نظر SFR 2023: آیا باید در بسته موبایل و جعبه اینترنت مشترک شوید?, SFR Box 8 بررسی 2023: تست ها ، ویژگی ها و قیمت های جعبه 8 SFR

SFR Box 8 بررسی 2023: تست ها ، ویژگی ها و قیمت های جعبه 8 SFR

Contents

اگر نظرات در سایت های نظر را باور کنیم ، برداشت ها مختلط هستند ، در آنجا می یابیم مشتریان بسیار راضی نیست نه جعبه SFR در حالی که دیگران کمتر چنین هستند. مراقب باشید خیلی سریع در کار نروید. در واقع ، پذیرفته شده است که نظرات مربوط به اپراتورها به طور کلی منفی است بدون اینکه کاملاً واقعیت را منعکس کنند ، افراد ناراضی که احتمال بیشتری برای انتشار نظرات در اینترنت نسبت به مشتریان رضایت بخش دارند.

نظر SFR 2023: آیا باید در بسته موبایل و جعبه اینترنت مشترک شویم ?

با 14 میلیون مشتری تلفن همراه و 6 میلیون نفر برای جعبه ، به نظر ما SFR از جمله منابع موجود در بازار فرانسه است. برای ایجاد موفقیت خود ، اپراتور مخابراتی مبتنی بر شبکه 800 فروشگاه و یک وب سایت کارآمد است که به تازگی دوباره طراحی شده است. این طیف وسیعی از بسته های موبایل (با درگیری) ، طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند ، جعبه اینترنت ، یک کلید 4G را برجسته می کند و در اطراف تلویزیون ارائه می دهد.

دارایی گروه Altice از سال 2014 ، SFR در سالهای اخیر با یک بازار از راه دور در حال تحول سازگار شده است. برای درک بهتر کیفیت خدمات آن ، سیاست قیمت و طیف وسیعی از محصولات موجود ، در این راهنما عناصر را در زیر می یابید تا نظر SFR خود را به شما ارائه دهد. این مربوط به پیشنهاد قرمز توسط SFR نیست ، که حداقل روی کاغذ موجودی است که از SFR جدا شده است.

بررسی SFR: ارائه پیشنهاد موبایل و اینترنت

“انجمن فرانسوی Radiotelephone” (SFR) که در سال 1987 توسط Compagnie Générale des Eaux تأسیس شد ، یک سری ادغام و ادغام را تجربه کرده است تا به غول ارتباطات از راه دور تبدیل شود که امروزه است. از جمله جنبش های اصلی ادغام مشاهده شده در گروه مخابرات ، می توانیم قبل از بهبودی کامل توسط گروه Vivendi در سال 2011 ، به جمع آوری آینده Telecom (2000) و نه Telecom (2008) استناد کنیم.

در سال 2014 بود که این گروه سرانجام برای معامله 13.5 میلیارد یورو تحت رهبری مالک فعلی خود ، آلتیس قرار گرفت. دومی از آن زمان استراتژی گسترش خود را با خرید اپراتورهای Virgin Mobile و Portugal Telecom در سال 2014 یا ارتباطات SuploctLink (تلویزیون توسط کابل آمریکایی) و Cablevision (اپراتور کابل آمریکایی) در سال 2015 در سال 2015 ادامه داده است. Altice همچنین با کسب Nextradiotv در سال 2015 در بخش رسانه ای قرار گرفت تا شرکت تابعه ای به نام “SFR Media” را ایجاد کند.

امروز ، با توجه به این ، این عملیات ادغام امکان تقویت طیف وسیعی از محصولات و خدمات شرکت را فراهم کرده است ، که به نظر ما به SFR اجازه می دهد تا به مشتریان پیشنهاد کاملی از خدمات ارائه دهند. شما آزاد هستید که نظر SFR خود را بیان کنید ، اما مشخص است که اپراتور و ISP در بین کاملترین پیشنهادات موجود در بازار با یک نرخ معقول قرار دارند. که به همان اندازه در بسته تلفن همراه در جعبه اینترنت وجود دارد.

در حالی که Altice مدتهاست که در بورس سهام ذکر شده است ، مدیرعامل وی پاتریک دروی سرانجام تصمیم گرفت تا در طول سال 2021 شرکت بازار را پس بگیرد. گروه Altice که SFR را نیز در اختیار دارد ، خصوصی شده است. در 10 سال گذشته ، منظره مخابرات فرانسه دستخوش تغییرات بزرگ در مقیاس شده است. ورود موبایل رایگان به بازار در سال 2012 ، اپراتورهای سنتی را مجبور به سازگاری برای حفظ موقعیت خود در بازار کرد. SFR از آنجا که هنوز در 3 (یا حتی 2 برتر) از بزرگترین اپراتورهای موجود در بازار قرار دارد ، خوب عمل کرده است.

در پایان سال 2019 ، SFR 14.4 میلیون مشترک را از بسته های تلفن همراه خود (و 15.852 میلیون سیم کارت) ذکر کرد که 652،000 مشتری در طی 12 ماه گذشته افزایش یافته است. بدین ترتیب اپراتور با گرفتن این موقعیت در رقیب بزرگ خود به عنوان شماره 2 بازار (پشت نارنجی) قرار می گیرد. در مورد جعبه اینترنت ، SFR نیز در بازار دوم است و بیش از 2.8 میلیون مشترک در پایان سال 2019.

اگر همه بتوانند نظر SFR خود را داشته باشند ، این ارقام واقعیت را نشان می دهد: SFR به رشد خود ادامه می دهد و پیشنهاد آن بخش بزرگی از فرانسوی ها را به خود جلب می کند. این مربوط به برنامه های تلفن همراه و جعبه های اینترنتی است ، محصولات پرچمدار آن که در آن او دریغ نمی کند پیشنهادات عالی را به روشی نسبتاً منظم ارائه دهد. اگر در مقابل خود وقت دارید ، انتظار برای یک دوره تخفیف یک فرصت خوب است.

نظر SFR ما در مورد بسته های تلفن همراه در سال 2023

قبل از آشکار کردن نظر SFR ما ، باید دامنه محصول اپراتور را درک کنید. محصولات پرچمدار SFR بسته های موبایل برهنه آن هستند که در 4 فرمول موجود است. با انتخاب یک برنامه موبایل SFR ، باید از این دو ویژگی از پیشنهادات اپراتور آگاه باشید:

 1. بسته های SFR گاهی اوقات با تعهد 12 ماه است
 2. 12 ماه اول اشتراک سپس با نرخ ترجیحی همراه است ، فراتر از آن

SFR

تماس های نامحدود و پیام کوتاه

داده ها در اروپا: 100 گیگابایت

SFR

تماس های نامحدود و پیام کوتاه

به مدت 12 ماه

داده ها در اروپا: 100 گیگابایت

SFR

تماس های نامحدود و پیام کوتاه

به مدت 12 ماه

داده ها در اروپا: 5 گیگابایت

SFR

2H00 و اس ام اس نامحدود

به مدت 12 ماه

داده ها در اروپا: 100 مگابایت
گزینه (ها): 2 ساعت تماس ، اس ام اس نامحدود از اروپا و DOM

به عبارت دیگر ، با عضویت در یک بسته موبایل SFR ، می توانید در سال اول که در طی آن مشغول کار هستید ، قیمت سودمند داشته باشید ، اما همه اینها بستگی دارد که بسته های فعلی “بدون تعهد” باشند. البته ، بیش از 12 ماه این بسته “بدون تعهد” است ، اما گران تر است. اگر افزایش قیمت پس از این 12 ماه برای شما مناسب نیست ، شما این آزادی را دارید که هر زمان و بدون هیچ گونه اطلاعیه ای اشتراک خود را لغو کنید.

همانطور که در لیست بسته های SFR نمایش داده شده در بالا می بینید ، قیمت سال اول از جمله پرخاشگرترین بازار است.

بررسی SFR: 12 ماه بسته قیمت شکسته

SFR همچنین برای مشتریان جعبه اینترنت خود نرخ های مناسبی ارائه می دهد. اگر تصمیم دارید یک بسته موبایل را با جعبه SFR ترکیب کنید ، می توانید در سال اول از قیمت های حتی پایین تر استفاده کنید.

برای مثال ، بسته نامحدود 5 گیگابایتی در 4G+ فقط در صورت اتصال اشتراک خود در اشتراک خود ، فقط 9 یورو در ماه به جای 14 یورو در سال اول هزینه دارد. به نظر ما SFR از این رو یکی از اپراتورهای ارزان تر در بازار است ، همه بازیکنان با هم ترکیب می شوند.

با چنین طیف وسیعی از 7 برنامه تلفن همراه ، ما بر این عقیده هستیم که SFR موفق به ارائه قیمت های جذاب برای همه پروفایل ها می شود. در مواردی که فقط به اینترنت بسیار کمی احتیاج دارید ، به عنوان مثال برای یک تلفن گنگ برای فروش املاک و مستغلات فقط برای دریافت تماس از افراد علاقه مند ، بسته تماس 2H ، پیامک نامحدود و 100 ماه فقط عالی است. توجه داشته باشید که این یکی از بسته های موبایل نادر “رایگان” برای مشترکان ثابت اینترنت است. در هر صورت در 12 ماه اول ..

این مدل در بسته موبایل رایگان 2 یورو در هر ماه مدل می شود که برای مشترکین Freebox نیز رایگان است. بر خلاف دومی ، SFR با این وجود 100 مگابایت داده به جای 50 مگابایت ارائه می دهد ، و قیمت جعبه غیر مشتری نسبتاً 4 € است. بر خلاف اکثر بسته های “غیر الزام آور” که از SFR به شما امکان می دهد از داده های تلفن همراه در کلیت خود استفاده کنید که در فرانسه ، اروپا یا در DOM-TOM هستید. در رقابت ، اولین بسته های قیمت اغلب یک پاکت داده بسیار جالب در خارج از کشور ارائه می دهند.

یا حتی گاهی اوقات بیانیه داده با قیمت بالا در بسته خروجی. به نظر ما SFR یک بسته بسیار کاربردی تر برای این موارد ارائه می دهد که به یک خط اضافی نیاز دارید که می تواند از مرزها عبور کند. از همه ما در اروپا هستیم و به همین دلیل کاملاً ممکن است که در اسپانیا ، آلمان یا ایتالیا خوب داشته باشید که از طریق این خط مدیریت می کنید.

بررسی SFR: آیا وقتی یک تلفن هوشمند با بسته بندی می گیرید ، اپراتور عزیز است ?

SFR به شما اجازه می دهد تا بیشتر رقبا بتوانید با بسته خود یک تلفن هوشمند خریداری کنید. برای ترغیب مشتریان برای عبور از مغازه خود ، اپراتور هیچ تبلیغی ، پیشنهادات بازپرداخت و تخفیف های فوری را از دست نمی دهد. SFR یک تلفن هوشمند واقعاً یارانه ای ارائه نمی دهد ، به جز مشتریان حرفه ای از طریق پیشنهاد اجاره “تلفن هوشمند”.

از آنجا که از زمان ورود موبایل رایگان به بازار در سال 2012 امری عادی شده است ، با این وجود اپراتور ترجیح می دهد به مشتریان خود پیشنهاد دهد که پرداخت دستگاه را بیش از 24 ماه گسترش دهند ، برای پرداخت اولیه که بسته به 1 یورو چند صد یورو می رود قیمت تلفن هوشمند. پس از این پرداخت اولیه ، مکمل چند یورو در هر ماه برای هر فاکتور اعمال می شود ، تا زمان تأمین اعتبار تلفن هوشمند.

اگر در طول مسیر (به استثنای تعهد) در این مسیر ، باید از شرایط SFR اطمینان حاصل کنید. ممکن است از شما خواسته شود که آنچه را که برای پرداخت تلفن هوشمند خود پرداخت می کند ، بازپرداخت کنید. اگر در طی 12 ماه اول طنین انداز هستید ، ممکن است از شما خواسته شود تا پایان دوره تعهد خود پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید.

همانطور که در زیر در تصویر سایت SFR مشاهده می کنید ، تمام مارک های اصلی تلفن های هوشمند در فروشگاه SFR ارائه می شوند: اپل ، هواوی ، سامسونگ ، شیائومی یا اوپو بخش بزرگی از محدوده آنها را با قیمت های سودمند در دسترس هستند. SFR با هر سفر جدید تلفن ، امکان سفارش آنها را در پیش نمایش به مشتریان خود ارائه می دهد.

SFR با تلفن هوشمند 2023

بررسی SFR: خدمات بسته بندی

همانطور که در تصویر زیر از راهنمای و بررسی های ما در SFR مشاهده می کنید ، اپراتور هنگام عضویت در یک بسته جدید موبایل به طور خودکار خدمات مختلفی را ارائه می دهد. این به ویژه به لطف رسانه هایی که SFR در گذشته خریداری کرده است یا مشارکت هایی که انجام داده است ، که مشتریان آن می توانند از دسترسی بیشتر به فرهنگ و با هزینه کاهش یافته بهره مند شوند.

به عنوان مثال ، ما می توانیم گزینه سری SFR Ciné (Altice Studio ، Paramount …) یا SFR Press Premium را ذکر کنیم ، که به یک کاتالوگ بسیار گسترده از عناوین مطبوعات دسترسی پیدا می کند: L’Equipe ، Le Figaro ، Le Parisien ، Match Paris من اکسپرس ، JDD و غیره. چندین سرویس خارجی نیز در کرایه ترجیحی مانند Bein Sports یا Coyote و Netflix برجسته می شوند.

در پایان این بخش از این نظر SFR ، باید تشخیص داد که اپراتور آن را برای همه دارد. در سال اول ، قیمت های آن واقعاً در بین بهترین های موجود در بازار قرار دارد ، همه بازیگران با هم ترکیب می شوند. اگر قیمت پس از این دوره صعود کند ، SFR هنوز راحتی بیشتری نسبت به اپراتورهای تلفن همراه مجازی ارائه می دهد: امکان کمک به آژانس برای کمک به آژانس وجود دارد و کمک به مشتری از طریق تلفن در مقایسه با سایر اپراتورها حق بیمه است.

برای کسانی که می خواهند یک بسته موبایل طولانی مدت داشته باشند و با راحتی که با آن همراه است ، SFR انتخاب بسیار خوبی است. همانطور که در زیر در این صفحه مشاهده خواهید کرد ، پوشش شبکه را در بین بهترین های فرانسه ارائه می دهد. SFR با بیش از 99 ٪ از قلمرو که در 4G توسط اپراتور پوشانده شده است ، پذیرش خوبی را فراهم می کند – چه در شهرها و چه در مناطق روستایی بیشتر. او همچنین در حال آماده سازی برای 5G است.

بررسی SFR: 5G

در فرانسه ، SFR از نظر شبکه 5G پیشرو بود. در ماه مه 2018 بود که اپراتور مخابراتی موفق شد اولین اتصال را در 5G برقرار کند. گفته می شود ، استقرار 5G در فرانسه عقب مانده است ، اما اپراتور خود را به خوبی در این پروژه قرار می دهد. در حال حاضر طیف گسترده ای از بسته های موبایل سازگار با 5G را منتشر کرده است.

برای به دست آوردن سرعت جریان تا 10 برابر سریعتر از 4G و یک تأخیر فوق العاده پر فاضلاب ، ابتدا باید خود را به یک تلفن هوشمند سازگار 5G تجهیز کنید. چندین مدل در حال حاضر در فرانسه مانند همه آیفون 14 یا Galaxy S22 در دسترس است. در فروشگاه SFR می توانید همه آنها را با چند کلیک و بدون تعهد خریداری کنید.

نظر SFR ما در جعبه های اینترنتی در سال 2023

فراتر از بسته موبایل ، SFR همچنین یک پخش کننده کلیدی در جعبه های اینترنتی است. از تاریخ 31 دسامبر 2019 ، FAI می تواند به داشتن 24 میلیون سوکت فیبر واجد شرایط برای شبکه SFR در فرانسه افتخار کند. با این رقم ، SFR موقعیت خود را به عنوان دوم از بازار تأیید می کند ، بسیار جلوتر از مخابرات رایگان و Bouygues – و درست در پشت نارنجی.

