بررسی فیبر SFR 2023: مشتریان چه فکر می کنند?, جعبه استارت SFR: پیشنهاد استارت ADSL SFR / THD Starter چیست؟? |

جعبه استارت SFR: پیشنهاد استارت ADSL SFR / THD Starter چیست؟

دسته تلویزیونی که می توانید از آن بهره مند شوید بستگی به پیشنهاد شما واجد شرایط دارد.

بررسی فیبر SFR 2023: کیفیت ، نصب ، استارت / حق بیمه و جعبه 8 پیشنهاد

در مورد پیشنهادات فیبر از SFR نظرات زیادی وجود دارد. این اپراتور به خانه های واجد شرایط طیف وسیعی از سه فیبر SFR ارائه می دهد: اشتراک های استارت ، برق و حق بیمه ، از آن شروع می شود فقط 20.99 €/ماه. شما می خواهید در مورد فیبر SFR اطلاعات بیشتری کسب کنید ? در سال 2023 و همچنین نظر ما به عنوان کارشناسان مخابرات ، بررسی های مشتری را در این اپراتور کشف کنید.

فیبر SFR + تلویزیون + بسته موبایل

از 20.99 یورو در ماه
01 82 88 21 67 من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

 • ⭐ توجه مشتریان SFR: 3.9/5
 • سرعت بسیار سریع: بسته به پیشنهادات ، نرخ جریان می تواند به 1 گیگابایت در ثانیه برسد ، یا حتی یک تجربه آنلاین سیال را تضمین کند.
 • اتصال پایدار: اتصال به طور کلی پایدار است و در مقایسه با اتصالات ADSL یا کابل مستعد ابتلا به تداخل است.
 • پیشنهادات کامل: SFR طیف وسیعی از پیشنهادات فیبر را ارائه می دهد که به طور کلی شامل خدماتی مانند تلویزیون با بسیاری از کانال ها ، تلفن ثابت با تماس های نامحدود و گزینه های مختلف اضافی است.

��bon یعنی بررسی های جعبه SFR که در زیر جمع آوری شده است خلاصه نظر از منابع مختلف در اینترنت برداشت شده است: فضاهای جامعه ، انجمن ها و نظرات مانند TrustPilot.

بررسی مشتری در مورد فیبر نوری SFR در سال 2023 چیست ?

از طریق یک سری بازخورد مشتری ، لیستی از مزایا و مضرات مربوط به آن وجود دارد فیبر SFR. این لیست جامع نیست ، اما مروری بر جنبه هایی که بیشتر توسط کاربران ذکر شده است ارائه می دهد:

 • پشتیبانی بسیار خوب توسط خدمات SFR.
 • مشاوره و نصب جعبه سریع.
 • وب سایت SFR واضح است.
 • اتصال بسیار خوب.
 • سرعت و قیمت جالب.
 • تغییر ساده پیشنهاد.
 • مشکل به طور مؤثر توسط خدمات مشتری حل شد.
 • خرید ساده و تحویل سریع.
 • پیشنهاد کامل تلویزیون
 • فیبر SFR به شما امکان می دهد فیلم های 4K را تماشا کنید
 • مشکلات فنی حل نشده.
 • ارتباط بد در مورد قرارها.
 • شکست جعبه SFR 5 روز به طول انجامید
 • خاتمه پیچیده.

من از مدیریت مؤثر SFR خوشحال شدم. بین سیستم فراخوان خودکار آنها و سرعتی که جعبه خود را دریافت کردم ، تجربه من نسبتاً مثبت بود. سفارش جعبه در سایت آنها نسیم بود و سادگی تغییر اشتراک آنها واقعاً قابل توجه است. توصیه می کنم !

Maxime – TrustPilot

من یک جعبه در SFR سفارش دادم و همه چیز بدون دردسر پیش رفت. نصب سریع بود و من در پایان عمل از پیام خدمات مشتری قدردانی کردم. اتصال خوب است و من می توانم بدون محدودیت سری خود را در Netflix با کیفیت فوق العاده HD نگاه کنم.

Adèle – TrustPilot

حتی اگر من از برخی از ویژگی های ارائه شده توسط SFR Fiber قدردانی کنم ، متأسفانه با برخی از مشکلات فنی روبرو شدم که به همان سرعت که امیدوار بودم برطرف نشده است. علاوه بر این ، ارتباطات مربوط به قرار ملاقات من با تکنسین می توانست واضح تر باشد.

Enora – TrustPilot

آرم SFR

مشترک در پیشنهاد اینترنت SFR

سرویس Jechange رایگان – شریک SFR

آرم SFR

مشترک در پیشنهاد اینترنت SFR

آرم SFR

مشترک در پیشنهاد اینترنت SFR

سرویس Jechange رایگان – شریک SFR

آرم SFR

مشترک در پیشنهاد اینترنت SFR

نظر در مورد فیبر SFR: نکات مثبت

اول از همه ، مشترکین اپراتور ابتدا این را برجسته می کنند پیشنهادات تبلیغاتی موجود. SFR قیمت های کاهش یافته در اشتراک فیبر SFR خود را به مدت 12 ماه ارائه می دهد ، اما همچنین گزینه های ارائه شده یا با قیمت تبلیغاتی جعبه SFR برای چند ماه.

از جمله موارد دیگر ، دسته گل تلویزیونی SFR را با RMC Sport یا SFR Press پیدا خواهید کرد. اما مهمتر از همه ، شما می توانید از تخفیف های چند بسته اعطا شده با بسته های تلفن همراه بهره مند شوید. دسته هایی مانند نوتفلیکس یا سرگرمی SFR گاهی اوقات به مدت 6 ماه با پیشنهادات قدرت و حق بیمه گنجانده می شود

SFR

حداکثر 100 € برای هر جدید بازپرداخت می شود
اشتراک یک جعبه SFR
01 82 88 21 67

بررسی های فیبر SFR اخیر نیز تأکید می کند کیفیت خدمات توسط این اپراتور در دسترس است. به طور خاص ، یک جریان پایدار و یک جعبه با کیفیت ، WiFi 6 سازگار. مننصب فیبر SFR دارای نظرات است همچنین مثبت.

�� به عنوان یادآوری مطابق پیشنهاد فیبر SFR ، مشترکان از جریان فیبر استفاده می کنند از 400mbits /s تا 8gbit /s در سرعت رو به پایین و حداکثر 400 مگابیت در ثانیه در سرعت جریان از طریق شبکه فیبر به مشترک SFR (FTTH) (FTTH) یا حداکثر 100 مگابیت در ثانیه در بدهی برش از طریق شبکه خاتمه کواکسیال (FTTLA). جریان واقعی پس از آن بستگی به صلاحیت SFR محل اقامت شما دارد.

فیبر فیبر برق: بررسی مشتری

پیشنهاد میانی ارائه شده توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت به ویژه به دلیل محتوایی که با قیمت مناسب خود ارائه می دهد ، خوشحال است: 2 گیگ بر ثانیه بدهی ، 200 کانال تلویزیونی ، دسته های ارائه شده و یک پیشنهاد کامل تلفنی ثابت.

این پیشنهاد با گزارش قیمت بهترین کیفیت در اپراتور ، از آنجا که در سال اول 26 یورو در ماه یافت می شود. قیمت برای پیشنهاد قدرت SFR THD ، با عقاید مشابه یکسان است. این پیشنهاد از شبکه FTTLA اپراتور استفاده می کند.

فیبر SFR Premium: بررسی در کادر 8

اگر قیمت پیشنهاد حق بیمه SFR بیشتر است و این نظرات مطلوب تر است ، به ویژه به لطف جریان فیبر بسیار بالا ، از 8 گیگ بر ثانیه در پذیرش و 1 گیگابایت در ثانیه در پخش, یا سریعترین بازار در حال حاضر. جعبه 8X ارائه شده در این پیشنهاد نیز سازگار است Wifi 6, اجازه می دهد تا حتی از طریق اتصال بی سیم جریان های بالایی داشته باشد.

کاربر بازگشت ثبات اتصال ، کیفیت تصویر 4K و صوتی Dolby Atmos برای کسانی که خدمات تلویزیونی را انتخاب می کنند. با این حال ، اگرچه خدمات مشتری به طور کلی به دلیل پاسخگویی خود اجاره می شود ، برخی از نکات مستحق توجه هستند. برخی از مصرف کنندگان به یک قیمت ماهانه اشاره می کنند که می تواند ارزان تر باشد ، در حالی که برخی دیگر در طولنصب جعبه فیبر SFR.

نظرات منفی در مورد فیبر SFR

از نظر نکات نامطلوب در مورد نظرات فیبر SFR, بیشتر اوقات ، مصرف کنندگان انگشت خود را از طریق ارائه دهنده دسترسی به اینترنت به خدمات مشتری نشان می دهند, به سختی قابل دسترسی است. بازخورد تجربه کاربر در مورد کیفیت گوش دادن به خدمات مشتری SFR و همچنین اثربخشی دومی برای حل یک مشکل SFR منفی است.

چندین بررسی مشتری SFR همچنین از کارآیی مجدد سوءاستفاده توسط خدمات مشتری ، به ویژه با ارائه گزینه های تلویزیون یا تلفن ثابت ، ابراز ناراحتی می کند. این بازده های منفی گاهی در یافت می شوند مشتریان قرمز, چه برای اینترنت اما همچنین پیشنهادات موبایل.

و در آخر ، برخی از کاربران SFR محکوم می شوند مشکلات خاتمه با این اپراتور ، از جمله موارد دیگر ، درخواست هایی که مورد توجه قرار نمی گیرد.

چگونه پیشنهاد خود را خاتمه دهیم ?

برای ایجاد درخواست خاتمه فیبر SFR ، به عنوان مثال برای جعبه 8 SFR خود ، باید با SFR تماس بگیرید 1023 از طریق خدمات مشتری. این آدرس خاتمه را به شما منتقل می کند.

�� خوب است که در صورت حرکت SFR بدانید ، نیازی به خاتمه پیشنهاد SFR خود ندارید. اگر شما اسکان جدید واجد شرایط است, فقط با اپراتور خود تماس بگیرید تا پروژه خود را با آن به اشتراک بگذارید و انتقال خط را ارائه دهید.

لطفا توجه داشته باشید ، فیبر SFR مشمول یک است حداقل یک دوره تعهد یک ساله, برخی از هزینه ها در صورت خاتمه ، یعنی هزینه های فنی لازم برای بستن سرویس (49 یورو) و همچنین هزینه های خاتمه مربوط به تعهد شما در صورت عدم پایان دوره شما اعمال می شود.

نظر در مورد جعبه های فیبر SFR: حکم Jechange

⭐⭐⭐⭐ یک فیبر قدرتمند و جذاب اپراتور در SFR Red Square سه اشتراک کامل فیبر را به بازار عرضه می کند که بودجه های مختلف مصرف کنندگان را برآورده می کند. این سه پیشنهاد جریان با کیفیت دارند و یکدیگر را به خوبی تکمیل می کنند ، و همچنین معادل ADSL آنها.

مانند رقبا ، ما می توانیم سرزنش کنیم قیمت های تبلیغاتی ، فقط در 12 ماه اول معتبر است. در پایان این دوره ، بنابراین لازم است تا زمان پرداخت 18 یورو بیشتر در ماه برای ادامه استفاده از پیشنهادات فیبر این اپراتور.

پیشنهادات فیبر SFR برای کاربرانی که مایل به عضویت در دسته تلویزیونی RMC Sport هستند نیز جذاب است. این گزینه تلویزیونی که به شما امکان می دهد تمام ورزش های مورد علاقه خود و به ویژه مسابقات مهم خود را دنبال کنیدلیگ قهرمانان یوفا و لیگ برتر برای مشترکان جعبه SFR با قیمت کاهش یافته در دسترس است ، برای این گزینه یکسان است تلویزیون سینما و سریال.

آرم SFR

از پیشنهادات جدید اینترنت SFR استفاده کنید !
اشتراک فیبر را با یک مشاور Jecchange کشف کنید

نظر ما در مورد فیبر SFR Starter: برنامه درستی که از دست نمی رود

فیبر SFR استارت به لطف سرعت اتصال تا 500 مگابیت در ثانیه ، برای پخش ، بارگیری های قابل توجه و بازی های آنلاین ، اغوا می شود. اما به ویژه برای قیمت آن قدردانی می شود

از جانب 20.99 €/ماه, بنابراین ارزش فوق العاده ای را برای پول ارائه می دهد. SFR همچنین توسط خدمات مؤثر مشتری و تاسیسات انجام شده توسط متخصصان نشان داده شده است. با نصب فیبر آسان و گزینه ای که به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از کانال های تلویزیونی را می دهد, نظر ما در مورد فیبر فیبر فیبر SFR بیش از مثبت است !

با این حال ، محتاطانه است که در بالادست در دسترس بودن فیبر در منطقه مسکونی خود را بررسی کنید ، زیرا با وجود پوشش گسترده SFR ، مناطق خاص ، می تواند در انتظار خدمات باشد. به لطف آزمون واجد شرایط بودن فیبر ما ، آن را برای خودتان بررسی کنید !

فیبر SFR: خدمات و قیمت ها

آیا به لطف نظرات وی ، دید واضح تری از اپراتور SFR دارید؟ ? برای ساختن یک خلاصه اشتراک فیبر پیشنهاد شده توسط برند ، در اینجا یک میز 3 دامنه گرد هم آورده است:

با توجه به هزینه های اضافی ، هزینه های راه اندازی با SFR به 29 €. هزینه های خاتمه پس از حداقل یک دوره تعهد یک ساله 49 یورو صورتحساب می شود. اطلاعات دیگر ، SFR شما را در مورد هزینه های خاتمه اپراتور سابق خود به 100 یورو بازپرداخت می کند. شما اکنون همه چیز را در مورد می دانید اطلاع فیبر SFR در سال 2023 به منظور انتخاب از پیشنهادات ارائه شده.

اگر نمی دانید کدام پیشنهاد برای عضویت در SFR است ، می توانید با یک مشاور تماس بگیرید برای مقایسه پیشنهادات و یافتن مواردی که نیازهای شما را برآورده می کند.

تماس رایگان

چند دقیقه اپراتور و بسته بندی را تغییر دهید !

شما به دنبال یک بسته جدید اینترنت یا تلفن همراه هستید که کاملاً با بودجه شما مطابقت داشته باشد ? دیگر به نظر نرسید ، Jechange برای کمک به شما آنجاست ! مشاوران ما در خدمت شما هستند تا بهترین پیشنهاد را به صورت رایگان و به راحتی با نیازهای خود پیدا کنند. اشتراک ها را با یک متخصص از طریق شماره زیر مقایسه کنید:

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

SFR

همه چیز در مورد SFR

 • نحوه تماس با SFR
 • SFR بدون بسته های تعهد
 • قیمت جعبه SFR
 • بسته های SFR در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
 • SFR Box+Mobile ، پیشنهاد گروه بندی شده

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

جعبه استارت SFR: پیشنهاد استارت ADSL SFR / THD Starter چیست؟ ?

آنجا جعبه استارت SFR یک پیشنهاد است بازی سه گانه SFR که ترکیبی از اینترنت ، تلفن ثابت و تلویزیون است. با سرعت بالا با ADSL یا سرعت بسیار بالا توسط VDSL ، کابل یا فیبر نوری در دسترس است.

مزایای اصلی جعبه استارت SFR

 • در طی دوازده ماه اول اشتراک ، جعبه SFR در تبلیغات در دسترس است 15 €/ماه. قیمت آن سپس به 35 €/ماه. در فیبر ، آن را به مدت 1 سال در 21 € در ماه و سپس 41 € در ماه ارائه می شود.
 • با ترکیب جعبه استارت SFR با یک بسته موبایل SFR ، تخفیف از 4 یورو در ماه تا 10 یورو در ماه به لطفمزیت چند بسته SFR.
 • این پیشنهاد به شما امکان می دهد از آخرین تجهیزات SFR نسل بهره مند شوید: جعبه بیشتر در ADSL ، VDSL ، فیبر و جعبه 4K توسط کابل.

برای استفاده از ارتقاء فعلی ، در تماس با Selectra در تماس با Selectra دریغ نکنید 09 87 67 55 23 با درخواست فراخوان.

سه فناوری: ADSL SFR Starter / SFR فیبر Starter / Box Starter Starter

بستگی به شما دارد شایستگی, آنجا جعبه استارت SFR به شما پیشنهاد می شود ADSL, که در VDSL, فیبر fttla (فیبر به آخرین آمپلی فایر) یا در فیبر فوت (فیبر به مشترک). در اینجا جریانهایی که می توانید ادعا کنید وجود دارد:

 • ADSL: پیشنهاد ADSL SFR starter یک جریان رو به پایین بین 1Mbit/s و 20mbits/s و نرخ قائم کمتر از 1Mbit/s ارائه می دهد
 • VDSL: جعبه استارت SFR در VDSL به شما امکان می دهد هنگام پایین آمدن و 8Mbits/s هنگام بالا رفتن به سرعت 50 مگابیت در ثانیه برسید ، اما فقط در کوتاه ترین خطوط.
 • fttla: پیشنهاد SFR Altice Starter نامیده می شود “جعبه THD استارت“وقتی در FTTLA ارائه شد. در این حالت ، نرخ جریان می تواند تا زمانی.
 • فوت: فیبر ftth فناوری مصرف کننده برای رسیدن به بالاترین سرعت است. منSFR Fiber Starter پیشنهاد در FTTH جریان های حداکثر 200Mbits/s در بارگیری (سرعت رو به پایین) و 50Mbits/s در آپلود (نرخ قائم).

هزینه های افتتاح خط 49 یورو و تعهد 12 ماهه است. برای خاتمه ، مشترک باید مبلغ 49 یورو را بپردازد.

پیشنهاد تلویزیون SFR Starter Box

تلویزیون

دسته تلویزیونی که می توانید از آن بهره مند شوید بستگی به پیشنهاد شما واجد شرایط دارد.

در واقع ، با پیشنهادات استارت SFR ADSL ، VDSL Starter و FTTH Starter گنجانده شده است استارت توسط Bouquet TV SFR. این از ساخته شده است 160 کانال در میان آنها 27 کانال TNT را پیدا خواهید کرد.

از طرف دیگر ، اگر فقط برای فیبر FTTLA واجد شرایط هستید ، می توانید از آن لذت ببرید استارت دسته تلویزیونی توسط Numericable. 210 کانال این دسته را تشکیل دهید.

برای دانستن لیست دقیق کانال های موجود ، با ما تماس بگیرید 09 87 67 55 23 یا بخواهید فراخوانده شود.

در هر دو مورد ، شما همچنین به پخش مجدد ، کاتالوگ VOD SFR Altice و برنامه SFR TV در رایانه شخصی (به لطف سرویس شامل “تلویزیون در رایانه”) ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند دسترسی دارید. همچنین می توان پیشنهادات تلویزیونی خود را بسیار زیاد کرد دسته های پرداخت شده.

در میان محبوب ترین دسته ها ، به ویژه می یابیم:

 • دسته گل RMC Sport پیشنهاد به 19€/ماه بدون تعهد با پیشنهاد استارت. برای این قیمت ، شما به کانال های RMC Sport که بزرگترین مسابقات ورزشی اروپا را پخش می کند. برای 15 یورو اضافی در هر ماه ، شما کانال های ورزشی Bein.
 • دسته گل سری سری با 10 € در ماه بدون تعهد با پیشنهاد استارت. برای این قیمت از 6 کانال از جمله کانال های اختصاصی بهره مند می شوید استودیوی Altice.
 • پاس جوانان که می توانید مشترک شوید 10 € در ماه بدون تعهد. این پاس به شما امکان دسترسی به شما می دهد 12 کانال جوانان و در گذر بچه ها.

اشتراک تلفن ثابت SFR

پیشنهاد SFR Box Starter شامل تلفن است نامحدود به تلفن های ثابت در سرزمین اصلی فرانسه و به سمت بیش از 100 مقصد. همچنین شامل می شود تماس های نامحدود به موبایل در متروپولیتن فرانسه ، در ادارات خارج از کشور فرانسه ، آمریکای شمالی و چین.

در میان خدمات تلفنی ثابت شامل ، ما پیام صوتی ، ارائه تعداد ، کنفرانس ها را در 3 ، پیام های غیبت ، محدودیت ارائه ، فراخوان آخرین تماس گیرنده ، رد تماس های ناشناس ، انتقال “تماس ، تماس ،” پیدا می کنیم. سیگنال تماس و تماس مضاعف.

از گزینه های تلفن ثابت پرداخت شده وجود دارد: تماس های نامحدود به موبایل در اسپانیا ، با 5 یورو در ماه یا 2 ساعت تماس با الجزایر ثابت و موبایل ، با قیمت 7.50 یورو در ماه.

جعبه SFR Plus ، جعبه 4K SFR و رمزگشایی SFR بیشتر

در فیبر ADSL ، VDSL و FTTH : اگر پیشنهاد SFR جعبه شما یکی از این 3 فناوری را به کار می برد ، SFR Altice مودم را برای شما فراهم می کند جعبه بیشتر SFR و رمزگذار SFR بیشتر.

آنجا جعبه به علاوه SFR یک حالت Wi-Fi است که عملکرد بسیار خوبی در WiFi دارد. او از آنها استفاده می کند شبکه های بی سیم دو باند 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز. جعبه SFR Plus همچنین می تواند به صورت بی سیم به رمزگذار آن وصل شود ، که به شما امکان می دهد بدون کابل معروف RJ45 انجام دهید.

در رمزگشایی بیشتر SFR UHD (فوق العاده عالی) سازگار است. اگر فضای ذخیره دیسک هارد داخلی شما “فقط” 40 گیگابایت باشد ، بدون هزینه اضافی می توان به آن اضافه کرد یک هارد خارجی. کاربر می تواند به صورت رایگان استفاده کند 120 گیگابایت از این دیسک سخت و قادر به افزایش ظرفیت ذخیره آن تا 400 گیگابایت برای هزینه های اضافی است.

در رمزگذار SFR بیشتر تابعی از مرکز رسانه (برای خواندن پرونده های صوتی ، ویدئو و تصویری) و گنجانیده شده است بازی ها. همچنین امکان ضبط برنامه های از راه دور و کنترل مستقیم را ارائه می دهد. در میان تازه هایی که او در رابطه با پیشینیان خود به ارمغان می آورد ، می توانیم عملکرد را ذکر کنیم تصویر که به شما امکان می دهد یک برنامه دوم را در یک برنامه کوچک از تلویزیون یا احتمال آن نمایش دهیداز تلفن همراه خود به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده کنید از طریق برنامه تلویزیونی SFR.

جعبه 4K

در fttla : اگر واجد شرایط هستیدپیشنهاد شروع کننده SFR در fttla ، شما دریافت خواهید کرد جعبه 4K SFR تجهیزات. این به طور قابل توجهی همان ویژگی های Box Plus و Decoder TV Plus را نشان می دهد (WiFi ، سازگاری UHD ، ویژگی های رمزگشایی) ، به جز اینکه در مورد آن استیک جعبه “همه در یک”, مودم و رمزگشایی را در یک مورد واحد جمع کنید.

از طرف ضبط ، کاربر از آن بهره می برد 160 گیگابایت ذخیره سازی روی هارد داخلی جعبه 4K. با هزینه های اضافی می تواند این ظرفیت را تا 500 گیگابایت افزایش دهد.

خدمات موجود در جعبه استارت SFR

جعبه استارت ، THD استارت و فیبر استارت SFR Altice شامل یک فضای ذخیره 10 گیگابایتی در ابر SFR Altice. این پیشنهاد همچنین شامل پیام رسانی و عملکرد کنترل والدین است.

با عضویت در اشتراک استارت ، از خدمات رایگان زیر بهره می برید:

 • اینترنت+ : یک سرویس ریزپردازی در فاکتور. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت و با خیال راحت خرید کنید.
 • کانون Hotspot Sfr altice : با جعبه استارت SFR, می توانید از هر ترمینال سازگار به هر WiFi جامعه SFR Altice رایگان وصل شوید.
 • بازپرداخت هزینه های خاتمه : با انتخاب SFR Altice ، ارائه دهنده دسترسی به اینترنت به دلیل آخرین اپراتور شما ، هزینه خاتمه 100 یورو را بازپرداخت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط SFR با پیشنهاد استارت خود ، در تماس با Selectra در تماس با Selectra دریغ نکنید 09 87 67 55 23 یا درخواست فراخواندن.

جعبه استارت SFR: گزینه های پرداخت شده

چندین گزینه پرداخت شده با SFR Starter برای بهبود پیشنهاد اساسی ارائه می شود:

 • امنیت SFR ، با 5 یورو در ماه : این یک آنتی ویروس برای محافظت از 3 پایانه متصل در مقابل تهدیدهای خاص برای اینترنت است.
 • کنترل والدین خانواده SFR, در ماه اول ماه اول 5 €/ماه: این یک راه حل کنترل والدین است که به یک رابط وب در وب سایت خانواده SFR و برنامه های کاربردی موبایل SFR Family Kids ، SFR Family و مربی خانواده SFR دسترسی پیدا می کند تا حداکثر 5 مدیریت شود تجهیزات دور افتاده.
 • خانه توسط SFR, با قیمت 9.99 یورو در ماه یا 19.99 یورو در ماه در نسخه Premium: این بسته هشدار ویدیویی به شما امکان می دهد خانه خود را متصل و محافظت کنید.

آیا جایگزینی برای پیشنهاد استارت در SFR وجود دارد ?

SFR Altice پیشنهاد دیگری را ارائه می دهد بازی دوتایی برای افرادی که مایل به بهره مندی از خدمات تلویزیونی نیستند یا واجد شرایط نیستند.

بنابراین ، پیشنهادات جعبه SFR, پیشنهاد فیبر SFR وت thd de sfr یک اتصال اینترنتی و یک سرویس تلفنی ثابت مشابه با پیشنهادات Triple Play ارائه دهید. از طرف دیگر ، با این اشتراک ها هیچ رمزگشایی ارائه نمی شود و برای مشاهده برنامه های خود باید از سرویس تلویزیون SFR در رایانه شخصی ، تبلت یا تلفن هوشمند راضی باشید.

این پیشنهادات سطح ورودی ارائه می شود 35 €/ماه (به استثنای ارتقاء) برای جعبه SFR در ADSL/VDSL, 41€/ماه برای پیشنهاد فیبر SFR و جعبه SFR THD.

به روز شده در 05/10/2021

برنامه خوب موبایل

بسته بندی کردن 100 گیگابایت داشتن 9.99 یورو ::
از یک بسته کامل استفاده کنید تماس های بین المللی