SFR یا رایگان: کدام اپراتور را برای بسته اینترنت و موبایل خود انتخاب کنید?, مقایسه جعبه اینترنت: که بهترین پیشنهاد اینترنت را ارائه می دهد?

SFR در مقابل رقبای اینترنتی خود: آیا باید جعبه SFR یا Bouygues ، نارنجی یا رایگان را انتخاب کنید

Contents

از طرف دیگر ، رایگان بیشترین عملکرد 5G را با 16524 سایت تا اول ژانویه 2023 دارد. SFR دارای 8388 5G سایت است. برای سایت های 5G در 3500 مگاهرتز ، رایگان 4،337 سایت در برابر 5622 برای SFR دارد. بسته 5G ارائه شده به صورت رایگان مقرون به صرفه تر است. به بیشترین تعداد کاربران در فرانسه پرداخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا هر ماه تا 210 گیگابایت داده استفاده کنید. با این حال ، برای مسافران و مصرف کنندگان بزرگ از داده های تلفن همراه ، بسته های 5G SFR بیشترین توصیه را دارند. بسته نامحدود SFR 5G 100 گیگابایت داده در اروپا را به محض عضویت در یک بسته 140 گیگابایتی ارائه می دهد.

SFR یا رایگان: کدام اپراتور را برای بسته اینترنت و موبایل خود انتخاب کنید ?

شما تعجب می کنید که کدام اپراتور را بین SFR و رایگان برای بسته تلفن همراه و اینترنتی خود انتخاب کنید ? انتخاب بهترین اپراتور به معیارهای مختلفی بستگی دارد ، در اینجا تمام جزئیات آورده شده است.

شما قصد دارید بسته خود را تغییر دهید و هنوز هم بین پیشنهادات دو اپراتور رایگان و SFR دریغ می کنید ? بنابراین بسیاری از بسته های تلفن همراه و اشتراک های اینترنتی در دسترس است. علاوه بر قیمت ، باید چندین معیار دیگر نیز مانند پیشنهادات اینترنتی فروخته شده ، پوشش شبکه 3G و 4G در سرزمین اصلی فرانسه ، پیشرفت استقرار شبکه 5G ، خدمات پس از فروش و غیره در نظر گرفته شود. با تشکر از این راهنما که کدام یک از این دو اپراتور مناسب ترین شما است.

SFR یا رایگان: بهترین ارائه دهنده دسترسی موبایل چیست ?

برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، واقعاً تأمین کننده دسترسی موبایل در مطلق وجود ندارد. بهترین اپراتور برای شما کسی است که به بهترین وجه انتظارات شما را برآورده می کند. این لزوماً کسی نیست که بیشتر جمعیت فرانسه را در بر می گیرد ، اما شاید یکی از مواردی باشد که به بهترین وجه سرزمین هایی را که مکرر شما را در بر می گیرد. قبل از تأیید انتخاب خود ، توصیه می شود با کارتهای پوشش مشورت کنید. سپس با اپراتوری که به بهترین وجه انتظارات شما را برآورده می کند ، بهترین بسته موبایل را انتخاب کنید. نگاهی به مقایسه ما از بهترین پیشنهادات اینترنتی ، بهترین بسته های تلفن همراه بدون تعهد و بهترین معاملات 5G بیندازید.

بسته موبایل رایگان و موبایل رایگان یا SFR ، چه چیزی را انتخاب کنید ?

بسته های تلفن همراه ارائه شده توسط دو اپراتور بدون تعهد است. قرمز توسط SFR و بسته های رایگان هر دو داده های زیادی را ارائه می دهند. قیمت های SFR با این حال مقرون به صرفه تر هستند. تبلیغات به طور مرتب توسط اپراتور انجام می شود. رایگان به مشترکان خود امکان تماس با تلفن های ثابت و همراه از بسیاری از کشورهای خارجی را ارائه می دهد.

بسته 2 یورو رایگان

 • 50 مگابایت در فرانسه و خارج از کشور (DOM/اروپا)
 • 2 ساعت تماس با شماره های ثابت و تلفن همراه در فرانسه و دام
 • 2 ساعت تماس بین المللی (به سمت تعداد ثابت در 100 کشور)
 • پیام کوتاه/MMS نامحدود در فرانسه

SFR 2H 100 MB در 4 €/ماه

 • 100 مگابایت در فرانسه (همچنین در اروپا قابل استفاده است)
 • 2 ساعت تماس و پیام کوتاه

سری 140 گیگابایت رایگان از 14.99 یورو در ماه (سپس بسته 5G رایگان بعد از یک سال)

 • 140 گیگابایت در فرانسه و 18 گیگابایت داده در خارج از کشور (DOM و اروپا)
 • تماس های نامحدود به شماره های ثابت و تلفن همراه در فرانسه و دام
 • پیام کوتاه/MMS نامحدود به فرانسه

بسته 80 گیگابایت در SFR با 16.99 یورو در ماه

 • 80 گیگابایت در فرانسه (همچنین در اروپا قابل استفاده است)
 • تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS در فرانسه و اروپا

5 گرم از 19.99 یورو در ماه رایگان

 • 210 گیگابایت 5G در فرانسه (مشترکین Freebox از دسترسی نامحدود بهره مند می شوند) و 25 گیگابایت داده در خارج از کشور (70 کشور)
 • تماس های نامحدود به شماره های ثابت در خارج از کشور (100 کشور)
 • تماس های نامحدود به شماره های تلفن همراه در فرانسه و خارج از کشور (DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، چین).
 • پیام کوتاه/MMS نامحدود در فرانسه

SFR 140 گیگ 5 گرم از 20.99 یورو در ماه

 • 140 گیگابایت در فرانسه و 100 گیگابایت داده در اروپا
 • تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS در فرانسه و اروپا

چه کسی بهترین اپراتور اینترنت است: SFR یا رایگان ?

این دو اپراتور رایگان و SFR با توجه به جریان اینترنت ، در طبقه بندی قرار می گیرند ، بنابراین پیش از نارنجی و بوویگ ها پیش می روند. پیشنهاد Delta Box که توسط اپراتور رایگان ارائه شده است با جعبه حق بیمه SFR سریعترین بازار است. این دو پیشنهاد 8 گیگابایت در ثانیه در بدهی نزولی. Delta Freebox می تواند در برابر 1 گیگابایت در ثانیه برای حق بیمه SFR به 700 مگابیت بر ثانیه برسد.

جعبه اینترنت: SFR یا رایگان ?

دو اپراتور دسترسی موبایل رایگان و SFR ارائه دهنده فیبر اینترنتی و ADSL Internet. پیشنهادات رایگان (Freebox Revolution ، Freebox Pop ، Freebox Delta) کمی در دسترس تر و کامل تر از سایر پیشنهادات موجود در بازار است. SFR فقط Box Box با تعهد یک ساله (SFR Box Starter ، SFR Box Power و SFR Box Premium) ارائه می دهد. همه آنها میانه هستند و دارای ارزش بسیار خوبی برای پول هستند. با این حال ، اپراتور یک پیشنهاد اینترنتی بدون تعهد از طریق برند قرمز خود توسط SFR ارائه می دهد. این یک پیشنهاد اینترنتی بسیار مقرون به صرفه در دو بازی (اینترنت و تلفن ثابت) است که با خرید یک رمزگذار تلویزیون با 29 یورو گزینه تلویزیونی غنی شده (100 کانال) اضافه می شود.

با این حال ، دو پیشنهاد اینترنتی بدون تعهد ارائه می دهد. The Freebox Pop و Delta Freebox که بسیاری از خدمات تلویزیونی اضافی را ادغام می کنند ، تا آنجا که شامل یک اشتراک ویدیویی کانال +، Netflix و آمازون برای Delta Freebox است.

چه کسی بهترین شبکه تلفن همراه را دارد: رایگان در مقابل SFR ?

 • پوشش شبکه 3G

SFR 97 ٪ از قلمرو کلانشهر فرانسه را در یک شبکه 3G در برابر 93 ٪ ، از جمله 6 ٪ در تسمه 3G ، به صورت رایگان پوشش می دهد.

 • پوشش شبکه 4G

SFR همچنین با توجه به پوشش شبکه 4G از آن جلوتر است. SFR در 95 ٪ از قلمرو کلانشهر فرانسه ، در برابر 91 ٪ به صورت رایگان وجود دارد. این دو اپراتور بیش از 99 ٪ از جمعیت فرانسه را پوشش می دهند.

 • پوشش شبکه 5G

از طرف دیگر ، رایگان بیشترین عملکرد 5G را با 16524 سایت تا اول ژانویه 2023 دارد. SFR دارای 8388 5G سایت است. برای سایت های 5G در 3500 مگاهرتز ، رایگان 4،337 سایت در برابر 5622 برای SFR دارد. بسته 5G ارائه شده به صورت رایگان مقرون به صرفه تر است. به بیشترین تعداد کاربران در فرانسه پرداخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا هر ماه تا 210 گیگابایت داده استفاده کنید. با این حال ، برای مسافران و مصرف کنندگان بزرگ از داده های تلفن همراه ، بسته های 5G SFR بیشترین توصیه را دارند. بسته نامحدود SFR 5G 100 گیگابایت داده در اروپا را به محض عضویت در یک بسته 140 گیگابایتی ارائه می دهد.

SFR یا رایگان: که بهترین خدمات مشتری را ارائه می دهد ?

خدمات مشتری SFR توسط مشترکین آن بسیار مورد استقبال قرار نمی گیرد. بسیاری از شکایات به طور مرتب ارسال می شوند. دلایل: Malade یا تأخیر در پردازش درخواست های مشتری. خدمات مشتری همیشه از طریق تلفن قابل دسترسی نیست (1023) و نه از طریق چت سایت. با این حال ، در پاسخ به سؤالات مربوط به اشتراک ، می توان با قرار دادن شماره تلفن خود در فضای متداول در سایت ، به یک تکنسین SFR برسد.

از طرف دیگر ، خدمات رایگان مشتری بسیار پاسخگوتر است و 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته از طریق تلفن ، از طریق ایمیل یا توسط گربه در 3244 در دسترس است. در یکی از 130 مغازه خود که در قلمرو فرانسه پخش شده است ، می توان به یک تکنسین رسید.

به مقایسه قیمت بسته بندی موبایل ما در اینجا دسترسی پیدا کنید

SFR در مقابل رقبای اینترنتی خود: آیا باید جعبه SFR یا Bouygues ، نارنجی یا رایگان را انتخاب کنید ?

آیا SFR ارائه دهنده خدمات اینترنتی بهتر از رقبای خود رایگان ، نارنجی و Bouygues Telecom است ? برای پیدا کردن ، در زیر مقایسه ما از پیشنهادات 4 اپراتور پیدا کنید. در این مقاله ، ما Face à Face à Face SFR Box را با Orange Orange Internet ، Bouygues Telecom و پیشنهادات رایگان قرار داده ایم.

شما به دنبال یک پیشنهاد جعبه سازگار با نیازهای خود هستید ?

سرویس Selectra رایگان

 • ضروری:
 • در مقایسه با نارنجی ، Bouygues Telecom و رایگان, SFR اپراتوری است که ارائه می دهد بهترین سرعت با پیشنهاد فیبر SFR حق بیمه خود.
 • ارزانترین پیشنهاد Bbox Fit مناسب است ، اما هیچ سرویس تلویزیونی ارائه نمی دهد.
 • مقایسه ما را در انتهای هر بخش و هر اپراتور بسته به چند معیار.

پیشنهاد جعبه رایگان یا SFR: بهترین پیشنهادات چیست ?

جعبه SFR یا Freebox: بهترین پیشنهادات با قیمت پایین

ارزان ترین جعبه پیشنهادات در SFR و رایگان به ترتیب SFR Box Starter (ADSL یا فیبر/THD) و انقلاب. و خبر بد: اگر بودجه معیار اصلی شماست ، شما قادر نخواهید بود این دو پیشنهاد را با قیمت آنها متمایز کنید. آنها واقعاً هزینه دارند همان قیمت سال اول . با این حال ، استارت جعبه SFR از سال دوم ارزان تر است.

برای تمایز پیشنهادات با قیمت کوچک در SFR و رایگان ، بنابراین باید روی آن تمرکز کنید خدمات شامل در هر پیشنهاد. و در این زمینه ، این برنامه رایگان است که با کانال های تلویزیونی بیشتر و نرخ جریان فیبر بهتر دوئل را برنده می شود.

در زیر مقایسه قیمت ها و خدمات موجود در SFR Box Starter و Freebox Revolution پیدا کنید.

این دو پیشنهاد با تعهد یک ساله است.

Delta Freebox ، Freebox Pop یا SFR Box Power and Premium: بهترین پیشنهاد High -end چیست ?

رایگان و SFR فقط پیشنهادات ورودی را ارائه نمی دهند. در دو اپراتور ، شما واقعاً می توانید با خدمات بیشتر در بالاترین پیشنهادات مشترک شوید. به صورت رایگان ، ما به طور خاص می یابیم پاپ آزاد و دلتا. SFR ، از طرف خود ، به شما پیشنهاد می دهد قدرت جعبه SFR و حق بیمه SFR.

قیمت, پیشنهادات برابر است بسته به محدوده جعبه. آنجا جعبه Mid -Range Mid -Range شرق کمی ارزانتر که سال اول Freebox پاپ اما قیمت آنها از سال دوم یکسان است. قیمت حق بیمه جعبه SFR نیز پایین تر از قیمت Delta Freebox است. با این حال ، اختلاف قیمت توسط مقدار خدمات گنجانده شده است. در واقع ، رایگان ارائه می دهد جریان بالاتر و همچنین پیشنهاد کامل تلویزیون.

برای انتخاب بین همه این پیشنهادات ، ما انتخاب می کنیم حق بیمه SFR, کمی گرانتر از Freebox Pop اما بسیار کمتر از Delta Freebox. با قیمت مناسب ، در واقع خدمات بسیار کیفی ارائه می دهد. ما به ویژه حضور محفظه با دستیار آواز الکسا ، و همچنین WiFi 6 و 4K HDR Dolby Vision را تبریک می گوییم. این همچنین پیشنهادی است که بهترین جریان فیبر نوری را ارائه می دهد.

با این حال ، باید توجه داشت که پیشنهادات Freebox بدون تعهد است ، در برابر 12 ماه تعامل در SFR.

در جدول زیر مقایسه SFR Power ، SFR Premium ، Freebox Pop و Freebox Delta ارائه دهید.

یک جعبه با بهترین قیمت ! تمام پیشنهادات جعبه SFR و Red Box را در ما کشف کنید مقایسه مناقصه اینترنتی. مقایسه کردن قیمت ها و خدمات شامل برای یافتن جعبه ایده آل.

SFR یا جعبه رایگان: نتیجه گیری ما

در این دوئل بین جعبه های SFR یا رایگان ، انتخاب واضح و واضح دشوار است. همه اینها به معیارهای تحقیق شما بستگی دارد. برای کمک به شما در یک نگاه واضح تر ، در زیر یک جدول خلاصه از بهترین پیشنهاد به نظر ما با توجه به چندین معیار.

پیشنهاد جعبه رایگان یا SFR: که برنده دوئل است ?

شاخص �� انتخاب ما
�� مینی قیمت Freebox Mini 4K
�� بدهی فیبر حق بیمه SFR
�� تلویزیون پاپ آزاد
☎ تلفن پاپ آزاد
services خدمات اضافی دلتا
حق بیمه SFR

Box Orange یا SFR Box: چه چیزی را انتخاب کنید ?

جعبه با قیمت های کوچک: آیا باید یک پیشنهاد اینترنتی نارنجی یا SFR را انتخاب کنید ?

شما بین پیشنهادات جعبه نارنجی و SFR دریغ می کنید و بودجه زیادی ندارید ? در این حالت ، ما به شما توصیه می کنیم که به این پیشنهاد مراجعه کنید SFR Box Starter . این در واقع ارزان ترین است ، چه در کاتالوگ SFR و چه در کاتالوگ نارنجی (فیبر و ADSL).

با قیمت پایین تر ، آن را ارائه می دهد همان جریان فیبر و خدمات تلویزیونی بیشتر با 160 کانال در برابر 140 کانال تلویزیونی در نارنجی.

در جدول زیر پیدا کنید مقایسه SFR Box Starter و LiveBox, دو پیشنهاد اینترنتی ارزان در بین 2 اپراتور.

این دو پیشنهاد با تعهد یک ساله است.

بهترین پیشنهاد بین LiveBox Max و SFR Box Premium چیست ?

برای کسانی که به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی بالا هستند ، انتخاب بین LiveBox Max of Orange و SFR Box Premium انجام می شود. و در این دوئل ، SFR بار دیگر طبق کارمندان تحریریه ما برنده است. آنجا حق بیمه SFR در واقع ، کمتر است عزیز که LiveBox Max. همچنین نرخ جریان بهتری ، کانال های تلویزیونی بیشتر و خدمات اضافی مانند دستیار صوتی الکسا را ​​ارائه می دهد.

با این حال ، لازم به ذکر است که اگر به دنبال پیشنهاد اینترنت با خدمات زیادی هستید تلفن منزل, این به سمت LiveBox Max است که ما به شما توصیه می کنیم که برگردید. بر خلاف حق بیمه SFR Box ، به ویژه تماس های نامحدودی به ثابت و موبایل در ایالات متحده ارائه می دهد.

برای کسانی که هنوز مایل به گرفتن نظر خود هستند ، پیدا کنید مقایسه این دو پیشنهاد در جدول زیر.

لیست خدمات موجود جامع نیست. پیشنهادات 12 ماه درگیری است.

نارنجی در مقابل SFR: نتیجه گیری ما

همانطور که در این بخش مشاهده می کنید ، بین نارنجی و SFR, قلب ما آنقدر متعادل نمی کند. در واقع ، خواه به دنبال پیشنهاد با قیمت کوچک یا پیشنهادی با خدمات بالا باشید ، ما در هر دو مورد به شما توصیه می کنیم که در Red Carré به اپراتور مراجعه کنید. پیشنهادات اینترنتی نارنجی با توجه به معیارهای انتخابی که بیشتر مورد علاقه شما قرار می گیرد می تواند بسیار جالب باشد.

برای کمک به شما در انتخاب خود ، در جدول زیر با توجه به معیارهای مختلف ، بهترین پیشنهاد مطابق با کارمندان تحریریه ما.

پیشنهاد جعبه نارنجی یا SFR: که برنده دوئل است ?

شاخص �� انتخاب ما
�� مینی قیمت SFR Box Starter
�� بدهی فیبر حق بیمه SFR
�� تلویزیون قدرت جعبه SFR
☎ تلفن LiveBox Max
services خدمات اضافی حق بیمه SFR

چه چیزی را بین جعبه SFR یا جعبه Bouygues انتخاب کنید ?

جعبه Bbox یا SFR: چه کسی پیشنهاد اینترنت را با قیمت مینی انتخاب می کند ?

آنجا مناسب bbox, پیشنهاد اینترنت ورودی در Bouygues Telecom ، ارزان تر از SFR Box Starter هر سال اشتراک است. اگر قیمت معیار اصلی شماست ، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم به Bbox Fit مراجعه کنید.

اما مراقب باشید ، اگر Bbox Fit ارزان تر از SFR Box Starter است ، با این وجود خدمات جالب کمتری را ارائه می دهد. Bbox Fit شامل نمی شود هیچ سرویس تلویزیونی و جریان آن پایین تر است به کسانی که توسط SFR Box Starter . اگر می خواهید از تلویزیون استفاده کنید یا به عنوان مثال به صورت آنلاین بازی کنید ، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که در هر ماه چند یورو بیشتر سرمایه گذاری کنید و به جای Bbox Fit از استارت Box SFR استفاده کنید.

در جدول زیر پیدا کنید قیمت ها و خدمات شامل با Bbox Fit و SFR Box Starter.

این دو پیشنهاد با تعهد یک ساله است.

Box Ultym یا SFR Premium Box: که برنده دوئل می شود ?

در مورد پیشنهادات بالا ، بین Bouygues Telecom و SFR ، ما یک بار دیگر به شما توصیه می کنیم به SFR مراجعه کنید. پیشنهاد حق بیمه SFR سرعت بالاتری نسبت به Bbox Ultym ، با کانال های تلویزیونی بیشتر و خدمات اضافی جالب تر به گفته ایالات متحده.

توجه داشته باشید که Bbox ultym ارزان تر است که SFR Box Premium فقط سال اول, از 12 ماه این جعبه حق بیمه SFR است که جالب تر می شود.

لیست خدمات موجود جامع نیست. پیشنهادات 12 ماه درگیری است.

Box Bouygues یا SFR: نتیجه گیری ما

بین Bouygues Telecom و SFR, انتخاب کلی ما بیشتر برای SFR است. اپراتور در Red Carré در واقع پیشنهاداتی را با کیفیت/قیمت بهتر از نظر ما ارائه می دهد. جعبه های SFR کمی گران تر از پیشنهادات Bouygues هستند ، اما آنها ارائه می دهند خدمات جالب تر (بهترین سرعت ، کانال های تلویزیونی بیشتر ، خدمات اضافی با جعبه SFR 8 متنوع تر).

Bouygues Telecom می توانست با پیشنهاد Bbox خود ارزان تر از SFR Box Starter باشد ، اما عدم حضور کل خدمات تلویزیونی در این پیشنهاد از آن جلوگیری می کند. شرم آور است.

Bouygues یا SFR Box Box: که برنده دوئل می شود ?

شاخص �� انتخاب ما
�� مینی قیمت SFR Box Starter
�� بدهی فیبر حق بیمه SFR
�� تلویزیون قدرت جعبه SFR
☎ تلفن حق بیمه SFR
bbox ultym
services خدمات اضافی حق بیمه SFR

رایگان ، نارنجی ، SFR یا Bouygues: خلاصه بهترین پیشنهادات اینترنتی

جعبه SFR

اگر آنها را مقایسه کنیم اینترنت SFR با هر رقیب روبرو می شود, به نظر می رسد که فقط رایگان با پیشنهادات ارزان تر از آن استفاده می کند ، اما مهمتر.

بسته به خواسته های شما ، هر اپراتور می تواند به شما پیشنهاد دهد پیشنهادی که تمام نیازهای شما را برآورده می کند و در مقایسه با پیشنهادات اینترنت ، امکان پذیر نیست که کاملاً مثبت باشد.

به عنوان مثال ، در تاریخ 03/10/2022:

 • اگر می خواهید یک پیشنهاد ارزان بدون سرویس تلویزیون, ما Box Fit de Bouygues Telecom را توصیه می کنیم.
 • برای یک پیشنهاد ارزان با خدمات تلویزیونی, SFR Box Starter یا Freebox Revolution همه نشان داده شده است.
 • اگر بودجه زیادی دارید و می خواهید با آن پیشنهاد دهید بسیاری از خدمات تلویزیونی, ما Delta Freebox یا SFR Box Power را توصیه می کنیم .
 • برای خدمات مختلف تلفنی ثابت, به LiveBox Max Orange بروید.
 • اگر به دنبال آن هستید جریان زیاد و خدمات اضافی مانند Alexa Voice Assistant یا Dolby Vision 4K HDR ، ما SFR Box Premium را توصیه می کنیم.