ، حداقل چهار و حداکثر شش ، حداقل چهار و حداکثر شش نفر را به رادیاتور ارسال کنید ، یعنی:

 • راحتی: دمای تنظیم شده ، موردی که می خواهید قسمت را در آنجا گرم کنید. بنابراین این است که توصیه می شود در دمای 19 درجه سانتیگراد حل و فصل شود.
 • ECO: این اجازه می دهد همانطور که نام آن نشان می دهد با گرم کردن کمتر در هنگام غایب چند ساعت ، به عنوان مثال با رفتن به کار ، انرژی خود را صرفه جویی کنید. در اکثر موارد ، در مقایسه با دمای تنظیم شده به طور خودکار از 3 درجه پایین تر خواهد بود ، و در صورت عدم حضور ، از گرمای غیرضروری در ضمن اجتناب از رسیدن به دمای بسیار پایین ، که باعث افزایش اوج مصرف در طول بهبود می شود ، اطمینان حاصل می شود.
 • خارج از یخبندان: این حالت وقتی بیش از 48 ساعت دور هستید مفید است. درجه حرارت را تا 7 یا 8 درجه تنظیم می کند ، که از خطر ابتلا به یخبندان یا رطوبت بیش از حد جلوگیری می کند ، در حالی که مصرف انرژی را به حداقل می رساند.
 • متوقف کردن : این حالت مقاومت رادیاتور را کاملاً خاموش می کند ، بنابراین از فصل یا احتمالاً هنگام باز کردن پنجره ها برای تهویه مفید است.

همچنین دو حالت اضافی وجود دارد که به یک ماژول و یک رادیاتور سازگار با شش سفارش نیاز دارد. حالت های راحتی -1 و راحتی -2 اجازه می دهد ، همانطور که نام آنها نشان می دهد ، درجه حرارت 1 یا 2 درجه را در مقایسه با حالت راحتی کاهش می دهد.

برنامه نویسان سیم خلبان

همانطور که در بالا دیدیم ، اگر محل اقامت شما به رادیاتورهای برقی با سیم خلبان مجهز باشد ، اتصال آنها بسیار ساده است. برای اتصال یک ماژول به رادیاتور کافی است. این بسیار ساده بین سیم های پیشخوان و رادیاتور متصل است و فقط به یک پیچ گوشتی و دومینو نیاز دارد ، همانطور که در زیر مشاهده می کنید. نصب آنها بدون نیاز به تماس با یک حرفه ای قابل دستیابی است.

برای هر رادیاتور ، بنابراین توصیه می شود جریان را قطع کنید ، رادیاتور دیوار را از بین ببرید ، ورود الکتریکی رادیاتور را جدا کنید ، برنامه نویس را به ورود الکتریکی و با استفاده از دومینو به رادیاتور وصل کنید و همه چیز را بالا ببرید. در حالت ایده آل باید برای بهینه سازی عملکرد رادیاتور روی گرد و غبار انباشته مکیده شود. این عمل فقط چند دقیقه طول می کشد و به دانش DIY بسیار کمی نیاز دارد.

ما آزمایش کرده ایم سه برنامه نویس مختلف به عنوان بخشی از این راهنما.

خلبان Heatzy: برنامه نویس آسان برای نصب

Startup Heatzy ماژول های Wi-Fi Wi-Fi را بسیار آسان می کند. اینها با طول سیم کافی تحویل داده می شوند ، که به آنها امکان می دهد به راحتی وصل شوند. آنها با یک برنامه بسیار بصری همراه هستند و این امکان را فراهم می آورد که چهار حالت را به صورت جداگانه در هر رادیاتور مدیریت کنید یا گروه هایی را ایجاد کنید.

البته امکان برنامه ریزی آنها با توجه به شکاف های زمانی 30 دقیقه ای با نمای هفتگی ، ساده سازی عملیات ممکن است. Heatzy همچنین با ادغام با خدمات شخص ثالث کار کرد ، و از سازگاری بسیار پیشرفته با الکسا ، دستیار گوگل و حتی IFTTT اطمینان داد. این به شما امکان می دهد اتوماسیون پیشرفته اتوماسیون خانگی را ایجاد کنید ، مانند اینکه به طور خودکار رادیاتورها را در حالت ECO قرار دهید وقتی دیگر در خانه نیستید ، از داشتن آن به صورت دستی جلوگیری کنید و در نتیجه مصرف انرژی خود را به حداقل برسانید. دو LED برای اطمینان از حالت مورد استفاده امکان پذیر است و همچنین می توان به لطف یک دکمه فیزیکی موجود در گیرنده ، از یک حالت به حالت دیگر تغییر داد.

Screenshot_20221115_124533_heatzy

Screenshot_20221115_124631_Heatzy

خلبان Heatzy با چهار سفارش سازگار است و بنابراین دو حالت اضافی Comfort -1 و Comfort -2 را ارائه نمی دهد. البته ، حتی اگر رادیاتور شما با شش سفارش سازگار باشد ، با چهار سفارش نیز سازگار خواهد بود. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که گرمای متصل به Wi-Fi ، هر ماژول به آدرس IP خود در شبکه شما نیاز دارد. بسته به تعداد رادیاتورهایی که در خانه و روتر خود دارید ، از حداکثر تعداد دستگاه های مجاز به اتصال همزمان مراقبت کنید.

با وجود این دو نقص کوچک ، خلبان Heatzy بسیار بصری و ارزان است. علاوه بر این ، ادغام عالی آنها با خدمات شخص ثالث ، آنها را در زمینه نصب اتوماسیون خانگی بسیار کاربردی می کند.

Thomson Cali-P: ماژول شش سفارش

در همان اصل Heatzy ، تامسون ماژول های سیم خلبان متصل به Wi-Fi را ارائه می دهد. اینها این مزیت را دارند که با شش سفارش سازگار هستند و راحتی بیشتری را ارائه می دهند. طراحی ماژول ها کار شده است و آنها حالت های مورد استفاده از طریق رنگ های مختلف را نشان می دهند. ماژول ها برای نصب پیچیده تر هستند ، زیرا سیم هایی با سیم تهیه نمی شوند ، که شما را مجبور می کند تا موجودی موجود را گسترش دهید.

آنها از طریق Thomson At Home Application کنترل می شوند ، که به شما امکان می دهد با توجه به نیاز خود گروه ها و برنامه هایی ایجاد کنید. این همچنین میزان مصرف انرژی رادیاتور شما را محاسبه می کند و می تواند به طور خودکار نماینده گرافیکی از مصرف انرژی تولید شده توسط گرمایش شما را تولید کند. این عملکرد کاملاً منحصر به فرد است و به شما امکان می دهد عادات گرمایشی خود را بهتر درک کرده و کاربردهای خود را برای کاهش صورتحساب خود تطبیق دهید.

متأسفانه ، برنامه بسیار بصری نیست و سزاوار کار بیشتر است. علاوه بر این ، علیرغم ادغام فنی ممکن با Google Assistant و Alexa ، کاربردی بسیار مبهم است. در واقع ، آنها به عنوان سوکت متصل به الکسا شناخته می شوند ، به این معنی که کنترل حالت ها به صورت دقیق امکان پذیر نیست. دستیار ماژول ها را با شناخته شده تشخیص نداد و کنترل آنها از طریق بلندگوهای Google برای ما امکان پذیر نبود.

Screenshot_20221108-101648_AT خانه

Screenshot_20221108-101532_at خانه

Screenshot_20221108-101504_at خانه

Thomson Cali -P سازگاری شش و یک رکورد را ارائه می دهد ، که اجازه می دهد تا هنگام بازگشت ، رادیاتورها در حالت راحتی -2 قرار گیرند ، بنابراین آنها را تقویت می کنند تا مصرف انرژی خود را محدود کنند. ماژول ها همچنین می توانند به طور خودکار مصرف هر رادیاتور را برای شما اندازه گیری کنند ، به طوری که می توانید مصرف خود را بهتر کنترل کنید. از طرف دیگر ، اگر قصد دارید اتوماسیون پیشرفته اتوماسیون خانگی را ایجاد کنید ، از آنجا که آنها یا با Google Home و Alexa ادغام می شوند ، یا اصلاً با IFTTT ادغام می شوند ، راه خود را طی کنید.

Delta Dore RF 6600 FP: عملی با Tydom Home

Delta Dore مرجع در زمینه برنامه نویسان سیم خلبان و اتوماسیون خانگی فرانسوی است. این برند سالهاست که برنامه نویسان سیمی و ترموستات را با استفاده از این فناوری ارائه می دهد. البته ، این یک راه حل مدرن ، یعنی ماژول های RF 6600 FP ، سازگار با شش سفارش. اینها گیرنده های رادیویی هستند ، با استفاده از پروتکل X3D صاحب برند. بنابراین آنها باید با یک برنامه نویس بی سیم Delta dore یا جعبه اتوماسیون خانگی Tydom در ارتباط باشند. آنها این مزیت را ارائه می دهند که علاوه بر تلفن هوشمند یا دستیاران اتوماسیون خانگی مانند الکسا و دستیار گوگل ، از جعبه فیزیکی نیز می توانند از یک جعبه فیزیکی بررسی شوند.

خانه Tydom به روتر شما به روتر شما متصل می شود و امکان جلوگیری از اشباع شبکه Wi-Fi شما را فراهم می کند. او قادر به مدیریت 32 تجهیزات گرمایشی ، بلکه دوربین ، لامپ ، کرکره غلتکی و سایر باز است. این مزیت اصلی آن است ، زیرا علاوه بر سازگار با X3D ، از پروتکل Zigbee نیز پشتیبانی می کند و امکان استفاده از یک جعبه واحد را برای کنترل سایر دستگاه های متصل می کند.

Screenshot_20221115_124324_tydom

Screenshot_20221115_124734_tydom

علاوه بر این ، علاقه به استفاده از Tydom Home نیز قادر به اتصال چندین نوع محصول و بنابراین ایجاد روال با دستگاه های سازگار است. با این حال ، لازم نیست که برای خودکار کردن همه چیز به خانه Tydom اعتماد کنید ، به خصوص به دلیل اینکه با سیستم های حزبی سوم مانند IFTTT ادغام نمی شود. علاوه بر این ، حتی اگر به طور رسمی با Alexa و Google Assistant سازگار باشد ، هیچ یک از این دو دستیار نمی توانند ماژول های سیم خلبان را علیرغم تلاش های زیادی تشخیص دهند.

سرانجام ، مهم است که به یاد داشته باشید که Delta Dore Pack بسیار گرانتر از Pilot Heatzy یا Thomson Cali-P است ، چه یک نصب کامل باشد یا افزودن گیرنده. بنابراین چنین نصب عمدتاً توجیه می شود اگر قبلاً گیرنده های Delta Dore را در خانه داشته باشید که می خواهید به آنها وصل شوید ، یا قصد دارید از خانه Tydom برای ادغام سایر دستگاه های Zigbee استفاده کنید. سپس می تواند ارتباط بین دستگاه های شما را بطور شهودی متمرکز و تسهیل کند.

Konyks Ecosy: کامل ترین ماژول

برند فرانسوی Konyks ، مشهور به محصولات اتوماسیون خانگی خود ، همچنین ماژول های سیم خلبان Wi-Fi را نیز ارائه می دهد که بسیار کامل و ساده برای اتصال هستند. طول سیم خوب است ، برای اتصال آنها بدون مشکل ، و جعبه جمع و جور است. این به وضوح حالت انتخاب شده و وضعیت اتصال Wi-Fi را به لطف یک نور پس زمینه یکپارچه نشان می دهد. دکمه های لمسی همچنین به شما امکان می دهد مستقیماً به حالت مورد نظر خود تغییر دهید.

Ecosy از طریق برنامه Konyks ، Tuya یا Smart Life خلبان می شود که در واقع یکسان هستند. مهمترین مزیت استفاده از یکی از دو مورد آخر ، متمرکز کردن در یک اکوسیستم واحد ، چندین دستگاه متصل ، Smart Life و Tuya است که متداول ترین برنامه های کاربردی برای کنترل لامپ ها و سوکت های متصل موجود در Amazon et aliexpress است.

Konyks 1

Konyks 2

در هر صورت ، امکان ایجاد یک برنامه گرمایش شخصی با توجه به حالت های مورد نظر شما و کنترل ماژول ها با استفاده از Google Assistant و Alexa امکان پذیر است. متأسفانه ، مدیریت حالت ها فقط با اولی اجرا می شود و الکسا فقط می تواند رادیاتور را روشن یا خاموش کند. این شرم آور است ، به خصوص از آنجا که این روال به شما امکان می دهد اتوماسیون خاص اتوماسیون خانگی را ایجاد کنید. با این حال ، برنامه های ذکر شده در بالا اجازه می دهد تا روالهای اساسی بدون استفاده از یک سرویس شخص ثالث ایجاد شود ، که به عنوان مثال امکان می دهد در صورت باز بودن یک پنجره ، رادیاتورها را به طور خودکار برش دهند.

Konyks Ecosy یکی از کامل ترین ماژول های سیم خلبان است ، به ویژه با مدیریت شش سفارش ، بلکه استفاده از یک اکوسیستم باز و قابل تنظیم.

با اتوماسیون منزل فراتر بروید

فراتر از راحتی ، مزیت اصلی اتصال رادیاتورهای آن صرفه جویی در مصرف انرژی است. بهترین راه برای دستیابی به این هدف ، خودکار سازی اقدامات خاص با ادغام برنامه نویسان سیم خلبان در نصب اتوماسیون خانگی است. اگر پرونده شخصی خود را بگیرم ، من قوانینی را ایجاد کرده ام که به طور خودکار رادیاتور قسمت را در حالت فراست قرار دهم وقتی یک پنجره باز است. به همین ترتیب ، تمام رادیاتورهای من وقتی زنگ خطر است وارد حالت محیط زیست می شوند.

این روال ها برای ایجاد بسیار ساده هستند. بنابراین ، ادغام با الکسا به شما امکان می دهد تا اتوماسیون های نسبتاً پیشرفته ای ایجاد کنید. با این حال ، یک راه حل نهایی برای اتوماسیون و ساده سازی راحتی حرارتی شما حتی بیشتر وجود دارد ، که شامل ادغام محصولات مختلف در یک جعبه اتوماسیون خانگی چند مارک است.

سوئیچ Somfy Tahoma

سوئیچ Tahoma Somfy احتمالاً پیشرفته ترین جعبه اتوماسیون عمومی عمومی عمومی است. علاوه بر مدیریت استاندارد Zigbee ، از پروتکل های RTS و IO نیز پشتیبانی می کند ، و از ادغام IT تقریباً با تمام محدوده SOMFY ، بلکه مارک های دیگر نیز اطمینان می دهد.

بدین ترتیب قادر به خلبانی BFT ، Siegenia و Velux ، Dom و Yale Locks and Locks است ، اما به خصوص محصولات گرمایشی یا تهویه مطبوع اقیانوس اطلس ، Daikin ، Danfoss ، Hitachi ، Intetens ، Sauter و Thermor. علاوه بر این ، سوئیچ Tahoma کاملاً با Alexa ، Google Assistant و حتی IFTTT متناسب است ، و این امکان را برای ایجاد خودکار و مدیریت بسیاری از محصولات از مارک های دیگر فراهم می کند.

Screenshot_20221115_125113_tahoma

چنین باز و سازگاری به شما امکان می دهد دمای خانه خود را خیلی ساده و به صورت خودکار تنظیم کنید ، ضمن اینکه سازگاری را با توجه به تجهیزات خود تضمین می کنید. به عنوان مثال می توانید تهویه خانگی خود را با سوئیچ Tahoma خودکار کنید تا رطوبت را شکار کنید و به حداکثر رساندن کارآیی گرمایش ، ضمن برش رادیاتورها به گونه. حتی می توان قوانینی را برای انجام این کار در هنگام خانه نیستید تا از سرماخوردگی خودداری کنید. به همین ترتیب ، می توانید با سیستم ایمنی خود بر روی یکپارچه سازی خودکار حساب کنید تا به طور خودکار کرکره های خود را ببندید و رادیاتورهای خود را در حالت ECO قرار دهید ، که این باعث می شود گرما در طول غیبت شما را حفظ کند.

راه حل Somfy در طول آزمایش ما بسیار جذاب بود و اگرچه با تمام محصولات متصل ما به طور بومی سازگار نبود ، ادغام آن با الکسا ، دستیار گوگل و IFTTT به آن اجازه داد تا با همه شفافیت با آنها ارتباط برقرار کند. اگرچه قیمت آن زیاد به نظر می رسد ، می تواند چندین جعبه دیگر را جایگزین کند ، زیرا سه پروتکل استاندارد بازار را مدیریت می کند و خود را به Wi-Fi به روتر شما متصل می کند. بنابراین این جعبه اتوماسیون منزل مرجع است و به نظر می رسد بسیار کاربردی و شهودی برای ساختن خانه ، رادیاتورها و حتی دهانه های باهوش تر است.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

رادیاتور متصل

زندگی روزمره را تسهیل کنید ، راحتی خود را شخصی کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید !

رادیاتورهای متصل خود را از راه دور ، هنگامی که می خواهید ، هر کجا که می خواهید ، خلبان کنید. صرفه جویی در وقت ، سهولت در استفاده و راحتی شخصی: اتصال به شما امکان می دهد رادیاتورهای خود را با توجه به زندگی روزمره خود کنترل کنید و در مصرف گرمایش خود صرفه جویی کنید: به طور متوسط ​​30 ٪* !

چه قدرتی را انتخاب کنید ?

ما به طور متوسط ​​100 وات در هر متر مربع برای ارتفاع سقف استاندارد 2M50 توصیه می کنیم. برای قطعات بزرگ ، می تواند عاقلانه باشد که دو مدل از قدرت کمتری را نسبت به یک رادیاتور قدرتمندتر انتخاب کنید (برای مثال ، برای یک اتاق 20m² ، 2 رادیاتور 1000W را به جای یکی از 2000W در نظر بگیرید). این باعث می شود گرما بهتر در اتاق شما توزیع شود. اما همانطور که سایر معیارها به بازی می روند (مکان ، عایق. ) ، توصیه می شود از طریق یک حرفه ای برای ایجاد ابعاد صحیح دستگاه های خود بروید.

چه فرمی برای اتاق من مناسب است ?

3 قالب وجود دارد: افقی (مربع یا مستطیل بسته به قدرت) ، عمودی (بالاتر از عرض) و تخته سنگ/پایین (گسترده تر از بالا). اگر محدودیت فضایی نداشته باشید ، همه قالب ها (افقی ، عمودی یا تخته سنگ/جوراب) مناسب خواهند بود. اگر فضای کمی در عرض داشته باشید ، عمودی مناسب خواهد بود. برای فضاهای بلند یا اتاق های اتاق زیر شیروانی ، اتاق زیر شیروانی. قالبهای تخته سنگ/کم بسیار مناسب هستند. این یک سوال از اتاق است ، البته ، بلکه از طعم !

irisium_horizontal_white_ambance_atlantic2.jpg

عنبیه

verali-horizontal-black-amb-nuit.jpg

ورالی

رادیاتور برقی ایده آل برای شما چیست ?

divali_horizontal_star_grey_ambient_atlantic.jpg

Divali متصل به نور

overiris_horizontal_star_grey_mbient_atlantic.jpg

خلبان هوشمند Oniris متصل شد

agilla-salon-horizontal.jpg

خلبان هوشمند Agilia متصل شد

nirvana_neo_ambient_horizontal.jpg

نیروانا نئو

galapagos_horizontal_white_mbient_atlantic.jpg

خلبان هوشمند Smart Galapagos

مشاوره و ایده های ما

ماشین حساب

با رادیاتور شبیه ساز را ذخیره کنید

سالن آتلانتیک رادیاتور متصل

گزینه های رادیاتورهای متصل چیست ?

همه چیز در مورد رادیاتورهای برقی نسل جدید

همه چیز در مورد رادیاتورهای برقی نسل جدید

 • بخاری آب متصل برای چه چیزی است ?
 • مزایای یک دستگاه متصل چیست ?
 • مزایای Cozytouch چیست ?
 • چه چیزی برای آن cozytouch است ?
 • چه محصولاتی با cozytouch سازگار است ?

شما یک سوال دارید ?

یک پروژه نصب ?
ما طی 48 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت
شماره تلفن را نمایش دهید
ما طی 48 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت

سوالی در مورد این محصول ?

من یک پروژه نصب دارم و آرزو می کنم توصیه شود

شماره تلفن را که من یک پروژه نصب دارم نشان دهید

از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و از ساعت 1:30 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر

من یک سرویس بعد از فروش در مورد محصول اقیانوس اطلس خود دارم

با سرویس پس از فروش تماس بگیرید من یک سرویس پس از فروش در مورد محصول آتلانتیک خود دارم

من یک متخصص / نصب کننده هستم

برای جوانب مثبت با سرویس تماس بگیرید من یک متخصص / نصب کننده هستم

خدمات اختصاص داده شده به افراد

پمپ های حرارتی و دیگهای داخلی

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و از ساعت 1:30 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر

تهویه مطبوع و تهویه

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و از ساعت 1:30 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر

رادیاتور و بخاری آب

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 12:30 بعد از ظهر

خدمات اختصاص داده شده به متخصصان

پمپ های حرارتی و دیگهای داخلی

دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و از ساعت 1:30 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر

تهویه مطبوع و تهویه

دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و از ساعت 1:30 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر

رادیاتور و بخاری آب

دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و از ساعت 1:30 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر

خانواده رادیاتور با جزئیات وصل شده اند

با آتلانتیک ، وارد خانه متصل شوید ! زندگی روزمره را تسهیل کنید ، راحتی خود را شخصی کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید.

برای کنترل راحتی در خانه خود به روشی شخصی ، چه چیزی می تواند بهتر از اتوماسیون منزل باشد ?

صرفه جویی در وقت ، سهولت در استفاده و راحتی شخصی: این همان چیزی است که به شما امکان می دهد تا تمام رادیاتورهای برقی خود را کنترل کنید (و حتی خشک کن حوله برقی شما !) بسته به زندگی روزمره ، در تمام آرامش و در تمام سادگی.

عملکرد اتصال ساده است: این یک ارتباط بی سیم بین عناصر مختلف است ، به شما این امکان را می دهد تا آنها را از هرجایی و در هر زمان و بدون مداخله دستی مدیریت کنید.

از خانه ، از محل کار خود ، حتی در حمل و نقل ، صبح ، بعد از ظهر ، عصر (شب) !) ، در هر زمان (1) ، شما همیشه می توانید در خانه با Atlantic Cozytouch ، راه حل اتصال برای کنترل رادیاتورهای متصل خود در زمان واقعی (2) از راه دور خوب باشید (2) .

شما به دنبال عملی برای استفاده از دستگاه گرمایش برقی ، سازگار با خواسته های خود و سرعت زندگی و اقتصادی تر از دستگاه های قدیمی خود هستید ? و اگر رادیاتور الکتریکی متصل محلول بود ? با یک عملکرد نوآورانه ، بهترین زندگی شما در زندگی روزمره برای صرفه جویی در وقت ، بهبود راحتی و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

برای رادیاتورهای متصل خود ، فقط خود را به راه حل Cozytouch Atlantic تجهیز کنید: برنامه Cozytouch رایگان (برای بارگیری در Android یا iOS ، در تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی) و Bridge Cozytouch (نوعی ماژول که به صورت بی سیم به اینترنت جعبه شما پیوند می یابد) (1) .

آتلانتیک ، رهبر فرانسوی در راحتی حرارتی ، طیف وسیعی از رادیاتورهای متصل را برای برآورده کردن همه نیازها و خواسته ها و آخرین روندهای تزئینی ایجاد کرده است. دارایی بزرگ این دستگاه های متصل ? سازگاری با نیازهای شما. با برنامه Atlantic Cozytouch ، شما رادیاتور برقی خود را مستقیماً از رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود ، در چند حرکات ، از خانه یا خارج ، در هر زمان از روز مدیریت می کنید (1) .

اتصال همچنین برای استفاده بیشتر از رادیاتور قابل برنامه ریزی شما است ، زیرا می توانید قبل از بازگشت از تعطیلات یا بازگشت شما از محل کار ، شروع رادیاتورها را برنامه ریزی کنید ، در صورت عدم استفاده ، توقف گرمایش را در یک اتاق فراهم کنید ، دمای اتاق را تعدیل کنید با توجه به ترجیحات شما و عزیزان خود و با توجه به اسلات های زمانی که متناسب با شما هستند … تصور کنید: به جای داشتن چندین ترموستات ، یکی در هر دستگاه ، می توانید دمای تمام خود را تنظیم کنید ، می توانید دمای تمام خود را تنظیم کنید. رادیاتورهای همان اتاق در یک کلیک ! Atlantic Cozytouch همچنین امکان تجسم مصرف برق خود را به یورو یا کیلووات ساعت ، روز ، هفته یا ماه می دهد.

هر رادیاتور متصل به اقیانوس اطلس نیز یک رادیاتور گرمای ملایم است که به لطف یک ترموستات الکترونیکی دقیق ، بدون احساس هوا ، دمای پایدار و همگن را در اتاق تضمین می کند. همچنین می توانید یک رادیاتور اینرسی (بی تحرکی خشک یا سیال) را برای گرمای قابل توجه طولانی مصرف کنید. و برای حتی بیشتر صرفه جویی در مصرف انرژی ، دستگاهی را نیز انتخاب کنید که یک رادیاتور هوشمند باشد !

در آتلانتیک ، رادیاتورهای متصل ، طیف گسترده ای از دستگاه ها ، مناسب برای همه بودجه ها ، تمام خواسته های تزئینی و همه محدودیت های فضایی است. در واقع ، 7 مدل متصل ، با قدرت از 500W تا 2000W ، در قالب های افقی ، عمودی یا تخته سنگ (که به آن مدلهای کم نیز گفته می شود) در دسترس هستند:

– عنبیه ، بسیار طراحی با نمای بافت خود

– Verali ، با نمای شیشه ای مدرن و تصفیه شده

– Oniris ، هوشیار و کلاسیک

– Agilia ، که به راحتی با قالب جمع و جور خود متناسب است

– نیروانا نئو ، با بخاری چدن اینرسی

چندین رنگ در رادیاتورهای متصل نیز موجود است: علاوه بر سفید ، برخی از مدل ها به رنگ سیاه یا ستاره ای خاکستری وجود دارند. لمس اضافی کوچک: دو مدل (Divali و Verali) نیز دارای یک تابع نور پس زمینه هستند که از Cozytouch کنترل می شود.

متخصص راحتی حرارتی ، اقیانوس اطلس نیز از نظر طراحی است. اثبات با رادیاتورهای برقی با خطوط تمیز ، بسیار معاصر ، برای ادغام احتیاط در دکوراسیون داخلی شما ، مانند مدل های عنبیه ، Verali یا Divali. طراحی و رادیاتورهای عملی !

اگر یک پنل تابشی را ترجیح می دهید ، تاتو ، مدل متصل و هوشمند را امتحان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینرسی یا رادیاتور تابشی اینجا را کلیک کنید. از طرف دیگر ، هیچ مدلی در محدوده کنوانسیون های برقی وجود ندارد.

و برای کمک به انتخاب نصب خود ، با یک حرفه ای تماس بگیرید. او قادر خواهد بود تا شما را تا حد امکان به مدلهای مربوط به نیازهای شما و بودجه شما سوق دهد. یک نصب کننده متعلق به شبکه اقیانوس اطلس قادر به شناسایی بهترین مکان های موجود در محل اقامت شما ، برای راحتی بهینه و ایمنی کامل خواهد بود.

آتلانتیک راهنمایی را برای انتخاب سیستم گرمایشی و یک ماشین حساب برق رادیاتور برقی در اختیار شما قرار می دهد.

*30 ٪ ، این ٪ وسیله پس انداز در صورتحساب گرمایشی است که با رادیاتورهای متصل امکان پذیر است. داده های حاصل از تجزیه و تحلیل 2500 مسکن مجهز به رادیاتورهای متصل به اقیانوس اطلس با استفاده از حالت های تشخیص غیبت و تشخیص تشخیص پنجره باز.

(1) برای اینکه بتوانید دستگاه های راحتی متصل خود را از راه دور کنترل کنید (رادیاتورها ، بخاری های حوله ، آبگرمکن ، پمپ های حرارتی ، تهویه) با Atlantic Cozytouch ، شما باید یک اتصال اینترنتی در محل اقامت خود داشته باشید ، اتصال به تلفن همراه در تلفن هوشمند / رایانه لوحی خود ، برنامه Atlantic Cozytouch در تلفن هوشمند / تبلت و پل Cozytouch برای اکثر محصولات برای اتصال.

(2) رادیاتور متصل سفارش را در زمان واقعی (از سفارش چند ثانیه) در نظر می گیرد اما لازم است زمان لازم برای انجام آن را در نظر بگیرید (برای مثال ، از 18 تا 20 درجه سانتیگراد بروید: رادیاتور که بلافاصله در نظر گرفته می شود ، اما زمان آن را برای گرم کردن از 18 تا 20 درجه سانتیگراد طول می کشد))