دانلود Safari (رایگان) – Clubic ، Safari 5.1 – بارگیری برای رایانه رایگان

سافاری ویندوز

در اینجا ویژگی های اصلی در دسترس آن است ::

سافاری

مرورگر وب اپل برای ویندوز در نسخه 5.1.7 !

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
3.8 (1026 یادداشت)
File_download 27628 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !
توصیه ما

مرورگر 100 ٪ رایگان و سریع با VPN یکپارچه

پیام یکپارچه مسنجر و واتس اپ در نوار جانبی قابل دسترسی هستند

احترام به حریم خصوصی VPN و Adblocker رایگان برای ایمنی تقویت شده

اشتراک پرونده به راحتی پرونده ها را بین دستگاه های خود به اشتراک بگذارید.

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از اپرا استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

با Safari 5 ، اپل سرسختی خود را با مرورگر اثبات می کند که قصد دارد جای خود را در بین بازرگان های بازار که Firefox و Opera هستند ، ایجاد کند.

طولانی در Mac OS X یکپارچه شده است, سافاری مرورگر وب پرچمدار اپل است.

در سال 2003 منتشر شد و به طور پیش فرض در Mac OS X Panther ، Tiger ، Leopard و سپس Snow Leopard ، Safari بر اساس موتور مشتق شده از KHTML ، موتور رندر محیط KDE ، که در مرورگر Konqueror استفاده می شود ، ساخته شده است. دومی به دلیل سرعت خود مشهور است ، که از آن سیب مدتهاست که در تبلیغ نرم افزار یک اسب بخار ساخته شده است.

رابط سافاری خالص شده است و مرورگر از آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی پشتیبانی می کند: RSS ، زبانه ها ، پشتوانه رمزهای عبور ، فرم های پر شده به طور خودکار ، مدیریت پیشرفته موارد دلخواه. نسخه 5.0 ارائه یک تازگی مهم: مدیریت پسوند ! سازگاری HTML5 بهتر نیز وجود دارد

عملکرد خواننده / خواننده معرفی شده در Safari 5 یکی از نوآوری های مورد توجه است. عملی ، این امکان را در صفحات وب خاص امکان جداسازی در بیان متن های محتوا ، تصاویر ، فیلم ها و پیوندها ارائه می دهد. علاوه بر این ، وی مسئول نمایش خودکار مقاله کامل منتشر شده در چندین صفحه است. راه حل عالی ، مجموعه راحتی خواندن بهینه. در آخر توجه داشته باشید که دکمه ها برای چاپ مجموعه ، ارسال آن از طریق ایمیل یا حتی بزرگ شدن و کاهش اندازه قلم توجه کنید.

  • پرونده کلوپ: ده پسوند سافاری برای کشف !

سافاری

تصویر سافاری 1 تصویر کوچک تصویر سافاری 2 تصویر کوچک تصویر سافاری 3 تصویر کوچک تصویر سافاری 4 تصویر کوچک تصویر سافاری 5 تصویر کوچک تصویر سافاری 6 تصویر کوچک

بین مرورگرهای وب ، شما به طور گسترده ای می دانید که بیشترین بارگیری و استفاده از آنها را دارد: Google Chrome و Mozilla Firefox. پشت ، اینترنت اکسپلورر ، جایگزین مایکروسافت Edge و سافاری, مرورگر اپل ، که گروه را می بندد. این به طور پیش فرض در MACOS ، سیستم عامل MAC ، مانند دستگاه های تلفن همراه آیفون و iPad وجود دارد. و البته ، نسخه خود را نیز برای ویندوز ارائه می دهد.

ناوبری برنامه با سافاری مرورگر ویندوز

اما آیا استفاده از این مرورگر در نسخه خود برای سیستم عامل مایکروسافت واقعاً جالب است? بله ، اگر آیفون یا آی پد دارید زیرا بهترین مرورگر برای کار با خدمات اپل مانند ICloud و سایر مواردی است که در دستگاه iOS خود استفاده می کنید.

تمام ویژگی های مرورگر اپل برای ویندوز رایانه شخصی موجود است.

در اینجا ویژگی های اصلی در دسترس آن است ::

  • مصرف انرژی کمترو منابع ، در صورت استفاده از رایانه شخصی لپ تاپ مفید است. موتور آن JavaScript و با فناوری هایی که سعی در صرفه جویی در مصرف انرژی دارند توسعه یافته است.
  • پشتیبانی بومی از سایت هایی مانند Netflix و برای پخش ویدیویی HTML5. این ، طبق گفته اپل ، به شما امکان می دهد فیلم ها را برای زمان بیشتری در مقایسه با Chrome و Firefox و همچنین طولانی مدت پیمایش بخوانید: 4 ساعت بیشتر فیلم آنلاین و 2 ناوبری.
  • سریعتر از کروم و فایرفاکس, اگرچه همه مرورگرها همین حرف را می زنند … اغلب به ابزارهای اندازه گیری و پارامترهای اندازه گیری بستگی دارد. این بهترین نتیجه را در جنبه هایی مانند برنامه های وب ، محتوای پاسخگو ، ارائه محتوای انیمیشن ارائه می دهد.
  • محافظت از محرمانه : این مرورگر از محرمانه بودن کاربر در برابر استفاده از Duckduckgo به عنوان محقق پیش فرض محافظت می کند ، علاوه بر مسدود کردن کوکی ها ، ماسهبازی برای سایت ها ، ناوبری خصوصی و محافظت فعال در برابر سایت های خطرناک.
  • پشتیبانی آنلاین با Apple Pay پشتیبانی می کند.
  • ناوبری را در دستگاه های مختلف دنبال کنید مانند iPhone ، iPad یا سایر رایانه های MAC).
  • ابزارهای یکپارچه برای پیمایش بهتر با امکان خواندن فیلم ها با AirPlay ، پشتیبانی از پخش ویدیو در همان پنجره ، امکان سکوت ویندوز ، پیشنهادات ناوبری از سایت هایی مانند iTunes یا ویکی پدیا ، دکمه به اشتراک گذاری در سایر شبکه های اجتماعی ..
  • پشتیبانی از پسوندها برای شخصی سازی ناوبری خود.

از طرف دیگر ، رابط نسخه ویندوز واقعاً زشت است ، باید گفت. به نظر می رسد بیش از 10 سال پیش از یک مرورگر … اپل می تواند کمی از خواب بیدار شود زیرا این نوع تحولات با مواردی مانند طراحی متمایز است.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.

سافاری رایگان برای کامپیوتر

در 30 ثانیه به طور خودکار به صفحه اصلی هدایت می شوید.

سافاری ، مرورگر وب اپل ، هم مدرن ، قدرتمند ، سریع ، ساده برای استفاده و غنی از کارکردها است. و اگر به صورت استاندارد در Mac ، iPhone و iPad نصب شود ، برای رایانه های شخصی ویندوز نیز در دسترس است.

سافاری مرورگر وب اپل است. نصب شده به صورت استاندارد در همه مک ، iPhone و iPad ، جایی که یک مرورگر پیش فرض است ، IIL هنوز در نسخه های قدیمی در Windows PC موجود است. به طور مداوم به روز می شود ، توابع معادل مرورگرهای بزرگ مدرن مانند Google Chrome ، Microsoft Edge ، Mozilla Firefox ، Opera ، Vivaldi و سایر Broswer را ارائه می دهد. اما با کلید اپل ، که توجه ویژه ای به امنیت و محرمانه بودن داده های شخصی می کند. برای همه طرفداران اپل ، این مرورگر مرجع است.

سافاری 5.1.7 با انتشار آن در 9 مه 2012 ، آخرین مرورگر وب اپل را در ویندوز علامت گذاری کنید. این نسخه آخرین نسخه ای است که با ویندوز XP SP2 و SP3 ، ویندوز ویستا و ویندوز 7 سازگار است. در میان پیشرفت های آن ، هنگامی که RAM کوچک در دسترس است و همچنین مدیریت بهتر فرم های احراز هویت ، پاسخگویی به مرورگر بهتری وجود دارد.

آخرین نسخه اصلی مرورگر ویندوز ، Safari 5 ، توسط اپل در 7 ژوئن 2010 منتشر شد و ویژگی های بسیاری را اضافه می کند. از جمله آنها Safari Reader ، موتور جستجوی بینگ یا افزودن ابزارهای توسعه است. JavaScript و HTML5 در عملکرد ، همانطور که حافظه پنهان صفحات وب است.

مرورگر وب سافاری ، که فقط با سیستم عامل Mac OS X سازگار بود ، در ویندوز نیز قابل استفاده است. علاوه بر این ، به دلیل عملکردهای استثنایی آن به ویژه از نظر توسعه دهندگان شناخته شده است. سرعت بارگیری صفحات وب دو برابر سریعتر از اینترنت اکسپلورر است.

Safari (PC) از تمام درخواست های ناوبری اخیر پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند با وب سایت ها مطابق آنچه هستند ، از جمله HTML ، CSS ، JavaScript ، SVG و Java مشورت کنند. مرورگر همچنین دارای یک پنجره قدرتمند پاپ آپ است. این ماژول اضافی تبلیغات خسته کننده و سایر حواس پرتی های بصری را در لینک ها حذف می کند. فقط روی نماد “خواننده در قسمت آدرس هوشمند” کلیک کنید ، و پیوند با محتوای عادی نمایش داده می شود. منوی “دستورات روی صفحه” به شما امکان می دهد هر صفحه ناوبری را ببینید ، چه دو صفحه یا یک دوجین. اندازه متن همچنین می تواند برای انجام کارهای درج یا کپی و چسباندن اصلاح شود. او سرانجام دارای یک RSS High Liker برای تجزیه و تحلیل سریع تحقیقات در شبکه است.