تبلیغات املاک و مستغلات Seloger در فروشگاه App ، تبلیغات املاک و مستغلات Seloger را برای وب ، iOS ، Android بارگیری کنید.

تبلیغات املاک و مستغلات Seloger

آیفون سازگاری به iOS 15 نیاز دارد.0 بعد. iPad iPados 15.0 بعد. iPod Touch به iOS 15 نیاز دارد.0 بعد.

تبلیغات املاک و مستغلات Sealoger 4+

این یک برنامه عالی برای دیدار با افراد جدید به صورت آنلاین است ، به خصوص در منطقه ای که ما در آن زندگی می کنیم. این یک کاربرد خوب برای دوستان اخبار و شروع به جستجوی کانکتورهای جدید است.من دوست دارم از این برنامه استفاده کنم. وقت آن است که این را امتحان کنیم.من این برنامه را برای همه ، به خصوص دوستان و خانواده ام به اشتراک می گذارم. این برنامه در دستگاه های تلفن همراه به خوبی کار می کند. من کاملاً از این یکی راضی هستم. از توسعه دهنده بسیار سپاسگزارم! نگاه!

جشنواره کلاهبرداری! کلاهبرداری ثابت!

* همه* اعلامیه های “مبله” کلاهبرداری است! بسیار مراقب باشید ، و به خصوص هرگز CNI یا مبلغی از “رزرو” خود را به به اصطلاح صاحبان که “در سایت نیستند برای نشان دادن” یا نیاز به شواهدی مبنی بر اینکه شما “مستاجر بالقوه” هستید ، انتقال ندهید. Seloger از هیچ شکایتی پیروی نمی کند و هیچ سیستمی برای جلوگیری از کلاهبرداری ندارد. * هر پست* پست برای آپارتمان های “farnished” یک کلاهبرداری است. مراقب باشید ، و هرگز شناسه خود یا هیچ پولی را برای “رزرو” مکانی برای تصور صاحبخانه هایی که “دور” هستند و نمی توانند بازدید کنند ، از طریق ایمیل ارسال نکنید ، یا از شما بخواهید که ثابت کنید که شما متقاضی جدی هستید. Seloger هیچ کاری برای پاسخ دادن به هشدار کلاهبرداری/شکایت انجام نمی دهد و مکانیسم صفر برای جلوگیری از کلاهبرداران وجود دارد.

lafillecalifornie ، 08/18/2023

لیست های جعلی زیادی

Seloger اکنون باید فرآیندهای تأیید خود را ارتقا دهد که لیستی از صاحبان املاک شخصی را نیز می پذیرد. من شخصاً با کلاهبرداران درخواست واریز پول نقد (Neosurf یا ToneOfirst) در پاسخ به لیست اجاره ها تماس گرفتم.

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، Seloger.com ، نشان داد که شیوه های خصوصی برنامه ممکن است شامل استفاده از داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده ها برای ردیابی شما استفاده می شوند

داده های مرتبط به شما

داده های زیر ممکن است جمع آوری و به هویت شما مرتبط شود:

  • اطلاعات تماس
  • تاریخچه جستجو
  • شناسه ها

داده ها به شما مرتبط نیستند

داده های زیر ممکن است جمع آوری شود اما به هویت شما مرتبط نیست:

  • اجاره ای
  • کاربر خوشحال
  • شناسه ها
  • استفاده از داده ها
  • علم تشخیص

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

آیفون سازگاری به iOS 15 نیاز دارد.0 بعد. iPad iPados 15.0 بعد. iPod Touch به iOS 15 نیاز دارد.0 بعد.

تبلیغات املاک و مستغلات Seloger

تبلیغات املاک و مستغلات Seloger

ارائه تبلیغات املاک و مستغلات Seloger با بارگیری.کم

Seloger یک آگهی املاک و مستغلات موبایل است که به شما امکان می دهد محل اقامت ، دفتر یا تجارت را پیدا کنید.

این شرکت فرانسوی در سال 1989 توسط ژان-فیلیپ کوبریر ، استفان رومانیزین و ژان-فیلیپ شوالیه ایجاد شد. Seloger در قالب یک پورتال مینیتل متولد شد که می خواست با طبقه بندی املاک و مستغلات مطبوعاتی رقابت کند. پس از آن ، بنابراین این پلتفرم گسترش یافت تا ورود خود را به صورت آنلاین انجام دهد.

عملکرد Seloger

قبل از استفاده می توانید Seloger را به سادگی بارگیری کنید. پس از آن ، بیش از یک میلیون اطلاعیه خرید و اجاره در دسترس دارد ، همه در یک برنامه تلفن همراه برجسته شده اند که می خواهند به لطف یک رابط سیال و بصری استفاده کنند.

ابتدا ، این منو جستجوی دسته بندی Sealoger را برجسته می کند ، می توانید نتایج را بر اساس لیست یا کارت نمایش دهید. به طور کلی ، بسیاری از فیلترها برای تحقیق در دسترس هستند ، می توان خرید یا اجاره ، مکان ، سطح و تعداد قطعات ، بودجه را تعیین کرد. همچنین می توانید معیارهای بیشتری مانند حضور یک باغ ، بالکن ، آسانسور یا انبار را اضافه کنید.

به طور کلی ، اقامتگاه برجسته توسط Seloger می تواند مربوط به خرید یا اجاره پروژه های املاک و مستغلات برای یک آپارتمان ، خانه ، ویلا ، استودیو ، یک انبار ، یک دوبلکس یا حتی یک زمین سازنده باشد. در عین حال ، ساده ترین راه ایجاد یک حساب کاربری برای صرفه جویی در معیارهای جستجوی خود و یافتن اسکان مورد علاقه شما در موارد دلخواه خود به طور مستقیم از منو است.

با استفاده از Seloger ، می توانید اعلان ها را برای دریافت محصولات جدید در زمان واقعی فعال کنید ، که به شما امکان می دهد هر نوع خوبی را در هنگام جستجو از دست بدهید. در هر صورت ، تمام این اطلاعات را از فضای شخصی خود پیدا خواهید کرد.

در غیر این صورت ، Seloger فضایی دارد که به اخبار اختصاص داده شده است ، بخشی از وبلاگ برنامه موبایل را گرد هم می آورد. این امکان را به شما می دهد تا چندین بلیط مربوط به املاک و مستغلات را به طور کلی با اطلاعاتی در مورد شهرهایی که برای سرمایه گذاران یا حتی نکات و ترفندهایی برای انتخاب یک ملک جذاب هستند ، پیدا کنید.

سازگاری

امکان بارگیری Seloger در یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی وجود دارد ، دستگاه شما باید به سادگی زیر iOS یا Android بچرخد. همچنین می توانید از هر رایانه ای با مرورگر وب مانند Mozilla Firefox یا سایر موارد به سرویس آنلاین دسترسی پیدا کنید.

قیمت

بارگیری Seloger رایگان است ، برای دسترسی به برنامه موبایل و ویژگی های آن ، نیازی به پرداخت یا اشتراک گذاری ندارید.

جایگزین برای Seloger

Seloger یک برنامه موبایل عالی برای املاک و مستغلات است ، خواه فضایی برای اجاره یا خرید باشد ، با دانستن اینکه می تواند یک آپارتمان یا یک خانه باشد ، بلکه یک دفتر یا تجارت نیز باشد. استفاده از این سرویس آسان است و بیش از یک میلیون اعلامیه دارد که آن را در بین محبوب ترین در گروه خود قرار می دهد. با این حال ، او تنها کسی نیست ، تا بتوانید گزینه های دیگری پیدا کنید.

به جای بارگیری Seloger ، می توانید LeBoncoin را نیز انتخاب کنید. ابتدا باید بدانید که می توانید از طریق برنامه تلفن همراه موجود در iOS و Android از خدمات مستقیماً بصورت آنلاین استفاده کنید ، اما می توانید از هر مرورگر وب نیز به آن دسترسی پیدا کنید. به همین روش ، این سرویس رایگان است و شما برای دسترسی به تبلیغات املاک و مستغلات هیچ هزینه ای برای پرداخت هزینه ندارید.

مانند Seloger ، LeBoncoin به شما این فرصت را می دهد که مانند اجاره یا خرید برای یک آپارتمان یا یک خانه ، اقامتگاه پیدا کنید. همچنین می توانید یک دفتر و یک تجارت یا اجاره را جستجو کنید. به همین ترتیب ، استفاده از فیلترهای مختلف به منظور انجام تحقیقات خاص امکان پذیر است. به طور موازی ، این پلتفرم بسیاری از اشیاء دست دوم را از بسیاری از دسته ها ، اعم از مد ، اثاثیه ، دکوراسیون یا فناوری ارائه می دهد.

در مواجهه با Seloger ، ما همچنین سیستم عامل های مدیریت املاک و مستغلات مانند Nexity را پیدا می کنیم. آژانس بسیار محبوب در فرانسه ، یک برنامه تلفن همراه را در iOS و Android ارائه می دهد. همچنین برای استفاده آسان ، به شما امکان می دهد محل اقامت یا فروش ملک را پیدا کنید ، این ممکن است مربوط به خرید در قدیمی یا جدید یا یک زمین برای یک پروژه باشد. این سرویس کامل است ، شما همچنین برای فروش یا خرید یا بهره برداری از معتمد مشاوره می یابید.