بسته قرمز ارزان توسط SFR: بهترین پیشنهاد موبایل سپتامبر 2023 ، معامله قرمز: یک بسته 100 گیگابایتی یک تلفن هوشمند شیائومی ارائه شده!

معامله قرمز: یک بسته 100 گیگابایتی یک تلفن هوشمند شیائومی ارائه شده است

Contents

با این حال ، ما قبل از انتخاب پیشنهاد اینترنت در RED توسط SFR ، اهمیت آزمایش صلاحیت شما را برجسته خواهیم کرد. برای این کار ، شما فقط باید به وب سایت رسمی تأمین کننده بروید تا آدرس محل اقامت خود یا تعداد تلفن ثابت خود را نشان دهید. پس از این آزمایش ، قرمز توسط SFR به شما می گوید اگر واجد شرایط دریافت فیبر نوری ، THD یا ADSL هستید.

بهترین قرمز توسط برنامه های موبایل SFR

انتخاب یک اپراتور تلفن همراه یا ارائه دهنده دسترسی به اینترنت گاهی اوقات سردرد واقعی است. با این حال ، این پیشنهاد از دست رفته نیست. با افزایش تعداد بازیکنانی که در حال حاضر در بازار وجود دارند ، انتخاب آن دشوار است. در این زمینه ، قرمز توسط SFR یکی از کسانی است که موفق به خارج شدن از بازی است. اگر در مورد بسته های موبایل ، پوشش آن ، شبکه های آن یا پیشنهادات و معاملات خوب آن تعجب کنید ، ما در اینجا به شما می گوییم.

قرمز تبلیغات تابستانی خود را در برنامه های تلفن همراه ترسیم می کند

در طول تعطیلات ، همیشه مهم است که یک بسته موبایل خوب داشته باشید تا بتوانیم در هر کجا که هستیم به اینترنت ضبط و برویم. بنابراین قرمز توسط SFR تصمیم گرفت.

بسته های 5G 80 گیگابایتی و 120 گیگابایتی: ساعات آخر برای استفاده از دو پیشنهاد SFR از دو قرمز استفاده می کنید

شما به تازگی یک تلفن هوشمند سازگار با 5G خریداری کرده اید و می خواهید در یک بسته 5G خیلی گران قیمت مشترک شوید ? تا امروز عصر ، اپراتور قرمز توسط SFR به شما امکان می دهد.

Redmi Note 10 Pro: گوشی هوشمند شیائومی به لطف این طرح قرمز خوب توسط SFR ارائه شده است

Redmi Note 10 Pro را می توان با 0 یورو به جای 329 یورو در RED توسط SFR بدست آورد. گوشی هوشمند شیائومی به لطف یک.

در Red by SFR ، Honor Magic 4 Lite به لطف این پیشنهاد جادویی 0 € است

اخیراً راه اندازی شده است ، Honor Magic 4 Lite 0 € در Red by SFR است. اپراتور به لطف معامله ای که آن را با یک بسته مرتبط می کند ، تلفن هوشمند را به شما ارائه می دهد.

100 گیگابایت در 11 €: Red by SFR پیشنهاد قرمز بزرگ خود را برای فروش ترسیم می کند

برای تجلیل از ورود تعطیلات طولانی تابستان ، Red by SFR تصمیم گرفته است پیشنهاد قرمز بزرگ خود را برای کسانی که به دنبال یک برنامه ارزان قیمت موبایل هستند ، راه اندازی کند.

Red by SFR Xiaomi 11 Lite NE را به شما ارائه می دهد: تلفن هوشمند به لطف این معامله 0 € است

Xiaomi 11 Lite 5G به جای 399 یورو در RED توسط SFR در 0 € است. تلفن هوشمند به لطف یک پیشنهاد مرتبط در واقع رایگان است.

برنامه موبایل Red by SFR 40 GB با قیمت 10 یورو در ماه است

برای چند روز دیگر ، تا دوشنبه 28 فوریه 2022 ، بسته قرمز توسط SFR 40 گیگابایتی 10 یورو است ! فرصتی عالی برای تصرف برای افرادی که مایل هستند.

قرمز توسط SFR: مارک با بسته های “بدون تعهد” و قیمت های رقابتی

Red by SFR در سال 2011 با ابتکار عمل SFR راه اندازی شد. این یک مارک تلفن همراه و ارائه دهنده دسترسی به اینترنت است. با گذشت زمان ، او به لطف پیشنهاد غیر الزام آور و قیمت های فوق العاده رقابتی خود موفق به ایستادگی شد. برای ضبط ، Red توسط SFR برای رقابت با بسته های موبایل REE ، بلکه موارد SOSH و B&Y ایجاد شده است.

آغاز این تأمین کننده با راه اندازی چهار پیشنهاد موبایل فقط از طریق اینترنت مشخص شد. پس از آن ، Red by SFR خدمات خود را به پیشنهادات اینترنتی گسترش داد. در یک دهه گذشته ، او با کاربران فرانسوی نامی برای خود ساخته است. تخمین زده می شود که در حال حاضر بیش از 14 میلیون مشتری دارد.

فراتر از این قیمت هایی که با تمام بودجه ها سازگار هستند ، قرمز توسط SFR با کیفیت بسته های موبایل و اینترنتی آن اغوا می کند. مزیت این پیشنهادات غیر اتصال این است که کاربران می توانند در هر زمان دوباره استفاده مجدد یا لغو اشتراک را انتخاب کنند. این هزینه اضافی ایجاد نمی کند.

در Red by SFR ، همه چیز به صورت آنلاین از طریق فروشگاه مجازی خود انجام می شود: از اشتراک گرفته تا بسته ها تا خدمات به مشتری. این باعث ناراحتی مرتبط با جابجایی می شود.

بسته های موبایل متناسب با نیازهای شما

قرمز توسط SFR اغلب به عنوان تأمین کننده ارائه می شود که بهترین بسته های موبایل را ارائه می دهد. اگر از نزدیک به پیشنهادات او نگاه کنیم ، می توانیم بگوییم که او سزاوار شهرت خود بوده است. علاوه بر مقرون به صرفه بودن ، موبایل قرمز توسط برنامه های SFR کاملاً قابل تنظیم است. این بدان معنی است که می توانید آنها را با نیازهای کاربر و بودجه خود تطبیق دهید.

همه چیز از یک بسته منحصر به فرد که در پایان سال 2019 راه اندازی شده است انجام می شود. در سایت خود ، تأمین کننده از ستایش تمام شایستگی های این پیشنهاد غیر اتصال که با تماس ، پیام کوتاه و MMS نامحدود در شبکه موبایل 4G SFR ارائه شده است ، دریغ نمی کند.

شخصی سازی RED توسط SFR Mobile پیشنهادات بسیار آسان است. برای انجام این کار ، شما فقط باید از طریق مشتری خود یا برنامه Red & Me بروید. در چند کلیک ، شما قادر خواهید بود داده های تلفن همراه یا گزینه بین المللی را به پیشنهاد اصلی خود اضافه کنید.

اینترنت: پیشنهادی که با نیازهای شما سازگار باشد

با توجه به اینترنت ، قرمز توسط SFR از قانون طلایی آن مستثنی نیست: آن از بسته منحصر به فرد کاملاً مدولار و با قیمت پایین. پیشنهاد اصلی تأمین کننده شامل جعبه قرمز است. این آخرین جعبه نسل است که ترکیبی از قدرت ، سادگی استفاده و قابلیت اطمینان است. با Fiber Red توسط SFR ، می توانید برای بارگیری از سرعت 1 گیگابایت در ثانیه لذت ببرید. با ارسال ، می تواند تا 500 مگابایت در ثانیه برسد.

با این حال ، ما قبل از انتخاب پیشنهاد اینترنت در RED توسط SFR ، اهمیت آزمایش صلاحیت شما را برجسته خواهیم کرد. برای این کار ، شما فقط باید به وب سایت رسمی تأمین کننده بروید تا آدرس محل اقامت خود یا تعداد تلفن ثابت خود را نشان دهید. پس از این آزمایش ، قرمز توسط SFR به شما می گوید اگر واجد شرایط دریافت فیبر نوری ، THD یا ADSL هستید.

قیمت نصب فیبر اغلب مشتریان را نگران می کند. خوب ، بدانید که در Red توسط SFR ، این سرویس رایگان است. این شامل تحویل تجهیزات (مودم و رمزگشایی تلویزیون در صورت گزینه تلویزیونی) و تأیید رعایت پلاگین است.

از جمله گزینه های اضافی که می توانید به پیشنهاد اینترنت خود اضافه کنید ، تماس های نامحدودی برای رفع اشکال در فرانسه از جعبه شما وجود دارد. شما همچنین گزینه های تلویزیونی و بدهی بیشتری دارید. بدیهی است که این سفارشی سازی چند یورو دیگر برای شما هزینه خواهد کرد.

روی پیشنهادات موبایل و اینترنت از Red by SFR تمرکز کنید

بسته های تلفن همراه بدون تعهد

“” شما منحصر به فرد هستید ، پس چرا بسته تلفن شما نخواهد بود ? »این شعار قرمز توسط SFR است. این چند کلمه انگیزه ای برای کشف پیشنهاد اساسی کاملاً مدولار آن است.

این بسته منحصر به فرد که توسط SFR به رنگ قرمز امضا شده است ، قیمت 13 یورو در هر ماه را نشان می دهد. این اشتراک به شما امکان دسترسی به 100 گیگابایت داده در 4G و همچنین تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در سرزمین اصلی فرانسه را می دهد. به عنوان یک امتیاز ، شما همچنین در اتحادیه اروپا 10 گیگابایت داده های 4G را نیز دارید.

در صورت تمایل ، می توانید گزینه های اضافی دیگری را نیز به این پیشنهاد اساسی اضافه کنید. ما به طور خاص به تماس مضاعف اشاره خواهیم کرد ، بلکه به برنامه های تلویزیونی SFR نیز دسترسی خواهیم داشت. همچنین می توانید داده های بیشتری اضافه کنید. کسانی که زیاد سفر می کنند حتی می توانند یک گزینه بین المللی را در بسته خود درج کنند.

به تازگی ، قرمز توسط SFR با راه اندازی عملیات بزرگ قرمز که تا 27 آوریل 2021 معتبر است ، سخت گرفت. این یک پیشنهاد ویژه است که به شما این فرصت را می دهد تا در یکی از سه بسته ارائه شده توسط تأمین کننده با قیمت های Braded مشترک شوید.

اولین ماه 5 یورو در ماه است. برای این قیمت ، از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و همچنین 5 گیگابایت در فرانسه بهره مند خواهید شد. به عنوان یک امتیاز ، شما برای استفاده در اتحادیه اروپا و DOM 6 گیگابایت به دست خواهید آورد. در همین حال ، بسته دوم 13 یورو ماهانه است. با یک پاکت 100 گیگابایتی ، تماس ، پیام کوتاه و MMS نامحدود در فرانسه ارائه شده است. شما از اروپا و DOM حق 12 نفر دیگر خواهید داشت.

پیشنهاد سوم با قیمت 15 یورو در هر ماه ارائه می شود. با تشکر از آن ، شما می توانید از 200 گیگابایت داده های تلفن همراه ، با پاداش 15 گیگابایتی در اتحادیه اروپا و DOM لذت ببرید. مانند دو بسته قبلی ، با تماس ، پیام کوتاه و MMS نامحدود در فرانسه تحویل داده می شود.

این مهم است که تأکید کنیم که قرمز توسط SFR متعهد می شود که قیمت بسته های خود را بعد از یک سال دو برابر نکند. این چیزی است که نادر است و تا حد زیادی به نفع آن بازی می کند.

پیشنهادات اینترنتی از RED توسط SFR

اگر به دنبال اتصال به اینترنت هستید که قادر به سازگاری با تمام نیازهای خود باشد ، پس از انتخاب پیشنهاد جعبه قرمز از Red توسط SFR دریغ نکنید. با قیمت 25 یورو در هر ماه ، شما به فیبر و یک ایالت -ART دسترسی خواهید داشت.

Red by SFR این فرصت را به شما می دهد تا بسته اینترنت خود را با گزینه های تلویزیونی یا بدهی بیشتر شخصی سازی کنید. به عنوان یک هدیه ، می توانید از جعبه خود از گزینه نامحدود موبایل در فرانسه لذت ببرید.

اگر می خواهید 35 کانال و یک رمزگذار تلویزیون داشته باشید ، گزینه تلویزیونی در هر ماه 2 یورو است. اگر می خواهید به 100 کانال با یک رمزگذار تلویزیون دسترسی پیدا کنید ، در هر ماه 4 یورو افزایش می یابد. از طرف دیگر ، گزینه بدهی به علاوه ، توسط SFR به صورت رایگان توسط Red توسط SFR ارائه می شود و می داند که معمولاً 5 یورو در هر ماه صورتحساب می شود. با این حال ، استفاده از آن برای بارگیری به سرعت جریان بیشتر از 300 مگابایت در ثانیه نیاز دارد.

کسانی که واجد شرایط فیبر نیستند ، همیشه می توانند به پیشنهاد ADSL مراجعه کنند که در هر ماه 19 یورو است. اگر می خواهید ، می توانید با 5 یورو اضافی در هر ماه به یک اتصال THD (سرعت بسیار بالا) مهاجرت کنید.

در مورد شبکه و پوشش قرمز توسط SFR چیست ?

شبکه و پوشش در هنگام انتخاب ارائه دهنده دسترسی به اینترنت یا یک اپراتور تلفن همراه ، تعادل زیادی دارند. SFR از موقعیت خوبی در رتبه بندی بهترین شبکه های فرانسه برخوردار است. در واقع ، او به مقام سوم می رسد.

شبکه 3G SFR 99 ٪ از قلمرو فرانسه را پوشش می دهد. از طرف دیگر 4G 98 ٪ را پوشش می دهد. اگر تصمیم دارید توسط SFR قرمز انتخاب کنید ، می توانید در هر کجا که هستید سیگنال خوبی داشته باشید.

با توجه به SFR 5G ، استقرار آن هنوز به تدریج انجام می شود. مطمئناً باید تا پایان سال 2021 یا آغاز سال 2022 صبر کند تا این شبکه به بیشترین تعداد قابل دسترسی باشد.

معامله قرمز: یک بسته 100 گیگابایتی = یک تلفن هوشمند شیائومی ارائه شده است !

معامله قرمز جدید “تلفن هوشمند با 100 گیگابایت موبایل موبایل” در Red توسط SFR ظاهر شد ! یک تلفن هوشمند 5G با عضویت در یک بسته 100 گیگابایتی در اپراتور ارائه می شود. ما تمام جزئیات این معامله را بلافاصله توضیح می دهیم.من

یک بسته 100 گیگابایتی = یک تلفن هوشمند شیائومی ارائه شده است !

به عنوان بخشی از عملیات Red Deal ، اپراتور Red توسط SFR به شما امکان می دهد به دست آورید در Xiaomi 11 lite 5g ne black 128 گیگابایت جدید, ارزش 399 یورو بدون پرداخت چیزی از سفارش (به استثنای سیم کارت با 1 یورو). برای بهره مندی از این پیشنهاد ویژه ، شما باید در طول 24 ماه با 15 یورو در بسته Red 100go 15 یورو مشترک شوید. این معامله فوق العاده برای همه مشتریان در دسترس است به شرط اینکه خط موبایل قرمز جدیدی را باز کنید.

برای به دست آوردن Xiaomi 11 Lite 5G NE به عنوان بخشی از معامله قرمز ، بنابراین باید در آن مشترک شوید بسته 100 گیگابایتی از قرمز توسط SFR ! که این بسته شامل می شود ? 100 گیگابایت با سرعت بسیار بالا. این تماس ها برای همه موبایل ها نامحدود است و در فرانسه ، آمریکای شمالی و DOM (به استثنای مایوت) و به سمت رفع 52 مقصد ثابت شده است. پیام کوتاه و MMS نیز در سراسر قلمرو فرانسه در اراده است. از زمان اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا شما از آن بهره مند شده اید تماس های نامحدود ، پیام کوتاه/MMS به فرانسه متروپولیتن ، اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا و شما 15 برو/ماه اینترنت اضافی قابل استفاده از این مقصد ها.

تا 18 آوریل ، این بسته تلفن ارزان پیشنهاد شده است با قیمت 15 یورو در هر ماه به جای 25 € در ماه.

Xiaomi 11 Lite 5G ارائه شده است !

خود را ارائه دهید یا با خود رفتار کنید تلفن هوشمند 5G زیبا و فوق العاده سبک ! در Xiaomi 11 lite 5g ne صفحه نمایش دارد امولد از 6.55 اینچ سازگار HDR10+ و Dolby Vision. فضای آن از ذخیره 128 گیگابایتی همراه با 6 گیگابایت رم. مجهز به یک پردازنده است Snapdragon 778G.

سطح استقامت ، دارای یک باتری 4250 میلی آمپر ساعت, سازگار با بار سریع در 33 W. در سطح دوربین ، 11 Lite 5G چنین نمی کند چهار هدف, سه در پشت ، یک ماژول جلو. هدف اصلی توسط مشخص می شود 64 وضوح MP و با افتتاح نسبی f/1.79. از نظر کلیپ های ویدیویی ، لپ تاپ قادر به ضبط در 4K است. آ تثبیت کننده الکترونیکی عکسهای زیبا را به شما اطمینان می دهد.