Samsung QE55QN95A – TV QLED ON ، SAMSUNG QE55QN95A – TV QLED 4K – نقره/سیاه

سامسونگ QE55QN95A – QLED 4K تلویزیون – نقره/سیاه

مصرف – پایداری
کلاس انرژی: G
در دسترس بودن قطعات یدکی: 7 سال
10 سال ضمانت گارانتی
سنسور سازگار با محیط زیست
منبع تغذیه: AC220-240V 50/60Hz
مصرف الکتریکی (آماده به کار): 0.5 W
مصرف الکتریکی (حالت استاندارد): 103 کیلووات ساعت/1000 ساعت
مصرف الکتریکی (حالت HDR): 200 کیلووات ساعت/1000 ساعت

QE55QN95a

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

 • خوش آمدی
 • تلویزیون و پروژکتور
 • تلویزیون
 • تلویزیون Qled
 • سامسونگ qe55qn95a

غیر قابل دسترسی

جایگزینی او را کشف کنید: سامسونگ TQ55QN95C (2023)
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !

 • کوانتومی مینی LED
 • 70 وات صوتی از 4.2.2 کانال
 • صفحه نمایش بی نهایت با لبه های فوق العاده
 • Quantum HDR 2000 (HDR10+، HLG)
 • حالت بازی 4K/120fps
 • 4 درگاه HDMI 2.1

مطبوعات

سامسونگ qe55qn95a

تلویزیون Samsung QE55QN95A از محدوده QLED QLED SAMSUNG NEO QLED QLED 2021 تهیه شده است که فناوری Mini LED را اتخاذ می کند. سامسونگ QE55QN95A تصویر بسیار بزرگی از UHD 4K از 138 مورب را نشان می دهد و پردازنده ویدیویی 4K پردازنده Neo Quantum با هوش مصنوعی دارد. Neo Qled Samsung QE55QN95A دارای یک صفحه LCD HDR10+ سازگار با یک نور پس زمینه LED MINI کوانتومی است. این فناوری ضمن حداکثر رساندن سطح کنتراست ، شدت نور زیاد را تضمین می کند. همچنین امکان کاهش چشمگیر ضخامت صفحه را که در اینجا فقط به 2.6 سانتی متر محدود است ، امکان پذیر است ! بهینه شده برای بازی ، این تلویزیون مینی LED Samsung Neo QE55QN95A همچنین به چهار ورودی HDMI 2 مجهز شده است.1 4K/120 FPS ایده آل برای آخرین کنسول های بازی های ویدیویی نسل مانند PlayStation 5 و Xbox Series Xbox.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A

تلویزیون سامسونگ Neo QE55QN95A SAMS TV با استفاده از تعداد زیادی از LED های مینی LED که بهینه سازی و کنتراست را بهینه می کند ، یک صفحه نمایش دال 4K UHD را تصویب می کند.

فناوری QLED 4K از Neo Qled Samsung QE55QN95A (138 مورب) تلویزیون از کمک های هوش مصنوعی بهره می برد. با تشکر از پردازنده Video Neo Quantum 4K که قادر به افزایش انواع محتوای ویدیویی است ، تماشاگران از تصاویر بسیار مفصل با رئالیسم پیشرفته استفاده می کنند. بخش صوتی 4.2.2 کانال با قدرت 70 وات نباید با فناوری OTS (Object TrackingSound) که صدای فراگیر بسیار واقع بینانه ارائه می دهد. دستیار سازگار Google ، Alexa و Airplay 2 ، این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE55QN95A همچنین دستیار صوتی Bixby را سوار می کند. بنابراین می توان آن را به صورت صوتی از کنترل از راه دور خود با میکروفون و از طریق بلندگو با دستیار صدا کنترل کرد.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A: تصویر

فناوری Mini LED کوانتومی

تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95A یک سیستم نور پس زمینه مینی LED بسیار کارآمد را اتخاذ می کند. این نور پس زمینه LED مینی شامل ده ها هزار دیودهای نور مینیاتوری 40 برابر کوچکتر از LED های کلاسیک است. آنها به طور یکنواخت در پشت دال LCD TV توزیع می شوند ، آنها درخشندگی بالایی (قله در 2000 نیت) و مدیریت کنتراست عالی را تضمین می کنند.

Neo Qled Samsung QE55QN95A در واقع از مدیریت نور پس زمینه توسط مناطق سود می برد تا دقیقاً مقدار نور پراکنده را تعدیل کند. مناطق نور پس زمینه که به طور مستقل از یکدیگر مدیریت می شوند ، به ما امکان می دهند تا روشنایی قسمت های مختلف تصویر نمایش داده شده را دوز کنیم. کنتراست داخل تصویر بنابراین با کلید به تصاویر واقع بینانه تر و ظریف تر تقویت می شود.

وضوح 4K Ultra HD

تلویزیون Samsung Neo QLED QE55QN95A یک دال فوق العاده با کیفیت بالا 4K را تصویب می کند. با 3840 پیکسل عرض و 2160 پیکسل بلند ، تصاویر نمایش داده شده از سطح استثنایی از جزئیات و ثروت بهره مند می شوند. این تلویزیون QLED سامسونگ با ارائه تصویری بسیار واقع بینانه ، هرچه فاصله شما از صفحه باشد ، یک پنجره واقعی در جهان باز می کند.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A: وضعیت

تلویزیون UHD 4K Samsung Neo QE55QN95A UHD TV دارای یک تصویر بسیار واقع بینانه است. با بیش از 8 میلیون پیکسل ، قادر به نمایش جزئیات بسیاری است.

پردازنده کوانتومی نئو 4K

رهبر جهان در ساخت نیمه هادی ها ، سامسونگ تلویزیون NEO QLED Samsung QE55QN95A را به یک پردازنده ویدیویی به نام Neo Quantum Production 4K مجهز کرده است. به طور خاص برای تلویزیون های سامسونگ Neo Qled 4K در نظر گرفته شده است ، می تواند میلیون ها اطلاعات را در زمان واقعی پردازش کند تا بهترین تصویر ، صدا و کیفیت اتصال را ارائه دهد.

با تشکر از عملکرد 4K upscaling 4K تلویزیون سامسونگ Neo QE55QN95A ، شما از وضوح 4K برای تمام محتوای خود ، هر آنچه که هستند و هرچه وضوح بومی آنها باشد بهره مند می شوید. پردازنده کوانتومی 4K از Neo QLED Samsung QE55QN95A هر صحنه ، تصویر را با تصویر درمان می کند و آن را در کیفیت فوق العاده بالا 4K نمایش می دهد. این فناوری مبتنی بر یادگیری ماشین و یادگیری عمیق است. هوش مصنوعی که توسط سامسونگ تولید شده است برای اولین بار میلیون ها تصویر را در وضوح 4K ، HD 1080P و HD 720p قبل از طراحی بهترین الگوریتم های افزایش یافته ممکن مورد مطالعه قرار داد و مقایسه کرد. نسخه 2021 این پردازنده ویدیو بیشتر پیشرفت کرده است تا ارائه بهتری از بافت ها برای بهبود واقع گرایی تصویر ارائه دهد.

دامنه پویا بالا ، HDR10+

سیستم مینی LED LED MINI LIGHT از QLED NEO QLED SAMSUNG QE55QN95A TV اجازه می دهد تا به اوج نور اندازه گیری شده در 2000 نیت برسد. بین متراکم ترین سیاه و روشن ترین سفید ، این تلویزیون QLED 4K سامسونگ بنابراین 2،000 سطح درجه بندی را در مقیاس خاکستری ارائه می دهد.

Neo Qled Samsung QE55QN95A: HDR10+ سازگار

HDR10+سازگار ، تلویزیون SAMS SAMSUNG NEO QE55QN95A ، روشنایی و کنتراست داخل تصویر را در زمان واقعی تطبیق می دهد تا تصاویر فوق العاده واقع گرایانه را نمایش دهد.

با تشکر از اجراهای نور پس زمینه قدرتمند و سازگاری HDR10+آن ، تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95A تصاویر را با جزئیات دقیق هم در روشن ترین صحنه ها و هم در تاریک ترین صحنه ها نشان می دهد.

نقاط کوانتومی

یکی از ویژگی های تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95A به فناوری کوانتومی DOT متوسل می شود که به آن اجازه می دهد تا فضای رنگی بسیار گسترده ای را بپوشاند. نانو کریستال های سلنی کادمیوم از فیلتر جعبه کوانتومی که بین مینی LED LED قرار دارد و پانل LCD از نور پس زمینه هیجان زده می شود و با توجه به شکل و اندازه آنها ، یک نور خاص از رنگ ایجاد می کند.

تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95A فناوری Quantum Dot را اداره می کند

Neo Qled Samsung QE55QN95A NEO TV از فناوری کوانتومی نقطه استفاده می کند که به آن اجازه می دهد تا تصاویر را به رنگ های غنی و واقع گرایانه نمایش دهد.

کوانتومی DOT Samsung Technology برای بهبود قرمز و سبز که همچنان نقاط ضعف تلویزیون های LCD با نور پس زمینه کلاسیک است ، کالیبره شده است. ترکیبی از نور پس زمینه مینی LED و یک فیلتر جعبه کوانتومی یک سیستم نور پس زمینه RGB بسیار مؤثر را ارائه می دهد. این روشنایی کلی تصویر را بهبود می بخشد و همچنین امکان گسترش فضای رنگ سنجی Neo Qled Samsung QE55QN95A را فراهم می آورد. برای چندین سال ، تلویزیون های QLED سامسونگ 100 ٪ از طیف رنگ سنجی DCI-P3 را که برای فیلمبرداری و کالیبراسیون فیلم در سینمای دیجیتال استفاده می شود ، پوشش می دهد. روی صفحه نمایش ، تصاویر پخش شده توسط این Neo QLED Samsung QE55QN95A تلویزیون به شدت و واقع گرایی افزایش می یابد و بنابراین به کارگردان کارگردان وفادار تر هستند.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A: صدا

70 وات ، 4.2.2 کانال

تلویزیون Qled Neo Qled Samsung QE55QN95A یک بخش صوتی را که از چندین بلندگو در پیکربندی 4 تشکیل شده است ، تصویب می کند.2.2 ، با بلندگوهای خاص در نظر گرفته شده برای بازتولید خاص فرکانس های کم (ساب ووفرها) و بلندگوهای عمودی. کل با تقویت 70 وات تأمین می شود.

OTS (صدای ردیابی شی)

با تشکر از فناوری OTS ، صدا با پیروی از حرکت اشیاء نمایش داده شده بر روی صفحه ، برای تقویت واقع گرایی و اطمینان از انسجام کامل بین تصویر و صدا ، به صورت پویا حرکت می کند. این فناوری توسط سیستم صوتی به چندین بلندگو در تلویزیون NEO QLED Samsung QE55QN95A و با پیشرفت هوش مصنوعی اعمال شده برای پردازش تصویر و صدا امکان پذیر است.

neo qled samsung qe55qn95a: صدای ردیابی شیء

فناوری صدای ردیابی شیء Neo QLED Samsung QE55QN95A TV همزمان با موقعیت مکانی صدا با موقعیت شی روی صفحه است.

تقویت کننده صوتی فعال (AVA)

بخش صوتی بخش تلویزیونی Neo Qled Samsung QE55QN95A از عملکرد AVA (تقویت کننده صوتی فعال) بهره می برد. این قادر به تشخیص آلودگی صوتی مانند سر و صدای جاروبرقی یا ربات آشپزخانه است و سپس به طور خودکار حجم صدا را در تلویزیون در تلویزیون افزایش می دهد. وقتی سر و صدای محیط سطح عادی پیدا می کند ، تلویزیون صدا را در سطح قبلی می ریزد.

Neo Qled Samsung QE55QN95A: تقویت کننده صوتی فعال

عملکرد AVA از تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95A به طور خودکار حجم فرکانس های صوتی را افزایش می دهد که افزایش نویز محیط تشخیص داده می شود.

Q سمفونی

سامسونگ فناوری Neo Qled Samsung QE55QN95A را در سمفونی تلویزیون Neo ارائه می دهد ، همچنین در چندین میله از سامسونگ خود ارائه می دهد تا بهینه سازی ادغام تلویزیون های خود با آنها. با Q Symphony ، اتصال یک نوار صوتی سازگار دیگر بلندگوهای تلویزیونی را غیرفعال نمی کند ، اما برعکس ، از آنها برای بهبود مکانی سازی و حجم حجم استفاده می کند.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A: تجربه کاربر

رابط کاربری ، پخش و پخش شبکه

سامسونگ با ارائه یک رابط کاربری ساده و بصری برای چندین نسل از تلویزیون هوشمند ، از این قاعده مستثنی نیست با سامسونگ Neo QE55QN95A که دارای سیستم عامل مالک Tizen است. هنگامی که تلویزیون به شبکه محلی و اینترنتی متصل شد ، قادر است نه تنها به محتوای صوتی و تصویری به اشتراک گذاشته شده در شبکه محلی ، بلکه به بسیاری از سایت ها و خدمات آنلاین مانند YouTube ، Netflix ، Disney+Apple Apple TV دسترسی پیدا کند. یا حتی ویدئو نخست (آمازون). منوی دسترسی برای توابع متصل به این تلویزیون هوشمند سامسونگ QLED ، مستقیماً در قسمت بالای صفحه نمایش داده می شود ، در یک فشار ساده روی کلید اختصاصی کنترل از راه دور.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A

رابط کاربری سیستم عامل سامسونگ Tizen استفاده از تلویزیون Samsung Neo Qled QE55QN95A را به ویژه بصری و دلپذیر می کند.

پردازنده قدرتمند Neo Qled Samsung QE55QN95A تجربه کاربر از سیالیت عالی را تضمین می کند. امکان شخصی سازی منوی هاب هوشمند به کاربر کمک می کند -استفاده کاربر از این تلویزیون متصل سامسونگ.

کنترل از راه دور جهانی و کنترل صوتی

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A

تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95A با یک کنترل از راه دور جهانی که قادر به کنترل چندین دستگاه (تقویت کننده ، پخش کننده Blu-ray ، نوار صدا است ، تحویل داده می شود. ). باتری آن به لطف سنسور خورشیدی یکپارچه ، مستقیماً در نور شارژ می شود !

کنترل از راه دور هوشمند سامسونگ NEO QE55QN95A Samsung Neo TV با بسیاری از دستگاه های صوتی و تصویری سازگار است تا آن را تنها کنترل از راه دور در اتاق نشیمن باشد. عملکرد کنترل صدا همچنین امکان کنترل بسیاری از ویژگی های تلویزیون هوشمند با صدا را فراهم می کند. برای این کار ما می توانیم در میکروفون کنترل از راه دور صحبت کنیم ، یا به یک بلندگو هوشمند که ادغام دستیار گوگل ، الکسا یا سیری است ، بپردازیم.

Neo Qled Samsung QE55QN95A: کنترل صدا

تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95A را می توان به صورت صوتی از هر بلندگو با دستیار صدا یا مستقیماً با صحبت کردن در میکروفون کنترل از راه دور بررسی کرد.

فکر برای گیمرها

گیمرها به توابع بازی ارائه شده توسط این تلویزیون Samsung Neo Qled QE55QN95A ، از جمله عملکرد Game Motion Plus علاقه مند خواهند بود. این کیفیت تصویر و صدا را بهینه می کند تا به شما امکان می دهد بهتر در بازی غوطه ور شوید. علاوه بر این ، فیلتر ضد انعکاس آن و زاویه دید بزرگ آن به شما امکان می دهد مناطق بازی را در کوچکترین جزئیات کشف کنید بدون اینکه از روشنایی محیط خجالت بکشید.

Neo Qled Samsung QE55QN95A: VRR سازگار (FreeSync)

به لطف سازگاری Freesync VRR ، تصاویر ویدیویی نمایش داده شده توسط Neo Qled Samsung QE55QN95A کاملاً روان است ، بدون پاره شدن یا تند و تیز.

علاوه بر این ، این تلویزیون QLED سامسونگ فناوری Freesync Premium Pro (VRR) را کاهش می دهد که باعث کاهش تاخیر می شود و زمان تأخیر بین نسل تصویر توسط کنسول و نمایشگر آن روی صفحه را محدود می کند. این خطرات پارگی و خرد را از بین می برد و اطمینان حاصل می کند که تصویر روی صفحه برای هر صحنه کاملاً هماهنگ شده است. و به لطف عملکرد ALLM ، تلویزیون هنگام شناسایی کنسول به طور خودکار در حالت بازی سنگ می زند. سرانجام ، اتصال HDMI 2.1 4K/120 fps سازگار است تا به طور کامل از یک قاب بهینه با کنسول های پلی استیشن 5 و Xbox Series X لذت ببرید.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A: بازی

با استفاده از سامسونگ Neo Qled QE55QN95A ، به لطف سوکت های HDMI 2 خود به یک تجربه بازی بهینه دسترسی پیدا می کنید.1 و سازگاری VRR آن.

مد محیط

تلویزیون QLED 4K NEO QLED SAMSUNG QE55QN95A TV هر آنچه را که باعث موفقیت دامنه تلویزیون QLED سامسونگ از نظر طراحی شده است ، به ارث می برد. ظرافت شدید قاب در اطراف صفحه نمایش بی نهایت حداکثر اتاق را در تصویر می گذارد. هنگامی که از آن برای تماشای یک فیلم یا برنامه TNT استفاده نمی شود ، این تلویزیون به لطف حالت محیط نیز می تواند تزئینی باشد. سپس صفحه نمایش از اطلاعاتی مانند آب و هوا ، یک عکس شخصی یا تولید مثل یک اثر هنری برای انتخاب از یک کاتالوگ بزرگ پخش می شود. و از آنجا که بسیار خوب است (فقط 25.9 میلی متر ضخامت دارد !) ، به عنوان مثال ، یک بار بر روی دیوار روی یک پشتیبانی دیواری بسیار ریز مانند Norstone Skye F3770-GC نصب شده است.

neo qled samsung qe55qn95a: حالت محیط

با تشکر از حالت محیط ، تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95A در دکوراسیون ذوب می شود تا با نمایش به عنوان مثال همان الگوی دیواری که در آن تحسین شده است ، فراموش شود.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A: اتصال

HDMI 2.1 ، وای فای ، بلوتوث

اتصال UHD 4K Samsung Neo QE55QN95A UHD TV شامل چهار ورودی HDMI 2 2 است.1 ، سه درگاه USB ، یک اتصال CI+، یک خروجی صوتی دیجیتال نوری ، یک درگاه اترنت و سه آنتن. ما به راحتی می توانیم آن را به یک پخش کننده 4K UHD Blu-ray ، یک پخش کننده شبکه AV و یک جعبه تلویزیون و همچنین یک کنسول بازی ویدیویی متصل کنیم.

کانکتور 4K Samsung Neo QE55QN95A TV UHD

اتصال UHD 4K Samsung Neo QE55QN95A UHD TV با چهار ورودی HDMI 2 بسیار کامل است.1 برای لذت بردن از آخرین کنسول های بازی ویدیویی نسل.

اتصال بی سیم WiFi از سامسونگ NEO QE55QN95A Samsung Neo TV به شما امکان می دهد کابل هایی را برای دسترسی به اینترنت و خواندن محتوای مشترک در شبکه محلی دریافت کنید. در مورد بلوتوث ، این امکان را به شما می دهد تا نه تنها از صفحه کلید و ماوس بی سیم برای ناوبری استفاده کنید ، بلکه همچنین یک کلاه ایمنی بلوتوث یا بلندگو بی سیم بلوتوث را برای گوش دادن به صدای صدای تلویزیون وصل کنید.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A

کانکتور تلویزیون سامسونگ NEO QE55QN95A SAMSNE در یک مورد خارجی (یک اتصال) گروه بندی می شود. این شامل 4 سوکت HDMI 2 2 است.1 سازگار 4K/120 فریم در ثانیه.

سامسونگ Neo Qled QE55QN95A: به طور خلاصه

با تشکر از دال 4K Neo Qled ، تلویزیون Neo Qled Samsung QE55QN95A دارای تصویری از 138 مورب با بیش از 8 میلیون پیکسل است. پردازش ویدیوی با کارایی بالا از هوش مصنوعی برای بهینه سازی جزئیات ، بافت ها ، رنگ سنجی و همچنین کنتراست استفاده می کند. نور پس زمینه ای که ده ها هزار LED مینی LED را به کار می برد ، به لطف مدیریت نور پس زمینه توسط مناطق ، آن را با تقابل عالی به آن می دهد (اوج در 2000 NIT). حمایت از محتوای ویدیویی HDR10+ از طرف خود ، کیفیت تصویر همیشه بهینه با رنگ های غنی و ظریف است.

neo qled samsung qe55qn95a

Samsung Neo QE55QN95A Samsung Neo TV به شما می دهد از کیفیت تصویر قابل توجه ، چه در فیلم ها و سریال ها یا در بازی های ویدیویی بهره مند شوید.

علاوه بر پیوستن به دستیار آواز Maison Bixby ، این تلویزیون متصل Neo Qled Samsung QE55QN95A دستیار Google ، Alexa و Airplay 2 سازگار است. بنابراین می توان آن را به صورت صوتی از کنترل از راه دور شارژ خورشیدی خود با میکروفون یا با بلندگو با یک دستیار صدا بررسی کرد. ادغام دیوار با ظرافت شدید آن (25.9 میلی متر) و حالت محیط آن تسهیل می شود که باعث می شود اطلاعات (به عنوان مثال آب و هوا) ، تولید مثل جداول یا عکس های شخصی روی صفحه نمایش این تلویزیون به Neo Qled Samsung QE55QN95A امکان پذیر شود.

سرانجام ، اتصال گسترده (HDMI 2.1 x 4 ، USB X 3 ، WiFi ، Bluetooth) ارتباط این تلویزیون Samsung QLED 4K را با منابع زیادی و همچنین دسترسی به چندین سرویس ویدیویی آنلاین تسهیل می کند. پشتیبانی از فناوری VRR (FreeSync Premium Pro)) و سازگاری 4K 120 FPS حتی هنگام اتصال به آخرین کنسول بازی های ویدیویی نسل (PlayStation 5 یا Xbox Series X) حتی صفحه نمایش را بهینه می کند.

صفحه نمایش
مورب صفحه: 55 اینچ
مورب صفحه: 138 سانتی متر

کیفیت تصویر
فناوری نمایش: Neo Qled
وضوح: 3،840 x 2،160 پیکسل
پردازنده: پردازنده کوانتومی نئو 4K
نرخ حرکت: 100 هرتز
غنای رنگ ها: 100 ٪ حجم رنگ (نقاط کوانتومی)
صفحه 10bit
HDR: Quantum HDR 2000 (2000 NITS)
HDR10+ / HLG (گاما ورود به سیستم ترکیبی)
متخصص کالیبراسیون
روشنایی / کنتراست: LED MINI QUANTUM
میکرو کمرنگ: UHD UHD DIMMING PRO
upscaling ia
فیلتر ضد بازتاب (QLC)
زاویه دید گسترده (زاویه دید فوق العاده)
غوطه وری (تقویت کننده کنتراست)
سنسور روشنایی (تصویر تطبیقی)
فهرست کیفیت تصویر (PQI): 4500
فیلمساز مد

سبک
ظرافت قاب: صفحه نمایش بی نهایت ، 4 طرف بدون لبه
Finesse of the Screen: فوق العاده خوب (25 میلی متر)
رنگ قاب: نقره کربن
سیستم مدیریت کابل
اخراج شده Boitîer One Connect
کابل بی نظیر
نوع پا: مرکزی
مد محیط
سازگار VESA: 200 x 200

پذیرایی از تلویزیون
تیونر
عملکرد دو تیونر
Fransat سازگار
CI+ (1.4)
تلویزیون HBB (2.0.2)

سمعی
OTS (صدای ردیابی شی)
سرمنفونی
تقویت کننده آواز (AVA)
صدای تطبیقی
قدرت صدا (RMS): 70 وات
کانال ها: 4.2.2
ووفر یکپارچه (باس)
Dolby Digital Plus
دالبی 5.1

تلویزیون هوشمند
سیستم عامل: Tizen
هوشمند
دستیار گوگل سازگار است
الکسا سازگار
کنترل صدا
دستیار صوتی یکپارچه: بیکسبی ، الکسا ، گوگل
AirPlay 2 سازگار است.0
کنترل کننده از راه دور جهانی
مرورگر اینترنت
راهنمای جهانی (gr/fr/de/it/es)
Wifi 5
بلوتوث
رمزگذار کانال یکپارچه
قصاق دیجیتال
تلویزیون به علاوه
مشاهده ضربه
رایانه شخصی در تلویزیون
چند منظره (بادامک USB)
نمایش چندگانه
آینه کاری تلویزیون در موبایل
آینه کاری موبایل در تلویزیون
360 پخش کننده ویدیویی
Google Duo سازگار است
آینه سازی صدا
صدای تلویزیون در تلفن همراه
وای فای مستقیم
عیب یابی از دور

بازی
حالت بازی خودکار (ALLM): 4K 120 فریم در ثانیه
حرکت بازی به علاوه
سیاه پویا
نمای فوق العاده گسترده بازی
نوار بازی
Freesync Premium Pro
HDMI 2.1 (x4)

ویژگی های دیگر
احتراق فوری
دسترسی
جستجوی خودکار کانال
توقف خودکار
مدیریت زیرنویس
ConnectShare (HDD)
ConnectShare (USB 2.0)
plv تعاملی
راهنمای برنامه (EPG)
تعظیم
گوش
ضبط (PVR)
زبان منوها
تصویر-ورودی (Image Inlays)
Anynet+ (HDMI-CEC)

ارتباط
4 X HDMI 2.1
3 x USB 2.0
خروجی صوتی نوری 1 x
بندر اترنت 1 x
سوکت آنتن 1 X TNT/کابل
سوکت آنتن ماهواره ای 1 x
1 x سوکت آنتن ماهواره ای ثانویه (SAT-Sub)
1 X PORT CI+
1 X Port Link Ex

مصرف – پایداری
کلاس انرژی: G
در دسترس بودن قطعات یدکی: 7 سال
10 سال ضمانت گارانتی
سنسور سازگار با محیط زیست
منبع تغذیه: AC220-240V 50/60Hz
مصرف الکتریکی (آماده به کار): 0.5 W
مصرف الکتریکی (حالت استاندارد): 103 کیلووات ساعت/1000 ساعت
مصرف الکتریکی (حالت HDR): 200 کیلووات ساعت/1000 ساعت

مشخصات فنی و لجستیکی
وزن تلویزیون بدون پا: 16.8 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پای: 21 کیلوگرم
وزن تلویزیون بسته بندی شده: 30 کیلوگرم
ابعاد مقوایی (LXHXP): 1409 x 844 x 177 میلی متر
ابعاد تلویزیون بدون پا (LXHXP): 1227.4 x 706.2 x 25.9 میلی متر
ابعاد تلویزیون با پا (LXHXP): 1227.4 x 769.7 x 235.2 میلی متر
ابعاد پا: 300 x 235.2 میلی متر

تجهیزات جانبی
کنترل از راه دور: TM2180E (خورشیدی)
کتابچه راهنمای
طول کابل تک: 2.5 متر

سامسونگ QE55QN95A – QLED 4K تلویزیون – نقره/سیاه

سامسونگ

سامسونگ QE55QN95a – تلویزیون Qled. 55 اینچ / 132 سانتی متر قطر. 3840 x 2160. پردازنده کوانتومی نئو 4K. کوانتومی HDR 2000. HDR10+. HLG. ماتریس کوانتومی. Uhd Uhd Dimming Pro. صوتی 4.2.2. 70 RMS. 4x HDMI شامل 1x HDMI 2.1. گوش. 3 برابر USB. بلوتوث. بي سيم. شبکه محلی کابلی. وزن: 21 کیلوگرم

ضمانت: 2 سال

قیمت کاتالوگ سامسونگ QE55QN95A: 2290 یورو

آرزو می کنم یادآوری شود

آرزو می کنم یادآوری شود

100 ٪ پرداخت امن

 • شرح
 • جزئیات محصول
 • همه چیز در مورد سامسونگ
 • بررسی ها (0)

سامسونگ Neo Qled 55QN95A 2021 ، صفحه نمایش Infinity ، 4K ، سری 9

 • فناوری ماتریس کوانتومی
 • کوانتومی HDR 2000
 • بازی سطح بالاتر
 • سرمنفونی

احضار مدیریت فوق العاده فین نور. فناوری ماتریس کوانتومی

تکامل Neo QLED دارای فناوری ماتریس کوانتومی است که باعث می شود مدیریت بسیار ریز LED های کوانتومی منحصر به فرد ما را بسیار ریز مدیریت کنیم. با تشکر از این کنترل دقیق نور ، می توانید کوچکترین جزئیات را در تاریک ترین و درخشان درک کنید.

از طریق کوانتومی Mini LED و میکرولایر ، تصویر یک گشت و گذار روی scren به تفصیل در مناطق روشن و تاریک نمایش داده می شود و کاملاً واضح نشان داده شده است

یک پردازنده هوشمند ، حتی به لطف یادگیری عمیق کارآمدتر. پردازنده Neo Quantum 4K

پردازنده کوانتومی قدرتمند سامسونگ با یادگیری عمیق ، دقیق ترین و تطبیقی ​​ترین تجربه ای را که می توانید تصور کنید ارائه می دهد. صحنه بعد از صحنه ، پردازنده با توجه به شرایط مشاهده شما تصویر را بهینه می کند و محتوای شما را بهبود می بخشد. عملکرد قدرتمند بالا در 4K از طریق AI به شما امکان می دهد همیشه از وضوح کامل 4K لذت ببرید.

تراشه پردازنده تلویزیون NEO QLED نشان داده شده است. آرم سامسونگ و همچنین آرم 4K پردازنده AI Neo Quantum را می توان در بالا مشاهده کرد

تضادهای دیدنی مطابق دلخواه کارگردان. کوانتومی HDR 2000

از تضادهای بسیار زیاد و دید بهتر جزئیات بهره می برد. در طول نمایش تصاویر HDR 2000 ، نقشه برداری پویا تونال رنگ ها و کنتراست هر صحنه را تنظیم می کند ، که به شما امکان می دهد تا به ریزترین ظرافت های تصویر درک کنید.

a به دلیل اینکه با چراغ های سبز متراکم روی صفحه تلویزیون در حال اجرا است. تلویزیون QLED با گرفتن جزئیات کوچک ، نمایش دقیقی از رنگ های روشن و تیره را نشان می دهد

یک میلیارد سایه رنگ به لطف نقطه کوانتومی. 100 ٪ از حجم رنگ سنجی با نقطه کوانتومی

کوانتومی Dot Technology به ما اجازه می دهد تا بهترین تصویری را که تاکنون در یک دال سامسونگ تولید شده است ارائه دهیم. نقاط کوانتومی یا نقاط کوانتومی ، نور را جذب کرده و آن را به رنگهای نفس گیر تبدیل می کند که 100 ٪ از حجم رنگ را پوشش می دهد. رنگهایی که باعث ایجاد زنده بودن باورنکردنی آنها در تمام شرایط درخشندگی می شوند.

بازتاب های به حداقل رساندن برای کاهش حواس پرتی. ضد بازتاب

با استفاده از فناوری ضد بازتاب ما که با انتقاد تحسین می شود ، نور خورشید دیگر مسابقه بعد از ظهر شما را خراب نمی کند ، و بازتاب یک لامپ دیگر تصویر فیلم شما را در آن پنهان نمی کند. در هر نقطه از اتاق نشیمن بنشینید و بدون اینکه از بازتاب های نور منحرف شوید ، خود را در آخرین فیلم های بزرگ غوطه ور کنید.

نمای ایده آل از هر صندلی سالن. زاویه دید فوق العاده

بدون توجه به زاویه مشاهده خود ، از هر جزئیات استفاده کنید. عملکرد زاویه دید فوق العاده ، تصویری را که همیشه با جزئیات غنی است ، به شما ارائه می دهد ، حتی اگر در مقابل صفحه نشسته باشید سامسونگ qe55qn95a. به طور خلاصه ، همه صندلی های صندلی بهترین نمای را ارائه می دهند !

صدای پویا و واقع بینانه که از عمل پیروی می کند. صدای ردیابی شی+ (OTS+)

با تشکر از بلندگوهای یکپارچه ، می توانید از صدای سه بعدی بسیار واقع بینانه لذت ببرید که شما را در قلب عمل حمل می کند.

از یک پرنده

تلویزیون سامسونگ QE55QN95A شما و نوار صوتی شما در هارومین کامل ارکستر شده است. سرمنفونی

به خودتان اجازه دهید در صدای تلویزیون خود پیچیده شود سامسونگ qe55qn95a و نوار صوتی هماهنگ شما. فناوری منحصر به فرد Q-Symphony به بلندگوهای تلویزیونی و نوار صدا اجازه می دهد تا بدون نیاز به قطع سخنرانان تلویزیون بلندگوهای تلویزیون ، در کنسرت برای جلوه بهتر عمل کنند سامسونگ QE55QB95A.

صدایی بهینه شده بهینه شده که کل قسمت را پر کرده است. صدای فضایی

از یک صدا بهینه شده برای محیط نصب خود استفاده کنید – چه دیوار و چه در یک قطعه مبلمان – برای یک تجربه بهینه صدا.

هر کلمه را بدون حواس پرتی به دست آورد. تقویت کننده صوتی فعال (AVA)

تلویزیون سامسونگ qe55qn95a در زمان واقعی هوش صوتی جدیدی دارد. در واقع ، هنگامی که صداهای محیط وجود دارد ، می تواند افرادی را که تلویزیون تماشا می کنند مزاحمت ایجاد کند. با این حال ، فناوری AVA امکان تقویت صدای صحنه را فراهم می آورد تا بینندگان از دیالوگ های کاملاً شنیدنی استفاده کنند.

یک پروفایل زیبا در یک شبح نازک و مدرن. طراحی نئوسیم
طراحی زیبا و فوق العاده فین از همه زوایا مانند یک اثر هنری عالی است.

نمای نمایه نمایش های تلویزیونی QLED طراحی فوق العاده باریک از تلویزیون Qled Neoslim

مونتاژ روی دیوار. سوار دیوار باریک و باریک

نگاه تزئینی مینیمالیستی را که همیشه در آن خواب دیده اید درک می کند. با تشکر از Slim Fit Wall Mount آسان برای نصب دستگاه ، تلویزیون شما سامسونگ qe55qn95a بسیار نزدیک به دیوار آویزان شده است به طوری که به طور طبیعی در فضای داخلی شما ادغام شده است.

یک ماشین مسابقه روی صفحه تلویزیون به دلیل حرکت Xcelerator Turbo+ Technology تا 4K 120 هرتز در تلویزیون QLED واضح تر و قابل مشاهده تر از تلویزیون کنوانسیون به نظر می رسد

صحنه های کلیدی که در کل آنها قابل مشاهده است. Super Ultrawide Gameview & Bar Game

قالب های صفحه نمایش 21: 9 و 32: 9 سطح دال اضافی را که برای به حداکثر رساندن تجربه بازی لازم دارید به شما پیشنهاد می دهند و دشمنان خود را شکست می دهند. بازی خود را با نوار بازی بهینه می کند ، یک منوی صفحه نمایش که به شما امکان می دهد تنظیمات زمان واقعی را تنظیم کنید تا قالب صفحه ، تاخیر ورودی ، تعداد تصاویر خشک ، HDR ، هدفون های بی سیم و غیره را تنظیم کنید.

بازی HDR بدون اشک ، بدون ساکود و با تأخیر کم. Freesync Premium Pro

با تشکر از فناوری معتبر AMD Freesync Premium Pro ™ ، شما از یک تجربه بازی بدون اشک یا اشک تصاویر لذت می برید ، همراه با گیم پلی سیالیت بهینه ، تصاویر HDR استثنایی و تأخیر کم برای عملکرد که شما را به سمت پیروزی سوق می دهد.

همه چیز در یک صفحه. نمایش چندگانه

به طور همزمان به یک صفحه نمایش واحد تلویزیون و محتوای تلفن همراه خود نگاه کنید. خواه آمار ورزشی زنده یا راهنماهای بازی های ویدیویی ، به سادگی تلفن خود را به صفحه نمایش چند منظوره مانند قبل وصل کنید.

گروهی از مردم برای لذت بردن از یک مسابقه فوتبال و مشاهده اطلاعات بازی به صورت همزمان در همان صفحه ، از Qled TV Multi View Fairing استفاده می کنند

یک تماس ساده را وصل کنید. مشاهده ضربه

با یک تماس ساده یک فیلم یا موسیقی را بر روی تلفن خود در تلویزیون خود آینه کنید. هنگامی که به آرامی روی تلفن خود روی تلویزیون خود ضربه می زنید ، مخاطب را درک می کند و به طور خودکار محتویات موبایل را آینه می کند. بنابراین ، هیچ چیز ساده تر و ساده تر از جابجایی به صفحه تلویزیون سامسونگ qe55qn95a و به لذت بردن از محتوای مورد علاقه خود ادامه دهید.

تلویزیون رایگان ، بدون شرط. تلویزیون سامسونگ به علاوه

از محتوای رایگان تلویزیون زنده در کانال های مجازی ما استفاده کنید: Samsung TV Plus. زنجیره ای را از یک دسته دسته متنوع ارائه دهید که محتوای آن را برای همه سلیقه های مرسوم ارائه می دهد. نیازی نیست از دوستان خود بپرسید که چه چیزی با آن محبوب ترین است ، فقط باید به تلویزیون سامسونگ به علاوه نگاه کنید تا آن را برای خودتان کشف کنید.

خصوصیات فنی سامسونگ qe55qn95a::

– بخش: بالا

– فناوری: Neo Qled

– وضوح: 3840 x 2160

– مورب در یک انگشت شست: 55 اینچ

– مورب در سانتی متر: 132 سانتی متر

– توابع: پردازنده کوانتومی نئو 4K. HDR10+. HLG. ماتریس کوانتومی. کم نور. DVB.TCS2. تیونر.

– اتصال: 4x HDMI شامل 1x HDMI 2.1. 3 برابر USB. بلوتوث. بي سيم. شبکه محلی کابلی.

– ابعاد (LXHXP): 1227.4 x 768 x 235.5 میلی متر با پا

– وزن: 21 کیلوگرم با پا

سامسونگ qe55qn95a

یادداشت نوشتن: 5 از 5

سامسونگ QE55QN95A TV Ultra HD بالاترین تولید کننده کره برای سال 2021 است. این سیستم به یک سیستم نور پس زمینه مینی با بیش از 850 منطقه نور پس زمینه برای روشنایی بالا و کاهش شکوفه مجهز شده است.

برگه / ویژگی های فنی

مورب 55 اینچ
تعریف (پیکسل) 3840 x 2160 پیکسل
سازگاری HD (1080i/720p) 2160p/1080p/720p
صدور گواهینامه آماده HD آره
زاویه دید (H+V) 178/178
قدرت صدا 70 W (4.2.2)
ارتباط 4 X HDMI 2.1 ، 3 x USB ، اترنت ، 1 x spdif ، wi-fi ، بلوتوث
ابعاد (LXHXP) 122.7 x 76.8 x 23.5 سانتی متر
وزن 30.3 کیلوگرم
نوع ال سی دی
نوع نور پس زمینه مینی رهبری
سازگاری سه بعدی هیچ
سازگاری HDR HDR10 ، HDR10+، HLG
تخته سنگ 10 بیت
بسامد دال 100 هرتز
ترمیم 8.2/10
استاندارد HDMI HDMI 1.4 ، HDMI 2.0b ، HDMI 2.1
تعداد ورودی های HDMI 4
از جمله HDMI 2.1 4

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

Neo Qled QE55QN95A – نسخه 55 اینچی 65QN95A که آزمایش کردیم – در بالای محدوده 2021 Samsung Ultra HD 2021 TV قرار می گیرد. در برنامه: یک نور پس زمینه مینی به رهبری ، یک تخته 100 هرتز ، اتصال HDMI 2.1 ، یک مورد اتصال ، یک فیلتر ضد انعکاس و یک کنترل از راه دور خورشیدی.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

بررسی کاربر (0)

مقایسه و راهنماهای خرید

 • نوشتن راهنمای خرید بهترین تلویزیون های 4K سامسونگ چیست ?
 • بهترین تلویزیون های OLED 4K چیست ?
 • بهترین تلویزیون های 4K 55 اینچی (140 سانتی متر) چیست ?

مقالات مرتبط

اخبار: OLED/QLED 55 -اینچ LG C1 یا تلویزیون تلویزیون سامسونگ ? از یک طرف ، تلویزیون معروف OLED LG 55C1 که دیگر در آن حضور نداریم ، خیلی زود جایگزین C2 شد و همیشه از یک عالی بهره می برد.

اخبار: تلویزیون سامسونگ شرط بندی در NFT برای حالت محیط تلویزیون خود است. پلت فرم Nifty Gateway Nft Nifty Gateway شریک سامسونگ برای نمایش NFT در تلویزیون های برند می شود ، به خصوص در.

اخبار: تلویزیون سامسونگ باید 2 میلیون صفحه OLED را از LG Display خریداری کند. سازنده سامسونگ باید پانل های OLED را در LG Display ، رقیب مستقیم آن ، سال آینده خریداری کند تا گام خود را تکمیل کند.

اخبار: شرکت دیجیتال سامسونگ تلویزیون 55 “سامسونگ QE55QN95A: و برنده است. رقابت ما به تازگی به پایان رسیده است و وقت آن است که برنده خوش شانس تلویزیون سامسونگ QE55QN95A را کشف کنیم.