شماره تلفن SFR چیست? | 01 86 65 01 16 ، نحوه تماس با SFR? شماره رایگان: 01 86 65 29 81

با SFR تماس بگیرید: آدرس ، ایمیل و شماره رایگان – 01 86 65 29 81

Contents

شما اخیراً پیشنهاد SFR خود را فسخ کرده اید و تعجب می کنید که آیا هنوز می توانید با SFR تماس بگیرید ? خبر خوب: جواب مثبت است.

شماره SFR: نحوه تماس با SFR از طریق تلفن ?

شما می خواهید یک جعبه /موبایل SFR را بیرون بیاورید یا با خدمات مشتری SFR از فرانسه یا خارج از کشور تماس بگیرید ? برای تماس با SFR از طریق تلفن ، تعداد زیادی برای رسیدن مستقیم به اپراتور وجود دارد. بدون تأخیر بیشتر در شماره تلفن SFR که مناسب وضعیت و نیازهای شما است ، کشف کنید.

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را بیرون بیاورید ?

 • ضروری:
 • یک شماره SFR برای هر کاربر تلفن همراه و جعبه SFR.
 • که تو هستی یک فرد یا یک حرفه ای, می توانید با شماره مربوط به مشخصات خود و با SFR تماس بگیریدموضوع درخواست شما.
 • نیازی به حضور در فرانسه برای تماس با SFR از طریق تلفن نیست: اعداد خاص SFR برای تماس وجود دارد از خارج از کشور.

SFR موبایل: 963
جعبه SFR: 0 805 701 801

این جدول در 22 فوریه 2022 به روز شد.

شماره SFR برای افراد: شماره تلفن SFR برای دستیابی به خدمات مشتری چیست ?

برای تماس با خدمات مشتری SFR از طریق تلفن ، افراد دارای تعداد زیادی هستند که طبق پیشنهاد مشترک و خدماتی که مایل به دستیابی به آنها هستند تشکیل می دهند.

شماره تلفن برای اشتراک SFR جدید

شما می خواهید در یک جعبه SFR یا پیشنهاد موبایل SFR مشترک شوید ? خبر خوب ، شما می توانید آیا شما با یک مشاور SFR همراه بوده اید؟. برای انجام این کار ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

شما به سمتمناسب ترین پیشنهاد به نیازهای شما و در مراحل انجام شده هدایت می شود. می توان از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه از ساعت 9:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر تماس گرفت.

شماره تلفن خدمات مشتری SFR

خدمات مشتری SFR از طریق یک شماره SFR واحد در دسترس است ، 1023 دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر (قیمت تماس محلی از موقعیت ثابت ، قیمت تحت شرایط اشتراک تلفن همراه SFR از یک موبایل).

SFR همچنین تنظیم می کند خدمات خودکار مشتری برای پیشنهادات موبایل و اینترنت:

 • برای پیشنهادات موبایل ، خدمات خودکار مشتری را می توان به دست آورد 963 (تماس رایگان از یک موبایل SFR) یا با شماره 06 10 00 19 63 (قیمت تماس با تلفن همراه SFR).
 • برای پیشنهادات اینترنتی ، خدمات خودکار مشتری می تواند در دسترس باشد 0 805 701 801 (شماره سبز).

این دو سرور صوتی 24/7 قابل دسترسی هستند.

شماره تلفن SFR خدمات مشتری از خارج

شما در مورد اشتراک خود یک مشکل یا سوالی دارید ? آرزو می کنی از طریق تلفن با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید ، اما شما خارج از مرزهای فرانسه هستید ? از تعطیلات خود بی سر و صدا استفاده کنید ، می توانید از خارج از کشور به خدمات مشتری برسید +33 6 10 00 10 23 , دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر.

تعداد SFR سرویس تجاری

افراد امکان پیوستن به بخش فروش SFR را برای ارائه پیشنهاد جدید دارند. برای انجام این کار ، می توانید با آنها تماس بگیرید 1099, هر روز از 9 صبح تا 10 بعد از ظهر ، عاری از موقعیت ثابت و با هزینه یک تماس عادی در سرزمین اصلی فرانسه از تلفن همراه شما.

شماره تجارت SFR: شماره خدمات مشتری SFR برای متخصصان چیست ?

مشتریان SFR Pro می توانند از طریق شماره های مربوط به نیازهای مختلف خود از طریق تلفن از طریق تلفن به خدمات مشتری SFR برسند.

شماره تلفن SFR شماره تلفن

شما می خواهید اپراتور را برای عضویت در SFR تغییر دهید ? بخش فروش متخصصان در دسترس است 1001 دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر .:

 • عاری از موقعیت ثابت خود.
 • با هزینه یک تماس عادی در سرزمین اصلی فرانسه از تلفن همراه خود (زمان انتظار رایگان از خط SFR).

شماره تلفن خدمات مشتری SFR

سوالی در مورد اشتراک شما ? مشکلی در تجهیزات شما ? در شماره تلفن SFR برای متخصصانی که به آنها اجازه می دهند با خدمات به مشتری تماس بگیرند ، همان افراد ، 1023 (نرخ و شرایط یکسان)

شماره تلفن خدمات مشتری SFR از خارج از کشور

در مورد افراد ، متخصصان بودن خارج از کشور آیا می توانید از طریق تلفن با تلفن SFR تماس بگیرید +33 6 10 00 10 23 (قیمت تماس با فرانسه).

شماره تلفن SFR برای مشترکین تجارت SFR

مشترکین تجارت SFR باید با شماره های مختلف سایر متخصصان یا افراد با SFR تماس بگیرند.
برای بخش فروش ، شماره ای که باید تشکیل شود 0 805 770 303 (تماس رایگان از یک ثابت).

به خدمات مشتری می توان رسید:

 • در 907 از موبایل SFR (قیمت تحت شرایط اشتراک تلفن همراه SFR).
 • در 0 811 907 907 : 0.05 یورو در هر تماس + قیمت یک تماس محلی با توجه به شرایط قیمت ثابت و تلفن همراه مشتری.
 • از خارج از کشور به + 33 811 907 907 .

برای سؤالات خاص در مورد خطوط تلفن همراه SFR ، کاربران همچنین می توانند به خدمات مشتری اختصاص داده شده برسند 1024 ::

 • قیمت یک تماس محلی از یک تلفن ثابت.
 • قیمت تحت شرایط اشتراک از موبایل SFR. لطفاً توجه داشته باشید ، اگر خط شما در یک برنامه شماره گذاری خصوصی (VPN) ادغام شده است ، شماره 0 را پیش بگیرید.

شماره SFR برای باز کردن قفل تلفن شما چیست ?

سیم SFR

شما یک موبایل SFR با یک بسته SFR دارید ? شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ، اما تلفن همراه شما مسدود شده است ? اگر بیش از 6 ماه SFR موبایل خود را داشته اید ، می توانید باز کردن قفل سیار.

Simlocking با مسدود کردن موبایل توسط اپراتور مطابقت دارد به طوری که فقط در شبکه تلفن همراه خود کار می کند. یک موبایل Simlocked فقط می تواند با یک کار کند سیم کارت. در واقع ، اگر سیم کارت را از یک اپراتور دیگر وارد کنید ، تلفن همراه شما از شما درخواست کد قفل شبکه را می خواهد. برای اینکه بتوانید از تلفن همراه خود در شبکه اپراتور دیگر استفاده کنید ، قبلاً باید آن را باز کرده اید.

این روش برای مشترکان تلفن همراه از منطقه مشتری بصورت آنلاین انجام می شود. در صورت بروز مشکل ، می توانید به یکی از فروشگاه های SFR بروید.

توجه داشته باشید که این رویکرد به هویت بین المللی تجهیزات تلفن همراه (IMEI) موبایل نیاز دارد. IMEI خود را از کجا پیدا کنید ? شماره *# 06# را شماره گیری کنید و تلفن همراه شما به طور خودکار شماره IMEI را نمایش می دهد. همچنین می توانید آن را در زیر باتری تلفن همراه یا برچسب گیر شده روی جعبه بسته بندی پیدا کنید.

لطفا توجه داشته باشید ، این روش فقط در صورت داشتن تلفن همراه می تواند انجام شود Android ، Windows Phone یا BlackBerry. اگر شما آیفون, شما نمی توانید خودتان این کار را خودتان انجام دهید. ابتدا باید از طریق منطقه مشتری خود درخواست را به SFR ارسال کنید و اپل از این مرحله مراقبت خواهد کرد.

شماره تلفن SFR برای کمک به جعبه شما چیست ?

جعبه شما خراب شده است ? رمزگذار تلویزیون شما دیگر کار نمی کند و شما نمی توانید مشکل را حل کنید ? برای دریافت سریع پاسخ ، متداول ترین راه حل تماس با سرویس کمک SFR است.

اپراتور دو شماره تلفن را ارائه می دهد:

 • در 963 از SFR Mobile (تماس رایگان) تشکیل شود.
 • در 06 10 00 19 63 از یک موبایل ثابت یا موبایل دیگر (قیمت تماس با SFR موبایل).

شماره تلفن SFR: نحوه تماس با دفتر مرکزی SFR ?

برای تماس با مقر SFR ، باید شماره SFR را تهیه کنید 01 85 06 00 00 . اگر روزنامه نگار هستید ، شماره تماس مطبوعاتی است 01 85 06 05 50 .

با SFR تماس بگیرید: آدرس ، ایمیل و شماره رایگان – 01 86 65 29 81

اسکندرا

با SFR تماس بگیرید

شما می خواهید با SFR تماس بگیرید ، اما نمی دانید چگونه انجام دهید. چگونه به صورت رایگان از طریق تلفن به SFR برسیم ? کدام شماره SFR رایگان ? چگونه به صورت کتبی با SFR تماس بگیریم ? آدرس سرویس شکایت SFR چیست ? در این مقاله تمام پاسخ سوالات خود را در مورد تماس SFR پیدا کنید.

با یک مشاور SFR 01 86 65 29 81 صحبت کنید

شما می خواهید با یک مشاور SFR صحبت کنید ? کمک خواستن ? آیا تو به یاد داشته باشید توسط یک مشاور برای درخواست ها و رویه های خود. یادآوری شود

 • با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید:
 • با او تماس بگیرید 1023 (سرویس و شماره رایگان) یا 09 70 83 1023 (سرویس و شماره رایگان) از یک خط ثابت یا تلفن همراه برای تماس با یک مشاور SFR. از خارج از کشور ، 0033 6 10 00 10 23 23 .
 • در صورت بروز مشکل/شکست مداوم ، وجود دارد سرویس شکایت SFR برای تماس با پست.
 • هیچ ایمیل SFR وجود ندارد. به لطف گربه یا منطقه مشتری خود می توانید به SFR آنلاین پیام ارسال کنید.
مخاطبین SFR: خلاصه

خدمات مشتری SFR 1023 یا 09 70 83 1023
خدمات مشتری SFR در خارج از کشور +33 6 10 00 10 23
سرویس فروش SFR 1099
خدمات مشتری SFR تجارت 1024
اطلاعات و اشتراک 01 86 65 29 81
ایمیل SFR از طریق منطقه مشتری SFR یا برنامه SFR & ME
آدرس پستی SFR خدمات مشتری SFR – TSA 10101 – 69947 Lyon Cedex 20

این که آیا می خواهید یک پیشنهاد SFR یا با SFR تماس بگیرید ، چندین راه حل در دسترس است. از طریق تلفن ، از طریق ایمیل ، از طریق آدرس پستی یا آنلاین. خلاصه ای از تمام راه حل های تماس SFR را در جدول بالا و جزئیات مراحل بقیه این مقاله پیدا کنید.

نحوه تماس با SFR از طریق تلفن ?

از سرزمین اصلی فرانسه ، 2 شماره تلفن برای تماس با SFR وجود دارد.

 1. 1023 : این شماره به شما امکان می دهد با یک مشاور خدمات مشتری SFR از سرزمین اصلی فرانسه تماس بگیرید. این شماره برای جعبه SFR و مشتریان SFR موبایل و همچنین برای افرادی که هنوز مشتری نیستند باز است. 1023 مشاوران برای پاسخ به تمام سؤالات شما و ارائه راه حل هایی برای مشکلات فنی شما آموزش دیده اند. این شماره تماس SFR است دوشنبه تا شنبه ، 8 صبح تا 10 بعد از ظهر باز کنید.
 2. 1099 : با آهنگسازی 1099 ، به بخش فروش SFR می پیوندید. مشاوران SFR از طریق تلفن برای کمک به شما در تهیه گزینه ها و پیشنهادات SFR و همچنین ارائه جعبه SFR و کاتالوگ موبایل SFR به شما کمک می کنند. این شماره برای عضویت در پیشنهاد SFR است 7 روز در هفته ، از 9 صبح تا 10 بعد از ظهر باز کنید.

اگر می خواهید یک پیشنهاد در SFR مشترک شوید, همچنین می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. یک مشاور SELECTRA به شما کمک می کند تا پیشنهاد متناسب با نیازهای خود را پیدا کنید و قادر به ارائه پیشنهاد شما برای شما خواهد بود.

از خارج از کشور با SFR تماس بگیرید با SFR تماس بگیرید خارج از کلانشهر فرانسه. بنابراین ، برای رسیدن به خدمات مشتری SFR از خارج ، +33 6 1000 1023 را تشکیل دهید .

شماره SFR رایگان: نحوه دستیابی به SFR از طریق تلفن به صورت رایگان ?

قیمت آن چند است از طریق تلفن با SFR تماس بگیرید ? 1023 یا 1099 شماره SFR رایگان ?

 1. 1023 : شماره خدمات مشتری SFR است رایگان از یک خط تلفن همراه یا SFR SFR. از طرف دیگر ، اگر این شماره را از تلفن دیگری تهیه کنید ، قیمت یک تماس محلی (بدون هزینه اضافی) صورتحساب می شوید.
 2. 1099 : شماره خدمات فروش SFR است رایگان از پست های ثابت. اگر این شماره را از یک خط تلفن همراه تماس بگیرید ، به قیمت یک تماس محلی (بدون هزینه اضافی) صورتحساب می شوید.

سوالی که در نهایت مطرح می شود: نحوه تماس با SFR به صورت رایگان ? بسیار ساده است. شما فقط باید از بسته ای که شامل تماس های نامحدود است بهره مند شوید. شما قادر خواهید بود با شماره 1023 یا 1099 تماس بگیرید و این هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

راه حل شما چه می کند با SFR تماس بگیرید, اگر صورتحساب وجود داشته باشد ، از لحظه ای که با یک مشاور در تماس هستید شروع می شود. زمان انتظار همیشه رایگان است.

شماره SFR رایگان در خارج از کشور ، تماس با +33 6 1000 1023 صورتحساب است قیمت تماس با سرزمین اصلی فرانسه. از خارج از کشور ، برای تماس با SFR به صورت رایگان ، بنابراین باید بسته ای داشته باشید که شامل تماس های نامحدود به سرزمین اصلی فرانسه باشد. اگر اینگونه نباشد ، با توجه به قیمت های تعیین شده توسط SFR Voyage ، تماس شما برای شما صورتحساب می شود.

آیا وقتی دیگر مشتری نیستید آیا می توانیم با SFR تماس بگیریم ?

شما اخیراً پیشنهاد SFR خود را فسخ کرده اید و تعجب می کنید که آیا هنوز می توانید با SFR تماس بگیرید ? خبر خوب: جواب مثبت است.

شما همیشه می توانید از طریق تلفن از طریق 1023 یا 1099 با SFR تماس بگیرید . اگر می خواهید برای اشتراک با اپراتور تماس بگیرید ، ما به شما توصیه می کنیم که به 1099 (بخش فروش) یا به یکی از مشاوران Selectra ما که در شماره 01 86 65 29 81 موجود است ، روی آورید.

توجه داشته باشید که پس از خاتمه پیشنهاد SFR خود ، دسترسی خود را به منطقه مشتری SFR خود حفظ می کنید به مدت 12 ماه از تاریخ تأیید خاتمه شما. به عنوان مثال ، می توانید تمام فاکتورهای SFR خود را در آنجا پیدا کنید.

از چت SFR در بین تمام راه حل های تماس SFR خارج شوید ، تنها موردی که دیگر در دسترس نیست پس از اینکه دیگر مشتری SFR نیستید گربه . این در واقع فقط برای مشتریان SFR یا مشتریان SFR در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام راه حل های تماس SFR, در پایان این مقاله شما را می بینیم.

چه آدرس برای تماس با سرویس شکایت SFR ?

شما با پیشنهاد SFR خود مشکلی داشته اید و تماس با خدمات مشتری به انتظارات شما نبوده است ? شما می توانید با سرویس شکایت SFR . برای انجام این کار ، به سادگی شکایت خود را از طریق پست به آدرس زیر ارسال کنید:

سرویس تجدید نظر مصرف کننده SFR
TSA 20102
69947 لیون Cedex 20

اگر شکایت شما مربوط به a موضوع خاص, می توانید نامه خود را مستقیماً به سرویس مربوط به SFR ارسال کنید. برای شکایت خود ، پیدا کنیدآدرس SFR که در جدول زیر به دنبال آن هستید.

آدرس خدمات مشتری SFR: نحوه تماس با SFR از طریق پست ?

جعبه SFR و آدرس فیبر
جعبه خدمات مشتری SFR و فیبر
TSA 10101
69947 لیون Cedex 20
آدرس تلفن همراه SFR
خدمات مشتری مشترکان SFR
TSA 10101
69947 لیون Cedex 20
آدرس sfr la carte
خدمات مشتری SFR sfr la carte
TSA 10101
69947 لیون Cedex 20
Tablette SFR و آدرس کلید
تبلت خدمات مشتری SFR و کلید اینترنتی
TSA 10101
69947 لیون Cedex 20

قبل از ارسال نامه خود به سرویس شکایت SFR ، بررسی کنید که ثبت نام کرده اید یا به آن پیوسته اید عناصر زیر برای کمک به مشاور SFR خود برای درک وضعیت و همچنین ممکن:

 • شماره خط SFR مربوطه.
 • شماره قرارداد SFR شما.
 • پیشنهاد تحت تأثیر مشکل شما (منوط به نامه).
 • تاریخ آخرین تماس شما با خدمات مشتری SFR.
 • اطلاعات تماس شما (آدرس ایمیل و شماره تلفن).
 • نسخه ای از تمام اسناد حامی که شما لازم را در نظر خواهید گرفت.

در صورت بروز مشکل مداوم با SFR ، می توانید با آن تماس بگیرید واسطه ارتباطات الکترونیکی. این آخرین راه حل شما پس از مشاجره مهم با یک اپراتور است.

اگر قبلاً با خدمات مشتری SFR تماس گرفته اید ، فقط باید با سرویس شکایت SFR تماس بگیرید. هیچ نکته ای برای شروع سرویس شکایت SFR وجود ندارد. اگر قبلاً سعی نکرده اید ، او قادر نخواهد بود به شما کمک کند مشکل خود را مستقیماً با خدمات مشتری SFR تنظیم کنید قابل دسترسی در 1023.

نحوه تماس با SFR از طریق ایمیل ?

با SFR Mail تماس بگیرید

رسما وجود دارد بدون آدرس ایمیل به شما امکان تماس با SFR را می دهد. اپراتور ، مانند بسیاری از رقبای خود ، فکر می کند که یک آدرس ایمیل اختصاص داده شده به مشتریان باعث ایجاد مشکلات مدیریتی زیادی می شود. SFR با تعداد بسیار زیادی از مشتری ، اگر اپراتور تصمیم بگیرد آدرس ایمیل اختصاصی را بصورت آنلاین قرار دهد ، این امر خواهد بود خیلی سریع اشباع شد.

اگر می خواهید به صورت کتبی با SFR تماس بگیرید, با این حال ، شما می توانید از چت SFR . برای انجام این کار ، 4 مرحله برای دنبال کردن دارید.

 1. رفتن به سایت SFR.
 2. در پایین صفحه خود ، روی برگه “تماس” ، سپس روی “کلیک کنیدبا خدمات مشتریان تماس بگیرید“”.
 3. بخشی را انتخاب کنید و به حساب SFR خود وصل شوید.
 4. سوال خود را در پنجره گفتگو روی صفحه شما باز می شود. یک مشاور در اسرع وقت به شما پاسخ خواهد داد.

SFR به شما پیشنهاد می دهد 4 نوع گربه ناهمسان :

 • در چت تجاری ثابت برای مشتریان SFR Box که مایل به تهیه پیشنهاد خود هستند رزرو شده است.
 • در گپ تجاری موبایل رزرو شده برای مشتریان SFR موبایل که مایل به ارائه پیشنهاد خود هستند.
 • در گربه فنی رفع شده برای مشتریان SFR Box برای مشکلات و رویه های فنی خود رزرو شده است.
 • در گربه فنی سیار برای مشتریان SFR موبایل برای مشکلات و رویه های فنی خود رزرو شده است.

شرایط دسترسی گربه SFR در دسترس نیست این برای جعبه SFR و مشتریان SFR موبایل. اگر مشتری SFR نیستید ، می توانید از طریق شبکه های اجتماعی Facebook و Twitter (X) به صورت کتبی با اپراتور تماس بگیرید.

وسیله دیگر تماس SFR چیست ?

چندین راه حل دیگر وجود دارد با SFR تماس بگیرید که دلالت بر تلفن ندارد. آنها را در لیست زیر پیدا کنید.

 1. گربه : ذکر شده در بالا
 2. شبکه های اجتماعی : همچنین می توان با یک مشاور SFR از طریق شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر تماس گرفت (X).
 3. فروشگاه های SFR : همچنین می توانید به یکی از 800 مغازه SFR در سراسر فرانسه بروید.
 4. انجمن SFR : در صورت بروز مشکل ، از وب سایت SFR می توانید در انجمن انجمن SFR سوالی بپرسید. مشتریان دیگر اپراتور قادر به کمک به شما خواهند بود. همچنین یک مشاور SFR است که به شما پاسخ می دهد. در این حالت ، در پیام وی مشخص خواهد شد.
 5. سؤالات متداول SFR : در آخر ، شما همچنین این نمایشگاه را در مورد سؤال (سؤالات متداول) SFR دارید. اپراتور آن را به رایج ترین سوالات پاسخ می دهد.

آیا خدمات مشتری فیبر SFR وجود دارد ?

این که آیا سوال شما مربوط به مشکلی مربوط به جعبه فیبر شما یا استقرار فیبر در منطقه شما است ، SFR همان وسیله تماس با هر موضوع را ارائه می دهد ، یعنی 1023 برای به دست آوردن اطلاعات از خدمات مشتری فیبر SFR, یا 1099 اگر به یک پیشنهاد فیبر علاقه دارید.

با خدمات مشتری SFR Reunion تماس بگیرید

بسیاری از کاربران خارج از کلانشهر تعجب می کنند که چگونه با آنها تماس بگیرند اتحاد مجدد خدمات مشتری SFR. در اینجا چگونه می توانید ادامه دهید:

 • از طریق ایمیل برای موبایل ([ایمیل محافظت شده]) یا برای کادر خود ([از طریق ایمیل محافظت شده])
 • از طریق تلفن در 1097
 • از طریق پست در خدمات مشتری SFR ، 21 Rue Pierre Aubert ، 97743 St Denis Cedex 9