SALTO: قیمت ، تاریخ راه اندازی ، کاتالوگ ، همه چیز در مورد 100 ٪ سرویس جریان فرانسه ، SALTO: اشتراک ، قیمت و عملکرد سیستم عامل

SALTO: اشتراک ، قیمت و عملکرد سیستم عامل

مزایای سالتو چیست؟ ?

SALTO: قیمت ، تاریخ راه اندازی ، کاتالوگ ، همه چیز در مورد 100 ٪ سرویس جریان فرانسه

Salto سرویس جدید جریان “ساخته شده در فرانسه” است. ساخته شده توسط تلویزیون فرانسه ، M6 و TF1 ، هدف آن رقابت با پیشنهادات جریان غول های آمریکایی مانند Amazon Prime ، Disney+ ، Apple TV+ و به ویژه Netflix است. در 20 اکتبر 2020 راه اندازی شد ، سال در هر ماه 8 هزینه دارد. و کاتالوگ ، بسیار ناهمگن ، برنامه ها ، سریال ها ، فیلم ها و مستندها از فرانسه ، بلکه از سایر کشورها از جمله ایالات متحده را نیز ترکیب می کند.

پوشه پوشش رابط SALTO

سالهاست که موضوع یک پیشنهاد جریان فرانسوی در بسیاری از بحث ها ذکر شده است. در مواجهه با رقابت وزن آمریکایی ، به رهبری نتفلیکس و همچنین شامل آمازون ، اپل و دیزنی و مقاومت فرانسوی ، به رهبری OCS و Canal+ Series ، سه گروه رسانه ای Tricolore ، TF1 ، فرانسه Télévisions و M6 ، می خواستند یک جایگزین معتبر و سازگار را مستقر کنند به فرانسوی ها. نام اوست سالو. توجه داشته باشید که Télévisions فرانسه قصد داشت پس از ادغام قریب الوقوع بین TF1 و M6 ، از این سرویس خارج شود.

بنابراین Salto یک سکوی جریان است که به تمام پیشنهادات ذکر شده در بالا اضافه می شود. با توجه به سه سهامدار خود ، SALTO مکمل پیشنهاد موجود خواهد بود و محتوا را ارائه می دهد که در هیچ کجای دیگر پیدا نخواهید کرد. آنچه از کاتالوگ آن ساخته خواهد شد ? تاریخ راه اندازی سرویس چیست ? صفحه های سازگار با این پیشنهاد چیست ? و مهمتر از همه قیمت دسترسی به آن چه خواهد بود ? ما همه چیز را در این پرونده کامل به شما می گوییم.

�� در چه تاریخی سالتو در دسترس خواهد بود ?

راه اندازی رسمی SALTO در 20 اکتبر 2020 انجام شد.در هفته هایی که به صورت آنلاین انجام شد ، اولین آمار بسیار دلگرم کننده بود زیرا ساللو موفق به تولید سریع 100،000 ثبت نام شد.

اما وقتی ، یک سال بعد ، ما همه چیز را در چشم انداز قرار می دهیم ، عملکرد دیگر واقعاً نیست. در واقع ، این سکوی بدیهی است که فرانسوی ها را متقاعد کرده است. تا به امروز ، هنوز از یک میلیون مشترک تجاوز نکرده است.

بنابراین ، این سکو اکنون به افق های دیگر تبدیل شده است ، تا آنجا که می تواند جاه طلبی های اصلی آن را انکار کند. از ماه مه سال 2022 ، SALTO در واقع به کاتالوگ Prime Video می پیوندد. مشترک شدن در اشتراک انفرادی امکان پذیر است.

رقیب نتفلیکس به خوبی می توانست روزهای خود را حساب کند. فرانسه Télévisions ، TF1 و M6 ، در پایان سال برای تصمیم گیری در مورد آینده این سیستم عامل ملاقات کرد. از این جلسه ، به نظر می رسد که M6 با عقب نشینی خود به پایتخت شرکت ، که به ارزش 135 میلیون یورو به ارزش خود عمل می کرد ، عمل می کرد ، در حالی که TF1 نیز در آغاز خواهد بود. بنابراین فقط تلویزیون فرانسه این سکو را روی شانه های خود حمل می کند.

Salto برای فروش قرار گرفت ، اما خریدار را پیدا نکرد. در آغاز سال 2023 ، شایعات مربوط به انحلال قضایی از یکدیگر پیروی می کنند. یک چیز مسلم است ، این سکو در حال حاضر آخرین ساعت های خود را زندگی می کند.

�� قیمت اشتراک در سالتو چقدر است ?

زنجیرهای Salto Salto Doss

Salto یک سرویس جریان است که مدل اقتصادی آن شبیه به رقابت است: اشتراک ماهانه با چندین سطح برای شامل چندین صفحه به طور همزمان. در ابتدا سه فرمول اشتراک وجود داشت ::

 • فرمول اول انفرادی در 6.99 یورو در ماه. این مقدار امکان تماشای یک برنامه Salto را در یک صفحه واحد به طور همزمان ارائه می دهد.
 • فرمول دوم دوتایی در 9.99 یورو در هر ماه. با این قیمت ، شما می توانید به طور همزمان فیلم های Salto را در دو صفحه مشاهده کنید. این بدان معنی است که یکی دیگر از اعضای خانواده می تواند یک فیلم یا یک سریال را تماشا کند در حالی که شما از آن لذت می برید.
 • فرمول سوم قبیله, برای کل خانواده ، فروخته می شود 12.99 یورو در هر ماه. شما امکان تماشای برنامه های Salto را در چهار صفحه به طور همزمان دارید.

با این حال ، SALTO سرانجام به تغییر پیشنهادات خود و افزایش قیمت ها پایان داد. اکنون این سرویس ارائه می دهد فرمول ماهانه با قیمت 7.99 یورو در ماه, بدون تعهد ، برای 3 کاربر همزمان و همچنین فرمول سالانه با 69.90 یورو برای یک سال اشتراک ، برای 3 کاربر همزمان

Salto مانند سایر رقبا ، ماه اول مشاهده را ارائه می دهد. بنابراین شما یک ماه فرصت دارید تا مضامین مختلف کاتالوگ Salto را بخوانید ، که محدود به داستان های فرانسوی TF1 یا فرانسه 3 نیست.

Salto در سطح قیمت قرار دارد, روبرو کانال+ سری و Netflix. در اینجا برخی از قیمت ها برای رقبای مختلف وجود دارد: برای مقایسه:

 • هزینه اشتراک Netflix 8 ، 12 یا 16 یورو در هر ماه. بسته اول شامل 1 صفحه و تعریف SD است. دوم شامل 2 صفحه همزمان و تعریف HD است. و آخرین شامل چهار صفحه همزمان و تعریف فوق العاده HD است.
 • هزینه اشتراک سری+ سری ماه 7 ، 10 یا 12 یورو. سطح اول شامل 1 صفحه ، 2 صفحه دوم همزمان و 4 صفحه همزمان همزمان است.
 • هزینه اشتراک OCS 10 یا 12 یورو (یا حتی کمی بیشتر از طریق یک اپراتور). بسته اول شامل 2 صفحه همزمان و 4 صفحه دوم است.
 • هزینه اشتراک دیزنی+ 7 یورو در ماه. این شامل تعریف 4K و حداکثر 4 صفحه همزمان است.
 • هزینه اشتراک Apple TV+ 5 یورو در ماه. برخی از کانال ها ، مانند Starzplay ، جداگانه فروخته می شوند. Apple TV+ همچنین یک سرویس اجاره فیلم و سری را ارائه می دهد. این اشتراک به مدت یک سال به همه کسانی که یک دستگاه اپل خریداری می کنند ارائه می شود.
 • حق بیمه ویدیویی در اشتراک آمازون نخست گنجانده شده است (با چند محتوا به طور جداگانه فروخته می شود). این اشتراک 49 یورو در سال هزینه دارد.

به نظر نمی رسد در ابتدا گزینه هایی در مورد حداکثر تعریف جریان ویدیویی وجود داشته باشد. در Netflix ، دسترسی به کیفیت 4K منحصر به آخرین سطح اشتراک است که برای 16 یورو در ماه فروخته می شود.

�� آیا می توانیم SALTO را به صورت رایگان آزمایش کنیم ?

مانند اکثر سیستم عامل های جریان تازه راه اندازی شده ، می توان از یک پیشنهاد تست Salto بهره مند شد. خدمات ارائه می دهد 1 ماه آزمایش رایگان. آنچه شما را بی سر و صدا از هر زاویه ای آزمایش می کند. اگر مایل نیستید ماجراجویی را ادامه دهید ، فقط باید ظرف 30 روز خود را جدا کنید.

�� چه چیزی می توانیم به سالتو نگاه کنیم ?

پوشه محتوای رابط SALTO

برخلاف تصور عامه ، کاتالوگ SALTO از مجدداً از لوئیس لا بروکانته ، زندگی زیباتر یا خوزهفین آنگه گاردین تشکیل نشده است. بدیهی است که تمام رنگ های داستان های فرانسوی (سینما ، اپرا صابون ، Telefilms ، سری ، برنامه های کوتاه) را پیدا خواهید کرد.

کاتالوگ SALTO شامل فیلم ها ، سریال ها ، مستندها است. او خواهد بود تا حد زیادی توسط همه کانال ها تغذیه می شود از سه سهامدار Salto: TF1 ، TMC ، TFX ، سری و فیلم های TF1 ، LCI ، فرانسه ، فرانسه 3 ، فرانسه 4 ، فرانسه 5 ، فرانسه ، فرانسه اطلاعات ، M6 ، W9 و 6TER. کوه لانتا ، بهترین سرآشپز شیرینی و غیره. همچنین برنامه هایی برای جوانترین تماشاگران وجود خواهد داشت tfou max ، gulli max و okoo.

Salto همچنین از کشورهای دیگر محتوا را ارائه می دهد: ایالات متحده ، البته ، اما همچنین اسپانیا ، انگلستان ، نروژ ، کانادا و سوئیسی.

طرف سری, برخی از فصول پس از ورود آنها به طور کامل ارائه می شود. برخی از نمونه ها: مرکز شهر ابی ، داستان Handmaid ، الکس هوگو ، خانه داران ناامید ، کاندیس رنویر ، پارک ها و تفریحات ، بالتسار ، متل بیتس و غیره.

سریال های دیگر قسمت به صورت اپیزود ارائه می شود چند روز جلوتر از پخش خطی باستانی. این مورد با زیباترین زندگی است ، فردا متعلق به ما است ، چنین خورشید بزرگی ، ویلا قلب های شکسته. فصل 4 کاپیتان مارلو در پیش نمایش در دسترس خواهد بود.

Salto همچنین حقوق انتشار برخی از سریال های آمریکایی و بین المللی را خریداری کرد ، مظنون قسمتهای فصل 3 آنها 24 ساعت پس از پخش در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. این نیز برای فصل 5 از گاو نر, و همچنین فصل 4 جبهه (فصلی که به همین دلیل منحصر به سال Salto خواهد بود و بنابراین در Netflix پیدا نخواهید کرد).

از طرف فیلم ، همان مشاهده: فیلم های بلند و کلاسیک های اخیر ، محتوای فرانسوی و بین المللی. چرخه های موضوعی هر هفته به صورت آنلاین قرار می گیرند تا چیزی برای همه وجود داشته باشد.

به این دسترسی اضافه می شود مستقیم و پخش مجدد به همه برنامه هایی که توسط زنجیرهای ذکر شده در بالا پخش شده است. SALTO این را اعلام کرد 10،000 ساعت برنامه هایی از راه اندازی ، با غنی سازی کاتالوگ هر هفته ، در همان مدل رقابت ارائه می شود.

�� روی کدام صفحه نمایش می توانیم Salto را تماشا کنیم ?

رابط مستقیم Salto و پوشه پخش مجدد

Salto با تعداد زیادی سیستم عامل از راه اندازی آن سازگار است. شما می توانید برنامه ها را از a تماشا کنید کاربرد اختصاصی برای سیستم عامل هایی که دارای یک یا به طور پیش فرض هستندیک مرورگر وب. این همان مدل است که توسط اپل ، نتفلیکس یا آمازون انتخاب شده است.

بخش بسیار بزرگی از تلفن های هوشمند و تبلت ها دارای یک برنامه بومی هستند که رابط لمسی را ارائه می دهند. رایانه ها ، ویندوز ، MacOS یا Chromebook ، باید از همه از طریق مرورگر (Safari ، Chrome ، Edge و غیره ، دسترسی داشته باشند.). کنسول های بازی PlayStation و Xbox یک برنامه بومی برای خواندن محتوای Salto ندارند.

برخی از رمزگشاهای دیجیتال ، جعبه های چندرسانه ای و تلویزیون های متصل با سرویس سازگار هستند. آ برنامه TV Android و Apple TVOS در فروشگاه های برنامه های اختصاص داده شده به این دو سیستم عامل ارائه می شود. Apple TV ، تلویزیون سپر Nvidia ، تلویزیون تلویزیون Android Sony ، چند نمونه است.

جعبه های اینترنتی ، جدا از چند استثنا, به طور طبیعی SALTO را در راه اندازی نکنید. در زمانی که این خطوط را می نویسیم ، هیچ قرارداد پخش مجدد بین Salto تصویب نشده است ، ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت ، نارنجی ، Bouygues Telecom ، Free و SFR. آخرین اخبار ، Salto در جعبه های FAI در سال 2022 وارد خواهد شد.

لیست سیستم عامل هایی که در آن یک برنامه در هنگام راه اندازی ارائه می شود به شرح زیر است:

 • اندروید
 • منزوی
 • منفبک
 • تلویزیون اندرویدی
 • TVOS (برای Apple TV)

حداقل نسخه این سیستم عامل ها برای استفاده از سازگاری با کاربرد بومی Salto هنوز ابلاغ نشده است.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

SALTO: اشتراک ، قیمت و عملکرد سیستم عامل

سکوی جریان Salto

سالتو ، پلتفرم ویدیویی آنلاین فرانسوی, از 20 اکتبر 2020 در دسترس است. این سرویس ویدئویی -demand ویدیویی ، که اغلب به آن SVOD گفته می شود ، که از مدل Netflix الهام گرفته شده است ، قصد دارد محتوای غنی و متنوع را جمع کند. سه گروه بزرگ فرانسوی در پشت این پروژه – TF1 ، فرانسه Télévisions و M6 – بنابراین محتوای فرانسوی را با بسیاری از فیلم ها و سریال ها ارائه می دهند ، اما همچنین سریال های خارجی.

برای دسترسی به فیلم ها ، سریال ها و مستندهای ارائه شده ، باید با انتخاب یکی از سه پیشنهاد در سایت مشترک شوید. کاربر می تواند از کانال های تلویزیونی زنده ، بیش از 10،000 ساعت برنامه در جریان, بلکه از پیش نمایش های منحصراً. سؤالات مختلف سپس در مورد سکوی Salto مطرح می شود.

 • دقیقاً سالتو چیست ?
 • چه محتوایی را می توانیم در آنجا پیدا کنیم ?
 • قیمت آن چند است ?
 • نحوه اشتراک در این پلت فرم فرانسوی ?
 • آیا امکان حذف به راحتی وجود دارد؟ ?

Salto چیست و چگونه این سکوی SVOD کار می کند ?

Salto یک سکوی SVOD است. این نام از انگلیسی است شرح ویدیویی ما می خواهیم که به معنای “فیلم در صورت تقاضا با اشتراک” است. مانند Netflix ، Amazon Prime ، Disney+ یا حتی OCS ، بنابراین لازم است برای دسترسی بازپخش, که در جریان یا زنده.

همه چیز در مورد ویژگی های سکوی فرانسوی Salto

سکوی جریان Salto برای ارائه محتوا به عنوان یک سایت ساده از محتوا نیست بازپخش. این ویژگی های اضافی زیادی را ارائه می دهد ، با شروع پیشنهاد برنامه, افزودن محتوای مورد علاقه و از سرگیری خواندن به دوم که قبلاً کاربر متوقف شده بود. این گزینه ها قبلاً در اکثر رقبا وجود دارد ، مانند Netflix به عنوان مثال. با این وجود برخی از آنها متمایز هستند و بنابراین می توان به مقایسه بهترین SVOD اعتماد کرد.

سکوی Salto

آنچه باید در مورد سکوی جریان Salto شناخته شود ?

در مورد Salto چه باید بدانید:

 • می توان حداکثر 7 پروفایل مختلف را در همان حساب ایجاد کرد
 • این برنامه ها در رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و تلویزیون متصل در دسترس هستند
 • حداکثر 4 کاربر می توانند به برنامه های همزمان دسترسی پیدا کنند
 • یک فضای اختصاصی جوانان و همچنین امکان نصب کنترل والدین وجود دارد
 • یک برنامه خاص تلفن همراه نیز وجود دارد که در تمام تلفن های هوشمند یافت می شود.

از OCS استفاده کنید

همچنین بخوانید که کدام جعبه اینترنت را انتخاب کنید تا از OCS استفاده کنید ?

اشتراک در سکوی SVOD Salto چقدر است ?

برای عضویت در سکوی SVOD SALTO, سه فرمول اشتراک وجود دارد, با توجه به اندازه خانه انتخاب کنید. در همه موارد ، این پیشنهادات امکان دسترسی به کلیه مطالب موجود در نامحدود را فراهم می کند. آنها بدون تعهد هستند ، در هر زمان خاتمه می یابند و برنامه های HD را در تمام صفحه ها ارائه می دهند. علاوه بر این ، صرف نظر از فرمول مشترک ، ماه اول ارائه می شود.

فرمولهای D

فرمول های اشتراک به سکوی Salto چیست؟ ?

اشتراک های مختلف برای لذت بردن از Salto چیست ?

 • فرمول انفرادی از 6.99 یورو در ماه.
 • فرمول دوتایی از 9.99 یورو در ماه.
 • فرمول قبیله از 12.99 یورو در ماه.

فرمول انفرادی به شما امکان می دهد از تمام برنامه های نامحدود برای یک کاربر واحد بهره مند شوید. به طور موازی ، فرمول دوتایی سودمندتر است ، زیرا به همان محتوا نیز دسترسی پیدا می کند ، اما این بار برای دو کاربر این بار. سرانجام, فرمول قبیله برای خانواده ها یا دوستان محفوظ است که مایل به اشتراک حساب خود هستند. حداکثر چهار کاربر همزمان قادر به یافتن همان سریال ، فیلم و مستند خواهند بود. برای استفاده کامل از آن ، مهم است که یک جعبه اینترنت فیبر با کیفیت داشته باشید تا هیچ گونه کندی نداشته باشیم.

برای صرفه جویی در هزینه به اشتراک بگذارید ?

انتخاب فرمول قبیله Salto به شما امکان می دهد حساب خود را به اشتراک بگذارید ، زیرا این امکان را به چهار اتصال کاربر به طور همزمان بر روی سیستم عامل می دهد. بنابراین ، حتی اگر دومی با قیمت بالاتر از سایرین نمایش داده شود ، تقسیم قیمت آن به چهار می تواند یک برنامه خوب باشد و به شما امکان می دهد پس انداز خوبی داشته باشید.

روش ارائه یک پیشنهاد در Salto

برای عضویت در این بستر جریان فرانسوی ، فقط به Salto و مشترک ترین پیشنهاد را مشترک کنید. پس از شروع اشتراک ، باید به حساب کاربری وصل شوید و اولین برنامه را برای تماشای انتخاب کنید. در حال حاضر می توان از یک ماه اشتراک به صورت رایگان برای تست سرویس و یافتن محتوای مورد علاقه تماشاگران بهره مند شد.

روش عضویت در SALTO:

 • به وب سایت Salto بروید
 • پیشنهاد مناسب ترین نیازهای خود را انتخاب کنید و روی “1 ماه تست ارائه شده” کلیک کنید
 • با پر کردن هر کادر درخواست اطلاعات ، حساب خود را ایجاد کنید
 • پرداخت را انجام داده و از این سرویس استفاده کنید.

با جعبه اینترنت خود از ویدیوی آمازون Prime لذت ببرید

همچنین بخوانید که کدام جعبه اینترنت را انتخاب کنید تا ویدیوی آمازون را انتخاب کنید ?

چگونه اشتراک خود را به ساللو خاتمه دهیم ?

