سامسونگ گلکسی S10: در اینجا سه ​​اندازه صفحه نمایش پرچمدار آینده ، ویژگی ها | سامسونگ گلکسی S10 | سامسونگ آفریقا_فر

اندازه سامسونگ S10

در حال حاضر هیچ نظری وجود ندارد ، اولین کسی باشید که واکنش نشان می دهد !

سامسونگ Galaxy S10: در اینجا سه ​​صفحه نمایش پرچمدار آینده وجود دارد

توسط سرمقاله Lesmobiles – 10 دسامبر 2018 ساعت 12:36 یک نشت مشهور پیامی را در توییتر منتشر کرد. در این مورد ، او فاش می کند که اندازه صفحه نمایش سه نسخه از Galaxy S10 ، پرچمدار بعدی برند کره ای و یکی از مدل های پیش بینی شده از آغاز سال 2018 چه خواهد بود.

سامسونگ Galaxy S10: در اینجا سه ​​صفحه نمایش پرچمدار آینده وجود دارد

اوان بلس ، Alias ​​Evleaks ، دوباره زده است. The Leaker American ، روزنامه نگار برای سر و صدا, یک نشت جدید در توییتر منتشر کرد. این مربوط به یکی از پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند از ابتدای سال 2019 ، Samsung Galaxy S10 است. یا بهتر بگوییم “Galaxy S10 سامسونگ” ، زیرا با توجه به رایج ترین شایعات ، این تلفن هوشمند حداقل در سه اندازه در دسترس خواهد بود. این سه نسخه با توجه به شایعات Galaxy S10 ، Galaxy S10+ و Galaxy S10 Lite نامیده می شوند. خطی که به نظر می رسد این است که اپل با iPhone XS ، iPhone XS Max و iPhone XR.

از 5.8 اینچ تا 6.4 اینچ

بنابراین بیایید اطلاعات فاش شده توسط اوان بلس را رعایت کنیم. اول ، سه اندازه متفاوت وجود خواهد داشت. کوچکترین ، S10 Lite ، یک صفحه 5.8 اینچی خواهد داشت. دوم ، کلاسیک S10 ، یک تخته 6.1 اینچی را در خود جای می دهد. سرانجام ، S10+، بزرگترین ، از صفحه 6.4 اینچ بهره مند می شود. به یاد بیاورید که صفحه های گلکسی S9 و S9+ 5.8 و 6.2 اینچ را اندازه گیری می کنند. تفاوت اندازه بین یکی از این دو مدل و جانشین آن باید در نظر گرفته شود که صفحه جدید و کاهش مرزها در نظر گرفته شود.

بنابراین می بینیم که سامسونگ تا حدی استراتژی محصول اپل را مناسب می کند ، اما تصمیم می گیرد سبکترین نسخه S10 صفحه نمایش پایین را ارائه دهد (در حالی که صفحه آیفون XR بین آیفون XS و XS Max قرار دارد). این انتخاب برای سامسونگ بسیار کلاسیک است که همیشه ترجیح داده است بهترین تنظیمات خود را در بزرگترین تلفن ها ادغام کند. ما با آیفون SE و Xperia ZX Compact امیدوار بودیم که سامسونگ این ابتکارات را به تغییر القا کند. اما نه.

اطلاعات جالب دیگر ، اکنون می دانیم که تعداد استاندارد این سه مدل چیست: SM-G970F برای S10 Lite ، SM-G973F برای S10 و SM-G975F برای S10+ (F نشان دهنده منطقه ای که موبایل در آن خواهد بود فروخته شده). اوان بلس همچنین به یاد می آورد که نام کد سه تلفن چیست: به ترتیب فراتر از 0 ، فراتر از 1 و فراتر از 2. شما مطمئناً در ستونهای برخی از سایتهای تکنوفیلی از فراتر از آن شنیده اید.

جایی که وب کم قرار خواهد گرفت ?

قبل از اتمام ، احتیاط کوچک: جزئیات فنی از یک طراح محافظ پوسته تهیه شده است. اینها داده های واقعی نیستند ، اما پیش بینی های انجام شده توسط Accessorist. این بدان معنی است که خطر صفر نیست (به دور از آن ، حتی) که بین اطلاعات موجود در اینجا و محصول نهایی که سامسونگ در ابتدای سال آینده (منطقی) فاش می کند ، فاصله ای وجود دارد. اعتقاد بر این است که یکی از این “جبران” های دیگر نشت در گلکسی S10 ، محل وب کم است. بله ، باید در صفحه های سه نسخه سوراخ هایی وجود داشته باشد. اما طبق شایعات قبلی ، آنها می توانند در گوشه بالا سمت راست و نه در مرکز قرار بگیرند.

نظر کاربران اینترنت

در حال حاضر هیچ نظری وجود ندارد ، اولین کسی باشید که واکنش نشان می دهد !

اندازه سامسونگ S10

منشور سفید منشور سیاه منشور سبز رنگ آبی سرامیک سفید سرامیک

* تصاویر سامسونگ کهکشان S10+.