آیفون SE 2020 تست: اپل با تست قدیمی و آیفون SE جدید (2020) ساخته شده است: با 329 یورو ارزش دارد? – بالا برای تلفن

تست آیفون SE (2020): با 329 یورو ارزش دارد

ویژگی این آیفون SE ، بازگشت سنسور Touch ID که اپل چند ماه پیش تصمیم به ترک آن گرفته بود. خیلی خنده دار است که از آیفون 11 (یا مدل ممتاز اندرویدی) به این آیفون SE بروید ، بنابراین من به حرکات (کشیدن …) عادت کرده ام. فشار دادن دکمه دیگر به هیچ وجه رفلکس نیست ، من به یک روز خوب سازگاری نیاز داشتم تا تمام یاتاقان هایم را پیدا کنم. گفته می شود ، کسی که یک تلفن هوشمند قدیمی را با یک دکمه به آیفون SE 2020 مهاجرت می کند ، هیچ مشکلی در سازگاری نخواهد داشت.

آیفون تست SE 2020: اپل با قدیمی جدید ساخته شد

اپل تصمیم گرفته است با آیفون SE 2020 ، بخش میانی را در بازار تلفن های هوشمند مقابله کند. در بدنه آیفون 8 قدرت 11 Pro را پیدا می کنیم ، اما آیا کافی است ? پاسخ در تست آیفون SE من.

ارسال شده در 30 دسامبر 2022 در 3:22 بعد از ظهر

آیفون تست SE 2020

آیفون SE 2020 یک انتخاب جالب از طرف اپل است که این تلفن هوشمند را با 500 یورو ارائه می دهد. در حالی که قیمت ها در سالهای اخیر در سطح بالا افزایش یافته است ، برند اپل جایگزین iOS را ارائه می دهد … برای همه تلفن های هوشمند میانی در Android. و حتی اگر خیلی مناسب نباشد ، آیفون SE به خوبی کارت تجاری واقعی است.

تست آیفون SE 2020 در ویدیو

شما نمی توانید صبر کنید تا تمام جزئیات تست آیفون SE را کشف کنید ? بعد از چند روز تست فشرده ، سرانجام یک فیلم کامل تهیه کردیم تا فقط در چند دقیقه همه چیز را بدانید. اگر این فیلم را دوست داشتید ، با عضویت مستقیم در اینجا به انجمن مطبوعات-سیترون در YouTube دریغ نکنید:

طراحی ، صفحه نمایش و سخت افزار

برای شروع این تست آیفون SE 2020 ، از نظر طراحی این تلفن هوشمند شگفتی های کمی وجود دارد: اپل با (بسیار) قدیمی ساخته شده است. ما در این آیفون همان شاسی مانند آیفون 8 و در مدل های قبلی را پیدا می کنیم. از یک طرف ، من دوست داشتم این فرمت جمع و جور را پیدا کنم اما صفحه 4.7 برای استفاده از تلفن هوشمند بسیار کوچک است.

چیزی که شرم آور است این است که با کانتورهایی که با تایمز هماهنگ است ، اپل می توانست یک دال بسیار بزرگتر را ارائه دهد ، همانطور که سامسونگ با کهکشان S10E خود انجام داد. این صفحه همچنین همانند آیفون 8 است ، یعنی یک دال LCD شبکیه ، که نقص اصلی آن عدم وجود روشنایی در آفتاب کامل است.

آیفون SE در سه رنگ – سفید ، سیاه و قرمز – موجود است و تمام کانتورها برخلاف مدل های قرمز گذشته سیاه هستند. از نظر ذخیره سازی ، شما بین 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت و 256 گیگابایتی انتخابی دارید که قیمت عمومی برای کوچکترین مدل 489 یورو تعیین شده است. برای تست آیفون SE 2020 ، من نسخه قرمز را به دست گرفتم که بخشی از سود را به انجمنی که علیه ایدز می جنگد انتقال می دهد. در اینجا بهترین قیمت های فعلی آیفون SE آورده شده است:

آیفون SE 64 گیگابایت با بهترین قیمت قیمت اساسی: 489 یورو

ویژگی این آیفون SE ، بازگشت سنسور Touch ID که اپل چند ماه پیش تصمیم به ترک آن گرفته بود. خیلی خنده دار است که از آیفون 11 (یا مدل ممتاز اندرویدی) به این آیفون SE بروید ، بنابراین من به حرکات (کشیدن …) عادت کرده ام. فشار دادن دکمه دیگر به هیچ وجه رفلکس نیست ، من به یک روز خوب سازگاری نیاز داشتم تا تمام یاتاقان هایم را پیدا کنم. گفته می شود ، کسی که یک تلفن هوشمند قدیمی را با یک دکمه به آیفون SE 2020 مهاجرت می کند ، هیچ مشکلی در سازگاری نخواهد داشت.

صفحه آیفون SE 2020

اگر قسمت جلوی تلفن هوشمند کاملاً ناامید کننده باشد ، این آیفون هنوز هم پایان های زیبایی را ارائه می دهد و ما دانش اپل را تشخیص می دهیم. اگر آیفون XR داشتید ، مدل قرمز آیفون دارای یک رنگ متفاوتی است که کمی به رنگ صورتی می شود. درگاه رعد و برق هنوز هم وجود دارد ، و اپل آداپتورهای رعد و برق/جک را در جعبه Earpods در جعبه فراهم می کند ، که کمی شرم آور است.

عملکرد آیفون SE 2020: تراشه A13 با قدرت

نکته بسیار مثبت ، این آیفون SE Wi-Fi 6 سازگار است ، که به آن اجازه می دهد تا به شبکه های بسیار سریعتر دسترسی پیدا کند ، که در ISP ها مستقر می شوند و تولید کنندگان روتر. آیفون SE نیز با ترکیب NanoSim/ESIM دو سیم کارت است. اگر می خواهید یک خط حرفه ای و شخصی در همان تلفن داشته باشید ، این یک نکته قوی است. برای تست iPhone SE 2020 من ، این یک جایزه است.

اندازه آیفون SE 2020

من تست خود را با بیشترین نیروی این آیفون SE در سطح مواد به پایان می رسانم: ادغام تراشه A13 که آن را به یک تلفن هوشمند بیش از حد تبدیل می کند. شما به یک تلفن هوشمند دسترسی دارید که عملکرد آن چیزی برای حسادت به آخرین آیفون 11 ندارد که رقبای خود را در سطح SOC به روز می کند. سرانجام ، فقط یک نسخه 5G از دست رفته است تا حتماً 4 سال با یک تلفن هوشمند که همیشه در دوره زمان در سطح فنی خواهد بود ، ادامه دهید.

خلاصه ای از تست آیفون SE من: این یک آیفون 8 با قدرت خام آیفون 11 Pro است ، اما قبلاً آن را می دانست.

iOS 13 ، یک لذت برای کاربران خود

من یک نمایش کامل از iOS 13 را که قبلاً در تست آیفون 11 Pro به آن اشاره کرده بودم ، دوباره ارائه نمی دهم. من در این تست آیفون تمام مزایای اکوسیستم و سیالیت iOS 13 را پیدا کردم.

با این حال ، تفاوت های اندکی در سیستم عامل با آیفون 11 (و دامنه X ، XR ، XS) وجود دارد. وجود دکمه Touch ID منطقی به معنای عدم وجود تشخیص صورت با سنسور شناسه صورت است. وجود دکمه فیزیکی خانگی نیز جای خود را می گیرد حرکات که از آن کاربران اخیر تلفن های هوشمند استفاده می شوند.

آیفون SE را لمس کنید

به عنوان مثال ، در آیفون 11 ، یک ضربه تند وشدید زدن از پایین به بالا برنامه های بسته (یا لیست برنامه های اخیر را باز می کند). در آیفون SE 2020 ، این کش رفتن مرکز کنترل را باز می کند. بنابراین لازم است که رفلکس دو کلیک برای حرکت در برنامه های اخیر استفاده کنید.

من کمی شرم آورم که اپل در این مورد انتخابی را انتخاب نکرد ، حرکات کشش جانبی برای عبور از برنامه در برنامه بسیار کاربردی است. گفته می شود ، اگر از یک تلفن قدیمی به این آیفون SE 2020 بروید ، هیچ مشکلی در مورد آن نخواهید داشت.

برای هر چیز دیگری ، این آیفون می تواند هر کاری را که آیفون 11 در سطح نرم افزار انجام می دهد انجام دهد ، و این بدیهی است یکی از اصلی ترین مزایای این مدل است.

بروزرسانی 30 دسامبر 2022: مدیریت نرم افزار در اپل استثنایی است. تلفن هوشمند ، وقتی این خطوط را می نویسیم ، در واقع با آخرین نسخه نرم افزار عامل موجود در موبایل ، iOS 16 سازگار است. همه چیز نشان می دهد که با چند نسخه مهم دیگر iOS نیز سازگار خواهد بود.

تراشه Bionic گوشی هوشمند A13 بسیار قدرتمند است و Apple Dates از بروزرسانی های نرم افزاری تلفن های هوشمند خود به مدت 6 سال پشتیبانی می کند. مدل آیفون SE نسل اول تحت iOS 9 راه اندازی شد.3 در سال 2016 به روزرسانی iOS 15 را در 13 دسامبر 2022 دریافت کرد.7.2. او iOS 16 را دریافت نخواهد کرد ، اما هنوز هم حق 6 به روزرسانی اصلی را داشت ، که نشان می دهد چقدر شما می توانید آیفون SE 2020 خود را برای مدت طولانی نگه دارید ، حتی اگر آن را در سال 2023 خریداری کنید.

دوربین آیفون SE 2020

قسمت عکس از نظر نرم افزار از زمان ورود پیکسل 3 گوگل ، سپس آیفون XR از نظر نرم افزاری بسیار تکامل یافته است. تولید کنندگان نشان داده اند که چندان سنسورها و مگاپیکسل ها را چند برابر نمی کنند تا بتوانند عکس های با کیفیت عالی را ضبط کنند.

در این آیفون SE ، اپل از سنسور آیفون 8 که قبلاً استفاده مجدد از مدل های قبلی بود ، دوباره استفاده می کند. با تشکر از تراشه A13 ، تصاویر در شرایط خوب به وضوح بهتر هستند ، و شما می توانید عکسهایی را ضبط کنید که چیزی برای حسادت به سطح بالایی ندارند. پردازش تصویر از پیکسل ها جلوگیری می کند. گفته می شود ، در یک محیط تاریک ، اپل در پشت رقبای خود باقی مانده است. این همچنین دارایی iOS است ، سرعت ماشه یک خوشبختی است.

آیفون سنسور عکس را ببینید

اما این نرم افزار هم همه کارها را انجام نمی دهد ، و به محض بدتر شدن شرایط ، کیفیت نیز. اگر حالت پرتره توسط سنسورهای رو به جلو و عقب بسیار خوب مدیریت شود ، سایر خصوصیات (حالت شب ، زوم ، زاویه فوق العاده بزرگ) وجود ندارد.

در شرایط کم نور ، کلیشه ها خوب نیستند ، و فکر نمی کنند که می توانند از مد شب استفاده کنند ، که به سادگی وجود ندارد ، بنابراین شما باید بهبود پیدا کنید … قدیمی. اگر آیفون 11 بهتر عمل کند ، در زیر برخی دیگر از فوتوفون های دیگر مانند پیکسل 4 یا Huawei P40 Pro یک شکاف باقی مانده است.

در قسمت ویدئویی ، اپل به سختی ، با کیفیت بسیار مناسب ، تثبیت و امکان صعود از تعریف 4K در 60 فریم در ثانیه حمله می کند. من یک نقص واحد در ویدیو پیدا کردم ، این سوء مدیریت تعادل سفید است همانطور که می توانید در ویدیوی تست ما از آیفون SE در YouTube مشاهده کنید. این گفت ، برای این قیمت ، شما نیز نباید بیش از حد سؤال کنید.

عکس آیفون SEعکس منظره آیفون SEعکس باران آیفون SEU SEحالت پرتره آیفون SEزوم آیفون SE عکس شب آیفون

بنابراین آیفون SE بسیار بهتر از آیفون 8 در قسمت عکس/ویدیویی است و سنسور آن ناامید نمی شود. در بقیه ، هنوز از آیفون 11 Pro فاصله دارد و برخی از مدل ها با همان قیمت در Android مانند Xiaomi Mi 10 Pro و پیکسل 4. من وارد این آزمایش آیفون می شوم اکنون در یک نقطه بحرانی در اپل قرار دارد: باتری.

استقلال: نقطه ضعف

به مدت دو سال ، اپل تلاش های واقعی برای بهبود استقلال دستگاه های خود انجام داده است. تفاوت بین آیفون X و آیفون XS حساس بود و آیفون 11/11 Pro حتی بهتر است. در این آیفون SE 2020 ، ظرفیت پایین (تخمین زده می شود 1821 میلی آمپر ساعت) در حال استفاده است.

مطمئناً ماندگارتر از آیفون 8 است (احتمالاً به لطف بهینه سازی ارائه شده توسط تراشه A13) اما شما هرگز بیش از یک روز در استفاده استاندارد نخواهید داشت. بنابراین شارژر خود را روی خود نگه دارید “در مورد”.

محتویات جعبه آیفون SE

نکته مثبت تست من ، این آیفون SE 2020 با شارژ سریع 18W و با بار بی سیم سازگار است. بنابراین می توانید در چند ده دقیقه نیمی از باتری را بازیابی کنید. این یک چیز بسیار خوب است ، اما اگر اپل از ارائه بلوک پیری خود از … 5W در جعبه راضی نبود ، جالب تر بود. بنابراین لازم است که برای خرید یک دسته کوچک موسیقی جاز شارژر کابل از اپل فروخته شده 35 و 25 یورو به مبلغ پرداخت برگردید. باحال نبود.

نظر من بعد از این تست آیفون SE

در پایان ، همه چیز یک سوال از هدف است ، و من فکر می کنم این آیفون SE همه چیز را برای داشتن مقوا واقعی دارد. من استقامت و مرزهای بیشتری را با هماهنگی با زمان دوست داشتم ، اما این یک انتخاب است که توسط تولید کننده فرض می شود. با حمله به بخش تلفن های هوشمند کمتر از 500 یورو ، اپل به تقاضای عظیم مشتریان موجود پاسخ خواهد داد – بلکه کسانی که همیشه آیفون را خواسته اند – که هرگز نخواسته اند از بودجه خاصی فراتر رود.

آیفون SE 2020 که من در آزمایش تمام مزایای آیفون داشتم: این قدرتمند است ، iOS 13 یک خوشبختی است (در سال 2023 حق iOS 16 را دارد و باید از 3 یا 4 به روزرسانی اصلی زیر بهره مند شود) و اکوسیستم نیز. پردازش عکس در بازار بهترین نیست اما می توان عکس های عالی را در محیط روشن ضبط کرد. از نظر من ، دو نقطه ضعف این آیفون SE 2020 صفحه نمایش و استقلال است. طراحی معاصر ترین نیست ، اما اپل کاملاً به پایان می رسد تا یک محصول بسیار تمیز روی او بسازد.

اگر از یک آیفون که پیش از آیفون X است ، بروید و تعجب می کنید که آیا ارزش این آیفون اول را در سال 2020 تغییر می دهد ، جواب مثبت است. و حتی اگر کامل نباشد ، آیفون یکی از بهترین تلفن های هوشمند در 500 یورو است. علاوه بر این ، همچنین در مقایسه ما با بهترین آیفون لحظه ای جای خود را دارد.

تست آیفون SE (2020): با 329 یورو ارزش دارد ?

اگر می خواهید به Apple Universe برسید و یک آیفون جدید خریداری کنید بدون اینکه هزینه زیادی را صرف کنید می توانید به آیفون SE بروید (2020).

برای قیمت تنها 329 یورو در همین ابتدای دسامبر 2022 ، آنچه این آیفون ارزش دارد (2020)?

برای فهمیدن من این تلفن هوشمند را زیر ذره بین TFP عبور داده ام.

بهترین پیشنهادات لحظه ای:

1. زیبایی شناسی: یک دستگاه جمع و جور با طراحی قدمت سال 2014

آیفون SE (2020) خطوط آیفون 8 را می گیرد ، و قبل از آن آیفون 6.

بنابراین ما یک تلفن هوشمند سبک و جمع و جور با مرزهای صفحه بزرگ داریم.
به لطف ابعاد کاهش یافته آن ، گرفتن عالی است.

صفحه نمایش اولئوفوبیک 4.7 اینچی توسط یک بلندگو ثانویه ، یک دوربین غلبه می کند سلفی و سنسورهای معمول نور و مجاورت.
در اینجا ، هیچ LED از اعلان ها.

قسمت جلوی آن تا 65.72 ٪ توسط صفحه نمایش اشغال شده است. دومی توسط یک دال شیشه ای 2 محافظت می شود.5d تقویت شده با یونها.

نوار تحتانی که در زیر صفحه قرار دارد ، شناسه Touch Generation 2 را در خود جای داده است ، که دیگر یک دکمه قابل کلیک نیست بلکه یک کلید با بازگشت هاپتیک (موتور تاکتیک) است.

کانتورها با مشخصات گرد و لمس ساتن از آلومینیوم ساخته شده اند.
پهلو سمت چپ از دکمه استقبال می کند تعویض و کلیدهای حجم ، در حالی که در سمت راست دکمه پاور و کشو سیم کارت (1 Nano Sim + 1 ESIM) را پیدا می کنیم.

در لبه پایین ، درگاه USB-C با یک شبکه با یک شبکه مخفی شده میکرو و راست توسط شبکه بلندگو اصلی هم مرز است.

پشت تلفن شیشه ای است.

در قسمت پشتی ترمینال ، در گوشه سمت چپ بالا ، ما به وجود یک سنسور عکس منفرد ، یک فلاش LED و آرم اپل توجه می کنیم.

خبر خوب این است که این موبایل آمریکایی دارای مجوز IP67 است.

آیفون SE (2020) به رنگ سفید ، محصول (قرمز) و سیاه موجود است.
این آخرین رنگ است که کپی تست را می پوشاند.

  • ابعاد: 138.4 میلی متر طول x 67.3 میلی متر عرض x 7.3 میلی متر ضخامت | وزن : 148 گرم
  • شاخص تعمیر: 6.2/10 (در مورد شاخص تعمیر بیشتر بدانید)

2. تصویر و صدا: یک تصویر زیبا و صدای استریو

آیفون SE (2020) به همان دال LCD مجهز به آیفون 8 مجهز است.

بنابراین ما یک صفحه نمایش شبکیه HD+ 4.7 اینچ در قالب 16: 9 داریم که وضوح تصویر 1334 x 750 پیکسل و نرخ تازه کردن 60 هرتز را ارائه می دهد.
عملکرد تن واقعی اجازه می دهد تا دمای رنگ با شرایط نور سازگار شود.

آیفون SE (2020) از روشنایی عالی برخوردار است. ما 704 نیت اندازه گیری کرده ایم ، به اندازه کافی برای ارائه خوانایی بیرونی عالی و حتی در نور مستقیم خورشید.

ما یک دلتا E 1.4 را اندازه گرفتیم.

آیفون SE (2020) صدای استریو را ارائه می دهد. این مجوز Dolby Digital ، Dolby Digital Plus ، Apple Lissless و FLAC است.

صدا تحویل داده شده واضح و نسبتاً قدرتمند است (111 دسی بل در خروجی در بالا و 119 دسی بل در زیر اندازه گیری می شود).

در صورت عدم وجود سوکت مینی جک ، من به شما توصیه می کنم هدفون کلاه ایمنی یا بلوتوث را بدست آورید.

در تجدید نظر ، صدایی که توسط گوشواره بازگردانده می شود کاملاً رضایت بخش است. ما خبرنگار او را درک می کنیم.

  • صفحه: 4.7 اینچ (IPS LCD) با وضوح 1334 x 750 پیکسل ، بنابراین چگالی 326 پیکسل در اینچ.
  • او: بدون بلندگوهای مینی جک و استریو. گوشواره کلاسیک.

3. اجرا: مکانیک کارآمد

اگر نمای بیرونی و طراحی آیفون SE (2020) مانند آیفون 8 به نظر برسد ، این یک تراشه A13 Bionic Apple A13 است که این تلفن هوشمند آمریکایی را هدایت می کند.
دومی توسط 3 گیگابایت رم دوم می شود.

اگرچه آیفون SE (2020) در سه تنظیم حافظه (64 گیگابایت ، 128 گیگابایتی و 256 گیگابایتی) وجود دارد ، این نسخه 64 گیگابایتی است که ما آزمایش کردیم.

بهینه سازی نرم افزار شرکت تیم کوک ، مثل همیشه عالی است.
در استفاده ، شما نباید با عملکرد یا حتی مشکلات تأخیر روبرو شوید.

در مورد قسمت بازی ، پردازنده نیز شگفتی ها را انجام می دهد.
تمام عناوین بزرگ لحظه بدون نگرانی اجرا می شوند. باز هم ، به دلیل بهینه سازی اجزای فنی اپل موفقیتی.

ما آیفون SE (2020) را به معیارهای معمول خود که معیار آنتوتو است ارسال کرده ایم (V9.1.2) و Geekbench 5.
ما نمرات 532 را بدست آورده ایم.862 امتیاز در اول ، 1331 امتیاز در Geekbench 5 در تک هسته ای و 3،256 امتیاز در چند هسته ای.

برای ذخیره سازی ، از 64 گیگابایت حافظه ذخیره سازی اعلام شده ، فقط 47 گیگابایت برای کاربر در دسترس است.

  • معیار Antutu (V9.1.2): 562.862 امتیاز |
  • پردازنده: Apple Hexagon A13 Bionic حکاکی شده در 7 نانومتر (2 x 2.65GHz + 4 x 1.8GHz) | رم: 3Gb | پردازنده گرافیک: پردازنده گرافیکی سیب
  • حافظه ذخیره سازی: 64 گیگابایت حافظه که در اولین شروع به 47 گیگابایت تبدیل می شود.

4. اتصال: همه چیز به جز 5G

این تلفن هوشمند به نام آیفون SE (2020) سازگاری 5G ندارد. برای انجام این کار ، شما باید به آیفون (2022) بروید و 150 یورو اضافه کنید.

بنابراین ما 4G (VO) LTE داریم که شامل تمام فرکانس های لازم برای استفاده کامل در فرانسه و به طور گسترده تر در اروپا است.

بدیهی است که ما نیز 2G و 3G داریم+.

آیفون SE (2020) مانند هر تلفن هوشمند شایسته نام ، همه اتصالات دیگر مانند: بلوتوث را ارائه می دهد (5).0) ، Wi-Fi (a/b/g/n/ac/6) ، (a) GPS/GLONASS ، یک درگاه صاعقه USB ، یک تراشه NFC و یک مکان سیم کشی نانو و یک تراشه ESIM.

قلاب های شبکه صحیح هستند ، چه در 2G ، 3G ، 4G یا Wi-Fi.

در سطح حسگر, آیفون SE (2020) دارای شتاب سنج ، قطب نما ، ژیروسکوپ ، سنسورهای درخشندگی و مجاورت معمول ، اما همچنین فشارسنج است.

امنیت فراموش نشده است ، زیرا این آیفون SE (2020) توسط شناسه لمسی قابل باز کردن است.

  • DAS (جریان جذب خاص): 0.98 w/kg در سر. این یک امتیاز عالی برای تلفن همراه منتشر شده در سال 2020 است.

5. سیستم عامل: یک رابط up -to -date.

آیفون SE (2020) بلافاصله با iOS 16 تحویل داده می شود.1.1 ، آخرین نسخه سیستم عامل اپل.

مانند اکثر تلفن های هوشمند فعلی ، می توانیم روی یک حالت تاریک حساب کنیم.

در سطح برنامه ، سازنده چندین برنامه مانند سلامتی ، آب و هوا ، قطب نما ، یادداشت ها ، ایمیل ، فروشگاه App ، Apple TV ، تقویم ، ماشین حساب ، مرکز بازی و کارت ها اضافه کرده است.

Touch ID پرداخت ها را با ویزا و با کارت اصلی قبول می کند.

توجه داشته باشید که آیفون SE (2020) سیستم ندارد حرکات.

  • سیستم عامل : iOS 16.1.1 |

6. استفاده: عکسهای زیبا ، یک استقلال ضعیف

در حالی که اکثر تلفن های هوشمند برای تعداد سنسورهای عکس مسابقه را بازی می کنند ، آیفون SE (2020) از یک ماژول پشتی 12 میلی مگاپیکسلی که در F/1 باز می شود راضی است.8. این همان موردی است که در آیفون 8 مأموریت دارد.

بنابراین شما در اینجا حق با زوم جنون یا با زاویه فوق العاده گسترده ای ندارید ، بلکه به یک دوربین ساده همه کاره.

با وجود همه چیز ، آیفون SE (2020) در طول روز بسیار خوب عمل می کند ، حتی در شرایط کمی پیچیده تر مانند چهره.

در شب ، اوضاع کاملاً پیچیده تر است. با این حال ، این تلفن هوشمند بسیار خوب عمل می کند.
در مقایسه با عکسهای ضبط شده به روز ، آیفون SE (2020) دیگر نمی تواند به عنوان جزئیات زیادی وارد شود و تضادها کمی از بین می روند. این برای یک دستگاه با 339 یورو مناسب است ، اما ما قبلاً در جای دیگر بهتر دیده ایم.
ما به ویژه از عدم حضور کامل حالت شب پشیمان هستیم.

قسمت عکس جلوی تلفن هوشمند توسط یک سنسور 7 مگاپیکسلی که قبلاً در آیفون 7 و در آیفون 8 استفاده می شود ، تضمین می شود.

الگوریتم پردازش عکس های اپل بسیار خوب است ، اما نمی تواند تاخیر تکنولوژیکی را در یک سنسور جدیدتر بدست آورد.

شب ، کلیشه ها فاقد شیرجه رفتن هستند. ما اغلب خودمان را با عکس هایی که فاقد دقت یک بار به یک کامپیوتر هستند پیدا می کنیم.
برای به اشتراک گذاشتن سریع در شبکه های اجتماعی کافی خواهد بود ، اما خیلی بیشتر نیست. ما خود را با یک تعادل رنگی زیبا که توسط Apple ارائه می شود ، تسلی خواهیم داد.

در زمانی که جدیدترین تلفن های هوشمند باتری بین 4000 تا 5000 میلی آمپر ساعتی را در خود جای می دهند ، آیفون SE (2020) باید با 1821 میلی آمپر ساعت برآورده شود.
این نقطه ضعف واقعی این تلفن هوشمند است!

آیفون SE (2020) از بار سریع 18 W پشتیبانی می کند ، اما این یک شارژر 5 W است که در بسته بندی.
توجه داشته باشید که آیفون SE (2020) همچنین از شارژ بی سیم 5 W پشتیبانی می کند.

با باتری که در جعبه ارائه شده است ، دستگاه تست ما به 2 ساعت 30 نیاز داشت تا از 1 تا 100 ٪ باتری برود.
بار سریع با یک شارژر سازگار 1 ساعت 30 درخواست کرد.

سرانجام ، یک ویدیوی یوتیوب 60 دقیقه ای (تمام اتصالات روشن ، 50 ٪ صدا ، 50 ٪ روشنایی) 34 ٪ از انرژی موجود در باتری را مصرف کرد.

در پایان: وارد دنیای اپل شوید

آیفون SE (2020) وسیله ای است که برای همه مناسب نخواهد بود.

اول از همه ، شما نباید به اکوسیستم اپل حساسیت داشته باشید.

از طرف دیگر ، برای افرادی که مایل به رفتن از Android به iOS هستند یا از تلفن های هوشمند فعلی با ابعاد نامتناسب تغذیه می شوند ، کاملاً مناسب خواهد بود.

با وجود وجود یک سنسور عکس پشتی ، آیفون SE (2020) به جز شب عکس های زیبایی ساخت.
ما از عدم وجود حالت شب پشیمان خواهیم شد.
از طرف دیگر ، این تلفن هوشمند قادر به فیلمبرداری تا 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه است.

نقطه سیاه آیفون SE (2020) استقلال کم آن به دلیل باتری کوچک آن است که عملکرد آن را به یک روز حداکثر محدود می کند.

برای 329 یورو ، آیفون SE (2020) تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد.
طراحی جمع و جور آن به شما امکان می دهد آن را به راحتی در یک جیب فراموش کنید یا از یک دست از آن استفاده کنید.

صفحه نمایش آن کاملاً خوب کالیبره شده است و عملکرد بسیار اول را ارائه می دهد.