برای جعبه یا تلفن همراه خود ، نحوه اشتراک در اشتراک فیبر SFR در سال 2023 در یک پیشنهاد SFR مشترک شوید?

نحوه اشتراک در اشتراک فیبر SFR در سال 2023

اگر قبلاً هستید مشتری SFR اما شما می خواهید تغییر دهید یا توسعه دهید اشتراک فیبر SFR, با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید 1023. این شماره است اختصاص داده شده به مشترکان SFR برای کلیه سؤالات مربوط به مدیریت قرارداد آنها.

نحوه اشتراک در یک پیشنهاد موبایل SFR یا اینترنت ?

شما می خواهید یک بسته موبایل یا اشتراک اینترنتی با SFR را بیرون بیاورید ? تمام توصیه های ما را برای تهیه یک پیشنهاد در اینترنت ، از طریق تلفن یا فروشگاه ها پیدا کنید.

کانال های مختلفی برای عضویت در یک پیشنهاد SFR وجود دارد. همه مزایا و معایب خود را دارند. عبور از اینترنت به شما امکان می دهد از قیمت های خاص در تلفن های خاص بهره مند شوید اما امکان امتحان کردن آنها را مانند فروشگاه نمی گذارد. اینترنت ، تلفن یا فروشگاه: همه اینها به سطح پشتیبانی شما می خواهید از آن استفاده کنید.

توصیه نهایی قبل از ادامه خواندن: به یاد داشته باشید اگر می خواهید شماره تلفن قدیمی خود را با عضویت در یک بسته موبایل جدید با SFR ، شماره تلفن قدیمی خود را بازیابی کنید.

یک برنامه تلفن همراه SFR را در اینترنت مشترک کنید

برای عضویت در یک بسته موبایل در SFR از طریق اینترنت ، به وب سایت اپراتور در بخش “بسته های موبایل” بروید. بسته ای را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد و در صورت نیاز ، تلفن را از طریق ارائه شده انتخاب کنید. سپس می توانید گزینه های پرداخت شده را به بسته خود اضافه کنید. برای اعتبارسنجی سفارش خود ، فقط باید یک حساب مشتری ایجاد کنید و فقط یک یورو بپردازید.

اگر نیاز به دریافت اطلاعات در طی مراحل اشتراک آنلاین دارید ، از درخواست کمک یک مشاور از طریق سرویس CAT دریغ نکنید. مشاوران از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر در اختیار شما هستند.

یک برنامه موبایل SFR را در فروشگاه مشترک کنید

عضویت در بسته موبایل SFR در فروشگاه گزینه جالب است ، به خصوص اگر به تلفن همراه احتیاج دارید. شما قادر خواهید بود برای انتخاب دستگاهی که مناسب شما باشد ، مدل های قرار گرفتن در معرض را بر عهده بگیرید. شما همچنین می توانید سرگرمی های خود را به یک مشاور گوشت بپرسید.

برای یافتن اطلاعات تماس ، آدرس و ساعات کار نزدیک فروشگاه به شما ، به وب سایت SFR در بخش “بوتیک ها” بروید. آدرس یا محل کار خود را وارد کنید و در یک لیست روی لیست فروشگاه های SFR واقع در نزدیکی پیدا کنید.

از طریق تلفن با Jechange

برای عضویت در یک برنامه تلفن همراه SFR از طریق تلفن ، می توانید با یک مشاور Jechange تماس بگیرید. در پایان خط ، یک متخصص به تمام سوالات شما پاسخ می دهد و به شما کمک می کند تا پیشنهادی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد. می توانید بلافاصله یک بسته موبایل با او مشترک شوید. اگر از بدهی مستقیم خودداری می کنید ، قبل از برقراری تماس خود یک دنده را فراموش نکنید تا بتوانید در زمان اشتراک صرفه جویی کنید.

به کمک اشتراک نیاز دارید

شما به دنبال یک برنامه موبایل هستید ?

نحوه اشتراک در اشتراک فیبر SFR در سال 2023 ?

شما قصد دارید به فیبر SFR بروید و می خواهید مراحل استفاده از اشتراک در اپراتور را بدانید ? عضویت در اشتراک فیبر SFR رویکردی است که هیچ مشکلی ندارد. چندین کانال ارتباطی در اختیار شما است تا بتوانید در اسرع وقت در اینترنت بسیار پر سرعت SFR مشترک شوید. ما در این راهنما نحوه اشتراک در جعبه فیبر SFR توضیح می دهیم.

وسیله ای برای بیرون کشیدن یک جعبه فیبر در SFR چیست ?

خدمات مشتری SFR

SFR این مزیت را دارد که حضور داشته باشید همه کانال های ارتباطی برای تماس با یک اپراتور در طول اشتراک مفید است. آن دارد یک خدمات مشتری از طریق تلفن در دسترس است, از سایت اینترنتی استفاده آسان و بسیاری از مغازه ها در سراسر کشور. مشتریان آینده SFR امکان دارند به راحتی مشترک شوید یک پیشنهاد فیبر SFR از وسیله ای که مناسب آنها است.

برای اشتراک یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد جعبه های فیبر SFR ، می توانید با یک مشاور تماس بگیرید در 01 82 88 36 55 به منظور هدایت در تلاش های خود.

اشتراک فیبر SFR را در اینترنت مشترک کنید

SFR ارائه می دهد اشتراک جعبه از آنجا که وب سایت https: // www.SFR.خط . برای مراحل آنلاین شما ، SFR طراحی کرده است سایت ارگونومیک و عملی به منظور تسهیل در جستجوی اطلاعات و فرایند اشتراک. برای عضویت در جعبه فیبر SFR ، به سادگی خود را دنبال کنید مراحل زیر تا نهایی شدن سفارش شما:

  1. یک بار در وب سایت SFR ، روی کلیک کنید “جعبه های جعبه” در نوار منو.
  2. انتخاب a فیبر از میان 3 جعبه ارائه شده با کلیک بر روی “واجد شرایط بودن من”. سپس برای بررسی خود باید آدرس پستی خود را وارد کنید واجد شرایط بودن فیبر SFR.
  3. پس می توانید “به سبد خرید اضافه کنید” پیشنهاد انتخاب شما.
  4. قبل از اعتبارسنجی سبد خود ، این امکان را دارید گزینه ها را انتخاب کنید برای تکمیل اشتراک خود.
  5. سپس روی کلیک کنید “مرحله بعدی را بردارید”.
  6. تمام کاری که شما باید انجام دهید کامل است اطلاعات شخصی شما وت به اولین آیین نامه ادامه دهید به منظور تأیید اشتراک جدید خود.

هنگام عضویت در جعبه فیبر SFR به صورت آنلاین بروید ، می توانید استفاده کنید برای نصب فیبر SFR بروید در محل اقامت شما از وب سایت اپراتور. در صورت اتصال به فیبر ، برای مداخله یک تکنسین لازم نیست. پس می توانید خودتان جعبه SFR خود را نصب و پیکربندی کنید با دنبال کردن راهنماهای نصب صادر شده توسط SFR.

اشتراک SFR: از طریق تلفن با SFR تماس بگیرید

شما ترجیح می دهید مستقیم با یک مشاور صحبت کنید ? شما در مورد اشتراک فیبر SFR سؤالی دارید ?

اپراتور برای شما فراهم می کند شماره خاص تا همه خود را بسازد روش اشتراک. با آن تماس بگیرید سرویس فروش SFR در 1099 (قیمت ارتباط محلی) ، 7 روز در هفته از 9 صبح تا 10 بعد از ظهر ، و یک مشاور شما را در مورد پیشنهادات فیبر موجود ، قیمت ها و تبلیغات فعلی به شما اطلاع می دهد.

برای جلوگیری از انتظارات طولانی در تلفن ، سعی کنید در طول هفته با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید صبح یا بعد از ظهر.

آیا شما یک حرفه ای هستید ? تمام اطلاعات را برای عضویت در یک پیشنهاد فیبر در صفحه فیبر SFR Pro پیدا کنید.

اگر قبلاً هستید مشتری SFR اما شما می خواهید تغییر دهید یا توسعه دهید اشتراک فیبر SFR, با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید 1023. این شماره است اختصاص داده شده به مشترکان SFR برای کلیه سؤالات مربوط به مدیریت قرارداد آنها.

☎ یک پیشنهاد فیبر SFR را از طریق تلفن مشترک کنید

☎ یک پیشنهاد فیبر SFR را از طریق تلفن مشترک کنید 01 82 88 36 55

یک جعبه SFR را در فروشگاه ها مشترک کنید

فروشگاه SFR

در تمایل به تبدیل شدن عملگر مجاورت, SFR کمتر از 800 فروشگاه از طریق فرانسه تا حد امکان برای مشتریان خود نزدیک باشد. بنابراین یک شرط ایمن وجود دارد که یک فروشگاه SFR در آن واقع شده است نه چندان دور از خانه شما.

اگر ترجیح می دهید تماس مستقیم با یک نماینده تجاری, ما از شما دعوت می کنیم به فروشگاه بروید ، به خصوص که می توانید با جعبه خود بروید بدون انتظار برای زمان تحویل.

فروشگاه نزدیک به شما چیست ? در بخش به وب سایت SFR مراجعه کنید “بوتیک ها” سپس به خود اطلاع دهید شهر و شما کد پستی. سپس می توانید نزدیکترین مغازه ها را پیدا کنید نقشه تعاملی SFR.

اگر سفارش خود را در فروشگاه SFR تحویل دهید در وب سایت SFR, می توانید جعبه فیبر خود را در فروشگاه حذف کنید 2 ساعت پس از اعتبار اشتراک خود.

SFR مشتری جدید: اشتراک فیبر SFR چه چیزی را انتخاب می کند ?

مزایای ارائه فیبر SFR برای مشتری جدید

وقتی تو یک پیشنهاد فیبر SFR را به عنوان مشتری جدید مشترک کنید, شما از آن بهره مند می شوید چندین مزیت.

برای همه اشتراک جدید از جعبه فیبر ، SFR شما را می سازد در هر ماه 14.99 یورو پس انداز کنید در قرارداد شما در طول سال اول اشتراک. بیش از یک سال کامل ، این نمایانگر یک است صرفه جویی در 168 € برای جعبه استارت فیبر.

و SFR از آنجا که اپراتور به طور مرتب ارائه می دهد متوقف نمی شود تبلیغات در ماههای اول اشتراک به یک سرویس جدید یا گزینه جعبه جدید.

این به ویژه در این مورد است خدمات تلویزیونی. در 05/26/2023 ، سه سیستم عامل بزرگ جریان, نتفلیکس ، آمازون نخست و دیزنی+, هستند در 6 ماه اول ارائه شده است اشتراک برای هر اشتراک یک جعبه فیبر برق و در طول 9 ماه برای خرید جعبه فیبر Premium SFR.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات SFR که می توانید از اشتراک جعبه SFR خود بهره مند شوید ، با آن تماس بگیرید:

اشتراک فیبر SFR با جزئیات

بازارهای SFR سه محدوده جعبه فیبر از جانب 20.99 €/ماه. بسته به بودجه و نیازهای شما از نظر خدمات تلویزیونی, تلفن وت اینترنت, شما بین جعبه فیبر استارت ، جعبه فیبر برق یا جعبه فیبر پریمیوم انتخاب خواهید کرد.

فیبر نوری و THD SFR است فقط اپراتور برای ارائه فناوری فیبر کواکسیال fttla (یا THD) به عنوان جایگزینی برای فیبر نوری ftth. بنابراین ، اگر واجد شرایط دریافت فیبر FTTH نیستید ، هنوز هم می توانید از شبکه فیبر استفاده کنید. ارائه فیبر و THD ارائه می دهد همان خدمات با همان قیمت ها. با این حال ، THD هزینه ای به اندازه فیبر نوری ارائه نمی دهد.

به همین دلیل قبل از عضویت در اشتراک SFR ، ابتدا باید واجد شرایط بودن فیبر SFR از محل اقامت شما. شما می توانید این تست را انجام دهید از وب سایت اپراتور یا شماره زیر را تشکیل دهید. یک مشاور SFR قادر خواهد بود صلاحیت فیبر خود را در چند ثانیه بررسی کنید و خود را به سمت پیشنهادهای مربوطه هدایت کنید:

تمام جزئیات را پیدا کنید فیبر و جعبه THD از SFR پیشنهادات در جدول زیر: