تات شبکه SFR و پوشش موبایل در سال 2023 ، خرابی SFR: شبکه تلفن همراه یا اینترنت بیشتر ، چه اتفاقی می افتد?

SFR Breakdown: دیگر شبکه موبایل یا اینترنتی نیست ، چه اتفاقی می افتد

این کارت پوشش تعاملی از شبکه SFR بسیار آسان است. در واقع ، شما فقط باید روی کلیک کنید آرم SFR پایین سمت راست برای مشاهده پوشش شبکه موبایل SFR در 3G و 4G. با آنتن های 5G نیز می توان مشاوره کرد.

شرایط شبکه SFR و پوشش تلفن همراه در سال 2023

در سال 2022 ، SFR دومین اپراتور موبایل و اینترنت در فرانسه از نظر تعداد مشتریان خصوصی در پشت نارنجی بود. در واقع ، این اپراتور نزدیک به 18 میلیون مشتری تلفن همراه و 6.70 میلیون مشترک با سرعت بالا و بسیار بالا دارد ، از جمله بیش از 3.55 میلیون فیبر FTTH و FTTLA.

 • ضروری
 • در شبکه SFR ADSL بسیار خوب پوشیده شده است و بیش از آن استفاده می شود 3 میلیون خانوار در فرانسه.
 • او شبکه فیبر (FTTH یا FTTLA) به سرعت رشد می کند ، با بیش از 24 میلیون مسکن واجد شرایط.
 • وضعیت شبکه اینترنتی SFR گاهی اوقات می توان در یک منطقه خاص توسط حوادث فنی مختل شد.
 • آنجا پوشش موبایل SFR بزرگترین در بین 4 اپراتور بزرگ است ، با بیش از 99 ٪ جمعیت تحت پوشش 4G وت 94 ٪ از قلمرو.
 • اپراتور خود را توسعه می دهد شبکه 5G, با راه اندازی بسیاری از آنتن ها در سرزمین اصلی فرانسه.

پوشش شبکه اینترنتی SFR به طور خلاصه

SFR استفاده می کند سه نوع شبکه برای اتصال مشتریان به اینترنت:

 • یک شبکه باند پهن که از خطوط تلفن عبور می کند (ADSL و VDSL2).
 • یک شبکه فیبر نوری از ابتدا تا انتها (یا فیبر ftth) با سرعت بسیار بالا.
 • یک شبکه با سرعت بسیار بالا با خاتمه کواکسیال (fttla) از عددی به ارث رسیده است.

شبکه عبور از فناوری FTTLA جریان کمی پایین تر از یک شبکه FTTH کاملاً در فیبر نوری ، به ترتیب 1 گیگابایت در ثانیه در سرعت رو به پایین و 100 مگابیت در ثانیه به سمت بالا.

در این شبکه ها ، SFR 3 پیشنهاد اینترنت ارائه می دهد: جعبه فیبر استارت ، جعبه فیبر برق و جعبه فیبر پریمیوم ، هر یک در FTTH یا FTTLA کاهش یافته است (پیشنهادات FTTLA خوانده می شود جعبه). اپراتور همچنین دو پیشنهاد کم هزینه ارائه می دهد: پیشنهاد جعبه قرمز + ADSL و پیشنهاد فیبر قرمز.

شبکه نوری نوری SFR: ارقام و پوشش

بنابراین SFR دارای دو شبکه فیبر نوری است: فوت و fttla. این آخرین اپراتور اصلی است که از FTTLA برای اشتراک اینترنتی خود استفاده می کند. تقریباً 1.12 میلیون مشترک هنوز هم در ژوئن 2022 از شبکه FTTLA استفاده کنید.

شبکه فیبر FTTH SFR به مشترکین اجازه می دهد تا حداکثر جریان 8gbit/s. امروز ، اپراتور دارد بیش از 3 میلیون مشتری در مورد فیبر نوری خود از ابتدا تا پایان و شبکه SFR همچنان گسترش می یابد.

شبکه فیبر به آخرین تقویت کننده (FTTLA) SFR در واقع شبکه به ارث رسیده ازاپراتور عددی. این امکان را فراهم می آورد تا در شهرهای بسیار بزرگ به جریان های پایین 1 گیگابایت بر ثانیه برسید. حداکثر نرخ جریان با این حال به 100 مگابیت در ثانیه محدود می شود.

ftth و fttla ترکیب شده است, بیش از 24 میلیون خانوار واجد شرایط فیبر SFR. پوشش فیبر را در فرانسه از طریق کارت ARCEP در زیر کشف کنید:

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را بیرون بیاورید ?

وضعیت شبکه SFR در ADSL و VDSL2

SFR حدود 3 میلیون مشترک با سرعت بالا (ADSL/VDSL). با این حال ، این تعداد فقط هر سال به دلیل کاهش می یابد استقرار فیبر نوری و فیبر از اپراتور پیشنهاد می دهد.

در سال 2021 ، تعداد مشترکین فیبر (FTTH و FTTLA) از تعداد آنها فراتر رفتمشترکین ADSL/VDSL, برای همه اپراتورهای کشور. ما در حال حاضر حساب می کنیم 14.5 میلیون خانوار در برابر بیش از 12 میلیون ADSL یا VDSL به FTTH متصل شد.

شبکه موبایل SFR و پوشش سرزمینی آن

در سال 2022 ، SFR اعلام کرد که دارای ANFR (انجمن فرکانس های ملی) است 23176 آنتن 4G وت 4،984 فرستنده 5G (از جمله 2828 در باند 3500 مگاهرتز) ، تعداد آنها فقط در طی ماهها با توجه به استقرار شبکه 5G اپراتور در فرانسه افزایش می یابد. اپراتور بیش از 18 میلیون مشتری تلفن همراه. شبکه قرمز 5G نیز همان SFR است.

پوشش شبکه 4G SFR بهترین در کشور است که بیش از آن را پوشش می دهد 99 ٪ از جمعیت وت 94 ٪ از قلمرو شهر بزرگ. لیست آنتن های رله را در صفحه اختصاصی ما پیدا کنید.

پوشش شبکه تلفن همراه SFR:

این کارت پوشش تعاملی از شبکه SFR بسیار آسان است. در واقع ، شما فقط باید روی کلیک کنید آرم SFR پایین سمت راست برای مشاهده پوشش شبکه موبایل SFR در 3G و 4G. با آنتن های 5G نیز می توان مشاوره کرد.

رنگ ها مناطقی را نشان می دهد که شبکه SFR در دسترس است ، 3G (بنفش) و 4G (نارنجی) را متمایز می کند.

مشکل شبکه SFR: نحوه مشورت با آنها ?

با توجه به زیرساخت های گسترده شبکه ، هر دو موبایل و ثابت ، حوادث و خرابی شبکه SFR گاهی اوقات اتفاق می افتد و باعث ایجاد مشکلات اتصال و پذیرش به مشترکان اپراتور می شود. در سایت کمک SFR, یک کارت را می توان مشاهده کرد تا به تفصیل وضعیت شبکه SFR را که به روز شده است به روز و آنتن های خارج از سرویس مشاهده کنید.

اگر خرابی شبکه SFR در نزدیکی شما گزارش شده است و متوجه یک تخریب اتصال شما, شما باید در صبر و حوصله درد خود را تحمل کنید و از آن دریغ نکنید با اپراتور تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حل مشکل شبکه SFR.

اگر مشکلات اتصال دارید امابدون حادثه شبکه در نزدیکی شما قابل مشاهده نیست ، شاید مشکل از خود اتصال شما باشد نه از اینترنت SFR در مقیاس شهری یا منطقه ای. به عنوان مثال به یاد داشته باشید تا اتصال نصب خود (جعبه اینترنت ، رمزگشایی ، فیبر یا ADSL) را بررسی کنید و مودم خود را مجدداً راه اندازی یا تنظیم مجدد کنید.

شبکه SFR: پیشنهادات موبایل و اینترنت در دسترس است

در حال حاضر ، اپراتور ارائه می دهد 3 پیشنهاد اینترنت ثابت : جعبه فیبر استارت ، جعبه فیبر برق ، جعبه فیبر پریمیوم. هر یک از این پیشنهادات در ADSL/VDSL ، فیبر FTTH یا FTTLA (به نام THD) در دسترس است. آنها دور می شوند 20.99 €/ماه (قیمت ذخیره شده برای جعبه فیبر استارت) به 35.99 €/ماه (جعبه فیبر پریمیوم) و همراه هستند تعهد 12 ماهه ::

سیار, 6 بسته در شبکه SFR 4G/5G در دسترس هستند. این بسته ها هستند بدون درگیری (به تنهایی نسخه سیم کارت) یا با تعهد 24 ماهه (مشترک با موبایل).

به روز شده در 06/13/2023

Arnaud برای Selectra رد کننده مستقل است و موارد مخابراتی را برای همه سایت های Selectra می نویسد.

SFR Breakdown: دیگر شبکه موبایل یا اینترنتی نیست ، چه اتفاقی می افتد ?

خرابی SFR بسیاری از مشتریان را تحت تأثیر قرار می دهد. نقشه حادثه SFR نشان می دهد که تقریباً به همه مناطق فرانسه مربوط می شود ، مانند île-de-france ، auvergne-rhône-alpes ، provence-alpes-côte d’Azur و Hauts-de-France.

شکست SFR

از دوشنبه 21 اوت 2023 و هنوز هم امروز با وجود بازگشت کوتاه به حالت عادی, بسیاری از مشتریان SFR در دسترسی به شبکه موبایل و اینترنت با مشکل روبرو هستند. با توجه به نقشه خرابی SFR ، حوادث تقریباً در همه مناطق فرانسه گزارش شده است ، به ویژه در ایل-دی-فرانسه ، Auvergne-rhône-alpes ، در Provence-alpes-côte d’Azur و Hauts-de-de فرانسه.

گزارش ها جمع شده اند:

شکست SFR

SFR Breakdown: هزاران شبکه خصوصی و کاربر اینترنت

این شکست ها نیز می توانند تأثیر بگذارند رأی ، پیام کوتاه و خدمات داده. به طور کلی ، اینها می توانند مشکلات فنی در آنتن های رله ، کار نگهداری ، آب و هوای بد یا کاهش برق باشند. به عنوان مثال ، در 21 اوت 2023 ، یک شکست به دلیل کمبود منبع تغذیه ، به شبکه موبایل SFR در بخش AIN رسید. در ماه مارس ، یک شکست غول پیکر SFR و Bouygues را لمس کرد.

این یک پیشینی خواهد بود نگهداری از SFR در بسیاری از آنتن ها ، اما ما هنوز در انتظار پاسخی از طرف اپراتور هستیم.

در مواجهه با این اختلالات, نارضایتی در شبکه های اجتماعی و انجمن ها شایعه می شود. برخی شکایت می کنند که نمی توانند تماس برقرار کنند ، پیام ارسال کنند یا اینترنت را از طریق تلفن هوشمند خود گشت و گذار کنند. برخی دیگر از اتصال به اینترنت خود در خانه ، خواه در فیبر یا ADSL مشترک شوند.

برای بدانید که آیا شکست SFR در نزدیکی شما در حال انجام است, می توانید با کارت حادثه شبکه تلفن همراه در وب سایت اپراتور مشورت کنید. همچنین می توانید با خدمات مشتری SFR با شماره 1023 یا از طریق برنامه SFR & ME تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد ماهیت و مدت زمان خرابی کسب کنید.

اگر قربانی خرابی جعبه SFR هستید ، می توانید از گزینه تضمین شده اینترنت بهره مند شوید که به شما امکان می دهد تا زمان ترمیم سرویس ها از اتصال نجات بهره مند شوید. این گزینه به شما امکان می دهد به مدت 30 روز یا یک کلید 4G با 100 گیگابایت به مدت 60 روز به یک برنامه موبایل 4G نامحدود دسترسی پیدا کنید. برای استفاده از آن ، به سادگی به منطقه مشتری SFR یا برنامه SFR & ME خود بروید و گزینه را فعال کنید.

اگر با خرابی شبکه SFR در تلفن همراه خود روبرو هستید ، می توانید برخی از راه حل های ساده را برای تلاش برای حل مشکل امتحان کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید:

 • تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید,
 • بررسی کنید که تنظیمات شبکه صحیح است,
 • حالت هواپیما را فعال و غیرفعال کنید یا سیم کارت خود را حذف کرده و قرار دهید.
 • اگر هیچ یک از این دستکاری ها کار کنند ، ممکن است مشکل از خود شبکه باشد و باید منتظر وضوح آن باشد.

در صورت خرابی مداوم یا مکرر ، می توانید در نظر بگیرید اپراتور تلفن همراه یا اینترنت را تغییر دهید اگر از خدمات SFR راضی نیستید. هنوز هم تأمین کنندگان دیگری وجود دارند که می توانند مطابق با منطقه جغرافیایی شما پوشش شبکه بهتری یا اتصال پایدارتر را به شما ارائه دهند.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.