قرمز توسط فروش فلش SFR! بسته 100 گیگابایتی با 12 یورو در هر ماه بدون شرایط مدت زمان ، SFR RED: بسته های 100 گیگابایتی با 11 و 200 گیگابایت با 15 € در ماه

SFR Red: بسته های 100 گیگابایتی با 11 € و 200 گیگابایت در 15 € در ماه

با تشکر از کد ریو ، اپراتور همچنین مسئولیت خاتمه اشتراک شما در اپراتور فعلی شما را بر عهده خواهد داشت. برای به دست آوردن این کد معروف ، از موبایل مربوطه در مورد 3179 (تماس رایگان) تشکیل دهید. در پایان تماس خود ، به طور خودکار با پایان تاریخ نامزدی و همچنین کد ریو ، پیامکی دریافت خواهید کرد.

قرمز جدید توسط SFR Promo: بسته 100 گیگابایتی با 12 یورو بدون مدت زمان

خبر خوب ! اپراتور قرمز توسط SFR یک فروش فلش استثنایی را ارائه می دهد تا شما را به یک بسته تلفن همراه متصل با قیمت Canon تجهیز کند. این در واقع ارتقاء بدون تعهد با 100 گیگابایت 4G تنها در 12 یورو در ماه است. این قیمت تبلیغاتی بدون شرایط زمانی معتبر است ، به سرعت از آن استفاده کنید ، این پیشنهاد طی 72 ساعت متوقف می شود !

Red by SFR Flash Sale: یک بسته موبایل 100 گیگابایتی با 12 یورو در ماه برای زندگی

خبر خوب ، اپراتور قرمز توسط SFR بازیابی SA تبلیغی غیر اتصال با 100 گیگابایت داده پیشنهاد شده در طول Blackfriday. به عنوان بخشی از این فروش جدید فلش که به مدت 72 ساعت به رنگ قرمز نشان داده شده است ، اشتراک با یک پاکت وب 100 گیگابایتی در هر ماه فقط 12 یورو در ماه برای زندگی است. این قیمت کانن در 6 ماه یا در یک سال افزایش نمی یابد ، تا زمان خاتمه ثابت می شود. یک مزیت دیگر ، این پیشنهاد بدون تعهد مدت زمان ارائه می شود ، به این معنی که در هر زمان می توانید اشتراک خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید.

بسته 100 گیگابایتی 12 €

این بسته قرمز با قیمت شکسته تا 20 فوریه آینده در وب سایت اپراتور موجود است. این فقط به عنوان بخشی از اشتراک جدید با یا بدون حفظ شماره معتبر است. برای دریافت سیم کارت جدید جهانی ، باید آن را برای سفارش تنظیم کنید ، هزینه آن 10 € است.

خدمات شامل این تبلیغی قرمز 100 گیگابایتی با قیمت های شکسته:

اپراتور قرمز توسط SFR در ارائه حجم داده 100 گیگابایت در کلانشهر فرانسه با سرعت بسیار بالا 4G/3G ارائه می دهد. فراتر از آن ، شارژ مجدد به درخواست 1 گیگابایت در 2 یورو صورتحساب می شود ، 4 برابر قابل تجدید حداکثر در ماه صورتحساب و فقط در سرزمین اصلی فرانسه معتبر است و سپس اینترنت مسدود می شود. دسترسی به کانون های WiFi SFR و عملکرد مودم برای به اشتراک گذاشتن گیگای خود در سایر تجهیزات با این اشتراک ارائه شده است.

علاوه بر این ، شما همچنین از تماس های نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه و دام (به استثنای مایوت) بهره مند می شوید. با توجه به پیام کوتاه و MMS ، آنها به همه اپراتورهای سرزمین اصلی فرانسه اراده می کنند.

در رومینگ ، از اتحادیه اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه ، شما تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و یک پاکت وب 8 گیگابایتی علاوه بر این (فراتر از صورتحساب با قیمت 0.004 یورو در مگابایت). بنابراین اگر در تعطیلات بعدی خود در یکی از این مناطق سفر می کنید ، می توانید از بسته قرمز خود بدون محدودیت استفاده کنید.

توسط SFR با قابلیت حمل شماره به RED بروید !

شما به پیشنهاد SFR به این قرمز علاقه دارید و می خواهید شماره تلفن همراه خود را حفظ کنید. این امکان وجود دارد که این روش را انجام دهید ، فقط هنگام ورود سفارش خود از این اپراتور ، قابلیت حمل شماره را درخواست کنید. شما باید کد خود را داشته باشید بیانیه هویت اپراتور (ریو). دومی که از 12 کاراکتر تشکیل شده است در طول سفارش مطلع می شود.

با تشکر از کد ریو ، اپراتور همچنین مسئولیت خاتمه اشتراک شما در اپراتور فعلی شما را بر عهده خواهد داشت. برای به دست آوردن این کد معروف ، از موبایل مربوطه در مورد 3179 (تماس رایگان) تشکیل دهید. در پایان تماس خود ، به طور خودکار با پایان تاریخ نامزدی و همچنین کد ریو ، پیامکی دریافت خواهید کرد.

SFR Red: بسته های 100 گیگابایتی با 11 € و 200 گیگابایت در 15 € در ماه

SFR Red تصمیم گرفته است سه بسته ویرایش محدود خود را ارائه دهد. چند ساعت که در طی آن می توانید از 3 برنامه از توهم قیمت ها بهره مند شوید: 5 گیگابایت ، 100 گیگابایت و 200 گیگابایت. وقت صرفه جویی در پول است.

بسته های 5 گیگابایتی ، 100 گیگابایت یا 200 گیگابایتی در تبلیغات از 5 یورو

بنابراین این بسته ها ماهانه 5 یورو برای 5 گیگابایت ، 11 یورو برای 100 گیگابایت و در نهایت 15 یورو برای بسته 200 گیگابایتی شارژ می شوند. قیمت هایی که بدون مدت و بدون تعهد قابل اجرا هستند ، می توانید در صورت تمایل خاتمه دهید

Promo SFR 100 گیگابایت ژوئن و ژوئیه 2022

در اینجا خدمات موجود در این بسته ها آورده شده است:

  • اینترنت نامحدود بدون محدودیت در 4G+، 4G و 3G
  • اشتراک اتصال مودم احتمالی
  • تماس های نامحدود به فرانسه ، DOM ، اتحادیه اروپا
  • پیام کوتاه و MMS نامحدود (فرانسه ، اروپا ، DOM)
  • از آنجا که اتحادیه اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه: تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود به کلانشهر فرانسه ، اتحادیه اروپا و DOM.
  • 14 گیگابایت یا 17 گیگابایت اینترنت موبایل قابل استفاده از اتحادیه اروپا و DOM است.

توجه داشته باشید که این بسته همراه با سیم کارت برش سه گانه است که فقط یک بار با قیمت 10 یورو هنگام مشترک شدن صورتحساب می شود. برای استفاده از آن تأخیر نکنید ، زیرا این فروش فلش معتبر است تا چهارشنبه ، 6 ژوئیه 2022 شامل.

بدون تعهد و قیمت بدون شرایط مدت زمان

اگر در حال حاضر با یک اپراتور دیگر هستید (و از تعامل عاری هستید) ، بدانید که این تغییر بسیار ساده انجام شده است: این SFR است که مستقیماً از خاتمه قرارداد شما با اپراتور سابق خود مراقبت می کند.

البته ، شما همچنین می توانید شماره خود را حفظ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بسته های نسخه محدود ، به سادگی روی پیوند زیر کلیک کنید: