خبر بسیار بد برای آیفون بعدی SE (نسل چهارم) ، آیفون SE: مدل جدید حتی دیرتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد

آیفون SE: مدل جدید حتی دیرتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد

اگر آیفون نسل چهارم گزاره ارزش دو پیشینیان خود را در نظر بگیرد ، ما به راحتی می توانیم حدس بزنیم که کدام پردازنده آن را پیش می برد. بنابراین باید همان مادربرد باشد که مجموعه ای از خروجی آیفون بالا را درست قبل از آن مجهز می کند ، یعنی در تئوری آیفون 16. تجهیزات حق بیمه بنابراین ، علاوه بر این ، در قالب نیز به سمت بالا تجدید نظر می شود.

خبر بسیار بد برای آیفون بعدی SE (نسل چهارم)

این هواپیما (هنوز) توسط تولید کننده آن رد می شد.

6 ژوئیه 2023 در 3:15 بعد از ظهر 3 ماه,

آیفون نسل چهارم

  • آیفون نسل چهارم در راه است
  • با وجود همه چیز ، انتشار آن تا یک سال ، تا سال 2025 دفع می شود
  • به نظر می رسد فناوری OLED روی صفحه نمایش برای تأمین کنندگان مشکل دارد

به گفته رسانه های کره ای که اغلب به خوبی آگاه می شوند Elec, تاریخ انتشار آیفون SE نسل چهارم دوباره به تعویق افتاد. این هواپیما فقط تا سال 2025 ، زمانی که سال آینده انتظار می رفت ، آزاد می شد. به عنوان یک یادآوری ، نسخه قبلی به عنوان اولین تولد خود را جشن می گیرد. این ارزانترین موبایل جدید موجود در فروشگاه اپل امروز است ، حتی اگر بعضی از نسخه های بازپرداخت شده گاهی اوقات مقرون به صرفه تر باشند.

البته اپل طبق معمول پرونده روز ما را تأیید نکرده است. با این وجود ، منبع در اینجا نشان می دهد که این تأخیر مستقیماً از طرف پیمانکاران فرعی ، که نمی توانستند به شرکت اپل یک کیفیت کافی را برای کاشی های OLED ارائه دهند ، ارائه می شود. اینها باید در قسمت جلوی آیفون SE 4 قرار بگیرند ، با پتانسیل مورب 6.1 اینچ و شاید حتی ورود شناسه صورت. در واقع ، ما فکر می کنیم که طراحی دستگاه به آیفون XR می چسبد ، همیشه با iOS 17 سازگار است.

همیشه در راس همان است

از همه احتمال ، دو ارائه دهنده ای که می توانند دستورات صفحه نمایش آیفون SE اپل را نشان دهند ، سامسونگ و نمایشگر LG هستند. دو شریک قبلاً برای تحلیلگران تخصصی شناخته شده اند ، زیرا آنها همچنین نمایش آیفون 13 و آیفون 14 هستند – در میان دیگران.

با این حال ، این اطلاعات مربوط به نسل چهارم آیفون SE نیست و در نهایت نمی تواند باقی نماند. شایعات اطمینان می دهند که اپل در حال آماده سازی برای ارائه فناوری صفحه نمایش خود است ، همانطور که این شرکت قبلاً با سیستم عامل خود و تراشه های خانگی انجام می دهد. و احتمالاً موفقیت در آنجا خواهد بود ، زیرا این پروژه ده ساله قبلاً کمتر از یک میلیارد دلار در کوپرتینو هزینه نکرده است.

چه چیز دیگری زیر کاپوت ?

اگر آیفون نسل چهارم گزاره ارزش دو پیشینیان خود را در نظر بگیرد ، ما به راحتی می توانیم حدس بزنیم که کدام پردازنده آن را پیش می برد. بنابراین باید همان مادربرد باشد که مجموعه ای از خروجی آیفون بالا را درست قبل از آن مجهز می کند ، یعنی در تئوری آیفون 16. تجهیزات حق بیمه بنابراین ، علاوه بر این ، در قالب نیز به سمت بالا تجدید نظر می شود.

تعریف صفحه نمایش می تواند پایین تر باشد ، و فقط احتمال کمی وجود دارد که سازنده به همان اندازه RAM در زیر کابین به عنوان مدل های حرفه ای خود بپیوندد. و انتظار ندارید زمین سنسور عکس سه گانه را ببینید: فقط یک نفر در منو قرار دارد.

آیفون SE: مدل جدید حتی دیرتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد

مقرون به صرفه ترین مدل در اپل ، آیفون SE نسل سوم در مورد تعویض نیست. اطلاعات جدید حاکی از آن است که مدل نسل 4 به سال 2024 نمی رسد. اما به طور بالقوه سال بعد.

Efficient thanks to its A15 Bionic chip, but dated design with its iPhone 8 chassis, its large borders and its central Touch ID button, the 3rd generation iPhone SE (released in 2022) should one day be replaced … remains to be seen when. در حالی که چندین منبع به نفع یک راه اندازی در جایی در سال 2024 برای نسخه جدید متکی بودند ، Blayne Curtis و Tom O’Malle این هفته با Bad Potality New جدید هستند.

به گفته دو تحلیلگر بانک انگلیس بریتانیا ، بارکلیز ، اپل در نهایت مجبور شد بازاریابی (هنوز) بازاریابی نسل چهارم خود را به تعویق بیندازد. به عبارت دیگر ، دستگاه فقط می تواند از سال 2025 وارد بازار شود. توجه داشته باشید که هنوز هم خواهد بود ” خبر خوب “، از آنجا که سایر شایعات در ابتدای سال نشان می دهد که این آیفون SE 4 صرفاً و به سادگی لغو شده است.

طراحی جدید برای زندگی جدید … در سال 2025 ?

به عنوان یک یادآوری ، آیفون بعدی یک شاسی کاملاً جدید با لبه های مسطح دارد ، که احتمالاً با الهام از آیفون 13/14 و یک صفحه 6.1 اینچی. این دستگاه همچنین خواننده اثر انگشت Touchid خود را برای شکاف مبادله می کند ، در حالی که مرز سنسورها امکان شناسایی صورت توسط FaceID را فراهم می کنند. یک ماژول عکس به روز شده نیز وجود دارد.

این یک تغییر قابل توجه خواهد بود زیرا با استفاده از این مدل جدید ، اپل قطعاً طراحی را با مرزهای بزرگی که می دانیم ، به یک شکل یا شکل دیگر ، از زمان انتشار آیفون 6 … در سال 2015 در سال 2015 رها می کند.

به گفته منابع دیگر ، آیفون SE 4 همچنین می تواند اولین تلفن هوشمند باشد که تراشه مودم 5G را که اپل سالها در حال توسعه است ، در یک راز بسیار نسبی قرار داده است. این مودم سپس در آیفون بالاتر و بالاتر کاهش می یابد ، توجه داشته باشید wccftech.

در مورد راه اندازی این SE 4 ، بیایید بگوییم که این اولین بار نیست که ما از تعویق در سال 2025 شنیده ایم. چندی پیش ، مینگ چی کوو ، تحلیلگر مشهور برای اوراق بهادار بین المللی TF ، همچنین گفت که این دستگاه قبل از سال 2025 به بازار عرضه نمی شود. پیش بینی امروز توسط Barclays پشتیبانی می شود.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید