آئودی جدید توسط Segway Electric Scooter ارزش دارد (1)?, آئودی توسط Segway Scooter | برقی Audi Universe | آئودی فرانسه

شهر را به روش خود زندگی کنید

با اسکوتر جدید ضربه برقی آئودی که توسط Segway (1) ساخته شده است ، لذت سوار شدن در شهر را دوباره کشف کنید. سریع و سرگرم کننده ، به شما امکان می دهد استرس ترافیک خودرو را در طول سفرهای شهری خود فراموش کنید.

آئودی جدید توسط Segway Electric Scooter ارزش دارد (1) ?

به تازگی وارد بازار شده است ، اسکوتر ضربه برقی آئودی که توسط Segway (1) وعده داده می شود انقلابی در سفر شهری داشته باشد. استقلال ، شارژ مجدد ، سرعت: کشف کنید که آیا ویژگی های فنی اسکوتر جدید برند با حلقه ها به وعده های خود مربوط می شود.

اسکوتر آئودی

اسکوتر ، ملکه جدید ساکنان شهر

در طی چند سال ، اسکوتر برقی رونق پدیده ای را تجربه کرده است. باید گفت که ترافیک در شهر بیشتر و پر زحمت می شود. بنابراین بسیاری از رانندگان این شیوه حرکت را به همان اندازه که سرگرم کننده هستند انتخاب می کنند. سبک و آسان برای حمل و نقل ، آنها می توانند حمل و نقل عمومی و سفرهای جاده ای را جمع کنند. علاوه بر این ، وضعیت ایستاده به شما امکان می دهد تا در هر استفاده عضلات وضع حمل را تقویت کنید. می خواهید ضمن اضافه کردن دوز ورزش به زندگی روزمره ، استرس ترافیک را فراموش کنید ? آئودی جدید توسط Segway Scooter (1) مدلی است که شما نیاز دارید.

اسکوتر ضربه ای برقی آئودی که توسط Segway (1) ساخته شده است ، یک موفقیت

خبرنامه

از یک طرف ، شما یک نام بزرگ در خودرو دارید. از سوی دیگر ، یک پیشگام در تحرک شهری. با همکاری برای ارائه اسکوتر برقی ، آئودی و Segway موفق به ایجاد دستگاهی با عملکرد چشمگیر شدند. مجهز به 3 حالت رانندگی (ورزش ، محیط زیست و استاندارد) ، می تواند به سرعت 20 کیلومتر در ساعت و استقلال قابل توجهی از 65 کیلومتر (2) برسد ، که باعث می شود محدود به سفرهای شهری نباشد. این یک سیستم مدیریت باتری هوشمند است که شامل محافظت در برابر مدارهای کوتاه ، ولتاژ و گرمای بیش از حد است. همچنین می توانید از حالت عابر پیاده برای رانندگی در مراحل در مکان های مکرر استفاده کنید. با یک صفحه نمایش LED که در مرکز دسته ها نصب شده است ، Audi توسط Segway Electric Scooter (1) به شما امکان می دهد با یک نگاه در رانندگی خود به رانندگی خود دسترسی پیدا کنید. این حالت رانندگی ، سرعت ، سطح باتری و اتصال بلوتوث را نشان می دهد. صفحه همچنین شما را از مصاحبه های بعدی که باید انجام شود مطلع می کند.

اسکوتر آئودی

اسکوتر ضربه برقی آئودی که توسط Segway (1) با موتور دارای قدرت 350 W دارای موتور است. شما قادر خواهید بود با دامنه هایی که زاویه صعود 20 ٪ را نشان می دهد روبرو شوید. با لاستیک 10 اینچی ، این اسکوتر رانندگی راحت را ارائه می دهد. فضای داخلی لاستیک ها حاوی یک لایه اضافی برای محدود کردن خطر سوراخ و اشک است. از طرف امنیتی ، اسکوتر برقی دارای تجهیزات ضروری با یک درب ، بازتابنده های جانبی و چراغ های LED در جلو و عقب است. ترمز توسط یک ترمز درام جلو و یک سیستم الکتریکی احیا کننده در عقب به منظور بهینه سازی استقلال تضمین می شود. در همان زمان قوی و مفید ، این مدل 19.1 کیلوگرم دارای یک قاب و اجزای مقاوم در برابر آب است. برای حمل و نقل آسان برای شارژ دستگاه شما در هر کجا که هستید ، با یک کابل جمع و جور تهیه می شود. با قیمت 899 یورو ، اسکوتر ضربه ای برقی آئودی که توسط Segway (1) به یک بی عیب و نقص دست پیدا می کند.

ویژگی های اسکوتر ضربه برقی آئودی که توسط Segway (1) به یاد داشته باشید:

 • 3 حالت رانندگی
 • حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت
 • تا 65 کیلومتر استقلال (2)
 • موتور 350 W
 • وزن: 19.1 کیلوگرم
 • قیمت: 899 یورو

با اسکوتر جدید ضربه برقی آئودی که توسط Segway (1) ساخته شده است ، لذت سوار شدن در شهر را دوباره کشف کنید. سریع و سرگرم کننده ، به شما امکان می دهد استرس ترافیک خودرو را در طول سفرهای شهری خود فراموش کنید.

اسکوتر آئودی

(1) اسکوتر برقی آئودی که توسط Segway طراحی شده است

(2) استقلال واقعی می تواند متفاوت باشد و به سبک رانندگی بستگی دارد.

شهر را به روش خود زندگی کنید

شهر را به روش خود زندگی کنید

به لطف اسکوتر برقی آئودی انتخاب کنید.
خودمختار باورنکردنی آن تا 65 کیلومتر و بسیاری از خصوصیات آن شما
یک تجربه منحصر به فرد از آزادی ارائه دهید.

شما فقط باید اسکوتر برقی آئودی خود را که توسط Segway طراحی شده است ، آشکار کنید ، کمی فشار دهید
و شما آماده ترک ، همیشه بیشتر ، احساسات جدید را کشف کنید.

 • سه حالت رانندگی: ورزش ، محیط زیست و استاندارد. هر حالت به گونه ای طراحی شده است که یک نوع رانندگی را ارائه می دهد که امکان دستیابی به سرعت حداکثر 20 کیلومتر در ساعت را دارد.
 • حالت عابر پیاده سرعت اسکوتر را با سرعت پیاده روی تطبیق می دهد.
 • درب ، بازتابنده های جانبی و همچنین چراغ های جلو و عقب LED.
 • صفحه رنگ LED که اطلاعات اصلی را نشان می دهد: سرعت ، حالت رانندگی انتخاب شده ، سطح شارژ باتری ، اتصال بلوتوث یا مصاحبه های بعدی که باید انجام شود.
 • ترمز طبل (در جلو) و ترمز الکتریکی احیا کننده (در عقب) که استقلال را افزایش می دهد.
 • لاستیک های بدون شرکت هواپیمایی با یک لایه اضافی در داخل برای کاهش خطر اشک و سوراخ.
 • می تواند با زاویه صعود تا 20 ٪ از دامنه ها صعود کند.
 • کابل بار جمع و جور و عملی برای شارژ مجدد اسکوتر حتی اگر در خانه نباشید.