فیبر استارت SFR ، فیبر برق ، فیبر پریمیوم یا فیبر ADSL

همانطور که با پیشنهادات موبایل خود ، ثابت نیز به یک سری فرمول ها – هم با فیبر و هم با ADSL – تجزیه می شود. بسته به اینکه خانه شما واجد شرایط فیبر باشد ، لازم است برای یک یا فناوری دیگر انتخاب کنید. SFR به طور مستقیم در سایت خود ارائه می دهد تا صلاحیت آن را آزمایش کند تا دریابد کدام پیشنهاد شما باید خودتان را جهت یابی کنید. این یک روش خوب برای اطمینان در مورد گزینه انتخاب است.

با توجه به فیبر SFR ، سه پیشنهاد وجود دارد: SFR Fiber Starter ، SFR Fiber Power و SFR Fiber Premium. امروز ، نسخه اصلی محبوب ترین است ، زیرا در حال حاضر جریان کافی را برای اکثر فرانسوی ها ارائه می دهد. گفته می شود ، جعبه بالاتر به شما امکان می دهد یک جریان حتی قدرتمندتر را بدست آورید ، که به یک استاندارد تبدیل می شود. در زیر در صفحه بررسی ما در SFR ، می توانید پیشنهادات مختلف جعبه های اینترنتی را مشاهده کنید.

از جمله مزایای بدنام جعبه قدرت فیبر SFR ، جریان (1 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری ، 500 مگابایت در ثانیه در ارسال) ، تماس های نامحدود به مقصد های بیشتر و 200 کانال تلویزیونی نقاط قوت واقعی هستند. فیبر پریمیوم ، جریان را تا 8 گانه در ثانیه افزایش می دهد.

بررسی SFR: 12 ماه اینترنت ثابت با قیمت های شکسته

مانند برنامه های موبایل ، SFR تصمیم گرفت در سال اول قیمت مناسبی را ارائه دهد. در این دوره ، مشتری در خانه مشغول است ، بنابراین او می تواند فقط فراتر از این دوره خاتمه یابد. گفته می شود ، قیمت های نمایش داده شده در طی 12 ماه اول رقابتی است و این توجیه می کند که یک پیشنهاد جعبه حق بیمه بیشتر از اپراتور SFR انجام می دهد.

اگر پیشنهاد کلاسیک فیبر SFR محبوب ترین در محدوده جعبه اینترنت در ارائه دهنده خدمات اینترنت باشد ، جعبه برق SFR یک سازش خوب است. با توجه به طیف وسیعی از خدمات ارائه شده ، بر تمام پیشنهادات رقیب موجود در بازار (از جمله شرکت تابعه آن بدون تعهد ، قرمز توسط SFR) تقدم می کند.

ما می توانیم پشیمان شویم که پیشنهاد ADSL تقریباً با همان قیمتی که فیبر ارائه می دهد ، اما در اکثر اپراتورها مانند آن است. اگر فرصتی برای داشتن فیبر در خانه دارید ، بنابراین SFR بازیگر خوبی است. این واقعیت که او هنوز هم در سال 2022 مشتری های زیادی را به دست آورد ، اثبات این است که فرانسوی ها به طور گسترده به سمت خانه خود مهاجرت می کنند. شما می توانید نظر خود را در مورد SFR انجام دهید ، اما جعبه آن محصولی با کیفیت عالی است. حتی وقتی که پیشنهادات را برجسته می کند ، رقابتی تر است (گاهی اوقات فیبر SFR برای یک سال 9.99 یورو است).

خدمات اشتراک اینترنتی SFR

هنگامی که جعبه SFR در سبد قرار دارد ، اپراتور مجموعه ای از خدمات مفید را برای بهبود تجربه خود با جعبه ارائه می دهد. به تازگی ، اپراتور روتر SFR Box 8x خود را رونمایی کرد که موفقیت بزرگی بود. مورد دوم برای یک مکمل ماهانه در پیشنهاد اساسی در دسترس است. این جعبه اینترنت جدید به شما امکان می دهد یک Wi-Fi داشته باشید که 3 برابر قدرتمندتر ، سازگاری با 4K HDR برای رمزگذار تلویزیون و همچنین سازگاری با Wi-Fi 6 و بالاتر از همه سرعت نزولی برای به اشتراک گذاری تا 8 گیگابایت در ثانیه است. اطلاعات در مورد جعبه SFR 8x در اینجا.

جعبه اینترنت

از جمله خدمات دیگر ، به ویژه اشتراک در RMC Sport وجود دارد که متعلق به گروه Altice ، پیشنهادات مختلفی برای Netflix و Bein Sports یا حتی خدمات برای اطمینان از ایمنی آن است (SFR Safety + رمز عبور ، بیمه محصول متصل و غیره). هیچکدام از این گزینه ها اجباری نیستند و مشترک بودن آن آسان نیست. SFR شما را به سمت گزینه ها مجبور نمی کند ، اما برخی از کاربران برای تکمیل پیشنهاد خود این کار را عملی می دانند.

نظر SFR تلویزیون (برنامه)

سرویس تلویزیون SFR برای همه مشتریان اپراتور مخابراتی – چه موبایل و چه جعبه ای – در دسترس است. بسته به پیشنهادی که در آن مشترک خواهید شد ، کانال های تلویزیونی کم و بیش خواهید داشت که در این برنامه گنجانده شده اند. به این کار می توانید خدمات شریک را اضافه کنید – با قیمت های بسیار ترجیحی. در میان آنها ، ما می توانیم به عنوان مثال OCS ، Amazon Prime Video ، Canal+ یا Netflix استناد کنیم. می توانید تمام اشتراک های آن را در یک مکان واحد جمع کنید.

در تلفن همراه ، برای بهره مندی از خدمات کامل ، باید برنامه SFR TV را بارگیری کنید. در زیر در بررسی SFR ما ، مجموعه ای از تمام کانال های تلویزیونی که از طریق این سرویس در دسترس هستند.

تلویزیون SFR

بررسی SFR: و خدمات مشتری ?

به نظر ما SFR حتی در مورد جوانان نیز محبوب است ، زیرا خدمات مشتری را ارائه می دهد که ما واقعاً با اپراتورهای موبایل مجازی پیدا نمی کنیم. با انتخاب SFR ، از این رو تضمین می کنید که کمک کنید – چه در یکی از فروشگاه های فیزیکی و چه از طریق تلفن. اپراتور 7 روز در هفته خدمات تلفنی کارآمد و قابل دسترسی ارائه می دهد و از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر.

همزمان با استقرار وب سایت جدید خود (مارس 2020) ، SFR از این فرصت استفاده کرد تا بخش سؤالات متداول را با تمام توصیه های خود برجسته کند. این امر از چنگال محصولات جدید در محدوده ، از جمله سؤالات مربوط به قرارداد (از جمله خاتمه) یا سوالات فنی می رود. این یک نکته جذاب دیگر در این صفحه بررسی SFR است.

بررسی SFR: شبکه و پوشش

قبل از پایان دادن به نظر SFR ما ، کنجکاو است که به کیفیت شبکه اپراتور اشاره نکنید. چه برای جعبه اینترنت و چه بسته موبایل ، به نظر ما SFR به این کار بستگی دارد. با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط ARCEP (تنظیم کننده بخش ارتباطات از راه دور فرانسه) ، SFR به عنوان سومین شبکه برتر فرانسه است.

از نظر پوشش قلب و سرویس پیامکی ، SFR به عنوان دومین بازیکن برتر بازار قرار می گیرد. SFR پوشش بیش از 99 ٪ از قلمرو فرانسه را فراهم می کند. در 4G ، SFR کمی عقب مانده است زیرا او مقام سوم را اشغال می کند ، دقیقاً پشت Orange و Bouygues Telecom. این گفته ، به لطف مشارکتهای مختلف ، SFR هنوز هم پوشش را تضمین می کند که از 99 ٪ از جمعیت در 4G عبور می کند.

نتیجه گیری: چرا ، به نظر ما SFR اپراتور مورد نیاز شما در سال 2023 است

نظر SFR ما: واضح است ، SFR مناسب ترین اپراتور برای کسانی است که به دنبال حداکثر راحتی هستند. به نظر ما SFR هر دو در بسته تلفن همراه مانند جعبه اینترنت با پیشنهادات با کیفیت با قیمت بسیار جذاب قرار گرفته است. مقایسه SFR با اپراتورهای مجازی دشوار است ، که استدلال اصلی آن قیمت به ضرر خدمات است.

SFR با پشتیبانی از گروه Altice فراتر می رود و علاوه بر خدمات در دسترس و کارآمد مشتری ، کاتالوگ بزرگی از خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این همه کلید است که پرداخت هر ماه کمی بیشتر از پیشنهادات مجازی با قیمت کمتری توجیه می کند. به نظر ما SFR به لطف احتمال تماس مستقیم با یک مشاور ، حل همه شرایط را در صورت بروز مشکل آسانتر می کند.

چه با جعبه اینترنت و چه بسته موبایل ، به نظر ما SFR از نظر قیمت به ویژه در سال اول رقابت می کند. فراتر از آن ، مشتری دیگر به صورت قراردادی متعهد نیست ، وی آزاد است که اپراتور مخابراتی را تغییر دهد. اما باز هم ، به نظر ما SFR به لطف پیشنهاد کامل بسته ها و اشتراک های اینترنتی و به خصوص دسترسی به خدمات فیزیکی مشتری و در اینترنت که در سطح بالایی باقی مانده است ، کمی بالاتر از اختلاف است.

در پیشنهاد موبایل ، اصول یکسان است. تمام بسته های SFR 12 ماه و بدون استثنا با تعهد هستند. اما 12 ماه اول اشتراک با یک قیمت شکسته اغلب بسیار جذاب همراه است. بسته 100 گیگابایتی به نظر ما جذاب ترین بسته SFR با قیمت 15.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه ارائه می شود و سپس به 30.99 یورو در هر ماه می رود. البته 12 ماه صرف شده است ، می توانید با تغییر پیشنهاد یا اپراتور خود از قیمت جذاب خودداری کنید.

در پیشنهاد اینترنت ، ما سه جعبه داریم ، فیبر SFR 7 ، 8 و 8X ، در سه استارت فیبر SFR و فیبر SFR و Fiber Premium SFR موجود است. تفاوت این جریان هایی که با دو پیشنهاد گرانترین پیشنهادات ، حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه ضرب می شوند. البته شما باید برای فیبر SFR واجد شرایط باشید – که اغلب به این معنی است که اسکان شما قبل از دستیابی به آن توسط SFR توسط Numericable سیم کشی شده است.

در این حالت ، حلقه محلی اتصال شما توسط کابل در فاصله کمی انجام می شود. با این وجود فیبر بسیار نزدیک به مشترکین می رسد تا کیفیت این اتصال تمایز از دسترسی به فیبر 100 ٪ غیرممکن باشد. البته اگر SFR را هم برای دسترسی به اینترنت مسکونی خود و برنامه تلفن همراه خود انتخاب کنید ، از قیمت های حتی بیشتر در هر دو پیشنهاد بهره مند می شوید. سیستمی که SFR را از نظر ما هم برای دسترسی به اینترنت و هم برای برنامه تلفن همراه شما بسیار جالب می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SFR ، اینجا است:

آخرین اخبار SFR

 • رایگان برای خرید یک شرکت تابعه (بسیار پرسود) از SFR قرار دارد
 • تعداد نگران کننده ای از اپراتورها و FAI اقدامات ناعادلانه ای دارند
 • SFR برای فروش: چقدر پاتریک دروی می تواند امیدوار باشد تا بدهی را پر کند ?
 • بدهی Altice دیگر پایدار نیست ، SFR در آستانه فروش است
 • استقرار فیبر هنوز اسکیت ها ، تحریم ها در نوبت
 • بسته های موبایل: یک اپراتور قیمت های پایین کمتری را ارائه می دهد

و شما ، نظر شما در مورد SFR چیست ?

SFR Box 8 بررسی 2023: تست ها ، ویژگی ها و قیمت های جعبه 8 SFR

شما می خواهید یک پیشنهاد جعبه SFR را ارائه دهید که SFR Box 8 را ارائه می دهد و قبل از انتخاب خود با بررسی های مشتری مشورت می کند ? قبل از عضویت ، همیشه جالب است که با نظرات کاربران مشورت کنید تا ایده ای از پیشنهاد ارائه شده ، ویژگی های آن ، عملکرد آن را بدست آورید. در این مقاله یک نمای کلی از آنچه مشترکان درباره SFR Box 8 فکر می کنند پیدا کنید.

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را با کادر 8 تهیه کنید ?

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را با کادر 8 تهیه کنید ?

 • ضروری:
 • SFR Box 8 در تمام پیشنهادات گنجانده شده است قدرت جعبه SFR و حق بیمه.
 • در رمزگذار تلویزیون SFR 8 تلویزیون فقط با پیشنهادات ارائه می شود حق بیمه SFR.
 • در مشتریان ناراضی مشکلات مربوط به تجهیزات و قیمت ها را هدف قرار دهید.
 • در مشتریان راضی سرعت نصب و جریان های ارائه شده توسط SFR Box 8 را تبریک می گویم.

قدرت جعبه SFR

بهترین ارزش برای پول

جعبه قدرت فیبر SFR
به لطف جعبه SFR 8 از عملکرد WiFi 6 و سرعت حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه استفاده کنید. از دست نده Netflix ، Amazon Prime و Disney+ به مدت 6 ماه ارائه دادند ! از 29.99 €/ماه !

قدرت جعبه SFR

بهترین ارزش برای پول

جعبه قدرت فیبر SFR
به لطف جعبه SFR 8 از عملکرد WiFi 6 و سرعت حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه استفاده کنید. از دست نده Netflix ، Amazon Prime و Disney+ به مدت 6 ماه ارائه دادند ! از 29.99 €/ماه !

8 نظر جعبه SFR: ارائه جعبه بالا SFR

نظر SFR جعبه 8

منتشر شده در آگوست 2019 ، SFR Box 8 کاتالوگ اپراتور را ناراحت کرد. با جعبه های برق و حق بیمه موجود است ، SFR Box Box 8 و SFR Box 8 TV بسیاری از ویژگی های جدید مانند WiFi 6 را بیاورید ، جریان بالاتر و دستیاران صوتی “OK SFR” و الکس. چند سال پس از انتشار آن ، سوالی پیش می آید: SFR Box 8 مطابق انتظارات مشتری است ?

اگر نظرات در سایت های نظر را باور کنیم ، برداشت ها مختلط هستند ، در آنجا می یابیم مشتریان بسیار راضی نیست نه جعبه SFR در حالی که دیگران کمتر چنین هستند. مراقب باشید خیلی سریع در کار نروید. در واقع ، پذیرفته شده است که نظرات مربوط به اپراتورها به طور کلی منفی است بدون اینکه کاملاً واقعیت را منعکس کنند ، افراد ناراضی که احتمال بیشتری برای انتشار نظرات در اینترنت نسبت به مشتریان رضایت بخش دارند.

این امر به این دلیل است که موضوع پیچیده است که ما تصمیم گرفتیمبررسی مشتری SFR جعبه 8 را تجزیه و تحلیل کنید در چندین جنبه. اما ابتدا می توانید در زیر خلاصه ای سریع پیدا کنید نظر مثبت و منفی با توجه به جعبه 8 SFR.

برگه فنی جعبه SFR 8 همه را پیدا کنید جزئیات و امکانات از SFR Box 8 در مقاله ما به مودم SFR اختصاص داده شده است.

نظر SFR جعبه 8: خلاصه نظرات مثبت

در مشتریان راضی از SFR Box 8 به طور خاص تبریک می گویم:

 • کارایی خدمات به مشتری
 • عملکرد مناسب پرونده
 • سرعت تحویل
 • ثبات شبکه
 • جریان زیاد

نمونه های زیر را پیدا کنید مثبت ارسال شده:

Box Box 8 ADSL Power همانطور که انتظار می رفت و حتی قبل از 6 سپتامبر به جای 9 فعال می شود. توسط خودمان متصل شده است زیرا ما قبل از ADSL رایگان متعلق بودیم. مستقیم کار کرد: تلویزیون ، اینترنت ، سرویس خط ثابت. همه چیز کاملاً کار می کند ! من حرفی برای گفتن ندارم ، فکر می کنم بستگی به مکانی دارد که همه در آن زندگی می کنند ، بعداً خواهیم دید

TrustPilot Review Sabri Na – Septmebre 2022 امضا کرد

من از سرعت تعجب کردم. من در تاریخ 30 دسامبر 2020 به جعبه SFR 8 + TV + A 4K 140cm Samsung TV سفارش دادم و همه چیز در 5 ژانویه 2021 عملیاتی شد. (. ) آفرین !

TrustPilot Review Dylan Btté را امضا کرد – ژانویه 2021

من الان 15 روز فیبر دارم ، اشتراک حق بیمه و جعبه 8 SFR را گرفته ام و تاکنون همه چیز خیلی خوب پیش می رود. قرار ملاقات برای نصب در طول طاقچه انتخاب شده صورت گرفت و از همه چیز با یک اتصال بسیار سریع و یک جریان غیرقابل تصور کامل است. شبکه بسیار پایدار است و من با هیچ مشکلی روبرو نشده ام (. ).

TrustPilot Review امضا شده FAB – سپتامبر 2020

نظر SFR جعبه 8: خلاصه نظرات منفی

همانطور که قبلاً گفته شد ، SFR Box 8 نیز موضوع است منفی. مشتریان ناراضی به ویژه استناد می کنند:

 • مشکلات در عملکرد جعبه.
 • قیمت بالای جعبه 8 SFR.
 • خدمات مشتری به اندازه کافی توجه ندارد.

در زیر پیدا کنید نمونه ای از بررسی های منفی برداشت شده در سایت های نظر:

سلام به همه مشتریان پریمیوم در SFR از ژانویه سال 2023 ، من در 3 بازدید از جعبه 8 و 5 من به یک تکنسین به اصطلاح هستم زیرا کمبود جریان: 59 مگابایت در ثانیه در پذیرش به جای 2 گیگابایت در ثانیه ارائه شده با قرارداد حق بیمه. این بهتر است ?

TrustPilot Review Bernard Spieser را امضا کرد – مارس 2023

Flee SFR: جعبه 8 جدید به سادگی در سطح تلویزیون پشت سر هم است. حل مشکل از طریق تلفن با تکنسین هایی که از شما می خواهند از داشتن اینترنت و تلفن خوشحال شوید. فقط راه حل بعد از تقریباً 2 ماه: مخالفت کنید. خسارت !

TrustPilot Review امضا k. اواردان – ژوئن 2021

تست SFR جعبه 8: نظرات در مورد ویژگی ها چیست ?

بررسی در جعبه SFR 8 به ندرت روی ویژگی های این پرونده تمرکز می کند. در این صورت ، مشتریان به نظر می رسد مخلوط هستند. اکثر نظرات در مورد این موضوع است منفی و به مشکلات مربوط به دستیار صدا OK SFR وت برنامه ها.

نقص مشخص نشده هنگام عضویت

فیبر توسط SFR در محل زندگی من نصب شده است. بنابراین ، من اپراتور را برای سرعت بهتر تغییر دادم و در فروشگاه جعبه SFR 8 به من پیشنهاد شد. مشکلی برای نصب نیست ، همه چیز به درستی کار می کند ، به جز چند اشکال: “OK SFR” همیشه کار نمی کند و ما گاهی مجبور به راه اندازی مجدد جعبه می شویم. بدترین حالت این است که برنامه ریزی یک ضبط تاخیری غیرممکن است. بعد از چندین تماس ، من مطلع شده ام که مدتی برای ضبط (نرم افزار) مشکلی پیش آمده است. من تشویق شدم که جعبه 8 را بدون هشدار به من بگیرم ! من از زمان بازگشت به جعبه پلاس پایین آمده ام. برای دیدن با گذشت زمان.

بررسی TrustPilot John – سپتامبر 2020 را امضا کرد

SFR Box 8 بررسی: مشتریان درباره جریان چه فکر می کنند ?

با SFR Box 8 ، SFR قول می دهد جریان بالاتر که با جعبه استاندارد SFR 7 ، حداقل با فیبر و THD. اما مشتریانی که پرونده را آزمایش کرده اند چه فکر می کنند ?

ما واقعاً می توانیم بسیاری را بخوانیم نظر منفی اشاره به انگشت جریان خیلی کم , همچنین مثبت ستایش آن سرعت اتصال با جعبه SFR 8. بنابراین دشوار است که بدون آزمایش پرونده خودتان بدانید. همه چیز باید به شرایط نصب و منطقه جغرافیایی بستگی داشته باشد.

Fiber Power اتصال سرعت بالا و طیف گسترده ای از کانال ها را ارائه می دهد. قیمت پیشنهاد مقرون به صرفه است. نکات برای بهبود ، ثبات بهتر اتصال و همچنین امکان بازگشت بدون شروع دوباره کل برنامه است.

TrustPilot Review Noah T – ژانویه 2023 را امضا کرد

من الان 15 روز فیبر دارم ، اشتراک حق بیمه و جعبه 8 SFR را گرفته ام و تاکنون همه چیز خیلی خوب پیش می رود. (. ) از همه چیز با یک اتصال بسیار سریع و جریان غیرقابل تصور کامل است. شبکه بسیار پایدار است و من با هیچ مشکلی روبرو نشده ام (. ).

TrustPilot Review امضا شده FAB – سپتامبر 2020

من در جعبه فیبر 8 مشترک شده ام. جریان روز 700 مگابیت در ثانیه و در ساعت 9:15 بعد از ظهر است. بدون توضیحی از SFR. مشکل به مدت 15 روز. من فکر می کنم مرحله بعدی نامه ای از اعلامیه رسمی و سپس یک نامه خاتمه خواهد بود. ما از ما لذت می بریم.

TrustPilot Review JP را امضا کرد. دا سیلوا – نوامبر 2020

با SFR Box 8 از بهترین سرعت اینترنت استفاده کنید !

با SFR Box 8 از بهترین سرعت اینترنت استفاده کنید !

قیمت SFR جعبه 8 به نظر مشتریان رضایت بخش است ?

با توجه به قیمت SFR کادر 8 ، دوباره نظرات تقسیم می شوند. اگر مشتریان از آن استقبال می کنند رقابت را ارائه دهید , دیگران قیمت جعبه جدید SFR را پیدا می کنند خیلی بالا و پشیمانی از عدم درک مقدار جعبه قبل از عضویت در آن. در واقع به نظر می رسد که بسیاری از مشتریان در مورد فاکتورهای خود شگفتی های ناخوشایند را کشف کرده اند.

بسیار خوشحالم که جعبه های 8 SFR من را با یک پیشنهاد فوق العاده جالب برداشتم. وقتی قیمت رقبا را می بینم ، تقریباً دو برابر فیبر است. قرار ملاقات برای نصب سریع بود.

TrustPilot Review Caroline L – فوریه 2023 امضا کرد

مشتری در SFR برای چند سال ، من 2 ماه برای جعبه جدید 8 تصمیم گرفتم. چقدر وحشتناک !! فاکتور من از 61 یورو به 140 یورو رفت. برای ماه اول ، من می توانم آن را بشنوم ، زیرا ظاهراً قیمت جعبه جدید است که باید هر روز تنظیم مجدد شود. ماه دوم ، فاکتور جدید: 123 یورو. چگونه می توان از بدهی مستقیم 61 تا 130 یورو در هر ماه رفت ? خدمات مشتری از طریق تلفن صفر است ، آنها فقط فاکتور را بدون توضیح می خوانند. من اصلاً آنها را توصیه نمی کنم.

بررسی TrustPilot امضا شده. kouoh eba – مه 2021

نظر متخصص ما در مورد SFR کادر 8

جعبه SFR 8

جعبه 8 بدون شک جعبه مودم است جالب ترین SFR با توجه به آن کارایی , خود امکانات و او قیمت جذاب . SFR Box 8 به طور خاص با پیشنهاد SFR Power ارائه می شود ، که به نظر ما دارای این است بهترین گزارش با کیفیت در میان تمام پیشنهادات اینترنتی اپراتور. پیشنهاد به 29.99 €/ماه سال اول ، SFR Box Power یکی از رقابتی ترین پیشنهادات موجود در بازار است.

یکی از نقاط قوت جعبه 8 SFR این است عملکرد اتصال به اینترنت با فناوری تهیه شده است Wifi Smart 6.همراه بالاترین جریان (حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری و 700 مگابایت در ثانیه در ارسال) ، عملکرد کادر 8 از نظر اتصال است باور نکردنی. این جعبه برای خانه هایی که مصرف می کنند ایده آل است مقدار قابل توجهی از داده ها. این که آیا شما از راه دور استفاده می کردید ، پرونده های سنگین را بارگیری می کنید یا بازی های ویدیویی می کنید ، نخواهید داشت بدون مشکل اتصال حتی به طور همزمان.

علاوه بر این ، با عضویت در پیشنهاد SFR Box 8 ، شما رمزگذار تلویزیون SFR 8 تلویزیون. بنابراین ، شما از کیفیت تصویر 4K HD و قدری فناوری دالبی برای تصویر و صدا. تجربه همهجانبه تضمین شده ! این مودم همچنین امکان دسترسی به دستیاران صوتی OK SFR و Alexa را در فرمان صوتی از راه دور فراهم می کند.

اگر قرار بود نکات منفی را یادداشت کنیم ، می گفتیم که این شرم آور است که جعبه جیب 4G و تکرار کننده WiFi گنجانده نشده است در SFR Box 8 Power Power. از طرف دیگر ، آنها با SFR Box Premium گنجانده شده اند. طراحی جانبی ، SFR می تواند بهتر عمل کند جنبه بصری را بهبود بخشید از جعبه 8 آن برای احتیاط تر و ظریف تر.

در پایان ، SFR Box 8 یکی از جعبه های بازار با کارآمدترین ویژگی ها از نظر اتصال به اینترنت از نظر خدمات تلویزیونی است. با این قیمت ، او یکی از پیشنهادهایی است که از دست نمی رود !

جعبه SFR 8

نظر SFR جعبه 8 – توجه 8/10

از پیشنهاد SFR Box 8 در سال اول استفاده کنید !