Samsung Viewfinity S9 – Samsung Newsroom France ، Samsung Viewfinity S9: یک رقیب مانیتور 5K نمایشگر استودیو اپل در دیجیتال بسیار ارزان تر – دیجیتال

Samsung Viewfinity S9: یک رقیب مانیتور 5K از نمایشگر استودیوی اپل در ارزان تر

از نظر ارگونومی ، مانیتور شامل یک پا قابل تنظیم در ارتفاع بیش از 12 سانتی متر ، تمایل بین -2 و 15 درجه و عبور در حالت پرتره با استفاده از یک محوری است. این مانیتور 61.1 5 53 سانتی متر را فقط در عمق 13.5 سانتی متر در پا اندازه گیری می کند.

Samsung Vieagfinity S9

سامسونگ و شرکای آن از ردیاب ها برای ذخیره و دسترسی به اطلاعات مربوط به ترمینال خود استفاده می کنند. این ردیاب ها می توان مخاطبان سایت را اندازه گیری کرد. برای پذیرش همه ردیاب ها روی “پذیرش و بستن” کلیک کنید. روی “ادامه بدون پذیرش” کلیک کنید تا همه آنها را امتناع کنید. همچنین می توانید با رفتن به “شخصی سازی” ، براساس دسته بندی انتخاب کنید. این انتخاب را می توان در هر زمان با کلیک بر روی پیوند “ابزار مدیریت کوکی” در خط مشی کوکی ها ، در دسترس از برگه های پایین تغییر داد. اطلاعات بیشتر در سیاست کوکی های ما.

کوکی ها را پیکربندی کنید

کوکی ها فایلهای متنی کوچکی هستند که در رایانه/رایانه لوحی/تلفن هوشمند شما سپرده شده اند. ما به توافق شما نیاز داریم تا کوکی های زیر را ثبت کنید و نحوه مفید بودن آنها را توضیح می دهیم. شریک (ها) (ناشر شخص ثالث) که کوکی ها را در دستگاه شما سپرده می کنند/در زیر آمده است. شما می توانید تنظیمات برگزیده خود را در هر زمان با کلیک بر روی پیوند “ابزار مدیریت کوکی” موجود در خط مشی کوکی ها در سایت تغییر دهید. انتخاب شما 6 ماه نگه داشته می شود. کوکی های فنی را نمی توان پیکربندی کرد زیرا برای عملکرد سایت یا ارائه خدمتی که درخواست کرده اید کاملاً ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، سیاست کوکی های ما را نیز ببینید.

کوکی های فنی یا کاملاً لازم برای خدمات

این کوکی ها برای ارائه خدمتی که صریحاً درخواست کرده اید یا هدف انحصاری اجازه دادن یا تسهیل ارتباطات با وسایل الکترونیکی کاملاً ضروری است. این کوکی ها به طور خودکار فعال می شوند و نمی توانند غیرفعال شوند زیرا به شما امکان می دهد تا به سایت ما حرکت کنید.

کوکی دامنه هدف، واقعگرایانه تاریخ انقضا
Awsalbcors اخبار.سامسونگ.کم کوکی از برنامه AWS. کوکی تعادل بار: برای مرتبط کردن جلسه با نمونه استفاده می شود. همان مقدار AWSALB.
https: // aws.وابسته به آمازون.com/fr/elasticloadLoadAncancing/?elb-whats-new.ماده متقاطع.مزارع اضافی.postdatetime & elb-whats-new.مرتب سازی = نزول
7 روز
AWSALB اخبار.سامسونگ.کم بقاء بار برنامه AWS ابتدا درخواستی از مشتری دریافت می کند ، درخواست یک هدف را می بیند ، یک کوکی به نام AWSALB تولید می کند که اطلاعات را در هدف انتخاب شده رمزگذاری می کند ، کوکی را شکل می دهد و کوکی را در پاسخ به مشتری شامل می کند.
https: // aws.وابسته به آمازون.com/fr/elasticloadLoadAncancing/?elb-whats-new.ماده متقاطع.مزارع اضافی.postdatetime & elb-whats-new.مرتب سازی = نزول
7 روز
متضاد اخبار.سامسونگ.کم جلسه. کوکی phpsessid بومی Lange of Script PHP است و به وب سایت ها اجازه می دهد تا داده های وضعیت سریال را ذخیره کنند. در وب سایت Action ، از آن برای ایجاد یک جلسه کاربر و انتقال داده های حالت از طریق یک کوکی موقت استفاده می شود ، که معمولاً Cookie Session نامیده می شود. از آنجا که کوکی phpsessid هیچ انقضاء برنامه ریزی نشده ای ندارد ، با بسته شدن مشتری از بین می رود. جلسه
پخته اخبار.سامسونگ.کم برای ذخیره وضعیت رضایت کاربر در کوکی استفاده می شود 6 ماه

کوکی های تحلیل مخاطب (گزینه ها)

کوکی های اندازه گیری مخاطب به شما امکان می دهد نحوه دسترسی به سایت و همچنین سفر ناوبری خود را درک کنید (مثال: صفحات مشاهده شده ، زمان صرف شده در یک صفحه ، روی محتوای کلیک کنید). آنها به شما امکان می دهند عملکرد و طراحی سایت ما را تجزیه و تحلیل کرده و هرگونه خطا را تشخیص دهید. با تشکر از این شاخص های عملکرد ، ما به طور مداوم سایت و همچنین محصولات ، محتوا یا پیشنهادات ارائه شده در آنجا را بهبود می بخشیم.

Samsung Viewfinity S9: مانیتور 5K از نمایشگر استودیوی اپل در ارزان تر

Samsung Viewfinity S9 27 اینچ یک مانیتور 5K از 5120 x 2880 PX است که با کالیبراسیون کامل کارخانه و پوشش کامل فضای رنگی DCI-P3 اعلام شده است. این درگاه Thunderbolt 4 ، USB-C ، WiFi ، بلوتوث و دوربین 4K آن ، رقیب نمایشگر استودیو اپل با قیمت مناسب تر است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

FNAC.کم

دارت.کم

بازار آمازون

عملکرد هیئت مدیره قیمت
مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید تا به تمام پیوندهای فوق دسترسی پیدا کنید.

Samsung Viewfinity S9 27 – تحت مرجع S90PC یا LS27C900P فروخته می شود – یک مانیتور 27 اینچی است که یک صفحه IPS را نشان می دهد که تعریف 5K از 5120 x 2880 PX را نشان می دهد ، وضوح 218 پیکسل در اینچ (PPP). سازنده حداکثر روشنایی 600 CD/m² را اعلام می کند ، تضاد 1000: 1 (معمولی از فناوری IPS) ، زاویه دید 178 درجه ، پوشش 99 ٪ فضای رنگی DCI-P3 و پاسخ زمانی 5 میلی ثانیه. جالب تر ، سامسونگ تضمین می کند که کالیبراسیون کارخانه بسیار عالی است ، با دلتا کمتر از 2. بنابراین رنگ ها باید کاملاً ترمیم شوند. اگر اینگونه نباشد ، می توان رنگ سنجی را با استفاده از تلفن هوشمند کاملاً تنظیم کرد ، فناوری ای که در حال حاضر در تلویزیون های خاص این برند کار می کند. فرکانس تازه کردن با این حال محدود به 60 هرتز است ، بدون پشتیبانی Freesync ، Adaptivesync یا G-Sync.

از نظر اتصالات ، یک درگاه Thunderbolt 4 (90 W) ، سه درگاه USB-C و یک Mini Displayport ارائه می دهد (1.4). همچنین می تواند روی دو بلندگو 5 W ، WiFi 5 و Bluetooth 4 حساب کند.2. علاوه بر این ، مانیتور دارای سیستم خانه Tyzen با سهم برنامه هایی است که مربی را خودمختار می کند. بنابراین باید برنامه های Netflix ، Disney+، YouTube ، Video ، Molotov و غیره را پیدا کنیم., بلکه برنامه های اداری مانند Office 365. دومی با اتصال یک صفحه کلید و ماوس (از طریق USB یا بلوتوث) ، مشاوره و اصلاح دفتر بدون اسناد رایانه ای را مستقیماً از مانیتور مجاز می کند. مانیتور سامسونگ همچنین برای ادغام یک دوربین 4K قابل جابجایی متمایز است. سامسونگ مشخص نمی کند که آیا مانیتور میکروفن را به خود اختصاص می دهد ، اما ما فرض می کنیم که بله از آنجا که می توانیم استفاده از دوربین بدون میکروفون را دشوار کنیم. ادغام دستیار آواز بیکسبی نیز در این برنامه است که دوباره دلالت بر وجود میکروفن ها دارد. اینها در هر طرف دوربین نیز قابل مشاهده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

از نظر ارگونومی ، مانیتور شامل یک پا قابل تنظیم در ارتفاع بیش از 12 سانتی متر ، تمایل بین -2 و 15 درجه و عبور در حالت پرتره با استفاده از یک محوری است. این مانیتور 61.1 5 53 سانتی متر را فقط در عمق 13.5 سانتی متر در پا اندازه گیری می کند.

Samsung Viewfinity S9 5K در حال رقابت مستقیم با صفحه نمایش Apple Studio است که با همان دال کار می کند ، دارای طراحی بسیار نزدیک و دارای اتصالات معادل (یک درگاه Thunderbolt 96 W و سه درگاه USB-C) ، بلندگوها ، میکروفون ها و یک دوربین یکپارچه است. نمایشگر استودیوی اپل در حدود 1750 یورو با پا فروخته می شود که تنها تمایل آن قابل تنظیم است. قیمت با پای قابل تنظیم ارتفاع به بیش از 2200 یورو می رود. Samsung Viewfinity S9 در حال حاضر در کره جنوبی با قیمت 1700،000 برنده یا حدود 1200 یورو در حال حاضر پیش از این است و سامسونگ در حال حاضر تبلیغاتی را ارائه می دهد که قیمت آن را به کمتر از 1000 یورو ارائه می دهد. کسانی که به دنبال یک صفحه نمایش USB-C هستند ، که به عنوان مثال با MAC خوب پیش می رود ، می توانند به Huawei Mateview 28،2 که ما آزمایش کردیم روی آوردند. این مدل 28 اینچ در قالب اصلی 3: 2 در حدود 700 یورو فروخته می شود ، اما یافتن آن به طور فزاینده ای دشوار است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید