آیفون SE پلاس با 4.صفحه نمایش 7 اینچی و پشتیبانی 5G برای سال 2022 ، W-YODOIT ، از کجا می توانید 5G سازگار با آیفون SE را با بهترین قیمت در سال 2022 خریداری کنید?

از کجا می توان آیفون 5 گرم را با بهترین قیمت در سال 2022 خریداری کرد

ذهنیت جدید ، ذهن ، این است که آیفون SE 3 – همان چیزی است که انتظار می رود نام تکرار بعدی باشد – اکنون به سال 2024 بازگردانده شده است. یانگ می گوید که این مدل یکی از اندازه های صفحه نمایش خواهد بود ، که دارای صفحه نمایش LCD بین 5 است.7-ذهن و 6.1.

آیفون SE پلاس با 4.صفحه نمایش 7 اینچی و پشتیبانی 5G برای سال 2022 ، با آیفون SE 3 به سال 2024 بازگشت

با توجه به شایعه جدید ، تلفن بعدی ورودی اپل با نام “آیفون SE Plus” نامیده می شود و در سال 2022 راه اندازی می شود.

فروش ورود به ترکیب آیفون 13 در ماه سپتامبر ، زمزمه های صنعت به سرعت تمرکز خود را بر روی بودجه مدل اپل تغییر داده اند. آخرین ، از طرف تحلیلگر نمایشگر راس یانگ ، نشان می دهد که شرکت Cupertino به آیفون SE آینده جدید می دهد.

با وجود تلفن که از نام “Plus” برخوردار است ، گفته می شود که در واقع بزرگتر از آیفون SE فعلی نخواهد بود (2020). این بدان معنی است که از کنوانسیون مدل های آیفون پرچمدار قبلی – مانند آیفون 7 پلاس و آیفون 8 پلاس – که در آن “پلاس” به معادل بزرگتر نشان می دهد ، دور می شود.

در عوض ، یانگ پیشنهاد می کند که آیفون SE Plus همان 4 را نشان می دهد.نمایشگر LCD 7 اینچی مانند گذشته ، که با گزارش آیفون SE 2022 Macotakara از اوایل این ماه مطابقت دارد ، و همچنین آیفون SE آیفون SE ، تحلیلگر معتبر مینگ چی از ماه مارس.

این فقط اندازه صفحه نمایش نیست که به نظر می رسد تا حد زیادی با پشتیبانی از 5G و تاریخ انتشار 2022 نیز توسط Young از طریق توییتر Alld Alld Alld نیز به نظر می رسد. باز هم ، این چیزی است که بسیار در گزارش هایی است که تاکنون دیده ایم.

ذهنیت جدید ، ذهن ، این است که آیفون SE 3 – همان چیزی است که انتظار می رود نام تکرار بعدی باشد – اکنون به سال 2024 بازگردانده شده است. یانگ می گوید که این مدل یکی از اندازه های صفحه نمایش خواهد بود ، که دارای صفحه نمایش LCD بین 5 است.7-ذهن و 6.1.

این که آیا این واقعیت باد می کند ، اکنون نیز در حال اجرا است ، اما جزئیات تسلیم آیفون بعدی مطمئناً به نظر می رسد مورد توجه قرار می گیرد.

مانند همه شایعات قبل از انتشار ، ما هنوز هم این اطلاعات را با یک نمک نمک می گیریم ، اما قوام به طور معمول منجر به صحت می شود – و خط آیفون SE به دلیل ارتقاء است.

از کجا می توان آیفون 5 گرم را با بهترین قیمت در سال 2022 خریداری کرد ?

مقرون به صرفه ترین تلفن هوشمند اپل در سال 2022 وجود دارد !

13 ژوئن 2022 06/13/2022 • 19:45

این همان است ، نسل سوم آیفون فاش شده است. این اساساً فرمول اصلی را تغییر نمی دهد ، اما هنوز هم قدرت و سازگاری بیشتری با شبکه 5G اضافه می کند. و امروز می توان تلفن هوشمند مقرون به صرفه اپل را در زمینه تبلیغ پیدا کرد.

در اولین سخنرانی سال 2022 که در روز سه شنبه 8 مارس برگزار شد ، اپل از این فرصت استفاده کرد تا محصولات زیادی را ارائه دهد ، از جمله نسخه جدیدی از iPad Air که پردازنده M1 یا استودیوی SURPLUS MAC مجهز به M1 Ultra Chip جدید است. یک تلفن هوشمند نیز در آنجا بود ، این جدید 5G سازگار با آیفون SE است ، و در برخی از فروشندگان ارزان تر است.

از کجا می توان آیفون SE 5G 2022 را خریداری کرد ?

آیفون SE 5G 2022 با قیمت پیشنهادی فروش 529 یورو برای نسخه با 64 گیگابایت ذخیره سازی ارائه می شود. سپس 579 یورو برای 128 گیگابایتی و 699 یورو برای 256 گیگابایت حساب کنید. بنابراین متوجه می شویم که در زمان عرضه آن 40 یورو بیشتر از قیمت آیفون SE 2020 است.

علاوه بر این ، در حال حاضر با SFR با Red Red ارزان تر است: 499 یورو به جای 529 یورو.

از کجا بخریم
Apple iPhone SE 5G (2022) با بهترین قیمت ?
529 € پیشنهاد را کشف کنید
529 € پیشنهاد را کشف کنید
529 € پیشنهاد را کشف کنید
529 € پیشنهاد را کشف کنید
529 € پیشنهاد را کشف کنید
424 € پیشنهاد را کشف کنید
559 € پیشنهاد را کشف کنید

همه چیز در مورد آیفون SE 5G 2022

آنچه بلافاصله با این آیفون نسل سوم چشم می زند این است که برای طراحی سلف خود یعنی SE 2020 خط را از سر می گیرد. بنابراین ما دوباره از آیفون 8 که مرزهای بزرگی را در بالا و پایین ارائه می دهد ، دوباره مستقیماً به شاسی هستیم ، به ویژه برای اینکه دکمه خانه را به منظور باز کردن قفل تلفن مجهز نگه دارید. بدیهی است که این قالب با یک صفحه LCD XDR بسیار جمع و جور است که قطر تنها 4.7 اینچ را ارائه می دهد ، تعریفی از 1،334 x 750 پیکسل و نرخ طراوت در 60 هرتز. او همچنین قول می دهد که از مدل قدیمی محکم تر باشد ، زیرا توسط سپر سرامیک محافظت می شود ، چه در جلو و چه در عقب ، بدون فراموش کردن گواهینامه IP67.

آیفون SE 5G (2022) کمک مالی رسمی

تغییر اصلی تلفن هوشمند مقرون به صرفه اپل در سال 2022 ادغام تراشه بیونیک A15 است که ما نیز در آیفون 13 و 13 Pro پیدا می کنیم. بنابراین قدرت بسیار زیاد است ، تقریباً 1.8 برابر بیشتر از آیفون 8 برای CPU ، 2.2 برابر بیشتر از GPU ، از آیفون 8 هنوز و 26 برابر بیشتر از نظر محاسبات مبتنی بر یادگیری ماشین تخمین زده می شود. علاوه بر عملکرد بهبود یافته ، آیفون SE 2022 همچنین از چند ویژگی جدید مانند Livetext یا Siri به طور مستقیم در دستگاه بهره می برد. و بدیهی است که سازگاری با شبکه 5G این بار است.

این همه چیز نیست ، زیرا بار سریع ژن 3 از گذشته مؤثرتر است ، جایی که شرکت Cupertino اعلام می کند که تنها 30 دقیقه برای بازیابی باتری 50 ٪ با شارژر 20 W ، دومی N ‘با این حال ، در این مورد موجود نیست جعبه تلفن. با توجه به استقلال ، اپل چند شکل ارائه می دهد: 15 ساعت خواندن ویدیو ، 10 ساعت پخش ویدیویی و 50 ساعت خواندن صوتی.

برای پایان دادن به قسمت عکس ، آیفون SE 5G 2022 سنسور 12 مگاپیکسلی مونو را نگه می دارد ، اما این بدان معنا نیست که کیفیت عکس ها به پایان نمی رسد. در واقع ، تقریباً از تمام ویژگی های نرم افزاری موجود در آیفون 13 ، مانند Deep Fusion ، Smart HDR 4 ، کیفیت فیلم به لطف IP های آن ، امکان استفاده از سبک های عکاسی یا حالت پرتره بهره می برد. سرانجام ، توجه داشته باشید که این تلفن به محض جعبه با iOS 15 در دسترس خواهد بود و باید سالها به روز شود ، همانطور که اغلب در مورد اپل وجود دارد.

برای پیدا کردن حتی بیشتر ، از خواندن تست کامل ما در آیفون SE 5G (2022) دریغ نکنید.

کدام آیفون را انتخاب کنید ?

به منظور دانستن اینکه تلفن هوشمند اپل برای شما کدام است ، بسته به بودجه و نیازهای شما ، ما اکنون از شما دعوت می کنیم تا در سال 2022 با بهترین راهنمای آیفون ما مشورت کنید.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

آخرین معاملات خوب

PureVPN ، Surfhark ، Cyberghost: در اینجا بهترین پیشنهادات VPN لحظه ای (سپتامبر 2023) است

یک تلویزیون 58 اینچی 4K با قیمت کمتر از 400 یورو؟ این معامله فوق العاده ای است که Boulanger ارائه می دهد

فروش فلش 40 ٪ قیمت این بلندگو شیائومی را با دستیار Google کاهش می دهد

Philips Hue: FNAC قیمت لامپ های متصل را برای خرید چندین بسته می شکند

آمازون به همه ، اما به خصوص به مشترکین حق بیمه خود ، از سکوی پخش موسیقی خود می دهد

معاملات خوب Frandroid

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

با خبرنامه ما هیچ برنامه خوبی را از دست ندهید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.