جعبه جیب SFR: اینترنت در همه جا در نامحدود و بدون تعهد ، اینترنت در همه جا: کلید 4G بدون تعهد

اینترنت همه جا

Contents

آ پست ثابت تهیه شده برای تماسهای صوتی

جعبه جیب SFR: اینترنت در همه جا در نامحدود و بدون تعهد

آیا جعبه جیب SFR در همه جا به وب دسترسی دارد ? با چه قیمتی فروخته می شود ? از چه فناوری برای ایجاد اتصال اینترنتی استفاده می کند ? تفاوت با کلید SFR 4G چیست ? اگر تعجب می کنید که Flashbox SFR چگونه کار می کند و چگونه آن را نصب کنید ، ما همه چیز را برای شما توضیح می دهیم.

 • ضروری
 • آنجا جعبه جیب SFR 4G به شما امکان می دهد حتی در خارج از خانه از یک شبکه اینترنتی ثابت لذت ببرید.
 • SFR 2 ارائه می دهد بسته های اینترنتی در همه جا مرتبط با روتر ناماد SFR. یک بسته روزانه نامحدود اینترنتی به 3 یورو در روز استفاده شده و یک بسته ماهانه 50 گیگابایتی 5G در 24.99 یورو در هر ماه.
 • آنجا جعبه جیب 4G ZTE SFR همچنین به تنهایی با نرخ 39 یورو فروخته می شود.
 • جعبه جیبی SFR آماده: اپراتور به شما قرض می دهد تجهیزات اضطراری در صورت حادثه فنی.

Flashbox SFR چگونه کار می کند ?

جعبه اینترنت چیزی است

همانطور که از نام آن پیداست ، جعبه جیب 4G ZTE SFR, از نام کامل او می تواند باشد به راحتی حمل می شود در تمام سفرهای روزانه شما. در مترو یا قطار ، در طول آخر هفته در حومه شهر یا در تعطیلات تابستانی خود.

بدون نیاز به یک بسته اینترنتی ماهانه مشترک به محض اینکه اسکان اصلی خود را برای مدتی ترک کنید. آنجا جعبه فلش SFR 4G در مدت زمان درگیر نشوید و اجازه می دهد عدم وجود اتصال به اینترنت از مقصد خود.

علاوه بر این ، این تجهیزات به شما امکان می دهد اتصال برقرار شده با اطرافیان خود را به اشتراک بگذارید. مانند حالت مودم تلفن هوشمند خود ، اما بدون نیاز به استفاده از داده های بسته SFR خود.

بنابراین بیشتر از یک روتر 4G از یک کلید 4G SFR است که با استفاده از a کار می کند سیم کارت مرتبط با اشتراک سازگار با همان فناوری. همچنین می توانید از جعبه چشمک زن SFR 4G در شبکه های 2G ، 3G ، 3G+ و 4G+ در همه جا در فرانسه استفاده کنید.

استفاده بسیار آسان ، نیازی به اتصال به شبکه نیست زیرا با استفاده از باتری. جعبه جیب SFR سرانجام به دلیل سازگاری با سایر دستگاه ها از کلیدهای SFR 4G متمایز می شود عاری از درگاه USB.

در واقع ، برای دسترسی به دسترسی به اینترنت “از همه جا” ، جعبه جیب 4G SFR شبکه مذکور موجود در این نزدیکی را تغییر می دهد سیگنال وای فای. اینگونه است دستگاه های عشایری می توانید طی چند دقیقه به دسترسی به وب متصل شوید.

شما می خواهید در یک Flashbox SFR مشترک شوید ?

شما می خواهید در یک Flashbox SFR مشترک شوید ? 09 87 67 96 18

شما می خواهید در یک Flashbox SFR مشترک شوید ? آنها را مقایسه کنید SFR Pocket Box با یک بسته اینترنتی در همه جا بدون تعهد ارائه می دهد و یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد ! پیشنهادات را ببینید

بسته های اینترنتی در همه جا با جعبه جیب 4G SFR موجود است ?

جعبه جیب SFR با یک بسته اختصاصی همراه است تا به شما امکان دهد حتی در خارج از خانه از اینترنت لذت ببرید. این پیشنهادی است به نام اینترنت همه جا.

فروخته شده بدون درگیری, این طرح تلفن همراه با تعداد زیادی از دستگاه های عشایری سازگار است:

 • قرص
 • کلیدهای SFR 4G
 • لپ تاپ
 • جعبه 4G
 • .

دو نوع بسته اینترنت در همه جا با جعبه جیب SFR سازگار است:

برای اتصال بهینه ، با یک تلفن هوشمند یا هر تجهیزات سازگار با تلفن همراه دیگر ، به لطف این جعبه قابل حمل ، از فناوری SFR 4G/4G+ بهره مند می شوید.

روش استفاده از روتر SFR Nomad

اگر به جعبه جیب 4G SFR علاقه دارید ، بدانید که دو روش مختلف برای دریافت یکی وجود دارد.

 1. جعبه جیب وام SFR : اپراتور روتر به شما می دهد در یک دوره مشخص.
 2. تدارکات جعبه جیب SFR ، که متعلق به شما خواهد بود حتی اگر دیگر از آن استفاده نکنید.

سفارش آنلاین را برای داشتن اینترنت در همه جا قرار دهید

صفحه رایانه ثابت

ساده ترین رویکرد هنوز رفتن به وب سایت رسمی SFR برای سفارش Flashbox SFR 4G:

 1. در صفحه اصلی ، از روی منو پرواز کنید ” جعبه پیشنهادات “سپس روی” کلیک کنید ” اینترنت همه جا »».
 2. محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید: بسته به تنهایی ، جعبه جیب 4G ZTE SFR به تنهایی ، یا هر دو ؛ سپس روی “کلیک کنید” به سبد خرید اضافه کنید »».
 3. برای نهایی کردن معامله ، اطلاعات تماس شخصی و بانکی خود را وارد کنید.

پس از دریافت ، روتر عشایر شما است آماده برای استفاده, به محض اینکه سیم کارت مرتبط توسط شما فعال شد.

جعبه جیب 4G وام SFR: چگونه در مورد آن پیش برویم ?

اپراتور در Red Carré جایگزینی برای کاربرانی که دوست دارند ارائه می دهد استفاده از روتر موبایل را آزمایش کنید قبل از خرید دائمی آن. اگر به عنوان مثال با یک شکست SFR در شبکه فیبر اینترنت روبرو شوید ، این گزینه نیز می تواند برای شما مناسب باشد.

جعبه جیب SFR 4G سپس به شما وام داده می شود تا دوباره خط عملیاتی شود. فقط در چند مرحله ، می توانید وام یک روتر قابل حمل را درخواست کنید:

 1. با یک مشاور SFR از طریق تلفن با شماره 1023 یا از طریق گربه آنلاین تماس بگیرید.
 2. اگر واجد شرایط استفاده از a هستید جعبه جیب SFR, شما یک ایمیل تایید دریافت خواهید کرد.
 3. روی پیوندی که برای آن وجود دارد کلیک کنید روتر اضطراری خود را رزرو کنید در فروشگاه SFR نزدیکترین به شما.
 4. پس از در دسترس ، شما فقط باید برای بازیابی آن حرکت کنید. شما کار دیگری ندارید و می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید.

قرارداد وام نیز از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

نحوه بازیابی Flashbox SFR 4G ? خط تلفن شما دوباره کار می کند ? شما ترجیح می دهید روتر 4G را به جای اجاره آن خریداری کنید ? می توانید وام Flashbox SFR 4G را پایان دهید. علاوه بر این ، هنگام انجام تعمیرات از طریق ایمیل یا پیام کوتاه به شما هشدار داده می شود. سپس جعبه عشایر به طور خودکار غیرفعال می شود ، و شما فقط باید تجهیزات خود را روشن کنید در فروشگاه SFR. لطفاً توجه داشته باشید ، تجهیزات SFR شما را در معرض جریمه 60 یورو.

جعبه جیب قیمت SFR: هزینه آن چقدر است ?

پول

به طور طبیعی ، برای اینکه بتوانیم از اتصال اینترنت عشایر با استفاده از جعبه فلش 4G SFR ، لازم است مشترک شوید.

از طرف دیگر ، چنین تصمیمی شما را برای هر مدت به شما پیوند نمی دهد: بسته اینترنتی همه جا بدون تعهد موجود است. بنابراین اگر تصمیم دارید دیگر از این سرویس استفاده نکنید ، هزینه ای برای پرداخت آن ندارید.

این سرویس ارائه شده توسط SFR در واقع حول دو عنصر می چرخد:

 1. اولا, روتر 4G
 2. و از سوی دیگر, اشتراک متناظر

بنابراین ، بسته اینترنت در همه جا با قیمت موجود است 3 یورو در روز برای اینکه بتوانید در هر کجا که در سرزمین اصلی فرانسه هستید ، به روشی نامحدود گشت و گذار کنید. صورتحساب شروع می شود از اولین استفاده (یا اولین KO مصرفی) که به عنوان بخشی از این اشتراک ساخته شده است.

در مورد استفاده شما در اروپا یا در سرزمین های ادارات خارج از کشور فرانسه ، محدود به آن است 2 گیگابایت در روز همانطور که در بالا ذکر شد ، اما می توانید از این حد فراتر بروید. بنابراین در ساعت صورتحساب می شوید با نرخ 0.0035 €/MB.

برای همه کشورهای دیگر ، این صورتحساب روزانه اعمال نمی شود ، بلکه این برای استفاده است. SFR در واقع دارای بروشور قیمت با توجه به مناطق جغرافیایی از هم جدا شده است.

برای هر روز ضبط شده ، شما دریافت می کنید اس ام اس اطلاعاتی. در غیر این صورت ، شما صورتحساب نمی شوید: فاکتور ماهانه ارسال شده فقط روزهای مربوط به شما را در نظر می گیرد که در طی آن واقعاً از اینترنت استفاده می کنید.

جعبه جیب 4G ZTE SFR به طور جداگانه با نرخ فروخته می شود 39 یورو. در صورت لزوم ، اتصال همزمان ده دستگاه مختلف تلفن همراه را امکان پذیر می کند. استقلال آن نسبتاً زیاد است ، زیرا تقریباً 8 ساعت می تواند کار کند.

با این وجود باید توجه داشت که هزینه های اضافی 10 یورو به طور خودکار به سبد شما اضافه می شوند. اینها در واقع با راه اندازی سیم کارت برای عملکرد مناسب روتر عشایری SFR استفاده می شود.

این پیشنهاد همچنین با چندین گزینه SFR, مستقیماً در بسته 4G گنجانده شده است. این موارد را می توان در هر زمان از منطقه مشتری SFR خود مجدداً خاتمه داد یا مشترک شد:

 • سفر SFR
 • تلویزیون SFR
 • کنترل والدین
 • اینترنت
 • ثبت نام لیست قرمز

در چه شرایطی جعبه جیب SFR مفید است ?

همانطور که در بالا ذکر شد ، جعبه جیب SFR 4G به ویژه عملی است در حال حرکت, یا اگر نقطه پاییز شما عاری از اتصال WiFi است.

مورد مناطق سفید

این روتر عشایری که توسط اپراتور پیشنهاد شده است می تواند در بسیاری از مواقع مفید باشد. در فرانسه ، در واقع مناطق سفید وجود دارد که به سادگی مکانهایی را تعیین می کنند که شبکه های تلفن همراه یا اینترنتی در آن سرو نمی شوند. خوشبختانه ، این مناطق با گذشت زمان از بین می روند.

اما ، در صورتی که در چنین مکانی زندگی می کنید ، جعبه جیب SFR می تواند جایگزینی برای انتخاب برای لذت بردن از اینترنت پایدار و کیفی باشد.

شما یک خانه ثانویه دارید

شما خوش شانس هستید که صاحب یک هستید خانه دوم, اما شما فقط چند هفته در سال می گذرانید ? جعبه جیب 4G SFR نشان دهنده a است راه حل مقرون به صرفه و آسان برای استفاده برای داشتن اینترنت نیز در آنجا.

اشتراک های کلاسیک جعبه ارائه شده توسط اپراتورهای مخابراتی فرانسوی اجازه نمی دهد که فقط برای مصرف صورتحساب شود. با این حال ، شما احتمالاً نمی خواهید هزینه خدمتی را که فقط به طور دقیق از آن استفاده می کنید پرداخت کنید.

روتر عشایری که توسط SFR به بازار عرضه شده است دسترسی به اینترنت بدون تعهد, گویی که در محل اصلی خود اقامت داشته اید.

شما می خواهید یک جعبه برای خانه دوم خود بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک جعبه برای خانه دوم خود بیرون بیاورید ? 09 87 67 96 18

شما می خواهید یک جعبه برای خانه دوم خود بیرون بیاورید ? آنها را مقایسه کنید بسته های مختلف بدون تعهد و یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد برای داشتن اینترنت در خانه دوم خود ! پیشنهادات را ببینید

عملی برای سفرهای مکرر

بسته به موقعیتی که اشغال می کنید ، ممکن است به شما آورده شود سفرهای مکرر انجام دهید برای دیدار با سایر کارمندان یا مشتریان. در این حالت نیز جعبه فلش SFR 4G می تواند شما را نجات دهد.

مسلماً ، قطارهای بیشتر و بیشتر در فرانسه اکنون یک اتصال WiFi در هیئت مدیره دارند. با این حال ، این خوب است اغلب ناپایدار و غیرقابل توصیف. در مقابل ، جعبه جیب 4G ZTE SFR مترادف با اتصال اینترنتی قابل اعتماد, بدون برش به موقع.

به همین ترتیب ، کاربرانی که زیاد به فرانسه (یا اروپا) سفر می کنند می توانند در طول سفرهای اتوبوس یا قطار خود از یک شبکه WiFi بهره مند شوند. یا حتی ، برای کارگران مستقل, این می تواند فرصتی برای کار در طول سفر باشد ، به منظور استفاده از جاذبه های گردشگری پس از رسیدن به مقصد خود.

به طور خلاصه ، این جعبه SFR Pocket دارایی های زیادی دارد ، خواه سرگرم کردن خود ، شما یا فرزندانتان ، با فیلم یا فیلم. یا خدمات لازم برای پیشبرد پرونده های فوری حتی به دور از دفتر.

نحوه اتصال یک جعبه چشمک زن SFR ?

اتصال وای فای

وقتی تجهیزات خود را جمع می کنید ، روش فعال شدن ساده است. فقط برای شروع گشت و گذار در اینترنت فقط چند دستکاری لازم است:

 1. در منطقه مشتری خود ، روی “کلیک کنید” کنترل پیگیری »».
 2. سیم کارت را وارد کنید در زیر جعبه جیب 4G ZTE SFR ، سپس باتری را بارگیری کنید.
 3. جعبه جیب SFR قرمز : نوری که سبز شده است نشانگر بار کامل است.
 4. نام شبکه (که به آن SSID نیز گفته می شود) و کلید WiFi در پشت جعبه 4G ثبت شده اند.
 5. تجهیزات خود را به این شبکه WiFi وصل کنید ، سپس وارد کنید کلید امنیتی مربوطه.

توجه داشته باشید که فعال سازی سیم کارت فقط در صورت وجود ضروری است جعبه فلش آنلاین SFR خود را سفارش داد.

می توان حداکثر ده تجهیزات همزمان را روی روتر عشایر خود وصل کرد. شما همچنین قادر هستید بازپا اگر می خواهید رمز عبور WiFi را تغییر دهید, بین دیگران.

سرانجام ، جعبه جیب SFR 4G را می توان به سادگی با حفظ دکمه مرکزی فشرده قطع کرد. یا با قطع مستقیم اتصال دستگاه در تنظیمات WiFi.

من می خواهم بسته اینترنت خود را در همه جا خاتمه دهم ، چگونه انجام دهم ?

خاتمه دادن

تا آنجا که این اشتراک بدون تعهد فروخته می شود ، شما ندارید هیچ اطلاع رسانی نشده است قبل از اینکه بتوانید آن را پایان دهید. به همین ترتیب ، Flashbox 4G SFR ، پس از خرید ، متعلق به شما است.

رویه های مربوط به خاتمه پیشنهاد اینترنت در همه جا بسیار ساده تر از این است که اگر به اشتراک تلفنی پایان دهید. این به این دلیل است که بسته مورد نظر فقط صورتحساب می شود در روز مصرف می شود.

به عبارت دیگر ، به محض اینکه استفاده از جعبه SFR چشمک زن و بسته مرتبط را برای حرکت در اینترنت متوقف کنید ، در همان زمان متوقف می شوید تا روزانه 3 یورو بدهکار شوید. بنابراین شما موظف نیستید که به منطقه مشتری خود بروید تا اشتراک اینترنت را در همه جا خاتمه دهید.

بازگشت مواد (یعنی روتر SFR) لازم نیست که در صورت وام Flashbox SFR. خدمات فنی همچنین وظیفه غیرفعال کردن دستگاه را بر عهده دارند. اگر آن را با قیمت 39 یورو خریداری کرده اید ، حق دارید آن را نگه دارید.

چه تفاوت هایی با گزینه اینترنتی تضمین شده موجود در اشتراک های جعبه SFR وجود دارد ?

“اینترنت تضمین شده” ، دقیقاً چیست ?

مرد گیج

اپراتور فرانسوی اکنون گزینه ای به نام ” اینترنت تضمین شده برای اطمینان از دسترسی به وب به همه مشترکین محل اقامت اصلی خود و این ، در هر شرایطی.

این یک گزینه بسیار مفید هنگام تغییر اپراتور یا حرکتی در هنگام انتظار است فعال سازی خط ثابت شما. در صورت بروز حادثه برش یا فنی ، “تضمین شده اینترنت” به شما امکان می دهد به مرور وب ادامه دهید, نامحدود !

هنگامی که خط فعال و کاربردی است ، هنوز هم لذت می برید 30 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه.

تنها شرط واجد شرایط بودن برای این پیشنهاد این است که در حال حاضر مشتری یک است اشتراک SFR جعبه. از آنجا ، گزینه با نرخ به شما ارائه می شود 5 یورو در ماه, اگر در a مشترک شده اید SFR استارت یا پیشنهاد برق.

اگر قرارداد حق بیمه SFR را در اختیار دارید ، این مزیت مستقیم است مشمول در نرخ ماهانه اشتراک شما. فقط هزینه فعال سازی 10 یورو انتظار می رود ، هر پیشنهادی که انتخاب کرده اید.

جعبه جیب SFR چگونه متفاوت است ?

آنجا جعبه فلش SFR 4G با گزینه “اینترنت تضمین شده” متفاوت است زیرا سودمندی اصلی آن است مربوط به محل زندگی اصلی نیست کاربر. در واقع ، این روتر عشایری برای اولین بار در نظر گرفته شده برای جبران عدم وجود شبکه WiFi در هنگام حرکت است.

علاوه بر این ، قیمت گذاری کاربردی نیز یکسان نیست. جایی که جعبه جیب 4G SFR و بسته اینترنت آن در همه جا در صورت عدم استفاده از آنها چیزی هزینه نکنید, گزینه “اینترنت تضمین شده” به یک قیمت ماهانه پاسخ می دهد که حتی اگر در طول این یا آن ماه از این سرویس بهره مند نشده اید ، باید بپردازید.

Ditto ، برای اجاره یا عضویت در جعبه فلاش 4G ZTE SFR ، نیازی به مشترک شدن در اشتراک اینترنتی از قبل از اپراتور نیست.

به روز شده در 08/02/2023

فلورین در مورد همه موضوعات مرتبط با اینترنت و موبایل می نویسد.

اینترنت همه جا

از بهترین شبکه اینترنتی در همه جا ، در تمام تجهیزات خود ، هنگامی که می خواهید و بدون تعهد استفاده کنید.

برای اتصال به اینترنت ، هر کجا که بروید.

فرمول اینترنتی در همه جا چیست؟

فرمول اینترنتی در همه جا چیست ?

من آخر هفته ها را می روم که چند روز در ماه سفر می کنم ، خانه دوم دارم و ترجیح می دهم بدون تعهد ، تحرک را حذف کنم.

آخر هفته در حومه شهر ? یک سفر کاری ? سفرهای منظم در ماه ?

از پیشنهادات اینترنت ما بدون تعهد ، هر کجا که هستید و در تمام تجهیزات خود استفاده کنید (رایانه ، رایانه لوحی. ): فرمول à la carte از 3 € در روز یا با بسته 50 گیگابایتی 5G بدون تعهد.

ارتباط خود را با چند نفر به اشتراک بگذارید

نیازی به عضویت در چندین بسته نیست ، در اینجا می توانید بدون استفاده از بسته تلفن همراه خود ، ارتباط خود را با آنها که می خواهید به اشتراک بگذارید.

از کجا می توان از اینترنت در همه جا لذت برد ?

بسته شما معتبر است در فرانسه و اروپا/دام, با جعبه جیب یا رایانه لوحی.

دو نوع راه حل با توجه به نیازهای شما

بین فرمول صورتحساب با توجه به مصرف خود انتخاب کنید: فقط تا روز یا اشتراک ماهانه برای بیشترین کاربردهای مکرر.

کدام پیشنهاد برای انتخاب ?

هرچه نیاز شما باشد ، ما پیشنهادی برای استفاده شما اقتباس کرده ایم: سیم کارت به تنهایی برای درج تجهیزات خود یا بسته ای از جمله سیم کارت + جعبه جیب درج کنید.

اشتراک ماهانه روز برای روز

حداکثر 50 گیگابایت در سرزمین اصلی فرانسه و 30 گیگابایت در اتحادیه اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا

با بسته اینترنت خود در همه جا 50 گیگابایتی در فرانسه یا خارج از کشور در صلح بمانید.

اینترنت بدون تعهد

از اینترنت در تمام تجهیزات سازگار استفاده کنید (تبلت 5G ، جعبه جیب. ) با سیم خود ، هر ماه و بدون تعهد.

بسته اینترنتی در همه جا ماهانه 50 گیگابایت 5 گرم

 • سیم کارت برای وارد کردن در دستگاه مورد نظر خود
 • 50 گیگابایت در سرزمین اصلی فرانسه
 • 30 گیگابایت در اتحادیه اروپا/دام/سوئیس/آندورا
 • برنامه موبایل TV SFR

بسته اینترنتی همه جا

SFR -Pocket 4G - ZTE - MF92O

جعبه جیب 4G – ZTE – MF92ou

بسته اینترنت در همه جا ماهانه 50 گیگابایت

جعبه جیب 4G – ZTE – MF92ou

پرسش

چگونه جعبه جیب یا کلید 4G SFR کار می کند ?

جعبه کلید SFR یا 4G با اتصال به شبکه SFR 4G+ موبایل کار می کند تا اتصال اینترنتی بی سیم به یک دستگاه ارائه دهد. از سیم کارت استفاده می کند و داده ها را از طریق شبکه تلفن همراه منتقل می کند و امکان دسترسی به اینترنت را در هر کجا که هستید ، تا زمانی که در منطقه پوشش شبکه هستید امکان دسترسی به اینترنت را فراهم می کند.

چگونه می توان اینترنت را بدون جعبه و بدون خط تلفن داشت ?

برای داشتن اینترنت بدون جعبه و بدون خط تلفن ثابت با SFR ، می توانید از جعبه 4G یا جعبه جیب استفاده کنید. این دستگاه به شبکه موبایل 4G+ SFR متصل می شود و به لطف دو پیشنهاد ، اتصال اینترنتی بی سیم به خانه شما فراهم می کند: یکی به روز برای مصارف گاه به گاه و دیگری در ماه برای استفاده های مکرر. سپس فقط یک سیم کارت را در جعبه کلید 4G یا جیب وارد کنید ، و می توانید از یک اتصال اینترنتی در همه جا باند پهن لذت ببرید. اگر مشتری تلفن همراه در SFR هستید ، می توانید در گزینه Multisurf نیز مشترک شوید که به شما امکان می دهد داده های بسته تلفن همراه خود را با تجهیزات دیگری به اشتراک بگذارید.

اینترنت در همه جا ماهانه 50 گیگ 5 گرم

پیشنهاد مشروط بر شرایط معتبر در سرزمین اصلی فرانسه از 27 ژوئن تا 21 اوت 2023 ، برای مشتریانی که در سرزمین اصلی فرانسه قرار دارند ، منوط به استفاده ماهانه بین کلانشهر فرانسه ، سوئیس و آندورا رزرو شده است. بدون تعهد و با تجهیزات موبایل سازگار (رایانه لوحی ، جعبه های جیب..). صورتحساب ماهانه 24.99 یورو در ماه. استفاده از بسته از اتحادیه اروپا و DOMS باید منطقی باشد.

اینترنت 50 گیگابایت در ماه در سرزمین اصلی فرانسه: برای دسترسی به شبکه SFR در شرایط بهینه ، در سرزمین اصلی فرانسه ، حداکثر نرخ اتصال تبادل داده در هر ماه بیش از 50 گیگابایت در هر ماه کاهش می یابد ، تا تاریخ صورتحساب بعدی.

اینترنت 30 گیگابایت در ماه از اتحادیه اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا: فراتر از 30 گیگابایت در ماه ، صورتحساب مشتری با 0.0021 €/ MB (صورتحساب KO) از اتحادیه اروپا/ DOM و در قیمت های مسافرتی SFR از خارج از کشور از سوئیس و آندورا

اینترنت در همه جا ، روز:

اینترنت نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه: دسترسی به استفاده کاملاً شخصی و خصوصی و فقط از طریق تجهیزات استفاده از تلفن همراه رزرو شده است. حالت مودم مجاز. در صورت استفاده مداوم از پهنای باند به شدت مصرف کننده (نوع همتا به همتا یا بارگیری به عنوان مثال) احتمالاً شبکه را در یک منطقه خاص اشباع می کند و می تواند به کاربران SFR در این منطقه آسیب برساند و/یا D ‘از طریق تجهیزات دیگر استفاده می کند از تجهیزات استفاده از موبایل ، مشتری با استفاده از پیام کوتاه از استفاده غیر منطقی خود مطلع می شود. در صورت بروز عود پس از این اعلان ، به مشتری اطلاع داده می شود که فواید اینترنت موبایل در نامحدود حذف می شود و دسترسی به اینترنت ماهانه محدود به 100 گیگابایت خواهد بود.

مشروط بر شرایط محفوظ برای مشتریانی که در سرزمین اصلی فرانسه ، منوط به استفاده معقول از سرزمین اصلی فرانسه ، اتحادیه اروپا و DOM محفوظ هستند ، پیشنهاد می شود. بدون تعهد و با تجهیزات سازگار با تلفن همراه پیشنهاد دهید. صورتحساب روز (3 یورو شامل مالیات). 1 روز = صورتحساب از 1 st ko استفاده شده برای یک روز تا نیمه شب ، به وقت محلی انجام می شود. این پیشنهاد موضوع فاکتور ماهانه است که فقط در روزها حساب می شود یا مشتری اینترنت را مصرف کرده است. استفاده از سایر نقاط جهان باعث فاکتور روزانه نمی شود. تا 3 گیگابایت در روز از اتحادیه اروپا و DOM. فراتر از 3 گیگابایت در روز ، صورتحساب مشتری با 0.0021 €/MB (صورتحساب توسط KO).

4G/4G+: شبکه 4G مستقر شده است. جزئیات را در SFR پوشش دهید.FR/Discover-Off-SFR/RESEAU-SFR/4G/پوشش.HTML. موضوع معتبر برای پوشش با پیشنهاد و ترمینال سازگار. بسته به ظرفیت ترمینال سازگار و با توجه به فرکانس مورد استفاده SFR ، حداکثر سرعت نزولی نظری 75 مگابایت در ثانیه (فرکانس 800 مگاهرتز) ، 112.5 مگابایت در ثانیه (فرکانس 2600 مگاهرتز یا 2100 مگاهرتز) و 150 مگابایت بر ثانیه (فرکانس 1800 مگاهرتز) و تا 593 مگابایت در ثانیه در 4G+ (با تجمع فرکانس های 800 ، 1800 ، 2100 و 2600 مگاهرتز) مشمول تجهیزات سازگار. حداکثر مقدار نظری مقدار در 4G/4G+ با تجهیزات سازگار 75 مگابایت در ثانیه. در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه های 4G و اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را انجام داده اند

5G: شبکه 5G ، در حال استقرار ، مشروط بر پوشش با پیشنهاد 5G سازگار و ترمینال معتبر است. شبکه 5G 3.5 گیگاهرتز یا 2100 مگاهرتز مطابق با شهرداری های جمع آوری شده در دسترس. جزئیات را در https: // www پوشش دهید.SFR.fr/شبکه/پوشش پوشش موبایل موبایل.HTML. 5G با عملکرد متفاوت بسته به فرکانس های مورد استفاده ، حداکثر جریان نظری در سراشی.

5G از خارج از کشور با پیشنهاد SFR و یک ترمینال 5G سازگار ، در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه های 5G اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را به پایان رسانده اند ، در دسترس است. جریان 5G در خارج از کشور به اپراتورهای محلی SFR بستگی دارد.

تلویزیون SFR: سرویس رزرو شده برای مشترکین اینترنت در همه جا در ماه 50 GB 6G (در صورت درخواست و موضوع بارگیری برنامه SFR TV در تبلت ها و تلفن های هوشمند با سیستم عامل سازگار و ترمینال (iOS ، Android و Windows Phone)))))). در 2G/3G/4G/5G ، دسترسی به تلویزیون از Mo/Go در پیشنهاد تلفن همراه مشتری کسر می شود.

اتحادیه اروپا: Acores ، Åland ، آلمان ، انگلیس ، اتریش ، بالئری ، بلژیک ، بلغارستان ، قناری ها ، قبرس ، Corfu ، کرت ، کرواسی ، سیکلادها ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، جبل الطارق ، گورزی ، گرسنگی ، ایرلند ، شمالی ، شمالی ایرلند ، ایسلند ، ایتالیا ، ایل جرسی ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مادیرا ، مالت ، ایل مرد ، ایل فاروه ، نروژ ، ولز ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، رودز ، رومانیا ، مقدس ماینین ، ساردینیا ، سیسیلی ، سلیواکیا ، Slovakia ، Slovakia ، اسلوونی ، سوئد ، جمهوری چک ، واتیکان.

دام: گوادلوپ ، گویان فرانسوی ، مارتینیک ، رونیون ، سنت بارتلیمی ، سنت مارتین (آنتیل فرانسوی) ، سنت پیر و میکلون ، مایوت ، لا دسیراد ، ماری گالانته ، مقدسس مقدسین.

جعبه 4G+

دسترسی به اینترنت با سرعت بسیار بالا 4G+
برای همه موارد

از دسترسی کارآمد اینترنت ، آسان برای تنظیم در دفتر ، در سایت های ساختمانی ، برای رویدادهای یا سمینارهای خود استفاده کنید !

با سرعت بسیار بالا 4G+

برای جریان حداکثر 10 برابر بیشتر از ADSL (2)

بسته صوتی
و داده های نامحدود

برای یک فاکتور قابل پیش بینی بدون تعجب (3)

آدرس IP ثابت

به صورت اختیاری ، برای دسترسی به تجهیزات و برنامه های خود از اینترنت

یک مورد 4G+ همه در یک برای استفاده فوری

نفرین کننده

بدون سیم کشی و تخصص لازم نیست: خود را وصل کنید جعبه 4G+ و بلافاصله از آن استفاده کنید

نفرین کننده

به لطف یک بسته بدون محدودیت تماس بگیرید تلفن نامحدود (4) و یک تلفن DECT
همراه با جعبه 4G+

نفرین کننده

یک راه حل برای همه سایتهای شما در زیر پوشش 4G/4G+, بدون هیچ محدودیتی

جعبه 4G+: مزایای سرعت بسیار بالا ، خیلی سریع

راحتی دسترسی به اینترنت به لطف 4G/4G+

می توانید گشت و گذار کنید و از خود استفاده کنید برنامه های حرفه ای با سرعت باورنکردنی ، با 4G جریان دارد+ حداکثر 220 مگابیت در ثانیه.

با پوشش 4G/4G+ در پیشرفت مداوم ، شبکه SFR پوشش می دهد 99.5 ٪ از جمعیت در 4G از نیمه دوم سال 2019 (5) .

حتی هنگامی که محل حرفه ای شما نمی تواند به فیبر یا شبکه ADSL وصل شود ، می توانید از سرعت بسیار بالا بهره مند شوید

یک روتر 4G/4G+ برای شرکت ها فکر می کند

دقیقاً مانند دسترسی به اینترنت حرفه ای سیمی ، لذت ببرید آدرس IP ثابت به عنوان گزینه ای در جعبه 4G+ خود در دسترس است تا تجهیزات و سرورهای شما از اینترنت در دسترس باشد.

با تشکر از قابلیت حمل ، می توانید شماره تلفن ثابت خود را نگه دارید. جعبه 4G+ همچنین شامل خدمات تلفنی مانند انتقال تماس ، سه کنفرانس ، موسیقی انتظار است ..

4G Box+ شرکت | تجارت SFR

جعبه 4G+ خود را به تمام رویدادهای خود ببرید

نصب ساده و سریع

با وصل کردن جعبه 4G/4G+ به اینترنت بسیار پر سرعت دسترسی پیدا کنید: سیم کشی دیگری نیست لازم نیست ، بدون هزینه یا دوره استقرار !

رضایت یا بازپرداخت: شما یک هفته برای آزمایش جعبه 4G (6) دارید

اینترنت برای همه کارمندان خود ، هر کجا که هستید

با 64 اتصال WiFi به طور همزمان در جعبه 4G/4G+می توانید در هر زمان با کارمندان ، مشتریان ، شرکای خود به اینترنت متصل شوید !

بسته به نیاز شما جعبه 4G+ شما قابل جابجایی است: در موضع خود در طول نمایشگاه یا در صحنه سمینار خود. جعبه 4G+ به سرعت یک را در اختیار شما قرار می دهد دسترسی به اینترنت در هر کجا که باشید ، بدون محدودیت !

جعبه 4G+ با وای فای اینترنتی حرفه ای

مقایسه بسته های جعبه 4G+

جعبه 4G+ 50 گیگابایت

با یا بدون بستن داده (7)

سرعت 4G/4G+

استفاده استاندارد
مشاوره نامه الکترونیکی,
اینترنت گردی ..

تعهد
24 ماه

آ پست ثابت تهیه شده برای تماسهای صوتی

جعبه 4G+ نامحدود

سرعت 4G/4G+

استفاده فشرده
مشاوره نامه الکترونیکی,
گشت و گذار در اینترنت نامحدود

تعهد
24 ماه

آ پست ثابت تهیه شده برای تماسهای صوتی

جعبه 4G+ برای ایمن سازی شبکه اینترنتی خود

دسترسی به کمک

از تداوم فعالیت در سایت خود اطمینان حاصل کنید

از این روتر 4G+ به عنوان یک اتصال اضطراری استفاده کنید.

با 64 اتصال WiFi همزمان ، کارمندان شما تضمین می کنند که در صورت پیوند اصلی ، می توانند از اینترنت استفاده کنند.

معماری بهینه شده

جعبه 4G+ می تواند در یک معماری VPN یا SD-WAN ادغام شود

دسترسی به 10 برابر سریعتر از ADSL.

امکان انتخاب امنیت بهینه ، از طریق پیوند رادیویی با شبکه خود.

حفاظت بومی

تجهیزات موجود در شبکه ، وب سایت های قابل دسترسی را محدود/مجاز کنید

ترجمه را آدرس دهید تا رایانه های خارجی بتوانند به خدمات ارائه شده توسط شبکه محلی دسترسی پیدا کنند

پیکربندی DMZ برای مسیریابی پیش فرض جریان های ورودی به آدرس IP LAN

ویژگی های جعبه 4G+

ابعاد جمع و جور: 226mm*163mm*52mm.

اتصال به روتر 4G در سیمی از طریق 4 درگاه اترنت یا WiFi تا زمانی که 64 اتصالات همزمان

استاندارد WiFi 802.11AC برای افزایش سرعت ، ساحل طولانی و قابلیت اطمینان بیشتر

مجموعه تلفن و سیم کشی شامل اتصال تلفن به درگاه RJ11

جعبه 4G ، روتر 4G

جعبه 5 گرم

دسترسی به اینترنت 5G با سرعت بسیار بالا برای همه موارد

جعبه SFR Business 5G تداوم کاربردهای حرفه ای شما و دسترسی به منابع تجاری را بدون در نظر گرفتن محل کار شما تضمین می کند (1) . شما به سادگی می توانید یک ارتباط ایمن از خارج برقرار کنید.

هنگامی که فیبر نوری هنوز در دسترس نیست ، جعبه 5G به شما امکان می دهد به سرعت از یک اتصال اینترنتی با سرعت بسیار بالا بهره مند شوید.

جعبه 5 گرم

برای … بیشتر

سایر پیشنهادات تجاری اینترنتی ما را کشف کنید

تجارت

جعبه فیبر با سرعت بسیار بالا

wifi lan ضروری است

محل خود را به شبکه WiFi تجهیز کنید

خط کار

به سادگی خطوط آنالوگ را جایگزین کنید

اطلاع قانونی

1 اشتراک ماهانه HT برای یک جعبه 4G با 50 گیگابایت در ماه حجم داده شامل – حداقل تعهد 24 ماهه – به استثنای تجهیزات.

2 تا 220 مگابیت در ثانیه در بارگیری و 50 مگابیت بر ثانیه در بارگذاری در 4G+

3 داده نامحدود حجم 7 روز در هفته 24 ساعت در روز

4 تماس تلفنی به سمت ثابت و موبایل در فرانسه و حدود 54 مقصد بین المللی

5 تا 31 ژانویه 2021 ، SFR 99.5 ٪ از جمعیت را در 4G پوشش می دهد. 4G+ SFR تا 300 مگابیت در ثانیه در 3،182 شهرداری و حداکثر 500 مگابیت در ثانیه در 2،194 شهرداری در دسترس است.

6 خاتمه بدون هزینه (به استثنای هزینه های بازده) در طی 5 روز کاری از اطلاع رسانی در مورد فعال سازی سرویس

7 جعبه 4G 50 G0: 50 گرم در ماه حجم داده ها با فلپ جریان در دستیابی به 50 گیگابایت (فرمول اصلی) یا صورتحساب فراتر از 50 گیگابایت (فرمول کانفورت) گنجانده شده است

99 ٪ از جمعیت
4G پوشیده شده

+ از 100 آژانس در شبکه شرکا,
نزدیک به تجارت شما

رویکرد کیفیت مداوم
صدور گواهینامه ISO 9001 و ISO 14001