Salto: سکوی ویدیویی On -Demand معکوس است ، Salto ، فرانسوی Netflix ، قیمت های خود را افزایش می دهد و فرمول های اشتراک خود را تغییر می دهد

Salto ، Netflix فرانسوی ، قیمت های خود را افزایش می دهد و فرمول های اشتراک خود را تغییر می دهد

اولی 7.99 یورو در ماه صورتحساب است ، یک یورو بیشتر از قیمت اصلی اصلی ، اما اکنون می توانیم به طور همزمان به سه سیستم عامل نگاه کنیم. همین مورد در فرمول سالانه ، 69.90 یورو در ماه صورتحساب است ، بنابراین 25 ٪ پس انداز در مقایسه با صورتحساب ماهانه فراهم می کند.

Salto: سکوی ویدیویی On -Demand بیرون می آید

از دوشنبه ، 13 فوریه ، اکنون مشترک شدن در اشتراک در Salto غیرممکن است. این سکوی جریان “ساخته شده در فرانسه” در اکتبر سال 2020 توسط TF1 ، M6 و فرانسه Télévisions راه اندازی شد ، بنابراین سه شمع خود را منفجر نمی کند.

SALTO: پایان است

François Le Gall – منتشر شده در تاریخ 02/14/2023 ساعت 10:10 صبح

پس از ماهها دشواری و عقب نشینی TF1 و M6 ، بقای Salto فقط روی یک موضوع درگذشت و به دلیل عدم خریدار محکم ، به نظر می رسید که وی محکوم به ناپدید شدن است. در نهایت توسط پیامی در وب سایت رسمی بود که SALTO پایان قریب الوقوع خدمات خود را پیشنهاد کرده است: “متاسفانه دیگر امکان عضویت در Salto را ندارد. با تشکر از همه مشترکین SALTO که بخاطر اشتیاق و اشتیاق آنها با ما به اشتراک گذاشتید “.

به گفته لو فیگارو ، ساللو بیش از 800000 مشترک داشت. طبق اطلاعات اطلاع رسانی ، این رقم واقعاً می تواند حدود 600000 پایین باشد. نتیجه کافی در مقایسه با جاه طلبی های اولیه.

آغازهای امیدوار

در اکتبر 2020 ، TF1 ، M6 و فرانسه Télévisions در تلاش بودند تا در بازار SVOD بسیار رقابتی شرکت کنند. این پلتفرم برای ایجاد استراتژی محتوای خود ، بر ایجاد برنامه های کوتاه ، به ویژه برای مخاطبان جوان و انتشار تولیدات این سه زنجیره تأکید کرده است. پیشنهاد Salto در ابتدا در حدود 3 فرمول غیر اتصال به نام انفرادی ، دوتایی و قبیله با حداکثر نرخ 9.99 یورو چرخیده است. یک قیمت مناسب برای ارائه نزدیک به 20.000 فیلم غیرقابل دسترسی در سیستم عامل های رقیب مانند Netflix یا Amazon Prime.

در نوامبر 2022 ، SALTO سعی کرده است با ارائه تنها یک بسته در مورد مدل آنچه Disney+ به طور خاص ارائه می دهد ، استراتژی تجاری خود را اصلاح کند. در مواجهه با سیستم عامل های جریان آمریکایی که بیش از سال SALTO در بازار فرانسه وجود دارد ، SALTO فقط می تواند بر اساس انتشار و سریال فرانسوی در فهرست خود حساب کند. بنابراین قلب هدف او از آنجا که او بدون شک مخاطبان را هدف قرار می داد ، جوان و جوان تر و علاقه بیشتری به برنامه های پخش شده توسط TF1 ، تلویزیون فرانسه و به ویژه M6 بود.

رقابت از نتفلیکس یا سهامداران خود ?

SALTO نه تنها قربانی رقابت از نتفلیکس و دیگران بود. “ازدواج” بین 3 غول تلویزیون فرانسوی مدتهاست که به این نتیجه رسیده است که هر کانال شروع به رقابت با Salto با خدمات “پخش مجدد” خود ، مانند MyTF1 Max و 6Play Max می کند که به شما امکان می دهد برنامه های TF1 و M6 را مشاهده و مرور کنید پیش از این ، بدون تبلیغات. لغو ازدواج بین TF1 و M6 در سال 2022 و عدم انصراف فرانسه Télévisionions در ابتدای سال سرانجام سرنوشت Salto را مهر و موم خواهد کرد.

در مورد مشترکان چه می کنید ?

تا زمان بسته شدن رسمی SALTO ، مشترکان می توانند به مشاهده برنامه های پلتفرم ادامه دهند. در صورتی که SALTO در مقایسه با اشتراک مشتریان ، Diffusio NDS موجود از قبل را متوقف کند ، دومی باید توسط SALTO بازپرداخت شود. به یاد بیاورید که SALTO یک پیشنهاد بدون تعهد با تمدید ماهانه Tacit است.

هنوز مورد مشترکین پیشنهاد اینترنت Bbox Ultym توسط Bouygues Telecom که از یک تبلیغ “6 ماه ارائه شده” بهره مند می شود. کسانی که در حال حاضر از آن لذت می برند می توانند چند روز دیگر SALTO را تماشا کنند. از طرف دیگر ، پاداش Telecom Bouygues توسط ارائه دهنده دسترسی به سرعت حذف یا جایگزین می شود.

بنابراین زمان بسیار کمی برای استفاده از Salto و لذت بردن از کاتالوگ غنی و متنوع آن از محتوای منحصر به فرد سمعی و بصری باقی مانده است. صفحه ای برای “فرانسوی نتفلیکس” می چرخد ​​، که آزمایش آن متأسفانه طولانی خواهد بود.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.

Salto ، Netflix فرانسوی ، قیمت های خود را افزایش می دهد و فرمول های اشتراک خود را تغییر می دهد

این اصلاح توسط همکاران ما از Ariaese ، کمترین حرفی برای گفتن دارد ، زیرا ما از سه تا دو فرمول می رویم ، با افزایش قیمت گذاری. علاوه بر این ، SALTO اکنون فرمول سالانه را ارائه می دهد.

در ابتدا ، این سرویس با یک فرمول انفرادی با قیمت 6.99 یورو در ماه (فقط یک صفحه) ، یک دوتایی با قیمت 9.99 یورو در ماه (دو صفحه به طور همزمان) و یک قبیله با 12.99 یورو (چهار صفحه به طور همزمان) راه اندازی شده بود. اما اکنون فقط یک فرمول ماهانه و سالانه باقی مانده است.

اولی 7.99 یورو در ماه صورتحساب است ، یک یورو بیشتر از قیمت اصلی اصلی ، اما اکنون می توانیم به طور همزمان به سه سیستم عامل نگاه کنیم. همین مورد در فرمول سالانه ، 69.90 یورو در ماه صورتحساب است ، بنابراین 25 ٪ پس انداز در مقایسه با صورتحساب ماهانه فراهم می کند.

افزایش خط با بازار – Netflix ، Disney+ و Apple TV+ همین کار را انجام داده اند و یک پیشنهاد کمی منطقی تر وقتی می دانیم که SALTO از هر دو کاتالوگ برنامه های منحصر به فرد بهره می برد ، بلکه بسیاری از کانال های فرانسوی از جمله TF1 ، فرانسه Télévisionions سود می برد. و m6. لغو ادغام بین TF1 و M6 همچنین SALTO را قادر می سازد تا برنامه های فرانسه 2 ، فرانسه 3 یا فرانسه 4 را حفظ کند. به این تلویزیون نیز اضافه شده است.

در مبدأ این پروژه ، شایعات همچنین حاکی از ورود یک پیشنهاد تبلیغاتی است ، اما ظاهراً این فرمول رها شده است. سرانجام ، توجه داشته باشید که اگر می خواهید SALTO را یک ماه پیش آزمایش کنید (بدون تعهد).