نظر فیبر SFR: تست مشتری و بازخورد (مه 2023) ، فیبر SFR اعلامیه 2023: بازده مشتریان در رضایت و آزمایش آنها

Fiber SFR Notion 2023: بازده مشتریان در رضایت و آزمایش آنها

Contents

از میان سه جعبه اینترنت SFR ، پیشنهاد حق بیمه بالاترین پایان است ، به ویژه با یک جریان فیبر استثنایی ، آخرین استاندارد Wi-Fi و تجربه تلویزیونی شدیدتر از همیشه.

بررسی فیبر SFR: تست مشتری و بازخورد (ژوئن 2023)

SFR چندین پیشنهاد اینترنت با سرعت بسیار بالا را به نام فیبر SFR به بازار عرضه می کند. امروزه میلیون ها خانوار واجد شرایط شبکه SFR THD هستند. بررسی های مختلف فیبر SFR از مشتریان و کارشناسان ما چیست؟ ?

fiber fiber از 19.99 یورو

 1. Fiber SFR ارائه می دهد
 2. تجهیزات فیبر SFR
 3. نظرات مثبت و منفی در مورد فیبر SFR
 4. بررسی فیبر SFR: آنچه ما فکر می کنیم
 5. راهنمای فیبر SFR ما
 6. سؤالات متداول در مورد بررسی فیبر SFR

SFR یکی از بازیگران اساسی در جعبه اینترنت در فرانسه و به ویژه در فیبر نوری است. اپراتور گروه Altice دارای سه اشتراک فیبر با قیمت ها و خدمات مختلف است. SFR همچنین پاداش (از جمله RMC Sport) و بسته های موبایل را با قیمت های ترجیحی برای مشتریان فیبر SFR ارائه می دهد.

امروز ، نزدیک به 18 میلیون خانوار واجد شرایط سرعت بسیار بالا SFR (FTTH و FTTLA Technologies) هستند. جریان های ارائه شده توسط اپراتور چیست؟ ? اشتراک اینترنت SFR چه ارزش دارد ?

Fiber SFR ارائه می دهد

�� Netflix یا Amazon Prime به مدت 6 ماه گنجانده شده است

برای هر اشتراک در SFR Box Power یا پیشنهاد حق بیمه

دیزنی+ آمازون نخست با جعبه SFR 8

بیایید این راهنما را در مورد فیبر SFR با بررسی اشتراک های اپراتور شروع کنیم.

SFR 3 بسته ارائه می دهد: استارت فیبر SFR ، قدرت فیبر SFR و حق بیمه فیبر SFR. بسته های قدرت و پریمیوم شامل جعبه SFR 8 با WiFi 6 است.

در اینجا یک جدول مقایسه ای از این پیشنهادات آورده شده است:

رمزگشایی تلویزیون را وصل کنید
(4K HDR ، Dolby Atmos)

رمزگذار TV SFR 8
(4K HDR ، Dolby Atmos)

بلندگو متصل به الکسا

تکرار کننده WiFi گنجانده شده است

تجهیزات فیبر SFR

جعبه SFR 8: فیبر تا 8 گیگابایت در ثانیه ، WiFi 6 و بلندگو متصل

جعبه فیبر SFR 8

جعبه SFR جدید ، SFR Box 8 ، در بسته های برق و پریمیوم گنجانده شده است.

او است WiFi 6 سازگار. آخرین استاندارد WiFi تا به امروز به شما امکان می دهد از یک لینک بی سیم بسیار قدرتمند و با دامنه بسیار بهبود یافته بهره مند شوید.

یکی دیگر از مزیت های SFR Box 8 ، و نه کمترین: افزایش جریان تا 8 گیگابایت در ثانیه. با پیشنهاد فیبر حق بیمه ، با پایین آمدن بین تجهیزات خانه خود از 8 گیگ بر ثانیه بهره مند می شوید. جعبه دارای 4 پورت اترنت با سرعت 1 گیگابایت در ثانیه است ، در حالی که WiFi 6 می تواند تا 4 تحویل دهد.5 گیگابایت در ثانیه.

جعبه 8 با یک رمزگذار جدید تلویزیون با نام “SFR Box 8 TV” همراه است. سازگار 4K HDR و DOLBY ATMOS, این تمایز ادغام یک بلندگو آواز متصل را دارد ، با آمازون الکسا. شما می توانید تلویزیون خود را با صدا با “OK SFR” کنترل کنید. جعبه SFR جدید همچنین یک مرکز اتوماسیون خانگی برای کنترل تمام اشیاء متصل آن با الکسا یا سرویس خانه SFR است.

جعبه SFR 8 از آن بهره می بردتلویزیون اندرویدی وت فروشگاه Google Play. محبوب ترین برنامه های جریان ، مانند YouTube ، Netflix ، Video Prime یا Disney+ از رابط رمزگذار قابل دسترسی هستند.

رابط Fiber 8 Fiber Box 8

آزمایشات جریان فیبر با جعبه SFR 8/8x انجام شده است

کارشناسان ما توانستند مسئولیت جعبه جدید SFR را بر عهده بگیرند و برخی از آزمایشات جریان فیبر را انجام دادند.

ما می خواستیم بررسی کنیم که آیا WiFi از SFR Box 8 به همان اندازه کارآمد است که اپراتور می گوید. با داشتن یک کامپیوتر سازگار با WiFi 6 ، نتایج به دست آمده با SpeedTest بسیار رضایت بخش است. به یاد داشته باشید که وای فای کادر 8 می تواند حداکثر 4 را تحویل دهد.5 گیگابایت در ثانیه جریان رو به پایین با باند فرکانس جدید 5 گیگاهرتز.

تست بدهی فیبر جعبه 8 SFR

سپس فیبر SFR را با رایانه متصل به جعبه 8 اترنت (1 گیگابایت در ثانیه) آزمایش کردیم. باز هم ، وعده های SFR برگزار می شود.

تست جریان فیبر جعبه فیبر SFR 8

فیبر SFR جعبه 7: فیبر 1 گیگابایت در ثانیه با WiFi 5

جعبه SFR 7

آنجا جعبه SFR 7, جعبه کلاسیک SFR جریان های زیادی را ارائه می دهد 1 گیگابایت در ثانیه با فیبر SFR. این از WiFi 5 ، محبوب ترین فناوری WiFi ، که اکثریت قریب به اتفاق جعبه های اینترنتی موجود در بازار را مجهز می کند ، سود می برد. بنابراین ، SFR Box 7 مطابق با Bbox باید De Bouygues یا LiveBox 5 Orange باشد.

رمزگذار تلویزیون تحویل شده تلویزیون SFR Connect است. این رمزگذار با تلویزیون اندرویدی, سازگار است 4K HDR وت Dolby Atmos, بنابراین امکان داشتن یک تصویر و صدا با کیفیت استثنایی را فراهم می کند. دومی عاری از هارد دیسک است ، زیرا ضبط برنامه ها به طور مستقیم در ابر SFR انجام می شود. با ظرفیت ذخیره سازی از 8 صبح تا 100 ساعت. علاوه بر این ، می توانید 2 ضبط همزمان را شروع کنید.

YouTube ، Netflix ، جایزه ویدیو و همچنین کانال+جهان ، از این رمزگذار SFR قابل دسترسی است. با تشکر از فروشگاه Google Play یکپارچه ، می توانید هزاران برنامه و بازی دیگر را بارگیری کنید.

تکرار کننده وای فای هوشمند SFR

WiFi SFR SFR Box 8 Repeater

SFR برای تقویت پوشش WiFi از خانه خود ، گزینه ای را ارائه می دهد ” تکرار کننده وای فای هوشمند“” . این گزینه با قیمت 3 یورو در ماه موجود است ، آخرین تکرار WiFi نسل را ارائه می دهد. تکرار کننده WiFi وسیله ای است که دامنه سیگنال WiFi را در یک محفظه امکان پذیر می کند. فقط آن را در منطقه ای نصب کنید که پذیرش WiFi برای بهبود آن از کیفیت پایین برخوردار باشد.

شما می توانید با جعبه فیبر SFR ، در کل 6 یورو/ماه اضافی ، حداکثر دو تکرار کننده WiFi Smart را طی کنید.

نصب تکرار کننده تلویزیون هوشمند بسیار ساده است: شما فقط باید از برنامه “SFR و ME” استفاده کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید) و مراحل ذکر شده را دنبال کنید. پیکربندی فوری است.

جعبه فیبر SFR خود را از تلفن هوشمند خود پیکربندی کنید

با برنامه ” SFR و من“، جعبه فیبر SFR به طور مستقیم از یک تلفن هوشمند در حال رانندگی و پارامتر است. برنامه SFR Mobile دارای میانبر برای اصلاح تنظیمات WiFi جعبه است.

شما می توانید مستقیماً لیست دستگاه های متصل به WiFi را به فیبر جعبه SFR خود مشاهده کنید ، باند فرکانس را تغییر دهید ، نام شبکه و کد WiFi را سفارشی کنید ، یا حتی کد WiFi خود را با کد QR به اشتراک بگذارید.

همچنین می توان سواحل اتصال و محدودیت های WiFi را برای دستگاه های مختلف خانگی ایجاد کرد.

CURSES_EQUIPEMENT_CONNECTE_SMART_WIFI_SFR

خدمات امنیت سایبری SFR

امنیت سایبری SFR

با فیبر SFR ، اپراتور فقط 5 یورو در ماه یک مجموعه امنیتی کامل ارائه می دهد. امنیت سایبری SFR پیشنهادی از جمله آنتی ویروس است که توسط Bitdefender ، مدیر رمز عبور ، یک ضد ردیاب برای محافظت از محرمانه بودن شما در اینترنت یا حتی یک سرویس بهینه سازی رایانه شما طراحی شده است.

به گزارش Avtest ، Bitdefender شماره 1 محافظت ضد ویروسی در بازار است. این شرکت اروپایی خود بهترین آنتی ویروس را برای رایانه ها و تلفن های هوشمند به بازار عرضه می کند و توسعه دهنده امنیت سایبری SFR است. بنابراین شما تضمین می کنید که در برابر بدافزار ، نرم افزار جاسوسی محافظت کامل داشته باشید ..

امنیت سایبری SFR در تمام دستگاه های شما موجود است. می توانید نرم افزار را برای ویندوز و مکوس و همچنین برنامه موبایل برای آیفون و اندروید بارگیری کنید.

نظرات مثبت و منفی در مورد فیبر SFR

نظرات SFR مثبت و منفی

بررسی فیبر SFR: نکات مثبت

پیش از این ، من با پیشنهاد “1 گیگابایت در ثانیه” در Bouygues بودم ، اما وقتی تست های جریان را انجام دادم ، ما از حساب دور بودیم ! از آن زمان به بعد به جعبه SFR 8X با سرعت 8 گیگابایت در ثانیه مهاجرت کرده ام ، و به WiFi در WiFi سازگار با رایانه شخصی WiFi 6 (3 گیگابایت در ثانیه در سرعت) به پیش نویس های فوق العاده رپید رسیده ام.

نظر تیتوان – ژوئن 2022

حرفی برای گفتن ندارد ، جعبه 8 SFR من بسیار خوب کار می کند. WiFi بسیار سریع ، بسیار سریعتر و امیدوار کننده تر از LiveBox 5 Orange است.

نظر ژرژ – ژوئن 2022

از فیبر SFR بسیار راضی است. من سال اول پیشنهاد قدرت را با 26 یورو گرفتم و همه چیز خوب کار می کند. SFR از ارتباط به صورت رایگان مراقبت کرد. جریان ها سریع هستند و WiFi به خوبی کار می کند.

نظر کلاریس – مارس 2021

در نقطه مثبت ، مشترکان فیبر SFR تأکید می کنند کیفیت تجهیزات ارائه شده توسط اپراتور. در واقع ، SFR (و قدیمی تر) ، در مورد جعبه های اینترنتی خود از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است. همچنین ، همانطور که دیدیم ، اپراتور در تمام فیبر خود شامل مودم و رمزگشایی نسل بالا ، آخرین نسل است. برای مشتریانی که از جعبه کلاسیک راضی نیستند ، گزینه SFR Box 8 € 7 توسط بیشترین حرفهایها بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

جریان ها یک دارایی اصلی برای SFR را نشان می دهند. پیشنهاد فیبر اصلی 500 مگابایت در ثانیه جریان پایین و بالا را ارائه می دهد ، یک اتصال 50 برابر سریعتر از ADSL. در مورد بسته حق بیمه فیبر SFR ، به شما امکان می دهد رکورد 8 گیگابایت در ثانیه را پایین بیاورید.

سرانجام ، بسیاری از مشتریان در سال اول با قیمت های تبلیغاتی SFR اغوا می شوند ، که اجازه می دهد تا هر چه بیشتر پس انداز حاصل شود. بررسی فیبر SFR همچنین چند بسته را برجسته می کند ، که با عضویت در یک پیشنهاد فیبر و یک پیشنهاد موبایل در اپراتور به دست می آیند.

بررسی فیبر SFR: نکات منفی

رمزگشگر واقعاً در اطراف آشفته است ، آهسته و حشره دار است. من مجبور شدم اصرار داشته باشم (و تهدید به ترک آن) برای داشتن مبادله رمزگشایی. به جای آن تلویزیون اتصال به من پیشنهاد شد.

نظر کاساندر – ژوئن 2022

یک تکنسین مجبور شد بیاید و فیبر SFR را در جای من نصب کند ، حتی او نیامد .

نظر توماس – مارس 2021

شکست فیبر به مدت 7 روز ، سرویس SFR پس از فروش هیچ کاری نکرد ! چه شرم آور ! ��

نظر لورا – ژانویه 2021

فیبر SFR عاری از نقص نیست. در واقع چندین بررسی فیبر فیبر منفی وجود دارد که توسط مصرف کنندگان مختلف ذکر شده است.

بنابراین ، مشتریان تعیین می کنند خدمات مشتری به عنوان منبع اصلی نارضایتی. این اپراتور در سالهای اخیر تمایل به رها کردن خدمات پس از فروش خود دارد ، که این امر به تخریب آن کمک کرده است. امروز ، اوضاع به وضوح بهبود یافته است ، اما کیفیت خدمات پس از فروش علاوه بر Bouygues ، نارنجی و به خصوص رایگان ، کمی باقی می ماند.

سایر مشتریان پشیمان هستند که برنامه های بسیار پر سرعت اپراتور شامل تکرار WiFi بدون هزینه اضافی نیست. در واقع ، SFR Well یک تکرار کننده “WiFi Smart” را به بازار عرضه می کند ، اما با 3 یورو/ماه اضافی اختیاری است. SFR می توانست تلاش کند و این تکرار کننده را به صورت رایگان در پیشنهادات فیبر حق بیمه ارائه دهد.

ما همچنین در بین بررسی های فیبر فیبر منفی مشکلات فنی ، نادر اما ممکن است که اپراتور: از دست دادن دسترسی به اینترنت ، پذیرش تلویزیون ..

بررسی فیبر SFR: آنچه ما فکر می کنیم

�� Netflix یا Amazon Prime به مدت 6 ماه گنجانده شده است

برای هر اشتراک در SFR Box Power یا پیشنهاد حق بیمه

دیزنی+ آمازون نخست با جعبه SFR 8

SFR یکی از بزرگترین شبکه های فیبر در فرانسه را دارد که بیش از 13 میلیون سوکت قابل اتصال (FTTH و FTTLA). پوشش بزرگ فیبر SFR باعث می شود سرعت بسیار بالایی برای همه در دسترس باشد. نیروی فیبر اپراتور با یک مربع قرمز نهفته است مزایای بسیاری ارائه شده توسط شبکه و پیشنهادات آن.

دامنه اشتراک جعبه اپراتور به خوبی متنوع است ، که به همه امکان می دهد حساب خود را پیدا کنند.

پیشنهاد سطح ورودی ، استارت جعبه ، بسیار جذاب است. او به طور خاص است بسیار ارزان تر از بسته معادل آن در نارنجی (“فیبر LiveBox”). بنابراین اگر به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی ارزان با تجهیزات با کیفیت هستید ، استارت SFR Box می تواند برای شما مناسب باشد.

جعبه فیبر قدرت نیز جالب و جذاب است. این بسته با مدل WiFi 6 است که شامل ارزان ترین لحظه است.

سالها ، نقطه بزرگ سیاه SFR خدمات مشتری بود. با این وجود ، اپراتور تا حد زیادی تجربه و کمک مشتری خود را اصلاح کرد ، که به او اجازه می داد میلیون ها مشترک الیاف را به دست آورید از سال 2020.

شرم آور است که هیچ اشتراک جعبه بخشی از تکرار کننده WiFi بدون هزینه اضافی نیست: این یک گزینه در 3 € در ماه است. این انتخاب را می توان به لطف موقعیت یابی تعرفه در دسترس اپراتور درک کرد. به همین ترتیب ، این شرم آور است که هیچ سرویس پخش ویدیویی در بسته ها ادغام نشده است. SFR این کار را چند سال پیش انجام داد (SFR Sport ، SFR Play …) ، اما تصمیم گرفته است تا همه “اضافی” را برای کاهش قیمت اشتراک های فیبر حذف کند.

در اینجا خلاصه ای از نظرات در مورد فیبر SFR آورده شده است:

نکات خوب :

 • نصب سریع و با کیفیت
 • مودم با کیفیت ، با جریان بسیار سریع (حداکثر 8 گیگ بر ثانیه)
 • 4K HDR و Dolby Atmos سازگار
 • سرویس تضمین شده اینترنت (وام یک جعبه فلش 4G در صورت خرابی)
 • ارزش خوب برای پول (از 18 € در ماه)

نکات منفی:

 • WiFi 6 در جعبه سطح ورودی وجود ندارد
 • تکرار کننده وای فای اختیاری
 • هیچ سرویس جریان در اشتراک وجود ندارد
 • برخی از مشکلات (با این حال نادر) با خدمات به مشتری

پیشنهادات فیبر SFR در حال حاضر در حال تبلیغ است. اگر می خواهید از یک پیشنهاد اینترنتی با جریان بسیار سریع و با قیمت جذاب بهره مند شوید ، وقت آن است که از آن استفاده کنید.

راهنمای فیبر SFR ما

چگونه واجد شرایط بودن فیبر SFR خود را آزمایش کنیم ?

قبل از دانستن بررسی های مختلف فیبر SFR ، مهم است بدانید که آیا از قبل واجد شرایط بودن شبکه با سرعت بسیار بالا SFR هستید. این نمی تواند آسانتر باشد: SFR تست واجد شرایط بودن فیبر SFR را در وب سایت خود ارائه می دهد. شما باید شماره تلفن ثابت (01 تا 05) یا آدرس پستی خود را نشان دهید.

SFR سپس به شما می گوید که چه فناوری واجد شرایط هستید ، یعنی FTTH ، FTTLA ، VDSL2+ یا ADSL و همچنین حداکثر جریان نظری. ارائه اینترنت سازگار با خانه شما سپس ظاهر می شود.

برای آزمایش صلاحیت خود روی دکمه زیر کلیک کنید:

آیا شما واجد شرایط فیبر SFR هستید؟ ?

نصب فیبر SFR: راه اندازی چگونه است ?

پس از مشترک شدن در پیشنهاد SFR ، برای نصب جعبه فیبر SFR با شما تماس خواهیم گرفت. اگر شما برای فناوری FTTLA تصمیم گرفته اید ، آسان خواهد بود زیرا در بیشتر موارد ، یک پلاگین کابل در حال حاضر در خانوارهای واجد شرایط وجود دارد.

برای نصب فیبر FTTH ، اگر هیچ سوکت نوری در خانه وجود نداشته باشد ، یک تکنسین باید بیاید و نصب خود را انجام دهد. این عمل می تواند تا 4 ساعت ادامه یابد.

این تکنسین کابل فیبر را از مناطق مشترک ساختمان شما یا از پرونده اتصال نوری واقع در خیابان شما در صورت زندگی در یک خانه ، به خانه خود می کشد. او بهترین پیکربندی ممکن را برای قرار دادن کابل ها در خانه شما انتخاب می کند (که می تواند در زیر چوت پوشانده شود) و یک سوکت نوری نصب می کند.

چگونه اشتراک فیبر SFR خود را خاتمه دهیم ?

در صورت بررسی فیبر فیبر منفی ، یک مصرف کننده ممکن است مجبور شود اشتراک بسیار پر سرعت خود را خاتمه دهد. خاتمه جعبه SFR بسیار ساده و سریع است.

سریعترین روش استفاده از کد ریو و انجام قابلیت حمل خط ثابت شماست. برای انجام این کار ، از خط خود با 3179 تماس بگیرید و کد ریو را دریافت کنید. سپس ، هنگام عضویت در ISP جدید خود ، حفاظت از شماره خود را انتخاب کرده و با این کد ارتباط برقرار کنید. این اپراتور جدید شما است که از خاتمه فیبر SFR پشتیبانی می کند.

فیبر SFR چگونه کار می کند ?

در SFR ، برخلاف سایر اپراتورها ، دو فناوری فیبر نوری جداگانه وجود دارد: FTTH و FTTLA.

کلمه ftth مخفف “فیبر به خانه” است که توسط “فیبر به خانه” به فرانسوی ترجمه می شود. در واقع ، در اینجا ، بین گره اتصال نوری (NRA) و خانه مشتری ، پیوند بین این دو کاملاً فیبر است. کنترل مشترک دارای اتصال فیبر 100 ٪ است.

مزیت فناوری FTTH واضح است: جریان های بسیار بالایی را فراهم می کند. حداکثر 1 گیگابیت بر ثانیه در جریان رو به پایین و 300 مگابیت بر ثانیه در جریان PRU. و باز هم ، پتانسیل فیبر FTTH هنوز هم بسیار مورد سوء استفاده قرار گرفته است (حدود 1 ٪ از ظرفیت های آن !).

کلمه fttla مخفف “فیبر به آخرین تقویت کننده” است ، به معنای واقعی کلمه “فیبر به آخرین تقویت کننده”. به طور واضح ، این بدان معنی است که فیبر برای مشترکین اتفاق نمی افتد اما با آخرین آمپلی فایر ، که به طور کلی در خیابان است متوقف می شود. سپس ، اتصال به خانه با یک کابل کواکسیال انجام می شود.

سؤالات متداول در مورد بررسی فیبر SFR

آیا شما واجد شرایط فیبر SFR هستید؟ ?

برای فهمیدن ، هیچ چیز ساده تر نیست: از تست واجد شرایط بودن در این صفحه و همچنین کارت تعاملی ما استفاده کنید.

SFR با سرعت بسیار بالا چه پیشنهادی دارد ?

SFR Markets 3 جعبه اینترنت با سرعت بسیار بالا. برای کمک به شما در مشاهده واضح تر ، ما جعبه های مختلف فیبر SFR را شناسایی و مقایسه کرده ایم.

برای خواندن نیز:

ثبت نام در خبرنامه Tons of Cableereview

قبل از هر کس دیگری به برنامه های خوب در جعبه های اینترنتی ، بسته های تلفن همراه و اشتراک های جریان هشدار داده شود !

✅ 1 ایمیل در هفته ، بدون هرزنامه !

Fiber SFR Notion 2023: بازده مشتریان در رضایت و آزمایش آنها

فیبر SFR یکی از ارزان ترین بازار از راه دور امروز است. اما مشتریان چه فکر می کنند ? پیشنهادات فیبر مؤثر است ? وعده های سرعت بالا درست هستند ? ما در این مقاله همه چیز را در مورد بررسی مشتری SFR به شما می گوییم.

 • ضروری:
 • SFR ارائه می دهد 3 پیشنهاد با فیبر نوری: پیشنهاد فیبر SFR ، پیشنهاد قدرت فیبر SFR و پیشنهاد حق بیمه فیبر SFR.
 • در بررسی های مثبت SFR در اینترنت قیمت پیشنهادات ، جریان و کارآیی مشاوران و تکنسین های SFR را تبریک می گویم.
 • در بررسی های منفی SFR عمدتا پشیمانی از خرابی های مکرر و یک دوره درگیری بیش از حد طولانی.

بررسی فیبر مثبت SFR چیست ?

SFR میانگین عالی را جمع می کند 4.2/5 در سایت اطلاع رسانی شده (رقم جمع آوری شده در ژوئن 2023). از سایت TrustPilot ، میانگین فقط با کمتر چشمگیر است 1.4/5 (رقم جمع آوری شده در ژوئن 2023). در زیر نکات مثبت را که اغلب توسط مشتریان فیبر SFR ذکر شده است پیدا کنید.

قیمت های مقرون به صرفه و تبلیغات جالب برای مشتریان جدید

SFR فیبر نوری ارائه می دهد از 20.99 €/ماه با پیشنهاد استارت فیبر SFR. اپراتور همچنین به طور مرتب تبلیغاتی مانند پیشنهاد فیبر Netflix را در حال حاضر یا ماه های اشتراک ارائه شده برای سیستم عامل های جریان مانند ارائه می دهد Netflix ، Disney+ و Amazon Prime. این قیمت های پایین و این پیشنهادات تکراری به مشتریان SFR که اغلب از قیمت فیبر SFR خود در نظرات استقبال می کنند ، بسیار جذاب است.

“بازی منصفانه”

من حداقل 5 سال مشتری SFR بودم و به آژیرهای یک پایان تبلیغاتی -از پیشنهاد سال با یک رقیب تسلیم شدم. از آن زمان ، من در دردسر بوده ام ، زیرا این تبلیغ نادرست بود. از طرف دیگر ، SFR برای خاتمه قرارداد من و بازپرداخت سپرده من بازی بسیار منصفانه ای بود. به محض اینکه توانستم ، به SFR Fiber Internet + Mobile باز خواهم گشت. قیمت ها و تبلیغات آنها درست است !

TrustPilot Review منتشر شده در فوریه 2023 JV Boccara را امضا کرد

قیمت جذاب

قیمت جذاب با تعهد 1 ساله. نصب فیبر رایگان است و تجهیزات SFR با WiFi 6 و Decoder TV از کیفیت بهتری برخوردار است. در نهایت ، SFR کمی ارزانتر از رقابت است ، از این رو انتخاب من از راهرو در خانه.

بررسی TrustPilot که در اکتبر 2022 منتشر شد ، جیمی F را امضا کرد

همه چیز ممکن است !

برای مدت طولانی تعداد اعداد و تعداد سابق ، سرانجام به تغییر اپراتور SFR برای فیبر پایان دادم. 3 ماه می گذرد که همه چیز به طرز شگفت انگیزی کار می کند. سریع و ساکت است. مودم با احتیاط است و رمزگذار تلویزیون بسیار ساده اما مؤثر است ! و مهمتر از همه ، قیمت بسته بسیار جذاب است.

نظر TrustPilot منتشر شده در ژوئن 2022 امضا شده Passanger Jean

مشاوران دلپذیر و رویه های ساده

مشتریان SFR نیز مرتباً تبریک می گویند سهولت اشتراک و نصب فیبر. مشاوران و تکنسین های SFR ظاهراً خوشایند و مؤثر هستند و مشتریان خوشحال هستند که پس از اشتراک خود به سرعت از پیشنهاد خود استفاده می کنند.

عالی

پردازنده ساده عالی برای سازماندهی اتصال به اینترنت فیبر نوری ، از جمله قرار ملاقات با تکنسین. من انگلیسی هستم و مهارت های زبانی من به زبان فرانسه بسیار کم است ، اما این روند بسیار خوب فکر شده است و بنابراین بسیار ساده است.

TrustPilot Review منتشر شده در ژوئن 2023 مایکل را امضا کرد

خیلی خوب خرج شده

همه چیز خیلی خوب پیش رفت. مشاور دلپذیر و واضح ، که وقت خود را برای توضیح امکانات مختلف برای تغییر تلفن ، بسته بندی و کمک به من در رفتن از ADSL به فیبر توضیح داد. با تشکر.

TrustPilot Review منتشر شده در ژوئن 2023 Alain B را امضا کرد

چیزی برای گفتن نیست

تحویل سریع ، نصب آسان و غیره. اطلاعات مدتها قبل از رسیدن تجهیزات منتقل شد. جعبه طراحی خوبی دارد. بدون جعبه ورودی فیبر ، مستقیماً به جعبه وصل شده است. عالی بود !

بررسی TrustPilot که در ژانویه 2023 منتشر شد ، پاتریس را امضا کرد

توجه فیبر SFR: یک اتصال کارآمد و سریع

سرانجام ، صحبت کردن در مورد بررسی فیبر SFR بدون ذکر لبه های پیشنهادات دشوار است. بسیاری از مشتریان از آن استفاده می کنند جریان های بسیار بالا و آنها در نظرات خود که در اینترنت منتشر شده اند استقبال می کنند. SFR با پیشنهاد استارت و پیشنهادات استارت و در ثانیه 500 مگابیت در ثانیه قول می دهد حداکثر 8 گیگابایت در ثانیه در جریان رو به پایین با پیشنهاد حق بیمه ، بالاترین جریان ارائه شده توسط یک اپراتور فیبر نوری امروز.

فوق العاده سریع

من یک مشکل اتصال داشتم (. ) آنها همه کارها را برای حل مشکل در اسرع وقت انجام دادند و من اکنون یک اتصال فوق العاده سریع (فیبر) دارم.

TrustPilot Review منتشر شده در نوامبر 2022 Chadeau را امضا کرد

فیبر SFR

من از SFR راضی هستم. پیشنهادات صحیح و جذاب است و وقتی با خدمات به مشتری تماس می گیرم ، آنها با حسن نیت ارائه می دهند و با کارایی به من پاسخ می دهند. به طور کلی ، به مدت 3 سال که من مشتری بوده ام ، هرگز مجبور نشده ام از جریان فیبر خود شکایت کنم که عالی است (. ).

TrustPilot Review منتشر شده در فوریه 2022 به امضاء Philippe R جریان فوق العاده در حومه شهر

ما در حومه شهر زندگی می کنیم و 6 مگابایت در ثانیه در بدهی با رایگان داشتیم. (. ) گیمرهای بزرگ در شبکه ها ، ما شیرجه را گرفتیم و جعبه فیبر SFR را گرفتیم. تکنسین با نصب حرفه ای بسیار سریع ، سریع و کارآمد بود. جریان 900 مگابایت در ثانیه است ، عالی است ! (. )

بررسی TrustPilot که در ژانویه 2021 منتشر شد ، جسیکا T را امضا کرد

بررسی فیبر SFR منفی چیست؟ ?

از سایت نظر تأیید شده ، SFR جمع می کند 14.1 ٪ نظر منفی و 7.1 ٪ نظر مختلط. در TrustPilot ، کلین های واقعاً ناراضی هستند 92 ٪. اگر این ارقام ممکن است زیاد به نظر برسد ، به ویژه درصد در مورد TrustPilot ، نظرات منفی برانگیخته می شود اغلب همان عناصر. در زیر رایج ترین بررسی فیبر منفی پیدا کنید.

دوره های نامزدی بیش از حد طولانی

از میان منظم ترین انتقادات مربوط به پیشنهادات فیبر SFR ، ما توجه می کنیم دوره های تعهد بیش از حد طولانی به نظر می رسد توسط بسیاری از مشتریان. پیشنهادات فیبر SFR در واقع در دسترس است 12 ماه نامزدی و اگر در یک پیشنهاد با یک تلویزیون هوشمند یا با PS5 مشترک شوید ، این دوره تعهد می تواند تا 24 ماه طول بکشد.

مشکل ثابت و تلفن همراه

اجرای پیشنهاد من در فوریه 2023 و من دیگر تعداد “حوادث” را حساب نمی کنم. راه حل های پیشنهادی برای حل مسئله بین مشاوران متناقض است. تعهد جعبه من یک ساله است و به همین دلیل من با SFR “زندانی” شده ام ، زیرا در این مرحله از این امر گران قیمت است.

TrustPilot Review منتشر شده در ژوئن 2023 D Wiedemann را امضا کرد مهار 24 ماهه

در انتظار بسته بندی ، اما تاکنون همه چیز عالی است. من هنوز 12 ماه و نه 24 ماه را ترجیح می دادم.

بررسی تأیید شده منتشر شده در ژوئن 2023 پاسکال b را امضا کرد

بررسی فیبر SFR: تجهیزات و مشکلات شبکه

اکثر مشتریانی که اعلامیه فیبر فیبر منفی را منتشر می کنند ، تجهیزات یا مشکل شبکه و عدم توانایی خدمات به مشتری در حل مشکل آن. با توجه به این عقاید ، فیبر SFR در همه جا در فرانسه کار نمی کند و خرابی ها می تواند بسیار باشد.

در SFR گذراند.

با فیبر با SFR گذشت ، من 6 ماه با آنها جنگیدم قبل از اینکه سرانجام نقض قرارداد را بدون هیچ هزینه ای بدست آوردم. هرگز به درستی کار نکرد (ظاهراً مشکلی در شبکه). با این حال ، از آنجا که من در نارنجی بوده ام ، همه چیز کار کرده است ! بین مشاورانی که دانش فنی و وعده های دروغین ندارند ، وقت خود را تلف نمی کنید.

TrustPilot Review منتشر شده در ژوئن 2023 MEENFIL را امضا کرد ما می آییم تا عبور کنیم.

ما بعد از ADSL به تازگی به فیبر تغییر داده ایم ، 4 روز دیگر کار نمی کند. اینترنت بیشتر ، تلویزیون بیشتر و بعد از ده ها تماس در 1023 طی چند روز و هیچ چیز تغییر نمی کند. خدمات مشتری بی کفایت ، ما از یک سرویس به سرویس دیگر می رویم. در SFR حرفه ای نیست.

TrustPilot Review منتشر شده در ژوئن 2023 امضا شده Phillipe L شکست فیبر SFR

شکست فیبر SFR تقریباً 3 هفته. با داشتن تلفن آنها ، آنها قول 100 گیگابایت ژست تجاری را می دهند که هرگز نخواهید داشت. علاوه بر این ، از طریق تلفن ، آنها شما را به عنوان دروغگو می گذرانند و می گویند که این شکست فقط یک هفته در آنجا بوده است. با این حال ، این یک دپارتمان است و بسیاری از افراد تحت تأثیر قرار می گیرند. (. )

TrustPilot Review منتشر شده در ژوئن 2023 جمجمه CED را امضا کرد

بر روی آنها بررسی های فیبر SFR را انجام می دهد ?

SFR ارائه می دهد 3 پیشنهاد جعبه که از طریق فیبر نوری کار می کند. اینها همه است پیشنهادات بازی سه گانه, یعنی آنها شامل خدمات اینترنتی ، خدمات تلفنی ثابت و کانال های تلویزیونی هستند. همه آنها در دسترس هستند 12 ماه نامزدی. هرچه این پیشنهاد عالی تر باشد ، گران تر است ، خدمات بیشتری نیز وجود دارد. با جزئیات پیدا کنید قیمت ها و خدمات شامل برای هر پیشنهاد زیر.

توجه فیبر SFR: مشاوره و آزمون تخصصی ما

آیا می توانیم به بررسی فیبر SFR که در اینترنت منتشر شده است اعتماد کنیم ?

او هست اعتماد به 100 ٪ به نظرات منتشر شده در اینترنت دشوار است قبل از ارائه پیشنهاد ، به دلایل مختلف. در مرحله اول ، مهم است که میانگین رضایت ، اغلب پایین ، اپراتورها در اینترنت را در چشم انداز قرار دهید. مشتریان نارضایتی در واقع بسیار بیشتر از مشتری های رضایت بخش ، که عموماً از لذت بردن از پیشنهاد خود راضی هستند بدون اینکه آن را در وب بدانند ، در اینترنت می روند و در اینترنت منتشر می کنند.

به همین دلیل SFR خوب دارد میانگین بهتر در سایت تأیید شده بازدید این در مورد TrustPilot است ، زیرا سایت تأیید شده Avis برای همه مشتریان SFR ایمیل ارسال می کند تا از آنها بخواهد که نظر خود را در اینترنت ارائه دهند. مشتریان راضی نیز هستند درخواست و میانگین متوسط ​​رضایت در نهایت احتمالاً بهتر از واقعیت است از TrustPilot.

همچنین ، هر موقعیتی مخصوص هر مشتری است ، به خصوص در مورد آن مشکل عدم موفقیت شبکه یا شبکه. در بعضی از مناطق ، فیبر SFR بسیار خوب کار خواهد کرد و در برخی دیگر ، کند و ناپایدار خواهد بود. همه چیز به وضعیت شما بستگی دارد و بسیاری از عناصر که بر روی آنها و نه SFR نمی توانند به عنوان مثال زیرساخت های نزدیک به شما عمل کنند.

بنابراین نظرات اینترنتی برای داشتن ایده رضایت مشتری عملی است ، اما شما نباید به آن اعتماد کنید و بدانید قرار دادن چشم انداز نظرات خوب و بد.

Fiber SFR در مواجهه با رقابت: نظر متخصص ما

در سایت TrustPilot ، SFR فقط رضایت متوسط ​​را جمع می کند 1.4/5. اگر به نظر بسیار کم است ، لازم به ذکر است که نارنجی به طور متوسط ​​دارد 1.2/5, Bouygues de 1.2/5 و آزاد 2/5 (ارقام جمع آوری شده در ژوئن 2023). بنابراین SFR در قرار می گیرد مقام دوم.

در واقع ، SFR اپراتوری است که از نظر ما ارائه می دهد گزارش قیمت بهترین کیفیت با پیشنهادات فیبر آن. پیشنهاد استارت فیبر SFR در واقع از دسترس است 20.99 €/ماه به مدت 12 ماه ، 34.99 €/ماه. در رقابت ، ارزانترین پیشنهادات فیبر عبارتند از:

 • 19.99 €/ماه به مدت 1 سال ، سپس 44.99 €/ماه در رایگان با انقلاب Freebox.
 • 24.99 €/ماه به مدت 1 سال ، سپس 42.99 €/ماه در نارنجی با Fiber LiveBox.
 • 26.99 €/ماه برای 1 سال ، سپس 41.99 €/ماه در از راه دور Bouygues با bbox باید.

فراتر از قیمت ها ، Fiber SFR نیز خدمات بسیار جالبی ارائه می دهد. SFR به لطف جریان خود از رقابت جدا می شود. با پیشنهاد حق بیمه فیبر SFR ، واقعاً می توانید از آن بهره مند شویدسرعت نزولی تا 8 گیگابایت در ثانیه. فقط رایگان با پیشنهاد دلتا Freebox خود سرعت نزولی مشابه را ارائه می دهد. این با این حال گرانتر از پیشنهاد حق بیمه فیبر SFR است و مبلغ کمتری را ارائه می دهد.

در پایان ، پیشنهادات فیبر SFR به نظر ما می رسد پیشنهادات بسیار خوبی اینترنت. آنها کامل ، متنوع و آسان برای استفاده هستند.

نحوه اشتراک در یک پیشنهاد فیبر در SFR ?

قبل از ارائه پیشنهاد SFR ، باید واجد شرایط بودن فیبر نوری SFR خود را آزمایش کنید. برای این کار می توانید به وب سایت اپراتور بروید یا آن را از طریق تلفن آزمایش کنید.

اگر واجد شرایط هستید ، می توانید با تهیه نسخه از وب سایت SFR یا از طریق خدمات مشتری آن از طریق تلفن تهیه کنید 1023.

هنگام عضویت ، باید مصرف کنید جلسه ای با یک تکنسین SFR. در روز قرار ملاقات ، تکنسین تجهیزات SFR خود را برای شما به ارمغان می آورد و اسکان خود را به فیبر نوری SFR متصل می کند. پس از گذشت قرار ملاقات ، می توانید از پیشنهاد فیبر SFR خود استفاده کنید.

به روز شده در 06/27/2023

نیاز به مقایسه بسته های اینترنتی دارد ?

SFR Box Premium: آزمون و نظر ما

از میان سه جعبه اینترنت SFR ، پیشنهاد حق بیمه بالاترین پایان است ، به ویژه با یک جریان فیبر استثنایی ، آخرین استاندارد Wi-Fi و تجربه تلویزیونی شدیدتر از همیشه.

نتایج آزمایش حق بیمه جعبه SFR ما

فواید

 • 8 تلویزیون رمزگشایی جعبه تلویزیون
 • Wi-Fi 6 و تمرین شامل
 • بلندگو متصل
 • Netflix یا Amazon Prime Video به مدت 9 ماه گنجانده شده است

معایب

 • قیمت آن سال دوم است
 • دیگر کانال های تلویزیونی در مقایسه با جعبه برق وجود ندارد

یک تکرار کننده Wi-Fi گنجانده شده است

 • فیبر 8 گیگابایت در ثانیه
 • کانال های تلویزیون
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 46.99 یورو.

یک تکرار کننده Wi-Fi گنجانده شده است

 • فیبر 8 گیگابایت در ثانیه
 • کانال های تلویزیون
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 46.99 یورو.

پیشنهاد SFR Premium همانطور که از نام آن پیشنهاد می کند پیشنهاد اینترنت SFR Premium Internet است. از نظر اینترنت ، Wi-Fi یا حتی مواد ، شامل خدمات برنامه اول است, قادر به برآورده کردن بیشترین کاربران اینترنت. فقط نقطه ضعف: سرویس تلویزیونی. این دسته تلویزیونی نیست که کافی نیست بلکه عدم وجود یک سرویس SVOD موجود در این پیشنهاد است که باید مورد بررسی قرار گیرد ، به جز زمانی.

جعبه SFR 8x برای تقویت L

�� جعبه حق بیمه SFR: جریان فیبر که می تواند به قله ها برسد

در این بخش از اعلامیه حق بیمه SFR ، مجلل بیشترین پیشنهاد سه اینترنت از SFR ، ما سرعت ، عملکرد اتصال اینترنت و همچنین ویژگی های Wi-Fi را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. بنابراین ، از نظر اینترنت ، اشتراک SFR حق بیمه چیست ?

بهترین جریان فیبر با جعبه SFR 8x

جریان نقطه قدرتمندی از پیشنهاد حق بیمه SFR است که از نظر سرعت به یک سرعت بی نظیر می رسد. در واقع ، چندین میلیون نفر متصل به فیبر SFR واجد شرایط فناوری XGS-PON هستند. واجد شرایط بودن به آنها اجازه می دهد در فیبر به 8 گیگابایت در ثانیه بروید, با تشکر از جعبه SFR 8x. این حداکثر است که امروزه امکان پذیر است.

و برای افرادی که به فیبر SFR متصل هستند اما واجد شرایط فناوری XGS-PON نیستند ? جریان فیبر (فقط) 2 گیگابایت در ثانیه به اشتراک گذاشته شده است. که هنوز خیلی خوب است. زیرا ، اجازه دهید ما 2 گیگابایت در ثانیه را مشخص کنیم ، این حداکثر جریان فیبر در بسیاری از ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت است. در مورد مقدار مقدار با فیبر SFR ، برای همه مشتریان ممتاز 1 گیگابایت در ثانیه است. باز هم ، هیچ اپراتور دیگری بهتر نیست. شما فهمیدید ، با پیشنهاد حق بیمه SFR ، پنجم فیبر.

اگر هنوز واجد شرایط دریافت فیبر SFR نیستید ، باید با فناوری ADSL به قدرت SFR برگردید. در صورت واجد شرایط بودن برای VDSL ، شما در ADSL و حداکثر 95 مگابایت در ثانیه حداکثر 20 مگابایت در ثانیه و حداکثر 95 مگابایت در ثانیه خواهید داشت. یا همان اتصال به سایر اپراتورها سرعت می یابد. در واقع ، با فن آوری های XDSL ، تمام جعبه های اینترنتی دارای جریان نظری یکسان هستند. اگر نظر ما را می خواهید: پیشنهاد حق بیمه SFR در ADSL جالب نیست زیرا این به معنای پیدا کردن خود از نقطه اصلی اصلی خود است.

جعبه اینترنتی Wi-Fi 6

از نظر Wi-Fi ، پیشنهاد اینترنت پریمیوم SFR همچنین سطح بسیار جالبی از عملکرد را نشان می دهد و مشترکان را در بعد بی سیم دیگر تغییر می دهد. در واقع ، با بالاترین جعبه های SFR ، مشترکان دارای مودم سازگار با استاندارد Wi-Fi 6 هستند. استانداردی که یک تجربه روانتر و سریعتر را ارائه می دهد ، شبکه بی سیم هوشمند و فوق العاده عملکرد. باهوش ، اول از همه. زیرا ، به لطف Wi-Fi Smart ، سیگنال Wi-Fi با توجه به کاربردهای شما ، هر کجا که در خانه باشید ، هوشمندانه توزیع و تقویت می شود.

پس از آن ، به دلیل قدرت Wi-Fi 6 به استفاده و اتصال چندین دستگاه به طور همزمان و با تمام توان اجازه می دهد. و برای داشتن پوشش گسترده در Wi-Fi ، SFR نیز ارائه می دهد یک تکرار کننده Wi-Fi 6 هوشمند.

با استفاده از کادر حق بیمه SFR ، بنابراین به بهترین سرعت از جمله Wi-Fi دسترسی دارید.

اینترنت با SFR تضمین شده است

مشترکان اینترنت SFR از اینترنت تضمین شده بهره مند می شوند. خدماتی که به آنها امکان می دهد در هر زمان و در هر زمان ، به محض مشترک شدن ، در صورت وقوع حرکت و همچنین در صورت خرابی ، یک اتصال اینترنتی نامحدود داشته باشند ، به لطف Flashbox ZTE 4G ،+. امتیاز مشترکان حق بیمه SFR ، آنها در صورت پرداخت هزینه های دیگر از این سرویس به صورت رایگان بهره مند می شوند.

پیشنهاد SFR Premium شما را اغوا می کند ، اما شما نمی دانید که واجد شرایط بودن فیبر XGS-PON یا حتی در دبی بالاترین هستید ? بهترین راه برای دانستن آن انجام یک تست واجد شرایط بودن است.

�� SFR Box Premium: یکی از کامل ترین پیشنهاد تلویزیون

با پیشنهاد حق بیمه SFR ، مشترکین از دسته گل TV SFR استفاده می کنند. در کل ، بنابراین, 200 کانال تلویزیونی و خدمات, هنگامی که بیشتر پیشنهادات اینترنتی دیگر شامل 140 یا 180 است. با اشتراک SFR Premium ، مشتریان SFR Box یکی از کامل ترین دسته های تلویزیونی را دارند. فقط ، نزولی کوچک ، دقیقاً همان چیزی است که با پیشنهاد SFR Power ارائه می شود. بین دو جعبه ، بنابراین ، از نظر دسته ای از تلویزیون افزایش نمی یابد و کمی پشیمان است.

نیمی از قیمت RMC Sport

با داشتن بیشترین پیشنهادات اینترنتی اینترنتی ، سرویس تلویزیونی اغلب فرصتی برای اپراتورها است که با ارائه به عنوان مثال اشتراک در یک یا حتی چندین سرویس SVOD ، از این رقابت ها جدا شوند. با اشتراک SFR Premium ، هیچ یک از اینها. و ، یک بار دیگر ، تأسف آور است. مشترکان اینترنت SFR این امتیاز را دارند: آنها تنها کسانی هستند که به طور مستقیم به RMC Sport در تلویزیون خود دسترسی دارند ، وقتی همه دیگران باید از نسخه جریان راضی باشند.

به یاد داشته باشیم ، با کانال های RMC Sport ، شما به عنوان مثال دسترسی به بهترین فوتبال ، به ویژه جام های اروپا ، از لیگ قهرمانان اروپا ، بلکه لیگ برتر نیز شروع می کنید. و علاوه بر این ، برای مشتریان اینترنتی SFR, RMC Sport فقط 9 یورو در ماه است به جای 19 € در ماه. ما موافق هستیم ، این جایزه جالب است ، اما فقط برای علاقه مندان به فوتبال.

نقشه خوب : اگر معمولاً ، SFR شامل سرویس های پخش در جعبه حق بیمه خود نیست ، ما تعجب خوبی داریم که یک سری محدود را با آن کشف کنیم Netflix یا Amazon Prime Video به مدت 9 ماه گنجانده شده است در پیشنهاد اپراتور High -end.

ویژگی های تلویزیون: دو دستیار صوتی یکپارچه

اگر تصمیم دارید در پیشنهاد حق بیمه SFR مشترک شوید ، به ویژگی های اصلی تلویزیون دسترسی خواهید داشت ، یعنی:

 • بازپخش
 • ضبط همزمان
 • هارد دیجیتال با 100 ساعت ضبط

اما ، علاوه بر این ، شما نیز به آن دسترسی خواهید داشت دستیاران صوتی OK SFR و Amazon Alexa. سرانجام ، مشتریان SFR Premium همچنین می توانند از Multi-TV بهره مند شوند ، رمزگذار تلویزیون دوم. اما ، دوباره با SFR ، 3 یورو در ماه اختیاری است.

یک چیز برای دانستن در مورد پیشنهاد اینترنت حق بیمه SFR باقی مانده است: این است با یک تلویزیون هوشمند یا یک پروژکتور ویدیویی موجود است. این بدان معناست که می توان یکی از دو تجهیزات خود را با قیمت هایی که برای خرید هزینه دارد داشته باشید. در عوض ، قیمت جعبه شما و 10 یورو گران تر است و شما 24 ماهه پرداخت ماهانه 8 یورو در ماه دارید. با این وجود ، این به شما امکان می دهد پرداخت یک تلویزیون متصل (سامسونگ ، هیش) یا یک پروژکتور ویدیویی (سامسونگ) و حتی برای صرفه جویی در هزینه را گسترش دهید. یک برنامه خوب ، بنابراین.

�� تلفن: تقریباً بی پایان امکانات با پیشنهاد حق بیمه SFR

مانند همه جعبه های اینترنتی ، پیشنهاد SFR Premium شامل یک سرویس تلفنی با تماس های نامحدود به ثابت در سرزمین اصلی فرانسه و همچنین اروپا ، DOM و صد مقصد دیگر در خارج از کشور است. مانند همه جعبه های اینترنتی پریمیوم ، جعبه اینترنت SFR بالا همچنین شامل تماس با موبایل در سرزمین اصلی فرانسه و دام دام است. اما ، و این نادر است ، همچنین شامل تماس با موبایل در اروپا است. از نظر تلفنی ، بنابراین ، اشتراک SFR Premimimum یکی از بهترین مواردی است که.

�� آخرین تجهیزات با جعبه SFR 8

پیشنهاد اینترنت بالا ، تجهیزات بالا ، لزوماً. با پیشنهاد جعبه حق بیمه ، مشترکان از آخرین تجهیزات SFR نسل منطقی بهره مند می شوند. تجهیزاتی که به مشترکین اجازه می دهد تجربه تقریبا بی نظیری در اینترنت داشته باشند بلکه تلویزیون نیز دارند.

با استفاده از مودم SFR Box 8 (جعبه 8X) ، مشتریان اینترنتی SFR نه تنها می توانند از جریان فیبر تا 8 گیگابایت در ثانیه بهره مند شوند ، بلکه یک Wi-Fi سه بار کارآمدتر نیز می توانند. چون هست سازگار با آخرین استاندارد Wi-Fi 6, با تمام مزایایی که در بالا به نمایش گذاشتیم.

مودم جدید SFR 8x

از نظر تلویزیون ، همین است. رمزگذار جعبه 8 تلویزیون با یک تصویر و صدایی که شایسته یک اتاق سینما است ، به مشترکان اضافه شده اضافه شده است. رمزگذار تلویزیون پیشنهاد حق بیمه SFR در واقع است 4K HDR سازگار ، بلکه با Dolby Vision و Dolby Atmos Technologies. همچنین یک بلندگو یکپارچه دارد و برای صدر همه آن ، اجازه دهید به یاد داشته باشیم ، مجهز به آن است دستیاران صوتی OK SFR و Amazon Alexa. فقط پشیمانی: برخلاف رمزگشایی تلویزیون Connect ، 8 تلویزیون رمزگذار جعبه تلویزیون سازگار نیست.

رمزگذار تلویزیون جدید با L

�� قبل از عضویت در SFR Box Premium چه چیزی را بدانید

وقتی در یک جعبه اینترنت مشترک می شوید ، باید به قیمت و خدماتی که در اشتراک گنجانده شده است توجه کنید. اما نه تنها. در همه اپراتورها ، در واقع ، هزینه های اضافی و/یا مراقبت از طرف اپراتور شما نیز از هزینه های خاص وجود دارد. شناختن آنها خوب است. زیرا ، آنها می توانند بر انتخاب یک جعبه اینترنت تأثیر بگذارند تا دیگری. و ، SFR از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین در اینجا چیزی است که در انتظار مشترکین حق بیمه SFR است:

 • هزینه های تنظیم: 49 یورو
 • هزینه های بسته شدن خدمات: 49 یورو
 • بازپرداخت هزینه خاتمه اپراتور سابق: تا 100 یورو

قیمت پیشنهاد حق بیمه SFR چقدر است ?

یک تکرار کننده Wi-Fi گنجانده شده است