Seres ، Link & Co ، Aaways. این مارک های جدید خودرو که در فرانسه مستقر می شوند چیست؟? | CNEWS ، نام تجاری جدید Lynk & Co Automobile در حال خرید مجدد خرید خودرو | تولید کنندگان.

نام تجاری جدید Lynk & Co Automobile در حال خرید مجدد خرید خودرو است

سازنده ماشین چینی وابسته به جلیقه, صاحب تاکسی های ولوو و لندن ، مارک جدید خودرو را راه اندازی می کند لینک و شرکت. در زمینه ای که مدل فروش خودرو در حال پیر شدن است ، Lynk & Co از این جاه طلبی برخوردار است اختراع نحوه خرید ، مالکیت و استفاده از ماشین و از یک الگوی اقتصادی جدید ایجاد کنید و نمایندگی ها را پشت سر بگذارید.

Seres ، Lynk & Co ، Aiways. این مارک های جدید خودرو که در فرانسه مستقر می شوند چیست؟ ?

اگر چشم انداز خودرو فرانسوی مدتهاست که در سالهای اخیر وسایل نقلیه تجاری خوبی را رانندگی می کند و به ویژه در سال 2021 بازیکن جدید خود را به موقعیت خود رسیده اند. در اینجا این تولید کنندگان هستند که باید شناخته شوند.

سر و صدا

seres-sf7-concept-2018-taille640_61aa47b17d698.jpg

برند Seres مستقر در دره کامل سیلیکون ، متعلق به گروه چینی Dongfeng است و به ویژه بنیانگذار سابق تسلا مارتین ابرهارد را در بین مدیران استراتژیک منصوب کرد. در سال 2021 ، این سازنده با اعتبار وارد بازار فرانسه شد: “برقی را در دسترس قرار دهید”. مرکز تحقیقات آن در سانتا کلارا ، کالیفرنیا و تولید آن در چین مستقر است. “ما حتی اگر امکان پذیر باشد ، فقط 100 ٪ دیجیتالی را انتخاب نکرده ایم ، اما ما همچنین در این زمینه چیزهای زیادی را باور داریم زیرا در فروشگاه های فرانسه Seres کاشت می کنیم. ایده این است که از مشتریان در یک رویکرد 360 درجه در اطراف تجربه الکتریکی ، وسیله نقلیه ، از جمله استفاده از کابل ها و پایانه های شارژ پشتیبانی کنید. ما باید آموزش و پرورش را نشان دهیم ، “خلاصه CNEWS Yoan Bastos ، مدیر عامل SN Diffusion است که مارک Seres در فرانسه را توزیع می کند. حدود 150 امتیاز باید تا پایان سال 2022 در فرانسه باز شود ، از جمله سی تا پایان سال. “پویایی تحرک حمل می شود و ما از مدلهای مکمل مانند SF 3 ، SF 5 Seres ، دو SUV با قیمت هایی که از حدود 26 شروع می شوند ، سرمایه گذاری می کنیم.000 یورو ، در حالی که سال 2022 یک مدل ممتاز را مشاهده می کند که با SF7 (عکس) وارد می شود ».

لینک و شرکت

Lynk-Co-01-Taille640_61AA4912D4210.jpg

نام تجاری دیگری که هنوز در فرانسه امسال ناشناخته است ، Lynk & Co یک تولید کننده Sino-Swedish است. یک شرکت بومین بسیار جوان در ولوو در این گروه و در سال 2016 در سوئد تأسیس شد ، کشوری که اتومبیل های آن قبل از ساخت در چین طراحی شده اند. برای شروع به بازار فرانسه ، Lynk & Co Bet در 01 ، یک SUV 41 فروخته شد.500 یورو یا در اشتراک (که در هر زمان قابل توقف است). این برند در یک موتور هیبریدی قابل شارژ شرط بندی می کند. مدل اقتصادی آن به دیجیتال تبدیل شده است ، با سفارش قرار دادن در وب سایت رسمی خود. وی گفت: “همه تعمیرات و خدمات از طریق شبکه ولوو در فرانسه انجام می شود ، ما در صورت خرابی مسئولیت وسیله نقلیه را بر عهده می گیریم یا می توان آن را در مکان های خاصی که باید از آنها مراقبت کرد ، واریز کند. ما همچنین باشگاه هایی را باز خواهیم کرد که امتیازاتی نخواهد بود ، همانطور که قبلاً در اروپا انجام می دهیم. اولین بار در نیمه اول سال 2022 در پاریس و سپس در سایر شهرهای بزرگ افتتاح می شود. “. این برند می تواند یک مدل برقی و 100 ٪ برقی دیگر را در 2024-2025 با ما به بازار عرضه کند.

معابر

Aiways_u5-taille640_61aaa55b76a3d8.jpg

Aiways در سال 2017 تاسیس و از سال 2020 در فرانسه نصب شده است ، یک مارک 100 ٪ چینی است که تا پایان سال 2021 در فروش اساساً آنلاین شرط می بندد. پس از تجربه دیجیتال ، این برند همچنین تصمیم گرفته است تا از طریق فروشگاه های نمایشگاه فیزیکی که در شهرهای بزرگ کشور نصب شده است ، شهرت خود را توسعه دهد. اولین نابینایان دائمی دائمی که اخیراً در پانزدهمین دوره در پاریس افتتاح شده است ، قبل از استقرار بعدی در لیون ، لیل ، بوردو ، نانت و نیس. در حال حاضر ، این برند به ویژه SUV U5 را به فروش می رساند. یک مدل برقی 100 ٪ فروخته شده از 39.300 یورو ، در کاتالوگ خود.

کوپرا

cupra_born-taille640_61aa5bcf78700.jpg

در حال حاضر با داشتن یک شهرت خاص در فرانسه ، کوپرا خاموش می شود و به مارک جدید حق بیمه در صندلی تبدیل می شود. مانند Alpine at Renault یا DS در PSA ، این مارک باید از شرکت تابعه ایبری گروه آلمانی Volkswagen AG ، با وسایل نقلیه بالا و داشتن شخصیت بیشتر متمایز شود. موتورهای موجود در اسپرت در هیبرید یا 100 ٪ برقی همانطور که در مورد New Cupra متولد شده است (عکس). متولد 2018 ، این برند به مدت دو سال در کشور ما شروع به صحبت می کند.

روایت آفرینش در انجیل

Genesis-Model-G80-02-Social-1200x630-EN-Taille640_61AA598261DF2.jpg

مانند DS برای PSA ، Cupra برای صندلی یا لکسوس برای تویوتا ، برند Genesis دسته جدید لوکس سازنده کره ای Hyundai است. اما مراقب باشید ، اگر سایت رسمی آن به فرانسوی ترجمه شده است ، این تولید کننده ممکن است قبل از سال 2023 به فرانسه نرسد. این یک تجربه با برخی از تجربه های بازار فرانسه است که این برند قصد دارد در قلمرو ما فرود بیاید. Genesis با داشتن آرم بالدار خود که یادآور آن استون مارتین است ، قصد دارد مشتری های مجلل بیشتری را با مدل های برقی در حدود 60 جذب کند.000 تا 70.000 یورو به طور متوسط ​​، مانند G80 جدید (عکس) ، سدان که می خواهد آلمانی ها را TU کند.

برند جدید Lynk & Co Automobile در حال خرید مجدد خرید خودرو است

برند جدید Lynk & Co Automobile در حال خرید مجدد خرید خودرو است

برند جدید Lynk & Co Automobile در حال خرید مجدد خرید خودرو است

سازنده ماشین چینی وابسته به جلیقه, صاحب تاکسی های ولوو و لندن ، مارک جدید خودرو را راه اندازی می کند لینک و شرکت. در زمینه ای که مدل فروش خودرو در حال پیر شدن است ، Lynk & Co از این جاه طلبی برخوردار است اختراع نحوه خرید ، مالکیت و استفاده از ماشین و از یک الگوی اقتصادی جدید ایجاد کنید و نمایندگی ها را پشت سر بگذارید.

در دیجیتال ، Lynk & Co Present اتومبیل های مرتباً متصل, یک بستر تجاری کامل باز ، مفهومی از کلیدهای دیجیتالی قابل اشتراک و یک فروشگاه برنامه اختصاصی.

با همکاری بازیکنان مهم در صنعت فناوری, Alibaba ، Ericsson و Microsoft, Lynk & Co یک پلت فرم دیجیتال چند کاناله ایجاد کرده است.

در حالی که مارک های اتومبیل به شبکه ای از نمایندگی ها بستگی دارند ، Lynk & Co به طور مستقیم یک راه حل آنلاین برای رانندگان.

Lynk & Co برای ساختزیرساخت دیجیتال تعاملی اختصاصی اختصاص داده شده به روابط مشتری ، با یک عمل مواد مغذی خرید ، تدارکات ، فروش ، CRM و برنامه های شخصی.

اتومبیل های Lynk & Co خواهند بود به صورت آنلاین یا در انتخاب مغازه ها فروخته می شود, با قیمت بین المللی یکسان و مستقیماً به خانه خریدار تحویل داده می شود. خودروها نیز در حالت لیزینگ ، اشتراک و/یا حالت مشترک در دسترس خواهند بود.

در عملیات نگهداری باید در یک انجام شود شبکه سنتی پس از فروش. بحث در مورد گزینه های نگهداری در شبکه ولوو در حال انجام است ، و همچنین سایر گزینه های همکاری خارجی.

آلن ویسر ، معاون رئیس جمهور ارشد Lynk & Co ، توضیح می دهد: “شرکت های دیگر زمان زیادی را صرف محافظت از الگوی اقتصادی خود می کنند. ما هیچ مدلی برای زنده ماندن نداشتیم ، که به ما اجازه داد تا پیشنهاد خود را دیجیتالی کنیم. این ماشین خارق العاده است ، اما این پیشنهاد ما به طور کامل است که به طور قطعی روابط مشتری را به خودرو تغییر می دهد. “.

یکی از اصلی ترین نوآوری های اتومبیل های Lynk & Co اشتراک قفل. باز و شروع توسط کنترل می شود شناخت صدا و توسط یک کد مخفی دیجیتال تأمین می شود. یک دکمه به مالک این امکان را می دهد تا وسیله نقلیه خود را توسط دیگران در زمان های مشخص از طریق یک کلید دیجیتال قابل استفاده کند. رزرو ، پرداخت و کلیه روابط بین کاربران مستقیماً توسط پلت فرم Lynk & Co اداره می شود. سیستم های بسته بندی مکانیکی به عنوان پشتیبان استفاده می شوند.

تمام وسایل نقلیه Lynk & Co ارائه می دهند پیشرانه برقی. این مدل ها از بستر ساخت CMA (معماری ماژولار جمع و جور) استفاده می کنند ولوو.

اولین مدل Lynk & Co خواهد بود 01, آ SUV جمع و جور. با 02 ، 03 و غیره دنبال می شود تا طیف کاملی از وسایل نقلیه Lynk & Co را فراهم کند.

Lynk & Co 01 در طراحی و توسعه یافته است سوئد. از آن فروخته می شود 2017 که در چین سپس در اروپا و ایالات متحده.

FL ، نوشته شده در 24/10/2016