آیفون SE 4 قبل از سال 2025 اتفاق نمی افتد ، طرفداران اپل باید صبور باشند ، آیفون SE 4: هر آنچه شما باید بدانید (USB-C ، شناسه چهره ، تاریخ انتشار. )

آیفون SE 4: هر آنچه شما باید بدانید (USB-C ، شناسه چهره ، تاریخ انتشار و غیره)

علاوه بر مشکلات مربوط به مودم 5G ، مشکلات دیگر نیز می تواند به تأخیر در آیفون SE 4 کمک کند. گزارش های قبلی حاکی از آن است که سازنده صفحه نمایش بو در تولید صفحه OLED با هزینه کمتری برای دستگاه با مشکل روبرو شد, که می تواند در تصمیم گیری برای به تعویق انداختن انتشار تلفن کمک کند.

آیفون SE 4 قبل از سال 2025 اتفاق نمی افتد ، طرفداران اپل باید صبور باشند

آیفون SE 4 بسیار پیش بینی شده ، نسل چهارم قیمت پایین اپل ، در نهایت می تواند طولانی مدت از آنچه انتظار می رود باشد. به گفته یک تحلیلگر ، او حداقل قبل از سال 2025 نخواهد رسید.

آیفون SE 2023

به نظر می رسد که طرفداران بی تاب هستند که یک دستگاه جدید را در فهرست اپل کشف کنند ، باید کمی بیشتر از آنچه فکر می کردیم صبر کنند تحلیلگران بارکلیز معتقدند که این پرتاب به سال 2025 هل داده شده است.

ماهها از زمان انتشار آیفون SE 4 موضوع شایعات مختلف است. برای اولین بار برای سال 2023 طبق چند گزارش ، برخی دیگر اعلام کردند که خروج به سادگی لغو شده است ، قبل از آنکه یک تحلیلگر مشهور دیگر اعلام کند که اپل اکنون در اسرع وقت در سال 2024 راه اندازی را انجام داده است. متأسفانه ، صبر کنید احتمالاً کمی بیشتر خواهد بود.

آیفون SE 4 با مشکلات تولید روبرو است

به گفته تحلیلگران بارکلیز ، دستگاه طولانی مدت در واقع برای یک سفر عمومی آماده است ، اما نه قبل از سال 2025, بر خلاف پیش بینی های قبلی که پیشنهاد راه اندازی در سال 2024 را نشان می دهد.

تأخیر در انتشار آیفون SE 4 به دلیل مشکلاتی در مودم 5G آن خواهد بود. تحلیلگران Blayne Curtis و Tom O’Malley این موضوع را پیشنهاد می کنند برنامه اولیه تجهیز تلفن به مودم 5G خود اپل بود, بر خلاف مدل های قبلی آیفون که از مودم های Qualcomm 5G استفاده می کردند. بنابراین این گزارش قبلی را تأیید می کند ، که در هنگام طراحی این مودم خانه نیز مشکلاتی را اعلام کرد.

به گفته بارکلیز, به دلیل مشکلات فنی با مودم اپل ، این شرکت دیگر آن را در آیفون SE 4 ادغام نمی کند. در نتیجه ، Qualcomm می تواند تأمین کننده این دستگاه باشد و به طور بالقوه از آیفون 16 ، انتظار می رود برای سال 2024.

اپل از سال 2019 به طور فعال در حال جایگزینی مودم های Qualcomm با تراشه خاص خود است, تاریخی که او فعالیت مودم تلفن هوشمند اینتل را به دست آورد. با این حال ، مشکلات گزارش شده با مودم 5G پیشنهادی ممکن است منجر به تغییر برنامه ها شود.

علاوه بر مشکلات مربوط به مودم 5G ، مشکلات دیگر نیز می تواند به تأخیر در آیفون SE 4 کمک کند. گزارش های قبلی حاکی از آن است که سازنده صفحه نمایش بو در تولید صفحه OLED با هزینه کمتری برای دستگاه با مشکل روبرو شد, که می تواند در تصمیم گیری برای به تعویق انداختن انتشار تلفن کمک کند.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

آیفون SE 4: هر آنچه شما باید بدانید (USB-C ، شناسه چهره ، تاریخ انتشار و غیره)

آیفون SE 4 نقطه عطفی در تاریخ محدوده خواهد داشت. قبل از انتشار آن ، ما از قبل می دانیم که شگفتی های زیادی در فروشگاه برای ما دارد.

اپل آیفون 14

اپل در حال حاضر در حال آماده سازی راه اندازی آیفون 15 است ، دامنه جدید امیدوار کننده ای که ممکن است یک چرخش حق بیمه حتی بیشتر باشد. مدل های Pro و Pro Max (یا Ultra) همچنان شکاف را با دستگاه های اساسی گسترش می دهند ، که بدون تأثیر در قیمت نخواهد بود. بین تورم و نوآوری ، اپل می تواند رکورد های جدیدی را برای دامنه خود بشکند و بسیاری منتظر آیفون SE 4 هستند.

آیفون دارای دارایی هایی است که دیگران ندارند و این باعث می شود که آن را به یک آیفون بسیار درخواستی تبدیل کند. جاری آیفون SE 3 یا SE 2022 در بین بهترین مدل های فروش. برند اپل منطقی روی جانشین خود کار می کند و شایعات مربوط به آیفون SE 4 مشاهده می شود.

یک تغییر طراحی بسیار مهم

مدل فعلی مانند سلف خود به نظر می رسد ، و الهام بخش بیشترین از پیری آیفون 8 است. حتی اگر طراحی تلفن های هوشمند کمتر از گذشته تکامل یابد ، دستگاهی که به عنوان پایه ای برای آخرین آیفون خدمت می کند 6 ساله است و شروع به دیدن می کند.

نسل چهارم آیفون SE قول تغییر می دهد و از آیفون 14 بسیار الهام می گیرد. یک نشتی که به عنوان unownz21 شناخته می شود ادعا می کند که بنابراین دستگاه جدید از خطوط بسیار مدرن برخوردار خواهد بود. متخصص در جهان اپل ، تحلیلگر مینگ چی کوو همچنین طرحی را که از آیفون 14 گرفته شده است جدا می کند. تاکنون ، سر و صدای کریدور از طرح نزدیک به آیفون XR یاد کرده است.

این تمایل به جلب الهام از آیفون فعلی ، اپل را به ادغام یک صفحه بزرگتر سوق می دهد. SE Present با صفحه نمایش 4.7 اینچ کوچک خود ، فرمت جیب را انتخاب کرد ، به اندازه کافی برای ایجاد جایگزینی برای آیفون مینی. دومی از رادارها ناپدید شده است و آیفون SE 4 می تواند انتهای آیفون “کوچک” را با دال 6.1 اینچی خود زنگ بزند.

در حالی که منتظر تأیید هستید ، جالب ترین نکته تغییر فناوری است. شرکت Cupertino سرانجام LCD را برای ارائه صفحه OLED رها می کند.

USB-C ، شناسه چهره ، دکمه عمل … انقلاب کوچک در حال انجام است

اپل قصد دارد برای رعایت استانداردهای جدید اروپایی به USB-C برود. این شرکت قلب آن را شاد نمی کند ، اما کل دامنه آن باید استاندارد جهانی را برای بار سیمی ادغام کند. این انتقال باید انتهای درگاه صاحب لایتنینگ را روی دستگاه هایی که با یک سیب زده شده است صدا کند.

آیفون SE 4 نیز به جای دکمه شناسه Touch Old Old Old از شناسه جلو مجهز خواهد شد. از بسیاری از دستگاه ها ناپدید شد ، هنوز هم در برابر آیفون SE نسل سوم مقاومت می کند.

این تحولات انتظار می رود و تعجب آور نیست ، برخلاف امکان دیدن یک دکمه اکشن در حال پیاده شدن. این دکمه که در Apple Watch حضور دارد ، در آیفون 15 Pro و iPhone 15 Pro Max ظاهر می شود تا آهنگ زنگ/سوئیچ خاموش را جایگزین کند. همچنین در آینده آیفون SE 4 حضور خواهد داشت و به این مدل اجازه می دهد تا بهتر از آیفون 15 و آیفون 15 پلاس ایستادگی کند. اما پس از آن چه چیزی در این مدل های پایه باقی خواهد ماند ? تصویر.

برای حفظ وضوح خاصی در محدوده خود ، اپل فقط یک سنسور عکس را در پشت آیفون SE 4 خود ادغام می کند. بنابراین دومی در این منطقه از آیفون 14 یا 15 کمتر متنوع خواهد بود.

وقتی آیفون SE 4 بیرون می آید ?

انتظار می رود به عنوان آیفون مقرون به صرفه بعدی برند اپل ، آیفون SE 4 ممکن است منتظر بماند. راه اندازی آن قبل از سال 2025 برنامه ریزی نشده است ، که به ویژه توضیح آن به USB-C را توضیح می دهد. این انتخاب همچنین با تمایل اپل برای ادغام مودم 5G خود مرتبط خواهد بود. ما می دانیم که سازنده با توسعه تراشه های شبکه خود به دنبال دور شدن از Qualcomm است. با این وجود ، توسعه پیچیده است و می تواند – تا حدودی – انتخاب این تلفن هوشمند را در سال 2025 و نه در سال 2024 توضیح دهد.

با تأخیر گرفته شده توسط اپل ، نمی توان از این امر مستثنی شد که آیفون SE 4 هنوز به مودم 5G مجهز است. برای بدبین ترین ، این شرکت می تواند در آینده نزدیک از بازاریابی آیفون SE جدید خودداری کند. با این حال ، این مدل اغوا می کند و مضر خواهد بود که اپل خود را از ارائه آیفون کمتری (و مقرون به صرفه تر) در کاتالوگ خود محروم کند. این مدل همچنین می تواند به عنوان دروازه ای برای جهان برند استفاده شود.

با توجه به بسیاری از تغییرات مورد انتظار ، هنوز مشخص است که آیا این مدل همیشه مقرون به صرفه خواهد بود. به عنوان یادآوری ، اپل آیفون SE 2022 را با نرخ 529 یورو راه اندازی کرد.

آیفون SE 2023 بدون تغییر چیزی همه چیز را تغییر می دهد

تلفن هوشمند بعدی “فرانکنشتاین” اپل واضح تر می شود.

ارسال شده در تاریخ 08/31/2022 ساعت 10:08 صبح

آیفون SE 2023 بدون تغییر چیزی همه چیز را تغییر می دهد

استراتژی مورد استفاده اپل برای محدود کردن هزینه ها و حفظ حاشیه آن در حالی که یک تلفن هوشمند مقرون به صرفه تر ارائه می دهد ، عمدتا بر اساس استفاده از اجزای قدیمی استوار است.

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید ?

اولین نسل آیفون SE (2016) به عنوان مثال ساختار آیفون 5s را تصویب می کند ، مدلی که از سال 2013 قدمت دارد. آیفون SE 2020 خطوط آیفون 8 (2017) را در نظر می گیرد ، در مورد آیفون جدید SE 2022 طراحی آیفون 8 را حفظ می کند ، اما از پردازنده A15 بیونیک آیفون 13 (2021) بهره می برد.

این راه حل ترکیبی باید یک بار دیگر توسط اپل انتخاب شود تا آیفون SE (2023) ایجاد شود. او از شاسی آیفون XR با صفحه نمایش LCD 6.1 اینچی ، یک شکاف ، سیستم شناسه چهره و یک دوربین 12 MP در پشت استفاده می کند. آیفون 13 Bionic SoC A15 Bionic ، که عملکرد آن هنوز هم بسیار قانع کننده است ، همچنین به مسافرت می رود ، و همچنین اتصال 5G. سایت پیشه چه کسی این اطلاعات را به اشتراک گذاشت ، مشخص می کند که در حال حاضر 128 گیگابایت فضای در برابر 64 گیگابایت نیز خواهد داشت و بدون شک قیمت آن هنگام راه اندازی حدود 430 دلار خواهد بود.

در حالی که منتظر جزئیات در آیفون SE (2023) هستیم ، ما به شما یادآوری می کنیم که ارائه آیفون 14 و آیفون 14 Pro برای 7 سپتامبر برنامه ریزی شده است: