چگونه می توان جعبه یا بسته SFR خود را در سال 2023 خاتمه داد?, نحوه خاتمه SFR موبایل و قرمز توسط SFR?

خاتمه اشتراک SFR و موبایل قرمز SFR

Contents

SFR ابزاری را برای محاسبه هزینه ها در صورت خاتمه زودرس در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار از منطقه مشتری قابل دسترسی است. برآورد هزینه های خاتمه اشتراک تلفن همراه توسط قانون چتل تنظیم شده است. از سال 2012 ، هدف دوم محافظت از مصرف کنندگان است.

مقاومت در برابر SFR: چگونه می توان جعبه یا بسته SFR خود را در سال 2023 خاتمه داد ?

اگر دوره تعهد شما به پایان رسیده است ، می توانید پیشنهاد SFR خود را بدون هیچ هزینه ای در صورت تمایل فسخ کنید. اما چطور می شود انجامش داد ? به کدام آدرس نامه خاتمه SFR خود را ارسال کنید ? در صورت هزینه خاتمه ، مبلغ آنها چقدر است ? تمام پاسخ های سوالات شما در مورد خاتمه SFR در این مقاله است.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات جعبه و موبایل لحظه را با یکدیگر مقایسه کنید و در اشتراک بعدی خود ذخیره کنید.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات جعبه و موبایل لحظه را با یکدیگر مقایسه کنید و در اشتراک بعدی خود ذخیره کنید.

 • ضروری:
 • در صورت خاتمه SFR قبل از پایان دوره تعهد خود, باید هزینه را بپردازید هزینه خاتمه. تو می توانی آنها را محاسبه کنید پیش از این در وب سایت SFR.
 • تو می توانی بدون هیچ هزینه ای پیشنهاد SFR شما در صورت وجود یک دلیل مشروع.
 • برای خاتمه پیشنهاد SFR خود ، نامه خاتمه را بهآدرس SFR.
 • در صورت تغییر پیشنهاد SFR لازم نیست اشتراک خود را خاتمه دهید.
 • اشتراک SFR موبایل خود را خاتمه ندهید شما می خواهید شماره خود را نگه دارید. این اپراتور جدید شما است که از خاتمه شما برای شما مراقبت خواهد کرد.

نحوه خاتمه SFR ?

جعبه های SFR خاتمه جعبه

آرم قرمز

آنجا خاتمه اشتراک SFR جعبه شما در 4 مرحله انجام می شود.

 1. شرایط خاتمه جعبه SFR خود را بررسی کنید : قبل از شروع رویکردها برای خاتمه پیشنهاد جعبه SFR خود ، در مورد ممکن است اطلاعات کسب کنید هزینه خاتمه اگر دوره تعهد خود به پایان نرسد ، باید بپردازید. همچنین اطمینان حاصل کنید که در پرداخت فاکتورهای خود به روز هستید.
 2. با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید : شماره قرارداد خود را بیاورید و با شماره گیری 1023 با SFR تماس بگیرید تا خاتمه خود را آماده کنید.
 3. نامه خاتمه SFR خود را ارسال کنید : سپس باید درخواست خاتمه خود را از طریق پست ارسال کنید ، ترجیحاً از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت. شما می توانید به مدل های نامه خاتمه SFR در سایت ما دسترسی پیدا کنید. درخواست خاتمه شما ظرف 10 روز پس از دریافت نامه شما مؤثر است. مدل های نامه خاتمه SFR
 4. تجهیزات SFR خود را بازیابی کنید : پس از تأیید خاتمه شما توسط SFR ، شما یک کوپن برگشتی را از طریق پست الکترونیکی و همچنین روش بازگشت جعبه SFR خود به اپراتور دریافت می کنید. بازگشت تجهیزات شما رایگان است. اگر آنها را برنگردانید ، باید هزینه های اضافی متناسب با ارزش تجهیزات خود را پرداخت کنید.

پس از پایان اشتراک SFR ، شما به حساب مشتری خود دسترسی داشته باشید و تمام فاکتورهای SFR شما برای یک سال. با این حال مراقب باشید ، قبل از درخواست خاتمه خود باید حداقل یک بار به منطقه مشتری SFR خود وصل شوید تا این دسترسی را حفظ کنید.

دانستن در صورت خاتمه SFR با دلیل مشروع, در فکر نامه خاتمه خود را با گواهی پشتیبانی کنید توجیه دلیل مشروع شما. اگر خط SFR خود را قبل از دوره تعهد خود ببندید ، از پرداخت هزینه خاتمه خودداری خواهید کرد.

مراحل خاتمه موبایل SFR

آنجا خاتمه اشتراک تلفن همراه SFR شما در 3 مرحله انجام می شود.

 1. شرایط خاتمه اشتراک تلفن همراه SFR خود را بررسی کنید : در صورت خاتمه SFR قبل از پایان دوره تعهد خود ، به یاد داشته باشید که در مورد هزینه های خاتمه که باید بپردازید اطلاعاتی کسب کنید. همچنین بررسی کنید که تمام فاکتورهای خود را در انتظار پرداخت کرده اید.
 2. با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید : به شماره مشتری SFR و همچنین شماره خط تلفن همراه خود توجه داشته باشید و با شماره 1023 با یک مشاور SFR تماس بگیرید. اگر اقدامات ویژه ای برای خاتمه SFR خود داشته باشید به شما می گوید.
 3. درخواست خود را برای خاتمه از طریق پست ارسال کنید : نامه خاتمه SFR بنویسید و آن را به اپراتور ارسال کنید ، ترجیحاً از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید.

خاتمه موبایل SFR شما در یک دوره 10 روزه پس از دریافت نامه خود توسط SFR. وقتی خاتمه شما توسط SFR تأیید شد ، ایمیلی دریافت می کنید که به شما می گوید درخواست خود را در نظر بگیرید.

مراقب باش شما از پیشنهاد موبایل SFR خود استفاده کردید, شما به طور خودکار از دست می دهید شماره تلفن همراه شما.

آدرس خاتمه SFR چیست ?

اگر تصمیم دارید قرارداد SFR خود را فسخ کنید ، باید ارسال کنید نامه خاتمه در آدرس زیر ::

خاتمه SFR
TSA 30103
69947 Lyon Cedex 09

اطمینان از اینكه تمام اطلاعات مربوطه ، مانند شما شماره قرارداد, شما جزئیات تماس و دلیل خاتمه, به وضوح در نامه شما نشان داده شده است. با استفاده از این آدرس اختصاص داده شده به خاتمه ، می توانید اطمینان حاصل کنید که درخواست شما به درستی و در محدوده زمانی پردازش می شود.

فراموش نکن یک نسخه را نقاشی کنید نامه شما و همچنین اثبات ارسال, در صورت نیاز به توجیه رویکرد خود بعداً.

توجه داشته باشید که حتماً آدرس خاتمه مناسب را دریافت کرده و خاتمه خود را تأیید کنید ، محتاط تر است که با شماره 1023 با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید.

چگونه می توان پس از خاتمه SFR خود به اپراتور دیگری رفت ?

جعبه SFR خود را برداشته و اپراتور اینترنت را تغییر دهید

اگر می خواهید اشتراک SFR جعبه خود را برای عضویت در یک ارائه دهنده دسترسی به اینترنت دیگر (ISP) خاتمه دهید ، توصیه می شود قبل از خاتمه پیشنهاد SFR خود با FAI آینده خود تماس بگیرید. اگر منتظر فسخ اشتراک SFR خود هستید تا پیشنهاد جدید خود را ارائه دهید ، ممکن است خودتان پیدا کنید چند روز بدون اتصال به اینترنت و تلویزیون. مهلت متوسط ​​برای نصب یک خط اینترنتی جدید معادل میانگین زمان خاتمه است ، یعنی 15 روز.

همچنین توجه داشته باشید که پیشنهادهایی وجود دارد که به شما امکان می دهد بازپرداخت هزینه های SFR خود را بازپرداخت کنید توسط FAI جدید شما. از تماس با خدمات مشتری اپراتور که به شما علاقه مند است برای اطلاع از آن دریغ نکنید.

اگر می خواهید شماره خط ثابت SFR خود را نگه دارید ، حتی یک بار در ISP جدید خود مشترک شوید ، فقط با کد RIO SFR ارتباط برقرار کنید از خط ثابت تا تأمین کننده آینده خود. او قدم های خود را بر عهده خواهد گرفت تا به شما اجازه دهد شماره تلفن ثابت خود را حفظ کنید.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات جعبه و موبایل لحظه را با یکدیگر مقایسه کنید و در اشتراک بعدی خود ذخیره کنید.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات جعبه و موبایل لحظه را با یکدیگر مقایسه کنید و در اشتراک بعدی خود ذخیره کنید.

اپراتور تلفن همراه را تغییر دهید و شماره تلفن خود را نگه دارید

اگر می خواهید SFR را برای عضویت در یک اپراتور جدید و شما می خواهید شماره تلفن همراه خود را نگه دارید, پیشنهاد SFR موبایل خود را خاتمه ندهید. اگر به اشتراک SFR موبایل خود در این زمینه رزرو کرده اید ، شماره تلفن خود را از دست می دهید.

برای شماره تلفن همراه خود را نگه دارید, فقط پیشنهادی را که مورد علاقه شما است و ارتباط برقرار کنید ، بیرون بیاورید کد Rio SFR به اپراتور جدید خود. او مسئول خاتمه پیشنهاد موبایل SFR شما خواهد بود و می توانید شماره تلفن همراه خود را حفظ کنید.

مانند پیشنهادات ثابت ، پیشنهادات زیادی وجود دارد که می تواند به شما امکان دهد شما هزینه های خاتمه خود را بازپرداخت کرده اید در صورت بسته شدن قرارداد قبل از پایان دوره تعهد خود توسط اپراتور جدید خود. از اپراتور که به شما علاقه مند است بپرسید.

آیا برای تغییر پیشنهادات SFR باید خاتمه دهید ?

لطفاً توجه داشته باشید ، اگر می خواهید اشتراک SFR خود را متوقف کنید مشترک شدن در مکانی که یکی دیگر از پیشنهادات SFR است, این نیست برای خاتمه قرارداد خود لازم نیست.

برای تغییر پیشنهاد SFR خود ، به سادگی به سمت خود بروید منطقه مشتری SFR یا روی شما برنامه SFR & ME ::

 • در بخش “پیشنهاد و تجهیزات” سپس “اشتراک خود را تغییر دهید” برای مشتریان SFR Box.
 • در بخش “پیشنهاد و موبایل” سپس “اشتراک خود را تغییر دهید” برای مشتریان SFR تلفن همراه.

همچنین می توانید پیشنهاد را تغییر دهید تلفنی با آهنگسازی ☎ 09 87 67 96 03.

بدون هزینه خاتمه اگر قبل از پایان دوره تعهد خود برای یک پیشنهاد SFR دیگر تغییر دهید ، پرداخت می کنید بدون هزینه خاتمه.

در مورد خاتمه در SFR چه چیزی باید بدانید

چه شرایطی برای خاتمه قرارداد SFR آن وجود دارد ?

قبل از شکستن اشتراک خود با SFR ، توجه به این نکته مهم است شرایط خاتمه موفقیت آمیز SFR:

 1. اگر قبل از پایان تعهد خود طنین انداز هستید ، هزینه خاتمه را پرداخت می کنید : هر زمان ، اگر جعبه SFR یا SFR موبایل دیگر مناسب شما نیست ، می توانید آن را فسخ کنید. اگر دوره تعهد شما به پایان رسیده است ، خاتمه SFR رایگان است. برعکس ، در صورت خاتمه SFR قبل از پایان دوره تعهد خود ، باید هزینه خاتمه را پرداخت کنید. شما می توانید با پیروی از توضیحات ذکر شده در این مقاله ، آنها را از قبل محاسبه کنید.
 2. خاتمه SFR شما فقط پس از پرداخت تمام فاکتورهای شما مؤثر است : تا زمانی که فاکتورهای بدون حقوق داشته باشید ، خاتمه SFR امکان پذیر نیست. برای تأیید بسته شدن قرارداد با اپراتور ، بنابراین ضروری است که شما توسط تمام فاکتورهای SFR خود تبرئه شوید.
 3. شما 10 روز فرصت دارید تا نظر خود را تغییر دهید : خاتمه SFR شما 10 روز پس از دریافت نامه خاتمه شما توسط SFR مؤثر است. در این دوره ، می توانید در هر زمان نظر خود را تغییر دهید. پس از گذشت 10 روز ، خاتمه شما مؤثر است و در صورت تمایل به عضویت در SFR ، مجدداً عضو می شوید. سپس ارشد و مزایای قدیمی خود را به عنوان مشتری SFR از دست خواهید داد.

هزینه های خاتمه اعمال شده توسط SFR چقدر است ?

این که آیا شما جعبه SFR یا مشتری SFR مشتری هستید ، اگر قبل از پایان دوره تعهد خود پیشنهاد خود را داشته باشید ، باید هزینه های خاتمه محاسبه شده با توجه به پرداخت های ماهانه باقی مانده را پرداخت کنید. در هزینه های خاتمه SFR فقط به مدت زمان تعهد شما و تعداد ماههای باقی مانده.

برای هزینه های خاتمه SFR خود را محاسبه کنید, شما می توانید به سایت SFR در بخش “خاتمه” ، سپس “هزینه خاتمه خود را شبیه سازی کنید”. شما همچنین می توانید خود را با استفاده از ابزار محاسبه ما محاسبه کنید:

برای دیدن واضح تر ، فیلم ما را در روشهای کاربردی هزینه های خاتمه در چارچوب قانون چتل.

آیا می توانیم اشتراک SFR را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهیم ?

موقعیت های خاصی وجود دارد که برای آن امکان پذیر است بدون هزینه پیشنهاد SFR خود خاتمه دهید, حتی قبل از پایان دوره تعهد خود. این شرایط توسط SFR از “نقوش مشروع”. SFR شمارش 7:

 • تو حرکت کن در منطقه ای که توسط SFR پوشانده نشده است.
 • تو با معلولیت یا بیماری که مانع از استفاده از خدمات مشترک شده شما می شود.
 • در دارنده خط درگذشت.
 • تو هم هستی بررسی اجمالی یا ورشکستگی.
 • شما در بیکاری پس از عزل اقتصادی که هنگام عضویت از آن آگاه نبودید.
 • شما قرار داده اید در زندان برای حداقل 3 ماه.
 • شما روبرو هستید یک مورد از Majeure Force تعریف شده توسط یک دادگاه فرانسه.

اگر در یکی از این شرایط هستید ، می توانید قبل از پایان دوره تعهد خود ، پیشنهاد SFR خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. برای انجام این کار ، به سادگی دلیل قانونی خود را در نامه خاتمه خود ذکر کنید و به اسناد پشتیبان بپیوندید (گواهی پزشکی ، سند دادگاه ، گواهی اخراج و غیره.).

✅ قرارداد خود را بهینه کنید و پس انداز کنید ! جعبه و پیشنهادات موبایل چندین اپراتور را برای یافتن جالب ترین پیشنهاد مقایسه کنید.

خاتمه اشتراک SFR و موبایل قرمز SFR

این راهنما برای شما توضیح می دهد که چگونه یک بسته موبایل SFR یا قرمز را خاتمه دهید ، هر فرمول آن (مربع ، Illimthics ، Starter ، Power یا Premium). خواهید فهمید که چه موقع بسته موبایل SFR را با تعهد و پاسخ به سوالات خود خاتمه دهید. هزینه های خاتمه SFR موبایل چقدر است ? نحوه خاتمه SFR موبایل بدون پرداخت هزینه ? اعلامیه خاتمه SFR و قرمز چیست؟ ? هنگامی که مجبور هستید SFR یا قرمز را با یک نامه ثبت شده خاتمه دهید ? چگونه شماره را در اپراتور جدید تلفن همراه نگه داریم ?

خاتمه

1. نامه ثبت شده برای خاتمه بسته موبایل SFR

دو راه حل برای خاتمه بسته موبایل SFR

دو مورد خاتمه بسته موبایل SFR شما وجود دارد. یا SFR را ترک می کنید تا با یک اپراتور تلفن همراه دیگر در یک پیشنهاد جدید مشترک شوید ، یا شماره را حل می کنید.

 • اگر می خواهید هنگام انعطاف پذیری SFR ، شماره خط تلفن همراه را نگه دارید ، از قابلیت حمل استفاده کنید ، که در زیر توضیح داده شده است. در صورت قابلیت حمل شماره ، می توانید از اپراتور جدید بخواهید SFR را خاتمه دهد ، یا خودتان این کار را از طریق پست انجام دهید. این راه حل دوم ضروری است ، به عنوان مثال ، اگر از بسته تلفن همراه SFR خود استفاده کنید و درخواست معافیت از هزینه کنید
 • اگر شماره خط را نگه ندارید ، باید بسته تلفن همراه SFR خود را با نامه ثبت شده با تأیید رسید ، خاتمه دهید. در صورت تمایل این روش مورد علاقه قرار می گیرد اشتراک SFR خود را قبل از عزیمت به خارج از کشور متوقف کنید, به عنوان مثال ، و در همه شرایط که قصد ندارید یک بسته جدید را تهیه کنید.

نحوه خاتمه بسته موبایل SFR از طریق پست ?

بسته موبایل SFR را می توان با ارسال نامه ثبت نام ثبت شده ثبت شده به خدمات مشتری SFR با تأیید دریافت ، قطع کرد. SFR باید ظرف 10 روز از درخواست خط را قطع کند. اما می توانید در نامه خود درخواست کنید که نقض قرارداد فراتر از این دوره انجام شود و تاریخ خود را تحمیل کنید. این یکی از مزایای خاتمه ارسال شده از طریق پست به SFR است.

شما می توانید از طریق نامه قابلیت حمل را درخواست کرده و از طریق پست خاتمه دهید

SFR و قرمز اینترنتی خود را خاتمه دهید

ارسال نامه ثبت شده منجر خواهد شد خاتمه کل اشتراک شما, و بنابراین اگر قبل از ارسال نامه خود اقدامات احتیاطی خود را انجام ندهید ، شماره تلفن خود را نیز انجام دهید. با این حال توجه داشته باشید که SFR این وظیفه را دارد که 40 روز قبل از اینکه بتواند مجدداً مجدداً این شماره را در دسترس نگه دارد. علاوه بر این ، شما کاملاً می توانید خود را خاتمه دهید و قابلیت حمل را بخواهید. برای انجام این کار ، ریو (بیانیه هویت اپراتور ، که با تماس با 3179 از خط SFR) با پیامک دریافت خواهید کرد ، به اپراتور جدید ، سپس نامه خاتمه را ارسال کنید.

آدرس خاتمه SFR موبایل چیست ?

آدرس که برای خاتمه بسته تلفن همراه باید نامه ثبت شده را برای آن ارسال کنید:

SFR – خدمات مشتری TSA 10101 – 69947 Lyon Cedex 20

مدل نامه خاتمه یک برنامه موبایل SFR

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
هدف: خاتمه بسته موبایل SFR

من امروز با این نامه خاتمه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده ، شما را به شما اطلاع می دهم که می خواهم برای شماره مشتری خود بسته بندی موبایل SFR خود را پایان دهم (شماره مشتری خود را مشخص کنید).

مشتری وفادار و دوره تعهد من به اتمام رسیده است ، توجه می کنم که خدمات شما دیگر مناسب من نیست و من می خواهم از پیشنهاد جذاب تر اپراتور دیگر استفاده کنم. بنابراین من تصمیم خود را برای خاتمه اشتراک تلفن همراه SFR خود اعلام می کنم و از شما می خواهم که اقدامات کافی را برای پایان دادن به قراردادی که به ما پیوند می دهد ، انجام دهید.

درخواست خاتمه من باید ظرف 10 روز پس از دریافت این نامه ، مطابق با ماده L توسط شما در نظر گرفته شود. 224-39 از کد مصرف کننده. متشکرم که نامه ای را برای من ارسال کردید که مدت قراردادم را به من تأیید کرد.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

2. چگونه می توان قبل از پایان تعهد ، بسته موبایل SFR را خاتمه داد ?

نحوه محاسبه هزینه های خاتمه SFR ?

هزینه های خاتمه اشتراک تلفن همراه SFR توسط قانون Châtel تعیین می شود. او مشخص می کند که در مورد a قرارداد با یک تعهد 12 ماهه, در صورت پایان اشتراک تلفن همراه قبل از مهلت این دوره ، مشترکین در قبال مبلغ مربوط به پرداخت ماهانه باقی مانده مسئولیت دارد. اگر تعهد دو سال باشد, هزینه ها از همان ماه تا دوازدهم به همان روش محاسبه می شود و برای دوره بین سیزدهم و 24 ماه ، هزینه های خاتمه یک چهارم از کل مبلغ باقی مانده خواهد بود.

برای کمک به شما در محاسبه مقدار هزینه های خاتمه برنامه تلفن همراه SFR شما, از ماشین حساب آنلاین ما استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد که بدانید آیا این برای شما جالب تر است که SFR را قبل از پایان تعهد خود خاتمه دهید.

3. نحوه خاتمه SFR موبایل بدون هیچ هزینه ای ?

وجود دارد چندین موقعیت که به شما امکان می دهد بسته SFR خود را به صورت رایگان خاتمه دهید در دوره تعهد اولیه. این موارد در شرایط عمومی فروش به تفصیل شرح داده شده است:

 • بیکاری به دنبال خاتمه قرارداد کار نامشخص (CDI) ؛
 • ورشکستگی شخصی ، بازیابی یا انحلال اجباری ؛
 • مشکلات مالی که در مورد اطلاع رسانی در مورد پذیرش در کمیته برای بیش از حد افراد وجود دارد
 • برای مدت طولانی در یک منطقه کشف نشده یا عزیمت به خارج از کشور حرکت کنید
 • بستری در بیمارستان یا مرخصی بیمار بیش از سه ماه ؛
 • حبس ؛
 • مرگ ؛
 • پرونده نیرو ماجرا ، به معنای فقه دادگاه کاسه.

اگر به طور مکرر با تجزیه شبکه موبایل SFR روبرو شده اید ، این امکان را به شما نمی دهد که بدون پرداخت هزینه خاتمه دهید. تا آنجا که اپراتور اطمینان می دهد که مشکل پوشش شبکه را در طی چند ساعت از مشاهده خرابی حل می کند ، نمی تواند بدون مجازات قرارداد ایجاد کند. در بهترین حالت ، SFR جبران قیمت گذاری یا دسترسی به یک سرویس اضافی را به شما ارائه می دهد.

اسناد پشتیبان خود را برای خاتمه دادن به SFR موبایل بدون هیچ هزینه ای ارسال کنید

معافیت از هزینه های خاتمه SFR فقط در صورتی در نظر گرفته می شود که اسناد پشتیبان مربوط به اپراتور خود را ارسال کنید. اما اگر از قابلیت حمل و نقل خود درخواست می کنید ، این روش امکان برقراری ارتباط با تأمین کننده قدیمی خود را حذف نمی کند. بنابراین توصیه می شود با حمل شماره خود شروع کنید ، سپس ارسال یک توصیه با اسناد پشتیبانی به SFR. نامه باید مشخص کند که قابلیت حمل در حال انجام است و شما به سادگی می خواهید که مشمول هزینه خاتمه نباشید.

4. بسته SFR را نگه دارید و شماره تلفن همراه را نگه دارید

قابلیت حمل در هنگام خاتمه SFR چیست ?

هنگامی که می خواهید SFR Mobile را خاتمه دهید ، می توانید از RIO خود استفاده کنید که می تواند با آهنگسازی به صورت رایگان 3179 در تلفن همراه بازیابی شود. شما به تأمین کننده جدید خود اجازه خواهید داد تا بدون مداخله ، قرارداد قدیمی موبایل SFR خود را پایان دهد. با این حال ، اگر هنوز متعهد باشید ، مجازات خاتمه را پرداخت خواهید کرد. در این صورت جالب است که از نامه خاتمه ارسال شده به SFR از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت ، استفاده کنید تا اثبات غیرقابل انکار داشته باشید. شما می توانید ریو خود را به اپراتور جدید ارتباط دهید و SFR خود را خاتمه دهید.

قابلیت حمل مانع از خاتمه نمی شود

SFR برای تأیید وقفه در بسته پیامکی ارسال می کند و فاکتور نهایی را برای شما ارسال می کند ، از کجا اضافه می شود هزینه های احتمالی. از آنجا که درخواست قابلیت حمل و نقل به معنای اجتناب از هزینه های خاتمه نیست که ممکن است برای شما صورتحساب شود ، اگر به عنوان مثال تعهد در قرارداد شما انجام شود.

5. آنچه از مزایای چند بسته SFR می شود ?

SFR یک مزیت چند خطی را برای مشتریان خود که هم در جعبه SFR مشترک هستند و حداقل یک و حداکثر سه برنامه موبایل اپراتور تنظیم کرده است. این انجمن انجمن اجازه تخفیف در اشتراک ثابت اینترنت را از -5 € در هر ماه می دهد. با این حال ، اگر برای خاتمه بسته تلفن خود آمده اید ، این مزیت از بین می رود. خاتمه پیشنهادات جعبه در راهنمای ما نحوه خاتمه اشتراک اینترنتی SFR به تفصیل شرح داده شده است ?

6. نحوه خاتمه دادن به RED توسط SFR Plan Mobile ?

با توجه به بسته های نام تجاری کم هزینه قرمز توسط SFR, بدون تعهد ، روش خاتمه را می توان بصورت آنلاین و مستقیماً در منطقه مشتری مشترک در www انجام داد.قرمز توسط-sfr.یا با درخواست مشاور در مورد گربه گربه روی اپراتور. در شرایط خاص ، به ویژه درگذشت مشترک ، از آن خواسته می شود نامه ثبت شده را به AR به خدمات مشتری ارسال کنید ، که همان SFR است.

همه قرمزها توسط SFR این ویژگی را دارند که مشمول تعهد نباشند. بنابراین, بدون اتهام انتظار نمی رود وقتی قرارداد بسته بندی موبایل Red توسط SFR.

راهنماهای مشابه

 • نحوه باز کردن قفل موبایل ?
 • خاتمه جعبه اینترنت SFR
 • خاتمه بیمه موبایل chubb
 • خاتمه بسته موبایل SFR
 • خاتمه موبایل SFR – 6 امتیاز
 • خاتمه کلید 4G SFR
 • نحوه خاتمه یک بسته موبایل یا قرمز توسط جعبه اینترنت SFR ?
 • چه موقع می توان یک بسته موبایل را لغو کرد ?
 • خاتمه بسته موبایل – قابلیت حمل شماره (کد ریو)
 • خاتمه بیمه موبایل SFR

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

SFR را در 2 دقیقه به اشتراک بگذارید

 • این مدل شامل فرمولاسیون به هر دلایل وآدرس خاتمه SFR.
 • درخواست خود را با چند کلیک شخصی کنید و خود را پر کنید نامه خاتمه SFR.
 • نامه خود را از طریق نامه ثبت شده از رایانه خود ارسال کنید. پست آن را چاپ می کند و دوباره در دست می گیرد خدمات مشتری SFR.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل

بسته بندی موبایل SFR: رویه ها ، هزینه ها و مهلت ها را خاتمه دهید

خاتمه بسته SFR

ملزومات خاتمه یک برنامه موبایل SFR

برای اینکه کاربرانی که از خدمات مشتری اپراتور به میدان سرخ راضی نیستند یا پیشنهاد جالب تری از یک رقیب پیدا کرده اند ، امکان پذیر است اشتراک SFR آن را خاتمه دهید. این راهنمای توضیحی برخی از نشانه های مهم را برای مصرف کنندگان که به دنبال اطلاعات در مورد روش خاتمه خاص برای SFR هستند ، در نظر می گیرد.

در صورت نارضایتی ، در اینجا نحوه خاتمه بسته SFR آن وجود دارد:

 • با یک مشاور SFR با شماره 1023 تماس بگیرید
 • درخواست خاتمه خود را برای نامه LRAR ارسال کنید
 • با تغییر اپراتور از طریق قابلیت حمل شماره خاتمه دهید

در صورت عدم وجود تلفن همراه ، بسته های موبایل SFR اکنون بدون تعهد ارائه می شوند. خاتمه یک بسته غیر اتصال می تواند به سادگی انجام شود و برخلاف بسته های با تعهد و تلفن شامل ، در صورت پایان دادن به تعهد 24 ماهه ، هزینه خاتمه را پرداخت نمی کند.

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 02/09/2022

چگونه بسته تلفن همراه SFR خود را خاتمه دهیم ?

راه حل های مختلفی به منظور خاتمه اشتراک تلفن همراه SFR خود وجود دارد. اپراتور چندین فرمول اشتراک تلفن همراه را با تعهد و حتی بدون تعهد مدت ارائه می دهد. بنابراین روشی که باید دنبال شود با توجه به نوع اشتراک که کاربر در آن مشترک شده است یکسان نیست. این روش بسته به تاریخی که اشتراک در این پیشنهاد انجام شده است نیز متفاوت است تا مشخص شود که آیا این یک دوره تعهد فعلی باقی مانده است. بنابراین در اینجا همه چیزهایی است که قبلاً باید بدانیدروشی را برای خاتمه اشتراک SFR موبایل یا اینترنت شروع کنید.

خاتمه بسته SFR

مراحل خاتمه بسته موبایل SFR آن.

یک وضعیت متفاوت بسته به تعهد

قبل از علاقه به خاتمه ، باید بدانید که این تعهد در چه دوره ای است. حداقل مدت زمان قرارداد با توجه به عناصر بیشتر متفاوت است.

در کنار اپراتور با یک مربع قرمز ، باید بدانید که:

 • اشتراک های موبایل SFR بدون تعهد به مدت زمان است
 • در صورت خرید تلفن همراه علاوه بر این ، حداقل دوره نامزدی 24 ماه است.

برنامه تلفن همراه SFR خود را از طریق ارسال نامه خاتمه خاتمه دهید

SFR به مشتریان خود پیشنهاد نمی دهد که اشتراک تلفن همراه خود را از منطقه مشتری خود خاتمه دهند. خاتمه یک برنامه تلفن همراه یا یک جعبه اینترنتی SFR انجام می شود عمدتا از طریق پست. با این وجود اول از همه ضروری است از طریق تلفن ، با شماره 1023 با خدمات مشتری تماس بگیرید, به منظور به دست آوردن آدرس خاتمه برای ارسال نامه.

نامه خاتمه SFR

برای پایان دادن به اشتراک موبایل یا SFR ، یک نامه خاتمه ارسال کنید.

در این حالت ، مشاور SFR باید این آدرس پستی را ابلاغ کند:

خاتمه SFR – TSA 30103 – 69947 Lyon Cedex 20

مهم است کهنامه خاتمه را با تأیید دریافت ارسال کنید. در این نامه ، دلیل خاتمه باید ظاهر شود ، و همچنین پایان مطلوب قرارداد قرارداد. ابزاری در بالای این صفحه نیز در دسترس است تا به کاربران کمک کند تا نامه خاتمه شخصی را بسازند.

برای اینکه عناصر مهمی را که در نامه خاتمه خود قرار داده اید فراموش نکنید ، Monpetitforfait یک نسل ، شخصی سازی و ارسال خدمات درخواست خاتمه SFR خود را ارائه می دهد. برای خاتمه بسته بندی موبایل SFR خود در اسرع وقت ، ما از شما دعوت می کنیم تا اطلاعات مربوط به قرارداد خود را در ماژول زیر تکمیل کنید.

در دسترس بودن خدمات مشتری SFR

خدمات مشتری SFR در دسترس است از دوشنبه تا شنبه ، 8 صبح تا 10 بعد از ظهر ساعت 1023. در مورد روش های صورتحساب:

 • با SFR Mobile تماس بگیرید: زمان انتظار رایگان و سپس قیمت یک تماس عادی در سرزمین اصلی فرانسه.
 • از یک ثابت تماس بگیرید: قیمت یک تماس عادی در سرزمین اصلی فرانسه و زمان انتظار رایگان از یک خط SFR.
 • از خارج از کشور ، به خدمات مشتری می توان در: +33 6 1000 1023.

بسته SFR خود را خاتمه دهید و همان شماره را نگه دارید

در واقع می توان شماره تلفن همراه SFR خود را نگه دارید و آن را به یک اپراتور دیگر منتقل کنید. این روش ، به نام قابلیت حمل شماره تلفن, نیازی به ارسال نامه خاتمه به SFR ندارد. برای نگه داشتن شماره تلفن خود ، فقط کد ریو خود را به اپراتور جدید یا FAI وارد کنید. از آن به بعد ، این او مسئول خاتمه اشتراک در SFR است.

به این ترتیب ، اپراتور جدید می تواند به طور خودکار خط را پس از ثبت نام با خدمات خود ، بدون اقدام اضافی از طرف کاربر منتقل کند. بسیار آسان برای استفاده ، قابلیت حمل شماره های تلفن همراه گزینه کمتری نسبت به خاتمه دستی مصرف کنندگان است. با این حال ، این رویکرد نیاز به اشتراک یک پیشنهاد از یک اپراتور جدید دارد ، در غیر این صورت قابلیت حمل نمی تواند انجام شود. SFR پس از عضویت در یک پیشنهاد رقیب ، فاکتور را به طرفداران روزهای گذشته ارسال می کند.

توجه داشته باشید که کد ریو با تماس ساده در 3179 به دست می آید. با این حال ، لازم است از خط مربوط به قابلیت حمل شماره تماس بگیرید. این سرویس رایگان است و هر روز از هفته ، همه زمان ها در دسترس است. مشتریانی که مایل به دانستن کد ریو از خط تلفن همراه خود هستند نیز پیامکی دریافت می کنند. این همچنین تاریخ پایان قرارداد قرارداد را نشان می دهد.

به طور خلاصه ، برای خاتمه یک بسته SFR با نگه داشتن شماره آن ، باید:

 1. برای دریافت شماره ریو خود با 3179 تماس بگیرید
 2. مشترک شدن در یک برنامه تلفن همراه با یک اپراتور دیگر
 3. هنگام عضویت ، کد ریو و شماره تلفن آن را پر کنید
 4. صبر کنید تا دریافت سیم کارت جدید و آن را فعال کنید تا شماره خود را حفظ کنید.

قابلیت حمل شماره با کد ریو

همچنین بخوانید تا همه چیز را در مورد قابلیت حمل شماره تلفن همراه بدانید

چه شرایطی برای خاتمه اشتراک SFR موبایل آن وجود دارد ?

اشتراک در اشتراک تلفن همراه با تعامل ، قراردادی است که کاربر را به اپراتور خود پیوند می دهد. همانطور که قبلاً مشاهده شد ، بسته به پیشنهادی که کاربر در آن مشترک شده است ، دوره تعهد در SFR می تواند 24 ماه باشد. خاتمه قرارداد این نوع قبل از دوره آن منجر به هزینه ها می شود ، همانطور که در قانون چتل پیچیده شده است.

هزینه های خاتمه SFR خود را با قانون چتل تخمین بزنید

SFR ابزاری را برای محاسبه هزینه ها در صورت خاتمه زودرس در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار از منطقه مشتری قابل دسترسی است. برآورد هزینه های خاتمه اشتراک تلفن همراه توسط قانون چتل تنظیم شده است. از سال 2012 ، هدف دوم محافظت از مصرف کنندگان است.

تخمین هزینه خاتمه SFR

هزینه خاتمه اشتراک SFR یا اشتراک اینترنتی خود را تخمین بزنید.

 • اشتراک SFR خود را قبل از پایان 24 ماه درگیری ، پس از ماه دوازدهم خاتمه دهید

بسته های موبایل SFR که به عنوان بخشی از یک قرارداد یارانه مشترک است شامل یک تعهد 24 ماهه است. با خاتمه اشتراک پس از دوازدهمین ماه اشتراک ، در این صورت وجود دارد پرداخت کنید که 20 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده تا پایان قرارداد.

به عنوان مثال ، برای بسته SFR 90 GB SFR با 35 یورو در ماه با 6 پرداخت ماهانه باقیمانده ، شما فقط باید 42.00 یورو از 210.00 یورو در پرداخت ماهانه باقی مانده در صورت فسخ زودرس بپردازید.

 • قرارداد SFR خود را قبل از پایان 24 ماه درگیری ، قبل از ماه دوازدهم خاتمه دهید

در صورتی که خاتمه قرارداد اشتراک 24 ماهه قبل از پایان سال اول درگیری صورت می گیرد ، لازم است پرداخت ماهانه باقی مانده تا پایان ماه دوازدهم پرداخت شود. علاوه بر این ، از ماه سیزدهم ، 20 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده برای رسیدن به 24 ماه درگیری نیز موظف است.

به عنوان مثال ، برای یک بسته SFR 90 گیگابایتی در 35 € در ماه با 15 پرداخت ماهانه باقی مانده ، باید 3 ماه کامل را در 35 € یا 105 € و همچنین 20 ٪ برای 12 ماه گذشته یا 84 € پرداخت کنید. کل هزینه خاتمه 189 یورو خواهد بود.

مورد خاص اشتراک های موبایل یارانه ای

در صورت خرید تلفن هوشمند یارانه ای با سهولت پرداخت ، تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده موعد است. قانون چتل در واقع برای این سرویس صدق نمی کند.

آیا می توان بسته SFR خود را در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه داد ?

با وجود قراردادی که کاربر را به اپراتور متصل می کند ، می توان در هر زمان اشتراک تلفن همراه SFR را خاتمه داد. تنها ملاحظی که مصرف کننده باید به آن ارائه دهد ، تسویه حساب پرداخت های ماهانه باقیمانده است. با این حال ، وجود دارد دلایل قانونی به مشترکین اجازه می دهد بسته تلفن همراه خود را قبل از ترم بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهند.

قرارداد امضا شده با SFR به طور معمول باید دلایلی را نشان دهد که کاربر امکان دارد یا اشتراک خود را خاتمه ندهد. مگر اینکه شما یک فرد بسیار سازمان یافته باشید ، متوسط ​​مصرف کننده لزوماً شرایط مربوط به امضای قرارداد اشتراک وی را در نظر نمی گیرد. Monpetitforfait بنابراین کمی زیر لیست جامع از امکاناتی که در آن امکان پذیر است ارائه می دهد نیاز به خاتمه توده در SFR بدون هیچ هزینه ای دارد.

دلایل قانونی فسخ بدون هیچ هزینه ای چیست؟ ?

دلایل خاصی را می توان برای خاتمه اشتراک را بدون هیچ هزینه ای توجیه کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که ممکن است اسناد پشتیبانی توسط اپراتورهای تلفن همراه درخواست شود. بنابراین ما باید مراقب باشیم که اگر تابستان امسال نتواند توجیه شود ، از ناتوانی کامل و برگشت ناپذیر استفاده نکنیم.

اپراتور در بهترین حالت می تواند درخواست خاتمه را در نظر بگیرد. در بدترین حالت ، دومی می توانست به دلیل اقدام به کلاهبرداری علیه موکل خود پیگرد قانونی کنید. صادقانه بهتر است.

شرایط قابل قبول برای خاتمه اشتراک شما بدون هزینه:

 • محکومیت به زندان حداقل 3 ماه ؛
 • عزل یک موقعیت دائمی ؛
 • پرونده بیش از حد -اعتبارسنجی که توسط کمیته صالح تأیید شده است
 • بیماری یا تصادف دیگر برای استفاده از تلفن همراه نیست
 • در مورد نیرو ماجرا ؛
 • مرگ مشترک ؛
 • حرکت به خانه ای در منطقه ای که توسط SFR پوشانده نشده است
 • برای یک دوره مهم به خارج از کشور حرکت کنید
 • اپراتور تعهدات قراردادی خود را رعایت نمی کند یا قرارداد را بدون توافق اصلاح می کند.

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

خوب است بدانید ! با توجه به شرایط فروش عمومی SFR:

“مشتری می تواند ، اگر از افزایش قیمت های اعمال شده برای خدمات اصلی امتناع ورزد ، اشتراک خود را در طی چهار ماه پس از ورود به قیمت های جدید ، حتی قبل از انقضاء حداقل دوره اشتراک ، خاتمه دهد. »»

دلایل فراخوانی برای خاتمه بدون هزینه قبل از 7 روز

همه ممکن است اتفاق بیفتد که نظر خود را تغییر دهند یا بلافاصله ، از اپراتور جدید خود راضی نباشند. پس از آن می توان خاتمه غیر منتظره اشتراک تلفن همراه SFR خود را درخواست کرد طی 7 روز از اشتراک قرارداد. با این حال باید مراقب باشید ، لازم به ذکر است که سرقت یا از دست دادن تلفن باعث خاتمه قرارداد نمی شود. در صورت ضرر ، بنابراین استفاده همچنان پرداخت ماهانه بسته خود را پرداخت می کند.

در اینجا دو پیکربندی وجود دارد که در طی 7 روز پس از اشتراک ، خاتمه را می توان بدون هیچ هزینه ای انجام داد:

 • انتقال شماره تلفن همراه خود به SFR امکان پذیر نیست
 • عدم دسترسی یا مشکلات بزرگ خدمات از خانه یا محل کار شما.

گزینه های خاتمه بسته تلفن SFR

رادیکال ، از خاتمه یک برنامه تلفن همراه می توان جلوگیری کرد ، به خصوص اگر هزینه های غالباً گران قیمت را پس انداز کند. بنابراین SFR به مشتریان خود پیشنهاد می دهد گزینه های دیگر برای خاتمه.

در میان این گزینه ها ، این امکان وجود دارد:

 • برای تغییر بسته SFR ، برای یک پیشنهاد مناسب تر
 • به تعلیق موقت خط آن ؛
 • برای انتخاب قرارداد اشتراک خود به شخص ثالث انتخاب کنید.

پیشنهاد فعلی خود را تغییر دهید یا با بسته SFR به یک رنگ قرمز مهاجرت کنید

اگر دیگر از اشتراک خود راضی نیستید ، هیچ چیز مانع شما نمی شود پیشنهاد خود را در SFR توسعه دهید با انتخاب یک برنامه موبایل مناسب تر. بسته ها در حال تحول هستند و از قرارداد شما به طور بالقوه فراتر می رود. بنابراین ، لازم است با دیدن آنچه اپراتور ارائه می دهد به منظور تغییر پیشنهاد خود برای یک پیشنهاد رقابتی تر بدون نیاز به تغییر اپراتور ، به روزرسانی شود.

احتمال دیگر: مهاجرت به قرمز توسط پیشنهاد SFR. دو اپراتور متعلق به همان گروه ، این روشها ساده تر خواهد بود تا از یک بسته SFR به یک پیشنهاد SFR به یک رنگ قرمز بروند. اگر دیگر تحمل نکنید ، هیچ هزینه ای برای پرداخت آن نخواهید داشت و نیازی به تغییر سیم کارت نیز ندارید. انتقال شماره بدون نیاز به تغییر سیم کارت شما به راحتی انجام می شود.

انتقال بسته SFR به RED توسط SFR

همچنین نحوه رفتن از بسته SFR به یک بسته SFR را بخوانید ?

خط تلفن همراه SFR خود را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد

خاتمه خط تلفن همراه لزوماً مناسب ترین راه حل نیست. به عنوان مثال در هنگام عزیمت به خارج از کشور ، امکان پذیر است خط او را به حالت تعلیق درآورد ، سپس او را در بازگشت خود پیدا کنید. پس از آن کافی است که آن را از خدمات مشتری SFR درخواست کنید.

به عنوان یک یادآوری ، می توان آن را در 1023 یا حتی از منطقه مشتری به دست آورد. همچنین می توان با تماس با خدمات مشتری ، بازگشت خود را به خدمات درخواست کرد. سپس این کار ظرف 2 ساعت انجام می شود.

خدمات مشتری SFR

برای خواندن همچنین نحوه تماس با خدمات مشتری SFR ?

قرارداد اشتراک تلفن همراه SFR خود را به شخص ثالث ارائه دهید

به جای خاتمه اشتراک تلفن همراه خود ، می توان آن را به شخص ثالث واگذار کرد. این روش ساده است و به صورت آنلاین کاملاً انجام می شود.

روشی که باید خط خود را به دست آورد ، نسبتاً ساده است زیرا لازم است:

 1. به منظور پر کردن فرم پیش از تولید ارسال شده توسط پست الکترونیکی ، به منطقه مشتری خود متصل شوید
 2. فرم را با شخصی که اشتراک به آن فروخته می شود پر کنید
 3. با توجه به دستورالعمل های دریافت شده در نامه الکترونیکی SFR ، اسناد پشتیبان درخواست شده در قالب الکترونیکی را ارائه دهید
 4. دوباره به منطقه مشتری وصل شوید و فرم و همچنین اسناد پشتیبان مورد نظر را منتقل کنید.

پس از انجام تمام این مراحل ، خدمات SFR به صورت جداگانه با دارنده و خریدار تماس می گیرند به منظور نهایی کردن تغییر دارنده.

با این حال ، شرایط خاص مربوط به این تغییر دارنده وجود دارد:

 • خریدار باید عمده باشد و انتقال خط باید رایگان باشد
 • تجدید تلفن همراه (خرید یا اجاره) نمی تواند قبل از مدت 3 ماه انجام شود
 • در صورت ارائه پیشنهاد CEDED غیر تجاری ، خریدار پیشنهادی را تحت بازاریابی پیش فرض به ارث می برد ، متعاقباً قابل اصلاح است
 • گزینه ها و مزایای آن تمدید نمی شوند (گزینه multi -k یا multisurf) ، اما بعداً می توان آن را اضافه کرد.

برخی موارد همچنین از انتقال جلوگیری می کنند ، این مورد با یک خط است:

 • فعال نشده؛
 • به طور پیش فرض؛
 • با تجدید تلفن همراه اخیر ، صورتحساب آن در انتظار است
 • در انحلال یا گیرنده ؛
 • در فرآیند خاتمه یا قابلیت حمل.

14 روز عقب نشینی

مشتری داردیک دوره برداشت 14 روزه از تاریخ نتیجه گیری قرارداد برای لغو کردن درخواست اشتراک وی. برای این کار ، فرم عقب نشینی باید به SFR ارسال شود ، یا نامه ای که به وضوح می گوید تمایل وی برای پایان دادن به قرارداد وی.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.