اشتراک Salto بدون در نظر گرفتن پیشنهاد مشترک ، در هر زمان بدون تعهد و لغو است. بنابراین, هیچ هزینه خاتمه ای برای پرداخت وجود ندارد اگر کاربر بخواهد اشتراک خود را در سیستم عامل لغو کند. این برای ماه آزمایشی رایگان اما برای سه اشتراک موجود نیز معتبر است: انفرادی ، دوتایی یا قبیله. اگر در مدت 30 روز اول پس از ثبت نام خاتمه یابد ، هیچ بدهی مستقیم در طول ماه اول رایگان انجام نمی شود.

برای خاتمه اشتراک ، روش زیر باید دنبال شود:

 • مستقیماً به فضای مشترک مشترک خود بروید
 • به بخش “حساب من” بروید ، سپس به “اشتراک و صورتحساب” و در آخر “خاتمه” دهید
 • برای خاتمه حساب خود ، رویکرد ذکر شده در صفحه را دنبال کنید
 • خاتمه در پایان ماه جاری در نظر گرفته می شود.

از یک ماه اشتراک به سال Salto استفاده کنید

از آنجا که پلت فرم پخش ویدئو خاتمه رایگان را ارائه می دهد ، بدون هیچ گونه هزینه ای برای پرداخت هزینه ، می توان یک ماه را بدون نیاز به پرداخت یک پنی ، یک ماه تست کرد. برای انجام این کار ، فقط از ماه اول اشتراک رایگان Salto استفاده کنید و قبل از رسیدن به پایان ، اشتراک خود را خاتمه دهید. این عضو توانست از کلیتو در کلیت خود استفاده کند و این کاملاً جنجالی است.

نحوه تماشای Salto و چه محتوا برای یافتن آنجا ?

Salto میوه همکاری بین سه غول سمعی و بصری فرانسوی است: M6 ، TF1 و فرانسه Télévisionions. محتوای پیشنهادی تولیدات اصلی این کانال ها است ، اما همچنین برنامه هایی که از آن حقوق انتشار برخوردار هستند.

همه برنامه ها برای یافتن در Salto

با توجه به برنامه هایی که در Salto یافت می شود, آنها با تمام خانواده موافقت خواهند کرد. فضایی وجود دارد که به جوانان با کارتون ها ، سریال های تلویزیونی فرانسوی و خارجی ، فیلم هایی از سراسر جهان اما مستند نیز اختصاص داده شده است.

کاتالوگ موجود در سکوی Salto
سبک های محتوا مثال برنامه ها
سینما Rocky ، West Side Story ، Les Sous Soués ، Pattaya ، Lost in Transsation در میان دیگران موجود است.
مستندها و مجلات سریال آخرالزمان ، 100 مکان شما باید ببینید ، جاده های مدرسه و همچنین مجلات Les Carnets de Julie ، Marseillais vs سایر جهان و تحقیقات غیرممکن در Salto یافت می شود.
سلسله فردا متعلق به ما ، Clem ، دستبند قرمز ، صحنه های خانگی برای تولیدات فرانسوی ، اما همچنین آناتومی گری ، بوفی در برابر خون آشام ها و داستان Handmaid است.
منطقه Peppa Pig ، معجزه آسا ، کاملاً جاسوسی یا مجله این یک علم موشک نیست ، به لذت کودکان.

برخی از برنامه ها همیشه در کل آنها ، به ویژه سری خاصی با فصول مختلف در دسترس نیستند. سریال با کیفیت بالا همچنین برنامه ریزی شده اند و باید منحصراً به فرانسوی بر روی سکو برسند: آنها ده نفر بودند وت ال امبرکادرو بخشی از.

روی کدام سیستم عامل و دستگاه برای استفاده از Salto ?

برنامه های پخش شده توسط Salto از این رو بزرگ هستند ، برای قیمتی که بسیار در دسترس است. قبل از عضویت در این سکوی SVOD که از بسیاری جهات سودمند به نظر می رسد ، با این وجود لازم است در مورد وسایل مختلف تماشای Salto سؤال کنید. بنابراین ممکن است برنامه های Salto را در دستگاه های مختلف تماشا کنید, از جمله رایانه ، تبلت ، تلفن های هوشمند و تلویزیون های متصل:

 • چندین مرورگرهای اینترنتی سازگار هستند ، از جمله Chrome ، Firefox و Safari
 • در تلفن هوشمند و رایانه لوحی ، با هر شبکه اینترنتی: Wi-Fi ، 3G ، 4G یا 5G ؛
 • در تلویزیون متصل ، Salto در جدیدترین نسخه های Android TV و Apple TV قابل دسترسی است اما می تواند مشمول اشتراک خاص باشد
 • همچنین می توان از Google Chromecast استفاده کرد تا محتوای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را مستقیماً در تلویزیون ارائه دهد.

محدودیت هایی برای تجسم Salto

فراتر از وسایل ذکر شده در بالا ، تجسم محتوای Salto غیرممکن است از طريق یک مرورگر اینترنتی در تجهیزات تلفن همراه. بنابراین ضروری است که برنامه اختصاصی از دستگاه هایی مانند تلفن هوشمند یا رایانه لوحی را انجام دهید. برای مشاهده راحت ، توصیه می شود در هر زمان ممکن از یک شبکه ثابت استفاده کنید.

نحوه دسترسی به حساب SALTO خود ?

برای اطلاعات ، برای دسترسی به منطقه مشتری یا به سادگی از کنجکاوی ، کاربر ممکن است نیاز به دسترسی به حساب Salto خود داشته باشد. صرف نظر از این الگوی ، روش های مختلفی برای اتصال به حساب Salto شما وجود ندارد.

اتصال به حساب Salto

نحوه دسترسی به حساب SALTO خود ?

در اینجا مراحل دنبال شده است:

 • ابتدا به یک مرورگر آنلاین به برنامه ، موبایل یا تلویزیون یا به وب سایت پلتفرم بروید
 • ایجاد یک حساب شخصی – ثبت نام برای بهره‌مندی از دسترسی به محتوای SALTO ، حتی به عنوان بخشی از ماه آزمایش رایگان ، اجباری است
 • داده های شخصی را برگردانید ، یک رمز عبور را انتخاب کنید و ثبت نام کنید
 • روش پرداخت را پیکربندی کنید – می توان با کارت بانکی یا پی پال پرداخت کرد ، در طول ماه اول هیچ هزینه ای صورت نمی گیرد.

جعبه های اینترنتی با تلویزیون ISP

همچنین بخوانید بهترین جعبه های اینترنتی با دسته ای از تلویزیون چیست؟

سکوی SVOD Salto واقعاً ارزش دارد ?

وقتی راه اندازی شد ، ساللو “مسخره” شد, از قضا به عنوان “فرانسوی نتفلیکس” واجد شرایط است. برخی از کاربران ، پیروان انواع سنبله ها ، از تصور دریغ نکردند متقاطع بین Joséphine Angel Guardien و Camping Paradis ، به اندازه کافی برای لرزیدن تولیدات عالی آمریکا. این پلتفرم مزایای بسیاری دارد.

مزایای سالتو چیست؟ ?

 • تمام خدمات TF1 ، M6 و France TV در یک سرویس جمع شده اند.
 • برنامه های فرانسوی اما همچنین سریال های خارجی با کیفیت بالا.
 • یک رابط تمیز و ابزارهای سیال و مؤثر ، بهینه سازی شده.

متأسفانه نه تنها مزایایی وجود دارد. به عنوان مثال برخی پشیمانی از عدم پیشنهاد Salto از طريق جعبه های اینترنتی یا این واقعیت محتوای پیشنهادی اغلب به صورت رایگان در دسترس است, در سایت های بازپرداخت اپراتورها یا به سادگی در تلویزیون.

SALTO را در جعبه اینترنت خود تماشا کنید

مشاهده محتویات سکوی Salto امکان پذیر نیست از طريق پیشنهاد اینترنت آن. بنابراین غیرممکن است که به عنوان مثال از طریق رمزگذارهای Bouygues ، نارنجی و SFR استفاده کنید. با این حال ، توافق نامه ها با اپراتورهای مختلف فرانسوی امضا شده است. برخی از ISP ها برخلاف وضعیت موجود در راه اندازی ، باید در میان مدت به سیستم عامل دسترسی پیدا کنند. برای مشتریانی که دارای یک جعبه اینترنت با تلویزیون اندرویدی هستند ، می توان با استفاده از عملکرد Chromecast که به طور کلی به لطف Google یکپارچه است ، Salto را تماشا کرد.