Seiko ، Tissot… 5 ساعت کمتر از 500 یورو که از دست نمی رود ، انتخاب: ساعت اتوماتیک مردان با کمتر از 500 یورو.

11 ساعت مرد و یونیکس با کمتر از 500 یورو

Tissot یک ساعت کاملاً پرنعمت را در اینجا به ما ارائه می دهد که با روند فعلی لباس ها و لباس های بازسازی شده از دهه 60 کاملاً پیش می رود. با این وجود با یک حرکات کوارتز وقف شده است ، با یک شیشه فوق العاده شیشه ای یاقوت کبود و سقوط می کند. مورد پس زمینه سفید آن دارای دو سوزن طلایی با تسمه طلایی ، دست دوم و تقویم روز است. ساعت تا 3 میله ضد آب است. دستبند رنگ قهوه ای بسیار زیبا با عرض 20 میلی متر در چرم است. توسط یک حلقه با آردیلون بسته شده است.

Seiko ، Tissot… 5 ساعت کمتر از 500 یورو از دست نمی رود

جهان فقط به هم متصل نیست ! تعداد مدل های ساعتهای کلاسیک در اینجا اثبات این امر است. به همین دلیل ما 5 ساعت کمتر از 500 یورو را برای شما انتخاب کرده ایم که از مدل های Seiko ، Tissot ، Diesel یا Hugo Boss گم نشوند.

ساعتهای Aiguil هنوز آینده ای روشن در پیش دارند. زیبا ، دارای امتیاز ، دقیق ، ورزشی ، ریز ، با دستبند چرمی یا فولادی ، همه چیز ممکن است و چیزی برای همه بودجه ها وجود دارد. فقط به خودتان اجازه دهید با این ارائه هدایت شوید و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد.

 1. ساعت آنالوگ Tissot با دستبند فولادی و مورد آبی نیمه شب
 2. ساعت TISSOT با میراث مدل آنالوگ TISSOT VISODATE
 3. یک ساعت ورزشی آنالوگ با کمتر از 500 یورو با مدل ورزشی Seiko 5
 4. دیزل آقای بابا را با طراحی فوق العاده اصلی برای ظاهر شیک تماشا می کند
 5. ظرافت و پالایش این ساعت Hugo Boss Velocity Chrono را انتخاب کنید

چرا یک ساعت سوزن را به جای یک مدل دیجیتال انتخاب کنید ? به سادگی برای زیبایی و ظرافت این ساعت که روزانه روی مچ دست خود می پوشید. ایده آل برای همراهی پیراهن یا ژاکت لباس ، این بهترین برنامه افزودنی لباس روز شماست.

ساعت آنالوگ Tissot با دستبند فولادی و مورد آبی نیمه شب

برند Swiss Tissot از سال 1853 در بازار معتبر ساعتها حضور داشته است. با منشأ سوئیسی خود درست است ، Tissot همیشه مراقبت می کند تا ساعت ها را در شکل ها ، رنگ های آنها و موادی که آنها را تشکیل می دهند کاملاً متعادل کنند. بین مکانیسم بالا و ظرافت یک ساعت سوئیسی ، در اینجا یک مدل کلاسیک بی انتها با کمتر از 500 یورو وجود دارد.

ساعت آنالوگ تیسوت

سقوط برای ساعت آنالوگ Tissot !

این مدل آنالوگ Tissot با یک دستبند فولادی ، یک شماره گیری استیل گرد با یک پس زمینه شب بسیار زیبا آبی و یک حرکت کوارتز تحویل داده می شود. قلاب آن آشکار می شود و به سادگی با دستی برای استفاده عملی گیره می شود. این ساعت تا 10 اتمسفر در برابر فشار است و ضد آب است.Tissot سادگی را برای این مدل آنالوگ برای مردان با حضور تقویم نشان داده است که روز و یک دست دوم خوب است. سوزن ها از فولادی ساخته شده اند که روی آن یک روبان فلورسنت ریز وجود دارد.

با یک مدل ورزشی Seiko 5 خود را با یک ساعت ورزشی آنالوگ کمتر از 500 یورو درمان کنید

Seiko در اینجا یک ساعت ورزشی آنالوگ را که کمتر از 500 یورو فروخته می شود ارائه می دهد. این مدل کلاسیک از نام Seiko 5 Sports بر روی یک مورد فلزی نصب شده است که پایین آن یک مرد سیاه پوست با شکوه است که سوزن ها را برجسته می کند. طرف ورزشی آن با حضور یک حلقه دو طرفه برای بررسی زمان غواصی و احترام به یاتاقان ها برجسته می شود. سوزن های بزرگ ، یک دست دوم اضافی و یک سوزن اضافی برای زنگ زدن ساعت و استفاده از آن به عنوان زنگ هشدار نیز وجود دارد.

ساعت ورزشی Seiko 5

ساعت ورزشی Seiko 5 با قیمت های سودمند است !

دستبند ساعت ورزشی Seiko 5 از جنس استیل است و پس از بازگشت حلقه ایمنی به کلیپ کلیپ خود ، به مچ دست شما ثابت می شود. این مدل با دید حرکات مکانیسم زیر دستبند گزینه خوبی دارد. لیوان این کیس از Hardlex ساخته شده است ، مخصوصاً برای مقاومت مناسب در برابر خراش یا سقوط طراحی شده است.

ساعت دوم TISSOT با مدل آنالوگ Tissot میراث ویزودات

بیایید مسیر آزمایش خود را از ساعتهای معمولی آنالوگ با کمتر از 500 یورو با این مدل ظاهر پرنعمت پرنعمت به نام آنالوگ Tissot Heritage Visodate ادامه دهیم. فقط نام این ساعت ما را در دهه 50 یا 1960 به دست آورد که ساعتها توسط طلا احاطه شده بودند و سوزن های کمی مثلثی و یک دستبند چرمی داشتند.

ساعت ویسوت Tissot Tissot Watch

ساعت Tissot در آمازون موجود است !

Tissot یک ساعت کاملاً پرنعمت را در اینجا به ما ارائه می دهد که با روند فعلی لباس ها و لباس های بازسازی شده از دهه 60 کاملاً پیش می رود. با این وجود با یک حرکات کوارتز وقف شده است ، با یک شیشه فوق العاده شیشه ای یاقوت کبود و سقوط می کند. مورد پس زمینه سفید آن دارای دو سوزن طلایی با تسمه طلایی ، دست دوم و تقویم روز است. ساعت تا 3 میله ضد آب است. دستبند رنگ قهوه ای بسیار زیبا با عرض 20 میلی متر در چرم است. توسط یک حلقه با آردیلون بسته شده است.

با دیزل آقای بابا با طراحی فوق العاده ای از مسیر مورد ضرب و شتم خارج شوید

دیزل ، نام تجاری معروف لباس با این دیزل آقای بابا با قرمز پرشور با قرمز پر رنگ و با گزینه های زیادی شماره گیری می کند. اگر دوست دارید یک ساعت فوق العاده داشته باشید ، این مدل برای شما ساخته شده است.

دیزل آقای بابا را تماشا کنید

سقوط برای ساعت دیزل !

دیزل در اینجا یک ساعت مچی نسبتاً حیرت انگیز ، هم با رنگ و هم با گزینه های آن امضا می کند. کمتر از 6 مینی شماره گیری کرونوگرافی علاوه بر سوزن ها ، در کادر با پس زمینه سیاه وجود دارد. این شماره گیری ها را می توان در مناطق زمانی مختلف تنظیم کرد که به شما امکان می دهد بدون نگرانی در مورد زمان محلی سفر کنید.

دستبند فولاد قرمز در حال مطابقت با محفظه فولادی خاکستری آنتراسیت است که طرف بسیار مرسوم ، مد روز را برای این ساعت دیزل به ارمغان می آورد. بنابراین بسیار فعلی است و برای یک مرد مدرن که به شلوار جین و پیراهن عادت کرده است مناسب است. اما می توان آن را با یک لباس و پیراهن زیبا پوشید که ساعت را کاملاً تقویت می کند.

ظرافت و پالایش این ساعت Hugo Boss Velocity Chrono را انتخاب کنید

بیایید دنیای دستبندهای فولادی را برای سیلیکون شیرین و بسیار دلپذیر برای پوشیدن از این ساعت Hugo Boss Velocity Chrono بگذاریم. هوگو رئیس به خطوط لباس و خیاطی زیاد برای مردان ، شما را به ظرافت و جذابیت این ساعت سوزن آنالوگ با یک جعبه در پایین با نقاط سفید فوق العاده تصفیه شده دعوت می کند.

Hugo Boss Velocity Chrono Watch

ساعت Hugo Boss در این سایت موجود است !

این یک ساعت با 3 کرونوگرافی و تقویم روزانه است که در این آخرین تست ساعت با کمتر از 500 یورو به شما ارائه می شود. هوگو رئیس عروسی مبارک سیاه و سفید را با دستبند سیلیکون سفید 22 میلی متری ، که با نام تجاری مشخص شده است ، انتخاب کرد. پالایش تضمین شده

به شکل گرد ، مسکن اندازه کلاسیک 44 میلی متر را برای ضخامت 11 میلی متر مورد اندازه گیری می کند. مقاوم در برابر آب و با یک حرکت کوارتز ، این ساعت Hugo Boss Velocity Chrono هر دو شهر و خانواده را در شهر دوست دارد.

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.

11 ساعت مرد و یونیکس با کمتر از 500 یورو

شما می خواهید یک ساعت مچی زیبا با کمتر از 500 یورو بخرید ? بنابراین در اینجا انتخاب ما از 9 ساعت مکانیکی و دو تا کوارتز ساخته شده است. اگر مهمترین در یک ساعت این واقعیت است که شما را دوست دارید ، با این وجود برخی از علائم برای جلوگیری از آن وجود دارد و برخی از نکات برای در نظر گرفتن. ما در اینجا مجموعه ای از 11 ساعت مرد را ساخته ایم (اما برخی از آنها یونیکس هستند و برخی دیگر نسخه های “زنان” با جعبه های پایین دارند). همه این مدل ها نمادین هستند و توسط علاقه مندان به رسمیت شناخته می شوند ! خواهید دید ، آخرین مورد یک جایزه کوچک است که ما به خوبی قلاب کرده ایم.

این یک انتخاب التقاطی است به طوری که برای همه چیزی وجود دارد ، بنابراین شما ساعت ابزار ، ساعتهای حمل و نقل هوایی ، غواصی یا حتی ظریف تر را پیدا خواهید کرد. تنها قانون: آنها باید کمتر از 500 یورو هزینه کنند !

 • 1 Seiko Prospex Turtle (Padi Edition SRPA21K1): ENV 430 €
 • 2 اسکی لب به لب: 499 یورو
 • 3 Swatch Sistem51 – بین 120 تا 240 € بسته به مدل
 • 4 Orient Bambino AC00002W (ENV 200 € بسته به مدل)
 • 5 Timex Q دوباره 170 یورو
 • 6 Tissot le Locle 470 یورو
 • 7 میدان همیلتون خاکی 450 یورو
 • 8 Seiko 5 Sport: بین 270 تا 340 € بسته به مدل
 • 9 Seiko Presage Cocktail SRPB43J1 “غواصی آسمان”) / 400
 • 10 گرم شوک GA-2100 با نام La Casiooak: 100 €
 • 11 آقای جونز ساعت Cruncher (تقریباً 225 €)

لاک پشت Seiko Prospex (Padi Edition SRPA21K1): ENV 430 €

Turtle-SRPA21K1

قطر جعبه: 45.00 میلی متر
ضخامت: 13.4 میلی متر
گوشه گوشه: 22 میلی متر
سخنرانان: غیر مستقیم
شیشه: هاردکس
پنجره: تاریخ ، روز
کالیبر: Seiko 4R36
ذخیره برجسته: 41 ساعت
ضد آب: 200 متر

لاک پشت Seiko یک ساعت غواصی است که به دوستداران برند مشهور است. نام مستعار آن از شکل جعبه پوسته لاک پشت آن ناشی می شود.

چندین نسخه در دسترس است ، در اینجا نسخه PADI است که یک سازمان بین المللی آموزش غواصی است. من همچنین نسخه “Save the Ocean” را خیلی دوست دارم که کمی گرانتر است اما واقعاً دارای شماره گیری است که باعث می شود ما بخواهیم به آن شیرجه بزنیم !

Turtle-SRPA21K1

Ocean Srpd21k1 را ذخیره کنید

اسکی دریایی لب: 499 یورو

Nautic-Ski-automatic-Blue-671506-LIP-47256-300

قطر جعبه: 38 میلی متر
ضخامت: 13.4 میلی متر
گوشه گوشه: 15 میلی متر
عینک: داخلی دو طرفه
شیشه: یاقوت کبود
پنجره: تاریخ
کالیبر: Miyota 821a
ذخیره برجسته: 45 ساعت
ضد آب: 200 متر

La Nautic در سال 1967 برای صدمین سالگرد نام تجاری فرانسوی اعلام شد. اما تا سال 1968 برای دیدن تولید نبود. سالی که LIP تایمر رسمی بازی های المپیک گرنوبل در کنار امگا بود. گفته می شود که این نوع پرونده مورد “سوپر کمپرسور” است و در آن زمان بسیار محبوب بود. ما در مورد آن در مقاله خود در Spinnaker Bradner به شما گفتیم.

تقریباً 50 سال بعد ، این ساعت هنوز در کاتالوگ است و یکی از مدل های نمادین این برند است. اکنون به رنگ آبی ، سیاه و خاکستری موجود است. یک مدل “Nautic بزرگ” نیز در 41 میلی متر موجود است.

برای رکورد ، ذکر “اسکی” که پس از آن وارد شد ، ادای احترام به دختر فرد لیپمن ، موریل ، که در تیم اسکی اسکی بانوان فرانسوی بود.

swatch-sutb400Swatch Sistem51 – بین 120 تا 240 € بسته به مدل

قطر جعبه: 42 میلی متر
ضخامت: 13.6 میلی متر
شیشه: پلکسی گلاس
پنجره: تاریخ
کالیبر: Sistem51 (پایه ETA C10.111 ، C10111)
ذخیره برجسته: 90 ساعت
ضد آب: 30 متر

در ادای احترام به 51 مؤلفه اول Swatch Swatch 1983 ، محدوده “Sistem51” یک ساعت اتوماتیک را ارائه می دهد که به جای حرکت اتوماتیک کلاسیک ، تنها 51 مؤلفه را در بر می گیرد.

SISTEM51 توسط روبات های دقیق و سریع با احترام به 170 مرحله در کارخانه مونتاژ می شود ، که به آن اجازه می دهد تا آن را با قیمت های رقابتی ارائه دهد. با وجود این واقعیت که طرف “سنتی” نیز وجود ندارد زیرا روبات ها کمتر از 6 ساعت در دقیقه بیرون می روند ، که توجه ما را به این ساعت جلب کرده است ، توده نوسان کننده محیطی آن است.

به طور کلی جرم نوسان کننده ای که به شما امکان می دهد انرژی هنگام حرکت بازو روی یک ساعت اتوماتیک در مرکز حرکت حرکت کند. توده نوسان کننده محیطی در اطراف حرکت ثابت خواهد شد و با سیستم بلبرینگ توپ در اطراف آن می چرخد !

این همچنین یک طنز Sistem51 بود که François Hollande انتخاب کرده بود (کواترن بزرگ طنز) و ما در اینجا به شما گفتیم.

یک ساعت مکانیکی از 500 تا 1000 €

بین 500 تا 1000 یورو تماشا کنید

اولین سؤالی که از من پرسیده می شود وقتی از من پرسیده می شود “کدام ساعت را انتخاب کنید” به طور سیستماتیک یکسان است: بودجه شما چیست ? این سنگ بنای انتخاب یک ساعت است ، وقتی جواب “نامحدود” نیست ! بعد از انتخاب ساعتهای مکانیکی با کمتر از 250 یورو و ساعتهای مکانیکی بین 250 تا 600 یورو ، در اینجا یک اوپوس جدید وجود دارد که پوشش می دهد بودجه ای برای ساعت مردان از 500 تا 1000 €.

برای این انتخاب ، راهنما همیشه یکسان است. ما ساعتهای با کیفیت را انتخاب می کنیم ، که سالها از پوشیدن آن خوشحال خواهید شد. فقط قسمت هایی با ساعت مچی واقعی در داخل وجود دارد. مسلماً ، بسیار زیاد و کار کرده است ، اما همیشه یک حرکت مکانیکی وجود دارد که ساعتهای ارائه شده در اینجا را هدایت می کند.

چندین مارک را پیدا خواهید کرد که در این مقاله به مکان های مختلف باز می گردند. اینها مارک های اصلی در این گروه هستند. من به ویژه به همیلتون ، تیسوت ، سیکو یا جونگان فکر می کنم.

ساعت بین 539 تا 695 یورو

 1. TISSOT: هر وقت T1094073603100 SWISSMATIC
 2. همیلتون: Khaki Field Mechanical H69449961
 3. همیلتون: Khaki Field Mechanical H69409930
 4. TISSOT: میراث خودکار Visodate T0194301605101
 5. Spinnaker: Boettger Black Dial SP-5083-11
 6. Seiko: Automatic SSA 343J1 Sky Diving Cocketil Pressage

ساعت 540 یورو تا 745 یورو

 1. Seiko: مختلف Automatic Prospex 200m SrpG17K1
 2. Seiko: مختلف Automatic Prospex 200m SRPG15K1
 3. همیلتون: Khaki Field Mechanical H69439131
 4. همیلتون: Khaki Field Mechanical H694391111111
 5. Metesinger: Urban Tabak Mono Aiguille UR913
 6. Mondaine: EVO Automatic A1323034811SBB

ساعت 589 یورو تا 745 یورو

 1. Orient Star: Elegant Classic Automatic ReaU0002S00B
 2. میراث سوپرمن ema
 3. Seiko: پادشاه Prospex Samurai SRPF79K1 نسخه “Save the Ocean”
 4. TISSOT: PRX Powermatic 80 T1374071105100
 5. TISSOT: PRX Powermatic 80- 1374071104100
 6. میشل هربلین: کلاسیک 24H اتوماتیک 1661/12

ساعت 690 یورو تا 1249 €

 1. YEMA: Pilot Pilot M1 YFLY2020 ACV
 2. Junghans: Max Bill Handaufzug 027370104
 3. Junghans: Max Bill Handaufzug 27370004
 4. Beaubleu: vitrune سفید
 5. Beaubleu: vitruve آبی
 6. یما: سوپرمن کلاسیک 500

ساعت از 750 € تا 900 €

 1. Citizen: غواص مکانیکی Promaster
 2. همیلتون: حمل و نقل هوایی مکانیکی خاکی
 3. pequignet: ظرافت
 4. همیلتون: Intra Matic Auto H38755751
 5. همیلتون: فیلد خاکی
 6. Junghans: فرم در 027/4731.00

ساعت 856 یورو تا 925 یورو

 1. Mido: Baroncelli Chrono Silicon M0274081603100
 2. همیلتون: Jazzmaster
 3. همیلتون: قلب باز Jazzmaster
 4. Glycine: Sub Automatic GL0087 Combat
 5. Frédérique ثابت: شاخص کلاسیک Automatic FC-303MS5B6
 6. Junghans: Max Bill Automatic 027350204

ساعت 925 یورو تا 980 یورو

 1. Junghans: Max Bill Automatic 27350104
 2. Junghans: Max Bill Automatic 27340004
 3. LAB MARCH: مش نقره ای خاکستری AM3 AM3
 4. Autodromo: گروه B سری 2 اتوماتیک
 5. LACO: Pilot Models Special Wuerzburg 862119
 6. LACO: خلبان اصلی Wien 861893

ساعت 990 یورو تا 995 یورو

 1. سین: 556 چرم
 2. سین: 556 برون کوردووان
 3. Mido: Ocean Star Tribute Edition M0268301105100
 4. YEMA: Superman Maxi Dial Blue
 5. Junghans: Meister Automatic 27405000
 6. شهروند: سری 8 NB6010-81E