آیفون SE از 64 گیگابایت D اپل با TELUS (نسل 2) – سیاه – تأمین مالی ماهانه | بهترین خرید کانادا ، آیفون SE 2020: ویژگی های دقیق ، قیمت و بررسی

آیفون SE 2020: ویژگی های دقیق ، قیمت و بررسی

آیفون SE سال 2020 برای یک اعلام شد انتشار تا 24 آوریل 2020. بنابراین ، اولین زایمان ها امروز برای کسانی که دستگاه را در بین اولین دستگاه سفارش داده اند انجام می شود.

آیفون SE از 64 گیگابایت اپل با Telus (نسل دوم) – تأمین مالی ماهانه –

ما به تلفن مورد نظر شما آسانتر شدیم. فقط فشار دهید شروع فعال سازی قبل از اینکه به ذخیره سازی برخی از جزئیات مهم را برای ما ارائه دهیم.

قیمت ، مالیات و سایر هزینه ها: قیمت ماهانه بالا یک برنامه تأمین مالی 24 ماهه برای دستگاه است. قیمت می تواند توسط استان متفاوت باشد. مالیات های قابل اجرا اعمال می شود. بسته های داده ماهانه علاوه بر قیمت دستگاه صورتحساب می شوند. داده های اضافی یا قابل پرداخت برای استفاده ، اتصال به سرویس اولیه ، لغو ، رومینگ و سایر خدمات ممکن است علاوه بر قیمت مشخص شده باعث هزینه های آن شود. تأیید اعتبار می تواند مورد نیاز باشد. هزینه ها ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند. لطفاً هنگام فعال کردن بسته خود در فروشگاه ، شرایط عمومی را مرور کنید.

بررسی اجمالی

آیفون SE قدرتمند از 4.7 “(نسل دوم) دارای یک تراشه A13 Bionic و ظرفیت ذخیره سازی 64 گیگابایتی برای عملکرد بسیار خوب در برنامه ها ، بازی ها و گرفتن عکس است. این یک حالت پرتره برای عکس های شایسته یک استودیو ، 6 جلوه روشنایی ، HDR اتوماتیک و فیلم های 4K با کیفیت 4K ارائه می دهد. این آیفون کم حجم و مقاوم در برابر آب با باتری طولانی استقلال خود ، همه چیز را برای خوشحال کردن دارد.

ژنرال جنگلی

ضمانت سازنده

برای اطلاعات بیشتر با سازنده مشورت کنید یا در مرحله بعدی محافظت از بهترین خرید را خریداری کنید.

خط مشی بازگشت

ارزیابی مشتری
در مورد این مقاله

شامل چه چیزی است:

 • آیفون
 • کابل صاعقه به USB-C
 • مستندات
 • صفحه نمایش شبکیه چند لمسی 4.7 اینچی با فناوری IPS (وضوح از 1334 x 750 تا 326 ppi)
 • همچنین شامل صفحه نمایش واقعی ، محدوده رنگ طولانی (P3) ، عملکرد لمس هاپتیک ، حداکثر روشنایی 625 نیت (معمولی) ، یک پوشش اولئوفوبیک دارای مقاومت در برابر انگشت ، یک بزرگنمایی صفحه نمایش و گزینه دسترسی آسان است
 • تراشه بیونیک A13 با موتور عصبی نسل سوم
 • 64 گیگابایت ذخیره سازی یکپارچه
 • دوربین بزرگ 12 مگاپیکسلی با حالت پرتره ، نورپردازی پرتره ، کنترل عمق ، HDR اتوماتیک نسل جدید و ضبط ویدیویی 4K
 • دوربین جلوی 7 MPX با حالت پرتره ، نورپردازی پرتره و کنترل عمق
 • برای تأیید هویت ایمن ، سنسور تصور شناسه را لمس کنید (در دکمه خانه ادغام شده است)
 • بارگیری بی سیم (با شارژرهای Qi کار می کند ، جداگانه فروخته می شود)
 • شارژ سریع تا 50 ٪ در 30 دقیقه با یک آداپتور 18 W یا بیشتر (به طور جداگانه فروخته می شود)
 • فناوری بلوتوث 5.0 برای بسیاری از گزینه های اتصال
 • FaceTime برای تماس های ویدیویی
 • دو شکاف سیم کارت (Nano-Sim و ESIM) -note: آیفون SE با کارتهای میکرو سیم کارت موجود سازگار نیست
 • iOS 13 با حالت تاریک که ابزاری برای روتوش عکس و فیلم و عملکردهای محرمانه بودن ارائه می دهد
 • Apple Pay به شما امکان می دهد با استفاده از عملکرد Touch ID در فروشگاه ها ، برنامه ها و وب ، با آیفون خود پرداخت کنید ، از برنامه پیام ارسال و دریافت کنید و خریدهای انجام شده در MAC خود را نتیجه بگیرید
 • با آب و گرد و غبار مقاومت کنید (1 متر به مدت 30 دقیقه ، امتیاز IP67)
 • قرارداد پرداخت آسان 24 ماهه (0 ٪ RAG) که در هر برنامه ای در بازار با داده ها و صداهای شامل تأیید اعتبار ارائه شده است. تراز قرارداد پرداخت آسان طی یک دوره 24 ماهه با پرداخت ماهانه برابر بازپرداخت می شود. مانده قرارداد پرداخت آسان باقیمانده باید در صورت لغو قرارداد یا انتقال حساب پرداخت شود. مالیات های قابل اجرا با توجه به کل قیمت که از آن تخفیف در دستگاه کم می شود محاسبه می شود و باید در زمان خرید به طور کامل پرداخت شود. هزینه های خدمات قابل پرداخت برای استفاده (از جمله بین شهری ، رومینگ ، آنتن اضافی یا داده های اضافی) علاوه بر این.
 • با شروع روند کار در خانه ، راه اندازی تلفن خود را در فروشگاه تسریع کنید. سپس برای تکمیل روند کار به یک فروشگاه بهترین خرید بروید و تلفن خود را برگردانید.
 • شرایط خاصی برای این پیشنهاد اعمال می شود. برای تمام جزئیات ، با یک مشاور تلفن همراه در فروشگاه بهترین خرید در منطقه خود تماس بگیرید.
 • شما نمی توانید این دستگاه را بدون راه اندازی خریداری کنید.
 • پردازش سفارشات به در دسترس بودن محصولات بستگی دارد.
 • این محصول برای مدت محدودی ارائه می شود و این پیشنهاد بدون اطلاع قبلی قابل اصلاح است.
 • برای راه اندازی تلفن خود ، باید ارائه دهید دو سند هویت دولتی به یک کارمند بهترین خرید. یکی از آنها باید یک عکس داشته باشد ، مانند کارت هویت استانی, آ گواهینامه رانندگی, آ شهروندی یا یک گذرنامه.
 • راه اندازی تأمین کننده منوط به یک است تأیید و تأیید اعتبار. بسته به نتایج این تأیید ، تأمین کننده ممکن است از شما بخواهد که سپرده امنیتی را پرداخت کنید یا سایر شرایط اعتباری را برآورده کنید.

آیفون SE 2020: ویژگی های دقیق ، قیمت و بررسی

آیفون SE

آیفون SE نسل دوم اولین آیفون جدید سال 2020 است. انتظار ورود وی چند ماه قبل بود. این شک از طرف دیگر در تاریخ ظاهر آن در سایت اپل ادامه داشت.

تحلیلگران متخصص اپل و گزارش های مختلف در ابتدا در یک نمایش اصلی بهار در یک نمایش روی صحنه سفر کردند ، چیزی که شرکت کالیفرنیایی از ما استفاده کرده بود. اما همه گیر Coronavirus چینی موظف است ، اپل چاره ای جز لغو این رویداد برای اعلام هواپیمای جدید خود از طریق بیانیه مطبوعاتی کتبی نداشت.

از چهارشنبه ، 15 آوریل 2020 ، بنابراین ، این آیفون SE نسل جدید در محدوده تلفن های هوشمند اپل ادغام شده است. با این حال ، این محدوده کوچک ، یا در هر صورت قیمت پایین ، نشان دادن قیمت پایین برای یک برگه فنی ، هرچند جذاب ، این همان چیزی است که ما با جزئیات در زیر مشاهده خواهیم کرد.

آیفون SE 64 گیگابایت با بهترین قیمت قیمت اساسی: 489 یورو

آخرین اخبار در مورد آیفون SE 2020

 • آیفون قدیمی: یک خبر بزرگ با آغوش باز استقبال می شود
 • پیشرفت های بسیار پیش بینی شده در آیفون SE (نسل 4) وارد می شوند
 • iPhone SE 4: این طراحی تغییر می کند که هیچ کس ندیده است
 • خبر بسیار بد برای آیفون بعدی SE (نسل چهارم)
 • شما منتظر یک آیفون جدید هستید ? صبور باش
 • گردش از iOS 15.7.6 و iPados 15.7.6: چه جدید است ?

آخرین آموزش های مربوط به آیفون و iOS

 • چگونه کارت هویت خود را در آیفون اسکن کنیم
 • کلیه نکات و ترفندها از کتابخانه برنامه ها (کتابخانه برنامه)
 • نکته آیفون: چگونه می توان تمرین هشدارهای پیام کوتاه و imessage را متوقف کرد ?
 • نحوه یافتن ذخیره برنامه های پیش فرض در آیفون ?
 • آیفون: چرا این ابر تحت نمادهای خاص برنامه ها ?
 • آیفون: چگونه می توان پیام های مکالمه را در موارد دلخواه قرار داد ?
 • همه آموزش ها را ببینید

ویژگی های اصلی آیفون SE 2020

طراحی و جعبه

برای ضبط ، آیفون در سال 2016 منتشر شد. این طراحی آیفون 5 را با صفحه نمایش مورب 4 اینچی از سر گرفت ، در حالی که آیفون 7 در همان سال منتشر شد ، سپس یک صفحه مورب 4.7 اینچی ارائه می دهد. آیفون به عنوان یک مدل سطح ورودی با قیمت اساسی 489 یورو در فرانسه قرار گرفت.

خوب به همان روشی که پیشینیان خود ، آیفون جدید SE سال 2020 ویژگی های بسیاری از یک مدل قدیمی را به خود اختصاص می دهد که طراحی آن. در کنار آیفون 8 است که باید ببینید که چگونه دو پایانه ، آیفون 8 و آیفون SE 2020 ، به نظر می رسند.

بنابراین ما برای مدل جدید SE به دستگاهی با چهره های شیشه ای جلو و عقب ، که توسط بدنه آلومینیومی نگهداری می شود ، حق داریم. مورد این است یکسان با آیفون 8 ، به نزدیکترین MM. بنابراین ، ابعاد آیفون SE 2020 به شرح زیر است: 138.4 میلی متر x 67.3 میلی متر x 7.3 میلی متر. این جانور 148 گرم وزن دارد.

ابعاد آیفون SE 2020

بدون شناسه صورت ، صاعقه همیشه وجود دارد

در جلو ، شناسه لمسی را در لبه پایین و بلندگو و سنسورهای مختلف از جمله دوربین در لبه بالایی پیدا می کنیم. در پشت ، نماد اپل برخلاف آیفون 8 متمرکز است و فقط آیفون ذکر شده در پایین دستگاه قابل مشاهده است.

از طرفین ، ما همیشه حق داریم دکمه های احتراق کلاسیک ، مدیریت حجم و حالت خاموش را داشته باشیم. در قسمت زیرین ، یک سوکت رعد و برق و شبکه های سیستم صوتی استریو وجود دارد.

ما در نهایت با نام از آیفون SE Premier فاصله داریم ، شما متوجه آن شده اید.

اندازه آیفون SE 2020

صفحه نمایش

صفحه اندازه گیری 4.7 اینچ مورب. این یک دال HD LCD IPS شبکیه HD است ، فن آوری های زیر را شامل می شود: صدای واقعی ، طیف گسترده ای از رنگ P3 ، و همچنین لمس هاپتیک که پس از پشتیبانی طولانی مدت ، بازگشت نیرو را شبیه سازی می کند و اجازه می دهد اقدامات اضافی در iOS.

این وضوح 1،334 x 750 پیکسل به 326 پیکسل در اینچ ، برای کنتراست 1400 برای 1 و حداکثر روشنایی 625 نیت است.

پردازنده و قوچ

تا به امروز میزان رم ناشناخته است. باید با توجه به اولین اطلاعات موجود 3 گیگابایت باشد. اما فقط معیارهای اول آن را کشف می کنند. برای مقایسه ، آیفون X و XR مجهز به 3 گیگابایت رم هستند ، در حالی که مدل های 11 و 11 Pro 4 گیگابایت ادغام می شوند.

از طرف تراشه CPU ، لازم است که روی این آیفون جدید SE 2020 در یک حساب کنید پردازنده بیونیک A13, همچنین در آیفون 11 ، 11 Pro و 11 Pro Max حضور دارند.

خودمانی

اپل یک استقلال معادل آیفون 8 یا 13 ساعت خواندن ویدیو ، 8 ساعت در پخش ویدیو ، 40 ساعت در خواندن صوتی را تضمین می کند. اولین گزارش های رسمی 1،821 میلی آمپر ساعت در مورد ظرفیت باتری ذکر شده است. به خودی خود ، این رقم آخر به معنای زیادی نیست ، فقط آزمایشات در شرایط واقعی استفاده بهترین پیش نمایش استقلال دستگاه را ارائه می دهد.

باتری با شارژ بی سیم Qi و شارژ سریع سازگار است. بسته به برگه فنی دستگاه ، با داشتن آداپتور 18 وات یا بیشتر (تأمین نشده) ، می توان در کمتر از 30 دقیقه ، در کمتر از 30 دقیقه شارژ مجدد آیفون SE 2020 را تا 50 ٪ شارژ کرد.

ارتباط

اتصال سیمی مانند iPad و iPhone اخیر به حداقل سخت می رسد. بنابراین ، فقط رعد و برق وجود دارد ، بدون درگاه جک در این نزدیکی. علاوه بر این ، AirPod های رعد و برق در جعبه ارائه شده است.

از طرف بی سیم ، جانور بلوتوث 5 سازگار است.0 و Wi-Fi 6.

آیفون SE 2020 سفید

عکس و فیلم های آیفون SE 2020

دوربین جلو

در جلو ، آیفون یک سنسور عکس از 7 مگاپیکسل افتتاح ƒ/2.2 مجهز به فلاش شبکیه و قادر به فیلمبرداری در 1080p در 30 i/s. حالت پرتره در آنجا وجود دارد ، با 6 اثر عملکرد نورپردازی پرتره که توسط دوستداران سلفی قدردانی می شود.

دوربین عقب

در قسمت عقب این پرونده ، در حالی که آیفون 11 2019 دارای 3 سنسور عکس است ، این مدل فقط یک مورد دارد. دوربین آیفون SE 2020 هنوز هم زاویه زیادی با ƒ/1.8 باز است ، برای چاپ 12 مگاپیکسل. فلاش LED با صدای واقعی با همگام سازی آهسته ، HDR هوشمند و مد پرتره با نورپردازی پرتره نیز بخشی است. در ویدئو ، این دوربین می تواند در 4K در 60 I/S یا بیکار در 1080p تا 240 I/S فیلمبرداری کند.

توجه داشته باشید که می توان از 8 مگاپیکسل در طول ضبط ویدیوی 4K عکس گرفت و از یک عملکرد تثبیت نوری در ویدیو استفاده کرد.

حالت پرتره آیفون SE 2020

حالت پرتره با آیفون SE © Apple

اما هنوز ?

توجه داشته باشید همچنین به وجود فناوری ESIM ، که آیفون SE 2020 امکان استفاده را ارائه می دهد دو سیم کارت به طور همزمان ، اما همچنین بسیاری از سنسورها ، شتاب سنج ، فشارسنج ، نور جو ، بدون فراموش کردن عملکرد ریزگردها Ibeacon.

همچنین ، بدانید که آیفون SE 2 از عملکرد بهره می برد حمل و نقل به شما امکان می دهد سفرهای خود را با حمل و نقل عمومی به سرعت در تعداد انگشت شماری از شهرهای بزرگ جهان پرداخت کنید.

سرانجام ، آن را تأیید می کند IP67, که ضد آب را برای شیرجه با حداکثر عمق 1 متر به مدت 30 دقیقه ضمانت می کند.

ظرفیت ، رنگ و قیمت نسل 4 iPad Pro

رنگ و ذخیره سازی: کمی مرغ ?

فقط سه تغییر توسط Apple ارائه می شود: سفید ، سیاه و قرمز با (محصول) Red Edition. Ditto در سمت ظرفیت ذخیره سازی ، فقط سه امکان ارائه می شود: 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت و 256 گیگابایت.

آیفون SE 2020

آیفون SE 2020 © Apple

قیمت آیفون SE 2020

قبل از سفارشات ، در دسترس بودن و تاریخ انتشار

آیفون SE سال 2020 برای یک اعلام شد انتشار تا 24 آوریل 2020. بنابراین ، اولین زایمان ها امروز برای کسانی که دستگاه را در بین اولین دستگاه سفارش داده اند انجام می شود.

در این رابطه ، پیش نمایش ها در 17 آوریل 2020 ساعت 2 بعد از ظهر باز می شوند, وقت فرانسوی.

آیفون SE 64 گیگابایت با بهترین قیمت قیمت اساسی: 489 یورو

نتیجه گیری و نظر

تکرار دوم آیفون برای مدت طولانی ، چندین سال در واقعیت انتظار می رفت. مدل اول 2016 به دلیل اندازه کوچک و ظرفیت های خوب آن مورد قدردانی قرار گرفت.

بنابراین مطمئناً ، این مدل جدید 2020 باید به دلیل مورب صفحه نمایش 4.7 اینچ با آیفون 6 ، 6s ، 7 و 8 ، بسیاری از دوستداران تلفن های هوشمند کوچک را ناامید کند. اما قالب آن ، به نظر ما این است که آن را در چندین مدل از جمله 6 و 6s تجربه کرده است ، به نظر ما یک سازش عالی بین اندازه کوچک و راحتی استفاده است.

آیفون SE 2020

آیفون SE 2020 © Apple

علاوه بر این ، قدرت آن که توسط یک تراشه بیونیک A13 و ظرفیت های عکس آن برای اکثر کاربران کافی خواهد بود. و سپس قیمت آن, کمتر از 500 یورو برای نسخه 64 گیگابایتی, در جذب اقتصادی ترین چشم ناکام نخواهد بود.

سرانجام ، یخ زدن روی کیک ، این آیفون جدید مزیت سازگاری با پوسته های آیفون 6 ، 6s ، 7 و 8 است.

در پایان ، آیفون SE سال 2020 باید مقادیر زیادی را بدون مشکل بفروشد. این پتانسیل را دارد که به مخاطبان بسیار بزرگی برسد و مهمتر از همه ، خود را در بازارهای نوظهور که تلفن های هوشمند اندرویدی در Master سلطنت می کنند ، مستقر کند.

این آیفون SE 2020 بنابراین یک است معامله عالی و یک پرنعمت بسیار خوب برای کسانی که به دنبال تجدید تلفن هوشمند پیر هستند بدون شکستن بانک پیگگی خود. بدیهی است که طرفداران فناوری جذب شده توسط آخرین نوآوری های فناوری ، نوبت خود را پشت سر می گذارند و باید تا سپتامبر آینده صبر کنند و دامنه جدید آیفون 12 ، اپل Au Pomme Carrier Carrier.