نحوه تماس با SFR از طریق ایمیل ، تلفن یا نامه?, نحوه اعلام و دنبال کردن یک حادثه?

نحوه تماس با خدمات مشتری

اگر مشتری SFR هستید ، باید آهنگسازی کنید 1023 برای رسیدن به خدمات مشتری SFR. این شماره برای هرگونه سؤال مربوط به مدیریت قرارداد شما در نظر گرفته شده است. اگر می خواهید پیشنهاد خود را تغییر دهید ، در مورد اشتراک فعلی خود اطلاعاتی داشته باشید یا درخواست خاتمه قرارداد خود را 1023 داشته باشید که باید با آنها تماس بگیرید

نحوه تماس با SFR: تلفن ، ایمیل یا آدرس ?

شما می خواهید یک پیشنهاد را ارائه دهید ، شکایت کنید یا اشتراک خود را خاتمه دهید ? این که شما مشتری هستید یا از SFR نیستید ، وسایل مختلفی برای تماس با SFR یا سرویس پس از فروش اپراتور دارید: ایمیل ، تلفن ، سرور اتوماتیک ، گربه و غیره.

تماس با خدمات مشتری SFR همیشه آسان نیست ، اما با کمی پشتکار و با تغییر کانال های ارتباطی ، به زودی باید رضایت خود را بدست آورید.

اگر تلفن را ترجیح می دهید, شکاف های زمانی خاصی برای جلوگیری از آن وجود دارد, اما با انتخاب شماره مناسب ، به راحتی می توانید با یک مشاور در تماس باشید.

در زیر تمام توصیه های ما را پیدا کنید با SFR تماس بگیرید.

نحوه تماس با SFR از طریق تلفن ?

شماره SFR برای مشتریان اپراتور چیست ?

اگر مشتری SFR هستید ، باید آهنگسازی کنید 1023 برای رسیدن به خدمات مشتری SFR. این شماره برای هرگونه سؤال مربوط به مدیریت قرارداد شما در نظر گرفته شده است. اگر می خواهید پیشنهاد خود را تغییر دهید ، در مورد اشتراک فعلی خود اطلاعاتی داشته باشید یا درخواست خاتمه قرارداد خود را 1023 داشته باشید که باید با آنها تماس بگیرید

برنامه های 1023 چیست ?

این خط باز است دوشنبه تا شنبه ، 8 صبح تا 9 بعد از ظهر با هزینه یک تماس محلی. توجه داشته باشید که برای مشتریان SFR ، زمان انتظار کسر نمی شود.

خوب است بدانید که به سرعت با یک مشاور مرتبط هستید ، از برقراری تماس خود خودداری کنید در پایان صبح و در پایان بعد از ظهر. اگر به موسیقی کوچک استانداردهای تلفن حساسیت دارید ، در عوض بعد از ساعت 7 بعد از ظهر صبر کنید.

شماره خدمات فروش SFR چیست ?

اگر مشتری SFR نیستید و می خواهید اطلاعاتی در مورد پیشنهادات اپراتور داشته باشید ، باید با آن تماس بگیرید خدمات مشتری تجاری SFR در 1099.

این سرویس به ویژه اطلاعات مربوط به بسته های اینترنتی و موبایل را که توسط SFR به بازار عرضه می شود ، ارائه می دهد مشترک یک پیشنهاد تلفن.

قابل دسترسی 7 روز در هفته از 9 صبح تا 10 بعد از ظهر, این شماره رایگان است.

با شماره 963 با سرور صوتی SFR تماس بگیرید

راه حل دیگر برای به دست آوردن اطلاعات از طریق تلفن ، شکایت یا درخواست کمک ، تماس با سرور خودکار SFR با آهنگسازی است 963 از تلفن همراه یا 06 10 00 19 63 از یک موقعیت ثابت.

رزرو شده برای مشتریان SFR و 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز, این شماره ها امکان حل بسیاری از مشکلات در تمام ساعات روز و شب را فراهم می کند بدون اینکه منتظر یک مشاور باشید تا به شما پاسخ دهد.

نحوه تماس با SFR از طریق ایمیل ?

SFR آدرس ایمیل ندارد خواه مشتری باشید یا نه. از طرف دیگر ، امکان پذیر است با SFR آنلاین تماس بگیرید فقط اگر مشتری اپراتور باشید.

اگر این مورد شما است, برای ارسال پیام الکترونیکی به فضای شخصی خود متصل شوید به مشاور خود.

اگر مشتری SFR نیستید ، نمی توانید مستقیماً برای خدمات به مشتری ایمیل ارسال کنید. برای کسب اطلاعات ، می توانید با وب سایت اپراتور مشورت کنید یا به انجمن انجمن خود مراجعه کنید.

اگر پیرو هستید شبکه های اجتماعی, همچنین می توانید از طریق صفحه Facebook یا حساب Twitter Twitter با SFR تماس بگیرید.

تمام پیشنهادات SFR را کشف کنید !

نحوه تماس با خدمات مشتری ?

مشاوران روابط مشتری شما را می توان از طریق موقعیت ثابت یا موبایل در 1025 (خدمات رایگان + قیمت تماس) یا در +33 (0) 1 73 60 1025 از خارجی (سرویس رایگان + قیمت تماس محلی) به دست آورد.

فوت و فن : به یاد داشته باشید که پیشوند “0” را قبل از سال 1025 تهیه کنید ، اگر رویه شرکت شما به آن نیاز دارد تا به نمای بیرونی برسد.


شناخت فوری

پس از آهنگسازی 1025 ، از شما خواسته می شود شماره قرارداد خود را وارد کنید تا فوراً شما را شناسایی کند


دسترسی مستقیم به مشاوران مشتری خود

با پاسخ به سؤالات ما ، بلافاصله به خدمات مسئول حساب مشتری خود هدایت می شوید.

افزایش اطلاعات شما در زمان واقعی به لطف ورود به مرجع قرارداد شما ، مشاور شما با سابقه خود در SFR Business مستقیماً به پرونده مشتری شما دسترسی خواهد داشت.


نحوه شناسایی ?

مرجع قرارداد را مطابق با پیشنهاد خود بیاورید ، که در دسترس است:

از منطقه مشتری خود با کلیک بر روی “قراردادها و مخاطبین SFR شما”

در صورتحساب شما