رادیاتور برقی با اینرسی با ترموستات | Rothelec ، رادیاتور اینرسی: چرا از ترموستات استفاده کنید? | با روتلک

رادیاتور اینرسی: چرا از ترموستات استفاده کنید

Contents

آنها سپس دستگاه های متناسب با نیازهای شما ، ترجیحات و بودجه خود را به شما توصیه می کنند. آنها رادیاتورهای شما را نصب می کنند و تجهیزات خود را پیکربندی می کنند. آنها در نهایت به شما کمک می کنند بهترین تأسیس را برای ترموستات های متصل خود پیدا کرده و آنها را شروع کنید.

رادیاتور برقی با اینرسی با ترموستات

رادیاتورهای برقی امروزه راحتی گرمایشی و بهره وری انرژی بسیار خوبی را ارائه می دهند. انتشار یک گرمای ملایم و همگن ، در حالی که مصرف انرژی آنها را محدود می کند ، رادیاتورهای اینرسی امروزه کارآمدترین دستگاه های موجود در بازار هستند. برای حتی راحتی و صرفه جویی بیشتر روزانه ، آنها می توانند به ترموستات ها ، دستگاه های تنظیم دما مجهز شوند.

بنابراین چگونه یک رادیاتور الکتریکی اینرسی با ترموستات کار می کند ? مزایای این تجهیزات چیست ? و به سمت کدام دستگاه ها چرخانده است ?

چرا یک رادیاتور اینرسی برقی را با ترموستات انتخاب کنید ?

به طوری که رادیاتور برقی با اینرسی گرمای ثابت را پخش می کند و کاملاً متناسب با نیازهای اتاق است ، باید به یک ترموستات مجهز شود. این دستگاه تنظیم دما همچنین باعث صرفه جویی در مصرف انرژی طولانی مدت می شود (رادیاتور غیر ضروری مصرف نمی کند).

ترموستات برای چیست ?

هر اتاق محل اقامت باید در دمای مناسب برای طبیعت خود (مرطوب یا اتاق) و حضور (اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، اتاق اضافی) نگهداری شود. در واقع ، همه قسمت ها نیازهای گرمایش یکسانی ندارند. به عنوان مثال آدی ، اتاق های نشیمن را در حدود 19 درجه سانتیگراد و اتاق خواب در 17 درجه سانتیگراد توصیه می کند. در صورت اشغال ، دمای حمام باید به 23 درجه سانتیگراد افزایش یابد (در حالی که می توان در هنگام خالی بودن در 17 درجه سانتیگراد حفظ شد).

دستگاه گرمایش مدرن و کارآمد ، رادیاتور الکتریکی اینرسی بر اساس اصل تجمع گرما کار می کند. قلب گرمایش (جامد یا مایع) گرمای تولید شده توسط مقاومت الکتریکی آن را برای توزیع مجدد آن بعداً با توجه به نیازهای گرمایشی قسمت ، لک می کند. بنابراین گرما نرم و همگن است و عدم تحرک دستگاه به آن اجازه می دهد تا انرژی صرفه جویی کند. او همچنان گرما را آزاد می کند ، حتی اگر دیگر برق مصرف نمی کند.

برای اینکه رادیاتور در طول روز گرمای ثابت را منتشر کند ، باید به ترموستات مجهز شود. این دستگاه امکان کنترل و تنظیم دمای هر اتاق را با توجه به نیاز خود و بنابراین صرفه جویی در مصرف انرژی امکان پذیر می کند. در واقع ، رادیاتور فقط در صورت لزوم کار می کند و غیر ضروری مصرف نمی کند.

به لطف ترموستات ، رادیاتور برقی با اینرسی گرمای پایدار و مناسب را پخش می کند. نصب ترموستات در هر اتاق محل اقامت اجازه می دهد تا دما به طور مستقل تنظیم شود و کم و بیش دقیق (بسته به عملکرد ترموستات). بنابراین درجه حرارت کاملاً متناسب با ترجیحات و زندگی ساکنان محل اقامت ، برای راحتی بهینه است.

به نظر می رسد ترموستات یک رادیاتور اینرسی چیست ?

انواع مختلفی از ترموستات برای رادیاتورهای برقی در اینرسی وجود دارد. آنها ابتدا می توانند مکانیکی باشند: آنها سپس به شکل رولت دستی می آیند تا به دمای مورد نظر تنظیم شوند.

اما ترموستات نیز می تواند دیجیتالی و متصل باشد. امروز این مدرن ترین مدل ها هستند. بی سیم ، هوشمند و مجهز به صفحه نمایش ، ترموستات های متصل برقی در رادیاتورهای اینرسی آسان قابل استفاده هستند: از طریق یک برنامه اختصاصی ، می توان آنها را از راه دور برنامه ریزی یا کنترل کرد.

رادیاتور رادیاتور رادیاتور رادیاتور رادیاتور ترموستات

ترموستات چگونه کار می کند ?

ترموستات بسته به دمای برنامه ریزی شده و در اتاق ، امکان تثبیت دمای رادیاتور برقی به بی تحرکی را امکان پذیر می کند. دستگاه با اندازه گیری دمای هوای محیط شروع می شود. با توجه به اطلاعات ذکر شده ، عملکرد رادیاتور را تحریک یا متوقف می کند. بنابراین ، اگر دمای محیط پایین تر از دمای برنامه ریزی شده باشد ، ترموستات به رادیاتور سفارش می دهد تا گرما را گرم کند. برعکس ، اگر درجه حرارت بالاتر از حد انتظار باشد ، آن را کاهش می دهد.

ترموستات های متصل و بی سیم را می توان در بالادست برنامه ریزی کرد. دما و ساعات کار رادیاتور از قبل تنظیم شده است: ترموستات دستورالعمل های ضبط شده را انجام می دهد.

اما این ترموستات های مدرن نیز می توانند از طریق یک برنامه اختصاصی (در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند) از راه دور کنترل شوند. بنابراین کاربر می تواند دمای هر اتاق محل اقامت را در زمان واقعی تنظیم کند. به عنوان مثال ، اگر تصمیم بگیرد زودتر به کار خود برگردد ، می تواند برای زمان بازگشت او دمای حمام را افزایش دهد. اگر او فراموش کرده است که دمای رادیاتورها را هنگام ترک آخر هفته ها پایین بیاورد ، می تواند این کار را از راه دور انجام دهد.

چرا رادیاتورهای اینرسی را با ترموستات های متصل به Rothelec انتخاب کنید ?

برای کار ، ترموستات های هوشمند باید بتوانند با شبکه خانگی خانگی در ارتباط باشند و به WiFi یا بلوتوث متصل شوند. آنها همچنین باید با رادیاتورهای نصب شده و با دستگاه ها و رابط های کنترل از راه دور سازگار باشند. Rothelec درایورهای خشک و کارآمد را با رانندگی ، مجهز به ترموستات های هوشمند و بی سیم ارائه می دهد. این دستگاه ها برای راحتی بهینه حرارتی و صرفه جویی در مصرف انرژی طولانی مدت ، دما را در نزدیکترین نیم درجه نگه می دارند.

برای لذت بردن از راحتی حرارتی ایده آل

رادیاتورهای خشک کن Rothelec مجهز به بخاری در Thermofain®. ارائه بهترین عملکرد از نظر تجمع گرما ، ظروف سفالی گرمای ملایم ، همگن و مداوم در طول روز پخش می شود. با استفاده از یک قلب گرمایش مضاعف ، با یک واحد افزایش دما ، رادیاتورهای ما نیز از گرمایش سریع و کارآمد اطمینان می دهند.

علاوه بر مواد مدرن و نوآورانه آنها ، رادیاتورهای برقی با بی تحرک روتلک مجهز به ترموستات های تبعید شده هستند. دستگاه ورودی دما مستقیماً در جعبه ترموستات (در دستگاه خلبانی) ادغام می شود. از راه دور از رادیاتور (دستگاه گرمایشی) نصب شده است ، بنابراین اندازه گیری عادلانه تر و دقیق تر دمای محیط را ارائه می دهد.

ترموستات های Rothelec همچنین از فناوری تنظیم PerfoTronic 3® استفاده می کنند ، یک دستگاه تنظیم شده که به عنوان کارآمدترین در اروپا شناخته می شود. درجه حرارت در دمای 0.1 درجه سانتیگراد حفظ می شود. به عنوان مثال ، اگر دمای برنامه ریزی شده 19 درجه سانتیگراد باشد ، سیستم دمای محیط بین 18.9 درجه سانتیگراد و 19.1 درجه سانتیگراد را تضمین می کند.

ترموستات رادیاتورهای اینرسی ما برای راحتی بهینه حرارتی ، دمای پایدار را تضمین می کنند.

طرحواره خشک رادیاتور خشک روتلک خشک

برای رسیدن به صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر

رادیاتورهای اینرسی قابل برنامه ریزی Rothelec نیز از فناوری Tri-Chaleur® بهره مند می شوند. آنها سه عملکرد اساسی و مکمل همرفت (برای افزایش سریع گرمایش) ، تجمع (برای صرفه جویی در مصرف انرژی) و تابش (برای راحتی حرارتی ایده آل) را ترکیب می کنند. علاوه بر ارائه گرمای نرم و همگن ، آنها به طور روزانه صرفه جویی در مصرف انرژی قابل توجهی را می دهند.

ترموستات های متصل به Rothelec به آنها اجازه می دهد حتی اقتصادی تر باشند. یک برنامه اختصاصی (در دسترس از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی) امکان کنترل و کنترل از راه دور کلیه رادیاتورهای محل اقامت را فراهم می آورد. هر اتاق را می توان به طور مستقل گرم کرد و درجه حرارت در هر زمان از روز تعیین می شود. رادیاتورهای قطعات کوچک استفاده شده به راحتی قابل پایین آمدن هستند ، در حالت ژل خارج یا حتی منقرض شده قرار می گیرند.

رادیاتورهای Rothelec و ترموستات در نهایت به ویژه در نصب اتوماسیون منزل مسکن آسان هستند. آنها در واقع با جعبه Tydom ، با الکسا (آمازون) و Google Home یا با ایستگاه Swee Connected (شرکت تابعه EDF) سازگار هستند.

برای لذت بردن از سایر ویژگی های هوشمند

تمام رادیاتورهای برقی برقی ما می توانند با ترموستاتهای متصل ما همراه باشند. علاوه بر ارائه راحتی گرمایش بهینه و حتی صرفه جویی در مصرف انرژی طولانی مدت ، ترموستات های Rothelec نشانگر دمای خارج و میزان رطوبت قسمت است.

رادیاتورهای هوشمند ما همچنین می توانند با سایر دستگاه های مدرن مانند حضور و ردیاب های پنجره باز همراه باشند. اگر یک پنجره باز شود ، رادیاتور به طور خودکار به حالت یخبندان رایگان سوئیچ می شود. این مانع از مصرف غیر ضروری انرژی او می شود.

نکات نصب برای ترموستات شما

یک ترموستات باید در هر اتاق مجهز به رادیاتور برقی با اینرسی نصب شود. برای اندازه گیری دقیق دمای اتاق ، باید جعبه ترموستات قرار گیرد:

  • روی دیوار داخلی: از نصب آن بر روی دیوار بیرونی یا روی دیوار مجاور با یک اتاق گرم نشده (به عنوان مثال گاراژ یا اتاق رختشویی) خودداری کنید
  • پناهگاه از گرما و منابع سرد: دستگاه باید به دور از رادیاتور ، هر سیستم گرمایشی دیگر (به عنوان مثال شومینه یا اجاق گاز) یا دستگاهی که از گرما (اجاق گاز) ساطع می شود و مناطقی در معرض خورشید قرار می گیرد ، قرار گیرد. همچنین باید از جریان های هوایی احتمالی (بنابراین به دور از درها و پنجره ها) خارج شود
  • در ارتفاع حدود 1.5 متر ، برای دسترسی.

اینرسی رادیاتور بی حسی گرم گرمی هوشمندانه

پشتیبانی Rothelec

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب رادیاتورهای Rothelec و ترموستات ، در تماس با تیم ما دریغ نکنید. کارشناسان Rothelec ابتدا یک مطالعه انرژی واقعی از محل اقامت شما انجام می دهند. برای این کار ، آنها موقعیت جغرافیایی و آفتاب طبیعی آن ، کیفیت عایق حرارتی آن ، تعداد پنجره ها و دیوارهای شیشه ای ، تعداد متر مربع ، ارتفاع سقف ، چیدمان قطعات را مطالعه می کنند ..

آنها سپس دستگاه های متناسب با نیازهای شما ، ترجیحات و بودجه خود را به شما توصیه می کنند. آنها رادیاتورهای شما را نصب می کنند و تجهیزات خود را پیکربندی می کنند. آنها در نهایت به شما کمک می کنند بهترین تأسیس را برای ترموستات های متصل خود پیدا کرده و آنها را شروع کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های گرمایش متصل ما ، از درخواست راهنمای ما دریغ نکنید. رایگان و بدون تعهد است.

رادیاتور اینرسی: چرا از ترموستات استفاده کنید ?

برای زندگی راحت و دلپذیر برای زندگی در خانه ، خانه یا آپارتمان شما باید گرم شود. دستگاه گرمایش باید کارآمد باشد و راحتی حرارتی بهینه را ارائه دهد. علاوه بر اینکه کاملاً با استفاده و حضور در هر اتاق سازگار است ، باید دما نیز بتواند دقیقاً تنظیم شود ، تا باعث مصرف بیش از حد انرژی یا احساس ناراحتی نشود. با بهره گیری از مواد نوآورانه و فن آوری های مدرن ، رادیاتور در اینرسی همچنین مجهز به ترموستات ها هستند که مدیریت دما را بهینه می کنند.

بنابراین نحوه انتخاب رادیاتور اینرسی با ترموستات خوب ? چرا تجهیزات Rothelec را انتخاب کنید ?

چگونه ترموستات یک رادیاتور اینرسی کار می کند ?

ترموستات رادیاتور رادیاتور سفید راتلک

ترموستات وسیله ای است که دمای رادیاتور را مدیریت می کند. اگر انواع مختلفی از دستگاه با ویژگی های متغیر وجود داشته باشد ، مکان و استفاده از ترموستات شما اهرم های ضروری برای بهبود راحتی حرارتی شما باقی مانده است.

ترموستات: یک دستگاه مدیریت دما

ترموستات به شما امکان می دهد دمای یک اتاق را با در نظر گرفتن سبک زندگی و ترجیحات ساکنان تنظیم کنید. به عنوان مثال ، درست قبل از بازگشت آنها از محل کار یا مدرسه می توان آن را با یک یا دو درجه افزایش داد. ترموستات که در هر اتاق گرم از محل اقامت نصب شده است ، دما را به طور مستقل و مستقل مدیریت می کند.

عمل دستگاه

برای حفظ دمای مورد نظر در اتاق ، ترموستات رادیاتور واکنش نشان می دهد: این کار را تحریک یا متوقف می کند ، باعث افزایش یا پایین آمدن درجه حرارت می شود.

ترموستات رادیاتورهای برقی با اینرسی می تواند دستی و مکانیکی باشد: آنها مجهز به چرخ ، با یا بدون آن هستند. اما این مدل ها به تدریج جای خود را به ترموستات های دیجیتال ، متصل و بی سیم می دهند. امروز ، ترموستات یک رادیاتور اینرسی می تواند باشد:

  • قابل برنامه ریزی : دما و ساعات کار رادیاتور مستقیماً روی دستگاه برنامه ریزی می شود. ترموستات به سادگی دستورالعمل های از پیش ضبط شده را انجام می دهد
  • متصل و از راه دور کنترل می شود : در هر زمان از روز از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود ، دما را می توان در زمان واقعی (افزایش یا کاهش یافته) کنترل کرد. برنامه نویسی نیز از برنامه تعریف شده است. بنابراین در صورت تغییر برنامه یا اگر برنامه ریزی آن را فراموش کرده اید ، انتظارات شما از طریق این زمان واقعی به ترموستات دیکته می شود.

یک ترموستات متصل از یک شبکه اتوماسیون خانگی موجود ، با اتصال WiFi یا بلوتوث کار می کند. این باید با رادیاتور نصب شده در اتاق برای گرم شدن سازگار باشد و با رابط ها و دستگاه های مورد استفاده برای کنترل آن (برنامه در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه). این ترموستات ها برنامه ریزی شده در بالادست یا از راه دور سفارش داده شده ، راحتی بهینه استفاده را ارائه می دهند. آنها همچنین به شما امکان می دهند از راحتی حرارتی عالی بهره مند شوید و به صرفه جویی در مصرف انرژی قابل توجهی دست یابید.

نحوه تنظیم ترموستات ?

تمام اتاق های محل اقامت نیازهای گرمایش یکسانی ندارند. در واقع ، یک اتاق خواب دوستانه یا یک اتاق نشیمن در همان فرکانس اشغال نمی شود و یک حمام یا آشپزخانه نیازی به گرم شدن در همان دما ندارد. آدی به عنوان مثال توصیه می کند اتاق ها را در دمای 17 درجه سانتیگراد و اتاق های نشیمن بین 19 تا 21 درجه سانتیگراد گرم کنید. دمای حمام باید در طول روز 17 درجه سانتیگراد حفظ شود و در صورت استفاده به 22 یا 23 درجه سانتیگراد افزایش یابد.

ترموستات را از کجا نصب کنیم ?

هر قسمت گرم شده با رادیاتور اینرسی باید مجهز به ترموستات بی سیم خود باشد. ما یک ترموستات پروب تبعیده شده را برای اطمینان از اندازه گیری دقیق دما توصیه می کنیم. برای این کار ، بنابراین باید در یک مکان استراتژیک نصب شود:

  • روی یک دیوار داخلی: ترموستات نباید بر روی دیوار بیرونی و نه روی دیواری مشرف به یک اتاق گرم نشده (گاراژ ، انبار و غیره) ثابت شود
  • حداقل 1.5 متر حداقل: دستگاه اندازه گیری و تنظیم دما باید در دسترس باشد
  • پناهگاه از منابع گرما و جریان های هوا: دستگاه باید به دور از درها و پنجره ها قرار گیرد و به دور از منطقه ای که مستقیماً در معرض خورشید یا فر قرار دارد.

مزایای رادیاتورهای متصل به Rothelec

رادیاتورهای اینرسی خشک Rothelec مجهز به ترموستات های هوشمند و بی سیم هستند که تمام نیازهای گرمایشی مسکن را برآورده می کند. متصل و مجهز به یک کاوشگر از راه دور ، آنها به نزدیکترین نیمی از درجه دقت می کنند. در ارتباط با سیستم تنظیم ، رادیاتور و ترموستات باعث می شود که صرفه جویی در مصرف انرژی قابل توجهی و بهره مندی از راحتی بهینه گرمایش.

نگهداری دمای کامل

ترموستات از رادیاتور در اینرسی Rothelec مستقیماً دستگاه گرفتن دما را در جعبه خود ادغام می کند: کاوشگر تبعید می شود. در دستگاه خلبانی قرار می گیرد ، نه در رادیاتور برای تضمین اندازه گیری دما عادلانه تر و دقیق تر. شما دما را روی 0 تنظیم می کنید.نزدیک به 5 درجه سانتیگراد و از حداکثر راحتی بهره مند شوید.

دستگاه های گرمایش Rothelec سپس از یک ظرفیت نظارتی عالی استفاده می کنند. به عنوان دقیق ترین در اروپا شناخته شده است ، فناوری تنظیم PerfoTronic 3® در واقع نگهداری دما را تا 0 ، 1 درجه سانتیگراد فراهم می کند. بنابراین ، هنگامی که دمای 23 درجه سانتیگراد را روی ترموستات حمام برنامه ریزی می کنید ، مطمئن هستید که بین 22.9 درجه سانتیگراد و 23.1 درجه سانتیگراد حفظ می شود. این تنظیم با کارایی بالا ، راحتی حرارتی بهینه (بدون تغییر دما) و صرفه جویی قابل توجه انرژی طولانی مدت را تضمین می کند.

دستگاه های گرمایشی کارآمد ، متصل و هوشمند

رادیاتور در بی تحرکی متصل به تلفن هوشمند ترموستات متصل

برای راحتی گرمایش بهینه ، رادیاتورهای اینرسی Rothelec مجهز به بخاری در Thermofaïence® هستند. حتی در حال انقراض ، رادیاتورهای اینرسی ما به لطف گرمای انباشته شده در آجرهای ما همچنان گرم می شوند. مجهز به فناوری Tri-Chaleur® ، آنها همچنین عملکردهای اساسی و مکمل ، تجمع و تابش را برای راحتی گرمایشی غیرقابل مقایسه ترکیب می کنند. گرما نرم و همگن است و به طور روزانه صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

در ترموستات متصل Rothelec به رادیاتورها اجازه می دهد تا پس انداز بیشتری را نیز در قبض برق صرفه جویی کنند. با تشکر از برنامه Rothelec ، رادیاتورهای اینرسی ما را می توان از راه دور از یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی کنترل کرد. دستگاه های گرمایشی می توانند به راحتی خاموش شوند ، در هر زمان از روز ، وضعیت یخبندان یا آماده به کار را قرار دهند. بنابراین آنها کاملاً با جدول زمانی همه ساکنان سازگار می شوند و به طور غیر ضروری گرم نمی شوند.

آسان برای ادغام در نصب خانه در خانه ، دستگاه های Rothelec با جعبه Tydom ، ایستگاه Sowee Connected (شرکت تابعه EDF) و با Alexa (Amazon) و Google Home Services سازگار هستند.
ترموستات Rothelec به رنگ سفید یا سیاه در دسترس است تا با همه سبک های داخلی موافقت کند. طراحی هوشیار و ظریف آن به آن اجازه می دهد تا به راحتی با تمام فضای داخلی شما مطابقت داشته باشد.

سایر تجهیزات هوشمند دیگر ، برای صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر

ترموستات بی سیم قابل برنامه ریزی – یا از راه دور کنترل شده – از این رو رادیاتور بی تحرکی امکان مدیریت دما بهتر را فراهم می کند. اما برای صرفه جویی بیشتر در قبض انرژی خود ، Rothelec تجهیزات هوشمند دیگری را ارائه می دهد.
به عنوان مثال ترموستات می تواند با آشکارسازهای حضور و باز کردن پنجره تماس بگیرد. اگر یک پنجره باز باشد ، در حالت اول ، در صورت عدم استفاده از قسمت ، درجه حرارت به تدریج پایین می آید. در دوم ، رادیاتور به طور خودکار خود را در موقعیت یخبندان آزاد قرار می دهد.

rothelec ، پشتیبانی در تمام پروژه گرمایشی خود

کارشناسان Rothelec شما را در طول پروژه گرمایش برقی خود همراهی می کنند. پس از انجام مطالعه حرارتی محل اقامت خود و به شما رادیاتورها را با اینرسی که به بهترین وجه متناسب با نیاز ، بودجه و انتظارات شما مناسب است ، به شما توصیه می کنند ، آنها برای نصب آنها آمده اند. آنها همچنین به شما می گویند که ترموستات های متصل خود را از کجا نصب کرده و به اتصال آنها ادامه دهید. آنها تمام تجهیزات نصب اتوماسیون خانگی (جعبه Tydom ، ترموستات ، برنامه Rothelec و رادیاتور) را به خدمت می گیرند و از عملکرد مناسب آنها اطمینان می دهند.

شما می خواهید در مورد رادیاتور اینرسی و ترموستات Rothelec اطلاعات بیشتری کسب کنید ?